Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2013

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance993 A Jessica Hartová (Hart, Jessica)Princezna v nesnázíchLotty už unavuje věčný kolotoč večírků a společenských událostí, a tak se rozhodne, že si na nějaký čas od královských povinností odpočine. Vydává se na cestu do Skotska, aniž tuší, jaké nástrahy ji čekají. Když se ocitne bez peněz sama v pustině, nezbude jí nic jiného než nastoupit jako pomocnice na farmě. Jenže to má jeden háček: její nový šéf Corran ji od prvního pohledu přitahuje! Ani ona mu není lhostejná a vědomí, že ji Corran miluje, aniž by věděl, že je princezna, ji těší. Jenže co až se Corran dozví, kdo Lotty doopravdy je?
Romance994 B Nicola Marshová (Marsh, Nicola)Dámská jízdaChase chce pro svou sestru připravit opravdu parádní předsvatební překvapení! Nenapadne ho nic lepšího než uspořádat týdenní rozlučkový večírek ve stylu retro. Když si jako organizátorku této party najme Lolu Lombardovou, netuší, co to pro něj bude znamenat…
Tahle zvláštní dívka, která miluje módu minulého století, dokáže proniknout do jeho ledového srdce a probudit v něm vášeň, o níž neměl vůbec tušení. Je však Lolina láska tak silná, aby vydržela víc než jeden jediný týden?
Historická romance372 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Kurážná vdovaMladá a krásná vdova Maria Fanshawová nemá díky svému bohatství a otevřené povaze nouzi o nápadníky. Avšak jediný muž, který si skutečně získal její srdce, jako by byl vůči jejím půvabům imunní! Maria tedy musí vymyslet nový plán, jak si lorda Andrewa Lanchestera, muže pověstného smyslem pro čest a spravedlnost, získat.
Vyvede ho z míry žádostí, aby jí pomohl najít vhodného manžela. Andrew totiž v hloubi duše netouží po ničem jiném, než nezkrotnou Mariu pojmout za choť sám. Ruce má však svázané temným skandálem, který mu brání, aby se vyslovil, dokud neočistí své jméno…

(Závěr minisérie Záhady a skandály)
Historická romance373 Z Kasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Ztřeštěná kráskaFanny Becketová je jedním z adoptovaných potomků Ainsleyho Becketa, jejichž rodiny zahynuly při pirátských nájezdech v Karibiku. Když se Ainsley s celou rozsáhlou rodinou vrátí do Anglie, ani tam nenachází bezpečí před svým úhlavním nepřítelem.
Fanny dospívá po boku rovněž adoptivního bratra, který se pro ni stává bohem a do něhož se zamiluje. Když se za ním vydá do války s Napoleonem, poznává se s hrabětem Bredem, válkou ostříleným džentlmenem, který se ji snaží v nebezpečných situacích ochránit. U Fanny se mu to podaří, dokáže ale ochránit sám sebe - před láskou?

(1. část minisérie Becketovi)
Sladký život269 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zkrocený advokátJoey představovala vše, co Gideon na ženách neměl rád. Příliš hlasitá, příliš extravagantní, příliš neochotná se mu obdivovat. Také ale po čertech dobrá advokátka – stejně jako on – a navíc sestra dívky, která si zrovna vzala za muže jeho bratra… Takže se z ní stala rodina a v rodinu Gideon vždycky věřil.
Gideon představoval vše, co Joey neměla na mužích ráda. Příliš úzkoprsý, příliš zahleděný sám do sebe, příliš očekávající, že se mu budou všichni obdivovat.
Něco si spolu začít…? To rozhodně nebyl dobrý nápad! Jedině na tom se shodli!
Sladký život270 Y India Greyová (Grey, India)Zámecká šarádaZjevila se v Kitově životě jako přízrak - vzdorná, vyzývavá, nepolapitelná, rozporuplná… Také se ale na rodinném zámku objevila jako přítelkyně jeho mladšího bratra. Takže byla pro něj zakázaná!
Sophie souhlasila, že na zámku Fitzroyových sehraje roli Jasperovy přítelkyně. Oč to mohlo být těžší, než když v laciných filmech hrála upírky či lehké dívky? Jenže nepočítala s tím, že se setká s Kitem - tajemným a věčně zamračeným mužem, při pohledu na něhož se jí rozbuší srdce!
Kit má jasno - Sophie je obyčejná zlatokopka, které jde o majetek, a je připravena kvůli němu jeho mladšímu bratrovi zlomit srdce. A to on přece nemůže dopustit!
Sladký život Duo110 I ALynne Grahamová (Graham, Lynne)Shledání ve FranciiManželství Tally a Sandera mělo být šťastné, osud ale rozdává i velmi špatné karty… Takže neuplynul ani rok a to, co mělo být věčnou láskou, vyvanulo, změnilo se na pachuť v ústech…
Opravdu? Sander ví, že v jeho srdci má Tally navždy to nejdůležitější místo, a rozhodne se o ní bojovat. Osud má ovšem připravených ještě několik poznamenaných karet…
Sladký život Duo110 I BLindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Hvězda plesuTak výkonnou asistentku Cameron, úspěšný sydneyský podnikatel, ještě neměl! Až do chvíle, než ji požádal, aby ho doprovázela na večírek místo jeho stálé partnerky, ale netušil, jak krásná Liz umí být!
Pro Liz byla Cameronova nabídka, aby se mu jako správkyně starala o jeho venkovské sídlo, příležitostí, o níž se jí mohlo jen zdát. Pořád si však nemohla být jistá, jaké jsou skutečné Cameronovy úmysly!
Sladký život Duo111 J ASarah Morganová (Morgan, Sarah)Nemilosrdný šejkPoušť je spousta písku a žádná zábava! Tedy pro zhýčkanou Bellu Balfourovou, kterou otec poslal "na zkušenou" do meditačního centra v pouštní oáze. Útěk do vyprahlých dun se jí stal osudným… a to hned dvakrát. Málem přišla o život a určitě přišla o srdce! Stačilo, aby pohlédla do temných očí šejka Zafiqa, svého zachránce a vládce pouštního království.
(Závěrečný díl série o nevěstách z rodu Balfourových vyjde v říjnu.)
Sladký život Duo111 J BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Temný mstitelSalvatore odmítá vydat Heleně, vdově po svém prastrýci, její dědictví - benátskou sklárnu. Továrna je přece součást rodinného majetku, ale Helena do rodiny nepatří! Helena svého manžela milovala, byla to ale trochu jiná láska… Ostatně, jak by jeho chladný prasynovec, připravený každého odsoudit bez možnosti odvolání, mohl vědět, co to láska je?!
Desire982 K Cat Schieldová (Schield, Cat)Hazardní hraNa pracovním zasedání v Las Vegas se Missy, dosud nenápadná a výkonná sekretářka generálního ředitele, pustila do hazardní hry a v ruletě vsadila vše na červenou. Buď přijde o všechny své úspory a bude dál pravou rukou Sbastiana Casea, nebo vyhraje dvakrát tolik a získá i noc se svým šéfem. Sebastian ani nemohl tu neodolatelnou krásku u hracího stolu poznat…
Desire Duo984 L ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Sen o hvězděÚspěšná sportovní kariéra profesionálního hráče amerického fotbalu Mitche Haywarda byla náhle přerušena vážným zraněním. Vrátil se rodného města, Royalu, kde se stal prozatímním prezidentem klubu rančerů, ale i šéfem nenápadné sekretářky Jenny, jeho dávné obdivovatelky.
Desire Duo984 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Král se neodmítáKdyž se u Stelliných dveří objevil charizmatický muž s lehkým přízvukem, který tvrdil, že syn, kterého počala uměle, je jeho, její šok neměl konce. Postupně však podlehla jeho šarmu a snaze získat si její přízeň i lásku malého Nickyho. Situaci však ještě komplikovalo, že otec jejího synka je králem malého království Montmajor!
Desire Duo983 O AElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Flirt na jednu nocDella se rozhodla, že si své třicáté narozeniny doopravdy užije. Užije tak, jak si naplánovala už jako holčička z chudinské čtvrti: zašla si do nejdražší restaurace na večeři, pak šla do milované opery a nakonec do vyhlášeného klubu. Co si nenaplánovala, byl uhrančivý cizinec, kterého celý večer potkávala. Flirt s ním byl třešinkou na jejím narozeninovém večeru…
Desire Duo983 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Jak najít tu pravouVynálezce a úspěšný podnikatel Justice St.John se rozhodl, že se ožení, a k nalezení dokonalé manželky hodlal využít strýcův počítačový program. Jenže potom strávil vášnivou noc se ženou, která pro něj byla naprosto nevhodná… Když Justice zjistil, že se ta noc neobešla bez následků, jeho chladný a osamělý život nabral nové obrátky…
Zlatá kolekce21 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Dávný prohřešekLouise se po letech vrací na Sicílii, aby splnila přání milovaných prarodičů. Bohužel to znamená opět navštívit místo, na které má ty nejhorší vzpomínky, a setkat se s vévodou Falconarim.
Caesar, vévoda Falconari, nemůže uvěřit, že Louise je tatáž mladá žena, která mu kdysi dokázala rozehřát krev a téměř mu zničila pověst. Přesto si uvědomuje, že je stále schopná probudit v něm vášeň.
Když zjistí, že je otcem jejího syna, rozhodne se donutit Louise ke sňatku. Bude jejich manželství skutečně jen z donucení, nebo si konečně oba přiznají, že celých deset let po sobě toužili?
Special na přání223 G ANicole Burnhamová (Burnham, Nicole)Polibek od rytířePrincezna Isabella hledá odborníka, jenž by zkatalogizoval sbírky, které se nacházejí ve středověkých prostorách hradu. Jediný, kdo by tento úkol mohl splnit, je Nick Black… avšak při podrobnějším zkoumání se zdá, že jeho minulost je velmi pohnutá! Bude Isabella ochotná naslouchat jeho neuvěřitelnému příběhu?
Special na přání223 G BLinda Conradová (Conrad, Linda)Vášeň a náruživostRančer Cinco se s podobnou ženou ještě nesetkal. Meredith mu svou nezávislostí a bojovností připomínala krásnou královnu amazonek. Cinco jí poskytl na svém ranči bezpečný úkryt a ochranu, ale brzy si uvědomil, že si ho ta temperamentní divoženka zcela podmanila…
Special na přání224 H APeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Tannerovy hříchyPřed několika lety Whit Tanner Melissu miloval jako nikoho na světě. Přesto na něj nepočkala a vzala si jeho nejlepšího přítele. Whit se na ni snažil sedm let zapomenout, teď však ovdověla a ocitla se i se synkem v nesnázích. Whit nečekal, že se na něj obrátí s prosbou o pomoc, a jeho uražená pýcha a zraněné srdce sváděly urputný boj s dlouho potlačovanými city…
Special na přání224 H BJulia Jamesová (James, Julia)Milenec z Latinské AmerikyOči celého Londýna jsou upřeny na latinskoamerického milionáře Diega, fascinujícího sexy muže, jenž je přesvědčen, že koupit se dá úplně všechno… A úplně každý! Třeba i chudá Portia, žena, po níž Diego touží. Portia má jedinou možnost - musí odolat jeho vydírání. A jemu samotnému! I přes to, že ji více než přitahuje!

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1704
Denní počet: 1
Počítáno od: 22.09.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace