Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lucy Ellisová

Zobrazuji údaje o autorce Lucy Ellisová - Ellis, Lucy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2013/4Sladký život Duo101 J AVe věži ze slonovinyRuský finančník Alexej a Angličanka Maisy si tak nějak zbyli…
Jediné, co ty dva spojovalo, byl Kosťa. Dvouletý syn Nikolajova nejlepšího přítele a Maisyiny nejlepší přítelkyně, o něhož se museli po smrti jeho rodičů společně postarat…
Vlastně Kosťa nebyl to jediné, co je spojovalo. Ještě tady byla ta vzájemná přitažlivost, která je oba strhávala!
2014/1Sladký život278 Y Petrohradské démantyOba utíkali před láskou… A přitom netušili, že ji vlastně celou dobu hledají!
Náhodné petrohradské setkání Australanky Clementine s ruským milionářem Sergejem skončilo tak, jak skončit muselo. S tím, co bude následovat po jedné společné noci, ale nepočítal ani jeden, ani druhý!
Clementine ani nevěděla jak, a ocitla se v Sergejově newyorském domě. A Sergej se marně pokoušel přijít na to, co ho vedlo k tomu, že si tu svéhlavou a současně bolestně nejistou ženu pustil k tělu tak blízko…
To, co mělo být pouze románkem na několik dnů či týdnů, se začalo měnit v něco úplně jiného…
2014/8Sladký život292 Y Sibiřský vlkPro "texaskou růži" Rose bylo vždy nejdůležitější pomáhat lidem, aby nacházeli jeden druhého, aby se z jejich náklonností rodily lásky, které dostanou šanci přetrvat… "dokud nás smrt nerozdělí". A tato její "posedlost" se proměnila i v profesi. Rose se stala majitelkou a duší seznamovací kanceláře.
Paradoxně sama muže svého srdce najít nedokázala…
Plato, majitel a manažer ruského hokejového týmu Sibiřští vlci, tak vznešené cíle nikdy neměl. Šlo mu vždycky hlavně o jedno - užít si. Vlastně o dvě - užít si a uspět. A drzá Texasanka, která se rozhodla využít chlapců z jeho týmu pro reklamu vlastního podniku, nabízela příležitost k obojímu… A tak se Rose, ani nevěděla jak, ocitla v Platově letadle a zamířila s ním do Moskvy…
2015/8Sladký život Duo157 J ASicilská krevProč se vlastně Ava rozhodla vrátit do Říma? Do toho Říma, kde prožila nejkrásnější - a nejstrašnější - chvíle svého života. Určitě to nemohlo být proto, že by ještě jednou chtěla vidět Gianluku.
Opravdu ne…?
Setkání s krásnou Australankou, která od něj před sedmi roky bez slůvka vysvětlení utekla, hrdým Sicilanem otřáslo. Co se vlastně tenkrát stalo?
A co se bude dít teď?
2019/8Sladký život Duo252 I BMiliardářovo prozřeníKdyž se poprvé setkali, Nik se k Sybelle choval hrubě a arogantně. Protože věřil, že tahle svobodná matka chce jen využít bohatství jeho dědečka. Jejich vzájemná touha ovšem byla silnější než nenávist! Podaří se jim urovnat všechna nedorozumění, která je svedla dohromady?

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na El

Na seznam autorek od písmene E

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1588
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.04.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace