Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 3/2014

Zobrazuji informace o produkci 3 / 2014


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance384 W Gail Whitikerová (Whitiker, Gail)Nevhodná slečnaŽe by si Petr, syn hraběte z Widdicombu, vzal obyčejnou venkovskou dívku? Vyloučeno. A je úplně lhostejné, že už se s ní zasnoubil. Že se milují? Co na tom záleží? Důležité je dostát požadavkům rodiny a svému společenskému postavení.
O tom je aspoň přesvědčen Petrův bratr Alex, který má celou záležitost vyřešit a nevhodnou známost co nejdříve ukončit. Rozjede se za bratrem do malebného koutu Hampshiru s odhodláním rázně zasáhnout. Nepočítá ovšem s tím, že i jeho srdce bude podrobeno zkoušce, před níž neobstojí předsudky ani zákazy.
Historická romance385 Z Margaret McPhee (McPhee, Margaret)Přízraky minulostiMarianna Winslowová je pod dozorem celé rodiny, a přesto ji skandály přímo přitahují. Již třikrát byla zasnoubena, a ani jedna svatba se nekonala. Cestou na tu třetí ji přepadne lupič a unese jako rukojmí…
Nespoutaný a pohledný Rafe Knight celých patnáct let pátrá po člověku, jemuž by se pomstil za smrt svých rodičů, a když konečně narazí na pravého pachatele a pokusí se od něj získat důležitý dokument, jako rukojmí si ponechá jeho dceru Mariannu. Ta si ovšem po počátečním zděšení začíná uvědomovat, že ji na jejím únosci překvapuje jeho starostlivost a upřímné oči…

(3. část minisérie Zkrocení divoši)
Sladký život281 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Dohoda u oltářeMělo to být manželství jen na oko… Oba tomu aspoň věřili, a to dokonce ještě ve chvíli, kdy si před oltářem vyměňovali manželské sliby…
Nekompromisní řecký milionář Sergios nepotřebuje manželku, potřebuje matku pro tři děti svého bratrance, o něž se stará. A nepotřebuje ani milenku – i kdyby nebylo jeho peněz, o ženy by nouzi neměl nikdy. A Bee, jeho nastávající, nepotřebuje manžela ani milence. Chce pouze udělat to, co udělat musí, aby se postarala o ty, na nichž jí nejvíce záleží. O svou matku a o tři malé děti, jimž má nahradit maminku…
Sergios i Bee věřili, že to bude manželství jen na oko. A oba se zmýlili!
Sladký život282 Y Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Uvězněná na jachtěVýbušný řecký magnát Rion se v životě dokáže orientovat stejně jako v kalných vodách mezinárodního obchodu. Důležité je se vždy rozhodnout… rychle a správně! A to on umí. Ještě nikdy se nezmýlil. Stejně jako v případě Seliny… To, že jí nabídl manželství, bylo rozhodnutí správné, to, že se ho po osmi týdnech rozhodl zrušit, bylo ještě správnější. Pachuť ale zůstala. Za to, co mu Selina provedla, musí pykat!
Po letech, když se naskytla příležitost užít si pomsty, neváhá Rion opět ani chvíli. Selina se stane jeho vězněm. A odčiní vše, čím mu ublížila!
Sladký život Duo122 I AKimberly Langová (Lang, Kimberly)Vzkříšení hvězdyByli si navzájem jako droga. Opojní a zničující… Spalovali jeden druhého a nemohli se nabažit…
Pak ale úspěšné hollywoodské herečce Caitlyn spadly šupiny z očí a od mladého producenta Finna utekla na druhý konec světa. Najít klid, vyrovnanost, najít sebe samu. A teď se Caitlyn vrací. A ví, že se setkání s Finnem nevyhne.
Finn nechápe, proč od něj Caitlyn utekla. Pomalu mu ale začíná docházet, že žena, která se vrátila, je úplně jiná. A že ji bude muset teprve získat!
Sladký život Duo122 I BSusanne Jamesová (James, Susanne)Podivná dědičkaS takovým dědictvím Helena rozhodně nepočítala! To, že na ni majitelka panství, na němž její otec pracoval jako zahradník, bude myslet, sice čekala, že by to ale bylo celé sídlo, to jí vyrazilo dech…! A že součástí dědictví bude i Oscar, bylo strašné! Před deseti roky by si Helena řekla, že krásné, ale pak Oscar, synovec zaměstnavatelky jejího otce a její první a jediná láska, ze dne na den zmizel z Anglie i z jejího života.
A teď je zpět a vše začíná znovu!
Sladký život Duo123 J ADay Leclaireová (Leclaire, Day)Pirátův nejlepší obchodNe nadarmo dravému podnikateli Gabeovi Pirettimu říkají "Pirát". Když se rozhodne, že něco chce, opravdu chce, jako by to už bylo jeho. A s Catherine to nemělo být jiné! Gabe sice nikdy nepochopil, proč od něj Catherine před dvěma roky odešla, je si ale po čertech jistý, že až ji k sobě připoutá znovu, bude to už navždy.
Když za ním Catherine přijde sama s prosbou o pomoc, začne kout železo, dokud je žhavé…
Sladký život Duo123 J BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Špionka v ohroženíPro Callii je loajalita vším. Takže když ji žena, které vděčí za to, že dosáhla všeho, co má, požádá, aby se nechala najmout v konkurenční firmě a působila v ní jako průmyslová špionka, neochotně souhlasí.
Jenže to Callie netuší, jak obtížné pro ni bude spřádat plány proti novému šéfovi, charismatickému Joshovi. Protože ona sice má být ohrožením pro jeho firmu, on je ale zase ohrožením pro její srdce!
Desire1000 K Jennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Probuzená touhaPět let už Brooke pracovala jako asistentka pro přitažlivého RJ Kincaida a celou tu dobu byl v jejích snech rytířem na bílém koni. V okamžiku, kdy se rodina i firma Kincaidových ocitla v hurikánu nepříznivých událostí, byla to právě Brooke, kdo RJovi poskytl pevný a bezpečný přístav.
RJ nechápal, jak je možné, že celých pět let byl slepý a neviděl, jak krásnou a laskavou ženu má přímo před očima. Brooke se ale obávala, že až bouře utichne, RJ se vrátí k životnímu stylu plejboje a ona přijde nejen o své sny…
Desire Duo1002 L ACat Schieldová (Schield, Cat)Rachelina tajemstvíMocný podnikatel Max Case neměl v úmyslu Rachel cokoli usnadňovat. Před pěti lety ho hanebně podvedla a nyní mu byla vydána na milost a nemilost. Jen on mohl rozhodnout, zdali se její sen splní, nebo zhroutí jako domeček z karet. Netrvalo však dlouho a jejich stará vášeň opět ožila. Přežije však obnovený vztah další tajemství, které Rachel před Maxem ukrývá?
Desire Duo1002 L BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Pravda o lásceCynthia se probudila v nemocnici a zjistila, že si vůbec nic nepamatuje. Všichni jí tvrdí, že je snoubenka mediálního magnáta Willa Taylora. Jenže ať se Cynthia snaží, jak chce, nemůže si vzpomenout na muže, který sedává vedle její postele, ani na jejich společný život ve vysoké společnosti. Její tělo si ho však nejspíš pamatuje, protože kdykoli se jí Will dotkne, Cynthie se zmocní vzrušení…
Desire Duo1001 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Jediná nocKdyž Ethan zahlédl na ulici blonďatou dívku v barevných šatech, nenapadlo ho, že potkal svoji životní lásku. Chtěl jen dobrodružství na jednu noc, aby zapomněl na starosti, které ho tížily, ale místo úlevy mu noc plná vášně přinesla jen další potíže… Hned druhý den se s Isobel setkal znovu, a to za okolností, které se mu vůbec nelíbily…
Desire Duo1001 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Nevinný flirtGriffin King byl známý tím, že střídal ženy jako ponožky. Povrchní vztahy ho už ale pomalu přestávaly bavit. Jeho příbuzní se vrhali do manželství a přiváděli na svět děti a zdálo se, že jsou šťastní jako nikdy dříve. Griffin byl přesvědčený, že jemu se to stát nemůže. Proto jeho světem otřásl flirt s krásnou sousedkou Nicole. Všechno začalo tak nevinně, přesto Griffin pro Nicole ztratil srdce i hlavu…
Zlatá kolekce27 U Maureen Childová (Child, Maureen)Ženich z druhé rukyMegan je schopná organizátorka slavností všeho druhu a se vším si dokáže poradit. Co má však dělat, když ji Simon Pearce požádá, aby zaskočila za nevěstu, která mu utekla? Prý na jeden rok a čistě z obchodních důvodů. Koneckonců, proč ne? Aspoň unikne otcovým plánům provdat ji za syna svého přítele.
Přes den hraje Megan roli oddané manželky velmi věrohodně, ale v noci je jejich manželství okořeněné divokou a nebezpečnou vášní. Ledový příkrov, jímž Simon chrání své srdce, najednou začne tát. Může vůbec z jejich nekonvenčního vztahu vzejít láska?

(3. díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)
Special na přání235 G ARoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Dívka v modrémQuinnova irská babička tvrdila, že na každého v životě čeká ten pravý, jeho spřízněná duše, a on tomu věřil. Nečekané setkání s dívkou v modrém musel zosnovat snad sám osud. A koho by napadlo, že si s ním dívka v modrém sjedná schůzku pomocí inzerátu na billboardu u nejrušnější silnice?
Special na přání235 G BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Když zhasla světlaPro: Jen, Lauren, Julii, Maggii
Od: Sharon
Datum: 10. ledna
Pamatujete si na muže mých snů? Vyprávěla jsem vám, jak mě zachránil ve výtahu, v němž jsem uvízla. A teď se znovu objevil – jako můj nový klient! V momentě, kdy jsem zaslechla jeho hlas, jsem věděla, že Jack Waterton je právě ten muž, o kterém už několik měsíců sním! Ale vůbec netuším, jestli si on pamatuje na mě a jestli ví, že na naši jedinou společnou noc moc ráda vzpomínám…
Special na přání236 H AJessica Hartová (Hart, Jessica)Svatba narubyFreya se rozhodla, že změní svůj nudný život sekretářky, a usilovně shání milence. To se však nelíbí jejímu dávnému příteli Maxovi. Když Freya nečekaně vyhraje hlavní cenu soutěže svatebního časopisu - líbánky v Africe - je překvapen, že na místě novomanžela je uvedeno jeho jméno. A protože mu Freya nikdy nebyla lhostejná, přistoupí na její hru a předstírá dokonalého milence…
Special na přání236 H BKathryn Jensenová (Jensen, Kathryn)Malá rebelkaKatherine se vzbouří a utíká z domova, protože ji přílišná péče rodiny dusí. Chce dokázat sobě i ostatním, že se umí o sebe postarat sama. Nastoupí jako osobní asistentka u dominantního, přitažlivého Iana Danfortha a převrátí mu pracovní i osobní život naruby. Nečekané citové vzplanutí oba zaskočí, měli přece úplně jiné plány!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1420
Denní počet: 2
Počítáno od: 15.06.2014

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace