Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lucy Ellisová

Zobrazuji údaje o autorce Lucy Ellisová - Ellis, Lucy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2013/4Sladký život Duo101 J AVe věži ze slonovinyRuský finančník Alexej a Angličanka Maisy si tak nějak zbyli…
Jediné, co ty dva spojovalo, byl Kosťa. Dvouletý syn Nikolajova nejlepšího přítele a Maisyiny nejlepší přítelkyně, o něhož se museli po smrti jeho rodičů společně postarat…
Vlastně Kosťa nebyl to jediné, co je spojovalo. Ještě tady byla ta vzájemná přitažlivost, která je oba strhávala!
2014/1Sladký život278 Y Petrohradské démantyOba utíkali před láskou… A přitom netušili, že ji vlastně celou dobu hledají!
Náhodné petrohradské setkání Australanky Clementine s ruským milionářem Sergejem skončilo tak, jak skončit muselo. S tím, co bude následovat po jedné společné noci, ale nepočítal ani jeden, ani druhý!
Clementine ani nevěděla jak, a ocitla se v Sergejově newyorském domě. A Sergej se marně pokoušel přijít na to, co ho vedlo k tomu, že si tu svéhlavou a současně bolestně nejistou ženu pustil k tělu tak blízko…
To, co mělo být pouze románkem na několik dnů či týdnů, se začalo měnit v něco úplně jiného…
2014/8Sladký život292 Y Sibiřský vlkPro "texaskou růži" Rose bylo vždy nejdůležitější pomáhat lidem, aby nacházeli jeden druhého, aby se z jejich náklonností rodily lásky, které dostanou šanci přetrvat… "dokud nás smrt nerozdělí". A tato její "posedlost" se proměnila i v profesi. Rose se stala majitelkou a duší seznamovací kanceláře.
Paradoxně sama muže svého srdce najít nedokázala…
Plato, majitel a manažer ruského hokejového týmu Sibiřští vlci, tak vznešené cíle nikdy neměl. Šlo mu vždycky hlavně o jedno - užít si. Vlastně o dvě - užít si a uspět. A drzá Texasanka, která se rozhodla využít chlapců z jeho týmu pro reklamu vlastního podniku, nabízela příležitost k obojímu… A tak se Rose, ani nevěděla jak, ocitla v Platově letadle a zamířila s ním do Moskvy…
2015/8Sladký život Duo157 J ASicilská krevProč se vlastně Ava rozhodla vrátit do Říma? Do toho Říma, kde prožila nejkrásnější - a nejstrašnější - chvíle svého života. Určitě to nemohlo být proto, že by ještě jednou chtěla vidět Gianluku.
Opravdu ne…?
Setkání s krásnou Australankou, která od něj před sedmi roky bez slůvka vysvětlení utekla, hrdým Sicilanem otřáslo. Co se vlastně tenkrát stalo?
A co se bude dít teď?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na El

Na seznam autorek od písmene E

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1015
Denní počet: 2
Počítáno od: 13.04.2013

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace