Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Maggie Coxová

Zobrazuji údaje o autorce Maggie Coxová - Cox, Maggie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/6Sladký život Duo3 I BPříliš krásná sousedkaRowan Hawkinsová i Evan Cameron touží po tomtéž ? po klidu a samotě. A na to, aby se zotavili po svých traumatech, rozhodně nepotřebují, aby se jim zdálo o půvabech souseda či sousedky! Protože osamělé duše se přitahují, nakonec k sobě najdou cestu i Rowan a Evan… A ukáže, se, že po samotě vlastně netoužil ani jeden z nich!
2006/12Sladký život Duo9 I BMilionář a servírkaÚspěšný podnikatel Luigi úplnou náhodou zjistí, že manželka Megan, která ho před čtyřmi roky opustila, mu zatajila dvě věci - jednak, co jí vlastně na jejich manželství vadilo, a jednak to, že čeká dítě! Týden před Vánocemi se proto Luigi objevuje u Meganiných dveří rozhodnutý získat zpět, co mu patří: dceru i ženu, lásku a štěstí, rodinu…
2009/7Sladký život136 Q Milionář ze StředozemíIanthe, mladá Londýňanka, kterou jako novorozeně adoptoval anglický manželský pár, se dozví, že se nejmenuje jako Řekyně a nevypadá jako Řekyně čirou náhodou! Rozhodne se proto opustit bezpečný londýnský domov a zajištěnou existenci a odjede na namátkou vybraný řecký ostrov, aby tam v kraji svých předků hledala samu sebe.
Pár náhodných setkání s místními lidmi - především pak s uhrančivým Lysanderem - obrátí její dosavadní život vzhůru nohama …
2009/10Sladký život Duo43 I AŠpanělské zásnubyKvůli charismatickému španělskému režisérovi Leandrovi se ženám podlamují kolena. On sám ale na lásku nevěří! Angličanka Isabella, která přijela do Španělska najít samu sebe, má v jeho náruči pocit, že pro něj znamená víc než všechny ostatní! Teprve v chladném ranním světle jí dojde, že pro něj byla jen další v pořadí… Až čas ukáže, že se mýlila!
2009/12Sladký život Duo45 I APanství ve SkotskuPro Georgiu to měla být práce jen na pár měsíců, než se sekretářka majitele skotského panství, přitažlivého Keira, uzdraví! Stačilo ale jen pár dnů, aby si Georgia uvědomila, že odtud již nikdy odjet nechce. A stejných pár dnů stačilo Keirovi na to, aby pochopil, že o tu krásnou ženu nechce nikdy přijít!
2010/11Sladký život198 Y Španělské VánoceDopis nalezený ve věcech, jež zbyly po jeho bratranci, který nešťastně zahynul, vlil vznešenému Cristianovi naději do žil. Tam kdesi v chladné Anglii žije dívka, která jeho příbuznému porodila dceru! Dceru, jež může pro celou jeho rodinu, pronásledovanou tolika neštěstími, znamenat spásu!
Pro Dominique, která se o půlroční Matilde stará sama, je nabídka mocného Španěla nepřijatelná. Proč by měla odjíždět na Vánoce do Španělska, když otec její dcery o své dítě neprojevil zájem? Nakonec ale souhlasí. Pochopí, co setkání s vnučkou může znamenat pro nešťastnou ženu, která přišla o syna. A ví také, že chce lépe poznat Cristiana…
2012/2Sladký život232 Y Návrat do RiaSlunné Rio de Janeiro vyměnil známý fotograf a filantrop Eduardo za chladnou Anglii, aby unikl tíživým vzpomínkám. Jenže ty se stále vracejí… Dokáže Eduardovi pomoci mladičká Marianne, kterou původně najal pouze jako hospodyni, jež se pro něj ale stala velmi brzy někým mnohem důležitějším?
Marianne si prošla také těžkou zkouškou, přesto však dokáže na všem nacházet něco krásného… Stane se její životní optimismus i tolik potřebnou pobídkou pro Eduarda?
2012/12Sladký život Duo93 J BŠpanělský svůdníkTemná postava, jež se vynořila z bouřlivé noci, patřila muži, jehož by Jenny nečekala. Muži, o němž si myslela, že ho už nikdy neuvidí…
Pro Rodriga, španělského majitele hotelového impéria, bylo setkání s bývalou manželkou šokem. Tím větším, že se nevyrovnal s tím, jak sám jejich manželství před dvěma roky ukončil. Stále si sice myslel, že udělal pro Jenny tím, že odešel, to nejlepší, co udělat mohl, jako bídák si proto ale nepřipadal o nic méně.
Uhlíky vášně pořád ještě doutnaly… A Rodrigo dělal všechno pro to, aby se nerozhořely v plamen příliš jasný.
Jsou ale požáry, které se uhasit nedají…
2013/4Sladký život Duo100 I AZasažen její krásouTo panské sídlo by podnikateli Jarrettova formátu tak slušelo… Jenže majitelka, stará paní, na žádnou jeho nabídku neslyšela. A tak Jarrettovi nezbývalo než dál snít… Až do chvíle, kdy dům dostal novou nájemnici. Krásnou mladou ženu s malým dítětem.
Ve chvíli, kdy Jarrett Sophii poprvé spatřil, mu náhle začalo jít o něco úplně jiného než jen o dům!
2013/11Sladký život Duo115 J AZtracená ženaManželství Ailsy a Jakea se v jednom jediném okamžiku roztříštilo na tisíc kousků. Stačilo pár vteřin a střet s opilým řidičem, aby se oběma zhroutily sny. Následoval tichý a kultivovaný rozchod a dcera putující od otce k matce a zase zpět…
Sněhová vánice je uzamkla pod jednou střechou a dala jim možnost říci, co řečeno nebylo, ale býti mělo… Bude to stačit pro nový začátek?
2014/2Sladký život Duo121 J BDohoda s ďáblemNabídka, kterou anglické charitativní pracovnici Grace učinil portugalský milionář Marco, byla skutečnou dohodou s ďáblem. Lákavou, svůdnou… a nebezpečnou. Za tak málo může Grace získat vše!
Dokáže ji dívka přijmout a zůstat přitom sama sebou? A pochopí Marco, že ďáblu se vlastně už dávno tím, jak žije, upsal on sám? A že to on potřebuje pomoc a Grace je jediná, kdo mu ji může poskytnout…?
2014/12Sladký život Duo141 J BNávrat ztraceného boháčeNikdy jsem se sem neměl vracet!
Vzpomínky špičkového londýnského architekta Drakea na rodné město jsou ty nejhorší. A přesto přijal zakázku na jeho celkovou rekonstrukci a revitalizaci… Proč ji přijímal? Proč, když věděl, že to bude bolet…?
Layla odešla z Londýna, kde narazila na lidskou faleš a zlobu. Lépe jí je v rodném městečku, sešlém, dřímajícím a čekajícím na to, až jako fénix znovu povstane z popela.
Cesty těch dvou se nevyhnutelně musely protnout… Budou se nadále ubírat společně?
2015/2Special na přání258 H APříliš krásná sousedkaRowan Hawkinsová i Evan Cameron touží po tomtéž - po klidu a samotě. Rozhodně nepotřebují, aby se jim zdálo o půvabech souseda či sousedky! Ale protože se osamělé duše přitahují, nakonec k sobě najdou cestu i oni dva…
2015/5Sladký život Duo150 I BHra na RhoduPřekrásný řecký ostrov Rhodos se stane jevištěm, na němž jsou řecký magnát Ludo a mladá Angličanka Natalie připraveni sehrát své představení!
Pro Luda je důležité, aby jeho rodiče uvěřili, že se jim vrátil jiný syn, než jaký je před třemi roky ve spěchu opustil. Lepší, hodnější jejich lásky. A to, že spolu s ním hru hraje i úžasná Natalie, je jenom vítaný bonus!
2015/10Sladký život Duo161 J BVyznání v HertforduPro výkonnou a pragmatickou Kit to měla být jenom práce. Dělat společnici a hospodyni známému playboyovi Halovi, kterého láska k dobrodružství v kombinaci se zrádnou sjezdovkou usadila na nějakou dobu na kolečkové křeslo.
Měla to být jenom práce. A práci Kit nikdy se zábavou nemíchala…
Jenže Hal má o jejich soužití v jedné domácnosti úplně jinou představu.
Ale kupodivu mu také nejde jenom o zábavu!
2016/6Sladký život Duo177 J BPravidlo k porušeníBez pěkné zpěvačky to má kapela těžké, to bylo Jakeovi jasné, takže se jako svědomitý manažer pokoušel najít tu nejpěknější a samozřejmě i nejlepší. Jenže z vlastní zkušenosti věděl, že když bude opravdu pěkná, bude to mít těžké on!
Pro Caitlin byla nabídka zpívat s kapelou skoro jako zázrak. A chápala, že si s Jakem nemůže začít, protože by to nedělalo dobrotu.
Proto si dohodli pravidlo…
2016/10Sladký život343 X Chuť hříchuGene byl zvyklý vždy všechno přepočítávat na peníze. Na peníze, které uměl vydělat, na peníze, za něž si pořídil, co si zamanul, na peníze, které mu přinášely další peníze. Na peníze, za něž si dopřával obdivu mužů i žen?
Až na Rose, tu umíněnou obchodnici se starožitnostmi, která se mu obdivovat odmítla. Až na tu osudovou ženu s fialkovýma očima, která dala jasně najevo, že před všemi penězi světa dá přednost prostým lidským radostem.
Radostem, které se za peníze koupit nedají!

(Čtvrtý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát o nenasytnosti!)
2016/11Special na přání299 G BPanství ve SkotskuPro Georgiu to měla být práce jen na pár měsíců, než se sekretářka majitele skotského panství, přitažlivého Keira, uzdraví! Stačilo ale jen pár dnů, aby si Georgia uvědomila, že odtud již nikdy odjet nechce. A stejných pár dnů stačilo Keirovi na to, aby pochopil, že o tu krásnou divu nechce nikdy přijít!
2017/2Special na přání305 G ANávrat do RiaSlunné Rio de Janeiro vyměnil známý fotograf a filantrop Eduardo za chladnou Anglii, aby unikl tíživým vzpomínkám. Jenže ty se stále vracejí… Dokáže Eduardovi pomoci mladičká Marianne, kterou původně najal pouze jako hospodyni?
2017/11Special na přání324 H BŠpanělské VánoceDopis nalezený ve věcech, jež zbyly po bratranci, který nešťastně zahynul, vlil vznešenému Cristianovi naději do žil. Tam kdesi v chladné Anglii žije dívka, která příbuznému porodila dceru! Dceru, jež může pro celou jeho rodinu, pronásledovanou tolika neštěstími, znamenat spásu!
Pro Dominique, která se o půlroční Matilde stará sama, je nabídka mocného Španěla nepřijatelná. Proč by měla odjíždět na Vánoce do Španělska, když otec její dcery o své dítě neprojevil zájem?
2018/9Sladký život389 X Nedůvěřivý králČtyři roky Darcy čekala na chvíli, kdy stane opět tváří tvář Zafirovi. Jedinému muži, kterého kdy milovala. Muži, kterému se celá dala, a který ji přesto poslal pryč. Muži, po němž jí zůstaly vzpomínky… a syn.
Mnohokrát za ty roky Zafir přemítal o tom, zda tenkrát té dívce nekřivdil. Zda skutečně viděl to, co si myslel, že viděl. Zda všechno to, co slyšel, byla pravda… Mnohokrát o tom přemítal a mnohokrát si vyčítal, co udělal. Přesto na tom nehodlal nic změnit.
Jenže teď je Darcy zpátky. A není sama. A Zafir začíná chápat, že aby se splnilo to, po čem nejvíce touží, musí se změnit úplně všechno!

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam autorek začínajících na Co

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4343
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace