Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2017

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2017


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romány29 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Špionka v paláciCesta za láskouPrinc Bennett byl vždy tak trochu černou ovcí cordinské knížecí rodiny. Pro vyhlášeného sukničkáře jsou na prvním místě ženy, koně, psi i zábava a láska je pro něj jen hra. To se však změní, když do jeho života vstoupí anglická lady Hannah Rothchildová. Záhadná kráska, která se objeví v rodině knížete Armanda s tajným a velmi nebezpečným posláním, změní nejen Bennettův pohled na lásku, ale nakonec i jeho život! Oba dva čeká spousta nástrah, které musejí překonat, aby mohli být jednou spolu...
Romány29 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Irská růžeCesta za láskouErin, půvabná mladá žena s hřívou kaštanových vlasů a neochvějnou ctižádostí, odmalička toužila opustit rodnou farmu na jihu Irska a poznat svět. A tak když dostane nabídku odjet do Ameriky za svými příbuznými, ani chvíli neváhá! Daleko od domova jí učaruje jak virginská krajina, tak charismatický majitel hřebčína Burke Logan. Rozum Erin nabádá, že on je typ muže, od něhož by se měla držet dál… jenže srdci poručit nedokáže.
Historická romance458 W Mary Nicholsová (Nichols, Mary)Sňatková sezónaSlečna Sophie Cavenhurstová by si v Londýně ráda našla manžela, kterého by milovala a který by miloval ji. Ovšem hlavní město je pro mladou dívku plné nástrah, a když ji z jedné zachrání neodolatelný vikomt Adam Kimberley, Sophie ví s jistotou, že to je ten poslední muž, který by o ni projevil zájem.
Vdovec Adam nehledá další manželku, zejména ne takovou, která nehledí na dobré vychování. Po setkání s divokou Sophií si však uvědomí, že někoho takového by vedle sebe právě potřeboval.
Historická romance459 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn)Přízrak minulostiBrennan Carr se na své pouti Evropou dostane do malé řecké vesnice a začíná zjišťovat, že se mu tamní život líbí. Ovšem po bojích s Turky je nedostatek mladých mužů, a tak se na něj nevěsty jen lepí. A do ženitby se Brennanovi ani trochu nechce.
Když se seznámí s pohlednou vdovou Patrou, která se také vyhýbá všem nápadníkům, dostane nápad: budou spolu předstírat milostný vztah do té doby, než se Brennan rozhodne Řecko opustit. Pak se však objeví nebezpečí, před nímž se Patra už dlouho ukrývá, a události naberou dramatický spád…

(4. část minisérie Hrdinové na cestách)
Sladký život355 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Milenka z donuceníTen plán nemohl nevyjít! Že Delilah bude jeho, pro to se Bastien rozhodl už před dvěma roky, když jeho první nabídku odmítla. Dobrá, moc slušná nabídka to nebyla, ale copak Bastien někdy tvrdil, že je slušný? Ani teď to není nabídka příliš čestná, ale čest se podle něj taky vždycky přeceňovala…
Delilah nemá, aspoň jak to cítí ona sama, jinou možnost, než souhlasit s tím, co po ní ten uhrančivý Řek chce. Bude mu po vůli, nic více než její tělo ale nedostane, vždyť ostatně nic jiného ani nechce!
Aspoň si to myslela.
Aspoň si to myslel i on…

(Pokračování Popelky v bílém, březnového příběhu o Leovi a Grace!)
Sladký život356 Y Abby Greenová (Green, Abby)Parfém pro králeExoticky vypadající majitelka parfumérie na pařížském náměstí Alixe zaujala hned. A pokud ho něco zaujme… inu, proč by si to nevzal? Je přece král, byť v exilu. Alix by si ovšem představoval jenom pár dnů či týdnů, které s Leilou stráví a které budou pro oba představovat příjemnou vzpomínku. Koneckonců, cokoliv jiného by ho jenom odvádělo od hlavního úkolu - vrátit se na trůn, o který byl připraven.
Setkání s pyšným monarchou Leilou otřáslo. Okamžitě jí došlo, že Alix je jí nebezpečný. Nebezpečný tak, že nejrozumnější bude se mu za každou cenu vyhnout.
Jenže zkusili jste někdy zastavit holýma rukama lavinu?
Sladký život Duo196 I AKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Setkání na ostrověBen si od Lily nevzal nic, co by mu sama nechtěla dát. Ale o tom, že když od něj tenkrát před třemi roky vyklouzla, zatímco spal, odnášela si něco s sebou, neměl ani tušení!
Podaří se Benovi ji přesvědčit, že si ji zaslouží? A dokáže být dobrým otcem té malé dívence, která má jeho modré oči a Lilyiny rudé vlasy?
Sladký život Duo196 I BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Válečníkova ženaTarek, nový taharský šejk, byl zbraní vykovanou a zakalenou v žáru a ledu pouště. Jenomže vládce musí být něčím více než jen meč a štít? Udělá z něj to něco více bledá Olivia, královna-vdova alasundská? A bude jí stačit k tomu, aby zahnala pocit osamělosti, že dostane právo pouze žít na dvoře tvrdého pouštního panovníka, který se brání jakémukoliv citu?
Sladký život Duo197 J AAmanda Cinelliová (Cinelli, Amanda)Zámek na SicíliiTen zámek na Sicílii je spojil, ten zámek na Sicílii je mohl rozeštvat!
Pro Laru se možnost uspořádat na překrásném sicilském zámku v městečku Monterocca svatbu své klientky stalo otázkou profesionální cti. Jenže nečekala, že překonat odpor jeho majitele, okouzlujícího Lea, k nápadu pronajmout jí ho bude tak těžké!
Sladký život Duo197 J BMichelle Conderová (Conder, Michelle)Dvojí únosTěžko si představit méně pravděpodobné Romea a Julii, než byli princ Zach a krásná Farah ze znepřáteleného pouštního kmene. A přesto je osud svedl dohromady. A na tom, zda dostojí své povinnosti, závisí štěstí či neštěstí jejich blízkých.
Jenže to, co se mezi nimi rodí, je daleko více než jen povinnost!
Desire1111 K Barbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Výhodný obchodTucka Tuckera považovali za bezstarostného boháče. Když však jeho starší bratr zmizel a ani otec už nemohl řídit rodinnou korporaci, byl nucen ujmout se řízení firmy sám. Věděl, kdo mu může pomoct. Získat si ale na svou stranu bratrovu osobní asistentku není nijak snadné. Amber je chytrá a sexy a taky odhodlaná neprozradit, kam šéf zmizel. Tuck si však našel překvapivý způsob, jak krásnou Amber přimět, aby s ním uzavřela výhodný obchod. Najde si i cestu k jejímu srdci?
Desire Duo1113 L ALauren Cananová (Canan, Lauren)Dvakrát a dost!Kelly má na muže prostě smůlu. Ukázalo se, že i druhý muž, kterému dala své srdce, je ničema. Všechno by bylo jednodušší, kdyby s ním nepočala synka. Slavný hollywoodský herec Jace Compton však o dítěti neměl ani ponětí. Když se uchýlil na venkov, aby si odpočinul, netušil, že se zde potká nejen se svou bývalou milenkou, ale i s malým Henrym!
Desire Duo1113 L BBrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Nevhodné vzplanutíJillian už od svých sedmnácti tajně miluje Aidana, který tak trochu patří do rodiny, protože její starší sestra si vzala jeho bratrance. Na oslavě Jillianiných jedenadvacátých narozenin to mezi ní a Aidanem zajiskří a jejich vzájemné city propuknou naplno. Jillian ale chce jejich vztah tajit, protože se obává reakce rodiny. Ukončit nevhodný vztah ji stojí všechny síly, avšak Aidan je rozhodnutý za jejich štěstí bojovat…
Desire Duo1112 O ACatherine Mannová (Mann, Catherine)Jedna noc nestačíFiona je provdaná za miliardáře a hráče amerického fotbalu Henriho. Jejich zpočátku šťastné manželství prochází těžkými zkouškami. Fiona nemůže otěhotnět a při vyšetřeních se zjistí, že ji ohrožuje nemoc, která zabila už její matku, tetu i babičku. Po preventivní operaci se ale její vztah k manželovi změní. Henri ji však stále miluje a jediné, po čem touží, je získat svou ženu zpět.
Desire Duo1112 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Láska, nebo trůn?Při hledání nevěsty se princ Gabriel Alessandro neřídil srdcem, ale rozumem. Jeho volba padla na lady Olivii, kterou její urozený původ, krása a vybrané chování předurčovaly k tomu, aby se stala dokonalou královnou a matkou budoucího dědice trůnu. Svatební přípravy byly v plném proudu, když šokovaný princ zjistil, že už je otcem…
Zlatá kolekce64 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Sňatek narubyŽivot ve vsích poblíž steepwoodského opatství je obvykle klidný a téměř nic se tu neděje. Jednoho dne ale Beatrice Roadeová zažije podivnou příhodu…
Je to právě v okamžiku, kdy se dozvídá, že její krásnou mladší sestru Olivii zradil snoubenec, lord Ravensden, a místo sňatku se Olivie vrací z Londýna domů. Jediným Beatriciným přáním je oba snoubence usmířit a obnovit jejich zasnoubení. Ovšem když se s lordem Ravensdenem setkává a vyléčí ho z těžké nemoci, začíná se v ní probouzet jiná touha…

(1. část historické minisérie Steepwoodské skandály)
Special na přání309 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Magická FlorencieVévodu Raphaela Angličanka Charlotte v žádném případě nenadchla. Byla tak fádní, nudná a špatně oblečená, tak neženská…! Především měla ale provést rekonstrukci zahrady, již jeho předci věnovali Florencii. A se způsobem, jak to Charlotte chtěla udělat, vznešený aristokrat rozhodně souhlasit nemohl!
Special na přání309 G BSusan Napierová (Napier, Susan)Skandál nad SeinouMohla za to Paříž! Atmosféra nejsmyslnějšího města světa svedla novozélandskou turistku Veroniku, aby si užila vášnivého románku na jednu noc se svůdným Lucienem! Stačilo ale jen pár hodin, aby se z neznámého Francouze vyklubal novozélandský milionář… Sice stále stejně přitažlivý, ale zcela nepochopitelně obviňující Veroniku z něčeho, co nespáchala!
Special na přání310 H AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Světla Las VegasBez peněz, bez dokladů a bez oblečení… A před zamčenými dveřmi na chodbě hotelu v Las Vegas… Naštěstí se na scéně objevil charismatický Zack, jemuž celý hotel patřil! A nabídl Kate pomoc. To, že to nebude zadarmo, Kate věděla od samého začátku! Ale vůbec jí to nevadilo… Aspoň do té chvíle, než se Zack pokusil začít omezovat její samostatnost!
Special na přání310 H BJessica Hartová (Hart, Jessica)Líbánky v tropechMilionář Tom Maddison nečekaně stráví se svou asistentkou Imogen tři týdny na tropickém ostrově. Imogen svého šéfa již dlouho obdivuje, i když on na ni pohlíží jen jako na svou zaměstnankyni… a ne jako na sexy ženu. Bílý písek, palmy a tyrkysové vody kouzelné laguny však mají své neodolatelné kouzlo…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 873
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.04.2017

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace