Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Sladký život

Zobrazuji údaje o edici Sladký život


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/41 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nová šance pro láskuLeon jako nový majitel staré voňavkářské firmy má jasno! Za své peníze získal nejen značku firmy Francine, ale i její slavný parfém Myrha a také služby geniální návrhářky parfémů Sadie. Nebo snad ne? Až příliš pozdě Leon zjistí, že Sadie nebude nikdy dělat takové parfémy, jaké by chtěl on, a recepturu Myrhy že mu v žádném případě neprozradí! Ještě horší ale je, jak se oba navzájem neovladatelně přitahují!
2005/42 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Zelenooká ženaJakou šanci mohou mít Travis a Julie, když nevěří na lásku, že to, co mezi nimi proti jejich vůli vzklíčilo, přežije? Jenže těla si rozumem poroučet nenechají, a srdce ještě méně! Kromě nechtěné lásky se musejí vypořádat i s dalšími otázkami - kam například před čtvrtstoletím zmizela Travisova matka? Proč ochladla láska Juliiných rodičů? Jaký měl Travisův otec důvod vyhnat svého syna z rodného domu…?
2005/53 X Anne Matherová (Mather, Anne)Hledaná i hledajícíU domu Matta, úspěšného spisovatele, v liduprázdné, drsně romantické krajině se objeví vyčerpaná a zubožená mladá žena. Potřebuje pomoc, ale nechce přiznat, jak se jmenuje, kdo je, ani co se jí přihodilo. A Matt se rozhodne jednat proti zdravému rozumu a nabídne jí útočiště! I kdyby ale sebevíc chtěl, nemohl by udělat nic jiného. Vzájemnou přitažlivost mezi ním a jeho hostem, která naplňuje atmosféru, totiž nelze ignorovat…
2005/54 Y Susan Stephensová (Stephens, Susan)Španělova odplataPro bohatého španělského lékaře Xaviera, zakládajícího v Peru nemocnice pro chudé venkovské obyvatelstvo, je setkání s anglickou lékařkou Sophií, která nastoupí na jeho kliniku v horách, šokem! Její otec totiž před lety zavinil smrt jeho bratra a Xavier nemůže a nedokáže odpustit celé Sophiině rodině. Jediné, o čem krásný Španěl sní, je odplata! Dokáže se ale mstít na krásné ženě, která se ve skutečnosti provinila jediným hříchem - tím, že mu uloupila srdce?
2005/65 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Spřízněné dušeSuzy by nikdy nenapadlo, že by se mohla zaplést do práce tajných služeb. Ale osudové setkání s plukovníkem Lucasem Soamesem změní běh celého jejího života! Když se Suzy náhodou stane součástí Lucasova tajného poslání, nezbývá drsnému vojákovi nic jiného, než aby ji začal vydávat za svoji milenku. V tajemné luxusní vile na italském pobřeží se jejich naoko hraný vztah začíná poznenáhlu proměňovat ve skutečnou a opravdovou lásku…
2005/66 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Křižovatka citůJoe byl vším, co Fen potřebovala, když přišla o práci, rodinu, identitu… Ve vášnivém vztahu, který pohltil všechny starosti, zapomněla Fen na vše, co ji tížilo! Bohužel jen do chvíle, než se muž jejího srdce dozvěděl pravdu o její tajuplné minulosti! Svět se Fen zhroutil podruhé… Všechno by mohlo skončit fiaskem, Joe ale nedokáže vypudit Fen z mysli a ona přichází na to, že je prvním, kterého doopravdy miluje…
2005/77 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Milenka svého manželaPřed pěti lety se Sean s Katy rozvedl, protože si myslel, že jí nikdy nebude moci dát dítě! A teď nevěří, že čtyřletý Oliver, který jako by mu z oka vypadl, je jeho syn! Co si má Kate počít s bývalým manželem, který je nešťastnou hrou náhod jejím novým šéfem, když se Oliver rozhodl udělat si z něj tatínka, aniž by věděl, že jím Sean je doopravdy? A hlavně… co si má počít s tím, že ji Sean pořád tak přitahuje?
2005/78 Y Sara Cravenová (Craven, Sara)Záhada dávné láskyJaké tajemství ukrývá obraz středomořského ostrova s překrásnou vilou v pozadí? Jak ho mohla Zoeina zemřelá matka namalovat, když na ostrově Thania nikdy nebyla…? Nebo snad byla? Zoe vyrazí na řecký ostrov, aby vyřešila záhadu dávné, nenaplněné lásky své zemřelé matky… A přijde zde o srdce, stejně jako o ně před lety přišla její matka. Bude mít větší štěstí než ona? Bude jí souzena láska jako z antických bájí, nebo jí zůstane jenom smutek?
2005/89 X Sandra Fieldová (Field, Sandra)Milionář a umělkyněV sedmnácti Jenessu okouzlil nejlepší přítel jejího bratra, kterého se pod cizím jménem rozhodla svést… Jenže Bryce Laribee ji odmítl! Po dvanácti letech Jenessa stále ještě čeká na toho pravého a netuší, co si počít se sebou ani svým životem. A do toho se Bryce náhle objeví na jejím prahu a je rozhodnut dokončit, co před lety začal!
2005/810 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Portrét modelkyKdyž nebezpečně atraktivní malíř Brice dostane úkol namalovat portrét slavné supermodelky Sabiny, má nejprve chuť odmítnout. Jakmile ale hvězdu titulních stránek magazínů uvidí na vlastní oči, její kráse propadne. A chce mnohem víc než jenom ji portrétovat! Jenže co si počít s kráskou, která má snoubence, jehož nemiluje a který nemiluje ji, s kráskou, která se se svým malířem nechce dokonce ani setkat? Pomůže výlet do Skotska na středověký hrad, který Brice navrhne jako ideální kulisu pro vytvoření portrétu?
2005/911 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Ryanova pomstaPřed lety se Ryan zamiloval do dívky na obraze známém jako Středeční dítě. Když se seznámil s Virginií, která své matce pro tento obraz seděla modelem, propadl zcela touze po ní! A Virginia jeho lásku opětovala! Proč náhle dva dny před svatbou od Ryana utekla, uprchla z New Yorku a usadila se pod falešným jménem v Londýně? Ryanova ješitnost utrpěla těžkou ránu a mladý obchodník se rozhodl pomstít…
2005/912 Y Sara Cravenová (Craven, Sara)Svatba místo pravdyNěkolik měsíců po svatbě zjistí Angličanka Kate, že pro jejího řeckého manžela, Michalise, byla svatba jenom hrou, kterou nikdy nebral vážně. Jinak se přece všechny ty události, které Kate na ostrově v Jónském moři zažije, vysvětlit nedají! Co se Kate dozví, když se do Řecka z Anglie, kam od manžela utekla, ještě jednou vrátí? Dokáže se změnit Michalis a dokáže se změnit Kate? A musejí se vůbec měnit? Nebylo náhodou všechno úplně jinak?
2005/1013 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Jako zámek z křišťáluOd chvíle, kdy Crystal dorazila k Samu Bartonovi na yorkshirská vřesoviště jako jeho nečekaný host, měla jasno v jediné věci: v Samově životě není místo pro citová vzplanutí. Koneckonců od něj nechtěla nic jiného než strávit pár dnů v jeho domě jako host jeho sestry. Crys se obrnila proti jeho nadutosti a nesnesitelnému chování a snažila se mu oplácet stejným. Jenže jako blesk z čistého nebe přišlo zjištění, že pod tvrdým zevnějškem se skrývá vášnivá a něžná smyslnost…
2005/1014 Y Michelle Reidová (Reid, Michelle)Hlavně vášeňStačí jediný pohled na Isobel a řecký loďařský magnát Leandros zjistí, že jejich vzájemná přitažlivost je osudová. Náhle totiž zmizí ty tři roky, kdy žil bez ní, bez své krásné anglické manželky, dokonce si snad už ani nedokáže vzpomenout na to, proč se tak odcizili, a zapomene i na to, že původně Isobel do Athén pozval jenom proto, aby se s ní dohodl na podmínkách rozvodu… Bude ale ochotna zapomenout i Isobel? Dokáže se smířit s manželem a se všemi členy jeho rodiny?
2005/1115 X Julia Jamesová (James, Julia)Toskánská příhodaMagda nepoznala ani otce, ani matku, bez otce vyrůstá i malý Benji, její syn. Když jí nabídne sňatek bohatý italský podnikatel Raffaelo, je ochotna smířit se s fingovaným svazkem, který Raffaelo potřebuje, aby mohl převzít rodinnou firmu, protože odměna za půlroční manželství má být více než lákavá - úplná nezávislost a bohatství. Magda ale netuší, že to, co v jejím srdci vzklíčí, daleko přeroste rámec původní obchodní smlouvy s Raffaelem!
2005/1116 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Apartmán nad TemžíZaměstnání pomocnice v domácnosti přišlo Emily jako ideální. Měla při něm dost času na psaní svého vysněného románu. Problém nastal, když ji jednoho dne její zaměstnavatel, svobodný bankéř z londýnské City, přistihl, že jeho byt používá jako pracovnu. Lucas nepůsobil v první chvíli jako princ z pohádky. Vrátil se z práce s pocitem, že je na smrt nemocný. Jeho Popelka však dokázala najít lék nejen na jeho tělo zchvácené chřipkou, ale i na jeho opuštěnou duši.
2005/1217 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Okouzlující šéfEllie rozhodně nečekala, že by její bratr Toby vzal větičku, kterou vyslovila úplně mimoděk, vážně. Ale už se stalo… Toby jí domluvil doprovod na firemní vánoční večírek - svého okouzlujícího šéfa Patricka! Co má teď Ellie dělat, když ji Patrick přitahuje víc než jenom jako kamarád, který jí tím, že jí poskytl doprovod, vytrhl trn z paty? Je ale možné, že by ji krásný, úspěšný a bohatý Patrick opravdu miloval? A není to jenom tím, že ji potřebuje tak, jako ona potřebovala jeho? A pokud tomu tak opravdu je, co má Patrick vlastně za lubem?
2005/1218 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Úspěšný člověkPětatřicetiletý úspěšný obchodník Jake Reilly se po třinácti letech vrací do rodné rybářské vesničky, kde se setkává s dávnou láskou Shaine. Nemusí se vyrovnávat jen s názory starousedlíků, ale i s nečekaným překvapením, které mění celý jeho dosavadní život. Jeho obchodní zkušenosti i nemovitosti v New Yorku, Paříži a Švýcarsku jsou mu při znovuzískávání srdce milované Shaine k ničemu. Podaří se mu ji oblomit a přemluvit ke sňatku?
2006/119 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Večeře v ŘíměLuca byl krásný jako temný anděl… A přesto si Felicity nebyla tak úplně jistá, jestli ho má milovat, nebo nenávidět! Sice ji zachránil, to ano, ale současně zničil jejího otce. A teď se souhrou podivných náhod stala jeho manželkou. Manželkou hříšně krásného a hříšně bohatého italského majitele řetězce hotelů, který ve skutečnosti potřeboval manželku jenom naoko… Nebo že by tomu bylo jinak?
2006/120 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Spisovatelka a milionářSpisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci - její záměr napsat knihu o slavné australské herečce, jež se před pár roky nečekaně stáhla do ústraní, je zmařen hereččiným synovcem, nadmíru pohledným a bohatým právníkem Damienem Margatem, který ji navíc požádá o ruku! Emily souhlasí… Je to jenom z vypočítavosti, protože věří, že se tak dostane k informacím, jež by ji jinak zůstaly nedostupné, nebo k Damienovi něco cítí? Zvítězí kariéra nebo láska?
2006/221 X APenny Jordanová (Jordan, Penny)Podivná dohodaVysněná láskaCo si má Harriet počít s všeobecným přesvědčením, že usiluje o lásku svého přítele z dětství Bena? A nejenom, že o tom jsou přesvědčeni její kolegové i Cindi, Benova přítelkyně, takže se jejich vztah začíná hroutit, a především je o tom přesvědčen i okouzlující, bohatý a úspěšný Matt, Harrietin šéf.
Je to právě on, koho Harriet ve skutečnosti miluje…
2006/221 X BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Záhadný ctitelVysněná láskaJe den svatého Valentýna a Tazzy Darlingová nalezne na prahu svého domu koťátko - první z darů neznámého obdivovatele, který ji v průběhu dne překvapuje dalšími a dalšími pozornostmi. A co si o darech záhadného ctitele bude myslet bohatý a elegantní Ross, Tazzyin nadřízený a současně i jediný muž jejího srdce?
2006/222 Y Trish Moreyová (Morey, Trish)Šťastné dny na KrétěKdyž bylo Alexandře sedmnáct, setkala se na Krétě s krásným a něžným studentem archeologie. Bylo jaro, a ve vzduchu byla láska. Pak ale přišla rodinná tragédie a naděje na společný život se zhroutila. O osm let později do její kanceláře přichází přitažlivý, ale bezohledný nový šéf. Je možné, že ti dva jsou jedna a tatáž osoba? Dokáže mu Alexandra říct pravdu o svém… jeho… synovi?
2006/323 X Jane Porterová (Porter, Jane)Italova princeznaJak mohla princezna Joelle vědět, že šarmantní Ital, s nímž se seznámila v New Orleansu, je ve skutečnosti jejím snoubencem? Svatbu s ním jí domluvil její dědeček. Kdyby to jenom tušila, rozhodně by se chovala jinak! A určitě by se do muže, s kterým chtěla strávit pouhopouhou jedinou noc, nezamilovávala! A Leo Bogarde, který také nějak zvlášť po svatbě s princeznou netoužil, by zase udělal všechno pro to, aby mu jeho nechtěná snoubenka neukradla srdce…
2006/324 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Přísná sekretářkaNekonvenční šéf rodinné firmy Curtis měl vždycky rád krásné ženy! V jeho kanceláři vždy musela jedna z nich sedět. To nová sekretářka, přísná Tessa, je především výkonná, samostatná a schopná. Tedy všechno to, co její předchůdkyně v Curtisově firmě nebyly. I přesto, že se snaží si od svého přitažlivého šéfa držet odstup, začíná Curtise stále více zajímat její soukromí… a také to, co Tessa skrývá pod svými střídmými, decentními kostýmky!
2006/425 X Kathryn Rossová (Ross, Kathryn)Milionářova láskaMilionář Steven, majitel velkého řetězce restaurací, a Chloe, jeho osobní asistentka, spolu tvoří už dva roky ideální pracovní tým. A nebýt jedné čarovné noci, zřejmě by nadále pouze pracovním týmem zůstali. Co si ale mají počít s láskou, kterou nečekali, po které netoužili a které se oba tak trochu bojí? Dokáží se vypořádat se stíny minulosti, jež jim brání se naplno oddat novému vztahu? Dokáží projevit svoje skutečné city?
2006/426 Y Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Milovat ItalaKdyž krásný a bohatý Rico, který je po nehodě dočasně upoután na invalidní vozík, požádá Giannu o ruku, splní jí ten nejtajnější sen! Gianna totiž Rica miluje a touží se stát matkou jeho dětí! Přesto není šťastná. Je přesvědčena, že jakmile se Rico postaví na nohy, přestane potřebovat její oporu a vrátí se k bývalé snoubence, krásné, ale sobecké Chiaře. Ale pro štěstí milovaného Rica je Gianna dokonce připravena obětovat i svou lásku. Proč tedy Rico tak tvrdošíjně trvá na svém a nenechá ji odejít?
2006/527 X Jane Porterová (Porter, Jane)Řekova královská milenkaSoukromé letadlo se zřítilo… Princezně Chantal pomáhá z trosek Demetrius, renomovaný bezpečnostní expert. Místo aby ji ale poslal s ostatními cestujícími domů, trvá na tom, aby s ním odletěla na jeho ostrov. Jedině tam může být podle něj totiž v bezpečí! Možná bude Chantal v bezpečí před tajemným mužem, který jí posílá výhružné dopisy, určitě ale nebude v bezpečí před Demetriem. A on zase před ní!
2006/528 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Noc s milionářemHarriet, pracující v jedné londýnské firmě, James, úspěšný londýnský architekt, a jeho bratr Tim, dosud neznámý malíř, tvoří velmi zvláštní trojúhelník propojený vztahy, které mají kořeny v době, kdy všichni tři dospívali jako sousedé na venkově. Jenže ve skutečnosti jsou jejich vztahy úplně jiné, než jak je vidí okolí! Kdo vlastně koho miluje?
2006/629 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Opuštěná v pouštiJako v pohádce z Tisíce a jedné noci by si mohla připadat Katrina! Noci strávené s krásným beduínem v jeho stanu v malebné oáze však příliš pohádkové nejsou. Krásný beduín ji totiž unesl a Katrina je jeho vězněm! I když? I když možná, že všechno je taky docela jinak! A ve skutečnosti je možná zločincem Katrina, protože Xanderovi, svému vězniteli, ukradla srdce?
2006/630 Y Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Řecké magnólieTemně a opojně voní Savannah řecké magnólie? Jejich vůně ji omamuje stejně jako Leiandros, bratranec jejího zesnulého manžela Diona, s kterým se již před několika lety rozešla. Ani krásnému a bohatému Leiandrosovi není Savannah lhostejná, miluje i obě její dcery ? Ještě více než získat Savannažinu lásku ale touží Leiandros dosáhnout spravedlnosti! Je totiž přesvědčen, že se Savannah na jeho rodině provinila. A jeho představa satisfakce je skutečně svérázná!
2006/731 X Sandra Fieldová (Field, Sandra)Manželkou aristokrataKdyž se Karyn vypravila z kanadské vesničky do Anglie, věřila, že zde nalezne pouze svou sestru, o níž do svých šestadvaceti let neměla tušení. Rozhodně nečekala, že jí toho osud nadělí mnohem více! Lásku bohatého a krásného Rafea, štěstí a vášeň, v něž již po svém prvním – nevydařeném a tragicky ukončeném – manželství nedoufala!
2006/732 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Chci tě zpátkyKdyž Vivien uvěřila bulvárnímu článku, který jejího manžela, miliardáře Luccu, nepravdivě obviňoval z nevěry, zmýlila se. Teď, po dvou letech, by všechno ráda napravila a vrátila se i se synem zpět k milovanému muži. Jenže bude Lucca chtít, aby se k němu vrátila žena, která mu nevěřila? Zvítězí u něj láska nad pýchou?
2006/833 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nejkrásnější slavnostRicardo Salvatore, mladý a krásný miliardář, vždy pohrdal pokryteckými a vypočítavými ženami. Přesně takovými, za jakou považuje Carly! Takže Ricardo necítí sebemenší výčitky svědomí, když se rozhodne společnost, kterou Carly řídí, odkoupit a ji samotnou propustit. I přesto, jak je mu Carly protivná jako člověk, nezastírá si sám pro sebe, jak ho přitahuje jako žena. A nevidí důvod, proč nespojit příjemné s užitečným!
2006/834 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Lukeovo tajemstvíKdyž Leonie přijala pozvání slavné herečky Rachel Richmondové a přijela ji navštívit, byla uchvácena nejen jejím honosným sídlem, ale i herečkou samotnou. Její první dojmy z Rachelina syna byly nicméně zcela opačné. Jako by ji Luke z nějakého důvodu nesnášel a chtěl ji dohnat k odmítnutí matčina návrhu, aby napsala její životopis. Jenže čím víc se hezký Luke snažil, tím větší bylo její odhodlání knihu napsat. Zvláště když zjistila, že Luke Richmond skrývá nějaké tajemství!
2006/935 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Smlouva s miliardářemTabitha si byla úplně jistá, že to vůbec není dobrý nápad! Když ji ale její přítel Alden požádá, aby ho doprovodila na rodinnou slavnost, kde chce všem dokázat, že si našel dívku, souhlasí. Tabitha se znovu utvrdí v tom, jak špatný to byl nápad, když se seznámí s Aldenovým bratrem Zavierem. Krásným, bohatým a nestoudným. To poslední nejlépe dokáže návrh, který Tabithě učiní.
2006/936 Y Julia Jamesová (James, Julia)Nevěsta pro ŘekaJako nemanželská vnučka řeckého miliardáře byla Andrea dědečkem zavržena a vyrůstala s matkou v chudobě. O to víc ji v jejích pětadvaceti letech překvapilo, když se dozvěděla, že jí dědeček našel ženicha! Stala se totiž součástí obchodní dohody, při které byla přislíbena mladému milionáři Nikosovi. Andrea nemá v nejmenším úmyslu pokorně se smířit se sňatkem z rozumu!
2006/1037 X Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Španěl v LondýněKdyž se bohatý podnikatel Raul poprvé setkal s Nell, přítelkyní, snad dokonce milenkou svého zesnulého bratra, zajiskřilo to mezi nimi. Vášeň, která mezi nimi vzplanula, ale měla k lásce velmi, velmi daleko. Ovšem hranice mezi nenávistí a láskou může být značně nejasná! O tom se brzy přesvědčí Raul i Nell!
2006/1038 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Společenský skandálA mohlo to být tak jednoduché! ON potkal JI, ONA uviděla JEHO… Jenže krásná Avery skrývá bolestné tajemství a nevěří, že by s kýmkoliv, tedy ani s bohatým a elegantním Jonasem, s nímž se jí tak dobře tráví dny i noci, mohlo do jejího života vstoupit opravdové štěstí. Nic takového ji přece nemůže potkat! Nebo že by snad přece jenom ano…?
2006/1139 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)V kruhu elitySerena si po krachu vztahu s realitním makléřem přísahá, že boháčům se už bude navždy vyhýbat! Jako kadeřnice zjevně totiž nebyla pro svého bývalého snoubence dost na úrovni. Co ale dělat, když Nic Moretti, s kterým se setká čirou náhodou a který jí uvízne v srdci, je nejenom krásný, ale i bohatý? Nebude ale mladý bilionář chtít nevěstu spíš z vyšší společnosti?
2006/1140 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Řekova tanečniceKrásná a tajemná, zlatovlasá bohyně a tanečnice noci… Tak připadala bohatému v Londýně žijícímu řeckému podnikateli Dominikovi servírka Mattie, když ji poprvé spatřil v nočním klubu. A zatoužil po tom, aby se Mattie stala tanečnicí, která bude noc co noc tančit jenom pro něj! Bude ale Mattie ochotna vzdát se své svobody výměnou za pohodlí a život v přepychu? A bude schopna důvěřovat bohatému Řekovi, který zatím dokázal myslet téměř vždy pouze sám na sebe?
2006/1241 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vánoční dárečekPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní tehdy myslel, že je milenkou jeho bratra, který s ní podvádí manželku, ona ho považovala za nadutého a arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, rozhodne se Mollyina přítelkyně udělat z nich pár.
A to i přesto, že se Molly a Gideon navzájem nesnášejí! Nebo se vztah mezi nimi dá nazvat jinak? Co takhle třeba láska…?
2006/1242 Y Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Pod Kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala – ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje. Problém byl pouze v tom, že Rebecca si ale vůbec nebyla jistá tím, jestli ji krásný a bohatý Gray miluje také!
2007/143 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů – bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod, to nejpodstatnější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si ale Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že pro Silase, jejího milovaného manžela, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… Láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!
2007/144 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zkouška vůleLaura by si setkání s Liamem s chutí odepřela. Byl totiž stejně protivný a stejně okouzlující jako před osmi roky, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil a krátce nato se oženil. Něco se ale změnilo – Lauře nyní patří prosperující nakladatelství, kterému úspěšný spisovatel Liam nabídl svůj nový román. Jak se podaří Lauře vypořádat se s tím, že Liam si klade podmínky, na které ona nechce přistoupit? A jak se jí podaří před Liamem skrývat Bobbyho? Nebo aspoň to, že Bobby je Liamův sedmiletý syn?
2007/245 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Žena z Rio de JaneiraJe to zvláštní závěť, kterou po sobě zanechal tajemný Brazilec Enrique Ramirez. Mezi těmi, jimž změnila život, jsou i bohatý bankéř Anton Luis a půvabná Cristina.Před šesti lety se více než jen znali! Jejich rozchod jim oběma zanechal nezhojené rány v srdci. A závěť jim ukládá, aby si tyto rány rozdírali ještě více! Ale Cristině je souzeno, aby se z vydírané nevěsty stala šťastnou manželkou!
2007/246 Y Julia Jamesová (James, Julia)Prsten pomstyKdyž se Rachel rozhodne přesvědčit mladého a krásného milionáře Vita, aby si ji vzal za ženu, rozhodně jí nejde o to, že by chtěla po zbytek života žít v přepychu a nádheře! To, o co jí skutečně jde, ale Vito vědět nesmí! Aby Rachel Vita přesvědčila, použije prostředky, které mladý Ital musí - a chce považovat za vydírání. V okamžiku, kdy se Vito rozhodne, že si Rachel za ženu přesto vezme, věří tomu, že snubní prsten, který jí navlékne, bude prstenem pomsty…
2007/347 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Mezi celebritamiLucyině firmě hrozí bankrot. Rozvedená mladá žena vězí až po uši v dluzích a její firma se kvůli jejímu exmanželovi a jeho zločineckým kumpánům pokládá. Když proto Lucy dostane nabídku k sňatku od bohatého a nepřístupného Marcuse, váhavě ji přijme. Lucy sice Marcuse miluje, on ji ale považuje pouze za ideální manželku… Nebo že by snad i on podlehl lásce?
2007/348 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Ve světě bohatýchJe přitažlivý australský milionář Vaughan skutečně takovým nemilosrdným dravcem, za jakého ho považuje bulvární tisk? Zjistit to je jedním z cílů půvabné Amelie, která se rozhodne strávit s ním týden, aby mohla napsat o jeho životě exkluzivní reportáž. Bude ale ochoten jí Vaughan říct celou pravdu? A nechtějí Amelie s Vaughanem náhodou něco úplně jiného než jenom hledat pravdu?
2007/449 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Víkend v TokiuChcete se seznámit? Vystavte svou fotografii na billboard na nejrušnější křižovatce v Sydney! Architektka Angie se ocitla na billboardu sice nedopatřením, ale bohatý podnikatel Hugo její námitky nevnímal, protože jiskry mezi nimi létaly navzdory všem bezpečnostním opatřením. Okamžitě jí nabídl, ať s ním odletí do Tokia na víkend. Angie souhlasila.Bude ale krátký víkend stačit k tomu, aby Hugo pochopil, že mezi nimi jde o víc než jen o vášeň?
2007/450 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Panovník a dívkaŠejk Hashim Al Aswad se vrací k půvabné Angličance Sienně Bakerové. Před lety si ji málem vzal za ženu, avšak vyšly najevo lechtivé podrobnosti z její minulosti. Opustil ji proto, aniž se ale dozvěděl celou pravdu. Ani nyní nemá v úmyslu odvést Siennu před oltář, ale jen do své postele. Může však od ní odejít podruhé, když mezi nimi plane tak horoucí vášeň?

Minisérie Láska, nebo peníze
2007/551 X Anne Matherová (Mather, Anne)Zpátky v ŘeckuKdyž se Helen rozhodla po letech navštívit svého řeckého otce, s nímž po rozvodu rodičů rozvázala všechny styky, rozhodně nečekala, že prvním člověkem, jehož uvidí na molu v Santorosu, bude zrovna Milos! Milos, muž, který kdysi pracoval pro jejího otce. Muž, který ji před čtrnácti lety navštívil v Anglii. Muž, na něhož nikdy nezapomněla. Muž, který byl tehdy ženatý…
Muž, který nesmí vědět, že ta vzpurná puberťačka se zelenými vlasy, kterou Helen do Řecka přivezla s sebou, je jeho dcera!
2007/552 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Žena v masceNa maškarním plesu v Paříži přeskočila jiskra mezi kráskou v masce motýlka a mužem v masce temného zbojníka… Mladá houslová virtuózka Lia se tehdy rozhodla, že bude jeho, jenom ale na tuto jednu noc, a neodhalí před ním svou tvář ani totožnost. Bohatý a uhrančivý Seth souhlasil…
Jak může ale teď Lia žít s tím, že se její dávný milenec nikdy nechce oženit a nikdy nechce do tohoto světa přivést dítě? A jak jednou řekne své sladké dceři, že její otec ji nechtěl a nechce?

Minisérie Láska, nebo peníze
2007/653 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Prázdniny v ItáliiJe to zvláštní náhoda, která svede dohromady krásného a bohatého Lorenza, jenž nutně potřebuje manželku, aby nepřišel o zděděné rodinné sídlo, a Angličanku Jodii, kterou právě opustil snoubenec. Jodie původně chtěla v Itálii strávit jenom prázdniny, během nichž by si léčila zlomené srdce. Po Lorenzově nabídce se rozhodne si je prodloužit na celý rok!
2007/654 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Štěstí a láskaPokud se řeckému milionáři Philiposovi podaří donutit křehkou Alesii, svou anglickou vnučku, aby se provdala za bohatého Sebastiena, syna jeho největšího obchodního rivala, pomstí se těm, jež nenávidí úplně ze všech nejvíc na celém světě! Vždyť dva mladí lidé ze dvou znesvářených rodů se mohou jenom nenávidět! A on už se postará o to, aby ani jeden z nich nikdy nezískal zpět svobodu!
2007/755 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Testament z BrazílieAby bohatý a úspěšný Australan Nick Ramirez, nemanželský syn brazilského milionáře, získal svůj díl dědictví a seznámil se se dvěma dosud neznámými bratry, musí splnit zvláštní podmínku. Do roka se musí oženit a zplodit potomka! Nick si jako svou vyvolenou vybere Tess Steeleovou, dívku, se kterou prožil krátký milostný románek. Netuší však, že Tess již před dvěma měsíci porodila krásného chlapce, jeho syna…
2007/756 Y Jane Porterová (Porter, Jane)Výhra v Monte CarluKrásná Samantha van Bergenová ve skutečnosti není baronka, ale žena toužící po co nejlepším životě pro dítě, o něž se stará. A Johann, který ji v monackém kasinu prohraje v kartách, je všechno jiné, jenom ne milující manžel! O co ale jde Cristianovi, závodnímu jezdci Formule 1, který Samanthu vyhrál? O ni, o malou Gabby, kterou Samantha miluje, jako by byla její vlastní, o obě, nebo jenom o pomstu?

Minisérie Láska, nebo peníze
2007/857 X Catherine Georgeová (George, Catherine)Prázdniny v BenátkáchAngličanka Laura Greenová přijíždí na krátkou dovolenou do Benátek. Na letišti ji očekává pohledný Domenico, muž, o němž Laura netuší, že je spolumajitelem řetězce hotelů. Ti dva si na první pohled do oka rozhodně nepadnou. To se ale rychle změní… Dokáže jejich prázdninová romance přežít zkoušku, kterou jim připraví vzdálenost, jež je odděluje, i nástrahy, které s sebou přináší každodennost?
2007/858 Y Fiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Francouzský baronKdyž Natasha navštíví svou francouzskou babičku, komtesu de Saugure, netuší, jak neuvěřitelný vezme její život spád. Z humanitární mise v Africe, kde pracovala, se náhle ocitá na šlechtickém sídle, které záhy zdědí. O půvabnou novou zámeckou paní se začne intenzivně zajímat baron Raoul d’Argentan, majitel nedalekého hradu. Kromě Raoulova sukničkářství však jejich vztahu stojí v cestě i tajemné poselství z minulosti jejich rodů…
2007/959 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Provdaná do ItálieJako by v moderní Austrálii ožila středověká Itálie… Aspoň tak si připadá chudá Australanka Skye, která se zamilovala do nejstaršího syna mocného a bohatého klanu Perettiových, krásného Luciana. Pro jeho otce Maurizia je ale taková nevěsta nepřijatelná! A udělá všechno pro to, aby se Skye do jejich italského světa nedostala. Dokáže o pět let později všechny usmířit malý Matt, dítě Skye a Luciana, plod jejich krátké lásky z doby, než je Mauriziovy intriky rozdělily?
2007/960 Y Kathryn Rossová (Ross, Kathryn)Španělské námluvyCarrie potřebuje snoubence,jinak přijde o svou malou neteř Molly, o níž se po smrti jejích rodičů stará. V letadle do Barcelony se náhodně seznámí s přitažlivým Maxem, kterého v zoufalství Mollyiným prarodičům představí jako svou vážnou známost. A stejnou náhodou se ukáže, že Maxova firma je příštím zákazníkem Carriiny reklamní agentury. A že Mollyini prarodiče neustoupí, dokud se s Carriiným snoubencem neseznámí osobně…
2007/1061 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Princ pouštěJedna jediná horká noc strávená v zaránském království zanechala v půvabné Angličance Gwyneth pochybnosti a nepokojný žár: opravdu ji strávila ve společnosti úplně cizího muže? Opravdu s ním prožila divoké uspokojení? A to netuší, že oním mužem byl sám panovník šejk Tárik bin Salad… Ví ale, že nechce, aby vše skončilo jedinou nocí!
2007/1062 Y Michelle Reidová (Reid, Michelle)Zkrocení bohatého mužePro řeckého milionáře Xandera není problém koupit si všechno, co se mu zachce. Dokonce i mladičkou půvabnou Helen, jejíž otec se topí po uši v dluzích! I když se Xander a Helen přitahují, začne jejich manželství více než špatně. Xanderovi nezbude nic jiného než odvézt Helen na svůj soukromý ostrov a tam ji obměkčit. Jeho nejúčinnější zbraní je vášeň…
2007/1163 X Catherine Georgeová (George, Catherine)Slečna na útěkuPo návratu domů na venkov Kate doufá, že začne žít klidným a bezstarostným životem. Ale na scéně se objevuje její bývalý snoubenec, milionář Jack Logan. A Kate zjišťuje, že je stále tím úžasným mužem, do kterého se kdysi bezhlavě zamilovala - a on do ní! Pro Kate by bylo snadné nechat se Jackem svést. Ale nedokáže mu říct o svém tajemství, které roky skrývala. Kdyby se Jack dozvěděl pravdu, toužil by ještě znovu získat svou zmizelou nevěstu?
2007/1164 Y Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Osudný diamantSimon Farringdon, vnuk sira Nigela, má s půvabnou Charlotte jisté plány… a ty mu vycházejí přesně podle představ! Po noci plné vášně Charlotte souhlasí se sňatkem. To ale ještě netuší, kolik tajemství se skrývá za drahocenným šperkem, který jí rod Farringdonů daruje těsně před svatebním obřadem. A co teprve kdyby věděla, že ji Simon požádal o ruku právě kvůli Carlottinu diamantu…?
2007/1265 X Helen Brooksová (Brooks, Helen)Svátky v sídle boháčeJako doručovatelka kurýrní služby, kterou sama založila, potká Kay každý den spoustu lidí. Jen málokdy ji však nějaký zákazník zaujme tak, aby kvůli němu nemohla spát! Mitchell je racionální, seriózní podnikatel a sám si nedokáže vysvětlit, co ho nutí zatelefonovat pod záminkou pracovního oběda právě té drobné, zrzavé a pihovaté ženě v motorkářské bundě…
2007/1266 Y Julia Jamesová (James, Julia)Milenec z Latinské AmerikyOči celého Londýna jsou upřeny na latinskoamerického milionáře Diega, fascinujícího sexy muže, jenž je přesvědčen, že koupit se dá úplně všechno… A úplně každý! Třeba i chudá Portia, žena, po níž Diego touží. Portia má jedinou možnost – musí odolat jeho vydírání. A jemu samotnému! I přes to, že ji více než přitahuje!
2008/167 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Magnátova manželkaReece nalezl dokonalou manželku. Alanna je krásná, chytrá a sebevědomá a chtěla zakotvit v poklidném manželství z rozumu. Stejně jako Reece. Do jejich spokojeného společného života ale zasáhne nehoda a odhalí temná tajemství minulosti. Budou ochotni spolu zůstat, pokud je spojuje jenom vášeň?
2008/168 Y Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Příběh ze SantoriniMiliardář Savas nemá potřebu se ženit. Ženy o něj však nepřestávají usilovat. Proto se Theo stěhuje do osaměle stojícího domu na řeckém ostrově Santorini, kde se hodlá oddat svému milovanému jachtingu, klidu a celibátu. Jeho plány naruší Martha, jež si na ostrov přijela léčit zraněnou duši…
2008/269 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Žena pro šejkaHledat si manželku jenom z povinnosti, to nemůže dělat dobrotu! A hledat ji z povinnosti pro bratra, to už může být úplná katastrofa! A přesto se mladý šejk Drax rozhodne, že pro svého bratra a spoluvládce Verea musí manželku najít co nejdříve. Závisí na tom totiž osud jejich země! Angličanka Sadie se jeví jako ideální kandidátka na manželku… až na to, že o ni Vere nemá zájem. Zato však přitahuje Draxe!
2008/270 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Týden na BahamáchMultimilionář Luke má nejen tučné konto, ale také pověst sukničkáře a Kelsey, kterou dočasně zaměstnává, je předem rozhodnutá, že ho bude nesnášet. Luke si ale náhodou přečte seznam jejích přání, mezi nimiž nechybí exotická dovolená a vášnivý románek, a rozhodne se toho využít. Chce ji odvézt do své vily na Bahamách a tam ji svést. Jeho plán se však nečekaně zkomplikuje… S tím, že by Kelsey mohla čekat jeho dítě, totiž opravdu nepočítal…!
2008/371 X Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Francouzova zajatkyněUž je to rok, co Emily opustila svého muže, krásného a bohatého Francouze Luka. Nedokázala žít s někým, kdo ji nemiluje! A to ani když zjistila, že s ním čeká dítě! Teď se však Luc nečekaně objevil a svého syna se dožaduje. Emily s ním musí odjet na jeho zámek a zhostit se role matky – a taky manželky! Když se ocitnou znovu pod jednou střechou, uvědomí si, že mezi nimi pořád existuje silná přitažlivost. Povede se však Emily získat zpět Lukovu důvěru?
2008/372 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Milionář a bohyně mládíHebe nemůže uvěřit, že skončila v posteli svého přitažlivého šéfa!
Zdá se ale, že pro Nicka byla jejich společná vášeň jenom záležitostí jediné noci. Na Hebe se Nick snaží zapomenout jako na ostatní ženy, které prošly jeho životem. Když se ale Nick dozví, že Hebe čeká jeho dítě, začíná se na všechno dívat jinak: začíná věřit, že dostal druhou šanci, aby mohl být otcem!
2008/475 P Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Rezidence ve SkotskuJako makléřka na burze komodit dosáhla Sara největších úspěchů. Srdce však nepatří mezi komodity, které umí kupovat a prodávat. Když se k ní donese, že krásný a snědý James neusiluje jejich milostným románkem o ni, ale o její dům na skotském venkově, rozhodne se pro pomstu. Jenže mstít se někomu, koho milujeme, nebývá právě snadné…
2008/476 Q Susan Stephensová (Stephens, Susan)Benátské okouzleníArogantní Luca patří k mužům, kterým se Nell raději vyhýbá. Jeho přitažlivosti se sice i po letech odolává velmi těžko, ale bezcitné chování, kterým se kdysi projevil, se také neodpouští… Ovšem jen do chvíle, než se v Benátkách setkají o karnevalové noci, tentokrát ne jako Nell a Luca, ale jako dva cizí maskovaní lidé v sevření neodolatelné vášně…
2008/473 X Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Dům na SantoriniŘecký magnát Elias věnoval hodně úsilí a času tomu, aby pozvedl rodinný podnik z krize. Proto zuří, když jeho otec v sázce prohraje rozhodující podíl ve firmě. Elias se teď musí smířit s novým obchodním partnerem, Tallií. Tallie chce obstát jako prezidentka společnosti, ale ani jeden z nich nepočítá s nečekanou komplikací obchodního vztahu!
2008/474 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Noc v PařížiJako motýlek přelétává Clea ze země do země, ze světadílu na světadíl… A Slade ji následuje jako věrný stín. Uvěří Clea tomu, že Slade – který prošel všemi jejími zkouškami - ji skutečně miluje? Dokáže se vyrovnat se stíny minulosti, jež ji pronásledují? A dokáže to i Slade? Protože nejenom Clea má své tajemství…!
2008/579 P Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Bankéřova manželkaBohatý řecký podnikatel Leon věří na peníze, moc… a rodinu. Proto, když mu umře sestra a zanechá po sobě syna, jedná rychle a věcně. Vyhledá ženu, která má jeho synovce v opatrovnictví, a požádá ji o ruku. Helen dobře ví, že ji Leon považuje jen za ženu lačnící po penězích. Přesto se svatbou souhlasí. Brzy ale přijde na to, že chce víc než jen skvělého milence… touží po milujícím manželovi!
2008/580 Q Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Modelka a princ z IllyrieTajemná Illyrie, státeček, který se jen před krátkou dobou zbavil jha krutovlády diktátora, je osudem krásné modelky Jacoby i prince Marka… Proč se ale Marko nesmí dozvědět, že žena, která ho přitahuje, je jeho krajankou? A jak se dokáže Jacoba vyrovnat s tím, že prince ze své rodné země nesmí milovat, naopak se před ním musí skrývat?
2008/577 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)V královské rodiněPro korunního prince Claudia byly požadavky, jaké musí splňovat jeho manželka, naprosto jasné. Musí být krásná, vzdělaná, musí mu být oporou… a musí království dát dědice. Jeho vyvolená, Therese, kterou si vzal ze ženu, se jevila jako ideální. Jenom ale do určité chvíle! Proč chce Therese náhle opustit svého manžela, přestože ji stále přitahuje?
2008/578 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Náhrdelník s briliantemArcheoložka Angelina tráví dny svého poklidného života výzkumem v podzemí muzea a přednáškami pro studenty. Až tragická smrt její mladší sestry jí v podobě mladého a vášnivého řeckého magnáta Nikose ukáže, že v životě jí něco chybělo! Navrátí se vzácný diamant, jenž je prvotní příčinou všech Angeliných trampot, do rukou původního majitele, či skončí na hrudi vyvolené ženy?
2008/683 P Kate Walkerová (Walker, Kate)Španělská hraMladý telekomunikační magnát Jake má důvod nenávidět všechny z rodiny Alcolarových. Aspoň tak byl vychován! Co má ale dělat, když se mu obraz Mercedes, dcery Juana Alcolara, okamžitě vryje do srdce? Cítí ale i Mercedes k němu něco podobného? Nechce si s ním jenom hrát, a pak mu ublížit? Musí to zjistit…! A jedinou možností, jak to udělat, je vypravit se za ní do Katalánska…
2008/684 Q Anne Matherová (Mather, Anne)Návštěva z KaribikuEve žije poklidným životem v tiché, odlehlé vesnici na severu Anglie a na svoji bouřlivou minulost už dávno zapomněla. Avšak vše se změní příjezdem Jakea… Jake je vysoký, snědý a - nebezpečně atraktivní. Eve touží po jeho elektrizujících dotycích, ale překonat tajemství z minulosti není jednoduché. Jenže jak dlouho dokáže odolávat svádění exoticky vyhlížejícího Jakea?
2008/681 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Setkání v Saint TropezSetkali se v Saint Tropez… Sedmnáctiletá naivní Angličanka Sasha a o pár let starší krásný sardinský milionář Gabriel. Setkali se a jejich cesty se spojily. Jenže každý z nich od té společné cesty čekal něco jiného… Uplynulo deset let a setkali se znovu. Gabriel má potřebu se Sashe pomstít. A Sasha zoufale potřebuje, aby se muž, který ji stále přitahuje, nedozvěděl, k čemu tenkrát před lety došlo…
2008/682 Y Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Na Zlatém pobřežíRhiannon je přesvědčená, že všechno má mít svůj řád. Svou kariéru založila na tom, že bude ostatní lidi učit, jak obohatit svůj život a vnést do něj pořádek. Lee, sebevědomý a pohledný bohatý Australan, ji najme, aby naučila jeho mladičkou švagrovou vést velkou domácnost. Zanedlouho ji ale chce v jiné roli - jako svou ženu. Rhiannon nakonec souhlasí. Bude ji však její manžel také milovat?
2008/787 P Susan Stephensová (Stephens, Susan)Vášnivé flamencoVášnivé flamenco, tanec, v němž ožívá dusné horko španělských nocí, se stalo osudem anglické televizní hvězdy Zoë! Nejprve ale musela překonat démony své nešťastné minulosti… A pochopit, že ne každá podávaná ruka patří nepříteli! A že ruka tajemného a krásného Rica pro ni může být oporou na celý život…
2008/788 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Řekův testamentNenápadná Prudence, vnučka bohatého řeckého obchodníka Thea, a sebejistý aténský krasavec Nik se znají jen povrchně a kromě potřeby zbavit se finanční tísně nemají nic společného. Podlehnou ale podivnému nátlaku Prudencina děda a jdou spolu k oltáři. Jejich manželství však bylo od počátku odsouzeno k neúspěchu. A následujících osm let to jenom potvrdilo…
2008/785 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Hrdý ArgentinecMělo to být jenom šestadvacet nocí… Nocí, o nichž si bohatý, v Austrálii žijící Argentinec Quin myslel, že mu dluží Nicole, jediná žena, kterou kdy miloval… Mělo to být jenom šestadvacet nocí, za něž by Nicole získala to, po čem toužila nejvíce… Volnost, klid, jistotu. Doufala, že pak už Quina nikdy neuvidí…
2008/786 Y Abby Greenová (Green, Abby)Francouzova vyvolenáKdyž se Angličanka Jane setká v jižní Francii se záhadným milionářem Xavierem, majitelem ostrova a řetězce hotelů, vypadá to jenom na krátkou letní lásku… Jenže ani ta nemusí skončit bez následků! A tím nejhorším je to, že zatímco Jane se do Xaviera zamiluje, on k ní cítí něco zcela jiného… Ale co vlastně?
2008/891 P Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Benátský palácKrásný a bohatý Ital Max ví přesně, jak Sofii přinutit, aby se stala jeho milenkou! Může-li ochránit svou rodinu před zkázou, udělá Sofie cokoliv… Teď je Maxovi vydána na milost až do okamžiku, kdy konečně zjistí, čím mu před lety tak ublížila, že se jí mstí. A do okamžiku, kdy Max zjistí, jak moc se v Sofii zmýlil!
2008/892 Q Diana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Italský milenecPro anglickou chůvu Sophii to začalo jako sen: záskok u nesmírně bohaté italské rodiny, letní pobyt s dětmi na malebném ostrově, láska s bankéřem Ettorem, strýčkem jejích malých svěřenců. Ten sen ale skončil ve chvíli, kdy ji Cinzia, s níž měl Ettore uzavřít sňatek z rozumu, označila za zlodějku. Bude mít Sophie vůbec někdy šanci Ettoreovi vysvětlit, jak jí všichni křivdili? A dozví se Ettore, že se stal otcem?
2008/889 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Svatba v New YorkuBethany vždy věřila v lásku na první pohled! Do pohledného Joela se zamilovala už před šesti lety. Teď ví, že krásný a bohatý Joel je nevlastním bratrem zákazníka obchodu se starožitnostmi, v němž ona pracuje. A navíc je i mužem, který ji pozval na výlet do New Yorku, kde ji zničehonic požádal o ruku! Proč to ale Joel udělal? Zajímá ho Bethany, nebo sleduje jiné zájmy?
2008/890 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Plavba snůAčkoliv to, co k sobě cítí řecký multimilonář Nik a jeho anglická osobní asistentka Kezia, je určitě mnohem více než jenom pouhá přitažlivost, udělat první krok mají strach oba! Zlomem se stane až třítýdenní plavba snů po Středozemním moři… Proč ale Kezia odmítá Nikovo vyznání a jeho nabídky společného života, když po něm zjevně touží, jeho lásku si bere a svou mu dává plnými hrstmi?
2008/995 P Susan Stephensová (Stephens, Susan)Řecká romanceAnglická novinářka Charlotte si jako téma pro svůj článek zvolila osobu prostého řeckého rybáře Iannise z ostrova Iskos, na němž trávila dovolenou. Brzy jí ale začalo být jasné, že muž, jenž ji přitahuje, něco skrývá! A stejně tak Iannis rychle vytušil, že atraktivní cizinka není jenom další z turistek usilujících o letní románek. Teď mu ale jde o to, aby Charlotte nezjistila, kým je doopravdy!
2008/996 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Rozmar miliardářeKdyž se úspěšný italský podnikatel Angelo dozvěděl o pohnutém osudu své matky, která unikla z osidel mafiánské rodiny a v touze po klidném životě sedla na lep muži, jenž ji o všechno připravil, rozhodl se pomstít! A to nejenom tak, že zničí tohoto muže, ale i jeho dceru, půvabnou Angličanku Gwennu. Rozehraje proto hru, ve které se ale až nakonec ukáže, kdo byl dobrý, a kdo zlý, kdo vyhrál, a kdo prohrál…!
2008/993 X Trish Moreyová (Morey, Trish)Australská perlaKdyž se Zane po deseti letech od chvíle, kdy opustil Austrálii, aby zapomněl na otcovu zradu, vrací domů, nezastihne už otce naživu. Místo něj zde je Ruby, otcova poslední milenka! Žena, jež se stala nečekanou spolumajitelkou otcovy firmy na chov perlorodek! Je úplně jiná, než jak si ji Zane představoval. Rozhodně to není vypočítavá žena, která by bažila jen po majetku… I když jednu věc již uloupila: Zaneovo srdce!
2008/994 Y Abby Greenová (Green, Abby)Pomsta po brazilskuPřed šesti měsíci byl bohatý a charizmatický anglo-brazilský podnikatel Caleb přesvědčený, že ho krásná Maggie chce přivést na mizinu, a rozhodl se využít svého šarmu a překazil jí to. Nevěděl, že za vším stojí Maggiin nevlastní otec, který ji jen zneužívá pro své intriky. Po jeho smrti má Caleb příležitost se pomstít… Maggii i její matce. Maggie se nebrání! A Calebův neuvěřitelný požadavek přijme!
2008/1099 P Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Zamilovaná princeznaMaličké knížectví Illyrie na pobřeží Středozemního moře skrývá mnohá tajemství! A vztah novozélandského miliardáře Hawkea a princezny Melisy, sestry panovníka, je jedním z nich. Proč Melisa odmítá Hawkea, přestože ho miluje? A co tají Hawke před svou láskou? Může mu Melisa věřit, že jeho tajemství jsou opravdu nevinná? A dokáže Hawke překonat její pochybnosti?
2008/10100 Q Kate Walkerová (Walker, Kate)Utajený miliardářKdyž Angličanka Amber uzavírala v Las Vegas sňatek s krásným Italem Guidem, myslela si dvě věci: že to bude svazek na celý život a že její nastávající je chudý jako kostelní myš! Během několika dnů zjistila, že se zmýlila. Rozhodně to totiž nemělo být na celý život, protože Guido ji nikdy nemiloval! A po roce se Amber dozvěděla, že neměla pravdu ani v tom druhém; Guido jí totiž zatajil, že je miliardář!
Náhle se zapomenutý manžel znovu objevil v jejím životě. Rozhodnutý převrátit Amber život na ruby. Rozhodnutý se pomstít!
2008/1097 X Helen Bianchinová (Bianchin, Helen)Námluvy v SydneyAustralané Kayla a Duardo byli krásný pár… Mladí, úspěšní, bohatí. A jejich svatba představovala pro smetánku Sydney událost sezóny… Pak se ale všechno nějak zašmodrchalo a pokazilo. Proč si Kayla myslí, že se jí bývalý manžel chce pomstít tím, že ji přinutí, aby si ho znovu vzala, když ona po něm stále touží? A on po ní také! A je to opravdu pomsta?
2008/1098 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Žena milionářeDvě sestry – Nadia a Nina – na první pohled stejné, a přesto každá jiná!
A krásný a bohatý podnikatel Marc, který se chce ujmout dítěte, jež měl jeho zesnulý bratr s nevhodnou ženou… A je ochoten pro splnění této povinnosti dokonce vzít si povrchní a vulgární Nadiu za manželku! Jenže co si má počít s tím, že jeho žena je úplně jiná, než jak si matku své neteře představoval? A jak mu má Nina říci, že dvojčata sice mohou vypadat stejně, ale stejné být nemusí…
2008/11103 P Jane Porterová (Porter, Jane)V řeckém objetíŘecký miliardář Kristian je tím nejhorším pacientem, jakého Elizabeth poznala! Odmítá být vydán na milost komukoli z těch, kdo o něj pečují. Zvlášť když jde o ženu! Sama na přepychovém sídle je Elizabeth vystavena jeho neodolatelné přitažlivosti. Věci se jí začínají vymykat z rukou a ona ví, že bude muset odejít stejně jako všech těch sedm zdravotních sester, které se o Kristiana staraly před ní. On je však zásadně proti. A použije každé zbraně, kterou má jako muž k dispozici, aby jí v tom zabránil …
2008/11104 Q Elizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Nezapomenutelná plavbaNeuplynula vteřina, aby Shannon všeho nelitovala – smrti matky, neschopnosti otce dát jí lásku a porozumění, zrady přítele. Musela utéct a postavit se na vlastní nohy, které se ale ukázaly být příliš vratkými … Naštěstí přišel den, kdy na ni na barcelonské ulici narazil Kane, jediný muž, kterého v životě doopravdy milovala. Odvezl ji na jachtu, a když spala, tak ji unesl. Vstříc mořským dálavám, lásce a novému životu!
2008/11101 X Trish Moreyová (Morey, Trish)V hledáčku paparazziůPřed osmi lety bohatý řecko-australský podnikatel Alexander svedl mladičkou Saskii, aby se pomstil její rodině. Teď se potkali znovu a po pomstě touží naopak Saskia! Oba se ze všech sil snaží mít nad tím druhým navrch. Zároveň je ale něco k sobě neodolatelně přitahuje. Alex je rozhodnut dokončit, co před osmi lety začal. Tehdy šlo o pomstu, ale dnes …?
2008/11102 Y Catherine Spencerová (Spencer, Catherine)Cesta do ProvenceDiana manželovi obětovala vše. A nezískala nic… Kromě nečekané svobody, když ji muž opustil! Diana se rozhodne vypravit se ze Spojených států do francouzské Provence a najít tam svou biologickou matku; jako miminko ji totiž adoptoval americký manželský pár. Záhy najde víc, než v co se kdy odvažovala doufat, ale - není to všechno příliš dokonalé? Co se skrývá za skvělým zevnějškem Antona, provensálského hraběte?
2008/12107 P Emma Darcyová (Darcy, Emma)Zkrocení v SydneyNení snadné pracovat pro okouzlujícího plejboje, který má miliony, modelky, kanceláře s výhledem na most Harbour Bridge v Sydney a potřebu neustále provokovat. O tom ví Jakeova osobní asistentka Merlina své. Ale kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. A na dně téhle jámy číhají na nepolapitelného Jakea Devilu snubní prstýnky…
2008/12108 Q Sandra Martonová (Marton, Sandra)Sicilián z ManhattanuBohatý, v New Yorku žijící Sicilián Dante a elegantní návrhářka Taylor byli ideální pár až do chvíle, kdy Taylor zničehonic Dantea opustila a zmizela neznámo kam! Uplynuly dva roky a Dante se rozhodl pomstít se. Vždy to byl on, kdo ženy opouštěl, nikdy ne ony jeho! Nové setkání s Taylor, která si teď říká Tally,, se pro něj ale stane začátkem zcela nového života…
2008/12105 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Španělský hradNa svatbě své matky s ropným magnátem se mladá bankéřka Tilly musí ze společenských důvodů prokázat platným snoubencem. Tilly však netuší, že Silas, kterého si najala, aby jí snoubence zahrál, ve skutečnosti není nezaměstnaný herec, ale novinář, který potřebuje informace z kruhů ropné smetánky. Netuší ani, zda falešný snoubenec nebude nakonec ten pravý…
2008/12106 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Noc zázrakůKdyž sněhová vánice přinutila svobodnou matku Meg strávit noc na opuštěném srubu s podivínským a tajemným Jedem, netušila, co všechno se v jejím životě změní… Z Jeda se vyklubal slavný spisovatel, kterému se podařilo začít rozplétat tajemství, jež ničilo životy Meg, její sestry, jejich rodičů… A i díky jemu – a kouzlu Vánoc – mohla být letitá kletba zlomena …
2009/1111 P Julia Jamesová (James, Julia)Polibek na RiviéřePro krásného a mocného Alexeie je cíl zničit anglického milionáře Hawkwooda věcí cti! Je si dobře vědom toho, že Hawkwood je zločinec, kterého je třeba zastavit… Jenže je zde ještě polibek od tajemné a překrásné ženy, která se Alexeiovi vryla do srdce! Jak se má Alexei vypořádat s tím, že z oné neznámé se vyklube Hawkwoodova dcera Eve, kterou její otec údajně používá ke zmanipulování svých obchodních protivníků?
2009/1112 Q Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Svatba s milionářemBohatá a rodinou hýčkaná Australanka Bryony nemůže uvěřit vlastním očím, když se Kane, syn jejich bývalé řecké služky, po letech znovu objeví v jejich rodinné rezidenci. Bryony se s úžasem dozvídá, že Kane vlastní nejen rodinné sídlo, ale že její otec mu slíbil i její ruku! Je přinucená stát se ženou svého úhlavního nepřítele, aby tak dostala rodiče z dluhů. Brzy ale vyjde najevo, že vlastně nic není takové, jak se na první pohled zdá…
2009/1109 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Arabský panovníkCity šejka Verea se vždy skrývaly pod chladným zevnějškem. Stačilo ale letmé setkání s neznámou ženou na hotelové chodbě, a dlouho potlačovaná touha po lásce znenadání vytryskla jako pramen uprostřed vyprahlé země! Pro mladou anglickou kartografku Samanthu, která pracuje na projektu vytyčení nových hranic mezi třemi pouštními státy, je setkání s krásným šejkem osudné… Jak moc, to ale nemůže sama ani tušit!
2009/1110 Y Elizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Italova vášeňKrásný a úspěšný Ital Vann připraví Melissu o všechno: o sestru, o matku, o domov, a nakonec i o schopnost milovat! V Melisse se však skrývá víc, než by se zdálo. Po nocích studuje, ve dne tvrdě pracuje, snaží se sama vychovávat dceru. V jejím životě není pro muže místo. Coby pravá ruka majitele společnosti, pro kterou pracuje, přijíždí po letech do italského Positana, aby tu uspořádala firemní konferenci. Netuší však, že jedním z hostů bude i Vann…
2009/2115 P Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Modelka a milionářMiluje úspěšný podnikatel Angelo bývalou modelku Taru doopravdy, nebo se chce jenom pomstít dávnému nepříteli Baronovi? Ten před pár roky s Tarou žil, opustil ji, ale teď ji chce znovu získat…
A dokáže se Tara poté, co jí Baron tak ublížil, znovu bez obav zamilovat?
2009/2116 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Víkend se šéfemKit již šest měsíců pracuje jako osobní asistentka Marcuse Maitlanda a bezpečně skrývá svou ženskou krásu za brýlemi se silnými obroučkami, staropanenskými kostýmky a odměřeným chováním. Stačí však jediný pracovní víkend strávený na venkově v jeho společnosti - a z ošklivého káčátka je rázem půvabná labuť. Přitažlivý šéf však není jediným nebezpečím, jež na ni číhá…
2009/2113 X Jane Porterová (Porter, Jane)Vzpoura po SicilskuCassandru opustil sicilský milenec Maximos již před šesti měsíci, ona ale stále není schopna se s tím vyrovnat. Jindy sebevědomá a velmi rozumná dívka se rozhodne k zoufalému činu. Musí Maximose vidět za každou cenu. Bude předstírat, že je milenkou jeho nepřítele, aby ho ranila a jednou provždy skoncovala s minulostí. Bude ale mít dost sil? A to ještě netuší, že i Maximos má svá tajemství…
2009/2114 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Boháčova vyvolenáPro Annu, vnučku hajného na panství Manor, byl Ryder, druhorozený syn majitele, vždycky jenom kamarádem. Nenalhávala si to ale jenom proto, že pro ni byl nedosažitelný? Když se po letech Anna vrací do kraje svého dědečka, je všechno jinak… Jenom Ryder je stejně přitažlivý. A ani jemu není Anna lhostejná!
2009/3119 P Sarah Morganová (Morgan, Sarah)V brazilské džungliAngličanka Grace míří do hlubin brazilského deštného pralesa za nepřístupným milionářem Rafaelem. Celý její další osud závisí na úspěšnosti schůzky! Jenže všechno je najednou jinak… Grace se musí vyrovnat nejen s hrozným a nečekaným odhalením, ale také s horkou a nečekanou vášní. A potom je tu ještě jedna věc – má Rafaelovi prozradit své největší tajemství a všechno tím zachránit?
2009/3120 Q Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Plavba do neznámaPoprvé se Maggie s australským milionářem Jackem setkala čirou náhodou. Jejich druhé setkání skončilo katastrofou. Potřetí už vzájemné přitažlivosti nedokázali odolat! Jakkoli se s ním ale Maggie cítí dobře, nehodlá připustit, aby o jejím životě začal rozhodovat někdo jiný. Dokáže si ale stát za svým, když teď nosí Jackovo dítě…?
2009/3117 X Susan Stephensová (Stephens, Susan)Angličanka v ŘíměAngličanka Kate a italský podnikatel Santino se setkali jen jednou v životě… Strávili spolu vášnivou noc, na niž ani jeden z nich nikdy nezapomněl a ani zapomenout nemohl! O několik let později se opět setkali a opět to mezi nimi zajiskřilo. Ale pak se Santino dozvěděl, že Kate již nežije sama, ale s čtyřletou černovlasou holčičkou, jeho dcerou!
2009/3118 Y Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Týden na FidžiUž mnoho let Sadie pracuje pro charizmatického realitního obchodníka Spencera. Vědí o sobě prakticky vše, důvěřují si a skvěle rozumějí. Schází jim jen jediné - tedy aspoň Sadii: aby svůj vztah opět stvrdili snubním prstenem. Kdysi totiž manželi byli. Manželství, které vydrželo jednu noc, pokládal Spencer za omyl a se Sadií se rozvedl. Ona však svého šéfa stále tajně miluje a sní o tom, že on svůj někdejší omyl napraví…
2009/4123 P Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Noc v New YorkuPro španělského miliardáře Rafaela bylo setkání s Amy, zaměstnankyní rodinného konsorcia, jehož byl spoluvlastníkem, původně jen velmi nepříjemnou záležitostí. Zejména, když nabyl dojmu, že dívčiným cílem je se jenom dostat k penězům jeho bratra … A začal si Amy proto prověřovat tak důkladně … až zjistil, že vlastně nezná sám sebe!
2009/4124 Q Abby Greenová (Green, Abby)Francouzovo potěšeníJeden z vládců světové módy, Francouz Romain, má jasno. Drogy by nikdy, nikdy nikomu neodpustil! A to určitě ani krásné irské modelce Sorche, která ho více než přitahuje. Před osmi lety jí téměř zničil kariéru, protože ji označil za narkomanku. Svědčila o tom přece všechna fakta? Nebo snad ne …? Věci nikdy nejsou tak jednoduché, jak se zdají. A přesvědčí se o tom i Romain, i Sorcha!
2009/4121 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Zámek u LondýnaNe že by Valentině, čerstvě propuštěné z práce a nemající kde bydlet, zájem pohledného a zámožného majitele středověkého anglického hradu nelichotil! Naopak, zamilovala se do něj na první pohled. Vůbec ale nechápe, proč se Richard chce ženit tak narychlo … Je zde nějaké tajemství, které musí odhalit!
2009/4122 Y Elizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Šéfova nabídkaAnnie prožívá noční můru - její syn byl brzy po narození vyměněný za jiné dítě! Nikdy však není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř, a tak se Annie dozvídá, že její bývalý charismatický šéf vychovával jejího pravého syna a ona zase jeho. Když ji Brant požádá o ruku, Annie je zaskočená. Ví, že jejich chlapci potřebují rodiče, a kromě toho ji Brant neodolatelně přitahuje - kdysi spolu totiž strávili noc plnou vášně …
2009/5127 P Michelle Reidová (Reid, Michelle)Hry s byznysmenemKdyž se italský obchodník Enrico setká se svou někdejší přítelkyní Freyou, je zaskočen. Bývalá milenka má totiž syna! Chlapce, který jako by mu z oka vypadl. Jemu, nebo jeho bratranci Lukovi? S ním totiž Enrico Freyu před třemi roky přistihl. Freya sice vždycky tvrdila, že mezi ní a Lukou nic nebylo, Enrico ale přece ví zcela jistě, že je to jenom prohnaná lhářka a podvodnice! I když stále velmi přitažlivá!
A stíny minulosti se začínají probouzet…
2009/5128 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Magnátův pokladPůvabná modelka Kenzie neměla jinou možnost než svého manžela, úspěšného podnikatele Dominicka, opustit! Byl jí totiž ochoten dát vše, jen ne to, co skutečně chtěla. Lásku! Dominick je ale rozhodnut nenechat to tak být. Po čtyřech měsících je připraven se pomstít. Kenzii i jejímu milenci! A pomsta vždy chutná sladce…
2009/5125 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Nevěra ve ŠpanělskuNabídka k sňatku, kterou Ellie, dcera významného bostonského obchodníka, dostane od řeckého podnikatele Sandora, by ji měla naplnit štěstím… Vždyť Sandora miluje! Proč ho tedy odmítá? A když se Ellie vrátí ze Španělska, kam před Sandorem na týden utekla, aby se rozhodla, proč ji najednou krásný Řek odmítá? A kdo je ta dívka na fotografiích, kvůli kterým ji už Sandor nechce?
2009/5126 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Londýnské dědictvíZ Londýna si Ashleigh dovezla domů do Austrálie jen dvě věci: vzpomínky na úžasného Jakea a jeho dítě, syna, o němž se ale Jake nesmí nikdy dozvědět! Proč Jake vždy odmítal manželství, proč odmítal děti, proč nikdy nedokázal říct ta slůvka: Miluji tě…? Co Ashleigh zbývalo jiného než od něj utéci? Teď se jí dostává druhé možnosti. Jake se vrací do Austrálie. Chce ale vše napravit, nebo nenávratně zničit?
2009/6131 P Anne Matherová (Mather, Anne)Zakletá farmaKdyž se Olivia vrátila do rodné Anglie, poslední člověk, kterého by čekala už na letišti, byl její bývalý manžel. Právě Joel představoval důvod, proč utekla z rodné farmy. Vzpomínky na něj nevybledly, ale stejně tak se nezmírnila bolest, kterou v jejím srdci po sobě zanechal nejen on, ale i dítě, jež se jim mělo narodit. Osud je ale znovu svedl dohromady. Bude možné vstoupit podruhé do stejné řeky?
2009/6132 Q Kate Walkerová (Walker, Kate)V moci AfrodityAndreas se na svém soukromém ostrově v Řecku zotavuje z ošklivé nehody, při níž utrpěl částečnou ztrátu paměti. Vzpomíná si ale na vášnivý vztah s krásnou Rebeccou… Rebecca se k Andreasovi vrátila jedině proto, že ji o to požádal. Musí před ním ale skrývat pravdu. Co by se stalo, kdyby si vybavil, jak ji před svatební nocí bez vysvětlení vyhodil ze svého domu?
2009/6129 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Španělova milenkaAmerická modelka Amber v krásném Miguelovi, španělském milionáři, pro něhož fotila v Barceloně reklamu, vidí splnění svých snů. Je skvělý, citlivý, ohleduplný… A cítí k ní totéž, co ona k němu! Proč ale ve chvíli, kdy by ho nejvíce potřebovala, nestojí po jejím boku? Pomůže jí znovu nalezená rodina? A pochopí Miguel, jak moc se mýlil, když uvěřil, že vytěsní Amber ze svého srdce?
2009/6130 Y Sara Woodová (Wood, Sara)Příkaz italského hraběteAngličanka Miranda si brala italského podnikatele Danteho z lásky. A donedávna byla přesvědčená, že jejich štěstí nemůže nic zkalit. Jenže teď se vše změnilo jako mávnutím hůlky zlého černokněžníka! Dante ji podezírá z nevěry, chce ji zbavit syna … A Miranda netuší, co se vlastně stalo. Musela se stát obětí jakéhosi ďábelského spiknutí! Je jeho součástí i Dante? Nebo stojí ve skutečnosti oba proti společnému nepříteli?
2009/7135 P Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Romance v MiláněMeghan z malého amerického městečka se v Evropě snaží uniknout přízrakům minulosti, ale zdá se, že není kam… Také setkání s tajemným italským podnikatelem Alessandrem zprvu přivolá nepříjemné vzpomínky a rozjitří nezacelené rány. A nejenom ty její! I kultivované chování pohledného Itala skrývá nejednu záhadu a jistota, s níž odhaluje Meghanina temná zákoutí, napovídá, že Alessandro nejedno z nich zná z osobní zkušenosti. Dokáží se tato dvě zraněná srdce navzájem vyléčit?
2009/7136 Q Maggie Coxová (Cox, Maggie)Milionář ze StředozemíIanthe, mladá Londýňanka, kterou jako novorozeně adoptoval anglický manželský pár, se dozví, že se nejmenuje jako Řekyně a nevypadá jako Řekyně čirou náhodou! Rozhodne se proto opustit bezpečný londýnský domov a zajištěnou existenci a odjede na namátkou vybraný řecký ostrov, aby tam v kraji svých předků hledala samu sebe.
Pár náhodných setkání s místními lidmi - především pak s uhrančivým Lysanderem - obrátí její dosavadní život vzhůru nohama …
2009/7133 X Trish Moreyová (Morey, Trish)Ve Španělově náručíBriara se vdala za španělského obchodníka Diabla jen proto, aby zachránila vlastní rodiče! Svého manžela ale kultivovaná příslušnice australské smetánky z duše nenávidí! Diablo, dravec v obchodě i v životě, však dosáhne toho, že se Briara oddá síle vášně! Přes všechnu rozkoš, kterou spolu zakoušejí, jejich manželství zůstává sňatkem z rozumu - nebo že by se Briara mýlila?
2009/7134 Y Miranda Lee (Lee, Miranda)Noc nad oceánemSebastian, sydneyský miliardář, je se svou hospodyní nadmíru spokojen. Emily je korektní, pečlivá a cele oddaná své práci. Na první pohled nenápadná šedá myška je ovšem ve skrytu duše vášnivou mladou ženou, toužící po lásce. A do pohledného zaměstnavatele se po čase bláznivě zamiluje! Jediným možným řešením se jí zdá změna zaměstnání. Utéci od marné lásky… Sebastian ji ale ztratit nechce. Vymyslí proto plán, jak ji u sebe udržet. Nejen v kuchyni, ale i v ložnici…
2009/8139 P Catherine Georgeová (George, Catherine)Vhodná i pro milionářeVelšský podnikatel Connah žije sám s desetiletou dcerkou Lowri. Když o prázdninách potřebuje s holčičkou pomoci, najme si jako chůvu a hospodyni obětavou Hester. Pro Hester je to již druhé setkání s podmanivým Connahem; před deseti roky se s ním náhodně setkala a platonicky se do něj zamilovala. Teď si oblíbila i jeho dcerku a zjistila, že uplynulými roky se touha po Connahovi nezmenšila. Bude o ni ale mít Connah zájem i jinak než jako o novou maminku pro Lowri?
2009/8140 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Ohnivý ŘekPro plachou Maribel byl Leonidas jejím prvním a jediným mužem. A domnívala se, že řecký magnát hledal v její náruči spíše útěchu než náruživost. Až po čase přišla na to, že čeká jeho dítě. Téměř dva roky mu skutečnost, že má syna, dokázala úspěšně tajit. Jenže Leonidas vždycky dostal to, co chtěl, a Maribel a její syn nejsou výjimkou. Tvrdohlavá Maribel však trvá na tom, že jedině sňatek je prostředek k tomu, aby svou touhu po ní i po Eliasovi uspokojil …
2009/8137 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Italský příběhJak je možné, že tajemný portrét, který měla Sofie od dětství viset na zdi svého londýnského pokoje, se tak moc podobá muži, jehož jednou potká na ulici? A jaké úmysly s ní má bohatý Benátčan anglického původu Haviland? Tedy kromě toho, že se oba mladí lidé navzájem přitahují? Tajemství skrývá nejenom palác nad benátským Velkým kanálem, ale i životy všech hrdinů tohoto příběhu, kteří se v něm setkávají!
2009/8138 Y Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Setkání v PacifikuMaisie nebo Mairead? Obyčejná dívka, která učí děti brnkat stupnice, nebo okouzlující hvězda pódia? To jsou dvě tváře téže ženy a obě sebejistého australského obchodníka Rafaela přitahují. Hříčkou osudu je však svedl dohromady Rafaelův tajemný dvojník, který Maisii využil a přivedl do jiného stavu. Bude Rafe milovat ženu, která čeká dítě s jiným? S mužem, který ho odjakživa nenáviděl?
2009/9143 P Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Návrat na SantoriniKdyž se řecký multimilionář Damon se objeví v Sydney, znamená to pro Charlottu, kurátorku místní galerie, šok. A když ji začne nutit, aby se stala jeho milenkou, změní se šok ve znechucení. Odmítnout ale nemůže; Damon ji drží v hrsti, protože je přesvědčen, že Charlotta je zlodějka. A má pro to i „důkazy“! To, že ho Charlotta opravdu okradla, ale netuší! Když od něj před čtyřmi roky prchala z Řecka, odnášela si kus jeho samotného. Pod srdcem nosila jeho dceru, o niž ale Damon nemá ani tušení…
2009/9144 Q Susanne Jamesová (James, Susanne)Schůzka s cizincemCryssie dobře zná takové typy mužů, jako je Jed – bezohledný, bohatý obchodník, zvyklý na to, že mu ženy padají k nohám. Když jí ale Jed nabídne práci, musí přijmout, aby mohla dál podporovat svou nemocnou sestru a milovaného synovce. Pracovat s Jedem je pro ni potěšením do té doby, než ji z čistě obchodních důvodů požádá o ruku. Cryssie má dvě možnosti. Buď od muže, kterého miluje, odejde, nebo si Jeda vezme i s vědomím, že jeho srdce nikdy neobměkčí…
2009/9141 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Modelka v BenátkáchItalský milionář Angelo byl zvyklý prosazovat si svou. Ovšem když navrhl okouzlující modelce, která tou dobou vystupovala pod jménem Francesca, že by se jejich nahodilá známost mohla proměnit v trvalý vztah, tvrdě narazil. Nekompromisně ho odmítla z důvodů, které Angelovi nemohla vyzradit…
A teď za to bude platit!
2009/9142 Y Amanda Browningová (Browning, Amanda)Dcera milionářeAtraktivní Shelby, dcera známého anglického finančního magnáta, čelí výhrůžkám záhadného muže! Otec ji proto přesvědčí, aby přijala ochranu přitažlivého a šarmantního osobního strážce Graye, muže, jehož Shelby již dlouhá léta miluje. Nyní se ukáže, že ani ona mu není lhostejná, přestože kdysi jejich sblížení razantně odmítl! Jako profesionál by měl ovšem zůstat chladný a nepropadnout citům. Dokáže Gray odolat pokušení?
2009/10147 P Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Osudná MallorcaMladičká Gabriella se bláznivě zamiluje do svého zámožného nevlastního bratra Rufuse. Jenže Rufus jí opovrhuje! Je totiž přesvědčený, že je jen malá vypočítavá zlatokopka… Stejně jako její matka, která svedla jeho otce!
O pět let později si však Rufus musí Gabriellu kvůli otcově závěti vzít! A Gabriella se nestačí divit, když ji ve svatební den začne vášnivě líbat! Použije snad Rufus jejich manželství jako záminku, aby ji mohl mít kdykoliv v posteli?
2009/10148 Q Trish Moreyová (Morey, Trish)Příběh z Beverly HillsPro bohatého Američana řeckého původu Loukase je krásná Jade podvodnicí, protože se coby lékařka pracující v oboru laserové terapie podílí na nekalých praktikách elitní kliniky v Beverly Hills. Pro své přesvědčení ale nemá jasné důkazy, a tak si je hodlá opatřit - právě prostřednictvím Jade. Jenže Jade není figurka, s níž by podle libosti mohl manipulovat. A sám zjišťuje, že proti jejím půvabům není imunní!
2009/10145 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Módní návrhářkaDeborah, anglická módní návrhářka, zrušila zasnoubení s multimilionářem Davidem kvůli jeho údajné nevěře. Když se po letech navrací z New Yorku zpátky do Londýna, David se objeví znovu a hrozí, že ji i příbuzné zničí, když se nestane jeho milenkou! Deborah by ale musela zrušit plánovanou svatbu a zapomenout na vlastní hrdost. Dokáže splnit jeho požadavky?
2009/10146 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Suvenýr z ItálieAnglická fotografka Erin potká na dovolené v Itálii Franceska. Pro oba je to láska na první pohled! Za pouhých pět dní jsou svoji. Velmi brzy si však mladičká novomanželka uvědomí, že nechce dopadnout jako její matka, otcem celá léta podváděná.
Po prvním podezření, že jí byl Francesco nevěrný, se Erin vrací do Anglie a žádá o rozvod, aniž by se svému muži zmínila o svém těhotenství. Francesco její tajemství náhodou odhalí a udělá vše pro to, aby získal zpět ji i jejich dítě…
2009/11151 P Sara Cravenová (Craven, Sara)Příběh svatební nociPro Angličanku Harriet byla nezávislost na mužích zásadou číslo jedna. A najednou taková lapálie: když si do svých pětadvacátých narozenin nenajde manžela, bohatý dědeček ji vydědí! Harriet proto zaplatila výstavu chudému talentovanému malíři, který na oplátku souhlasil se sňatkem na oko. Že se takový sňatek promění ve vášnivou svatební noc, chudý malíř v bohatého dědice velkého řeckého průmyslového impéria a předstírané manželství v úžasný sen, si ale Harriet nemyslela!
2009/11152 Q Anne Matherová (Mather, Anne)Poslední milování s ŘekemKdyž se v Londýně objevil po pětileté odluce Janein manžel, úspěšný řecký magnát Demetrius, mladá Angličanka netušila, oč mu jde, tím méně, co bude následovat. Že manžel za ní přijel proto, aby ji požádal o rozvod. A že vášeň mezi nimi dvěma zdaleka nevychladla! A pobyt na Demetriově ostrůvku v Egejském moři, s nímž souhlasila, vše ještě zkomplikoval!
2009/11149 X Helen Brooksová (Brooks, Helen)Dárek pro miliardářeRozvedená fotografka Blossom o mužích už nikdy v životě nechce ani slyšet! Když se náhodou seznámí s charismatickým a úspěšným podnikatelem Zakem, začne se její rozhodnutí drolit. To ale přece nemůže Blossom připustit; znovu by tu bolest, kdyby ji muž opustil, nevydržela! A rozhodne se proto utéct… a ublížit. Sobě, Zakovi, všem, které miluje! Naštěstí je Zak stejně jako silný i citlivý. A zná Blossom lépe než ona sama sebe!
2009/11150 Y Catherine Spencerová (Spencer, Catherine)Italovy VánoceKdyž Arlene doma v Kanadě nečekaně zdědí vinici, neví, co si s ní počít, a tak se vypraví na Sardinii, aby se na tomto nádherném ostrově, proslulém výrobou lahodného vína, poučila. Požádá o pomoc Domenica, který jí ochotně vyhoví, netuší však, že tento světoznámý vinař jí dá nahlédnout nejen do základů svého oboru, ale že ji naučí i lásce, kterou dosud nepoznala.
2009/12155 P Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Španělský milenecLilyino manželství již bylo prakticky mrtvé. Úžasný španělský milenec - bohatý a uhrančivý Santiago -, u něhož našla útěchu, zatímco ji manžel v Londýně podváděl, ale neunesl představu, že se miloval s vdanou ženou. A jeho vášeň náhle vystřídala nenávist!
Po roce se s Lily opět setkává. Aby se pomstil!
Aby se pomstil…?
2009/12156 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Řecký sňatekKatie, svobodná matka dvojčat Tobyho a Connora, nechce, aby jejich otec, řecký milionář Alexandros, měl s nimi třemi cokoli společného! Nouze ji však donutí jej vyhledat a požádat o pomoc. Alexandros trvá na tom, aby se za něj Katie provdala. Kromě spalující vzájemné touhy je ale nic nespojuje. Katie se podvolí stát se Alexandrosovou milenkou…
2009/12153 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Odmítnutý milionářKdyž australský magnát Jason kupuje firmu Beville Holdings, má určitý záměr s krásnou blond recepční. Ale svatba to rozhodně není! Brzy však zjistí, že jeho moc ani bohatství Leah neohromí. Po dlouhé době je to první žena, která se ho nesnaží dostat před oltář! Odmítnutí ještě víc podnítí Jasonovu žádost, takže se rozhodne nepolevit, dokud mu Leah nepodlehne.
2009/12154 Y Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Portugalcovo přáníVidalovu první nabídku k sňatku Leonie odmítla, protože ho považovala za arogantního sukničkáře. Už tehdy v ní jeho mužná přitažlivost vzbuzovala strach a touhu zároveň. Dnes se portugalský miliardář vrací zpět do jejího života! A tentokrát má všechny trumfy v ruce on. Když se Leonie nestane jeho milenkou, pošle do vězení jejího otce. Vidal však nechce jen milenku. Chce mít manželku! A chce ji mít za každou cenu…
2010/1159 P Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Manželka z HonoluluDeset let, jež uplynulo od svatby Ally a svůdného Řeka Petera, nezměnilo nic na jejich vzájemné přitažlivosti. Ally si to uvědomila okamžitě poté, co vstoupila do kanceláře Petera, nyní majitele a ředitele významné firmy. O to horší ale bylo to, že za svým mužem, jehož viděla od svatby jenom jednou, přišla proto, aby jí dal souhlas s rozvodem. A aby toho nebylo dost - Peter se v žádném případě rozvádět nechce!
2010/1160 Q Susan Stephensová (Stephens, Susan)Na francouzském zámkuPrvní setkání krásného a bohatého hraběte Luciena z jihofrancouzského Ferranbeaux s prostou Angličankou Tarou bylo nadmíru žhavé! Pro něj to byl ale jenom flirt, pro ni však láska na celý život. Láska, kterou nedokázala překonat, i když jí o dva roky později Lucien nepokrytě pohrdal! Pohrdal, a přitom po ní toužil! Jaká cesta vede ke kamennému srdci smutného šlechtice?
2010/1157 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)V indickém paláciSyn maháradži Jay si pro svůj nový projekt najal interiérovou návrhářku, fascinující Angličanku Keiru. Ženu, která ho přitahuje a současně odpuzuje. Přitahuje svou krásou a talentem a odpuzuje jakýmsi tajemstvím… Proč je chvílemi plná té nejdivočejší vášně, a potom zase chladná jako led? Hraje s ním snad nějakou hru? Pokud ano, Jay je zvyklý všechny své hry vyhrávat!

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
2010/1158 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Španělova léčkaVzrušující španělský miliardář Antonio přitahuje ženy jako magnet! Zdá se ale, že se známostmi na jednu noc si vystačí. Až do chvíle, než potká nevšední anglickou dívku Fleur. Její nezájem a nepřístupnost ho vyburcují z citové letargie. Rozhodne se ji proto dobýt. Osud ovšem pohlednému a zámožnému Španělovi staví do cesty nečekané překážky…

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
2010/2163 P India Greyová (Grey, India)Koncert v PařížiDvě zraněné duše, které se našly…
Pro nadějnou pianistku Rachel představovalo setkání s Orlandem, majitelem venkovského sídla a bývalým bojovým pilotem Královského letectva, pobídku k tomu, aby se postavila na vlastní nohy. Výzvu, aby vzala život do vlastních rukou! Dokáže její láska dodat i Orlandovi odvahu postavit se budoucnosti a všem těžkostem, které ho v ní - kvůli chorobě, kterou trpí, – čekají?
2010/2164 Q Emma Darcyová (Darcy, Emma)Majetek v AustráliiJack neměl lehké dětství. Otec ho zavrhl a prakticky donutil odjet z rodné Austrálie do Spojených států. Jack nikdy nezapomněl na den, kdy ho vyhnali! Nezapomněl ani na Sally - dceru otcovy nové manželky. Po letech se vrátil… Bohatší o obrovský majetek, který získal vlastním přičiněním, i o zkušenosti… Rozhodnutý se pomstít. Patří i Sally mezi ty, jež zahrnul do své pomsty?
2010/2161 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Ruská ruletaOd chvíle, kdy ruský magnát Nikolaj uvidí mladou vdovu Abbey na módní přehlídce, začne po ní toužit. Když ho Abbey odmítne, nemilosrdně změní taktiku a zaměří se přímo na její srdce… Abbey dobře ví, že pro krachující rodinnou firmu jsou Nikolajovy peníze jedinou nadějí. Podlehne jeho vyděračské taktice i jeho osudnému šarmu a je ochotna udělat vše, co se po ní žádá!
2010/2162 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Milenkou SicilanaSicilský miliardář Salvatore je unaven ženami, které se ho pokoušejí ulovit, a tak se vydá do Londýna, aby převzal vedení tamní rodinné filiálky. Vdavekchtivých žen se ale nezbaví. Aby si zajistil klid, pozve na pracovní večeři zdánlivě obyčejnou a tuctovou Jessiku, která má všechny ty lovkyně odradit. Salvatore ale netuší, že se Jessica stane skutečnou milenkou!
2010/3167 P Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Italův testamentCo to italského multimilionáře Valentina napadlo? Rodinné sídlo odkázal rovným dílem synovi Rafaeleovi, s nímž se již mnoho let nestýkal, a Australance Emmě, která o něj pečovala do posledního okamžiku jeho života… S jednou podmínkou… ti dva se musí vzít a v manželství rok vydržet! Pro Rafaelea je šokem, že by se měl oženit s ženou, která musela obloudit jeho otce, aby ji uvedl v závěti. A pro Emmu je představa roku po boku cynického Rafaelea také hrozná! Naneštěstí nemají jinou možnost… Naneštěstí se navzájem více než přitahují!
2010/3168 Q Julia Jamesová (James, Julia)Prázdniny v ŘeckuStejně vypočítavá, falešná a chtivá peněz jako její sestra! A přesto musí Řek Nikos tuto ženu, Angličanku Ann, na svůj soukromý ostrov pozvat. Trvá na tom totiž jeho matka, která chce, aby Ann dostala možnost strávit prázdniny se svým - a Nikosovým - synovcem, kterého po smrti své sestry a Nikosova bratra "prodala" Nikosovi za milion liber! Nikos tu proradnou a prodejnou ženu nenávidí… Tím spíše, že se mu o ní i zdá!
2010/3165 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Dáma ze SydneyPodle poslední vůle svého přítele se úspěšný australský podnikatel Nick stal Saražiným opatrovníkem! Sarah, tato mladá dáma ze Sydney, má všechno - mládí, krásu i bohatství. Jediné, co jí chybí, je láska… Nedokáže si totiž představit, že by tento cit sdílela s kýmkoliv jiným než s Nickem. S Nickem, který od ní odhání všechny nápadníky, s Nickem, který se před ní předvádí s desítkami přítelkyň, s Nickem, který, když si myslí, že to nevidí, se na ni dívá s touhou v očích…
2010/3166 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Polibek od knížeteTen okamžik, kdy kamery na ragbyovém stadionu zachytily polibek, jejž dala servírka Holly santallijskému knížeti Casperovi, jim oběma změnil život. Casper neviděl jinou možnost, než nabídnout Holly manželství, a Holly jeho nabídku nedokázala odmítnout. Jak ale dokáže veselá anglická dívka žít - byť v zlaté kleci santallijského zámku - s manželem, který ji podezírá z toho nejhoršího možného, nevěří jí a chvíle vášně považuje za dostatečnou náhradu lásky?
2010/4171 P India Greyová (Grey, India)Šampion z ArgentinyArgentinského ragbistu Alejandra osmnáctiletá Tasmin milovala jako nikoho jiného na celém světě! Proč se ve chvíli, kdy se měla její touha naplnit, náhle Alejandro změnil v cizího, nenávistného nepřítele? A proč se jí chce za něco mstít i o šest let později?! Vždyť jí bylo ublíženo! Ale zdá se, že Alejandro si myslí něco jiného. Je přesvědčen, že křivdy se na něm dopustila Tasmin. A ví, jakou bude žádat odvetu! Má k tomu příležitost i prostředky, které si jako mimořádně schopný obchodník dokázal za ta léta pořídit…
2010/4172 Q Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Návrat do ŘímaElise se domnívala, že po smrti tyranského manžela konečně získá svobodu. Netušila však, že na jeho pohřbu potká někoho, kdo bude znát kouzelné formulky, s jejichž pomocí se dostane do jejího srdce. Že potká Vincentea, pyšného římského finančníka, posledního zaměstnavatele jejího manžela. Vincentea, který ji přesvědčí, aby odjela do Říma. Vincentea, který tím, že ji přesvědčí, sleduje své tajné plány!
2010/4169 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Magnát z KastilieTemný, hříšný půvab padlého anděla… Tím se vyznačoval španělský vévoda Leandro. A pyšný byl jako ďábel! O dítě, které s ním čeká prostá anglická dívka Molly, se postará, i když k jeho matce nic necítí. Je to přece věc jeho kastilské cti! A Molly, usměvavou a veselou jako ptáček, zavře na svém zámku, kde bude mít všechno, co se dá za peníze koupit… Kromě toho, co by opravdu chtěla.
(Kniha navazuje na příběh Ruská ruleta, který vyšel v edici Sladký život v únoru)
2010/4170 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Snoubenka milionářePříliš tenký led na jezeře a v něm uvízlá liška seznámí pohlednou knihovnici Rose a řecko-francouzského závodníka formule jedna Mathieua. Rose ví, že někoho tak úžasného ještě nikdy neviděla! To Mathieu je přesvědčen, že dívku zná. Že se s ní setkal už před léty a že to rozhodně nebylo pro ni lichotivé! A komedie plná omylů může začít!
2010/5175 P Julia Jamesová (James, Julia)Dovolená v ŘíměNa to, aby z ošklivého káčátka Angličanky Laury udělal italský podnikatel Allesandro vznosnou labuť, která zapůsobí na nejnáročnější římskou smetánku, bylo třeba vynaložit mnoho úsilí. Ale Allesandrovi se přání Lauřina dědečka, který ho tím pověřil, podařilo více než splnit! Laura neuchvátila jenom Řím, zmocnila se i jeho samotného. A Allesandro se stal Lauřiným průvodcem po krásách Itálie i učitelem ve věcech vášně… Ona jeho na oplátku naučila, co je láska!
2010/5176 Q Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Prozření v Monte CarluBrutálně uhrančivý… Takový byl peruánsko-španělsko-řecký magnát Anton. A mladičkou Emily, anglickou archeoložku, okamžitě okouzlil! O to hroznější bylo její vystřízlivění po svatební noci na palubě jachty, kotvící v Monte Carlu. Anton si ji nevzal proto, že by ji miloval! Za ženu ji chtěl proto, aby se jí pomstil. Pomstil se za něco, co nespáchala, pomstil se za něco, co podle ní nespáchal ani její otec, kterého Anton obviňoval…
2010/5173 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Stalo se na SicíliiVrátil se Salvatore, atraktivní majitel italské bezpečnostní firmy, za Elisou, kterou před rokem opustil, jen proto, aby ji znovu vystavil žalu? Když od ní tenkrát odcházel, ublížil jí jako ještě nikdy nikdo… A to, že si to sám během těch uplynulých měsíců uvědomil, ho v Elisiných očích viny zbavit nemohlo. Elisin rozum i srdce Salvatorea odmítají, co ale dělat, když tělo ji zrazuje? A Salvatore to dobře ví. A slabosti Elisina těla hodlá využít bezezbytku…
2010/5174 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Řekův omylO tom, že krásná neznámá, s níž se seznámil na plese v Paříži, je jenom vypočítavá prospěchářka, řecký miliardář Angelos vůbec nepochyboval. Bohužel jeho otec si myslel úplný opak! A trval na tom, aby Angelos tu dívku, která se mu svěřila s tím, že se do jeho syna zamilovala, přivezl do Řecka! Půvabná Chantal, toulající se ze země do země, souhlasila… S jednou podmínkou: nic, absolutně nic, nechce od Angelose zadarmo. A s tím, aby se žena nenechala rozmazlovat penězi, se Angelos ještě nesetkal!
2010/6179 P Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Noc v MontaněFlynna, nového hraběte z irského Dunmorey, se Sarou, dívkou z Montany, spojovaly tři společně prožité dny a jedna horká noc před skoro šesti roky… Aspoň si to Flynn myslel až do okamžiku, kdy se mu po pětiletém bloudění po světě dostal do ruky dopis, v němž mu Sara psala, že se stal otcem! Podaří se Flynnovi Saru přesvědčit, že vše bylo jenom strašné nedorozumění? A že když se teď chce vrátit do jejího života, nejde mu jen o syna, ale i o ni?
2010/6180 Q Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Modelka na OlympuŠvédsko-anglickou topmodelku Annu řecký miliardář Damon přitahoval od prvního okamžiku, kdy ho spatřila. Určitě ale ne natolik, aby s ním dokázala překonat svůj strach z mužů a nedůvěru k nim! Černé můry, spojené se vzpomínkami z dětství, byly ještě příliš živé… Když Damon konečně pochopí, že Anna není jenom tou povrchní kráskou, jakými se obklopoval dříve, rozhodne se, že ji bude chránit. Navždy a i před ní samotnou!
2010/6177 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Dynastie ze SicílieSyn sicilského knížete Rocco je neústupný: Angličanka Julie musí na jeho příkaz přijet i s malým Joshem na Sicílii, kde se její syn stane právoplatným členem starobylého rodu Leopardiů! Zpočátku si Rocco myslel, že Julii jde jen o peníze, jenže její nevinnost je odzbrojující. Když se prokáže, že Julie je ve skutečnosti jen chlapcovou tetou, smyslný Sicilan změní pravidla hry. Má totiž hned několik důvodů, aby tuto nezkušenou ženu podržel ve svém zajetí - a poté učinil svou ženou!
2010/6178 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Pod toskánským nebemMezi arogantním italským byznysmenem Gianfrankem a anglickou zdravotní sestrou Dervlou to jiskřilo od chvíle, kdy se poprvé uviděli. Týden Gianfrankovi stačil na to, aby požádal Dervlu o ruku! V překrásném Toskánsku ale na Dervlu čeká nelehký úkol - vypořádat se s tím, že pro Gianfranka bude vždycky až ta druhá, po jeho zemřelé první ženě. A že Gianfranco nechce v žádném případě dítě, protože mu stačí Alberto, syn z prvního manželství… Dokáže se s tím ale Dervla smířit?
2010/7183 P Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Milionář z FlorencieNakonec se Gail přemluvit nechá! Bude se ucházet o místo osobní asistentky londýnského milionáře Zanea, jak si to přeje její snoubenec. Přestože je to ta poslední věc, o kterou by stála. Přestože je to právě to, čeho se v životě nejvíce bála! Se Zanem se totiž už nikdy nechtěla znovu setkat! Co když ji Zane pozná?
Zane má ovšem také plán. A Gail se nečekaně stane vězněm na jeho tvrzi v Toskánsku…
2010/7184 Q Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Manželka pro AustralanaNešťastnou lásku mohou prožít i vyvolení!
Třeba šéf významné australské důlní společnosti Max. A samozřejmě skromná tlumočnice Alexandra; káčátko, které se náhle proměnilo v nádhernou labuť, takže i světaznalý Max úžasem oněměl. Přestože to, co je oba k sobě přitahuje, je to nejsilnější, co vůbec kdy poznali, vědí, že si nejsou souzeni!
Jenomže nešťastné lásky se mohou někdy proměnit v lásky více než šťastné…
2010/7181 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Se Sicilanem v nebiDivoška, která se chtěla vždycky poměřovat se svými bratry! Taková byla Leonora. A mužská byla i profese, kterou se chtěla živit. Toužila stát se pilotkou v soukromých aeroliniích Avanti.
To Alessandro dával přednost vždy ženštějším ženám. Když ale jednou v kabině svého letadla objevil Leonoru, nebyl si tím už zdaleka tak jistý. A těch několik dní, kdy Leonora musela na středověkém sicilském hradu předstírat, že je jeho milenka, změnilo vše pro ně oba!
Kniha úzce navazuje na titul Sicilská dynastie, který vyšel v červnu.)
2010/7182 Y Julia Jamesová (James, Julia)Nabídka od ŘekaMěl to být přece jenom formální sňatek!
Theovy peníze měly zachránit firmu Vickyina řeckého strýce, a jakmile by se všechno uklidnilo, měl následovat poklidný rozvod. Vicky by se vrátila do Anglie a věnovala se dál své práci v útulku pro problémové děti.
Jenže jak mohla Vicky vědět, že její horkokrevný manžel se se svazkem naoko nespokojí? A jak by se mohla vypořádat s tím, že je jen jednou z mnoha žen v Theově životě?
A jak by se mohl Theo vyrovnat s tím, že manželka dala před ním přednost jinému muži?!
2010/8187 P Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Vila na SicíliiTa čarokrásná vila se pro anglickou malířku Stasiu stala místem, kde zažila největší rozkoš, ale i místem, kde se musela ponořit do vůbec nejhlubšího žalu! Když ji sem její manžel, arogantní boháč Rico, přivezl, zdálo se jí, že mají před sebou pouze roky naplněné láskou a štěstím. Pak ji ale Rico obvinil z něčeho, čeho se nedopustila, a ona proto za sebou i za manželstvím obrazně práskla dveřmi vily…!
Teď po ní Rico žádá, aby se vrátila. Ne proto, že by pochopil, jak jí ukřivdil, ale proto, že potřebuje její pomoc… A chce její tělo!
2010/8188 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vyvolená z AnglieChladný a pomstychtivý Sicilan! To bylo první, co si Robin o Cesareovi pomyslela. Ne, vlastně to první bylo, že je to ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla! A tento skvělý krasavec jí s ledovým klidem oznámil, že si ho vezme za muže… Nepožádal ji o ruku, prostě přikázal! Robin to prý dluží jemu, jeho rodině a především jeho malému synovci Markovi. Kvůli Robinině bratrovi totiž zahynula jeho maminka, Cesareova sestra. A Robin ji podle jeho rozhodnutí prostě zastoupí! V případě, že Robin odmítne, zničí celou její rodinu!
Není to ale jenom ta výhrůžka, kvůli čemuž Robin souhlasí!
2010/8185 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Opheliina zahradaAby z poblouznění půvaby řeckého magnáta Lysandera vyrostla skutečná láska a důvěra, musí Ophelie vynaložit větší úsilí, než jaké věnuje rostlinkám ve své milované zahradě u zchátralého anglického venkovského šlechtického sídla Madrigal Court, které se Lysander rozhodl získat i za cenu sňatku s ní! S Ophelií věčně umazanou od hlíny, s Ophelií neúnavně mu odmlouvající, s Ophelií pohrdající jím. Ale Lysander nemá na vybranou. Získat Madrigal Court je pro něj věcí rodinné cti. A brzy si uvědomí, že získat chce i Ophelii. A nejen jako milenku na pár měsíců!
2010/8186 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Návrat do IrskaProč omdlela Natalia, matka irsko-italského milionáře Romana, při návštěvě školky? Čím ji tak rozrušil pohled na tvář tříletého Sama, syna jedné z vychovatelek, půvabné Scarlet? Roman se to měl zanedlouho dozvědět! A to, co se dozvěděl, se mu ani trochu nelíbilo! Jenomže řešit to začít musel. Matka, již léta toužící po vnoučatech, by mu nedala pokoj. A kromě toho by bez toho, aby vše vyřešil, nevydržel ani Roman, muž pevných zásad!
Jenže jak se má se vším vypořádat Scarlet, pro niž se několika vyslovenými větami změnil život?
2010/9191 P Sandra Fieldová (Field, Sandra)Společně kolem světaS takovou ženou se Cade ještě nesetkal! Nechtěla peníze, nechtěla šperky, nechtěla opustit svůj malý rybářský domek a přestěhovat se do přepychového sídla. A jak se zdálo, nechtěla ani jeho… V tom posledním se ale mýlil!
Pro Tess byla skutečně těžko přijatelná představa, že by se měla stát milionářskou dědičkou a že by se musela vzdát své svobody výměnou za zlatou klec. Navíc měla dobrý důvod nedůvěřovat náhle se objevivšímu milionářskému dědečkovi, který o ni tolik let neprojevil sebemenší zájem. Jenže co mohla dělat, když ji dědeček potřeboval a jeho posel, drsný Cade, tak okouzlil?
2010/9192 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vlk ze SicílieJako dravý vlk ze sicilských hor připadal Angelice hrabě Wolf Gambrelli. A jako vlk ji začal napadat, když si myslel, že jejím cílem je pouze dobře si žít a užívat peněz jeho bohatého stárnoucího přítele Stephena. Sicilský vlk Gambrelli ale nevěděl, že Angelica je Stephenovou dcerou, ne jeho mladičkou milenkou. A také nemohl tušit, že ho tato dívka bude tak mocně přitahovat. A aby toho nebylo málo, Stephen před svou těžkou operací požádal Wolfa, aby se o Angeliku postaral!
2010/9189 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Výlet do SydneyČím připomíná úspěšný sydneyský architekt Sharni jejího zesnulého manžela? Je to pouze hříčka přírody? Nebo měli oba muži kdysi v minulosti něco společného? Ať je to tak, či tak, pro Sharni, která posledních pět let žila zlomená žalem, seznámení s životem kypícím Adrianem znamená zlom. Konečně se začíná znovu smát, konečně začíná znovu prožívat opojné pocity!
Adrian si brzy uvědomí, že tahle žena je ta pravá. Ne jenom pro horké noci, ale na celý zbytek života. Jenže přesvědčit ji o tom, že to myslí vážně, bude velmi těžké…
2010/9190 Y Abby Greenová (Green, Abby)Výhled na AtényKdyby Alexandros Kallii nenáviděl, byla by to aspoň nějaká vášeň… Ale on jí jenom pohrdá. Za to, co mu udělala před sedmi roky, když znemožnila sňatek, který měl uzavřít, vykopala nepřekonatelné zákopy mezi ním a svou rodinou, ublížila mu jako ještě nikdy nikdo jiný…
Až na to, že z toho nic neprovedla!
Teď se Alexandros vrací. Chce pomstu a ví, že se mu jí dostane. Jeho bohatství, jeho moc, jeho známosti – to vše mu otevře jakékoliv dveře, přinutí kohokoliv poslechnout. A Kallie nemá jinou možnost než Alexandrosův příkaz vyplnit! A provdat se za něj!
2010/10195 P Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Cesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii, když Ross dospěje k názoru, že Cathy není tou ženou, která mu učarovala, ale povrchní a poživačnou falešnicí bez jakékoliv morálky.
Cathy bolí to, co si o ní musí Ross myslet, ale nemá na výběr: vysvětlit mu nemůže nic. Dluží to totiž člověku, který jí po smrti rodičů jediný na světě zbyl, svému bratrovi. Opovržení, kterým ji Ross trestá, ale pálí jako oheň…
2010/10196 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Večírek v PařížiPůvabná londýnská lékařka Darci se rozhodla, že sicilskému lamači dívčích srdcí Lucianovi, známému jako Luci, to, co provedl její kamarádce, projít prostě nemůže! A hned vymyslela plán, jak pyšného Sicilana zesměšnit a zostudit. Jenže ne všechny plány vždycky vycházejí tak, jak si jejich tvůrci představují…
Luciho sice sestra jeho londýnského přítele přitahuje a při svých zkušenostech si je dobře vědom toho, že i on přitahuje ji, proč mu ale tahle krásná rudovlasá dívka současně dává najevo svou nechuť, nechápe. To by ale nebyl ani on, aby se tomu nepokusil přijít na kloub!
2010/10193 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Toskánský miliardářTo, že je přitažlivá Kathy jenom obyčejná zlodějka, bylo pro italského magnáta Sergia sice zklamáním, na druhou stranu ho to ale nepřekvapilo. Navykl si totiž myslet si o lidech jen to nejhorší. Získal tak navíc mocnou zbraň k tomu, jak dostat Kathy do postele. Už podruhé! Mohla mu být přece vděčná za to, že na ni nezavolal policii! Kathy si o Sergiovi pomyslela, když ho poprvé uviděla, že je to sice namyšlený, ale současně nejkrásnější chlap, jakého kdy viděla. Když ji začal obviňovat z toho, co nespáchala, rozhodla se, že mu bude ještě jednou po vůli. A navždy s ním potom skončí!
A s ženou, která by odmítla jeho miliony, která by pohrdla jím samotným, se Sergio ještě nesetkal!
2010/10194 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Magnátovo dítěMladinké Georgii úchvatný Řek nejprve připadal jako příliš arogantní… pak mu ale úplně propadla. To Angolosovi nesmělá Angličanka na první pohled připadla jako neuvěřitelně sladká. A měl brzy zjistit, že v tom se nemýlil. Na rozdíl od její poctivosti, bohužel. A kvůli tomu, co mu provedla, mohl udělat jedinou věc – nemilosrdně ji vykázat ze svého domu, ze svého života!
Jenže co když se mýlil? Co když se mýlili všichni ti lékaři, kteří tvrdili opak, a malý Nicky, který se Georgii narodil poté, co ji vyhnal, skutečně je jeho syn?
2010/11199 P Emma Darcyová (Darcy, Emma)Svedena na CapriVydávat se za tragicky zahynulou kamarádku nebyl dobrý nápad!
Pouliční malířka Jenny tím nikomu neublížila, nedokázala to ale vysvětlit neuvěřitelně přitažlivému snědému muži, který se náhle objevil v Sydney a prohlásil, že s ním musí odjet na ostrov Capri. Přeje si to totiž její umírající dědeček!
Dante by dědečkovi splnil každé přání. Když se dozví, že dívka, kterou chtěl k dědečkovi přivézt, není hledaná vnučka, ale podvodnice, dostane nápad. Dědeček svou vnučku nikdy neviděl a inteligentní a půvabná Jenny ji může lehce zastoupit.
Aby ale pohledná Australanka z Capri neutekla, rozhodne se ji ovládnout vášní. A svést ji!
2010/11200 Q Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Sicilský dědicPyšný Vincenzo – její manžel – vždycky Emmě připadal jako černý diamant. Stejně úžasný, stejně chladný, stejně tvrdý. A nejtvrdší ve chvíli, kdy se dozvěděl, že mu nebude moci dát vytouženého dědice. Příkře ji vykázal ze svého života – a nedozvěděl se, že se stal zázrak a Emma porodila syna!
Teď je Vincenzo rozhodnut manželku, která neví, jak se má žena Sicilana chovat, potrestat. Potrestat ji tím, že ji přinutí, aby s ním žila, aby mu byla ženou - milenkou i manželkou -, která pochopí, kde je její místo. Jenže postupně mu začíná docházet, že bez viny na rozpadu jejich manželství není ani on.
2010/11197 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Dcera králeKdyž dostal Sebastian, majitel mezinárodní bezpečnostní firmy, od krále Marwanu za úkol prověřit bezpečnost jeho dcery Liny, která studovala ve Spojených státech, očekával, že se bude muset potýkat se svéhlavou a rozmazlenou holkou. Ne s kráskou, která jasně ví, co od života chce. A že to rozhodně není zlatá klec, v níž má podle představ svých rodičů žít. Aby Sebastian splnil úkol, musel zradit její důvěru a zavrhnout její lásku.
O osm let později Sebastian zjistil, že Lina je pro něj oříškem ještě tvrdším. Dostal za úkol ji najít a dopravit zpět k otci, který ji chce provdat za prince sousední země. Jenže Lina chce něco úplně jiného!
2010/11198 Y Maggie Coxová (Cox, Maggie)Španělské VánoceDopis nalezený ve věcech, jež zbyly po jeho bratranci, který nešťastně zahynul, vlil vznešenému Cristianovi naději do žil. Tam kdesi v chladné Anglii žije dívka, která jeho příbuznému porodila dceru! Dceru, jež může pro celou jeho rodinu, pronásledovanou tolika neštěstími, znamenat spásu!
Pro Dominique, která se o půlroční Matilde stará sama, je nabídka mocného Španěla nepřijatelná. Proč by měla odjíždět na Vánoce do Španělska, když otec její dcery o své dítě neprojevil zájem? Nakonec ale souhlasí. Pochopí, co setkání s vnučkou může znamenat pro nešťastnou ženu, která přišla o syna. A ví také, že chce lépe poznat Cristiana…
2010/12203 P Susanne Jamesová (James, Susanne)Románek se spisovatelemZničit něčí sny je tak snadné… A Candidiny sny před lety surově zničil Maxim. Úchvatný, úžasný, fantastický Maxim. Aniž by se s ní kdy setkal, napsal zdrcující, necitlivou a neobjektivní kritiku na její první knihu, takže se Candida vzdala vysněné kariéry spisovatelky. Místo toho uspěla jako bytová návrhářka. Setkání s Maximem, kritikem a spisovatelem, je pro ni šok. Nenávidí ho, přitom je si vědoma přitažlivosti mezi jimi dvěma. Upadla do pasti, z níž se nedokáže osvobodit…
2010/12204 Q Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Milionářova pomstaPřed deseti roky byla Gemma rozmazlenou bohatou holkou ze sydneyské smetánky. Ubližovala všem, promyšleně a krutě. Nejvíce však Andreasovi, italskému stážistovi v hotelu jejího otce. Mladíkovi, který ji tehdy zbožňoval. Boží mlýny melou pomalu… Teď je Gemma na dně, nešťastná, se zraněným tělem i duší. A jediný, kdo ji může zachránit, je právě Andreas. Už ne nenápadný italský poslíček, ale skvělý hotelový magnát. A Gemma musí přijmout jeho požadavky, i když si je skoro jistá, že jediným Andreasovým cílem je pomstít se jí!
2010/12201 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Magnát ze SydneyŽe pomsta chutná nejlépe za studena Russell, nekorunovaný král australského realitního trhu, dobře ví! A zkázu muže, který před šestnácti lety zapříčinil sebevraždu jeho otce, je rozhodnut završit sladkou tečkou. A co může být sladšího než svést dceru nepřítele? Russell toho ale mnoho neví! Třeba to, že Nicole není vlastní dcerou muže, jehož nenávidí, že se se svým nevlastním otcem rozešla a odsuzuje jeho praktiky, že není jenom povrchní hvězdičkou z klubů, kde se scházejí celebrity… A že mnohem více než o pomstu mu brzy začne jít o něco úplně jiného!
2010/12202 Y Abby Greenová (Green, Abby)U jezera ComoTo, že Alicia, zdravotní sestra, která se právě vrátila z mise v Africe, obvinila uhrančivého italského miliardáře Dantea z něčeho, co nespáchal, se vyjasnilo velmi brzy. Na to, že Alicia není podvodnice postrádající jakoukoliv morálku, ale Dante přijít nemohl a nemohl. A to i přesto, že měl neustále možnost se přesvědčovat o tom, jak je Alicia citlivá, něžná, starostlivá a obětavá. Jak jí nezáleží na jeho bohatství, jak se nenechá oslnit pozlátkem jeho italských, londýnských či jihoafrických rezidencí… Stále ji podezíral z toho, že je to vše jenom přetvářka…
2011/1205 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Útěk na SicíliiPovinnost! To je zákon, kterým se Falcon, nejstarší syn sicilského knížete Leopardiho, vždy řídil. A pokud jeho rodina někomu ublížila – tak jako jeho nevlastní bratr mladé Angličance Annii –, je jeho povinností křivdu odčinit. Za každou cenu! A pokud Annii jeho bratr připravil o schopnost se těšit z krás, tak jak je život nabízí, musí ji to on znovu naučit! A ochránit ji před tím, co by jí mohlo ublížit…
I kdyby to měl být on sám!
2011/1206 Y Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Noci pod AkropolíAténský stavitel jachet Demos ví, co potřebuje. Manželku. A ví, jaká má být – krásná, zábavná, nekomplikovaná, připravena si život s ním užívat! Přesně takovou se zdá být Althea, lvice nočních klubů, přelétavý motýlek, královna zlaté mládeže. A Demos ví, jak to zařídit, aby se sňatkem souhlasila.
Jenže Demos hned o svatební noci zjistí, že život s Altheou bude úplně jiný, než jak si ho vysnil. A že neví, jestli na to bude mít dost síly…
2011/2207 X Sara Cravenová (Craven, Sara)Měsíc v ToskánskuManželské štěstí italského bankéře Lorenza s Angličankou Marisou netrvalo ani vteřinu! Již v okamžiku, kdy si měli vyměnit první manželský polibek, dala mu novomanželka najevo, že ho nenávidí, že jim opovrhuje. A že si ho vzala jenom proto, že se tak dohodli jejich rodiče! Lorenzo dal proto své ženě volnost… Aby sama přišla na to, že to, co je spojuje, může být silnější než to, co je dělí. A po roce se objevil na jejím prahu. Aby ji přesvědčil. Aby ji získal. Aby začal nanovo!
2011/2208 Y Amanda Browningová (Browning, Amanda)Víkend s milionářemPřed lety se Aimi rozhodla, že nemá právo na štěstí! Že musí sama sebe trestat a odpírat si vše, co by jí mohlo přinést radost. A proto je pro ni zájem přitažlivého Jonase tak nevítaný. Protože cítí, že by mu snadno podlehla. Protože ví, že by mu podlehnout chtěla. A protože by tím porušila přísahu, kterou dala sama sobě.
Jonas naštěstí není zdaleka tak povrchní, jak o něm píše bulvární tisk. A rozhodne se o Aimino - a své - štěstí bojovat!
2011/3209 X Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Žena italského knížeteKrásná princezna se v pohádce vždy promění o půlnoci znovu v Popelku…
Osamělá matka Lucy, která s vypětím všech sil vychovává v mrazivém Chicagu svou roční dcerku, dostane možnost opačnou. Úderem půlnoci se může proměnit v princeznu – manželku italského knížete Maxima! Když Lucy pochopí, že se její sňatek i to, že je z ní náhle uctívaná kněžna, má stát součástí Maximovy pomsty lidem, o jejichž existenci ani nevěděla, začne přemýšlet, jestli s tím vůbec dokáže souhlasit.
Volba je o to těžší, že Maximo již dávno není jejím manželem jen na papíře…
2011/3210 Y Abby Greenová (Green, Abby)Obchodník z PařížeJiskru, která přeskočila na závěr ragbyového zápasu mezi sportovním mecenášem Pascalem z Paříže a irskou žurnalistkou Alanou, snad musel vidět celý stadion! Aspoň to tak přišlo jim oběma. A proti krátkému románku námitky neměl taky ani jeden…
Pascal byl ostatně vždy připravený užívat si všech radostí, jež mu život mohl přinést. A Alana se potřebovala vzpamatovat po nevydařeném manželství a dokázat si, že ještě může být žádoucí…
Jenže Pascalovi románek brzy přestal stačit. A přesvědčit Alanu, aby opět uvěřila, že vše může dopadnout i dobře, bylo mnohem nesnadnější, než si myslel!
2011/4211 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Vyvolená řeckého boháčeProč má Leo, řecký vládce finančního impéria, potřebu neustále ochraňovat snoubenku svého nevlastního bratra, chladnou a upjatou Natashu? Vždyť se mu ani nelíbí! A svého hamižného bratra, který ho okrádá, nemá rád. Že by to snad bylo proto, že má pocit, že i Natasha je jeho obětí?
Pro Natashu je střet s Leem stejně smrtící, jako by se pokoušela čelit lavině. A to tím spíše, že se jí po zradě snoubence i sestry, kterou právě zažila, zhroutil celý dosavadní život jako domeček z karet.
A kvůli Leovi se hroutí stále dál…
2011/4212 Y Susan Stephensová (Stephens, Susan)Večery v ToskánskuCesta do Itálie byla pro anglickou právničku Katii příležitostí, jak na pár chvil vybočit ze stereotypu všedních dní, neoblíbené práce a oplakávání zmařených příležitostí. Nehoda jí totiž znemožnila věnovat se vysněné kariéře operní zpěvačky a navíc ji navždy zohyzdila. V Římě Katii lákala i vidina střetnutí se známým a více než pohledným italským magnátem Rigem, jemuž měla předat závěť jeho nevlastního bratra…
Setkání nenápadné Katie a skvělého Riga bylo sice jako setkání ohně s vodou, velmi rychle se ale ukázalo, že opaky se přitahují!
2011/5213 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Sňatek po australskuO tom, že je Hugh jenom zhýčkaný a nafoukaný příslušník sydneyské zlaté mládeže, byla jeho sekretářka Kathryn přesvědčena vždy. Hugh si o ní zase myslel, že je to suchopárná netykavka, která všechny kolem sebe jenom sekýruje. Současně ale jeden druhého přitahoval! Stačilo pár chvil, aby se vše změnilo. Aby Kathryn přišla na to, že Hugh umí být i milý a obětavý. A aby Hugh zjistil, že Kathryn je vše, jen ne suchopárná. Oba by ale chtěli najednou víc…
2011/5214 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Řecký rejdařPo osmi letech se Lauře konečně znovu podařilo promluvit si s řeckým milionářem Konstantinem. A její nejhorší noční můra se naplnila! Konstantin nejenže jí neuvěřil, že by sedmiletý Alex mohl být jeho synem, on si dokonce vůbec nevzpomněl ani na ni! A jasně jí dal najevo, že on s obyčejnými anglickými servírkami nechce mít nic společného… Přesto se Laura ocitla i s Alexem na Konstantinově kouzelném ostrově ve Středozemním moři. A Konstantin brzy pochopil, že s touhle servírkou toho chce mít společného hodně!
2011/6215 X Susanne Jamesová (James, Susanne)Prázdniny v ŘíměProminentnímu anglickému pediatrovi Theovi snad Lily seslalo samo nebe! Že ho k ní něco táhne, si uvědomil okamžitě, když se usadil v letadle do Říma na svém sedadle, hned vedle ní. A to ještě ani nevěděl, že ta půvabná dívka je skvělá kuchařka a citlivá chůva, kterou tak potřebuje ke svým třem dětem, jež po tragické smrti manželky musí vychovávat sám…
Oč by bylo vše jednodušší, kdyby Theo neměl pocit, že tím, že ho zajímá jiná žena, se zpronevěřuje odkazu matky svých dětí! A kdyby se v Lilyině minulosti neskrýval temný mrak, kvůli němuž se toho, co cítí, bojí!
2011/6216 Y Trish Moreyová (Morey, Trish)S knížetem v PařížiJako by nebylo dost toho, že Rafe, Siennin úchvatný milenec z Paříže, je ve skutečnosti kníže Raphael ze středomořského státečku Montvelatte! Mnohem horší bylo to, že o pár týdnů později se Sienna dozvěděla, že ta noc plná touhy nezůstane bez následků a že ona je – alespoň podle Raphaela – povinna porodit knížectví dědice, takže se za Raphaela musí provdat. Bez citu! Jenže pro Siennu, jejíž rodiče v takovém manželství žili, je to nepřijatelné. Dokáže se ale postavit knížeti, který dal jasně najevo, že vždy musí být po jeho?
2011/7217 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Vila na viniciŽe je jeho americká milenka Faith, učitelka jeho syna signora Guglielmo, a slavná sochařka - přítelkyně jeho matky - záhadná T.K., jedna a tatáž osoba, bylo pro mocného Sicilana, vdovce Valentina, šokem! Ještě větším tím spíše, že Faith mu dala jasně najevo, že vztah-nevztah, který mu až doposud tolik vyhovoval, chce posunout někam dále… Nebo ukončit!
S Faith se život nemazlil. A možná právě proto chtěla od něj všechno - nebo nic. Buď lásku, nebo dále kráčet životem sama.
A na Valentinovi bylo, aby si uvědomil, co vlastně od života chce on!
2011/7218 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Noc v RiuVášnivá exotika karnevalu v Riu za to mohla!
Právě tam začal románek sekretářky Ellie a jejího přitažlivého šéfa, brazilského magnáta Dioga, muže, který byl pro Ellii splněním všech jejích snů! Stačilo ale pár týdnů po návratu do deštivého New Yorku, aby se Elliiny sny proměnily v noční můru.
Proč se ale najednou Diogo rozhodl překazit její svatbu s mužem, který byl připraven nabídnout jí klidný přístav? Diogo dal přece jasně najevo, že ji nikdy milovat nebude!
2011/8219 X Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Noci v SeattluJako oheň a voda byli Neely se Sebastianem od prvního okamžiku, kdy se setkali. Sice to mezi nimi jiskřilo, současně se ale okamžitě začali nesnášet…
A pak se spolu ocitli na téže lodi! A to nejen přeneseně, ale doslova. Kromě toho, že spolu pracovali na týchž architektonických projektech, zničehonic spolu bydleli na hausbótu. A oba by byli nejradši, kdyby ten druhý zmizel… Z lodě… Ze života… Ze snů…
A když k tomu nakonec došlo, zjistili, že si vlastně přejí něco úplně jiného!
2011/8220 Y Daphne Clairová (Clair, Daphne)Svatba na Novém ZélanduBrynovi nebylo příjemné, když zjistil, že matka najala na sepsání knihy o jejich rodinné historii Rachel! Tu Rachel, na kterou nikdy nepřestal myslet, tu Rachel, proti níž se provinil projevem nemístné vášně, na níž nebyla tehdy, před deseti roky, ještě připravena. Tu Rachel, kterou chtěl stále!
Ani pro Rachel, jež se na rodný Nový Zéland vrátila z dobrovolného exilu ve Spojených státech, to ale nebylo nic snadného. Bryn totiž netušil, že před deseti roky i ona ho chtěla. A že ani ona se z lásky k němu dosud nevyléčila!
2011/9221 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Vladařova manželkaŽe by byla Ionanthe povinná stát se novou manželkou Maxe, vládce ostrovního státu Fortenegro, bylo šílené! Šílené, ale současně odpovídající podivným zákonům a zvyklostem knížectví, kde jako by se čas zastavil… Ionanthe i Max touží po tom, aby jejich vlast tíživé dědictví starých pořádků překonala, a cestu k tomu vidí v tom, že prastarý zákon, který je nutí, aby uzavřeli manželství, respektovali. Jedna věc je ale zákon a manželství z povinnosti, jiná pak vášeň!
2011/9222 Y Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Královo tajemstvíBezstarostný student a úspěšný hráč ragby… Tak Lucy Khaleda poznala. A do takového Khaleda se zamilovala. Pak ale tento muž během jednoho jediného okamžiku zmizel! Bez slůvka vysvětlení opustil Anglii i dívku, která snila o budoucnosti s ním. Nový Khaled, biryalský korunní princ, s nímž se po čtyřech letech Lucy znovu setkává, s tím starým Khaledem nemá nic společného. Je chladný, odtažitý… a má za sebou jakousi bolestnou zkušenost, s níž se Lucy odmítá svěřit. A to i přesto, že ví, jak ji tím znovu a znovu zraňuje!
2011/10223 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)V Řekově rezidenciŘecký rejdař Atreus si nemyslel, že by Lindy, jíž pronajímal domek na své anglické usedlosti, mohla být ta pravá a jediná. Na to byla příliš obyčejná - neměla majetek ani rodokmen, jaký u své potenciální manželky požadoval. Pobavit se s ní ale ve vztahu zcela nezávazném… To bylo něco jiného! A Lindy, která v Atreovi toho jediného a pravého, s nímž by chtěla strávit život, viděla, to vyhovovalo až do chvíle, kdy jí to Atreus zcela neomaleně řekl.
Na to, aby vztah s panovačným Řekem ukončila definitivně, už ale bylo pozdě!
2011/10224 Y India Greyová (Grey, India)Tajemný ŠpanělDědic jedné největších španělských bank, markýz Tristan, krásné ženy přitahoval. A jejich zájmu si s potěšením užíval! A jejich společností zakrýval to, že zdaleka není tím otrlým a povrchním cynikem, za něhož ho všichni mají! Modelka Lily Tristana zaujala více než kterákoliv z žen, s nimiž ho bulvární tisk - právem či neprávem - v minulosti spojoval.
Lily byla ochotna přistoupit na Tristanovy podmínky: Jediná noc, noc plná vášně - bez závazků, bez starosti o to, co přinese zítřek.
2011/11225 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Soluňský příběhŽe bude Lizzie stejná jako všechny ostatní ženy - chamtivá, sobecká a povrchní -, si pomyslel Ilios, jakmile ji poprvé spatřil…
To, že je ten uhrančivý Řek zcela jiný než všichni muži, s nimiž se kdy střetla, pochopila Lizzie, když ho poprvé uviděla.
Byli jako den a noc - temný řecký miliardář, který nevěřil nikomu, a zářivě jasná anglická architektka, která ve všem a ve všech chtěla nacházet jen to dobré. A stejně jako jsou den a noc svým opakem, a nemohou bez sebe být, brzy bez sebe nedokázali být ani ti dva.
I když se tomu bránili…
2011/11226 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Kráska a ruský knížePro ruského knížete, miliardáře Maxima neexistoval ve světě, kde vše fungovalo podle jeho představ, žádný problém. Až do chvíle, než potkal Grace… Americkou dívku, sekretářku jeho úhlavního nepřítele. Původně Maximovi šlo jenom o to, aby se jejím prostřednictvím svému sokovi pomstil, brzy mu ale došlo, že Grace je něco mnohem více než jenom prostředek pomsty…
Má ale Maxim šanci Grace přesvědčit, že už není tím povrchním cynikem, za něhož ho celý svět považuje? A věří tomu vůbec on sám?
2011/12227 X Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Svatba v královstvíAmeričanka Phoebe by o rodině bývalého manžela nejraději už v životě neslyšela! Jenomže to příbuzenstvo není jen tak ledajaké: jde o mocný panovnický rod ostrovního království Amarnes. Po šesti letech od chvíle, kdy se Phoebe s manželem rozešla, se u ní náhle objeví jeho bratranec Leo. Muž, který se pokoušel před lety její manželství zmařit, muž, který nyní usiluje o ni a o jejího syna, muž, který se zdá být jejím jediným přítelem…
2011/12228 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Vyvolená vládkyněZantarskému korunnímu princi Rafiqovi lékař oznámil, že ho čeká jen šest měsíců života. Pro Rafiqa to ale znamená, že musí najít někoho, kdo se ujme jeho povinností - vstoupit s pouštním královstvím do nového tisíciletí. Jeho vlastní bratr Hakim je pro to totiž příliš slabý!
Anglická učitelka Gabby v Zantaře rozhodně nikdy být nechtěla! Musela se tam ale vypravit, aby zachránila svého neodpovědného bratra. Setkání s Gabby vnukne Rafiqovi myšlenku: Co kdyby se rázná Gabby stala Hakimovou nevěstou a budoucí královnou?
2012/1229 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Magická FlorencieVévodu Raphaela Angličanka Charlotte v žádném případě nenadchla. Byla tak fádní, nudná a špatně oblečená, tak neženská…! Především měla ale provést rekonstrukci zahrady, již jeho předci věnovali Florencii. A se způsobem, jak to Charlotte chtěla udělat, vznešený aristokrat rozhodně souhlasit nemohl!
2012/1230 Y India Greyová (Grey, India)Premiéra v BenátkáchNáhodné setkání na anglickém venkově svobodné matce Sarah změnilo život! Ten tajemný snědý muž ji sice okamžitě upoutal, a když ji políbil, podlomila se jí kolena, naučila se už ale příliš pohledným mužům nedůvěřovat…
I pro slavného italského režiséra Lorenza měla chvíle, kdy poprvé uviděl tu snad až příliš samostatnou Angličanku, změnit úplně všechno. Tím spíše, že ta úchvatná žena vlastnila autorská práva ke knize, podle níž si přál natočit film.
Brzy ale Lorenzo pochopil, že ještě více než natočit film podle románu Saražina otce touží po Sarah…
2012/2231 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Ostrovanova láskaFotografie černovlasých dvojčat Sanderovi, nekorunovanému vládci krásného ostrova, vyrazila dech. Nezachoval se tenkrát k té mladičké Angličance, Ruby, tak, aby na to byl hrdý… I když byla tak proradná… Ale přesto všechno je to matka jeho synů, o nichž neměl ani tušení! Synů, kteří přece musejí vyrůstat na ostrově svého otce, v jeho péči! A pokud k tomu bude muset Sander vzít na milost i Ruby… Nedá se nic dělat!
2012/2232 Y Maggie Coxová (Cox, Maggie)Návrat do RiaSlunné Rio de Janeiro vyměnil známý fotograf a filantrop Eduardo za chladnou Anglii, aby unikl tíživým vzpomínkám. Jenže ty se stále vracejí… Dokáže Eduardovi pomoci mladičká Marianne, kterou původně najal pouze jako hospodyni, jež se pro něj ale stala velmi brzy někým mnohem důležitějším?
Marianne si prošla také těžkou zkouškou, přesto však dokáže na všem nacházet něco krásného… Stane se její životní optimismus i tolik potřebnou pobídkou pro Eduarda?
2012/3233 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Benátčanova pomstaPřed čtyřmi roky zůstal prostý italský řidič kamionu Valente stát před oltářem sám. Nevěsta nepřišla. Nyní na scénu nastupuje dravý a nemilosrdný obchodník Valente. Rozhodnutý se pomstít. A nebrat ohled na nic a na nikoho. A ze všech nejméně na Caroline. Krásnou Caroline, která ho opustila a připravila o vše, po čem toužil. Pro peníze a postavení ho odmítla a vzala si boháče. A Valente chce ty roky zpět!
Caroline ví, že Valenteovi tenkrát ublížila, současně ale vinu necítí. Vše mu přece vysvětlila, omluvila se… nemohla jinak. Kdyby ji miloval, musel by to pochopit!
Jenže miloval ji tehdy Valente doopravdy? A co k ní cítí teď?
A hlavně… Co ona cítí k němu?!
2012/3234 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Koncert pro milionářeTři roky, během nichž Jessica uhrančivého Siciliána Silvia neviděla, dokonce o něm ani neslyšela, na věci nic nezměnily. Nenáviděla ho. Za to, co se stalo, za to, jak se jí zvrtl život. Za to, že kvůli tomu, co udělal on, nemohla ona udělat to, co by chtěla ze všeho nejvíce: říci mu, že ho miluje!
Když Silvio po třech letech, během nichž se vyhýbal Jessice, na níž se tak provinil, znovu tuto jedinou ženu, jež by ho dokázala připravit o srdce, uviděl, zjistil, že nic nezmizelo. Že to mezi nimi jiskří tak, jak to jiskřilo vždy. A že Jessičina nenávist vůči němu nezmizela!
Pro oba ale nastal čas změn…
2012/4235 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Večerní sonátaTa sázka americko-řeckému milionáři Neovi pila krev! Celý rok měl chodit na hodiny klavíru. A to, že učitelkou má být světoznámá pianistka a skladatelka, půvabná Cassandra, bylo jenom slabou náplastí…
Pro Cassandru bylo braní žáků součástí terapie. Před lety totiž musela kvůli chorobnému strachu z lidí vzdát koncertní kariéru. Od té doby žila uzavřena ve svém domě a věnovala se skládání. A Neo se ukáže být jako příval bortící všechny přehrady. A Cassandra jako příliš dlouho žíznící půda, toužící po vláze…
Mohou být ale ti dva něco víc než jen přátelé?
2012/4236 Y Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Kde legendy ožívajíDruhé křestní jméno Achilles se k němu hodilo mnohem spíše než to, jež používal běžně – Lysandros. Jako Achilles měl jediné zranitelné místo – jeho Achillovou patou byly emoce; pokud si dovolil jim podlehnout, byl slabý! Jediný člověk na světě tuto jeho slabinu znal… Dívenka, s níž se kdysi setkal v Las Vegas.
Když Petra po patnácti letech znovu Lysandra uviděla, zjistila, že je stejně chladný a stejně krásný jako tenkrát, kdy ho viděla poprvé. A stejně nesmyslně přesvědčený o tom, že city jsou slabost!
Podaří se jí přesvědčit ho, že láska nemusí být slabostí, ale naopak silou?
2012/5237 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Plná náruč štěstíBěhem deseti let se stal ze Zephyra, chudého řeckého přistěhovalce, milionář, a to jen díky tomu, že nevěděl, co je to oddech. Jediné chvíle, kdy se dokázal uvolnit, byly ty v náruči Piper, návrhářky, která spolupracovala s jeho firmou.
Piper nebyla pouze žena, u níž nacházel slastnou úlevu. Byla i jeho nejlepším přítelem. Přítelkyní "s výhodami", která věděla, kde je její místo. Kdykoliv mohla mít jeho tělo, nikdy ale ne jeho lásku! V tu Zephyr nevěřil.
Jenže stačila chvíle, a Zephyr začal usilovat o to, aby Piper přijala jeho nabídku k sňatku!
Bude ale Piper ochotna vzít si muže, jenž jí řekl, že ji nikdy nebude moci milovat?
2012/5238 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Mezi pařížskou smetánkouTo, co Tárik, vládce pohádkově bohatého pouštního království Núr, potřebuje ze všeho nejvíce, je tlustá čára, kterou by udělal za bouřlivou minulostí. A definitivně se rozloučil s Jessou, dívkou, jež před pěti roky, když studoval v Anglii, k této jeho minulosti neodmyslitelně patřila… A jež ho bez slůvka vysvětlení opustila.
Jenže za minulostí, skrývající neobjasněná tajemství, se tlustá čára udělat nedá!
Proč Jessa Tárika obviňuje a říká, že to on opustil ji? Proč o některých věcech nechce mluvit? Co před ním skrývá i ve chvílích, kdy ho líbá, kdy se s ním utápí ve víru vášně…?
2012/6239 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta se šéfemNafoukaný a samolibý mizera! Stačilo, aby Giselle spatřila v garážích toho muže za volantem jeho nablýskaného auta jenom na pár vteřin, a bylo jí vše jasné.
I Saulovi bylo okamžitě jasné, co si má o té ženě, která mu před nosem vyfoukla poslední parkovací místo, myslet.
A najednou se ze Saula stal nový Gisellin šéf, který měl možnost rozhodovat o její budoucnosti. A hodlal si tu příležitost využít do sytosti… Jenže zničehonic si uvědomil, že ji vlastně trestat nechce. A Giselle až na zahraniční cestě s novým šéfem došlo, že její život bude už navždy jiný!
2012/6240 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Sňatek v paláciZačalo to sňatkem v pohádkovém paláci na břehu Středozemního moře…
Ne, vlastně to všechno začalo už o dva roky dříve, kdy se Casimiro, vládce knížectví Zaffirinthos, v Londýně poprvé setkal s Melissou. Následovalo několik žhavých dnů a nocí, které Melisse změnily život…
Jenže Casimiro Melissu náhle nepoznává! Netuší, co je ta žena zač. A to, že by mohla vychovávat jeho syna, je přece směšné! Jenže uvěřit musí…
Začalo to sňatkem v paláci pod žhavým středomořským sluncem, ale pro Casimira jako by tím vše i skončilo…
Jenže Melissa se s formálním manželstvím bez lásky odmítá smířit!
2012/7241 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Vdaná za aristokrataManželské štěstí Saula a Giselle, jeho bývalé zaměstnankyně, nekalí vůbec nic. Jsou pro sebe navzájem stvoření, rozumějí si i beze slov. A to i v tom nejpodstatnějším – oba trvají na tom, že jejich manželství zůstane navždy bezdětné!
Jenže co si počít, když se ze Saula znenadání stane vládce velkovévodství Arezzio? A když jeho poddaní očekávají, že jejich nový panovník bude mít dědice…
Jak se s těmito očekáváními vyrovná Giselle, která skrývá temné tajemství?
2012/7242 Y Lynn Raye Harrisová (Harris, Lynn Raye)Ďáblovo srdceLidé se kvůli tomu diamantu nenáviděli, lidé se kvůli němu zabíjeli.
Před osmi roky připravil o diamant pojmenovaný Ďáblovo srdce Francesčinu rodinu bohatý Latinoameričan Marcos. A pošlapal přitom Francesčin cit. Vždyť Francesčin otec diamant zase ukradl jeho rodině! Jenže věci nejsou nikdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. A Francesca na to přijde brzy poté, co se pokusí diamant získat zpět… Sice uspěje, ale ďábel opět dosáhne svého. Opět někdo trpí.
Existuje ale způsob, jak kletbu Ďáblova srdce zlomit!
2012/8243 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Poklad z ostrovaŘecký miliardář Alexei je zvyklý tvrdě pracovat a ve volném čase si náležitě užívat. K tomu patří i ženy. Hodně žen… ani si je všechny nemůže pamatovat. Osobní asistentku Billii, s níž se ostatně zná už od dětství, které oba prožili na řeckém ostrově Speros, však považuje za skutečný poklad. Vše zařídí, vše vyřeší… Když ho Billie požádá o delší neplacenou dovolenou, není Alexei právě nadšen. Co teprve kdyby věděl, k čemu Billie dovolenou doopravdy potřebuje!
Jsou věci, které Alexei neví vůbec, a jsou věci, na které zapomněl. A bude se je všechny muset teprve znovu dozvědět!
2012/8244 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Poslední bouřlivákMódní impérium rusko-australské rodiny Kolovských se otřásá v základech! Zachránit ho může pouze Alexij, jediný, kdo je schopen vydržet pokrytectví a citovou prázdnotu vlastní rodiny…
Pro Kate je práce pro Alexije hořkosladkým utrpením. Dobře ví, že nikdy nebude tou kráskou, jaké je zvyklá na fotografiích v bulvárním tisku vídávat po Alexijově boku. Ví ale, že k ní, právě k ní se Alexij vždycky vrátí. Když mu bude nejhůř, když bude potřebovat pomoc…
Nabídku, kterou jí Alexij učiní, proto Kate odmítnout nedokáže, přestože chápe, že ji její krásný šéf nikdy nebude milovat.
S tím, že jí není schopen důvěřovat, ale žít nedokáže…
2012/9245 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Bouřlivá řecká svatbaMoc dobře manželství Alexeie a Billie určitě nezačalo, fiaskem se stala již svatební noc!
Tajemství, které Billie tak dlouho před mužem svého srdce skrývala a s nímž mu před oltářem slíbila věrnost, se prozradilo v tu nejnevhodnější chvíli a tím nejhorším možným způsobem! Jak má nyní pyšný Řek Alexei své ženě věřit? Má jejich manželství ještě nějaký smysl?
A má vůbec Billie chtít zachovávat svazek, v němž ji odmítne manžel dokonce i jenom vyslechnout? A už vůbec ne uvěřit a pochopit…
Jenže co má mladá novomanželka dělat, když si srdce poroučet nedá? A lásku k Alexeiovi si vymluvit nenechá…
2012/9246 Y Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Panství v SuffolkuPro italského krále módy Larenze byl víkend na chátrajícím aristokratickém sídle v Suffolku jenom pracovní záležitostí. Obhlédnutím místa, kde by se snad daly udělat snímky pro nový katalog… Ale proč si práci nezpříjemnit trochou potěšení, když Ellery, zchudlá majitelka panství, má tak okouzlující fialkové oči?
Když Ellery vyslechne Larenzovu nabídku, překvapí sama sebe… Dlouho totiž neváhá a přijme! Snad je to jediná a poslední příležitost poznat aspoň na chvíli jiný život než jenom úmornou dřinu na rozpadající se usedlosti, kterou stejně zachránit nemůže!
Jenže to, co mělo být pouze záležitostí dvou navzájem se přitahujících těl, se změnilo v něco docela jiného!
2012/10247 X Annie Westová (West, Annie)Popelčina proměnaJe to náhoda, že nenápadná archivářka Tamsin udělala svůj "objev" ve chvíli, která byla pro zemi knížete Alarika nejméně vhodnou? A nebo má jiné cíle, které skrývá stejně tak dobře jako vlastní krásu?
Alaric na "náhody" nevěří. A protože ctí zásadu, že nepřítele je třeba mít vždy pod dohledem, rozhodne se střežit i tu záhadnou ženu!
Pro Tamsin je práce v knížecím archivu splněným snem. Tím spíše, že senáhle dočká mimořádné knížecí přízně. A to, že by jí mohl věnovat pozornost muž tak atraktivní, je… prostě neuvěřitelné!
Bude mít Tamsinina vlastní pohádka o Popelce šťastný konec?
2012/10248 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Únos do ŘeckaPro Rose to měl být nejkrásnější den jejího života. Právě řekla "ano" švédskému baronovi a svatební hosté čekali okolo parketu jeho zámku na jejich první manželský tanec… Jenže během pár chvilek se vše změnilo! Rose seděla v temném autě vedle stejně temného Řeka, jenž se jí pokoušel namluvit, že její manžel je zločinec!
Xerxesovi je vše jasné: Ta drobná plavovláska musí být se švédským baronem na všem domluvena. A pro baronova komplice není Xerxes schopen najít slitování! Až postupně začíná mocný Řek chápat, že Rose patří mezi ty lidi, kteří se pokoušejí nacházet ve všech kolem sebe jen to dobré. A že on teď bude muset bojovat o to, aby odčinil křivdu, jíž se na ní dopustil!
2012/11249 X Julia Jamesová (James, Julia)Francouzův portrétTakových portrétů už Alexa namalovala…! Jenže francouzský bankéř a hlava nadnárodní finančnické skupiny Guy byl nejkrásnější muž, jakého kdy viděla.
Chvíle, kdy mu Alexa oznámila, že jeho portrét nedokončí, se pro charismatického multimilionáře stala jednou z nejpříjemnějších vůbec. Teď už totiž mohl jejich vzájemný vztah změnit. Teď už měl volné ruce pro to, aby si potvrdil, že Alexina vášeň si dokáže najít svůj prostor i jinde než jenom na malířském plátně! Aspoň na těch pár měsíců, než se s ní bude muset rozejít…
2012/11250 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Hrdá umělkyněBarabizna na místě bývalých londýnských doků Jonasovi ležela v žaludku pořádně! Skoro stejně jako její majitelka. Všechny pozemky pro stavbu ultramoderního bytového komplexu okolo už mu patřily, pouze tenhle jediný odolával. A svéhlavá Mac, která tu měla ateliér, odmítá ustoupit.
Lidé, kteří si myslí, že koupit se dá všechno, Mac k srdci nikdy nepřirostli. A staré skladiště po dědečkovi, z něhož si udělala svůj domov a místo, kde se pod jejíma rukama rodí krása, na bezduchou betonovou krabici rozhodně přestavět nenechá!
2012/12251 X Abby Greenová (Green, Abby)Uvězněná na ZantePro Rika, řeckého podnikatele, bylo to setkání zjevením! Servírka, jež ho obsluhovala, už dva roky hrála hlavní roli v jeho snech. Byla tím nejkrásnějším, co ho v životě potkalo, a nikdy si nepřestal vyčítat, jakým způsobem ji opustil!
Pro Gypsy, osamělou mladou Angličanku, bylo to setkání naplněním nejhorších nočních můr. Ne že by ta jedna jediná noc, strávená s Rikem, nebyla pro ni nezapomenutelná. Ostatně jak by také být mohla, když každý den vídala Rikovy rysy ve tváři své roční dcery! Ale se sobcem, jenž od ní odešel tak, jako to udělal Rico, se o Lolu nikdy dělit nebude!
Že ho Gypsy připravila o první měsíce dceřina života, je Rico rozhodnutý jí nikdy neodpustit. A žádá to, o co přišel, zpátky!
2012/12252 Y Janette Kennyová (Kenny, Janette)Sblížení na plážiKrásná neznámá na pláži, byla tak citlivá, tak vstřícná, tak žádoucí a žádostivá… Jakoby pro něj stvořená… Do okamžiku, než Kristo pochopil, že těch pár vášnivých chvilek prožil s dívkou, která se má stát manželkou jeho staršího bratra, korunního prince Angyry! A ženě, jež by byla schopna zradit jeho bratra - byť s ním samotným -, Kristo přece věřit nemůže!
Demetria vzplanutí na pláži s uhrančivým cizincem litovala. Sňatek s korunním princem sice dohodli její otec a angyrský král, přesto byla rozhodnuta stát se spořádanou manželkou následníka.
Osud ale chtěl tomu, že jejím manželem se náhle nemá stát muž, kterého sice nemiluje, ale chce mu být věrná, ale muž, jehož by milovat dokázala…
Kdyby jí neustále nedával najevo, že ji nenávidí!
2013/1253 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Svůdná jako růžeIvy byla stejně tak svůdná jako růže, které pěstovala na své farmě. Jako růže, jež si u ní objednával úspěšný a obdivovaný milionář Jordan. Dva tucty růží, to byl jeho způsob, jak se rozloučit s milenkou, když už ho omrzela…
Byl to opravdu dobrý nápad využít jedné takové chvíle, kdy byl Jordan zrovna volný a nezadaný? Ivy si nemohla pomoci a nechala na chvíli ty dva světy – svět květin a svět milionů – se setkat… Očekávala od toho jen uspokojení zvědavosti a ukojení touhy.
Jordan ale chtěl mnohem více!
2013/1254 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Tajemství z AustrálieLuca se v Bronteině australském baletním studiu vynořil jako přízrak z minulosti… Stejně krásný, stejně arogantní, stejně neodolatelný jako před dvěma roky, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil. A teď očekává, že Bronte bude ochotna pokračovat tam, kde skončili.
Pro Luku je Bronteino chování nepochopitelné. Vždyť je jim oběma jasné, že to mezi nimi jiskří pořád stejně! Tak jak může Bronte odmítat nabídku jednoho z nejmocnějších a nejzámožnějších italských podnikatelů? Co se za jejím odmítáním skrývá?
Co před ním Bronte skrývá?
2013/2255 X Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Obraz nevinnostiAno, je to osobní…
Lucy neví, proč italský bankéř Lorenzo její rodinu tak nenávidí! To, co se stalo, se přece již odestát nemůže! A Lorenzo to dobře ví… Přesto, když uslyší Lucyino jméno, rozhodne se udělat vše pro to, aby zmařil její plány, rozdupal její sny!
Lorenzo skutečně nechápe, jak si někdo z té nenáviděné rodiny může dovolit za ním přijít a něco po něm chtít. Možná by se s tím ale dokázal vyrovnat, kdyby… Kdyby to nebylo tak osobní!
A nikdo si přece nemůže dovolit mocného Lorenza porazit. A ještě k tomu na jeho vlastním hřišti…
2013/2256 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Všechno se koupit nedáMuž, kterého Maya milovala nade vše, ji zklamal. I když… možná to vlastně byla ona, kdo zklamal. Zklamal naděje jeho i celé jeho staré a vznešené rodiny…
Pro italského hotelového magnáta Giorgia bylo manželství s mladinkou Mayou do určité míry jenom sňatkem z rozumu. Potřeboval manželku a potřeboval dědice. A Maya mu mohla poskytnout obojí.
Až příliš pozdě začal Giorgio chápat, že za peníze se všechno koupit nedá. A že o Mayu bude muset bojovat. A až příliš pozdě Maye došlo, že nejenom slovy je možné dát najevo lásku… Oba to sice pochopili příliš pozdě, osud se ale rozhodl jim dát ještě jednu šanci…
2013/3257 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Pyšný hraběPyšný španělský hrabě Alejandro netouží po ničem jiném než po pomstě! Jeho křehká anglická manželka Jemima ho před svým útěkem ze Španělska zradila způsobem, který je v jeho očích neomluvitelný - nevěrou s jeho vlastním bratrem! Když ji soukromý detektiv konečně vypátrá v jedné zapadlé anglické vesničce i s dvouletým synem, rozhodne se s ní Alejandro vyřídit účty jednou a provždy…
Jenže Jemima už není ta tichá a pokorná žena jako před dvěma roky. Je rozhodná, samostatná… A odhodlaná bojovat za sebe, za svého syna… A za své manželství!
2013/3258 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Svatební šarádaByl to hodně poťouchlý plán! Jadein kmotr odkázal své pohádkové jmění jí a svému vnukovi Nikovi pod jedinou podmínkou - že se ti dva vezmou a nejméně rok spolu zůstanou jako milující se a navzájem si věrní manželé. Nemuselo by to být tak hrozné - to, že to mezi nimi jiskří, si oba uvědomují -, kdyby na sebe posledních deset let nebyli jako kočka a pes. Jade ale potřebuje peníze a Nic, i když je bohatý, nechce ohrozit rodinnou firmu tím, že by se podíl na ní dostal do cizích rukou.
Dokáží celý rok vydržet pod jednou střechou a navíc předstírat vzájemnou lásku?

(Závěr minisérie o bratrech Sabbatiniových)
2013/4259 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Zámek s leknínyŽeny se zatím vždycky mohly přetrhnout, jen aby Angelovi vyplnily každé přání! Jenže ta svéhlavá Angličanka Flora se chová úplně jinak než všechny ostatní před ní… A na to pohledný holandsko-španělský miliardář není zvyklý!
Navíc Floru vůbec nemá rád. A nejenom proto, co se dozvěděl o její minulosti, ale i kvůli tomu, jak je odhodlaná křížit jeho současné plány!
I když je Angelo sám na sebe rozezlený, že ho Flora přitahuje, na ni má ještě větší vztek za to, že sexuální jiskření mezi nimi odmítá. Přece musí být nějaký způsob, jak ji přesvědčit!
2013/4260 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Dny a noci v ThajskuAmbiciózní specialistce na propagaci a vytváření veřejného mínění Lily na muže dosud nezbýval čas… A vlastně jí ani nikdy žádný muž nechyběl! Jako profesionálka každým coulem Lily ovšem dobře chápe, že když si to vyžaduje pověst jejího šéfa, realitního magnáta Gage, je nutné volit i netradiční metody!
Gage očekává od svých zaměstnanců maximum. Takže když dojde k závěru, že jediné, co může zachránit pověst jeho rodiny a firmy, je snoubenka - vhodná a důvěryhodná snoubenka -, ocitne se na Lilyině prstu zásnubní prsten. A ze služební cesty do Thajska se stane fingovaná zásnubní cesta…
2013/5261 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Anglická růžeBledá, s porcelánovou pletí… pravá anglická růže… A Cesario po ní zatoužil. Jenže půvabná veterinářka byla nadále ochotna se starat pouze o jeho koně; o něj samotného zájem neměla… Až do chvíle, kdy na Cesariově rozhodnutí začal záviset osud jejího otce!
Jessice se sice uhrančivý italský magnát, který se usadil v jejich městečku, vždy líbil, rozhodně se ale nechtěla stát jednou z dalších žen, které mu projdou životem… a postelí! Když se však Cesario stal tím jediným, kdo jí mohl pomoci, kdo ji mohl zachránit, nezbylo jí nic jiného než si vyslechnout, co za to požaduje.
Rozhodně by nikdy nečekala, co to bude!
2013/5262 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Šéf se špatnou pověstíPolly se podařilo dosáhnout v tak "mužském" povolání, jako je kreativec v reklamní agentuře, řady úspěchů! Byl tu pouze jeden "malý" problém: skoro nikdo nevěděl, že úspěchy firmy jsou její. Nadřízení si je totiž vždy přivlastnili!
Pro Damona, žraloka v reklamní branži, představovalo pohlcení firmy, v níž Polly pracovala, jeden ze způsobů, jak si to vyřídit s člověkem, jehož bytostně nesnášel - s Pollyiným otcem. A neschopná Polly, rozmazlovaný tatínkův mazánek, pro něj neměla představovat žádnou překážku…
Zmýlil se úplně ve všem!
I Polly ale měla zjistit, že špatná pověst, která jejího nového šéfa předchází, není zasloužená!
2013/6263 X Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Zrzka a byznysmenProtivná zrzka! Ale i po čertech přitažlivá zrzka! Shodou okolností ale také dcera muže, jehož firmu se právě rozhodl zlikvidovat. Takže z toho, jak to mezi ním a tou dívkou s kaštanovými vlasy zajiskřilo, nic být nemůže…! Ledaže by…
Že má její otec dluhy, Libby netušila. Vždycky si myslela, že se firmě vede dobře a otec se prostě jenom více věnuje rodině, protože se o podnik starat nemusí. Že se má vše změnit, jí vyrazilo dech. A že za to může ten přitažlivý Španěl, Rafael, který se kvůli ní málem vyboural… Muž, který přišel s nečekanou nabídkou!
2013/6264 Y Sara Cravenová (Craven, Sara)Žena ze stínůKdyž se v Elliině pokoji v noci objevil ten neznámý - především však nahý! - muž, byl to pro ni šok. Ještě více ji vyvedlo z míry, když zjistila, kdo za to může. A že z pasti, do níž se chytila, není úniku!
Život, jehož si italský hrabě Angelo užíval, neměl chybu. A za nic by ho neměnil! Rozhodně však nepočítal s tím, že se stane obětí pletichy jedné zhrzené milenky a skončí s nechtěnou snoubenkou na krku. A nejenom to! Že se nechtěná snoubenka dokonce promění v nemilovanou manželku…
A že bude tak těžké ji přesvědčit, že manželství s ním vůbec nemusí být utrpení!
2013/7265 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Temný a nebezpečnýMěl to být jenom další pacient, jemuž fyzioterapeutka Stephanie pomůže nabrat ztracenou sílu. A to, že pochází z bohaté a vlivné rodiny St Claireových, na věci nehraje žádnou roli…
Jenže to by se nesmělo ukázat, že Jordan St Claire je ve skutečnosti Jordan Simpson, oscarový herec, jehož Stephanie zná již léta z filmových pláten. A kterého platonicky miluje!
Ale v co se proměnil ten usměvavý idol žen? V temný a nebezpečný přízrak žijící po těžkém zranění ve světě vlastní bolesti!
Najde v sobě Stephanie tolik síly, aby mu pomohla se vrátit? A dovolí jí to Jordan?
2013/7266 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Svět plný hedvábíTa zelenooká žena Nikolaje zaujala. A nejen svou krásou, hlavně tím, že byla jiná. Skromná, nezištná, obětavá… To ale přece není možné! Nikolaj se už dávno naučil, že všechny ženy jsou stejné. Připravené ho využívat, připravené měnit své půvaby za jeho peníze!
Zara si byla dobře vědoma toho, že ruský miliardář, s nímž se poprvé setkala jako Popelka, když přišla nepozvána na jeden večírek, a podruhé jako prostá servírka, je "jiná liga" než ona.
Vzájemné přitažlivosti ale poručit nedokázali ani jeden, ani druhý.
A museli začít učit se navzájem poznávat…
2013/8267 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zdráhavý vévodaTemná Lexiina krása nedovolí Lucanovi, nejstaršímu z bratrů St Claireů a vévodovi ze Stoubridge klidně spát!
Když ji přijímal na záskok místo své bývalé sekretářky, nemohl tušit, jaký bič si na sebe plete. Moc dobře ví, jak nevhodné jsou pletky s podřízenými. Tím spíše, že má náhle pocit, že jemu, muži, který na city nikdy moc nedal, by mohlo jít o více než o pouhý románek na pár dní!
Lexie přijala Lucanovu nabídku mimo jiné i proto, že si chtěla ověřit nelichotivou pověst, kterou St Claireovi získali, a jednoho z klanu, který nenávidí, poznat blíž. Už první setkání s Lucanem jí potvrdí mínění, které o celé rodině má. Přesto ji na arogantním, sebestředném, chladném a odtažitém Lucanovi na první pohled cosi upoutá. A není to jen dokonale padnoucí oblek!
Lucan cítí, že stejně jako jeho přitahuje Lexie, on zase přitahuje ji. Jenže proč se k němu chová s takovým odporem? Jaké tajemství před ním skrývá?
2013/8268 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Pod brazilským sluncemPro mladou historičku umění Katherine to je příležitost, kterou jí seslalo snad samo nebe! Má místo nemocného šéfa galerie odletět do Portugalska a ocenit tam starý obraz patřící jakémusi záhadnému klientovi. Pokud uspěje, dokáže tím všem své profesionální schopnosti. A třeba se jí podaří objevit skvost!
Roberto, brazilský automobilový závodník, vzpamatovávající se po autonehodě, sní o klidu. Brzy ovšem zjistí, že v přítomnosti Katherine, která za ním přijela do jeho portugalského sídla místo důstojného šéfa galerie, touží vlastně po něčem docela jiném, než je klid!
Vydrží mladé dvojici vzájemné vzplanutí i pod brazilským sluncem, kam Katherine za Robertem přijede strávit Vánoce?
2013/9269 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zkrocený advokátJoey představovala vše, co Gideon na ženách neměl rád. Příliš hlasitá, příliš extravagantní, příliš neochotná se mu obdivovat. Také ale po čertech dobrá advokátka – stejně jako on – a navíc sestra dívky, která si zrovna vzala za muže jeho bratra… Takže se z ní stala rodina a v rodinu Gideon vždycky věřil.
Gideon představoval vše, co Joey neměla na mužích ráda. Příliš úzkoprsý, příliš zahleděný sám do sebe, příliš očekávající, že se mu budou všichni obdivovat.
Něco si spolu začít…? To rozhodně nebyl dobrý nápad! Jedině na tom se shodli!
2013/9270 Y India Greyová (Grey, India)Zámecká šarádaZjevila se v Kitově životě jako přízrak - vzdorná, vyzývavá, nepolapitelná, rozporuplná… Také se ale na rodinném zámku objevila jako přítelkyně jeho mladšího bratra. Takže byla pro něj zakázaná!
Sophie souhlasila, že na zámku Fitzroyových sehraje roli Jasperovy přítelkyně. Oč to mohlo být těžší, než když v laciných filmech hrála upírky či lehké dívky? Jenže nepočítala s tím, že se setká s Kitem - tajemným a věčně zamračeným mužem, při pohledu na něhož se jí rozbuší srdce!
Kit má jasno - Sophie je obyčejná zlatokopka, které jde o majetek, a je připravena kvůli němu jeho mladšímu bratrovi zlomit srdce. A to on přece nemůže dopustit!
2013/10271 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Ostudné souvislostiKouzelný řecký ostrov Xanos skrývá pro mladého úspěšného podnikatele Nika jakési tajemství, jemuž nemůže a nemůže přijít na kloub … Jako by to zde znal, jako by tu již kdysi žil - a přitom je zde poprvé v životě. Jako by se zde skrývalo cosi, co musí odhalit, přestože mu to změní od základu celý život…
Stejně jako se celý život změnil místní ostrovance Connii, když ji rodiče přinutili se provdat za muže, s nímž nemohla žít.
A Nico chce poznat tajemství smutné nevěsty Connie stejně tak jako tajemství ostrova!
2013/10272 Y India Greyová (Grey, India)V posteli s cizincemPříslušník speciálních jednotek Kit se po pěti měsících v poušti vrací za svou snoubenkou Sophií jako úplně jiný muž, než byl ten, který do boje odjížděl. Sophia neví, co způsobuje podivné nálady, zamlklost a výbuchy hněvu tohoto stále nesmírně přitažlivého muže. Kita něco tíží, a není to pouze to, že nedávno zjistil, kdo jsou jeho skuteční rodiče. Tím méně to, že kvůli tomu přišel o dědictví. To, co ho ubíjí, je mnohem vážnější. Dokonce natolik, že je Kit připraven vzdát se i snu o společném životě se Sophií. Ta je ale odhodlána o lásku a štěstí bojovat!
2013/11273 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Středomořská perlaAntickou tragédii odehrávající se na divukrásném ostrově Xanos připomíná střet Nika a Zandera… Před dvaceti roky je rozdělil zlý osud a Nico by si teď přál získat bratra zpět. Zander však své dvojče nenávidí – za to všechno, co jako privilegované dítě měl a o co on naopak přišel. A jako nástroj své pomsty je Zander ochoten použít cokoliv. I lásku!
Pro Charlotte, Nikovu výkonnou asistentku, je spor obou bratrů o to tíživější, že Zanderovu šarmu podlehla již při prvním setkání. A tak moc by si přála, aby oba muži k sobě našli cestu…
A to dokonce i přesto, jak ji Zander hanebně využil!
2013/11274 Y Susan Meierová (Meier, Susan)Polibky pod stromečekVánoce jsou časem zázraků…
Stokrát si to může Shannon, manažerka úspěšného pensylvánského obchodního domu, opakovat, dobře ví, že ten největší zázrak se jí nesplní. Nikdy nepochová v náruči své dítě.
Vánoce jsou časem smutku…
Před dvěma roky odešla od Roryho manželka a nechala mu na krku čtyřletou dcerku. A malá Finley od té doby Vánoce nenávidí… I přesto s ní musí Rory těsně před Vánocemi zamířit do Pensylvánie, aby se podíval na obchodní dům, který chce jeho rodinná firma koupit. Setkání s krásnou a milou Shannon je pro Roryho jako balzám…
A stejně tak na Shannon působí setkání s Rorym a Finley.
A Vánoce jsou časem splněných zázraků…
2013/12275 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Pryč ze SydneyPotřebovali jeden druhého mnohem více, než tušili!
Pro bývalou fotbalovou hvězdu a současnou hvězdu podnikatelského nebe Ryana byly věci jednoduché. Ženy k jeho životu patřily jako voda, jako vzduch… Na pár dnů či měsíců, hlavně bez závazků…
Pro Lauru, mladou právničku ze sydneyské právní kanceláře, bylo vše také jednoduché - jednou se musí najít ten správný muž, kterého nebude zajímat jenom její tělo. S Ryanem spolu neměli nic společného…
A přesto se jejich cesty protnuly!
2013/12276 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Smlouva s ArgentincemLazara dokázal i po rocích pohled na Vanessu vzrušit. Kromě chtíče k ní ale teď cítil i něco jiného - nenávist! Byla vše, co nesnášel. Bohatá dědička, zvyklá jíst na stříbře a porcelánu. A on jenom obyčejný argentinský přistěhovalec. Sice nyní bohatý, bohatší než všichni příslušníci bostonské smetánky, mezi niž Vanessa patřila, pořád ale jenom "sprostý" člověk; kluk, kterého kdysi nechal Vanessin otec vyhodit z domu, protože na jeho dceru pohlédl…
Časy se ale změnily a Lazaro ví, jak se pomstít!
2014/1277 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Zajatkyně toskánského sídlaDivné manželství před třemi a půl rokem Franco a Lexi uzavřeli… Založené na nedůvěře, podezírání a nenávisti. Nevydrželo dlouho… Když Lexi od svého bohatého italského manžela utekla, byla to pro oba úleva!
Pod tím vším špatným zůstalo jako mince na dně studny i něco dobrého. Něco, na čem by se dal vystavět nový hrad manželství; tentokrát pevný a hrdě střežící důvěru, oddanost, lásku…
Budou k tomu ale mít ještě Lexi a Franco po tom všem špatném, co prožili, dost sil?
2014/1278 Y Lucy Ellisová (Ellis, Lucy)Petrohradské démantyOba utíkali před láskou… A přitom netušili, že ji vlastně celou dobu hledají!
Náhodné petrohradské setkání Australanky Clementine s ruským milionářem Sergejem skončilo tak, jak skončit muselo. S tím, co bude následovat po jedné společné noci, ale nepočítal ani jeden, ani druhý!
Clementine ani nevěděla jak, a ocitla se v Sergejově newyorském domě. A Sergej se marně pokoušel přijít na to, co ho vedlo k tomu, že si tu svéhlavou a současně bolestně nejistou ženu pustil k tělu tak blízko…
To, co mělo být pouze románkem na několik dnů či týdnů, se začalo měnit v něco úplně jiného…
2014/2279 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Pomsta po toskánskuKdyž nelítostný italský byznysmen Vitale uviděl v novinách fotografii Zary, dcery muže, jehož nesnášel ze všech lidí nejvíce na světě, rozhodl se okamžitě. Právě Zara se stane nástrojem jeho odplaty! Že by měl kvůli tomu cítit nějaké výčitky? Směšné!
Zara je ale jiná, než jak si ji představoval. Něžná, křehká, čistá… a vášnivá. To vše ale Vitale raději vidí jako její přetvářku. Jen aby se nemusel vzdát pomsty.
Ale pomsta je hořké ovoce. A Vitale toho bude muset hodně, hodně napravit…
2014/2280 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Noc s ItalemKníže Alessandro, hlava mezinárodního klenotnického impéria, měl několik zásad. Jednou z nich bylo nikdy, opravdu nikdy si nic nezačínat se svými zaměstnankyněmi! Ale když ta šedivá myška Lilley, jedna z úřednic v ústředí jeho firmy, která se mu tak okatě snažila na chodbách vyhýbat, ho více než zaujala…
Pro Lilley byla noc strávená s krásným Italem něco jako splněný sen… který se ale rychle začal měnit v noční můru! Kromě jiného i proto, že se Alessandro nesmí dozvědět, kdo je Lilley doopravdy. Protože… protože teď ji sice nemiluje, pak by ji ale mohl začít nenávidět!
2014/3281 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Dohoda u oltářeMělo to být manželství jen na oko… Oba tomu aspoň věřili, a to dokonce ještě ve chvíli, kdy si před oltářem vyměňovali manželské sliby…
Nekompromisní řecký milionář Sergios nepotřebuje manželku, potřebuje matku pro tři děti svého bratrance, o něž se stará. A nepotřebuje ani milenku – i kdyby nebylo jeho peněz, o ženy by nouzi neměl nikdy. A Bee, jeho nastávající, nepotřebuje manžela ani milence. Chce pouze udělat to, co udělat musí, aby se postarala o ty, na nichž jí nejvíce záleží. O svou matku a o tři malé děti, jimž má nahradit maminku…
Sergios i Bee věřili, že to bude manželství jen na oko. A oba se zmýlili!
2014/3282 Y Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Uvězněná na jachtěVýbušný řecký magnát Rion se v životě dokáže orientovat stejně jako v kalných vodách mezinárodního obchodu. Důležité je se vždy rozhodnout… rychle a správně! A to on umí. Ještě nikdy se nezmýlil. Stejně jako v případě Seliny… To, že jí nabídl manželství, bylo rozhodnutí správné, to, že se ho po osmi týdnech rozhodl zrušit, bylo ještě správnější. Pachuť ale zůstala. Za to, co mu Selina provedla, musí pykat!
Po letech, když se naskytla příležitost užít si pomsty, neváhá Rion opět ani chvíli. Selina se stane jeho vězněm. A odčiní vše, čím mu ublížila!
2014/4283 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Francouzův závazekTu zlodějku mu snad osud přál! To napadlo Navarrea, nekompromisního francouzského milionáře, když v hotelovém pokoji přistihl tu drobnou dívku se svým notebookem v rukou. Výměnou za to, že ji nevydá policii, mu bude muset prokázat službu!
Tawny rychle pochopí, že se stala obětí intriky a že se jí asi nepodaří chladnému Francouzi vysvětlit, jak se věci mají. A že její jediná šance, jak se vyhnout obvinění z krádeže, je být Navarreovi po vůli.
To ale vůbec netuší, co po ní povýšený krasavec bude chtít. A jak to všechno skončí!
2014/4284 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Žár thajské nociJedna nepovedená svatba je sblížila. A současně od sebe skoro odehnala…
Zackova síť kaváren sice po celém světě nabízí luxusní dorty, jež má na starosti jeho nejlepší přítelkyně a kolegyně Clara, a dělá lidem život sladký, oni dva ho ale sami moc sladký nemají! Přesto, že se dennodenně vídají v práci i doma, přesto, že se na sebe spoléhají, nechávají si pro sebe svá skrytá tajemství… A přitom by si mohli tak snadno pomoci!
A pak nechala snoubenka stát Zacka před oltářem samotného a on si konečně všiml, že Clara by pro něj mohla být více než kamarádka!
2014/5285 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Vinice na SantoriniByla to dokonalá řecká svatba… A nevěstina družička Tina a ženichův svědek Ari byli možná ještě pěknější pár než ti dva, kvůli nimž se to všechno vlastně konalo!
Jenže kromě nich dvou nikdo nevěděl, že už se znají. A to pěkných pár roků. A že usmívající se družička má na krku nůž, protože ji družba požádal, ne nařídil jí, aby se za něj taky provdala. A že přestože by Tina dala do ohně ruku za to, aby její život zůstal takový, jaký byl až doposud, chápe, že tohle přání se jí nesplní…
Živočišný Řek Ari ví, že té křehké Australance ublížil, a je rozhodnutý to napravit. Ať ona bude chtít, nebo ne!
2014/5286 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Sicilská nenávistJejich setkání tenkrát té hrůzně krásné noci bylo, jako by se střetly dva požáry… A zůstalo po nich spáleniště…
Pro Fiu je bolestná jakákoliv vzpomínka na Santa, mladšího syna mocné a bohaté sicilské rodiny Ferrarových. Její rodina se s Ferrarovými nenáviděla snad odjakživa, před pěti roky však mezi ně vstoupila smrt… Smrt, současně ale i nový život. Ve tváři syna totiž Fia vidí Santovy rysy!
Santo cítí vůči své krásné sousedce vinu za to, co se tenkrát stalo, když však zjistí, co před ním čtyři roky tají, promění se ten pocit v nenávist. Ve vášnivou nenávist ještě hlubší, než je ta, jež panuje mezi oběma rodinami.
Z nenávisti se zrodí vášeň… V co se ale může proměnit vášeň?
2014/6287 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Večeře v oblacíchTvrdého byznysmena Drakona máloco vyvede z míry. Té zvláštní dívce se zvláštním jménem Gemini – Blíženec - se to povedlo. Aby se ho někdo pokoušel přesvědčit, že se má vzdát obchodu, a ještě tak výhodného obchodu, to se nestávalo. A aby se mu to skoro podařilo…? To už se rovnalo bezmála zázraku.
Gemini vlastně moc nedoufala, že se jí povede toho uhrančivého řeckého playboye, kterého si okolo prstu omotala její macecha, přimět k tomu, aby napravil křivdu a vrátil jí to, co jí příslušelo. Takže když Drakon její návrh odmítne, ve skutečnosti se na něj nezlobí. Od "nezlobit se na někoho" k "toužit po někom" ale u Gemini vede krátká, velmi krátká cesta.
A Drakon vzplane ještě rychleji…
2014/6288 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Usmíření na ThassosuPo třech letech znovu spatřil řecký magnát Cristo Erininu tvář, a všechno se opět vrátilo… Vzpomínky na dny a noci plné vášně, smíchu a porozumění. To, jak se Erin usmívala, jak ho líbala, jak se s ním milovala… Jak ho zradila a okradla! Spatřil ji a rozhodl se, že ji musí ještě jednou mít. Aby vyhnal démony vzpomínek na ni z mysli, aby se jí pomstil…
Tvář Crista i po těch letech Erin připadala stejně tvrdá, stejně krutá, stejně temná… stejně krásná. I přesto, že ji Cristo tenkrát od sebe bez vysvětlení odehnal - nešťastnou, zklamanou, rozervanou… a těhotnou -, touha po něm se jí opět zmocnila. A Cristo jí dal nůž na krk: buď s ním stráví jeden víkend podle jeho představ, nebo se celý svět dozví, jaká je doopravdy…
Cristo ale nemá ani tušení, jaká na něj čekají překvapení!
2014/7289 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Dívka se zlatýma očimaÚspěšná interiérová návrhářka Evangeline řeckému průmyslníkovi Markosovi pila krev! Už dvakrát se mu vymluvila z dohodnuté schůzky… To Eva, ta dívka se zlatýma očima a v rudých šatech, kterou potkal na večírku, ho lákala a vzrušovala od prvního okamžiku.
Oč větší bylo Markosovo překvapení, když zjistil, že Eva a Evangeline jsou jednou a touž osobou. A že Evu nezíská, protože ho považuje za povrchního sukničkáře, který neví, co je cit. A že on netuší, jak ji přesvědčit, že se mýlí.
Evu sice Markos přitahuje, to, co se o něm dozvěděla, jí ho ale zprotivilo. Teď se ještě musí vypořádat s tím, že s ní ten úžasný Řek chce pracovat, že je o ni připraven bojovat…
A že se vůbec nechová tak, jak by od takového bídáka čekala!
2014/7290 Y Abby Greenová (Green, Abby)Hrozny z MendozyChutnala sladce jako víno. A byla stejně opojná. Ale pak, pak vše zhořklo…
Maddie ví, že Nikovi ublížila, Nic ale nemůže tušit, že sama sobě musela ublížit mnohem více. A že ho jenom chránila před něčím mnohem horším, než byl otcův trest za to, že si začal s dcerou Vasquezových…
Neboť nenávist mezi argentinskými vinařskými rody Vasquezů a de Rojasů trvá déle, než všichni pamatují!
A teď se Maddie do Mendozy vrací. Vrací se, aby se ujala rodinného vinařství, které se potácí na pokraji bankrotu. A ví, že se bude muset kromě toho vypořádat i s živými vzpomínkami, neboť Nika nikdo v jejím srdci nedokázal nahradit…
2014/8291 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Prsten s rubínemPro svůj plán Scarlet potřebuje muže. Ale ne jen tak ledasjakého…! Mladého, zdravého, inteligentního, úspěšného… a hlavně ochotného udělat to, co ona chce. Stát se otcem jejího dítěte…
John, syn Scarletiných sousedů a její bývalý spolužák, by spoustu z toho, co si Scarlet představuje, splňoval. Navíc by u něj bylo výhodou i to, že jako úspěšný geolog je neustále někde ve světě, do rodné Austrálie se příliš často nevrací, takže by ani neměl příležitost do života svého syna či dcery příliš zasahovat.
Jednu věc ale John odmítá kategoricky… Rozhodně chce Scarletina potomka počít tak, jak se to dělalo odnepaměti. Ne v anonymní sterilitě kliniky!
2014/8292 Y Lucy Ellisová (Ellis, Lucy)Sibiřský vlkPro "texaskou růži" Rose bylo vždy nejdůležitější pomáhat lidem, aby nacházeli jeden druhého, aby se z jejich náklonností rodily lásky, které dostanou šanci přetrvat… "dokud nás smrt nerozdělí". A tato její "posedlost" se proměnila i v profesi. Rose se stala majitelkou a duší seznamovací kanceláře.
Paradoxně sama muže svého srdce najít nedokázala…
Plato, majitel a manažer ruského hokejového týmu Sibiřští vlci, tak vznešené cíle nikdy neměl. Šlo mu vždycky hlavně o jedno - užít si. Vlastně o dvě - užít si a uspět. A drzá Texasanka, která se rozhodla využít chlapců z jeho týmu pro reklamu vlastního podniku, nabízela příležitost k obojímu… A tak se Rose, ani nevěděla jak, ocitla v Platově letadle a zamířila s ním do Moskvy…
2014/9293 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Hrad u LondýnaAvu by Vito Barbieri, italský podnikatel žijící v Anglii, nikdy ve své firmě pracovat nenechal. Ne proto, že zrovna vyšla z vězení – Vito vždy byl zastáncem toho poskytnout lidem druhou šanci –, ale proto, že mu zabila bratra… Sice neúmyslně, sice za svou vinu pykala, odpustit jí ale nedokáže!
Kdyby Ava měla volit, určitě by nikdy nepřekročila brány Vitovy firmy. Výčitky svědomí, které má kvůli tomu, co spáchala, se ještě umocňují tím, že ani tři roky za mřížemi ji nezbavily posedlosti Vitem! Mužem, kterého nikdy nezíská!
Vánoce jsou ale časem zázraků a Vito se rozhodne dát dokonce i Avě šanci. A Ava se ji odhodlá využít. A na Vitově hradě kousek od Londýna začíná připravovat pro zaměstnance a sousedy svého šéfa vánoční večírek…
2014/9294 Y Elizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Zrada v MonakuTu dívku už jsem někdy viděl…, napadlo Kinga, jakmile poprvé na Rayne pohlédl. Stačilo se podívat podruhé, a chtěl mnohem více než se na ni jenom dívat… Ještě kdyby tak věděl, proč se Rayne zničehonic objevila v jejich monackém rodinném sídle… Že by se pokoušela dostat se k penězům prostřednictvím jeho invalidního otce? Nebo snad míří přímo na něj…?
Proti tomu by King nic nenamítal!
Když už se Rayne do doupěte nepřítele podařilo proniknout, nastal čas na to, aby odkryla jeho slabiny. A využila jich proti němu! Aby si King a jeho otec na vlastní kůži zažili, jaké to je, když je zradí někdo, komu věřili. Jaké to je srazit někoho až ke dnu a nechat ho tam…!
Jako to ti dva udělali jejímu otci!
2014/10295 X Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Nekonečná nocKaždý rok tuto noc Lucas vzpomíná…
Ne, každý rok tuto noc se Lucas zoufale snaží nevzpomínat si na ten den, kdy se mu rozpadl život, kdy vše, pro co chtěl žít, vzalo za své. Každý rok tuto noc chce být Lucas sám, sám se svým smutkem…
Lepšího šéfa, než je Lucas, by si Emma snad nedokázala ani vysnít. Ano, je náročný, ano, práce u něj není žádný med, je ale zajímavá a hlavně - dobře placená. A peníze, ty Emma potřebuje, aby její nejbližší měli naději na alespoň trochu slušný život…
Lucas si Emmy cení jako nejlepší sekretářky, jakou kdy měl. Když se ale objeví v jeho domě oné noci, kdy chce být sám, je Emma vetřelec… Vetřelec, který mu znemožňuje zapomenout…
Nebo který mu naopak umožní zapomenout jinak, než jak tomu doposud bylo každý rok…!
2014/10296 Y Michelle Conderová (Conder, Michelle)Padlá hvězdaPovrchní, plytká, požitkářská a prospěchářská, muže střídající jako jiní ponožky…
Ne, špičkový právník a budoucí vévoda Tristan skutečně nemá Lily, začínající, ale přesto již jasně zářící hollywoodskou hvězdičku a současně nejlepší přítelkyni své sestry v lásce! To, že by sklouzla na dráhu drogové dealerky, bylo ale snad moc i na ni!
Lily skutečně nemá ponětí, jak se jí do zavazadla ty drogy dostaly. Vysvětlujte to ale celníkům na letišti… Zvlášť když máte takovou pověst, jakou máte!
Kdyby záviselo na Tristanovi, klidně by Lily nechal shnít ve vězení. To by ale své sestře nemohl udělat. A tak mu skončí Lily na krku… Má nad ní "dozor", do té doby, než se prokáže, či vyvrátí její vina…
Ovšem mít dozor nad ženou, kterou sice nesnášíte, ale která vás už léta vzrušuje, to je příliš i na muže Tristanova formátu!
2014/11297 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Magnátova léčkaTo, co po něm jeho kmotr chce, je mladému řeckému miliardáři Alexiovi pořádně proti srsti! On, který je zvyklý ženy od sebe odhánět, má teď jednu - a navíc takovou tuctovou myš! - sledovat. Má se jí hrabat v soukromí, má čmuchat, co je zač… A to proto, že kmotr tvrdí, že ta nezajímavá Angličanka je jeho vnučka! A že se o ní potřebuje dozvědět více, než ji učiní svou dědičkou!
2014/11298 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Zamilovaný vévodaNa Roxy dopadala jedna rána osudu za druhou. O práci v nočním klubu přišla, protože odmítala jít pod svou úroveň zpěvačky, z bytu ji nafoukaný vévoda vyhodil a o práci přišla, protože onemocněla…
O tom, že Roxanne je zkažená, neměl vévoda Titus ani ty nejmenší pochybnosti. Bývalá popová hvězda - už to samo o sobě by stačilo k tomu, aby jí pohrdal! -, která se živí zpíváním v pochybných nočních klubech a bezostyšně využívá naivity starších mužů, již jí přispívají na její životní styl. A ještě měla tu drzost bydlet načerno v jednom z jeho domů!
2014/12299 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Nebe nad SydneyByla to chvilka… Pár osudových minut, či snad dokonce jen vteřin, kdy se Violet rozhodla, že musí začít žít úplně jinak…
Silvestrovský večírek pořádaný jejím šéfem je k tomu nejlepší příležitostí!
Leo dorazil do Austrálie za otcem po osmi letech. Znáte to… Když je moc práce - a té on jako režisér a filmový producent má nad hlavu -, na rodinu leckdy nezbývá čas. Silvestrovský večírek jeho otce kromě toho slibuje docela příjemnou zábavu…
Jiskra, která mezi Leem a Violet přeskočí, se promění ve spalující požár, přestože oba vědí, že rozhodně netvoří ideální pár. Dvakrát rozvedený Londýňan Leo a nezkušená a naivní, o patnáct let mladší Australanka Violet…
Jenže takový požár, když se opravdu rozhoří, se někdy už uhasit nedá…
2014/12300 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Sladký soubojPro seriózní vědkyni Mirandu byli příliš dominantní muži vždy symbolem zla. Zla a násilí vůči slabým a bezbranným. Zla, jaké představoval ruský zápasník, hollywoodský herec a hvězda akčních filmů Ivan. Její úhlavní nepřítel číslo jedna…
Ivan netuší, čím si vysloužil zavilost půvabné profesorky, v jejíchž knihách se stal neandrtálcem a jeskynním mužem, už toho má ale dost. Ano, živí se jako herec v akčních filmech a ano, věnuje se bojovým uměním, za násilníka se však nikdy nepovažoval. Ve skutečnosti se mu násilí oškliví.
Takže se rozhodne si to s tou otravnou profesorkou vyřídit jinak!
2015/1301 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Nenapravitelný playboyBýt zamilovaná do šéfa - to vždycky věští trable…
Být zamilovaná do šéfa, který o tom neví a který se zrovna zamiloval do vaší sestry… to je katastrofa!
Elizabeth musí tuhle katastrofu vyřešit co nejrychleji. A pomoci se jí dostane z nečekané strany. Bratr jejího šéfa, nespolehlivý a přelétavý Harry, se projeví jako džentlmen a přesvědčí sourozence, aby mu svou skvělou asistentku na měsíc půjčil coby manažerku jeho letoviska.
O tom, že Harry má pro své porozumění vlastní důvody, nepochybuje Elizabeth ani na chvilku. Ty jeho důvody se ale kupodivu mohou stát i důvody jejími!
Jenže… nezmýlila se Elzabeth v Harrym?
2015/1302 Y Lynn Raye Harrisová (Harris, Lynn Raye)Zvítězí jen jedenJe tak snadné ublížit…
Caroline před pěti roky Romanovi, ruskému manažerovi zaměstnanému v jejich rodinné firmě, ublížila. Hodně. A dokonce ještě mnohem více, než Roman tuší. Neměla ale tenkrát jinou možnost, než mu do očí říci tu strašnou lež…
"Nikdy jsem tě nemilovala!"
Roman je rozhodnut dosáhnout odplaty. A ví, že ta chvíle, až bude Caroline žadonit a slibovat, že splní všechna jeho přání, bude sladká. Dočkal se… ani zrádná Caroline, ani Carolinin otec, jenž ho potupně vyhnal z firmy, nemají šanci se zachránit!
Je tak snadné se zmýlit…
Je možné, že vše bylo jinak, než si Roman celou dobu myslel? Že Caroline byla k tomu, co udělala, donucena? Že její vina není zdaleka taková, jak se domníval?
A co ještě Roman neví?
2015/2303 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Růže pro princeznuLucy nemívala štěstí na muže. Nevzdává se ale a stále čeká na prince! Když v sestřině kanceláři potká pohledného a zámožného Michaela, je to pro oba šok. Stačí moment, aby jeden po druhém prudce zatoužili!
Překročí jejich vzájemná touha hranici pouhé vášně? Michael o trvalý vztah nestojí a Lucy se jej zase bojí, protože má tajemství, které je podle ní opravdovému vztahu na překážku. Navzdory citům, jež v sobě oba postupně objeví, jsou drženi ve svých pastích a nenalézají cestu ven…
Vysvobodí je zásah osudu, který zčistajasna otočí kolem událostí?
2015/2304 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Romance v IrskuSněhem zapadaná irská vesnička je ideální místo pro zimní romanci… Leo, londýnský průmyslník, ale na žádnou romanci nemá čas. Do Irska se vypravil kvůli něčemu jinému - potřebuje vyřešit záhadu, která ho tíží již léta: co je zač jeho biologická matka a proč souhlasila s tím, že se jako novorozenec dostal k adopci?
Pro majitelku vesnické hospůdky Briannu je londýnský host - platící host! - darem z nebes. A dary se mají přijímat… Navíc… Na kousek toho štěstí a lásky má snad po letech odříkání nárok?!
Ani jeden netoužil po romantice, a dostalo se jim jí vrchovatě!
2015/3305 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Láska po brazilskuAni australská právnička Meg, ani brazilský magnát Niklas neměli sklony k impulzivním rozhodnutím. A přesto po několikahodinové známosti skončili před oltářem! A oba měli pocit, že udělali tu nejsprávnější možnou věc.
Do té doby, než Niklasovi zazvonil telefon…! věc.
Po jedenácti měsících se má Meg s manželem znovu setkat. Za zcela jiných okolností. Je to prý jen a pouze ona, kdo může mocného muže, nepřízni osudu sraženého až na samé dno, zachránit. Pokud bude chtít… věc.
Jenže to, jestli chce Niklase ještě někdy vidět, je to, co Meg neví. A zdaleka nejde o to, že by ho měla jenom vidět…!
2015/3306 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Na červeném koberciNejkrásnější a nejmocnější muž v New Yorku… Tak aspoň Lucien připadal londýnské studentce a servírce Cynthii, když ho uviděla poprvé.
První zdání neklamalo!
Jak ale ona, prosté děvče z opačného konce světa zapadne do společnosti, v níž Lucien žije? Do společnosti plné pozlátka, do společnosti plnými hrstmi rozhazovaných peněz? Zdá se sice, že o ni Lucien opravdu stojí, není to ale jenom rozmar na pár dnů či snad jenom hodin?
Lucienovi ta Angličanka, která nemá pro pádnou odpověď nikdy daleko, učarovala na první pohled. Jak ji ale přesvědčit, že sláva a peníze nemusejí stát jako překážka tomu, co by mohlo být? Co by mohlo být mezi jimi dvěma…
2015/4307 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Rusův rozmarKdyž se ve sněhové vánici objevili před dveřmi Katina penzionu v Jezerní oblasti tři muži, nemohla tušit, že se celý její život právě změnil od základu. Až dosud mladá žena žila klidně, starala se o penzion a své sestry. Muž v jejím životě neměl místo.
Jenže jsou muži, jsou muži… A je Michail!
Ruský miliardář Michail od túry v zasněžené anglické krajině očekával pár dnů, kdy si odpočine od zvonění mobilů, od povinností spojených s řízením impéria rozprostírajícího se po celém světě. Ano, ženy měly v jeho životě vždy své místo, tentokrát ale nepočítal s žádnou.
Jenže jsou ženy, jsou ženy… A je Kat!
2015/4308 Y Trish Moreyová (Morey, Trish)Svatba jako darNávrh, s nímž za baskickým milionářem přišla ta Australanka, byl nesmyslný. Ale Alesander by nedosáhl svých úspěchů, kdyby nenacházel výhody i v těch nejnesmyslnějších plánech.
Pro Simone se svatba se sousedem stala možností, jak na smrt nemocnému dědečkovi poskytnout alespoň trochu radosti v životě. Stačí, když Alesander bude souhlasit s tím, že si na jejího manžela bude těch pár měsíců hrát. Odměna, která mu za to padne do klína, je více než lákavá!
Na jedné podmínce ale Simone trvat musí. Veškeré intimity se budou v jejich manželství odehrávat pouze na veřejnosti. Vždyť stejně, jako nemá Alesander rád ji, je on protivný i jí!
2015/5309 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Král pouštěNa počátku to byla láska jako trám… Když si princ Záhir vezme krásnou plavovlasou Angličanku, způsobí to v jeho rodném království poprask. Brzy se však ukáže, že sňatek se Sapphire byla největší chyba Záhirova života.
Ze Sapphire se totiž vyklube žena, která je chladná stejně jako safír, po němž má jméno. Než aby se Záhirem sdílela lože, raději uteče a zanechá ho v hanbě a o pět milionů liber chudšího.
Když se po pěti letech náhodou objeví v jeho království, je král Záhir rozhodnut skoncovat s neuzavřenou minulostí a přinutit svou bývalou ženu, aby mu dala to, co mu celou tu dobu dluží: vášnivou svatební noc!
2015/5310 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Milenci ve věku počítačůJulia a Ferro jsou jako dvě strany téže mince. Mladí, bohatí, geniální… a vlastně sami.
Pro majitelku úspěšné počítačové firmy Julii je Ferro největším konkurentem. Protivníkem. Nepřítelem. Protože je ale Julia sama k sobě upřímná, je ochotna si přiznat i to, že je to současně ten nejúžasnější muž, s jakým se kdy setkala.
Ferro si Julie váží, přestože s její firmou bojuje, je ale přesvědčen, že k ničemu více dojít nemůže. Julia je přece tak čistá… nevinná a nezkažená, zatímco on… Ne, nemá právo o ni usilovat!
Pak je ale osud svede dohromady…
2015/6311 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Váhavý ŘekPro Bastiana, úspěšného řeckého podnikatele, je věc jasná. Způsob, jakým si přivydělává jeho podřízená, je sice nemorální, ale on je ochoten se s tím smířit. Dokonce se i vzdát nemalé částky, pokud pro něj vykoná určitou… službu. Slovo "ne" - stejně jako "děkuji" a "prosím" - mladý Řek ve svém slovníku vůbec nemá!
Emmie není schopna svému pohlednému šéfovi vysvětlit, že se v ní mýlil, strašně moc. A nemá nakonec jinou možnost než Bastianův příkaz splnit. A doprovodit ho jako jeho nová "přítelkyně" na rodinnou oslavu do Řecka…
2015/6312 Y Jane Porterová (Porter, Jane)Návrat do AmalfiPřed pěti roky opustila Morgan luxusní vilu na předměstí Atén a vrátila se domů do New Yorku. Před pěti roky opustila Drakona, svého úžasného řeckého manžela.
Nemohla s ním žít.
A nemůže žít bez něj.
Pro Drakona se stalo znovuzískání manželky věcí cti. Svatební slib je pro něj posvátný a navíc… kam by došel, kdyby pouštěl z rukou, co je jeho?
Jenže když za ním Morgan dorazila do Amalfi, kde trávili líbánky, pochopil, že jeho manželka mu už nikdy patřit nebude. A že pokud chce, aby s ním zůstala, musí se změnit všechno!
2015/7313 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Kněžnina sekretářkaTopsy nečekala, že úkol, který si předsevzala splnit, bude snadný. Vydávat se za sekretářku toskánské kněžny a pátrat přitom po tajemstvích starších než dvacet let by samo o sobě bylo těžké, když se ale na scéně objeví kněžnin syn, sebevědomý a sebejistý Dante, je to už téměř nemožné!
Danteovi je okamžitě jasné, že ta drobná Angličanka skrývá nějaké tajemství. A nebyl by to on - vždy opatrný, vždy podezíravý -, aby si nemyslel, že to tajemství musí být něco pořádně ošklivého! A protože Dante je navíc i muž činu, dospěje rychle k závěru, že nejsnazší - a nejpříjemnější - cestou, jak se dobrat pravdy, je prostě Topsy svést!
2015/7314 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Smír pod olivamiNěkdy se lidé míjejí jako dvě lodě…
Když bylo Lexi nejhůř, nestál jí Xenon, její arogantní manžel po boku. Neposkytl jí oporu, pomocnou ruku, když ji tak moc potřebovala!
Když bylo jeho krásné anglické manželce nejhůř, nedovolila Xenonovi, muži, který jí chtěl snést modré z nebe, aby jí pomohl. Místo toho ho od sebe odehnala pryč…
… a když se lodě minou, plují každá dál svou cestou sama…
Po třech letech od chvíle, kdy se jejich manželství rozpadlo, vyhledal Xenon znovu svou ženu. S návrhem – ne, s příkazem –, aby jim poskytla ještě jednu šanci.
Dokáže mu bolavá Alexi vyjít vstříc?
A naučil se už Xenon chápat její křehkou duši?
2015/8315 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Ne není odpověďPoppy je stejně sladká jako koláčky, které ve své čajovně nabízí hostům. A je nevinná, nezkažená, nepřipravená na svět plný ostrých loktů.
To Rafe poznal na první pohled. Jenže… jenže usnadní mu to jeho úkol? Bude pro něj proto Poppy lehčím protivníkem? Podaří se mu ji snadněji přesvědčit, aby mu prodala dům, na němž mu záleží?
Pro Poppy je Rafe, kterého až doposud vídávala pouze na obálkách pestrobarevných magazínů, mužem, s nímž si neví rady. Je tak arogantní, tak samolibý, tak neústupný… tak něžný, chápající a citlivý…!
Rozhodně nikdy neudělá to, co po ní chce!
Jenže Rafe neuznává slůvko ne jako odpověď!
2015/8316 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Playboy z AndalusieNáhoda svedla na skotském hradě dohromady nesmělou studentku Estelle a nevázaného – a nikdy se nevázajícího - andaluského playboye Raúla. Náhoda, která jim měla změnit život!
Zatímco Estelle odhadla okamžitě, co je samolibý Španěl zač, Raúl se nemohl mýlit více, když považoval tu křehkou anglickou růži za světačku toužící po penězích, přepychu a lesku velkého světa.
Kdyby to tušil… Kdyby ho to byť jenom na vteřinu napadlo, jaká je pravda, nikdy by za tou tichou dívkou nepřišel se svým smělým návrhem!
2015/9317 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Zámek v NormandiiLilyiným posláním je pomáhat lidem, a přitom sama by potřebovala pomoc přímo zoufale. Jenže to nikdo neví…
Pro Raoula, prostředního z trojice bohatých bratrů Caffarelliových, je přítomnost té tiché fyzioterapeutky v jeho zámku v Normandii něčím jako rudý hadr před očima býka. Jeho bratr si tím, že Lily na měsíc najal, dovolil moc. Raoul ji v zámku nechce, ona mu přece nemůže pomoci tam, kde selhali nejlepší lékaři!
Jenže člověk upoutaný na invalidní křeslo má omezené možnosti, jak se bránit.
A tak začínají zraněný muž a zraněná žena hledat… Hledat způsob, jak spolu žít pod jednou střechou, hledat způsob, jak si pomoci navzájem… Hledat lásku, která je oba svazuje…
2015/9318 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Svatební cesta do PařížeTa žena, která se za něj provdala, nebyla ta, kterou si měl vzít!…Alexander poměrně rychle přišel na to, že jeho snoubenku před oltářem nahradilo její dvojče - svéhlavá, skandály vyhledávající i vyvolávající Liv, miláček i oběť bulvárního tisku. Proč k tomu došlo, to zatím nechápe, ale přijde na to! Liv sestra požádala, aby ji při svatbě zastoupila. A copak může své dokonalé sestře, která jí tolikrát zachránila kůži, něco odmítnout? Jenže… jenže, jak dlouho má Liv zastupovat svou sestru? Kam má jako falešná manželka nechat vše dojít?!
2015/10319 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Skotské sídloNa to, že se může všechno zvrtnout během pár okamžiků, byli zvyklí jak dravý podnikatel Remy, tak modelka Angelique. Aby z těchto dvou lidí, kteří mají dobrý důvod se nesnášet, byli během pár hodin manželé, to byl přece jen nečekaný zvrat osudu! Spojeni poutem, o něž ani jeden z nich nestál!
Jak dlouho budou muset hrát tuhle šarádu? A co za to zaplatí?
Angelique jde pouze o to, aby od Remyho dostala nazpět rodinné sídlo, odkaz své matky, o nějž ji připravil nezodpovědný otec. A Remymu jde o odvetu. Angeličin otec se neprovinil pouze na své dceři…
Jenže… Nejde náhodou oběma i o něco úplně jiného? O něco, co neumějí nebo se bojí pojmenovat?

(Závěr minisérie o bratrech Caffarelliových)
2015/10320 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Vášnivé dotekyKim byla vždycky ta silnější, schopnější, vždy nachystaná postarat se o všechny okolo…
Jenom o sebe ne!
A už vůbec nebyla připravená na to, že jí zničehonic do života vstoupí - znovu! - Diego, její manžel! A když odejde, zůstane po něm jenom spáleniště. Zůstanou po něm jenom trosky jejího dokonale naplánovaného života, s nimiž si nebude vědět rady.
Diego se vracel jenom proto, aby se naposledy popásl pohledem na ženě, která byla ochotná obětovat se pro všechno, jenom ne pro jejich vztah.
Jenže pak zjistil, že odejít od ní už nemůže.
Nikdy!

(Pokračování příběhu Svatební cesta do Paříže ze září 2015)
2015/11321 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Konkurz na štěstíEnzu byl zvyklý řešit všechny krize stejně. Pokud to nespraví peníze, bude zapotřebí více peněz… A stejně, jako se na klíčové posty v jeho firmách ti nejlepší odborníci lákají na co nejlepší plat, se rozhodl získat i matku pro děti svého bratra, které po sourozencově smrti adoptoval, a manželku pro sebe.
Prostě vypíše konkurz. A žena, která bude nejlépe odpovídat propozicím, se může těšit na tučnou odměnu!
Audrey zoufale potřebovala peníze pro bratra. A věděla, že děti, o něž se Enzu stará, mateřskou péči, kterou jim ona bude schopna poskytnout, opravdu potřebují.
A byl zde ještě jeden důvod…
Teď jenom jestli i ona bude vstupovat do snů pyšného Sicilana stejně jako on do těch jejích…
2015/11322 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Rozvodový večírekMěl to být večírek na rozloučenou. Přetrpět pár hodin ve společnosti manžela - skoro již bývalého manžela -, a na Lilly měla čekat svoboda. Už bylo dost despotického Riccarda. Toho, jak vždy věděl, co je pro ni – pro ně a hlavně pro něj – nejlepší!
Riccardo nechápal, proč od něj před rokem Lilly odešla. Nebyl jí snad dobrým manželem? Pečujícím a starostlivým ve dne, vášnivým v noci… Ne, tak to skončit nemůže! Jednak ani po všech těch měsících nepřestal po Lilly toužit, jednak… De Campovi se prostě nerozvádějí!
A prvním krokem bude Lilly přimět, aby souhlasila s odkladem rozvodu. Aby mu slíbila, že s ním vydrží dalších šest měsíců!

(První z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
2015/12323 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Letohrádek u mořeKdo ví, jak by to dopadlo, kdyby se Jack, úspěšný sydneyský stavitel, nerozhodl, že si ten letohrádek, který výhodně koupil, nechá sám pro sebe? A že neexistuje nikdo lepší než bytová architektka Vivienne na to, aby mu ho zařídila.
Vivienne už s Jackem spolupracovala dříve, tenhle hřmotný a přímočarý workholik jí však k srdci nikdy nepřirostl. Teď pro ni ale znamenal záchranu. Upnout se na práci ve chvíli, kdy ji opustil snoubenec, jí přišlo jako ideální.
A Jack jí umožnil se upnout i na něco docela jiného, než je práce!
Jack by nevěřil tomu, jak brzy ho přestane bavit mít Vivienne jako "tajnou milenku". A že bude chtít mnohem více?
2015/12324 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Noc, láska a vínoPokud se ocitla Alex s Gabem v jedné místnosti, skoro s jistotou se začalo blýskat. Alex totiž svého nafoukaného švagra z celého srdce nesnášela. A Gabe to své hubaté švagrové oplácel stejným.
Pokud se Alex s Gabem ocitli spolu, začalo to jiskřit. Alex její uhrančivý švagr přitahoval jako magnet. A Gabe měl oči jen pro svou atraktivní švagrovou.
Ne ti dva spolu mohli dělat ledacos, spolupracovat ale nikdy!
Jenže pak najednou Gabeovi nezbude než spolehnout se na schopnosti své švagrové. Jenom ona dokáže vytvořit propagační kampaň jeho novému vínu, na jehož úspěchu závisí bytí a nebytí celého vinařství. A Alex nezbude než začít Gabrielovi důvěřovat.

(Druhý příběh z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
2016/1325 X Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Noc na KorfuV Alexovi byla temnota. Hluboká čerň, zloba, nenávist a touha po pomstě. A součástí pomsty se měla stát i ta dívka. Co na tom, že ublíží nevinnému…? Silní jsou vždy v právu a Alex je nejsilnější! Jak mohl tušit, že ta jedna noc s ní ho změní? Že všechno změní!
V Rachel byl strach. Věčný strach z toho, že nebude "dobrá". Že nebude vyhovovat náročné matce, odpovědnému otci, důstojnému snoubenci, autorům společenských rubrik předních newyorských listů. Ta jedna noc na Korfu s tajemným Řekem se měla stát její malou, zcela soukromou vzpourou. Jak mohla tušit, že ta jedna noc s ním ji změní? Že po ní už bude všechno jinak…?
Rozbíjet, to Alex uměl! Jenže náhle mu to nestačí. Naučí se ale i budovat? A přestane se Rachel bát i vlastních stínů?
2016/1326 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Týden v KaribikuMatteo na sebe poutal pozornost, ať přišel, kam přišel. Pozornost mužů… a pozornost žen. Těch především.
A pokud Quinn někoho opravdu nesnášela, byli to příliš pohlední muži. Není divu, že pro bulvární plátky se stala "Ledovou královnou". A zakládala si na tom!
Mladý italsko-americký podnikatel potřebuje získat důvěru "Ledové královny", která má v rukou úspěch či neúspěch firmy patřící jeho rodině. Dokáže ale Matteo získat důvěru jakékoliv ženy? Ví nezodpovědný playboy, co to taková důvěra je?
Ale nezjistí nakonec i Quinn, že Matteo je úplně jiný, než jak ho zná celý svět?

(Závěr trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
2016/2327 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Vášeň a ledI když Jamesově matce ublížila, nalezla v ní nakonec Aiesha přítelkyni. Ženu, která chápala, proč se Aiesha chová, jak se chová. Ženu, která ji chápala a naučila se mít ji ráda… Ženu, která jí půjčila svůj dům, když si Aiesha potřebovala lízat další rány.
Zkažená holka! Ne, nic jiného Aiesha nebyla. Tím si byl James více než jistý. Před deseti roky rozbila manželství jeho rodičů. A určitě to nebylo zdaleka poslední zničené manželství, co si připsala na konto!
Jak je možné, že matka mohla být tak naivní a pustila tu ženu do domu?
A jak má James s Aieshou vydržet pod jednou střechou?!
2016/2328 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Dva týdny s ArgentincemTeprve když mu dala jeho osobní sekretářka Emily výpověď, pochopil argentinský podnikatel Leandro, co si o něm celou dobu ta krásná a chladná žena myslela. A vůbec se mu to nelíbilo. Ještě méně se mu ale líbilo to, že nedokázal pochopit, proč od něj odchází.
Pro Emily byla práce u Leandra dlouhou dobu splněným snem. Nastal ale čas jít dále. A to, že sukničkáře Leandra opravdu nesnáší, jí v jejím rozhodování jen pomohlo.
Jenže Leandro se nechce dát jen tak. Ano, dovolí Emily odejít, ale musí s ním strávit dva týdny v Karibiku.
Leandro doufá, že se konečně o Emily dozví více. Ale jestli se mu to bude líbit, to vůbec netuší!
2016/3329 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Vzpurná IrkaJak má Cristo čelit tomu, že jeho zesnulý otec po sobě nechal pět nezaopatřených nemanželských dětí? Kromě toho se Cristo musí vypořádat i s velmi vzpurnou opatrovatelkou těchto dětí, zrzavou Belle, která v žádném případě nedovolí, aby se všechno zametlo pod koberec!
Navíc Crista svéhlavá Belle více než přitahuje!
Řešení vyrazilo dech všem okolo. Nakonec se ale ukázalo být opravdu to nejlepší možné. I když jinak, než si to Cristo vymyslel!

(První díl trilogie Mocní muži)
2016/3330 Y Maya Blakeová (Blake, Maya)Důvěra za důvěruPro rejdaře Sakise je Brianna naprosto dokonalá asistentka. Na to, že je i žena, si myslet zakázal.
Jenže pak si během krize spojené s tankerem, který najel na útesy, Sakis uvědomí i další věci. Že Brianna je mnohem hezčí, než tušil? a že něco skrývá.
Briannino tajemství je ošklivé, pálí ji v srdci jako kyselina. A Brianna dobře ví, že pokud se prozradí, bude to znamenat konec důvěry… a důvěrností!
Jenže přízraky minulosti se tak snadno zahnat nedají!

(První díl trojdílné minisérie Nezkrotní Řekové)
2016/4331 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Levandulový vrchCo je na střepy, to se dá spravit jen těžko? A o tom, že jejich manželství je na střepy, jsou přesvědčeni jak Betsy, tak Nik.
Pro Betsy je nepochopitelné to, jak se Nik chová. Jak jí odmítá rozumět, jak je chladný, uzavřený, jak bere jejich manželství stejně, jako by to byly bitvy, jež vede jako hlava obchodního impéria každý den. A když Betsy zjistí, že jí Nik navíc i lhal, řekne mu, ať odejde z jejich, z jejího domu.
A Nik odejde!
Jenže konec není nikdy dřív, než až když je konec opravdu!

(Druhý díl trilogie Mocní muži)
2016/4332 Y Maya Blakeová (Blake, Maya)Magnátův omylSpolumajitel řetězce hotelů a kasin Arion nečekal, že ho to tak zabolí! Opravdu si myslel, že ta žena je jiná. Úplně jiná, možná dokonce taková, jakou si vysnil. Tím horší bylo zklamání, které mu připravila!
Pro Perlu znamenala noc s uhrančivým Řekem příležitost k tomu uvědomit si, že život nekončí, že běží dál. Věděla, že si navždy uchová vzpomínku na jeho oči, na jeho ruce, na jeho vůni… A že dokáže žít jenom z této vzpomínky. Opravdu to dokáže?

(Druhý díl trilogie Nezkrotní Řekové)
2016/5333 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Královna na rokElla po třech letech znovu uviděla Zarífa, krále Vašíru, a uvědomila si, jak moc se mýlila, když věřila, že s ním už nikdy nechce mít nic společného! Jenže jako by z onoho fascinujícího a okouzlujícího muže, kterého milovala, v tom cynickém cizinci mnoho nezůstalo.
Ella byla stejně krásná jako před třemi roky, to viděl Zaríf na první pohled. Ale byl rozhodnut nevstoupit podruhé do stejné řeky! Jednou ho odmítla, podruhé jí k tomu příležitost nedá! A pokud po něm něco chce, bude mu za to muset poskytnout to, po čem touží on!

(Třetí díl trilogie o Mocných mužích)
2016/5334 Y Maya Blakeová (Blake, Maya)Pomsta po řeckuDvanáct let Theovi trvalo, než se mu podařilo spojit všechny nitky a uplést síť, v níž měl uvíznout muž, který mu tak ublížil. Nechal ho unést, zavřít a mučit. Dvanáct let to trvalo, a o to sladší pomsta teď bude.
A aby měl Theův plán úspěch, je třeba využít každý prostředek!
Inez si nikdy nemyslela, že by její otec byl hodný člověk. Přesto se rozhodla pomáhat mu při budování politické kariéry. Koneckonců? měla za to získat svobodu!
Jenže dříve, než se mohla dočkat svobody, stala se zajatkyní jednoho uhrančivého Řeka!

(Třetí díl trilogie Nezkrotní Řekové)
2016/6335 X Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Napravený nepřítelTěch pár řádků, které Jared odeslal kamarádům, mu změnilo život! Nikoho by nezajímalo, co si doopravdy myslí o ženách, kdyby se jeho hloupý manifest nedostal na veřejnost. A kdyby se všechny ty ženy teď nerozhodly, že za to, co o nich napsal, se pomstí… jeho firmě!
Bailey doufala, že v Jaredově firmě se dočká povýšení, když prokáže, co opravdu umí. Když ale zjistila, že jako žena podle něj není schopna ničeho, pokud se to nebude odehrávat v ložnici, rozhodla se odejít.
Jenže pak jí Jared nabídl mnohem více než jen kýžené povýšení!
Ale mnohem méně, než s čím se byla ochotna smířit!
2016/6336 Y Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Spiknutí v San FranciskuMax by nedosáhl postavení mezi sanfranciskou smetánkou, kdyby neměl pořádně ostré lokty. Jenom díky tomu mu zatím do klína spadlo všechno, co kdy chtěl. A když před rokem Romi odmítla jeho nabídku časově omezeného románku, rozhodl se, že ani ona nebude výjimkou!
Romi už trochu mrzí, že Maxovu nabídku odmítla, protože? Protože se prostě rozhodla, že je načase zbavit se břemene nevinnosti a Max jí na této cestě přijde jako ideální průvodce!

(Pokračování příběhu Milenci ze San Franciska z května!)
2016/7337 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Hřích je jen slovoDělat osobní asistentku uhrančivému Gabrielovi mělo pro Alici spoustu výhod… a neslo to s sebou jeden velký problém. Ne nešlo o to, že by ji ten muž přitahoval - i když i to byla pravda -, Alice prostě ale neměla ráda lidi, kteří nebyli ochotni investovat do vztahů více než peníze. A taky si nemyslela, že by jejím úkolem bylo utěšovat šéfovy zavržené "společnice"!
Nenápadná a šedivá asistentka iritovala Gabriela prakticky vším. Kromě svých pracovních schopností! Ty byly bez chybičky. Jinak ale byla… tak nudná. Tak nudná od pohledu, že se Gabrielovi nestálo za to si o ní něco zjišťovat!
Společná cesta do Paříže všechno změnila!

(První z cyklu příběhů Sedm sexy hříchů, tentokrát lenost)
2016/7338 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Tajemství jeho milenkyBillie byla jenom milenka. A jako taková měla ve světě arogantního řeckého miliardáře Gia omezená práva. Jenže když se Gio rozhodl oženit - s vhodnou a správnou ženou! -, Billie odmítla svého hlavního práva - být mu stále po vůli - nadále využívat.
A odešla…
Od Gia ženy neodcházejí. A když Gio pochopil, že žena, kterou si vzal za manželku, vůbec nebyla správná a pravá, rozhodl se Billii najít.
Jenže jeho milence narostly zoubky.
A taky má tajemství!
2016/8339 X Dani Collinsová (Collins, Dani)Hříšná oázaKdyž Fern odcházela z Anglie, věřila, že udělala to nejlepší, co udělat mohla. A místo učitelky šejkových dcer v pohádkové říši kdesi na Středním východě ji uspokojovalo. Až do chvíle, než potkala Zafira!
Od tohoto okamžiku ji už nemohlo uspokojit nic!
Zafir, vládce sousední říše se každoročně v té oáze, ležící uprostřed mezi oběma státy, schází se svým panovnickým přítelem a jeho manželkou, svou sestrou. Tentokrát ale s nimi přijela i ta pihovatá zrzka, která se neustále červenala…
A Zafir věděl, že ji musí mít!

(Druhý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát chtíč!)
2016/8340 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Uvězněná v KaribikuEmily připomínala vichřici, uragán, který všechno smete a kudy projde, už nic nevypadá stejně. To Paša, ruský miliardář žijící v Londýně, pochopil během pár minut. A teď se právě Emily rozhodla, že Paša je její nepřítel. A že pokud neudělá, co po něm chce, co jí dluží, zničí nejdůležitější obchod jeho života!
Jenže Paša se nedostal tam, kde je, náhodou. A i na tu komplikaci zná řešení…
A tak se uragán-Emily ocitne uvězněna na Pašově překrásném ostrově v Karibiku, kde ho nemůže ohrozit.
Opravdu nemůže? Ani když přijde opravdový uragán?
2016/9341 X Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Pyšný hříšníkSebastian byl pyšný. Na svůj původ, na své vzdělání, na své schopnosti, na to, jak si dovede kdykoliv a s čímkoliv poradit. Tedy až do té chvíle, než v katedrále vystoupila z anonymního davu svatebčanů ta zrzka a řekla: "Já mám proti tomuto sňatku námitky…!"
Od určité chvíle se Marin život začal s tím Sebastianovým proplétat více, než se jí líbilo. Před pár roky ji Sebastian urazil a nedal jí možnost se hájit, pak následovala ta záležitost s jejím bratrem a jeho sestrou… To, že při jeho svatbě v kostele zalhala, byla jenom malá oplátka.
Aspoň si to myslela…
Jenže Sebastian si myslel něco jiného. A Mari teď musí zaplatit.

(Třetí z příběhů série Sedm sexy hříchů! Tentokrát pýcha)
2016/9342 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Vila u jezeraHned se třemi ranami se musel vypořádat Rocco, ředitel světoznámého milánského módního domu. Umřel mu milovaný dědeček, neodkázal mu celou firmu a v poslední vůli mu nařídil, aby se postaral o nějakou Olivii. Ne, Rocco se rozhodně o žádnou o padesát let mladší milenku starého pána starat nebude. A když navíc zjistí, že Olivia je světoznámá modelka, která před rokem jakoby zmizela ze světa, když předtím nedodržela - nejspíš kvůli drogám - smlouvu, je jeho rozhodnutí ještě pevnější.
Jenže Liv má něco, co Rocco potřebuje. A tak musí hrdý Ital začít svůj odmítavý postoj ke zlatovlasé krasavici začít přehodnocovat. A stačí pár týdnů, aby vypadalo jinak úplně všechno!

(První příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)
2016/10343 X Maggie Coxová (Cox, Maggie)Chuť hříchuGene byl zvyklý vždy všechno přepočítávat na peníze. Na peníze, které uměl vydělat, na peníze, za něž si pořídil, co si zamanul, na peníze, které mu přinášely další peníze. Na peníze, za něž si dopřával obdivu mužů i žen?
Až na Rose, tu umíněnou obchodnici se starožitnostmi, která se mu obdivovat odmítla. Až na tu osudovou ženu s fialkovýma očima, která dala jasně najevo, že před všemi penězi světa dá přednost prostým lidským radostem.
Radostem, které se za peníze koupit nedají!

(Čtvrtý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát o nenasytnosti!)
2016/10344 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Řecký mušketýrTo nejlepší, co se Christianovi v životě stalo, bylo to, že poznal své tři kamarády, že se stal jedním ze ?čtyř mušketýrů?, jedním z "Kolumbijské čtyřky". Jejich přátelství nemohlo zkalit nic!
Opravdu?
Christianův neplánovaný románek se sestrou nejlepšího přítele skončil tak, že aby dostál své pověsti čestného muže, nezbývá mu než nabídnout jí manželství. A Alessandra - neochotně - souhlasí. Jenže sliby vyslovené před oltářem mají ke skutečnému svazku daleko! A manželství, které ani jeden z nich nechtěl, se stává pastí…
Podaří se Christianovi a Alessandře najít z této pasti cestu na svobodu? A je svoboda skutečně to, po čem touží?

(Druhý příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)
2016/11345 X Annie Westová (West, Annie)Hříšníkovo vykoupeníPro Flynna se stalo cílem mít, co měli Cavendishovi, rodina, která zaměstnávala jeho otce i matku. Nechce to ale jenom pro sebe! Jeho touhou je vrátit krásné Avě Cavendishové to, oč přišla, když její otec zkrachoval. A navíc, co by bylo to nejúžasnější sídlo, kdyby v něm nebyla ta správná paní domu?
Ava se jenom díky tomu, jak moc Flynna miluje, dokáže vyrovnat s tím, že jí neustále připomíná léta jejího dětství strávená v nenáviděném domě pod kuratelou chladného a krutého otce. Je to pro ni ale stále těžší a těžší.
Tu poslední zradu už Flynnovi odpustit nedokáže!

(Pátý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát závist!)
2016/11346 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Sicilský svůdníkStefan si namlouval, že na tu zrzavou dívku, o níž snil po dobu svých studií na Kolumbijské univerzitě, už zapomněl. Jenže pak stačilo, aby Clio zahlédl, a všechno bylo zpátky… Všechno? Bohužel ne. Stefan už dávno není ten ideálů plný mladý Sicilan. A o pel radosti a štěstí přišla i Clio. Kolik jim zbývá naděje, že jeden v druhém a každý sám v sobě objeví, čím bývali? Nebo už je Clio příliš unavená a Stefan se naučil všechno přepočítávat jenom na peníze?
2016/12347 X Maya Blakeová (Blake, Maya)Hříšná svatbaZaccheo se během těch měsíců, které musel strávit jako obětní beránek Penningtonových za mřížemi, rozhodl. Pomsta bude patřit jemu! A nebude mu stačit zničit Oscara Penningtona, který ho podvedl, tím, že ho připraví jenom o majetek. Připraví ho i o dceru. O Evu, která se měla stát jeho manželkou, o Evu, která ho zradila… O Evu, která teď bude muset platit!
Eva nechápe, proč se jim chce Zaccheo mstít. Vždyť ve vězení byl právem! Nebo snad ne? Aby zachránila otce a sestru, rozhodne se vyhovět jeho požadavkům.
Až na ten poslední…

(Šestý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát hněv!)
2016/12348 Y Andie Brocková (Brock, Andie)Noc v pouštiPokud by dal Zajed, vládce pouštního království, na první dojem, určitě měl trvat na tom, aby strážci tu dívku odvedli! Jenže na první dojem nedal, a stačilo pár dnů a z Nadii se stala jeho manželka.
A ráno po svatební noci i nekonečná noční můra!
Nadia to myslela dobře, nenapadlo ji ale, že její čin místo toho, aby katastrofě zabránil, ji může způsobit! A to, co začala cítit ke svému manželovi… to byla taky katastrofa!

(Čtvrtý, závěrečný příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)
2017/1349 X Sara Cravenová (Craven, Sara)Past minulých hříchůStejně dlouho, jako se Dana toužila vrátit na Mannion, panství, na němž vyrůstala a které by jí mělo patřit, nenáviděla Zaka. Svého tajemného půlnočního milence, který vlastně milencem ani nebyl. A rozhodně jím být neměl!
A teď, teď se konečně dočkala. Vše, co se pokazilo, vše špatné bude napraveno. Dana se stane paní Mannionu a Zac pozná, co je to porážka.
Jenže jak říká staré přísloví: Dávej si pozor na to, co si přeješ, protože se to může splnit!

(Poslední z cyklu Sedm sexy hříchů, tentokrát nenasytnost!)
2017/1350 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Vášeň mezi mrakodrapyŽe bude Harrison tvrdý a nesmlouvavý šéf, to Frankie věděla, už když k němu nastupovala, že se pod jeho drsným povrchem skrývá muž tak okouzlující, o tom neměla ani tušení!
Jenže Harrison mnohé z oné tmy ukrýval uvnitř! Více, než kolik byla Frankie schopna snést. A to, že ji Harrison potřeboval, se stalo závazkem, přesahujícím její síly.
Dokáže se Harrison změnit, aby si v životě uchoval ten největší zázrak, jaký ho kdy potkal?

( V únoru vyjde příběh o Coburnovi, Harrisonově bratrovi, pod názvem Ostrovy porozumění)
2017/2351 X Louise Fullerová (Fuller, Louise)Překvapení v MaďarskuDo temného hradu v maďarské pustině přichází kráska? A jak tomu bývá v pohádkách, čeká tam na ni netvor. Netvor o to hroznější, že ho kráska - Angličanka Prudence - milovala. On se ji ovšem nikdy milovat nenaučil…
Laszlo nepředpokládal, že ještě někdy v životě uvidí ženu, která pro něj byla vším. Ženu, která odmítla jeho lásku, jako by to bylo něco bezcenného. A ona přišla. Objevila se v jeho království. A má tu drzost říkat, že za to, jak před sedmi roky skončilo to, co mělo být věčné, může on!
2017/2352 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Ostrovy porozuměníCoburn je rozhodnut! To manželka ho opustila, to ona zničila všechno. A jemu nezbývá než se s tím smířit. A nikdy, nikdy nedopustit, aby mu znovu ublížila stejně! Rázně musí přetnout vše, co ho s ní ještě spojuje!
Jenže proč potom odmítá souhlasit s rozvodem?
Odejít od Coburna bylo to nejtěžší, co kdy Diana musela v životě udělat. Kdyby však neopustila muže, kterého nikdy nepřestala milovat, přišla by sama o sebe!
Zapomenout na všechno, čím jejich manželství nebylo, byť mohlo být, by bylo nejlepší.
Jenže to není možné!

(Pokračování Vášně mezi mrakodrapy z ledna!)
2017/3353 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Popelka v bílémLeo byl vždycky zvyklý dostat to, co chtěl. A protože Grace, ta anglická dívka, s níž se seznámil v tureckém nočním klubu, má něco, co nemůže mít bez ní, rozhodne se vzít si i ji. Abychom mu ale nekřivdili - Grace ho přitahuje a vzbuzuje v něm touhu, to je ale všechno. Na takové věci, jako je láska a romantika, přece sofistikovaný podnikatel jako Leo nebude věřit!
Jenže pokud chce Leo Grace získat, musí se smířit s tím, že ona na ně věří!
Uvěří i on?
2017/3354 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Španělské předsudkyRaul svou manželku nikdy nepřestal milovat… I když ho před dvěma roky opustila. Bylo to ale složitější - nikdy ji také nepřestal nenávidět. A nejinak na tom byla Charley.
Láska a nenávist mohou mít k sobě tak blízko!
Teď ho žena vyhledala, ale jenom proto, že po něm něco potřebuje. To, že se na něj obrátila, poskytlo Raulovi tolik potřebnou možnost vypudit ji z hlavy… Dostat z myšlenek tu zelenookou ženu, zbavit se nenávisti k ní. Vyléčit se z lásky k ní…
Na minulost se ale nedá tak snadno zapomenout.
Na to, co bylo špatné, ani na to, co bylo krásné!
2017/4355 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Milenka z donuceníTen plán nemohl nevyjít! Že Delilah bude jeho, pro to se Bastien rozhodl už před dvěma roky, když jeho první nabídku odmítla. Dobrá, moc slušná nabídka to nebyla, ale copak Bastien někdy tvrdil, že je slušný? Ani teď to není nabídka příliš čestná, ale čest se podle něj taky vždycky přeceňovala…
Delilah nemá, aspoň jak to cítí ona sama, jinou možnost, než souhlasit s tím, co po ní ten uhrančivý Řek chce. Bude mu po vůli, nic více než její tělo ale nedostane, vždyť ostatně nic jiného ani nechce!
Aspoň si to myslela.
Aspoň si to myslel i on…

(Pokračování Popelky v bílém, březnového příběhu o Leovi a Grace!)
2017/4356 Y Abby Greenová (Green, Abby)Parfém pro králeExoticky vypadající majitelka parfumérie na pařížském náměstí Alixe zaujala hned. A pokud ho něco zaujme… inu, proč by si to nevzal? Je přece král, byť v exilu. Alix by si ovšem představoval jenom pár dnů či týdnů, které s Leilou stráví a které budou pro oba představovat příjemnou vzpomínku. Koneckonců, cokoliv jiného by ho jenom odvádělo od hlavního úkolu - vrátit se na trůn, o který byl připraven.
Setkání s pyšným monarchou Leilou otřáslo. Okamžitě jí došlo, že Alix je jí nebezpečný. Nebezpečný tak, že nejrozumnější bude se mu za každou cenu vyhnout.
Jenže zkusili jste někdy zastavit holýma rukama lavinu?
2017/5357 X Annie Westová (West, Annie)Figurka v jejich hřeElla Sandersonová rozhodně neměla v úmyslu spolupracovat s otcem na tom, aby se z ní stala manželka Donata Salazara. A to, že na tom jejímu otci tak záleželo? to byla jedna z posledních věcí, které by Ellu zajímaly. Její otec už jí i jejím sourozencům ublížil dost a dost!
Jenže nepočítala s tím, že Donato bude nejenom muž, za něhož ji chce otec provdat, ale i muž, v jehož přítomnosti se jí bude tajit dech!
Sandersonovu dceru Donato potřeboval, pokud chtěl, aby pomsta, kterou tak dlouho plánoval, byla opravdu dokonalá. A to že Sanderson chtěl, aby se stal jejím manželem, byl vítaný bonus.
Jenže nepočítal s tím, že se mu v přítomnosti té ženy rozbuší srdce!
2017/5358 Y Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Blogerka z MelbourneOba se skrývali pod maskou… a pod tou maskou byly stále další masky…
Stephanie je víc než její blog o módě, líčení a luxusních restauracích, který hltají miliony mladých žen po celém světě. To Jack pochopil rychle. Ale kdo je vlastně Stephanie doopravdy? A zajímá to Jacka vlastně? Vždyť jenom chtěl, aby s ním strávila dva dny. A ona souhlasila…
Stephanie by moc potřebovala prodat svůj blog, a nikomu neříkat, nač potřebuje peníze, a Jack, prezident velké mediální firmy, je ideální kupec. Ale co je důležitější, aspoň v tuto chvíli, je to muž, s nímž Stephanie chce strávit ty dva dny, které jí nabídl. A mít zase jednou, aspoň na chvíli, pocit, že žije.
Pod poslední maskou se vždycky skrývá pravda…
2017/6359 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Baletní střevíčkyLibby pochopila, že sen se jí už nikdy nesplní. Nikdy nebude primabalerínou, které bude nadšeně tleskat uchvácené obecenstvo. Ale takový je už život, ne všechny sny se mohou splnit…
Jenom kdyby teď nemusela chodit za tím protivným ruským milionářem a přesvědčovat ho, aby udělal, co udělat nechce!
Daniil věděl, proč za ním Libby jde, a byl rozhodnut nenechat se přesvědčit. I když… na večeři by ji pozvat mohl. A jestli bude následovat něco i po večeři… inu, to se uvidí…

(1. část minisérie Ruští magnáti)
2017/6360 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Krásná rebelkaPoppy byla ideální! Dostatečně krásná, aby svět uvěřil, že ji mladý a úspěšný milionář poctil svou "přízní", a dostatečně "neobroušená", aby ji jeho dědeček nikdy nepřijal jako vnukovu manželku! A to, že Gaetana Poppy nepřitahuje, je jen plus.
Gaetano se totiž musí oženit.
Gaetano se totiž nechce ženit!
Poppy byla nucena podivnou Gaetanovu nabídku přijmout, a to i přesto, že hrát snoubenku snoba se jí příčilo. Jenom tak mohla zachránit rodinu.
Pochopí Gaetanův dědeček, že Poppy není vhodný ?materiál? na přivdání se do jejich veleúspěšné rodiny? Nebo se Gaetano spletl?
A nespletl se i v jiných věcech?
2017/7361 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Cena za zapomněníSev by určitě našel na místo své osobní asistentky vhodnější kandidátku než Naomi. Příliš stydlivou, příliš se červenající a za všechno se omlouvající. Jenže Sev si mohl dovolit nechat se vést i jinými motivy než těmi racionálními!
Pro Naomi je práce pro Seva krásným utrpením! Tak ráda by vyhověla jeho neomaleným návrhům, ví ale, že nemůže.
A pak se jednou ucho utrhne…

(2. část minisérie Ruští magnáti!)
2017/7362 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Otcův dluhVlastně se od sebe tak moc nelišili. A když Theovi a Alexe jejich otcové oznámili, že se dohodli, že se ti dva mají vzít, se skřípěním zubů souhlasili. Bylo to pro čest rodiny…
Vlastně byli každý úplně jiný. Alexa tichá, neprůbojná, možná dokonce až trochu nejistá si sama sebou, Theo výbušný playboy, kterému je svět malý. A oběma se zdál ten rok, po který muselo jejich manželství trvat, k nepřečkání.
Vlastně byli oba stejní. Úplně stejně se mýlili jeden v druhém a úplně stejně se navzájem potřebovali. A oba začali úplně stejně chápat, že rok je málo. A ani jeden nebyl tomu druhému schopen to říct…

(V srpnu volné pokračování pod názvem Odmítnutý magnát!)
2017/8363 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Miliardář bez minulostiI když se to nezdálo být možné, osudy Nikolaje a Rachel si byly více než podobné. Oba prožili v dětství něco, co by žádné dítě nemělo zažít, oba se museli s traumaty, která jim jejich zážitky způsobily, vyrovnávat. Těžce. Jenže tam, kde Nikolaj svou cestu našel, Rachel ještě tápe…
Stanou se dva týdny, které stráví s miliardářem bez minulosti, příležitostí začít konečně žít? Naplno žít…

(Třetí část minisérie Ruští magnáti!)
2017/8364 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Odmítnutý magnátBýt milionářem na zapřenou… Kromě toho, že se to Danielovi líbilo, to mohlo být i užitečné. Jako nenápadný turista s odřeným batohem měl šanci se o té velké výletní lodi dozvědět mnohem více, než kdyby přišel a řekl: "Chci ji koupit!"
Delilah si plavby na Popínavé růži užívala. Vedla tam malířské kurzy, opalovala se, těšila se z krásných dnů, než zase přijdou ty všední, neveselé. A tak nějak to přišlo, že se rozhodla těšit se i z Daniela. A nikdy ji nenapadlo, že on s ní netráví čas také jenom proto, že být s ní ho těší…

(Přímé pokračování červencového příběhu Otcův dluh!)
2017/9365 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Láska v PařížiPřed lety, to bylo ještě v Rusku, Roman odešel. Odešel, aniž by Aňje vysvětlil, proč odmítá její lásku. A proč jí odmítá nadále dávat tu svou…
Znovu se setkali v Paříži, když už každý z nich byl někým jiným. Když už dávno nebyli těmi vyděšenými teenagery, kteří nevědí, co si počít s vlastním životem. Roman to pochopil už tehdy, že oba potřebují čas. Čas na to, aby se stali těmi lidmi, kteří k sobě doopravdy patří.
Teď to musí pochopit ještě Aňja…

(Závěrečná část minisérie Ruští magnáti!)
2017/9366 Y Miranda Lee (Lee, Miranda)V Italově náručiOsud dopřál Sergiovi novou šanci. Krásná a sofistikovaná Bella trpící syndromem vyhoření ho požádala, zda by mohla strávit měsíc v jeho vile u jezera Como.
Pochopitelně souhlasil, protože Sergio má plán…! Během toho měsíce ji svede! Svede ji, aby uhasil tu touhu, které se za celé ty roky, co ji zná, nezbavil.
Bella proti jeho návrhu na "přátelství s výhodami" nemá námitky. Vždyť už když jí bylo šestnáct, byl Sergio tím nejkrásnějším mužem, jakého poznala…
Oba říkají, že touží jenom po krátké aférce…
Oba by chtěli ale mnohem více!

(První část trilogie o Staromládeneckém klubu!)
2017/10367 X Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Ruská hrdostDimitrij se objevil jako temný přízrak, jako připomínka chvil, na něž by Erin nejraději zapomněla… mohla-li by zapomenout! Zjevil se a žádal! Žádal po ní něco, co mu dát nemohla. Žádal po ní něco, co mu dát musela. Nebylo toho málo, co chtěl. Představovalo to pro ni více než její vlastní život. Chtěl svého… jejího… jejich syna!
Jenže Erin už není slabá žena, s níž si hrdý Rus může dělat, co chce. Pokud má Dimitrij dostat to, po čem tak prahne, musí jí dokázat, že si to zaslouží!
2017/10368 Y Miranda Lee (Lee, Miranda)Pravidla touhyAž poté, kdy ji poprvé objal, si Alex uvědomil, že vlastně po své skvělé a dokonalé asistentce Harriet vždycky toužil! A když ucítil, jak na jeho objetí Harry reaguje, pochopil, že ona sama na tom není jinak!
Harry se rozhodla přijmout, co jí život nabídl. Protože dárky se odmítat nemají. A Alex byl ten největší a nejúžasnější dárek, jaký mohla dostat. Nebyla ale tak naivní, aby věřila tomu, že to bude navždy. Ne, ona s Alexem určitě svatební zvony neuslyší!
A tak se rozhodla stanovit pravidla. Pravidla touhy.

(Druhá část trilogie o Staromládeneckém klubu!)
2017/11369 X Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Sedlo pro dvaPotmě je někdy nejlépe vidět… To, co je skryto zraku.
Byla to tma, v níž se zahořklá bývalá žokejka Livvy sblížila s arogantním, ale bolest v srdci skrývajícím šejkem Saladinem.
Byla to tma, v níž si byli nejblíže? Ale den je zase rozdělil. Saladin se z chápavého a vřelého muže proměnil v chladného zaměstnavatele, spoléhajícího se na nekonečnou moc své nekonečné spousty peněz. A z Livvy se stala chladná a výkonná zaměstnankyně.
Jenže noci jim brzy přestaly stačit…

(Volné pokračování příběhu nazvaného Ruská hrdost, který vyšel v říjnu!)
2017/11370 Y Miranda Lee (Lee, Miranda)Jenom se nezamilovatAsi jenom těžko by se našla ideálnější dvojice, než jsou Alice a Jeremy. Pocházejí ze stejné společenské vrstvy, mají podobné názory, podobný vkus, podobnou výchovu… a brzy pochopí, že po sobě navzájem podobně touží.
Jenže si jsou podobní až moc! Oba totiž nevěří na lásku, oba totiž nevěří na manželství!
A tak místo toho, aby plánovali budoucnost… plánují současnost. Vždyť budoucnost, tu společnou mít nemohou.
Jenže nevěříte-li na lásku, ještě neznamená, že láska nevěří ve vás!

(Závěr trilogie o Staromládeneckém klubu!)
2017/12371 X Abby Greenová (Green, Abby)Svůdník z pouštěČert mu byl tu rudovlásku dlužen!
Když Arkim viděl tu ženu poprvé, vytušil, že s ní budou problémy. Když se s ní setkal podruhé, pochopil, že ty problémy budou mnohem větší, než si dokázal představit. A když se s ní setkal potřetí… překazila mu svatbu.
Sylvie si nemohla pomoci. Ten snědý muž ji přitahoval. Tak jako ještě nikdo. To ale nebyl důvod, proč vstoupila do kostela a zmařila jeho sňatek se svou sestrou. K tomu měla jiné důvody. Bylo to tajemství, a nebylo to tajemství její.
Jenže teď musí očekávat trest…
2017/12372 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Obchod s láskouNikolai nečekal, že by tu drzou zrzku, která v něm dokázala během chvilky vyvolat nejdříve vztek, hned vzápětí touhu? a pak zase vztek, ještě někdy uviděl. A kdyby snad ano, kdyby dostal ten pošetilý nápad ji znovu vyhledat a pokusit se uspět tam, kde neuspěl, nikdy by ho nenapadlo, že se ta drobná dívka může stát nástrojem jeho odplaty.
Nikolaiova nová nabídka byla ještě neomalenější než ta, s níž na ni vyrukoval před rokem. Problém je v tom, že tentokrát ji Ella odmítnout nemůže.
A možná ani nechce?
2018/1373 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Vavřín pro vítězePouť za ztracenými vzpomínkami začíná! Dědečkovu žádost, aby mu přinesl první z jeho desítky let "ztracených vzpomínek", považoval Matteo za stařecký výmysl. Vždyť pohádky o nich mu a jeho sourozencům dědeček vyprávěl celé jejich dětství.
Jenže ztracené vzpomínky existují! A tou první je platinový náhrdelník se smaragdy?
Současný majitel náhrdelníku je ochoten Matteovi skvost věnovat. Pokud přesvědčí jeho dceru, aby mu pomohla ve volební kampani.
A tak se Matteo seznámí s Abby. S automobilovou závodnicí-kráskou v umaštěné kůži? která nenávidí muže!

(První část osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/1374 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Hvězdy nad jezeremPro Leandra byla vždy na prvním místě povinnost? A také na druhém, třetím, desátém… Vlastně nic jiného než povinnost neznal. A ani by si nedokázal představit, že by kdy v životě dělal něco proto, že by to nebyla povinnost. Takže když po sedmi letech znovu uvidí Alex, pochopí, že postarat se o ni je jeho největší povinnost. A neváhá ani chvíli.
Alexis nemohla tušit, jak nevhodný den si vybrala pro to, aby konečně Leandrovi řekla to, co mu jednou říct musela. Co se ale stalo, stalo se, nic víc po něm nechce.
A už vůbec ne, když jí to bude jenom muset dát!

(Volné pokračování pod názvem Pro tvůj smích vychází v únoru!)
2018/2375 X Maya Blakeová (Blake, Maya)Ztracená šperkovnicePutování za vzácnou šperkovnicí, druhou ze ztracených vzpomínek!
Allegra by se pokusila splnit každé dědečkovo přání, i kdyby nebylo vysloveno za tak dramatických okolností. Ale touze starého, umírajícího muže, který chce shromáždit zpět své ztracené vzpomínky, vyhovět musí.
Za každou cenu!
Pro Ráhíma představovala Allegra splněnou fantazii. Mohla se stát se svou nadací novou tváří jeho království, které převzal po otci v zuboženém stavu.
Jenže Allegra nemá o jeho zemi zájem?
A tak jim zbyla jenom jediná společná noc!
(Druhý díl osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/2376 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Pro tvůj smíchLuca byl vždycky "ten horší", ve stínu svého odpovědného bratra. A tak se snažil z toho stínu vystupovat, jak se jen dalo ? skandály, alkoholem, ženami… Jenom málokdo ale ví, jaký je Luca doopravdy!
Se Sophií ho osud svedl dvakrát. A ani jednou nebylo o co stát. Před deseti roky jí ublížil… a utekl. Teď dostal možnost všechno napravit.
Nebo jí ublížit znovu, a ještě více!
Jenže Sophia je už také někým úplně jiným, než bývala. Je tvrdá, houževnatá a odhodlaná. Odhodlaná dostat to, co si přeje, to, co si zaslouží.
A pokud tím něčím má být Luca… Získá ho. Veškerý jeho odpor je marný!

(Přímé pokračování příběhu Hvězdy nad jezerem z ledna!)
2018/3377 X Rachael Thomasová (Thomas, Rachael)Smaragdový náramekPro miliardáře je vše prostředkem k dosažení jeho cíle… Ale vítězství se může snadno proměnit v porážku!
Bianca dostala za úkol získat smaragdový náramek, další ze ztracených vzpomínek, které chce její dědeček ještě jednou vidět všechny pohromadě. Jenže je tu problém: muž, který náramek vlastní, tajemný ruský magnát Liev, za něj chce cenu nejvyšší. Biančinu duši!
Liev považuje Bianku za znuděnou a rozmazlenou slečinku a využít ji pro svou pomstu se nerozpakuje ani chvíli. Až do okamžiku, kdy začne zjišťovat, jak moc se mýlil…
A kdy už je na to, aby to všechno napravil, skoro pozdě!

(Třetí svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/3378 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Odbornice na skandályCo uděláte, když vám číhají paparazzi za dveřmi a zničehonic potřebujete pověst čistou jako padlý sníh? Zavoláte Felicii, odbornici na skandály. Ta si bude vědět rady.
Felicia měla jasno, proč si známý playboy - k tomu ale navíc i architekt a aby toho nebylo málo i korunní princ jedné exotické monarchie - Kedah vyžádal její služby. Jeho renomé ho už dávno muselo v očích jeho konzervativních poddaných znemožnit. Na ní tedy bude najít ty nejhorší "skvrny" - a vyčistit je…
Kedah je ovšem na svou "špatnou pověst" hrdý a nehodlá na ní nic měnit. Ano, Felicia má "vyžehlit" jeden skandál. Jenže je to skandál starý třicet let… To je to, co po ní Kedah chce.
Než se ukáže, že by toho po sobě oba navzájem chtěli mnohem více…!
2018/4379 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Setkání na MauiAnaisina zrada Daria nepřebolela ani po šesti letech? Od onoho večera, kdy se zhroutil celý jeho svět, Dario nepromluvil ani s Anais, ani se svým bratrem.
Snad jedinou věc, kterou Anais nepochopila, bylo to, proč se s ní Dario za všechny ty roky nechtěl rozvést. Vyhnal ji ze svého života, odmítl uvěřit tomu, co mu říkala? ne, on tomu neodmítl uvěřit, on si to odmítl vyslechnout!
A teď se setkali na havajském ostrově Maui… A aniž by to ve chvíli, kdy si po letech stanuli tváří v tvář, tušili, obrátili v knize svých životů další list.
Ale co bude na tom následujícím?

Čtvrtý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!
2018/4380 Y Abby Greenová (Green, Abby)Polibek za milion dolarůSvatba?! Nic jiného nemůže Benovi jeho reputaci vylepšit. Pokud by si ale našel manželku, nějakou hezkou, hodnou, věrnou a poslušnou ženu, museli by mu paparazzi dát pokoj! A on by se mohl klidně věnovat tomu, co považuje v životě za nejdůležitější ? vydělávání peněz.
Lia ani netušila, že ji otec do té luxusní seznamovací kanceláře zapsal. Nebo na to spíše zapomněla. A tak to, že se s ní chce setkat miliardář s pošramocenou pověstí, pro ni bylo více než překvapením.
A to, že se nenechal odbýt, i když se k němu chovala opravdu ošklivě, ji překvapilo ještě více!

První díl minisérie Čtyři miliardáři a láska!
2018/5381 X Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Záměna na letištiNáhoda je svedla dohromady a náhoda si pak s nimi pohrávala i dál…
Dante předpokládal, že na Willow mu zůstane jenom vzpomínka. Na těch pár společných chvil na letišti a na polibek, který ho zasáhl jako blesk. A pak už jen rozloučení… a každý zamířil jinam.
Jenže se mýlil! A stačilo mu pár hodin, aby zjistil, jak moc Willow potřebuje. A to ještě pořád neměl ani představu o tom, jak hodně Willow potřebuje jeho!
A to, co začalo náhodným setkáním, se proměnilo ve společnou cestu do budoucnosti.

(Pátý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/5382 Y Rachael Thomasová (Thomas, Rachael)Cesta do ŘímaTo, že se zničehonic v Římě objevila ta žena, se kterou prožil v Londýně noc, na niž se nezapomíná, Danteho překvapilo. Tím, že ráno utekla, dala přece jasně najevo, že o žádné pokračování nestojí. Když mu ale Piper vysvětlila, proč se ho přece jenom rozhodla vyhledat, pochopil…
Jenže Dante dokáže ve svůj prospěch využít i nepříznivé zvraty osudu!
Danteho návrh, kterým reagoval na zprávu, s níž za ním Piper přijela, byl nehorázný. Ale vlastně logický. A tak se rozhodla ho přijmout.
Jenže některé dohody se ukážou až s odstupem času jako nedodržitelné!

(Druhý díl minisérie Čtyři miliardáři a láska)
2018/6383 X Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Zpěv cikádUž dlouho odmítá Talia opustit bezpečí toho, co zná. Svět venku jí ublížil. Toho světa se bojí… Ale pak ji dědeček požádá, aby pro něj na opačném konci zeměkoule získala něco jako ztracenou vzpomínku!
Už sedm let se Angelos trestá se za to, čeho se dopustil, a aniž by si to uvědomoval, trestá za to i toho, komu bylo ublíženo ještě více než jemu…
A pak se ti dva setkají. Bude jejich setkání jenom tou chvílí, kdy se minou a budou pokračovat dál svou osamělou cestou, nebo získají Talia a Angelos naději na něco nového, dobrého a krásného?

(Šestý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/6384 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Dva týdny v PařížiBylo to fiasko!
Šejk Zajn má plán, jak získat manželku. Jenže nepočítá s tím, že víc než všechny sofistikované krásky, které mu až do paláce dodala sňatková agentura, ho zaujme protivná holka, která vůbec netuší, jak se chovat k vládci!
Bylo to fiasko!
Amalia nejen že nepomohla svému bratrovi a nedostala ho z vězení, v němž trpí za skutečného zločince, dříve než stihla přednést svou žádost, zjistila, že se líbá s nejúžasnějším a nejnafoukanějším chlapem pod sluncem. S chlapem, který si myslí, že mu patří celý svět. A v něm… i její maličkost!

(Třetí díl minisérie Čtyři miliardáři a láska!)
2018/7385 X Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Čekání na prstenZískat sedmou z dědečkových relikvií neměl být problém. Všechno to měla být jenom otázka ceny. A když by peníze nestačily, bylo by prostě třeba dát peněz více. Tohle byla pravda, kterou se Nate řídil už celá léta. Tohle byla pravda, která doposud nikdy nezklamala. A tak i teď nepředpokládal, že to dopadne jinak, než že se z Itálie bude vracet s cenným prstenem.
A nemýlil se! S čím ovšem nepočítal, bylo to, že k prstenu bude mít i… manželku!
Mina dostala příležitost - jedinou a neopakovatelnou -, jak se zachránit. A pochopila, že když se jí nabízí možnost, jak začít znovu a lépe, musí ji popadnout a držet. I když k tomu dostane nečekaného manžela!

(Sedmý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/7386 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Můj bývalý je ŘekŘecký miliardář Xander potřebuje manželku… A zná ženu, která dokáže klientům jako on zařídit seznámení s vhodnou partnerkou.
Problém je v tom, že Xandera přitahuje právě ona… dohazovačka.
Problém je v tom, že je vdaná. Vdaná za něj!
Když jí před deseti roky po pouhých pěti dnech manželství řekl, že to byl omyl, a poslal ji pryč, zlomilo to Elizabeth srdce. Vstala. A žila dál. Na svého bývalého manžela se pokoušela nemyslet.
Jenže teď je Xander zpět. A říká jí, že jejich manželství nikdy neskončilo. A že on ho chce obnovit!

(Čtvrtý díl minisérie Čtyři miliardáři a láska)
2018/8387 X Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Tajemný portrétŽivot není tak složitý, když se člověk skrývá v tichu knihovny.
Jenže proto, aby Alex získal poslední ztracenou vzpomínku pro svého dědečka, musí princezna Gabriella klid milované knihovny opustit. A vypravit se na dobrodružnou cestu do země, z níž byl vypuzen její královský rod.
Alexe moc netěšilo, že Gabriellina babička trvala na tom, že ho její vnučka na výpravě za ztraceným obrazem bude doprovázet. Kupodivu ne proto, že by mu byla nesympatická. Právě naopak! Byla moc mladá, moc nevinná, moc… hodná. Všechno to, co už dávno není on!
Ale protiklady se přitahují a Gabriella se už nikdy nechce vrátit do přítmí opuštěné knihovny!

(Závěrečný svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/8388 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Vášeň na ManhattanuDarius se naučil jednu věc: muž má jenom takovou cenu, kolik má peněz. A on se rozhodl, že bude mužem, kterého si budou vážit všichni! Uspěl. Jenže tu pořád ještě zůstávala ta otevřená rána… ne, spíše jizva, která ho nepřestala svědit.
Letty… Myslel si, že ho miluje. A myslel si, že on miluje ji. Jenže pak mu poslala tu zprávu… a všechno se pokazilo. Teď dostal možnost se pomstít. Jí… ale hlavně jejímu otci. A příležitosti využil dokonale! Na penězích, které to bude stát, přece nezáleží!
Jenže Letty zase nezáleží na jeho penězích. A Darius brzy přijde na to, že pomstou, kterou si naplánoval… nejvíce ubližuje sám sobě!
2018/9389 X Maggie Coxová (Cox, Maggie)Nedůvěřivý králČtyři roky Darcy čekala na chvíli, kdy stane opět tváří tvář Zafirovi. Jedinému muži, kterého kdy milovala. Muži, kterému se celá dala, a který ji přesto poslal pryč. Muži, po němž jí zůstaly vzpomínky… a syn.
Mnohokrát za ty roky Zafir přemítal o tom, zda tenkrát té dívce nekřivdil. Zda skutečně viděl to, co si myslel, že viděl. Zda všechno to, co slyšel, byla pravda… Mnohokrát o tom přemítal a mnohokrát si vyčítal, co udělal. Přesto na tom nehodlal nic změnit.
Jenže teď je Darcy zpátky. A není sama. A Zafir začíná chápat, že aby se splnilo to, po čem nejvíce touží, musí se změnit úplně všechno!
2018/9390 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Polibek v gondoleI ti nejmírnější se dokážou vzbouřit! A Lydia si pro svou vzpouru proti otčímovi, který ji byl ochoten pro blaho rodinné firmy strčit do postele neznámému muži, vybrala restauraci římského hotelu Grande Lucia! Možná jí sílu dala Itálie, kterou si zamilovala, přestože odtud před lety odjížděla zraněna…
Náhodný svědek střetu Lydie s otčímem, Raul, vycítí příležitost. Onen muž, jemuž měla být Lydia předložena jako oběť, je jeho osobní nepřítel! A může být sladší pomsta, než když ho připraví o milenku?
Jenže nenávist není zrovna dobrý základ, na němž by se dalo postavit něco dobrého! A Raul na to přijde v okamžiku, kdy pochopí, že od Lydie chce mnohem, mnohem více!

(První část trilogie Příběhy hotelu Grande Lucia!)
2018/10391 X Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Láska s vůní vanilkySlabost těch nejsilnějších je jejich síla. A síla těch nejslabších je jejich slabost…
Tomas byl vždy silný. Silný, mocný, soběstačný. A když při nehodě ztratil paměť, když se na jeho dokonalosti objevila prasklina, zhroutil se. To, že potřebuje pomoci, ale nepřiznal ani sám sobě.
Zara byla vždy slabá. A Tomas ji zachránil. Teď je ona rozhodnuta zachránit jeho. Ať si ji bude, jak chce, odmítat.
Jenže je tu ono tajemství…!
2018/10392 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Plamen v pouštiŽeny ráno odcházejí od sultána Alima s diamantem jako dárkem na rozloučenou… Ale Gabi je jiná! Úplně jiná než všechny ty ženy, s nimiž Alim trávíval své noci. A rozhodně od něj nepřijme dárek.
Gabi chce totiž všechno, nebo nic!
Jenže Alim nemá moc možností jak splnit Gabin - i svůj - sen. Podle přísných zákonů své země se totiž s ženou, kterou nesmí pojmout za manželku, smí scházet jenom v poušti!

(Druhá část trilogie Příběhy hotelu Grande Lucia!)
2018/11393 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Víla z vřesovištěO Vánocích se může stát cokoliv…
A bankéři Vitovi se na zápraží venkovského domku, kam se ukryl před skandálem, za který nemohl, objevila… víla! Malá, usměvavá a se santovskou čepicí na hlavě.
Holly Vánoce miluje a nechápe, jak vůči nejskvělejším svátkům roku může mít někdo tak odmítavý postoj jako ten krásný Ital. Jenže Holly si jím Vánoce nenechá znechutit a místo toho ho sama strhne k tomu, aby se trochu uvolnil…
A k Vánocům patří samozřejmě dárky!
2018/11394 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)V římských uličkáchPůvodně se Bastiano chtěl ucházet o koupi římského hotelu jenom proto, aby se pomstil svému konkurentovi… a bývalému příteli. Jenže to ráno, kdy se v pokoji potkal se Sophií, krásnou pokojskou, pocházející tak jako on ze Sicílie, všechno změnilo. Pomsta náhle ztratila jakýkoliv smysl, místo ní měl teď Bastiano plnou hlavu krásného těla, které mu tak ochotně vyšlo vstříc…
Pomsta je ale zrádná… A i když na ni zapomněl Bastiano, je zde Sophiina kolegyně, která se rozhodla pomstít Bastianově vyvolené. A vrazit mezi milence klín…

(Závěr trilogie Příběhy hotelu Grande Lucia!)
2018/12395 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Protiklady patří k sobě!Co se škádlívá, to se rádo mívá…
… ale ne, Apollo a Pixie se neškádlili, Apollo a Pixie se navzájem upřímně nesnášeli. Ona si o řeckém miliardáři myslela, že je nafoukaný sukničkář, on o anglické kadeřnici, že je nudná a nezajímavá zlatokopka.
A přesto spolu stanuli před oltářem!
A nejenom to, stanuli před ním proto, že společně plánovali rodinu!
Teď ještě zbývalo, aby oba přišli na to, jak se v tom druhém pletli!
2018/12396 Y Sara Cravenová (Craven, Sara)V záři lunyVzpomínky… vzpomínky na těch několik letních týdnů na překrásném řeckém ostrově. Když se Selena vrátila do Anglie, zbyly jí jen vzpomínky na těch několik letních týdnů na překrásném řeckém ostrově. Původně to měla být jednodenní cesta, na kterou ji vyslala teta. Ale nakonec se tím změnil celý její život. A zbyly jí vzpomínky na Alexise, který ji přesvědčil, že láska na první pohled může existovat… aby ji pak zradil!
Teď se musí Selena na ostrov vrátit! Vrátit se a postavit se tomu, co se stalo její noční můrou!
2019/1397 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Nebroušený diamantNěkdy stačí k tomu, aby se rozpadlo něco, co bylo krásné a cenné, nevhodně zvolené slovo, gesto… Někdy stačí jenom chvilka, když si ti dva správně neporozuměli…
V případě Sarah a Scotta to ale bylo jinak. O to, aby je dva od sebe dostal, aby lásku nahradila nenávist, se pokusil zlý člověk. Člověk, který věděl dobře, co dělá. A málem se mu to povedlo…
Bylo to, co mezi sebou Scott a Sarah měli, natolik silné a pevné, aby jim to umožnilo překonat temné časy a znovu naplnit svůj život jasem a štěstím?

(První část trilogie Magnáti se žení)<I>
2019/1398 Y Rachael Thomasová (Thomas, Rachael)Sázka o pět miliardAntonio není zvyklý prohrávat. A tak když mu jeho přítel navrhne sázku, přikývne. Vždyť jde o maličkost: strávit čtrnáct dní v přestrojení za "obyčejného" člověka, vykonávat "obyčejnou" práci, žít "obyčejným" životem… Mělo to být jednoduché. Až na to, že v autoservisu, kde si měl "hrát" na "obyčejného" mechanika, potkal Sadii!
Sadie v zarostlém a umazaném mechanikovi Tonim Antonia nepoznala, byť podezření měla. Jenže proč by ji Antonio vyhledával? Teď, když se o ni tři roky vůbec nezajímal!

(První část trilogie Boháči v utajení)
2019/2399 X Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Tvrdohlavá snoubenkaVlastně byla ta štíhlá rezavá zlodějka zábavná. Že by se jí mohlo podařit odnést z Alejandrova domu, pro co si tam přišla, o tom nemohla být ani řeč. Ale pobavit se s ní… to Alejandro mohl. Bavit se a pracovat… to byly dvě věci, které uměl ze všeho nejlépe.
Kitty chtěla dostat zpátky pouze to, co jí patřilo. A o čem Alejandro ani nevěděl, že v domě, který koupil od jejího otce, zůstalo. Kdyby jenom tak trochu přemýšlela dříve, než se rozhodla pro čin…! Teď jí nezbývá než se podvolit a hrát s Alejandrem jeho hru.
A nejhorší je, že se jí to líbí!
2019/2400 Y Dani Collinsová (Collins, Dani)Konečně v New YorkuStavros stojí před životním rozhodnutím - podřídit se dědečkově vůli, najít si nevěstu a převzít rodinný podnik, nebo zůstat svobodný, ale bez prostředků? Jeho dobrodružné srdce mu radí užívat si život, jenže když potká rozkošnou Calli, dojde mu, že je to manželka přesně podle jeho gusta!
Calli - ač Stavrose nemiluje - se rozhodne jeho nabídku využít, protože jedině tak má příležitost dostat se do New Yorku a najít svého syna, kterého jí před šesti lety vzali. Nepočítá však s tím, že se během líbánek do svého manžela zamiluje…

(2. část minisérie Boháči v utajení)
2019/3401 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Zdráhavá milenkaAustralský magnát a playboy Byron je zvyklý dostat, co si zamane. A teď si z nějakého důvodu dělá zálusk na plachou osobní asistentku Cleo.
Jenže Cleo Byrona už kdysi odmítla… takže za jeho zájmem čeká jen pomstu. A navíc zrovna teď, když unikla z dusivého manželství a může si užívat volnost, netouží nechat se ovládat dalším mužem. Obzvlášť ne takovým, který ji neodolatelně přitahuje…
Byron se ale tak snadno nevzdává - a když navrhne jednu společnou noc, Cleo mu nedokáže dál vzdorovat!

(2. část trilogie Magnáti se žení)
2019/3402 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Muž od koníPro miliardáře Alejandra je návrat do rodného Kentucky výzvou - a příležitostí dokázat, že se rodina Hargroveova kdysi dopustila podvodu! Nechá se tedy na čtrnáct dní najmout jako čeledín do jejich stájí, aniž tuší, jak nelehký úkol má před sebou…
Splnit sázku a vydržet dva týdny v utajení je hračka proti tomu, že musí čelit kráse a přitažlivosti dědičky rodiny Hargroveových. Jejich noc plná vášně nezůstane bez následků a Alejandro ví, že čest je pro něj důležitější než msta.

(Závěr trilogie Boháči v utajení)
2019/4403 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Svůdná zajatkyněV ráji, a přesto jako zajatkyně! Přesně tak se cítila Katy, když ji její zaměstnavatel Lucas unesl na čtrnáct dní na svou jachtu. Za jeho arogantní chování ho nenáviděla, ale v hloubi duše ji neuvěřitelně přitahoval. Jenže vůbec netušila, proč tu s ním je.
Lucas byl zvyklý řešit vše přímočaře. Když zjistil, že Katy může ohrozit důležitou obchodní transakci, rozhodl se jednat. Jediný způsob, jak tuhle temperamentní dívku zkrotit, byl ukrýt ji někam do bezpečí. Neuvědomil si však, že tímhle únosem ohrozí své srdce!
2019/4404 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Na karibském ostrověFrancesca se rozhodne pokračovat v charitativní práci, kterou započal její zemřelý bratr, a odjede na nebezpečný ostrov v Karibiku. Její osobní strážce Felipe, kterého jí tam přidělí, ji přivádí k nepříčetnosti. Jeho neustálé příkazy se snaží ignorovat, ale jeho přitažlivému pohledu odolat nedokáže.
Felipe svou práci bere vážně a nemá čas na Francesčiny hry. Jenže tahle fascinující žena nezná hranice! Podaří se jí přesvědčit ho k tomu, aby se konečně začal chovat podle jejích pravidel?

(1. část trilogie V moci miliardáře)
2019/5405 X Miranda Lee (Lee, Miranda)S výhledem na HollywoodBlake vždycky ví, jak dostat to, co chce… a teď se do jeho hledáčku dostala Kate!
Kate je nešťastná, že musí jít sestře za družičku, protože ženichem není nikdo jiný než muž, kterého Kate tajně miluje. Jenže všechno se změní, když se objeví ženichův svědek, slavný a úspěšný filmový producent Blake Randall. Jeho spalujícímu pohledu nedokáže Kate odolat…
Najde v sobě dost síly, aby opustila Austrálii a vydala se na nejistou dráhu herečky v Hollywoodu, kterou jí Blake nabízí?

(Závěr trilogie Magnáti se žení)
2019/5406 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Úkryt v MiamiJedna noc…
Když Matteo zahlédl Natashu na pohřbu jejího manžela, vzpomněl si, jak kdysi zklamala jeho důvěru. Jenže vzájemné city se znovu rozhořely a oba podlehli explodující vášni…
Jedno tajemství…
Matteo nemohl tušit, že Natashino manželství nebylo šťastné a zůstalo nenaplněné. Noc, kterou s ní strávil, pro něj byla velkým překvapením…
Jedno dítě…
Když Mateo zjistil, že Natasha nosí pod srdcem jeho dítě, věděl, že ji nemůže opustit. Možná jí nikdy nebude důvěřovat, ale o svého potomka se postará!


(2. část trilogie V moci miliardáře)
2019/6407 X Julia Jamesová (James, Julia)Skandál v ŘíměEloise je ve všech ohledech nezkušená a naivní, ale jen do chvíle, než se na londýnském letišti seznámí s Vitem Viscarim! Charismatický majitel hotelového řetězce jí učaruje natolik, že s ním prožije krátký, ale zato bouřlivý románek. Jenže netuší, že Vito nikdy nemůže být její…
Jejich plány zhatí jiná žena, která Vita donutí Eloise opustit. Zdrcená dívka odjede a vypadá to, že vyhlídka na společný život je navždy ztracená. Vito ji však nemůže pustit z hlavy, Eloise pro něj znamená příliš mnoho…
2019/6408 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Koupená nevěstaDaniele Pellegrini se musí oženit, jinak přijde o rodinný majetek. Eva mu ze tří důvodů připadá jako dokonalá volba:
1) její tělo je čiré pokušení,
2) nedokáže odmítnout jeho štědrý dar výměnou za slib, že si ho vezme,
3) nemůže ho vystát, takže nehrozí, že by se do něj zamilovala.
Eva má za sebou neblahé zkušenosti, takže v sobě pohřbila jakoukoliv naději, že by v Danielovi našla spřízněnou duši. Nevadí jí, že jejich manželství zůstane nenaplněno… pokud však manžel nezmění pravidla a nezačne ji svádět!

(Závěrečná část trilogie V moci miliardáře)
2019/7409 X Julia Jamesová (James, Julia)Navždy milenkou?Když do života ambiciózní novinářky Carly vstoupí aristokratický hrabě Cesare di Mondave, na první pohled ji oslní. Netrvá dlouho, a tenhle pohledný Ital jí ukradne srdce. Jenže Carla ví, že nikdy nebude víc než jen milenkou… a to ji ničí. Ale jeho náruči nedokáže odolat.
Cesare si uvědomuje svůj šlechtický původ, který mu předurčuje manželství se stejně urozenou ženou. Přestože Carlu miluje, musí ji opustit. Když však zjistí, že Carla nosí pod srdcem jeho dědice, požádá ji o ruku! A Carla ho odmítne! Teď musí Cesare vynaložit veškerý svůj šarm a přesvědčit ji, že jeho city jsou nefalšované.
2019/7410 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)SedmilhářkaAbby skrývá tajemství, které nemůže za nic na světě nikomu prozradit. Milence, o kterém píše články do časopisu, si totiž vymyslela a dokonalý vztah funguje jen v její fantazii. Teď se však ocitla v úzkých, protože se má spolu s ním zúčastnit prestižního charitativního plesu. Jediný, kdo jí může pomoci, je Luke Shelverton.
Neodolatelný milionář Luke má už jedny zásnuby, které nedopadly dobře, za sebou a do dalšího vztahu se rozhodně nevrhá. Souhlasí jen proto, aby Abby zachránil pověst. Její nevinnost však v jeho nitru zapálí oheň a Luke podlehne pokušení ukázat své dočasné snoubence všechny hříšné rozkoše lásky.
2019/8411 X Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Řek dobyvatelKdyž se válečný zpravodaj Nik Latsis vzpamatovává ze ztráty přítele, potká svého anděla - dívku, s níž stráví vášnivou noc. Ví o ní jen to, že se jmenuje Chloe… Jenže pak musí neočekávaně odjet, aby převzal po otci loďařskou firmu. Na odvážnou a půvabnou ženu však nemůže zapomenout. Chloe je přesvědčená, že Nika už nikdy nepotká. Jaké je však její překvapení, když ho spatří na charitativní akci a navíc zjistí, že je to bratr její přítelkyně. Nemůže mu ale odpustit, že ji opustil uprostřed noci…
Bude Nikovi stačit jeho šarm, aby znovu získal Chloeino srdce?
2019/8412 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Okouzlená novinářkaInvestigativní novinářka Carrie se specializuje na odkrývání nekalých praktik bohatých byznysmenů. V jejím hledáčku se ocitá i mladý Řek Andreas, majitel finančního fondu, kterého Carrie viní z toho, že její mladší sestru Violet svedl na špatnou cestu. Vypustí mezi ostatní novináře kachnu, že Andreas zpronevěřuje finance svých klientů, a nechá se pod jiným jménem najmout jako jeho osobní asistentka… Netuší však, že Andreas zná její pravou totožnost a má plán, jak ji za její lži ztrestat: aby ochránil svou pověst bezúhonného podnikatele, donutí ji k sňatku.
2019/9413 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Hotel v KaribikuKdyž Eleanor přijde na domluvenou schůzku s potenciálním klientem miliardářem Niccolem Rossim, nestačí se divit. Niccolo ji totiž přijme v tělocvičně a chce po ní, aby mu koncept reklamní kampaně na jeho nové letovisko v Karibiku představila právě tam. Ellie by nejradši práskla dveřmi a utekla, ale její agentura zakázku nutně potřebuje.
Pohledný miliardář Niccolo s pověstí donchuána se královsky baví. S tak upjatou dívkou se snad ještě nesetkal a její přísné, odbojné chování ho nebývale vzrušuje. Rozhodne se, že její agentuře zakázku zadá, ale s podmínkou, že se Ellie zajede do letoviska osobně podívat…
2019/9414 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)S milenkou v DubajiVe svých osmnácti, kdy strávila jedinou úžasnou noc s Torrem Romanem, byla Orla naivní, nezkušená a poprvé se doopravdy zamilovala. Když však Torre druhý den ráno zjistil, že je dcerou ženy, která se právě chystá vzít si jeho otce kvůli penězům, napadlo ho jediné - že vše zinscenovala, aby ho také vehnala do manželství.
O několik let později se na rodinné oslavě setkají znovu. Ani jeden z nich nedokázal vyhnat společnou noc z hlavy. Takže když jí Torre nabídne místo osobní asistentky, Orla souhlasí. Oba však vědí, že si zahrávají s ohněm…
Dokážou překonat minulost, aby se tentokrát dočkali šťastnějšího konce?
2019/10415 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Vášeň bez láskyVinn Gagliardi má všechno, po čem zatouží... kromě manželky, která od něj odešla! Proto jí navrhne něco, co se jen těžko odmítá? když se k němu Ailsa na tři měsíce vrátí a bude mít stále pocit, že manželství není pro ni, může odejít a Vinn ji zabezpečí do konce života. Ailsa se cítí být zahnána do kouta a Vinnovu nabídku vnímá jako vydírání. Když smlouvu o návratu nepodepíše, připraví tak svou firmu o možnost expanze, když ji podepíše, hrozí jí reálné nebezpečí, že znovu podlehne manželovu šarmu…
2019/10416 Y Annie Westová (West, Annie)Řekův dědicPřekvapivé zjištění, že je Alice těhotná, není nic ve srovnání s šokujícím řešením, které jí navrhne otec dítěte!
Alice nemůže zapomenout na vášnivou noc s charismatickým Řekem Adonim Petrakisem, ale ví, že jeho srdce nikdy nezíská. Vzpomínky na jeho žhavé doteky jsou stále velmi živé… Proto ji překvapí, když jí Adoni nabídne manželství, protože touží po dědici! Jenže jaké může být manželství bez lásky? Existuje alespoň malá naděje, že by Alice v tomhle arogantním a pomstychtivém muži vzbudila nějaké city?
2019/11417 X Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Vánoce na povelKéž by její rodiče nezemřeli a Chloe se nemusela postavit do čela rodinné firmy a pokusit se ji zachránit před úpadkem! Ne že by to nezvládla? ale to by výkonným ředitelem nesměl být Nico Di Fiore. Muž, kterého ve svých osmnácti letech milovala a který ji nakonec podvedl a opustil. Muž, kterého teď považuje za nesnesitelného a arogantního.
Nico to neměl v dětství zrovna jednoduché a jen svou cílevědomou pílí dosáhl úspěchu. Chloe vždycky miloval, avšak nemohl si dovolit nechat se odradit od svých cílů? Jenže Chloe je zpátky v jeho životě a on už dál nemůže popírat, že jeho srdce hoří jen pro ni!
2019/11418 Y Abby Greenová (Green, Abby)Náhrdelník od šejkaKat bývala jednou z nejvyhledávanějších modelek světa ? krásná, vysoká a přitažlivá, s chůzí gazely. Dostávala ty nejlepší zakázky, aniž by někdo věděl, že pochází z velmi chudých poměrů. Stala se dokonce milenkou Zafira, korunního prince? jenže pak se všechno zvrtlo.
Zafir nemůže Kat zapomenout zrušené zásnuby, ale také nemůže zapomenout na divoké noci, které spolu prožili. Najmout si ji jako modelku pro prezentaci vzácného diamantu je pro něj příležitost, jak ji znovu svést.
2019/12419 X Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Milionové manželstvíKdyby Chiara nepracovala v malé newyorské kavárně a nesetkávala se tam každé ráno s bohatým a vlivným podnikatelem Lazzerem, možná by se nedostala do problémů. Možná by dál zůstala nenápadnou dívkou, která se snaží vydělat peníze na záchranu otcovy firmy.
Jenže Lazzero jí nabídne, aby s ním letěla do Milána a předstírala, že je jeho snoubenkou! Chiara nejprve považuje jeho návrh za absurdní, ale nakonec souhlasí. Pro otce je ochotná udělat cokoliv. Jenže společně strávený týden zamíchá kartami a Lazzero pochopí, že láska je vzácný dar, který se neodmítá…
2019/12420 Y Abby Greenová (Green, Abby)Nevěsta k VánocůmŠejk Salim al-Noury vede úspěšnou korporaci působící po celém světě, ale teď se musí vrátit do své rodné země, aby se po právu ujal koruny. Jen pár zasvěcených ví, že Salim o vládnutí nestojí a chce se koruny vzdát.
Neví to ani expertka na diplomacii Charlotte McQuillanová, která se chopí příležitosti pracovat o Vánocích v zahraničí, jen aby unikla před svátky, jež jí připomínají to nejhorší životní období. A přitom nemá tušení, že v pouštní zemi, která si ji rychle podmaní, nalezne mnohem víc…
2020/1421 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)Na francouzském pobřežíMiliardář Benjamin dlouho vymýšlel plán, jak se pomstít tomu, kdo ho připravil o velké peníze ? unést jeho snoubenku přímo ze zásnubního večírku bude dokonalou odplatou! Když mu Javier do čtyřiadvaceti hodin nezaplatí dluh, vezme si jeho Freyu sám.
Freya je zlostí bez sebe, když zjistí, že ji Benjamin unesl na svůj zámeček na francouzském venkově. Jenže tenhle muž ji neskutečně přitahuje… a tak když se Javier raději vzdá své nevěsty a nezaplatí, Freya donutí Benjamina, aby splnil svou výhrůžku a vzal si ji za manželku!
2020/1422 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Manželství s ItalemKdyž hotelový magnát Cristiano Moretti zjistí, že jeho vášnivá noc s pokojskou Hallií nezůstala bez následků, rozhodne se situaci vyřešit po svém. Nenechá přece své dítě žít v chudobě, tak jako musel žít on sám. Přemluví Hallii, aby se za něj provdala, ale vidí v ní jen matku svého potomka.
Hallie se však nehodlá jen tak vzdát. Ví, že po ní Cristiano touží stejně jako oné noci, z níž se narodil jejich syn. Přesvědčí ho svou láskou, že všichni tři mohou vytvořit skutečnou rodinu?
2020/2423 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)Únos na karibský ostrovChloe nastoupí do baletní společnosti bratrů Casillasových jako kostymérka. Po letech se opět setkává s Louisem a ke svému překvapení zjišťuje, že ho i po čase odloučení miluje stejně, jako když jí bylo sedmnáct. Užuž to vypadá, že jejich náklonnost je oboustranná, když se provalí skandál, který všechno změní.
Aby si Louis zachránil svou pověst, nezbývá mu nic jiného než Chloe unést na svůj ostrov v Karibiku a přinutit ji, aby se za něj provdala! Chloe zpočátku odmítá, ale nakonec jeho svodům podlehne…
2020/2424 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Cena za vášeňHannah vždycky stála nohama pevně na zemi. Jednala rozumně a neriskovala. Pak ji ale šejk Kúlal al Díja požádal, aby ho doprovodila na luxusní večírek, a ona poprvé v životě podlehne pokušení. A přitom nemá tušení, že se tím všechno změní…
Jediný polibek vykřeše jiskru a ta vede k nejkrásnější noci jejího života. Tou by všechno skončilo, kdyby Hannah záhy nezjistila, že je těhotná. S mužem, který ji varoval, ať od něj nečeká žádné city!
2020/3425 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)Španělovo vykoupeníKdyž se španělský magnát Javier Casillas dozví, že vášnivá noc, kterou před dvěma měsíci strávil s baletkou Sophií, nezůstala bez následků, je neoblomný a trvá na svatbě! Všichni o něm tvrdí, že je bezcitný ničema, ale Sophie je přesvědčená, že pod jeho chladným zevnějškem se skrývá ztrápená duše.
Jenže ani žhavá touha, kterou je oba stravuje, nedokáže rozpustit led kolem Javierova srdce… Sophie, ač křehká a zranitelná dívka, je odhodlaná se jen tak nevzdat.
2020/3426 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Beduínská královnaŠejk Adir al-Zahab se domáhá uznání svého jména, neboť je nemanželským dítětem nedávno zesnulé královny Chalíe, ale král i sourozenci ho odmítnou. Adir hledá způsob, jak se jim pomstít, když mu do cesty vstoupí půvabná Amira… snoubenka prince Zufara. Pomsta je sladká - Adir Amiru svede.
Když se koná svatba Zufara a Amiry, nevěsta hodinu před obřadem zmizí. Adir ji unese do svého království beduínů. Podaří se mu ji přesvědčit, že on pro ni bude lepším králem než Zufar?
2020/4427 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Svázaná přísahouIsabella má čtyřiadvacet hodin na to, aby se vdala, jinak přijde o své dědictví po otci! Když za ní přijde rodinný přítel a vlastník hotelového řetězce Andrea Vaccaro, pochopí, že jeho arogantní nabídku na půlroční manželství nemůže odmítnout. A tak ještě ten večer stvrdí svou úmluvu před oltářem.
A doutnající vášeň mezi nimi se rozhoří naplno…
2020/4428 Y Maya Blakeová (Blake, Maya)Nevěsta na záskokKdyž šejkovi Zufarovi al Chalía uteče ve svatební den nevěsta, musí rychle najít náhradu, aby nepropukl skandál a nerozvrátil křehkou stabilitu království. Po ruce je pouze malá nehezká komorná, ale svatba se musí konat stůj co stůj.
Nezkušená Niesha se po Zufarově boku jako královna musí vyrovnat nejen s mnoha nenadálými situacemi, ale i se svou neznámou minulostí. Brzy se ukáže, že nic není tak, jak na první pohled vypadá…
2020/5429 X Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Zachráněné dědictvíCamilla odmítá opustit své milované koně, které po smrti jejího otce převzal miliardář Matías Navarro. Vydává se tedy za mladého chlapce a nechá se najmout jako ošetřovatel koní na jeho ranč. Jenže jak se říká - lež má krátké nohy -, a tak její podvod brzy vyjde najevo.
Ani Matías nemá na růžích ustláno. Snoubenka ho opustila a on má čtrnáct dní na to, aby se oženil, jinak ranč připadne jeho proradnému bratrovi. Nabízí se skvělé řešení: Matías nabídne Camille manželství naoko za to, že po čase jí vrátí koně a jejich cesty se rozejdou. Vše jde podle plánu - až na svatební noc, kdy vášeň a neukojitelná touha zamíchá jejich kartami!
2020/5430 Y Dani Collinsová (Collins, Dani)Šejkova nevěstaŠejk Karim udělá všechno pro to, aby zachránil své království - dokonce i unese nevěstu! Když princezna Galila, sestra šejka Zufara, odhalí nejtemnější tajemství jeho rodiny, nezbývá mu než ji svést a učinit z ní svou manželku. Galila však o takové manželství nestojí! Při pokusu o útěk ji zastihne v poušti písečná bouře, již přečká v beduínském táboře. A jediný, kdo ji může zachránit, je právě šejk Karim.
I když tvrdí, že ji nikdy nebude milovat, Galila nakonec nedokáže vzájemné přitažlivosti odolat.
2020/6431 X Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Odčiněný hříchDiego rozhodně není žádný uhlazený Španěl, naopak všichni ho považují za černou ovci rodiny. A když ještě unese snoubenku svého bratra Matíase, aby se s ní sám oženil a splnil tak podmínku, jak získat dědictví, nikdo nevěří, že svatba není jen naoko.
Liliana zpočátku nechápe, proč ji Diego unesl… ale protože z obou bratrů měla vždy radši toho nespoutaného a divokého, nebere manželství na lehkou váhu. Je totiž přesvědčená, že pod bezcitnou a chladnou maskou se skrývá Diegovo citlivé srdce!
2020/6432 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Uvězněná v paláciPo nečekané bratrově abdikaci musí zhýčkaný playboy Malak nastoupit na trůn. Ale jako by jeden šok nestačil! Jeho poradci vypátrají, že před pěti lety při jednom náhodném nočním dobrodružství v New Orleansu zplodil dítě - následníka trůnu. Jako vládce mocné říše musí uvést vše do pořádku.
Shona je však nezávislá a svobodná žena, která si umí poradit snad se vším a žádného muže nepotřebuje. Zvládne i arogantního Malaka, který z ní hodlá udělat svou královnu? A jak si oba poradí s láskou, které se oba usilovně vyhýbají, ale která je k sobě přitahuje jako magnet?
2020/7433 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Vila na pobřežíKdyž se Winnie dozví o zradě svého šéfa - magnáta Erose Nevrakise, s nímž prožila krátký románek -, rozhodne se zmizet z jeho života a už se nikdy neohlížet zpátky. Dokonce mu ani nesvěří sladké tajemství, které nosí pod srdcem.
Jenže o rok později se Eros objeví u jejích dveří a dožaduje se svého dědice! Odveze je oba do své přepychové vily ve Středomoří a Winnie si uvědomí, že vášeň, kterou k němu kdysi cítila, hoří stále stejným plamenem…
2020/7434 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Svatba po sicilskuSehrát roli snoubenky panovačného miliardáře Danteho Moncady na jedné společensky velmi významné svatbě je na hony vzdálené skromnému životu, který Aislin vede. Avšak pro záchranu nemocného synovce udělá cokoliv.
Dohoda s Dantem je čistě obchodního rázu, přestože je tenhle sicilský plejboj nebezpečně přitažlivý. Odolá Aislin jeho svodům? Nebo se poddá touze, která z jejich dohody udělá pouhý cár papíru?
2020/8435 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Snoubenkou na chvíliJeden starý řecký milionář se rozhodl, že pro všechny své vnučky sežene ideálního manžela, a bylo to jako zákon. Jenže v případě Vivi vlastně ani tak moc nešlo o to, aby pro ni získal ideálního muže. Šlo o to, aby Raffaele trpěl. Protože Vivi ublížil. A to je něco, co její dědeček bez trestu nemůže nechat být. A tak byl Raffaele dohnán k oltáři… Donucen oženit se s ženou, které nevěřil. Která ho ale přitahovala!
2020/8436 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Překvapení pro šejkaKdyž šejk Zuhal procházel tou brankou a klepal na dveře, měl úplně jiné představy… S Jasmine se rozešli jako "přátelé", tak proč nepokračovat tam, kde jejich vztah skončil? Zuhalovi to přišlo jako skvělý nápad: užít si trochu té vášně, která mezi nimi přece nemohla jen tak zmizet, a pak se vrátit k povinnostem vladaře.
Jenže se zdá, že Jasmine to vidí jinak! A když se pak ozve ten zvuk, pochopí i mocný šejk, že se všechno změnilo!
2020/9437 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Nevěsta pro šejkaVypravit se přes půl světa za ženichem, kterého nikdy předtím neviděla… a druhý den být provdána za někoho úplně jiného! Ne, rozhodně by si Zoe nepomyslela, že se něco takového může stát zrovna jí. Jí, zvyklé sedět v koutě!
To pro Rádže to bylo taky pěkně divoké. Jeden den byl královský exulant, vyhnaný ze země vlastním otcem, persona non grata, jak se říká… a stačilo pár hodin, aby z něho byl čerstvě ženatý následník trůnu!
2020/9438 Y Amanda Cinelliová (Cinelli, Amanda)Jedna noc s princeznouNafoukaná a rozmazlená princeznička, které zatím všichni umetali cestu, a najednou není po jejím? Nebo mladá a silná žena, jež už nechce být loutkou v rukou jiných? Ne, Roman si není jistý, co si má o Olivii myslet. Tedy kromě toho, že ho přitahuje. Více než přitahuje… Ale je tu ten problém. Olivia se má stát manželkou jeho nejlepšího přítele!
Olivia je sice pohlednému ruskému majiteli bezpečnostní firmy vděčná za to, že jí dopřál čas na to, aby našla sama sebe, ale chce víc.
Mnohem víc!
2020/10439 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Benátský aristokratPřišla jsem tě zničit!
I tak by se psycholožka Sarina mohla představit Matteovi, italskému šlechtici, jehož se rozhodla správní rada jeho firmy sesadit z funkce ředitele. A Sarinin posudek pro něj měl být rozsudkem…
Jenže Matteo není jako předchozí Sarininy oběti ? povýšení a přitom slabošští muži zneužívající všechny kolem sebe. Matteo je muž, který dokázal Sarinu porazit jejími vlastními zbraněmi. A navíc disponoval i zbraněmi, kterým Sarina nedokázala - a možná ani nechtěla - čelit!
2020/10440 Y Amanda Cinelliová (Cinelli, Amanda)Pouštní hvězdyChodící skandál… tak o sobě sama hovoří princezna Cressida, kterou - poté, co zkrachovaly jeho zásnuby s její sestrou -, požádal o ruku pohádkově bohatý šejk Chálil. Ne, nešlo o city, šlo o spojení dvou království. A pro Cressidu i o útěk z dusné atmosféry království, v němž vyrůstala.
Proto byla ochotna přijmout formální nabídku na manželství z rozumu.
Ale to, co se zmocnilo Chálila i Cressidy, nemělo s rozumem nic společného!

(Příběh volně navazuje na knihu Jedna noc s princeznou, která vyšla v září.)
2020/11441 X Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Pan DokonalýByl přece její šéf, proboha!
Přestože byl Salvio milionář, obletovaný ženami na všech kontinentech, a Molly jenom obyčejná služka, stalo se, co by nikdo nečekal. Jejich dráhy se proťaly…
A bylo to setkání pro oba zázračné…
Jenže i po těch nejkouzelnějších nocích přicházejí rána, často kalná a šedá. A Salvio, Mollyin pan Dokonalý, ztratil hodně na svém lesku. Teď tedy zbývá zjistit, jestli náhodou dva nedokonalí a chybující lidé nedokáží něco dokonalého vytvořit spolu!
2020/11442 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Nevěsta z BroadwayeI jen jedna noc dokáže změnit vše!
Newyorský playboy Ethan se o tom přesvědčil na vlastní kůži. To, když se konečně znovu setkal s Meridou a dozvěděl se od ní, že se stane otcem! Ale ve světě, v němž Ethan žil, to znamenalo jediné: oženit se. A přesvědčit Meridu, aby se stala dokonalou milionářskou manželkou.
A Merida se rozhodla, že když Ethanovi nevadí, že ji všichni považují za chladnou zlatokopku ? stane se jí!
2020/12443 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Pomýlená dědičkaTěžko říci, kdo byl více vyveden z míry. Jestli Alissandru, když zjistil, že jeho bratr odkázal svůj dům a veškerý majetek své švagrové, nebo Isla, když se od Alissandrua dozvěděla, že se náhle stala velmi, ale velmi bohatou…
I když těch šoků tam bylo více. Hlavně ten, že se Alissandru objevil u Isliných dveří… a během pár hodin i v její posteli… A během dalších pár hodin byl pryč!
Jenže na to, že věci jsou jiné, než jaké se ve skutečnosti zdají, musejí přijít oba!
2020/12444 Y Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Síla přitažlivostiAbe byl stejně tak chladný jako prosincový New York, kam Naomi přijela pomáhat své kamarádce. Stejně jako byl chladný, byl ale i krásný a Naomi pochopila hned po prvním setkání, že tento muž jí změní život. Problém byl pouze v tom, že Abe si nebyl vůbec jistý, jestli chce on měnit život svůj!
2021/1445 X Clare Connellyová (Connelly, Clare)Překvapení v galeriiPohádkově krásný král, pohádkově krásný ostrov a pohádkově krásný hrad… Ale tím pohádka končí. Protože Frankie nikdy královnou být nechtěla. A stala se jí proti vlastní vůli - Matthias ji přinutil.
A Matthias na pohádky nevěří!
Jenže to netuší, že i když podle něj pohádky nejsou, jedna ho nakonec dožene. A že čelit jí… to by bylo jako postavit se do cesty lavině!
2021/1446 Y Abby Greenová (Green, Abby)Všechny vůně MadriduLazaro byl rozhodnut získat, co mu podle jeho názoru patřilo. Uznání mocných a bohatých světa, do něhož nebyl vpuštěn. Na své cestě k tomuto cíli se nenechá zastavit ničím. Ani jednou malou irskou servírkou s velkým srdcem!
Skye musela otce svého dítěte vyhledat, přestože po něm nic nechtěla. Protože to tak bylo správné. A dělat věci správné, bylo pro ni nejdůležitější!
A to dokonce natolik, že se pokusila Lazarův svět přijmout za svůj vlastní.
Dokáže ale "Květina" Skye žít v chladném světě skla, chrómu a peněz…
2021/2447 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)Romance na DunajiPo schodech sestoupila tajemná princezna… a pro prince, řeckého milionáře Giannise, se svět proměnil. Jenže ta princezna měla i jméno - Tabitha - a byla to… popelka. Vlastně pokojská v Giannisově hotelu. Ta poslední žena, o které by boháč uvažoval jako o manželce!
Jenže pak se vše změnilo.
A princ zjistil, že i o popelku musí bojovat jako o princeznu, pokud si ji chce udržet!
2021/2448 Y Abby Greenová (Green, Abby)Stalo se při zásnubáchLeonora vstoupila do toho sálu, aby se zasnoubila s jedním mužem - a stačilo několik hodin, aby se stala milenkou jiného! Byla to věc cti. Byla to věc povinnosti…
A byla to vášeň!
Pro Gabriela byla Leonora ideální. Lepší ženu, která by mohla stát po jeho boku, by najít nemohl. A to, že ho přitahovala - a on ji - byl příjemný bonus navíc! Nic víc nepotřeboval…! Nic víc nepotřeboval??
2021/3449 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Popelčin skandálTu pokojskou, kterou potkal ve svém pokoji, Rafe znal! Před třemi měsíci od něj odešla… a nedokázal na ni od té doby zapomenout. Na dny i noci, jež spolu strávili, na vášeň, kterou sdíleli. Když zmizela, bylo to překvapení. Byl to šok.
A další šok na něj měl čekat vzápětí!
Isla opustila Rafea, protože to tak bylo nejlepší - pro něj. Byla by pro něho jen přítěží. Jenže muž, jenž se jí od té chvíle neustále vkrádal do snů, je zjevně odhodlaný dosáhnout svého.
Nasadit jí snubní prsten!
2021/3450 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Sbohem, Argentino!Byl to tuze divný zahradník, který se jednou objevil před domem, v němž byla Sofia zaměstnaná. O zahradničení nic nevěděl a nic se ani nechtěl naučit, zato jí dokázal vyloudit úsměv na tváři. A to dokonce natolik, že začala uvažovat, jestli to náhodou není ten pravý…!
Rafael se do Argentiny vypravil proto, že muži, který ho požádal, aby pro něj Sofiu prověřil, nedokázal nic odmítnout. A dívka, kterou poznal, ho zaujala.
Více, než zaujala…
Tak jí nabídl sňatek!
2021/4451 X Bella Francesová (Frances, Bella)Slečna v nesnázíchJacquelyn má problém!
Svatební studio, jehož je majitelkou, ředitelkou i návrhářkou, přežije, jenom když do něj někdo investuje.
Kromě jména a peněz má Nikos charisma a dost velký odpor ke svatbám. A aby toho nebylo málo, má taky problém! Součástí jeho problému je otec-gangster a peníze, které si od něj před pěti roky nejspíš vzala jeho manželka těsně před tím, než se zabila!
A pak je tu problém, který mají Nikos a Jacquelyn společný - jak od sebe udržet ruce, když to vůbec, ale vůbec nejde!
2021/4452 Y Pippa Roscoeová (Roscoe, Pippa)Dlužíš mi to, princezno!Byla to láska a bylo to krásné… Ale nebylo jim to souzeno.
Po letech dostal Theo možnost Sofii oplatit všechno, čím se na něm provinila. To, že ho opustila, ho ranilo a nikdy už nebyl takový jako dříve.
Po letech dostala Sofia možnost znovu se setkat s Theem, od něhož ji oderval osud. A začít znovu.
Jenže lásku nahradila nenávist! A Theo je rozhodnut si vybrat vše, oč ho rozmazlená dědička trůnu připravila. A užít si svou pomstu!
2021/5453 X Annie Westová (West, Annie)Pod stříbrem olivByla to pěkně vypečená svatba!
A když se Emma náhodou dozvěděla, proč si ji Christo vzal, rozhodla se nebýt už tou tichou zamilovanou naivkou… A odešla!
A Christo má problém. Má těch problémů vlastně více, ale v tuhle chvíli si uvědomuje jen jeden: od něj ženy přece neodcházejí! A aby odešla manželka jenom pár minut poté, co mu řekla své "ano"…? Ne, to je nepředstavitelné!
A Christovo přání se rovná zákonu.
Jenže Emma už není tou šedou myškou, jakou si bral!
2021/5454 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Miliardářova hraNěkteré jizvy jsou vidět na první pohled… a některé jsou ukryty tak hluboko, že se zdá, že vůbec nejsou. A o to více mohou bolet!
Takové jizvy ve svých srdcích ukrývali Layla i Logan. A byli ochotni si navzájem pomáhat léčit jen ty rány viditelné? protože o těch druhých vůbec nevěděli!
Jenže potom je šaráda, kterou si domluvili, že spolu sehrají, naučila poznávat jeden druhého do hloubky. Poznávat a začít se těšit z krásy poznávaného.
Poznávat a začít se krásy děsit.
Protože ty nejkrásnější věci umějí být i nejstrašnější!
2021/6455 X Susan Stephensová (Stephens, Susan)Skandál v MadriduSblížila je jiskra, která mezi nimi přeskočila… Pyšného šlechtice Alejandra a kuchařku Sadii.
Jenže může Sadie věřit tomu, že pro Alejandra znamenala více než společnici na těch pár vášnivých hodin? Zvláště po tom, co ji bez slůvka vysvětlení opustil? Jak si má ale vysvětlit to, že se jí nechce vzdát?
A jak mu říci to, co před ním tajit nemohla?
2021/6456 Y Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Balet s miliardářemMělo to být dobrodružství na jednu noc… a ani jeden od té noci více nečekal. Ostatně… ani si nevyměnili telefonní čísla!
Jenže to, co mělo zůstat jedinou nocí, se proměnilo… v noční můru!
Leah ví, že musí toho muže, s nímž se seznámila, shořela v žáru vášně a zase se s ním rozešla, informovat o tom, co se stalo. Rozhodně ale neočekávala, že Theo se rozhodne tak, jak se rozhodne.
Protože Theo je zvyklý, že vše se bude dít tak, jak si přeje on!
2021/7457 X Jane Porterová (Porter, Jane)Svatba na řecký způsobKassiani nehrála podle pravidel!
Den před svatbou nahradila svou sestru, a rozhodně to tedy nebyla nevěsta, která měla na Damena čekat u oltáře.
Ještě horší ale je, že se v žádném případě nehodlá smířit s rolí poslušné řecké manželky, jejíž jedinou ambicí je vykonat, co svému muži na očích vidí.
A nejhorší je to, že naprosto jasně dala najevo, že si přeje, aby se nezkrotný Řek nechal zkrotit!
A Damen má brzy zjistit, že spíše se bude planeta točit na opačnou stranu, než aby se Kassiani přizpůsobila jeho představám!
2021/7458 Y Pippa Roscoeová (Roscoe, Pippa)Zvíře z LucernuPolíbíte mě…?
A ten polibek, ta chvíle, kdy se rty Matthieua a Marie dotkly, všechno zpečetila… dvě osamělá srdce, dvě duše nedůvěřující světu se našly.
Jenže to ještě dlouho předlouho ani jeden z nich netušil. Oba měli za sebou rány a jizvy - některé viditelné, jiné skryté -, o nichž ani netušili, že by se daly léčit. Natožpak že by jim s jejich léčbou někdo mohl pomoci!
A tak se museli učit. Učit se poznávat jeden druhého, učit se hodnotě podané ruky, úsměvu.
Učit se lásce…
2021/8459 X Trish Moreyová (Morey, Trish)Láska mezi gondolamiZa benátské noci karnevalu se mohou dít zázraky!
Pokud se ukryjí pod maskami, tak lišícími se od toho, jak vypadají ve všední den, mohou se sblížit… třeba princ a pokojská!
A právě to se stalo Vittoriovi, synovi andachsteinského knížete, a Rose, prosté venkovance z jihu Itálie. A když masky odložili, zjistili, že nejsou k sobě přitahováni o nic méně.
Všední dny ale láskám mezi princi a pokojskými nesvědčí…
Pokud v nich nezůstane živé kouzlo benátské karnevalové noci!
2021/8460 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Můj zapomenutý sňatekBrooke byla úplně jiná… Ne, její tvář se nezměnila, ale to, co bylo podstatné… černá se proměnila na bílou!
Jenže Lorenzo nemá ani tušení, že ženu, která se po osmnácti měsících probrala z komatu… vlastně nezná. A ona že nezná jeho. Že krátce předtím, než při autonehodě jeho skutečná manželka zahynula, ji nahradila její na první pohled úplně stejně vypadající sestra. Že místo Brooke se z nemocnice vrátil s Milly!
A že všechno to, kvůli čemu Lorenzovo manželství mířilo k trpkému konci, neplatí.
Až na to, že jeho žena… není jeho žena.
A protože při nehodě přišla o paměť, neví to ani Milly!
2021/9461 X Louise Fullerová (Fuller, Louise)Stalo se v HavaněSblížila je horká kubánská noc…
Když Kitty dorazila do barevné a spalující Havany ze studené Anglie, která jí byla domovem, vstoupila do jiného světa… a podlehla mu!
A ten muž… ten muž byl tajemný a úžasný. Celé roky žila ve víře, že nedokáže milovat, že okorala, ale César jí dokázal opak.
Jenže pak se ukázalo, že César není muž jedné noci.
Ukázalo se, že César je její nový šéf.
A nejenom to…!
2021/9462 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Sladká jako čokoládaDvakrát se mu nabídla…
Poprvé byla ještě příliš mladá, a tak se stal jejím ochráncem. Podruhé ale už to bylo jiné setkání ? z Julienne byla žena, a to taková, že jí muž jako Cristiano nemohl odolat.
A potřetí, když za ním přišla, převrátila mu život naruby.
I když se bránil, seč mu síly stačily!
A vždy byla sladká jako čokoláda…
2021/10463 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)Vzpomínky na FidžiZbývala jim poslední noc…
Manželství Livie a Massima bylo jako spojení ohně a vody. Neměli nic společného? až na tu vášeň, až na tu přitažlivost, až na to krásné šílenství.
Jenže po prvních dnech opojení přišly dny všední. A Massimo nehodlal ustoupit ani o krok a vzdát se něčeho ze svého denního režimu, v němž byla práce na prvních deseti místech. A Livia teprve na tom jedenáctém! A tak odešla…
Jenže pak je čekala už jen jediná společná noc, ta poslední, v exotickém ráji na Fidži. A Livia se rozhodla, že bude o jejich manželství ještě jednou bojovat…!
2021/10464 Y Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Ve světle královy láskyNejdříve ji požádal o ruku? a pak teprve se zeptal, jak se vlastně jmenuje!
Zdálo se to jako dobrý nápad. Alekovi, faktickému triscarskému králi, k tomu, aby mu jeho poddaní posadili na hlavu korunu, chyběla jediná věc. Manželka. Tak to požadoval zákon.
A chladná, racionální Hester, tajemnice jeho sestry, se pro tuto roli zdála být ideální. Souhlasila se všemi jeho návrhy a podmínky, které si kladla, byly více než přijatelné.
Jak měl Alek tušit, že se jeho vlastní návrhy a její podmínky stanou tak brzy po svatbě nepřijatelné pro něj…?
2021/11465 X Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Nevěsta pod stromečekDokonalost? tak mohlo znít Drakonovo druhé jméno. Byl dokonalý jako obchodník, dokonalý jako milenec a rozhodl se stát dokonalým otcem svému adoptivnímu synovi. A jako dokonalý otec mu poskytnout i dokonalou matku…
Lucy byla také dokonalá, takže tomu, aby jejich manželství bylo skvělé, nemohlo stát nic v cestě. Zejména, když byla Drakonova nevěsta zjevně srozuměna s tím, že v dokonalém manželství z rozumu nemá to slovo na L místo.
Jenže láska si vždycky najde cestu!
2021/11466 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Software pro láskuMassimo rozhodně nečekal, že tajemný hacker, který prolomil jeho program, bude křehká dívka. A že mu dokáže vzdorovat i přes to, jakou hrozbu pro ni představuje!
Ale protože Massimo ví, že nepřítele je nejlepší držet si na dohled, nabídne Natalii práci. Ne… přikáže jí, aby pro něj pracovala!
Natalie rozhodně nečekala, že by mohla skončit v luxusním sídle mocné milánské rodiny. To se spíše viděla s pouty na rukou odváděná do vězení!
A také nečekala, že její věznitel jí za to, oč okradla ona jeho, vezme - ale také dá! - mnohem více!
V prosinci si přečtěte o osudech druhého z bratrů Brunettiů v příběhu nazvaném Smlouva s Italem!
2021/12467 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Princovo tajné pokušeníPřestože Antonietta byla smutná, bylo s ní Rafaelovi dobře. Nacházel s ní klid, obdivoval se její kráse… a věřil tomu, že by s ní mohl najít i štěstí…
Jenže princové u pokojských štěstí zpravidla nehledají!
Antonietta se vrátila do rodné vesnice, přestože tušila, že jí rodina ještě neodpustila. Bylo to ale horší, neskonale horší. A Rafael byl tím, co jí dokázalo vrátit chuť k životu…
Jenže pokojské své životy po boku princů zpravidla neprožívají…
Ale pravidla jsou od toho, aby se porušovala!
2021/12468 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Smlouva s Italem"Chci s tebou mít dítě…"
Jako by Leonardův život nebyl plný zmatků i bez toho. Tajemný Cavalli se snaží zničit jeho firmu, když jen taktak nezničil firmu bratrovu, jejich otec se pokouší oběma svým synům - opět - ublížit, členové správní rady si brousí zuby na jeho místo a Alessandra, dívka, kterou považuje za sestru, kdesi zmizela…
A Neha, jiná dívka, kterou také téměř považuje za sestru, za ním přijde s takovým návrhem! A jsou návrhy, které se neodmítají!
(V lednu vyjde další příběh Chybička v plánu o Alessandře, nevlastní dceři babičky bratrů Brunettiů)
2022/1469 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Království pro PopelkuVlastně už v okamžiku, kdy ten snědý muž, zahalený pouze do ručníku, vyšel z koupelny, Izzy věděla, že má problém! I když předpokládala, že jejím problémem bude to, že přišla příliš pozdě na směnu do hotelu, kde si přivydělávala jako pokojská.
Už v okamžiku, kdy vyšel Ráfík do pokoje a uviděl tam tu dívku se zlatorudými vlasy, věděl, že jenom se na ni dívat mu nebude stačit.
Ovšem to, co se z toho prvního setkání vyvine, netušil ani jeden z nich!
2022/1470 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Hrad v ItáliiTemný hrad kdesi v Itálii na břehu moře a v něm žije temný muž. Netvor, vrah… již šest mladých žen v bílém do jeho temné sluje vstoupilo, a jako by se po nich slehla země…
Jak to vlastně bylo s pověstí o Modrovousovi?
Protože Benedetto je jako on. I on se žení a jeho manželky se tajemně ztrácejí. A hlavně… jaký bude osud Angeliny, jeho ženy číslo sedm? Podaří se jí být jiná? Podaří se jí v hradě, kde vládnou jenom temnota a smutek, přežít?
Nebo dokáže zlomit Benedettovu kletbu…?!
2022/2471 X Pippa Roscoeová (Roscoe, Pippa)Je všechno jen faleš?Buď jeho poradkyně v oblasti PR udělá, co chce? nebo? bude hodně litovat!
Loukis přiznává, že to, co po Célii chce, je vydírání. Jenže co má dělat, když jedině její ochotná a naprostá spolupráce mu je schopna zajistit to, oč nejvíce stojí?!
Až příliš pozdě ale bohatému Řekovi začne docházet, že bojovat lží proti lži je podpis smlouvy s ďáblem. A že přestože za to, co chce získat, je připraven nechat platit Célii, o nejvíce může přijít on sám!
2022/2472 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Okouzlená chůvaPokud se se mnou do konce měsíce oženíš, budu pro tebe pracovat!
Nebylo to příliš romantické, ale o romantiku Marco stejně nestál. Za to o to, aby se Leah ujala role učitelky a vychovatelky jeho syna, stál hodně. Už dlouho neviděl na jeho tváři šťastný výraz, a s Leah se Nicky usmíval… A taky, proč si to nepřiznat, Marco stál o Leah!
Jenže co si počít s manželkou, která má zasněné oči, když na něj pohlédne, o níž se mu zdává, ale která odmítá jeho dotyky? Co si myslet o ženě, která si ho vzala jenom pro peníze, ale přitom o ně vůbec nestojí?!
2022/3473 X Abby Greenová (Green, Abby)O čem slečna nemluvíSetkali se, a bylo to, jako když se srazí dvě hvězdy! Vše vybuchlo a rozzářilo se. A oběma to vyrazilo dech.
Jenže potom přišlo ráno a Nikos byl zase tím cynickým milionářem, odmítajícím všechny závazky. A Maggii nechal jenom vzkaz: "Kdybys něco potřebovala, kontaktuj mé lidi."
Jenže Maggie je nekontaktovala! A netušila, že ji Nikos hledal, že ji potřeboval… stejně moc, jako ona potřebovala jeho. Hledal…, ale nenašel.
A když se setkali znovu, už nevěřili. Nebo nechtěli věřit!
A museli se teprve naučit tomu, že nejsilnější je ten, kdo umí přiznat vlastní slabost!
2022/3474 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Pouštní sokolJako dravec se Kádír, vládce pohádkové pouštní říše, vrhl na Caitlin. Na obyčejnou skotskou fotografku, žijící z ruky do pusy. Vrhl se na ni a chtěl zpět to, oč ho připravila! A chtěl to hned…
Jenže Caitlin už není ta naivní dívka, kterou oslepila krása dravého sokola, jenž jí před pěti roky věnoval na jednu noc svou vášeň. Dávno jí musela přestat být.
Už není tou dívkou, která se do něj zamilovala.
Naučila se bojovat.
A proto se do něj zamilovala znovu!
2022/4475 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Snoubenka mého bratraTakový to byl skvělý plán, a ona se ho tak dlouho držela!
Jenže už v okamžiku, kdy Dante tu dívku spatřil, začal mít podezření. Sice netušil, jaké ženy se jeho bratrovi líbí, ale Caitlin mu zkrátka nepřipadala jako ten typ, který se k němu hodil.
A navíc… Neměl by milující se pár dorazit na svůj zásnubní večírek společně?
Pro Caitlin bylo těžké lhát a klamat lidi, kteří jí neudělali nic zlého, i když uvěřila, že je to pro dobrou věc. Ještě těžší bylo ale hrát snoubenku jednoho muže… když ji přitahoval jiný.
A ona zase jeho!
2022/4476 Y Clare Connellyová (Connelly, Clare)Romeo a Julie z pouštěLáska vždycky přináší jisté nebezpečí…
Ale to nebezpečí, jaké s sebou přináší zakázaná láska mezi Amírem a Džóhárou, je jiné… Jejich láska se může proměnit ve studený popel, aniž by jí bylo dopřáno vzplát. Nenávist, jež panovala po sto dlouhých let mezi jejich rodinami, mezi jejich lidmi, mezi jejich zeměmi, může být silnější než to, co cítí oni dva k sobě.
Protože Amír je vládce jedné země, Džóhára je sestra panovníka země sousedící…
A i když se lidé jejich států učí, bolestně, těžce a pomalu, jak po letech nepřátelství žít vedle sebe, pro ně dva říci si "Miluji tě" je stále zakázáno.
Anebo pochopit, že k lásce je zapotřebí odvahy!
2022/5477 X Abby Greenová (Green, Abby)Nebezpečně návykové nociNemám zájem o nic vážného…, řekl, a Zoe to uklidnilo, i když by asi měla chtít se svým prvním milencem prožít "něco vážného". Jenže ona nebyla obyčejná dívka, která našla prvního muže, jemuž se chtěla odevzdat. Nebyla ještě připravená vystoupit ze stínů.
A Maks nebyl obyčejný muž… To, co se dělo mezi ním a Zoe, bylo úplně mimo jeho standardní chování. Jenže Zoe byla jiná než všechny před ní!
Nikdy nic podobného nezažil!
2022/5478 Y Amanda Cinelliová (Cinelli, Amanda)Pod plnými plachtami"Postarám se, aby se celý svět dozvěděl, že se staneš mou ženou."
To řekl Valerio Daniele, ale nechtěl jí tím vyznat lásku. Žena, kterou znal snad od jejího dětství, se musela stát jeho manželkou, aby ji ochránil, musela se za něj provdat, protože to slíbil jejímu dvojčeti.
Mělo to být jenom manželství z rozumu, protože rozumné bylo udělat cokoliv, co jim mohlo pomoci zbavit se tajemného nepřítele, který jim usiloval o život.
Jenže co je člověku platný rozum, když už mu vládne srdce?
2022/6479 X Abby Greenová (Green, Abby)Žena, na niž měl zapomenoutPro šejka Šarífa to bylo jednoduché: miliardář Sharif Marchetti - což bylo jméno, pod nímž ho znal západ - potřeboval manželku. Ženu, která by mu pomohla s jeho plány. Princezna ze sousedního pouštního království se jevila jako vhodná partie. Že vůbec netušil, jak vypadá…? Co na tom, stejně chtěl na to, že je ženatý, zapomenout!
Líja netušila, jak bude vypadat ten muž, jemuž měla následující den říci své ano. A ani ji to nezajímalo. Provdat se za něj ? to mohl být krok na cestě ke svobodě!
Ale ani jeden z nich neměl nic proti tomu shořet tu poslední noc před svatbou v ohni vášně.
S neznámým mužem… s tajemnou ženou…
2022/6480 Y Lucy Kingová (King, Lucy)Příběh plný tajemstvíSlíbil jsem ti, že se o tebe postarám, a hodlám to dodržet.
Když to Finn Georgii řekl, bylo to pro ni krásnější než to nejromantičtější vyznání. Tak moc potřebovala najít v životě pevný bod! A Finn jí připadal pevný jako skála.
Ale nebyl takový! Skrýval jakousi záhadnou třináctou komnatu, do níž ji odmítal vpustit. Měl v sobě cosi neuchopitelného a temného…
A temnoty si Georgie už užila dost! Teď jenom jestli je v ní dost světla na to, aby všechnu tu tmu zahnala?!
2022/7481 X Julia Jamesová (James, Julia)Jeho zakázaná PopelkaJenna si připadala neviditelná… Příliš obyčejná, fádní, nezajímavá, než aby jí kdokoliv věnoval druhý pohled.
Výjimkou se stal až Evandro. Bohatý, úžasný a nádherný italský milionář, jehož dceři měla dělat domácí učitelku. To on ji vyvedl ze stínů do záře slunce, to on tím, že v ní našel krásu, naučil vidět ji v celém světě…
Jenže stíny se nepojí jenom s Jenniným životem. Cosi temného svírá ocelových stiskem i osud Evandra a jeho dcery.
Dokáží Jenna a Evandro společně tuto temnotu zahnat?
2022/7482 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Noc s bodyguardemCo vedlo krále Romana k tomu, aby se vydával za bodyguarda a prověřoval si Zabrinu, která se měla stát jeho manželkou? Vždyť všechno už bylo dávno dohodnuto, a co je Zabrina zač, ho vlastně vůbec nezajímalo!
Zabrina se nechtěla vdávat vůbec, nevěřila na lásku a rozhodně netoužila stát se manželkou nafoukaného Romana. A těch pár chvil ve vlaku s pohledným osobním strážcem byla její poslední příležitost užít si svobodu.
Proč, když se navzájem přesvědčili, že nemají důvod mít jeden toho druhého rád, rozhodli se Zabrina i Roman ve svatební šarádě pokračovat?
2022/8483 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Jiná, než si myslelPod Gianovou maskou nebilo srdce, neexistovaly pro něj city. Aspoň takový z něj měla Ariana vždycky pocit. Přesto ji tento muž, kterého znala už z doby, kdy byla ještě dítě, považovala za dokonalého…
Gian věděl, že Ariana vždycky dostane všechno, co chce ? dokud se toho nenabaží, nezačne ji to nudit a neopustí to. A ne, nebál se, že by se mohl stát tím, koho opustí. Jenom se rozhodl nikoho nemít… nikoho nepostrádat… nikoho nemilovat.
Jenže pak mu Ariana řekla: "Nech si své ledové, kamenné srdce a já půjdu dál."
A on začal uvažovat, jestli to, jak žije, je skutečně tím, co chce…
2022/8484 Y Lucy Kingová (King, Lucy)Zkrocení benátského vlkaCarla a Rico… Byli stejní. Oba rozhodnutí nikdy ničeho nelitovat, oba žárlivě si střežící svá tajemství, oba připraveni chránit především sami sebe.
A přesto když Rico Carle navrhl společnou večeři - v Benátkách! -, rozjela se za ním přes celou Evropu. A opakovala si - namlouvala si, že to dělá jenom proto, že je to její povinnost.
Rico se obával emocí stejně jako žena, která se mu zadřela pod kůži. A tuze rád přijal její návrh na jeden jediný společný týden…
Po němž už nebude následovat nic…!
2022/9485 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Bezohledný ŘekKendra se Balthazarovi vydala napospas, jejím prostřednictvím se mohl pomstít! Tak té příležitosti využil!
Balthazar byl… Příliš nebezpečný. Příliš panovačný. Příliš arogantně krásný. Ale díky němu teď Kendra o sobě věděla o hodně víc než předtím
Byl to její nepřítel. Nepřítel, kterému se chtěla pomstít ona.
Jenže - jako vždy - ta nejlepší pomsta na světě je láska…
2022/9486 Y Clare Connellyová (Connelly, Clare)Dohoda s miliardářemJsem princezna Freja. A až se stanu královnou? vdám se! Jenže je tu ten protivný španělský miliardář, Santiago, který se rozhodl u nás investovat. A od prvního okamžiku, kdy jsem ho uviděla, se vše změnilo. A teď nevím, co s tím!
Santiago jí nabídl čtyři noci ve své posteli s tím, že to nikdy nikdo nezjistí.
A Freja přijala!
Mělo to být bezstarostné. Nic z toho, co dělali, nemělo být vážné?
Ale pak to najednou vážné bylo…!
2022/10487 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Můj řecký ďábelVšechny ty roky plánování vedly k tomu jedinečnému okamžiku, kdy Molly na kolenou žadonila o to, aby si ji vzal…
A Constantin to udělal, protože právě tohle bylo vysněné dovršení pomsty. Ať si byla Molly jakkoliv krásná, ať si ho jakkoliv vzrušovala, ať k němu v minulosti cítila cokoliv, vždycky šlo totiž jenom o jeho pomstu!
A vše se zhroutilo… Svou pomstou se Constantin pomstil jen sám sobě.
Změnil se. A pranic se mu to nelíbilo. Především se však najednou nelíbil sám sobě…
2022/10488 Y Lucy Kingová (King, Lucy)Pravidla nejsou pro bohatéByli jako bílá a černá? Max, bohatý požitkář nevěřící na pravidla, a Alex, upjatá perfekcionistka, pro niž naopak pravidla byla vším. A pak je osud svedl dohromady a donutil je spolupracovat.
Byli jako led a oheň, pak se ale jeho oči se setkaly s jejími… a čas se zastavil!
Řekla mu, že ji jeho srdce nezajímá, že jí jde jenom o jeho tělo, a i o to jenom na pár dnů? a lhala mu.
Řekl jí, že si s ní chce jenom pár dnů užívat a pak se už nikdy nesetkat… a lhal sám sobě!
2022/11489 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Dcera mého nepříteleOrion byl král a musel se oženit. A nejenom to. Musel si za manželku vzít jednu konkrétní ženu - lady Calistu. Dceru muže, který ho vydíral, muže, kterým pohrdal, muže, který ho mohl zničit. A Calista mu dala jasně najevo, že jejím cílem je totéž! Měla své důvody pro to, proč Orionovi ublížit…
Jenže pak ji Orion políbil!
A od toho okamžiku čekal, že čím víc ji pozná, tím víc jí bude opovrhovat… a současně ji nemohl dostat z hlavy!
2022/11490 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Překvapení na prahuTy nejasné vzpomínky na noc s dívkou se zelenými vlasy… Tor měl pocit, že se něco stalo, nevěděl ale, co to něco bylo. Byl si ale tak jistý, že to nemůže mít nic společného s neznámou ženou, která pronikla do jeho kanceláře a vmetla mu do tváře, že čeká jeho dítě!
Pixie byla zoufalá - bez peněz, bez budoucnosti? Takže se nakonec až zase tak moc nezlobila, když jí osud v podobě jejího bratra do života Tora znovu přivedl.
Nikdy by ale nepředpokládala, že se z ní stane nezamilovaná nevěsta nucená vzít si muže, který ji nemiluje!
2022/12491 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Zkáza, nebo vykoupení?Princ Griffin věřil, že tím, že se stane manželem a ochráncem křehké Melody, vykoupí se ze svých minulých vin.
Melody její manžel - předvídatelný playboy - nudil dávno předtím, než se s ním vůbec setkala. Líbilo se jí ale, jak ji podcenil. Zbožňovala, když ji ostatní podceňovali! Ve skutečnosti byla totiž všechno, jen ne křehká!
Pak ovšem zjistila, že na princi Griffinovi něco je. Byl tak odhodlaný ji chránit, ať už to potřebovala, nebo ne! A Melody se to líbilo. Moc se jí to líbilo.
A Griffina žena, o kterou nestál a měl ji v podstatě ignorovat, přiváděla k šílenství!
2022/12492 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Noc před VánocemiKdyž Sev něco chtěl… tak si to vzal. A nerozpakoval se při dosažení svého cíle použít žádné prostředky. Byl bohatý, a bohatým přece patří svět!
Pak se ale rozhodl pomstít muži, který ublížil jeho sestře. A nejlepším prostředkem k tomu byla Amy…
Obyčejná Amy.
Naivní Amy.
Okouzlující Amy!
Ublížit jí, to bylo to poslední, co Sev chtěl. Vlastně ho ale vůbec nenapadlo, že by jí ublížit mohl…
A Sev najednou uviděl sám sebe jejíma očima a pochopil, že to on se musí změnit! Jinak nezíská to, na čem opravdu záleží...
2023/1493 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Plachá lvice salonůMackův polibek probudil Elspetino tělo k životu. Všichni muži, které poznala, v porovnání s ním bledli.
Jenže Elspeth byla jinou ženou, než si Mack myslel! A křehká a tichá dívka, které charizma majitele skotského sídla vyrazilo dech, nevěřila tomu, že by o ni mohl stát jako o takovou, jakou skutečně byla!
Mack věděl jenom, že to chce zažít znovu. A pak zas. S ní. Ví ale, že láska s sebou přináší jen bolest, ztrátu a zklamání. Způsobí jizvy, které se nikdy nezacelí. A na tom ani Elspeth nemůže nic změnit!
2023/1494 Y Heidi Riceová (Rice, Heidi)Ples pod Sacré CoeurNa Conallu O´Riordanovi bylo něco, co ji zneklidňovalo - kromě toho, že ji jeho pohled tak rozpaloval. A Katie byla odhodlána to, co je spojovalo i od sebe odhánělo, prozkoumat!
Ve skutečnosti ovšem Conall Katii na svůj zámek přilákal pod falešnou záminkou. Předstíral, že pro ni má práci, chtěl od ní ale vyzvědět věci, které by mohl použít proti ní, proti její rodině.
Všechno kolem Katie bylo jiné, než Conall očekával. Nelíbilo se mu to. Ani trochu. A nejvíce se mu nelíbil ten hlad, který cítil, když byl s ní.
Hlad, který mohla zasytit jenom ona!
2023/2495 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Jak dostat modelku k oltářiKdyž přiznáte, že někoho milujete, musíte přijmout, že vám může ublížit, opustit vás… ponížit vás…
Před sedmi roky nechala Elodie Lancastera stát před oltářem! Zůstaly jenom pohádkové kulisy bez pohádkově šťastného konce.
A teď za ní Lancaster znovu přichází s tím, že se má za něj provdat. Jenom ale na šest měsíců! Během nichž se jeden druhého ani nedotkne!
Elodie Lancastera miluje stále stejně jako tenkrát. Jako tenkrát, kdy právě proto, že ho milovala tak moc, od něj utekla…
Ztratí Lancaster Elodii i podruhé?
2023/2496 Y Dani Collinsová (Collins, Dani)Dcera bollywoodské legendyNejdříve pro něj byla jenom úkolem, pak se proměnila v posedlost…
Indický odborník na problematiku bezpečnosti Vídžáj vlastně ani nevěděl, co očekávat, když se rozhodl prověřit, zda modelka Oriel může být záhadnou dcerou celou Indií milované bollywoodské legendy…
Jenže pak mu nabídla své rty!
Oriel mužnému Indovi propadla okamžitě, o to větší bylo její zklamání, když zjistila, že Vídžáj ji má jenom za prostředek k dosažení jiného cíle. Touhy po něm se ale zříci nedokázala…
2023/3497 X Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Zahrávat si s ohněm„Udělám cokoli, jen když budeš šťastná.“
Takis Lissu zaujal na první pohled, a i když ji rozum nabádal k opatrnosti, touha tu opatrnost smetla. Opatrný byl ale i on. A Lissa se nemohla divit, že si o ní myslí to nejhorší. Léta se totiž skrývala za maskou. Ale masku nosil i Takis a Lissa chápala, že její manžel má v sobě temnotu, ale kousek po kousku se jí začíná otevírat.
A tak, když se konečně odhodlal říct jí, že chce, aby byla šťastná, mohla mu říct: „To je snadné. Prostě mě jen miluj.“
A on to udělal…
2023/3498 Y Dani Collinsová (Collins, Dani)Skandál na ManhattanuKdyž Nina odešla, Reve předpokládal, že se zase vrátí, že ho jenom zkouší vydírat. Jenže pak se vrátila, a Reve musel žadonit, aby znovu neodcházela! Až teď miliardář pochopil, jak moc jí ublížil, když považoval za samozřejmé, že je Nina stejně znuděná a pragmatická jako on. Když chtěl, aby byla jako on.
Nina odcházet nechtěla, věděla ale, že s mužem, který se jí pokouší neublížit tím, že jí ubližuje, zůstat nemůže. Pokud se nezmění!
A ještě je tu ten problém s tou krásnou francouzskou modelkou, která vypadá, jako by jí vypadla z oka!
2023/4499 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Perfektní manželka?Ari si nepotrpěl na prázdné sliby, nehrál s Cleo žádné hry. A byl připraven držet si od ní odstup, až se k němu nastěhuje… Koneckonců čím se ta drobná dívka lišila od všech těch, jež prošly životem – a postelí – řeckého miliardáře před ní?
Jenže pak Ari najednou slyšel sám sebe se jí ptát: „A co kdybychom se nerozešli? Co kdybychom se doopravdy zasnoubili?“
Nikdy kvůli žádné ženě nebyl ochotný vynaložit tolik úsilí, jako to udělal kvůli Cleo. Došlo mu totiž, že pro něj bude perfektní. Teď už potřeboval úplnou maličkost – aby Cleo uvěřila, že on bude perfektní i pro ni!
2023/4500 Y Heidi Riceová (Rice, Heidi)Buď táta… nebo nic!Ta dívka, jejíž jméno se ani nedozvěděl, ho tenkrát úplně omámila. A potom zklamala. Jenže uplynuly čtyři roky, a Ross zjistil, že tím, kdo se dopustil křivdy… byl on!
Jak mohla porodit moje dítě, když já nemůžu být ničí otec?
Ross měl oprávněný pocit, že je Carmeliným dlužníkem, že jí ublížil, že jí to musí vynahradit. Jenže jediné, co po něm Mel chce, je, aby se stal opravdovým otcem jejich synovi. A to je něco, co Ross nedokáže. Něco, čeho se bojí! Něco, čím být nesmí – pro dobro Mel i jejich potomka.
Ale co když je pravda složitější?
2023/5501 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Svatba v AlpáchDělal všechno správně, protože to byl slušný muž.
Jenže Jess celé roky toužila po tom, aby pro ni byl Curtis tím správným mužem. Byla ale jeho kamarádkou tak dlouho, že by už měla být vůči jeho vzhledu, šarmu a duchaplnosti imunní.
Bohužel však nebyla. Zamilovala se do muže, který v ní viděl jen sousedku!
Ale pak se vše změnilo.
A oba museli dát najevo tomu druhému, co se skrývá v jejich srdcích!
2023/5502 Y Jackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Nepřijatelná nabídkaMohl jí dát jedinou noc…
Nabídka, s níž přišla Glory za Castorem, byla pro něj naprosto nepřijatelná. I když se nemohl divit – pověst, kterou měl a na které si zakládal, ji opravňovala k víře, že bude souhlasit.
A tak naopak přišel on se svou nabídkou. Ještě šílenější!
Ale když ji zvedl a položil pod sebe na postel, kam patřila, zjistil, že jedna noc nestačí.
Chtěl víc!
2023/6503 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Dům nad vlnamiVoněla jako slunečné ráno a Gio věděl, že tak si tu nahou vílu, kterou našel ve svém bazénu, bude už navždy pamatovat…
Jenže pro Leah to, že se obdivoval její kráse a dokázal s ní prožít vášeň, bylo málo! Když se totiž pokoušela zjistit, jak si Gio představuje dny, měsíce a roky, jež se uvolila s ním prožít, řekl jí: „Myslím, že k tomu lásku nepotřebujeme…“
Pak si ovšem Gio uvědomil, že to, co jí nabízí, nebude Leah nikdy stačit. A musel pochopit, že je jeho povinností se naučit, jak to dělat správně. Změnit se…
2023/6504 Y Jadesola Jamesová (James, Jadesola)Líbánky na Seychelách„Využij mě. Získej konečně svou svobodu!“
A Kemi, princezna z malého nigerijského království, to udělala. Oddala se Lukeovi a poté souhlasila, že se za něj i provdá. Přestože ho nemilovala… přestože věděla, že on nebude milovat ji.
Luke by svou ženu rád miloval, ale bojí se. Nikdy totiž nedokázal žádné ženě dát víc než jen bolest a trápení! A Kemi, své Kemi nechce ublížit!
Ovšem Kemi, která se ho naučila miloval, se nehodlá smířit s tím, že její úžasný manžel jí chce být jenom… přítelem…
2023/7505 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Jeho největší pokušení„Proč mě nenávidíš…?“
To, co k němu Alicia cítila, nebyla nenávist, ale něco mnohem strašnějšího, něco, o čem mu nikdy, nikdy nemohla říci…
A bylo toho mezi nimi mnoho, co si neřekli… a říct si to měli!
Když se po letech setkali, byli jiní. Alicia si dokonce ani nebyla jistá, zda si ji Dante vůbec pamatuje…
Pamatoval. Ale raději by byl, kdyby si nevzpomínal.
Nechtěl totiž, aby mu na ní tolik záleželo!
2023/7506 Y Michelle Smartová (Smart, Michelle)Bouřlivé manželstvíSvedl ji, dal jí pusu na rozloučenou a pak ji úplně vymazal ze svého života!
Jenže pro Floru tato noc nemohla být tou poslední, kdy měla s Alejandrem něco společného. Jednak chce charismatický španělský miliardář dostat jejího bratra do vězení, jednak se má – aniž by to věděl – stát otcem!
„Abys pro bratra získala svobodu, budeš si mě muset vzít,“ položil Alejandro Floře nůž na krk. A ona si masochisticky přála, aby jí pyšný Španěl ukazoval víc své ošklivé než ty dobré vlastnosti.
Pak by bylo snazší ho nemít ráda…
2023/8507 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Královna jeho srdce„Vím, že se s ní musím rozvést… ale nejdříve ji musím vidět!“
Gaetano udělal chybu, když se s Larou oženil. Snad ho trochu omlouvalo to, že tehdy nebyl sám sebou. Ale když se mu vrátila paměť, o kterou přišel při úrazu, řekl, že to ona, Lara, byla jeho obrovská chyba.
A Lara utekla…
„Rád bych, abychom to spolu zkusili znovu.“ Proč Gaetano své manželce, přestože se s ní chtěl původně rozvést, řekl zrovna tohle?
2023/8508 Y Jackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Vrátil jsem se!Valentin:
Po patnácti letech jsem se vrátil. Vynořil jsem se z temnoty, ze záhrobí, abych si vzal, co bylo moje. Bratrovu firmu, bratrovu – svou! – snoubenku… Unesl jsem ji a řekl jí: „Budu tě tu držet tak dlouho, dokud se do mě nezamiluješ!“
Olivia:Poté co jsem přišla o Valentina, jako by se ze světa vytratilo všechno světlo. Stalo se z něj studené, temné místo a ze mě chladná, temná osoba. Najdu v sobě dost žáru, abych rozpustila ten led v sobě… a v něm?
2023/9509 X Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Na královském turnéByl privilegovaný. Bezohledný a mocný…
Ale také to byl nesmělý chlapec, potom pyšný, bezcitný a arogantní princ. A nakonec i mocný a sebejistý dědic království Monterosso.
Rosie nepatřila mezi společenskou smetánku, přesto ji Corso po letech vyhledal a řekl: „Potřebuji laskavost.“ Až příliš pozdě Rosie zjistila, že ji celou dobu využíval, že měl postranní úmysly, když se jí dotýkal a když ji líbal. Až příliš pozdě zjistila, že je pro ni i monterosský král nebezpečný.
A jemu dlouho trvalo, než pochopil, že jenom ona dokáže vzít jeho chladné a bezcitné srdce a otevřít ho…
2023/9510 Y Jackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Následky jedné nociJenny
Jen jsem Valentina chtěla ještě naposledy vidět, muže, jehož jsem kdysi milovala. Muže, jehož jsem teď z hloubi duše nenáviděla.
Ale pak jsem se rozhodla jinak: Ta vášeň, kterou před všemi skrývá, je jen a jen moje a já ji taky dostanu.
Valentine
Byl jsem k Jenny krutý. Teď jsem se ale podíval do jejích tmavých očí a řekl jsem: „Rozhodl jsem se, že si Olivii nevezmu… Vezmu si tebe.“
Chtěl jsem ji chránit před vším zlem na světě. Ale to zlo jsem byl já!
2023/10511 X Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Zpátky v paláciElsie se už nikdy nechtěla do Silvabonu vracet. Nesnášela skutečnost, že má jeho osamělý král moc jí ublížit. A ještě víc nesnášela to, že měl moc ubližovat sám sobě!
Felipe na ni nikdy nezapomněl. A jakmile uslyšel její jméno, jako by se v něm všechno probudilo k životu.
Měli jen jednu noc. Jenže Elsie pochopila, že ta noc je ta jediná chvíle, kdy mohou udělat něco, co oba cítí jako správné. Ne co jim velí mozek… A že pak budou svobodni.
Protože svoboda je, když víš, že tě někdo miluje!
2023/10512 Y Julia Jamesová (James, Julia)Domluva s ďáblemZdálo se to tak jednoduché… On toužil po ní, ona toužila po něm…
Jenže byli manželé!
Jejich sňatek ale nebyl skutečný a Lana si to musela znovu a znovu opakovat. Protože měla za to, že bude hrát roli Salvatorovy manželky, dostat zaplaceno. A pokud by podlehla vášni a dostala zaplaceno, nemohla by si sama sebe vážit.
Pro Salvatora to bylo prosté. Manželství nebylo vůbec důležité. Stál jen o milostné pletky. Stál o Lanu… Lásku jí ale nikdy nesliboval, ani o ni nežádal.
Ta si je našla sama…
2023/11513 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)S miliardářem na horáchMerry se návratu domů vždy děsila. Ale když ji nutnost zůstat v práci přes Vánoce odjet nedovolila, rozhodilo ji to. Skoro stejně tak moc jako první setkání s Giovannim, jejím novým šéfem, kvůli kterému se to vlastně všechno stalo. Byl tak krásný. Mocný a opovržlivý.
A taky si o ní myslel, že je idiot!
Giovanniho tahle nevýrazná a nudná žena přesto omámila. Podlehnout téhle přitažlivosti by ale byla cesta přímo do pekla.
Jenomže nepodlehnout bylo nemožné!
2023/11514 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Začalo to pomstouNikdy by si nepomyslela, že se kdy do Aristy vrátí…
Jenže člověk míní… a princ mění. Když Vincenzo před lety Eloise z Aristy vyhnal a obvinil ji z něčeho, co nespáchala, byla rozhodnuta na něj už nikdy ani nepomyslet. Možná ho tenkrát skutečně milovala.
Jenže teď za ní Vincenzo přišel a chce, aby mu pomohla se pomstít!
Když Vincenzo dívku, která mu vyznala lásku a kterou odvrhl, znovu uviděl, připadala mu nádherná. Fascinující. Křehká a stále tak nevinná.
A uvědomil si, že na ni nikdy nezapomněl…
2023/12515 X Louise Fullerová (Fuller, Louise)Playboy pod stromečekByl to jenom rozmazlený malý bohatý kluk v mužském těle… Aspoň tak Santa viděla Louise, tedy vévodu Albemarla.
Louis si nepamatoval, že by byl fascinovaný nějakou ženou tak, že by ji viděl všude! A hlavně: ženy od něj obvykle po prvním polibku neutíkaly. Jenže přesně to Santa udělala!
Přestože byli jako oheň a led, najednou se spolu ocitli na titulních stránkách bulvárů. A tak jí Louis řekl: „Chceš, aby ty titulky zmizely ze světa, Santo? Tak si mě vezmi.“
A ona si ho vzala…
2023/12516 Y Jackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Její jediná vzpouraJeho bratr si ji nezasloužil. On ano!
A tak když tu noc vklouzla Lia do Rafaelovy postele, vzal si ji. Vzal si ji, protože ji potřeboval a protože ona potřebovala jeho.
Jenže se to nemělo stát! Lia měla stanout před oltářem s jeho bratrem, následníkem trůnu, a stát se královnou. Ne s Rafaelem Navarrem, španělským bastardem! Jenže teď čekala jeho dítě. Jeho! A přesto se chtěla provdat za jeho bratra!
Unesl ji od oltáře a zeptal se: „Chceš si mě vzít?“
„Ne, nechci,“ odpověděla.
Ale byla to lež… a oba to věděli… nebo se měli dozvědět!
2024/1517 X Michelle Smartová (Smart, Michelle)Poslední tři dnyPodepíšu ti rozvod, ale až s datem za tři dny. Pokud i potom budeš chtít odejít, můžeš si s těmi papíry dělat, co chceš!
Jak se to mohlo všechno tak zvrtnout? Jenom s Jannisem se Keren cítila celá. Jenom s ním se dokázala smát a těšit se na všechno, co je potká. Jenže pak zasáhl krutý osud, a z lásky se stala… nenávist.
A když se s Jannisem setkala znovu, uvědomila si, že jí nikdy nezačal být lhostejný. Řekl jí: „Chci, abychom to zkusili ještě jednou. Kdysi jsi mě přece milovala. Byli jsme šťastní.“
A Keren doufala, že by šťastní opět být mohli.
2024/1518 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Rozpustí led v jeho srdci?Bylo to otcovo přání, vyjádřené v závěti, a protože se Annice nepodařilo dosáhnut toho, aby nechtěnou svatbu zrušil sám Ranieri, muž, který ji označil za „nevzhlednou pohromu“, najednou stála před oltářem a říkala mu své „ano“.
Byli manželé, ale přesto, že se znali už léta, pochopili, že se vlastně… vůbec neznají!
Annika najednou začala zjišťovat, že když se jí nedostává Ranieriho doteků, něco ji chybí.
Ranieri si uvědomil, že po ní touží. A to byl problém. Měl totiž v úmyslu se s ní oženit, ne po ní toužit.
Málem o ni proto přišel.
2024/2519 X Dani Collinsová (Collins, Dani)Poprask u oltářeAmelia se vrátila Hunterovi do života! Možná o tom snil, rozhodně ale ty sny nepočítaly s tím, že se objeví jako nezvaný host na jeho svatbě – s jinou ženou. A s jeho dítětem v náruči! Jejich manželství dávalo smysl. Hunter potřeboval světu dokázat, že se „usadil“ a navíc chtěl tak chránit jak Amelii, tak svou dceru. A kromě toho měl pocit, že mezi ním a Amelií je „něco víc“. A rád by to poznal. A ona také…
2024/2520 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Noci, na něž zapomnělaVnímala z Krava temnotu a tvrdost, snad i jistou míru nebezpečí. A takoví lidé ji nepřitahovali… Jenže jí řekl, že jsou zasnoubení a že spolu mají měsíční dceru… Dceru, kterou si Riot okamžitě zamilovala, přestože si jinak nepamatovala vůbec nic. A nejméně pak muže, s nímž se musela milovat, jemuž musela dát svou nevinnost! Krav dostal druhou možnost. Tenkrát, přestože mu řekla, že čeká jeho dítě, od sebe Riot odehnal. Teď si ji chce nechat. Ji, i dceru. Jenže… jenže Riot chce víc než pohodlný život, bohatství a vášeň, které jí je ochoten dát. Chce lásku. A to je něco, co Krav nezná, nemá a nemůže nikomu věnovat!
2024/3521 X Dani Collinsová (Collins, Dani)Šťastně zmařená svatbaEden předstírala, že je šťastná. Vzít si Huntera za muže dávalo smysl! Až na to, že ona nechtěla jeho… a on nechtěl ji.
To Remy, Hunterův svědek byl ten pravý. Poznala to už před pěti roky z toho, jak ji sevřel v náručí, jemně i silně zároveň. Byla v tom jasná touha, ale zároveň vzkaz, že je pro něj důležitá a cenná. Remy byl první, kdo se k ní dostal trochu blíž. A od té doby s ním každého muže srovnávala.
Jejich rodiny se nenáviděly… a nenávidět ho měla i ona. Jenže pak, když se z celé svatby stala nepodařená fraška, se spolu ocitli v hotelovém pokoji a Eden už to nemohla neříci:
„Nikdo se nic nedozví!“
2024/3522 Y Heidi Riceová (Rice, Heidi)Party u milionářeAlex měl jasno! Jediné, o co té dívce – která se navíc určitě nejmenovala Ellie! – šlo, bylo dostat se přes něj k Romanovi, jeho příteli, a vydávat se za jeho dávno ztracenou sestru. A byla pro to ochotná udělat všechno! Doslova všechno!
Ale jak to, že odmítla jeho peníze? Jak to, že od něj utekla? Jak to, že nepokusila svou intriku dotáhnout až do konce? Že by se Alex v Elii tak moc spletl? Že by urazil a ponížil nevinnou dívku, o které od oné společné noci nepřestal snít?
Něčím ho okouzlila, i když si dával pozor, aby ji nezkoumal moc zblízka. Jenže od něj nic, ale opravdu vůbec nic nechtěla! Za to on by toho od ní chtěl stále víc!
2024/4523 X Dani Collinsová (Collins, Dani)Zasloužím si to!Micah byl dřímající sopka, a když se věci neodehrávaly podle něj, hrozil explozí. A Quinn byla jediným člověkem na světě, který jeho ničivou sílu dokázal zvládnout. Pak ale prozradila, že spolu už dlouho – a tajně! – tvoří pár, a on ji vyhodil…! Žili na opačných stranách Atlantiku a potkali se jen párkrát do roka.
Neměli vůči sobě žádné závazky, jenom si vždy znovu a znovu věnovali rozkoš. Aspoň Micah si to myslel.
Byl to ale test, a on v něm neuspěl!
Jenže toho měli s Quinn za sebou tolik, že zapomenout nemohli.
2024/4524 Y Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Důkaz jejich vášně!Na anděly Roman nevěřil, to spíš na démony. A taky nevěřil na Vánoce!
To Violet na anděly věřila! Zvláště pak na jednoho, který se zastavil před výlohou obchodu, kde prodávala. Později se sice ukázalo, že je to Roman, který jenom chtěl vyhodit andělská křídla, polámanou vánoční dekoraci. Pro Violet to ale anděl byl.
A ona se stala zase jeho andělem…
A když ji poprvé sevřel v náruči – byť původně jenom proto, aby ji ochránil, byl to mžik, který nevratně měnil životy.
Jim oběma…
2024/5525 X Dani Collinsová (Collins, Dani)Ve stínu AndKdyž přijedete do vlastního domu a najdete v něm úplně cizího muže, který se vás ptá, co v něm děláte, minimálně vás to překvapí. A přesně to se stalo Vienně. Dům, který jí koupil bratr a v němž chtěla najít úkryt, hostil nevítaného nájemníka!
Když se skrýváte před lidmi, kteří vás chtějí zabít, jako se to stalo Jasperovi, rozhodně nejste odvázáni z toho, že se vám na prahu objeví neznámá žena, po jejíž stopě mohou jít paparazzi z celé země. Přestože technicky patří do rodiny. A přestože je tak krásná!

Závěrečná část tetralogie Čtyři svatby… a dítě!
2024/5526 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Není to pravda, ale ...Rafaelovi se zhroutil svět! Tu ženu, která vtrhla s malým dítětem na schůzi, jež měla změnit osud jeho firmy, nikdy neviděl. A věděl, že zkrátka Bertieho otec nemůže být. Jenže Ivy si tím byla tak jistá!
Pro Ivy bylo nalezení otce dítěte její zesnulé sestry, o něž se starala, otázkou cti… ale i ekonomickou nutností. Jenže Rafa si byl tak jistý, že Bertie jeho syn být nemůže!
A do toho ten problém… Ivy Rafu přitahovala, přestože ji považoval za zlatokopku a lhářku, a on přitahoval ji, přestože jím pohrdala a navíc měla pocit, že tím zrazuje památku mrtvé sestry. A pak… pak ji Rafa zničehonic požádal, aby hrála jeho snoubenku. A aby Bertieho vydávali za svého syna!
2024/6527 X Tara Pammiová (Pammi, Tara)Prsten mně stačit nebude!Caio byl temný brazilský bůh… a byl také Anushčin obchodní partner, přítel její i jejího dědečka… a muž, kterého už deset let milovala! Jediné, co ji trochu zachraňovalo, bylo, že před ním nikdy nedala najevo, jak moc po něm touží.
Věděla, že má jen dvě možnosti: svést ho, nebo od něj utéct. A tak si zvolila tu třetí – provdala se za něj!
Caio Anushku potřeboval. Jako přítelkyni i jako prostředek, jak dosáhnout ještě větších úspěchů, než jakých už dosáhl. A potřeboval ji i jinak…
Jenom si to musel uvědomit! Jenom musel pochopit, že udělat z ní svou pouhou manželku, jí stačit nebude!

Příběh Miry, Anushčiny sestry, a jejího manžela Aristida si budete moci přečíst za měsíc pod názvem Čas na naplnění slibů.
2024/6528 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Než roztaje sníh...Aerin chtěla, aby její poprvé bylo dokonalé.
A Drake nebyl dokonalý ani co by se za nehet vešlo. Jenže její tělo… a srdce… si myslelo něco jiného.
Drake byl rozhodnutý nikdy s nikým nechodit. Nebo aspoň ne vážně.
A Aerin byla „stavěná“ jenom na „vážno“.
Jenže pak si uvědomil, že se jí už nikdy nedokáže vzdát!

Volné pokračování příběhů Sedm dnů a sedm nocí, který vyšel v červnu minulého roku, a Nikdy na ni nezapomněl, který vyšel v březnu tohoto roku.

Počet zobrazených záznamů: 529

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 25977
Denní počet: 5
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 03.07.2024, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace