Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2006

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2006


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance753 A Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Volba naslepoAnnie McKinnonová, žijící na farmě Jižní kříž v srdci Austrálie, se vydává do Brisbane, aby se setkala s mužem, jehož poznala díky internetu. Místo něho se ale seznamuje s jeho strýcem Theem Graingerem. Annie Thea na první pohled okouzlí a po zbytek jejího pobytu v Brisbane se jí věnuje. A jejich počáteční přátelství se pomalu začíná přeměňovat v lásku.

(minisérie Ranč Jižní kříž)
Romance754 B Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)S dvojčaty na krkuNikky je ráda, že může hlídat malá dvojčátka své přítelkyně. Ale po dvou dnech je tak vyčerpaná, že nutně potřebuje výpomoc! A zachránit ji přichází strýček dvojčátek Seth Baxter. Během této „hry“ na šťastnou rodinku začíná Nikky měnit své rozhodnutí, že už nikdy v životě si do svého srdce nepustí žádného muže. Přesvědčí ji Seth, že právě on by mohl být tím pravým?
Romance755 C Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Vysněný ženichJuliet přišla o práci a vrací se zpátky do rodného města ke své matce, aby si začala znovu budovat nový život. A první, na koho narazí, je Greg McLeod, její tajná školní láska! Je stále krásný, sexy a přitažlivý, ale zdá se, že ji vůbec nepoznává a neví, o koho jde. Proč jí tedy chce pomáhat a proč jí stejně jako tehdy říká princezno?
Romance756 D Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Stačí najít láskuVictorie vede knihkupectví v malém městečku a jediné, po čem teď touží, je mít dítě. Manžela k tomu ale vůbec nepotřebuje! A tak hledá muže, který by jí její přání splnil. Caleb Fremont, majitel místních novin, má pověst sukničkáře, ale drží se pravidla, že žádná žena z městečka není pro něj. A právě jeho si Victorie vybere za potenciálního otce svého dítěte!
Romance Duo757 T AJodi Dawsonová (Dawson, Jodi)První cenaKdyž se Dixie zúčastnila soutěže o odlehlou horskou chatu, vůbec nečekala, že ji opravdu vylosují. Ale místo jednoho výherce jsou tu dva! Teď musí v horské chatě strávit čtyři dny společně s úžasným Jackem Powersem. Brzy si oba uvědomí, že v sázce je mnohem víc než chata v nádherné přírodě Skalnatých hor…
Romance Duo757 T BLinda Goodnightová (Goodnight, Linda)Vyhrané štěstíRebeka přijímá nabídku Jetta Garretta, aby se stala jeho domácí ošetřovatelkou, pomohla mu s rehabilitací kolena a postavila ho zase na nohy. Jett se netají náklonností ke své ošetřovatelce, ale Rebeka jeho přízeň zpočátku neopětuje. Jett ale postupně začíná její pracně vybudovaný odtažitý postoj k němu měnit.
Historická romance167 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Rytířská povinnostAlain z Banewulfu se vrací domů z křižáckého tažení do Jeruzaléma a cestou zachrání život mladé dívce Kateřině. Ta má u sebe poklad, po kterém pátrají všichni křesťané už celá staletí. Proto je ve velkém nebezpečí a Alain přísahá, že ji ochrání. To však ještě netuší, jak to bude nesnadné a že jeho rytířská čest se bude muset projevit nejen na bitevním poli…

(minisérie Dynastie Banewulfových)
Historická romance168 Z Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Neobyčejná guvernantkaEdward Barraclough je spokojený starý mládenec, který si dokáže užívat svobodného života, svých zálib i rozverné milenky. Ovšem jen do chvíle, kdy mu nezbude nic jiného než se na nějaký čas postarat o své dvě osiřelé neteře. Odveze je do pronajatého venkovského domu a hledá pro ně vhodnou guvernantku. Štěstí mu přeje a obě dívenky nalézají v Octavii Petrieové skvělou vychovatelku i přítelkyni. I Edward si musí přiznat, že je mu s Octavií dobře. Ovšem pak se začnou dít neobvyklé věci…
Sladký život39 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)V kruhu elitySerena si po krachu vztahu s realitním makléřem přísahá, že boháčům se už bude navždy vyhýbat! Jako kadeřnice zjevně totiž nebyla pro svého bývalého snoubence dost na úrovni. Co ale dělat, když Nic Moretti, s kterým se setká čirou náhodou a který jí uvízne v srdci, je nejenom krásný, ale i bohatý? Nebude ale mladý bilionář chtít nevěstu spíš z vyšší společnosti?
Sladký život40 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Řekova tanečniceKrásná a tajemná, zlatovlasá bohyně a tanečnice noci… Tak připadala bohatému v Londýně žijícímu řeckému podnikateli Dominikovi servírka Mattie, když ji poprvé spatřil v nočním klubu. A zatoužil po tom, aby se Mattie stala tanečnicí, která bude noc co noc tančit jenom pro něj! Bude ale Mattie ochotna vzdát se své svobody výměnou za pohodlí a život v přepychu? A bude schopna důvěřovat bohatému Řekovi, který zatím dokázal myslet téměř vždy pouze sám na sebe?
Sladký život Duo8 I AFiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Něžně a po brazilskuPro vášnivého brazilského milionáře Victora bylo více než přirozené, že se pokusí získat krásnou a křehkou Angličanku Aramintu. A samotného ho překvapilo, jak to šlo snadno! Snadný byl tedy jenom první krok: učinit z ní svou milenku… Mnohem těžší bylo přesvědčit ji, že není pouze půvabný prostopášník, vášnivý milenec a příjemný společník, ale že dokáže být i odpovědným mužem a obětavým manželem!
Sladký život Duo8 I BCarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Žena SiciliánaRico, elegantní italský milionář, by nikdy nepředpokládal, že o Catherine ještě jednou zavadí byť jenom pohledem. Tak moc ho zklamala! A změnit na tom nemohlo ani to, že její sestra byla provdána za jeho bratra. Když se spolu Rico a Catherine znovu setkají, mají společného něco, s čím nepočítali: musejí se postarat o svou náhle osiřelou neteř. Brzy se ukáže, že mezi nimi je toho mnohem víc…
Desire736 K Emilie Roseová (Rose, Emilie)Svatba z nerozumuVzít si svého nejlepšího přítele asi opravdu nebyl ten nejlepší nápad. Nebýt toho, že Mercedes Ashtonová nečekaně otěhotněla a že z otce jejího dítěte se vyklubal bezcharakterní vyděrač, nikdy by k podobnému kroku nesvolila. Na přátelství s Jaredem jí záleželo jako na ničem jiném. Co si tedy nyní počnou s narůstající vzájemnou přitažlivostí? Stojí za to pro trochu vášně riskovat tak krásný vztah?

(minisérie Tajemství rodiny Ashtonových)
Desire737 L Maureen Childová (Child, Maureen)Sladká prohraTři nejdelší měsíce Aidanova života se blížily ke konci. Již mu zbývaly pouhé tři týdny, aby se stal vítězem náročné sázky, kterou uzavřel se svými bratry. Sázky, ve které se zavázal, že vydrží devadesát dní bez sexu. Vítězství měl již téměř na dosah ruky! Když vtom potkal Terry, ženu s jemným, podmanivým hlasem, a tak prožíval neskonalá muka, když se musel na tuto nádhernou bytost pouze dívat!
Desire Duo738 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Noci s milencemPolicistka Joyce neví, proč ji přitahuje tak zvláštní muž: apačský míšenec, instruktor boje z blízka a bojovník za práva původních obyvatel, o kterého se zajímala FBI. Oba si uvědomovali problematičnost jejich vztahu, ale fyzická přitažlivost zvítězila nad hlasem rozumu. Poznali, že byli stvořeni jeden pro druhého…
Desire Duo738 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Sultánův úkolSultán Zayad al-Nayhal se vypravil do Států se smíšenými pocity. Jel osobně ověřit, zda je pravda, že v Kalifornii žije jeho nevlastní sestra. Klíčem k poznání sestry se mu stala její spolubydlící, drobná blondýnka s ohnivou povahou, Marie Kennedyová. Sultán dosud nepoznal tak vášnivou, tvrdohlavou a přitažlivou ženu. Odolá jejímu kouzlu?
Special105 G AHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Svatební ultimátumSrdce pod stromečkemKdyž se Chantelle rozhodla navštívit s malým synem na Vánoce rodiče, netušila, že tam narazí na bývalého přítele Dimitrie. Ten zase nevěděl, že mu někde ve světě vyrůstá syn. Vánoce jsou ale svátky přinášející dárky. V jejich případě nejen v podobě opětovného setkání, ale i vytvoření harmonické rodiny.
Special105 G BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Milionářovo přáníSrdce pod stromečkemAlex Mead zasvětil svůj život vydělávání peněz a úplně přitom zapomněl na svou rodinu. Když si uvědomil svou chybu, rozhodl se, že se na Vánoce vrátí domů. Nepřišlo ale jeho rozhodnutí pozdě?
Special105 G CRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nabídka od princeSrdce pod stromečkemKristin si už dlouhá léta přála k Vánocům jedno – podívat se zase do Evropy, odkud její rodina pocházela. Nemohla ale tušit, že tyhle svátky budou na neobvyklé dárky obzvláště bohaté a že nejdůležitějším dárkem se pro ni stane nabídka k sňatku od prince!
Lékařská romance duo89 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Nalezená rodinaPorodní asistentka Marie Wyattová i její nový pohledný šéf, doktor Tom Ramsey mají ve své minulosti bolest ze ztráty blízké osoby, se kterou se dosud zcela nevypořádali. A co je horší, oba ovládá strach z toho, že by zase mohli něco podobného prožít. Podaří se jim toho strachu zbavit a znovu se otevřít lásce?
Lékařská romance duo89 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Dávné tajemstvíKdo by řekl, že se o jedné dovolené toho může tolik stát… Sarah Mitchellová si myslela, že bude jen odpočívat, lenošit na písku a koupat se v moři. Ani ve snu ji nenapadlo, že potká muže, na kterého nebude moci zapomenout. Muže, za kterým se rozhodne na tropický ostrov vrátit…
Kolekce45 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Sousedská výpomocByli jen přátelé a sousedé ve svých letních vilkách na Jamajce. Ovšem jen do té chvíle, kdy Kington požádá Elissu, aby zahrála jeho milenku. Potřebuje totiž naznačit své švagrové, že je zadaný.
Elissa se zpočátku dobře baví, a dokonce jí i dělá dobře, když si všimne, že v Kingovi dokáže probudit vášeň. Potom však zjistí, že si skutečně přeje stát se jeho milenkou. A nejen milenkou…

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3322
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace