Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2014

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2014


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance382 W Kasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Bitva o Becket HallCourtland Becket si odmítá přiznat, že jedinou ženou na světě, která ho přitahuje, je Cassandra, i když ona se mu to snaží neustále připomínat. Kdysi dávno Courtland slíbil její matce, že se o ni postará, ovšem to byla ještě malé dítě. Teď se z ní stala dospělá žena, která si jde neúprosně za svým.
Když se Court konečně odhodlá dát Cassandře své city najevo, objeví se dlouholetý nepřítel Becketova klanu, který je rozhodnutý zničit nejen svého bývalého přítele, ale i jeho početnou rodinu…

(Závěr rodinné minisérie Becketovi)
Historická romance383 Z Margaret McPhee (McPhee, Margaret)Znamení vlkaU karetních stolků už Sebastian Hunter, muž nevalné pověsti, nesedá. Prohýřené noci jsou minulostí, nyní tráví bezesné hodiny v temné pracovně zděděného panství Blackloch Hall a pohroužen v trýznivé myšlenky pozoruje měsíc putující nad zvlněnými skotskými vřesovišti.
Ze zádumčivého rozjímání nad temnou minulostí vytrhne Sebastiana až příchod záhadné Phoebe Allardyceové, nebezpečně přitažlivé společnice jeho matky. Když ji přistihne při zdánlivém pokusu o krádež, nezbude pánovi domu než provokativní pokušitelku nespouštět z očí. Dá Phoebe na rady, která ji před zádumčivým džentlmenem varovaly?

(2. část minisérie Zkrocení divoši)
Sladký život279 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Pomsta po toskánskuKdyž nelítostný italský byznysmen Vitale uviděl v novinách fotografii Zary, dcery muže, jehož nesnášel ze všech lidí nejvíce na světě, rozhodl se okamžitě. Právě Zara se stane nástrojem jeho odplaty! Že by měl kvůli tomu cítit nějaké výčitky? Směšné!
Zara je ale jiná, než jak si ji představoval. Něžná, křehká, čistá… a vášnivá. To vše ale Vitale raději vidí jako její přetvářku. Jen aby se nemusel vzdát pomsty.
Ale pomsta je hořké ovoce. A Vitale toho bude muset hodně, hodně napravit…
Sladký život280 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Noc s ItalemKníže Alessandro, hlava mezinárodního klenotnického impéria, měl několik zásad. Jednou z nich bylo nikdy, opravdu nikdy si nic nezačínat se svými zaměstnankyněmi! Ale když ta šedivá myška Lilley, jedna z úřednic v ústředí jeho firmy, která se mu tak okatě snažila na chodbách vyhýbat, ho více než zaujala…
Pro Lilley byla noc strávená s krásným Italem něco jako splněný sen… který se ale rychle začal měnit v noční můru! Kromě jiného i proto, že se Alessandro nesmí dozvědět, kdo je Lilley doopravdy. Protože… protože teď ji sice nemiluje, pak by ji ale mohl začít nenávidět!
Sladký život Duo120 I AAbby Greenová (Green, Abby)V nejvyšších patrechNa cestě do nejvyšších společenských pater toho Rocco poztrácel více, než kolik toho získal. Musela to být až odhodlaná Gracie, která mu ukázala jiný svět. Svět, ve kterém mají místo takové prosté věci, jako jsou úsměv, radost, důvěra, láska…
A Rocco, i když Gracii nevěřil, začal doufat, že skutečný je ten její svět…
Sladký život Duo120 I BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Bydlení s playboyemBydlet pod jednou střechou s playboyem, jako je úžasný argentinský hráč póla Ruiz Acosta, má pro začínající novinářku Holly spoustu výhod. Kromě toho, že má o kom psát sloupky, je takový playboy terno i jinak… Až na to, že se strašně špatně dodržují dvě zásady, podle nichž se Holly rozhodla žít:
– Spoléhej se jen na sebe.
– Muži zakázáni!
Sladký život Duo121 J AMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Sňatek v Las VegasKdyž bývalá dětská hudební hvězdička Noelle zjistila, že vlastní matce sloužila jen jako zdroj příjmů, bylo pozdě. Matka byla pryč, peníze byly pryč, zájem publika ochladl. A na krku jí zůstal dům s hypotékou a vědomí, že vlastně vůbec nic neumí.
Ethan se chtěl pomstít Noellině matce i vlastnímu otci za to, že společně podváděli jeho matku. A Noelle k tomu byla klíčem!
Sladký život Duo121 J BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Dohoda s ďáblemNabídka, kterou anglické charitativní pracovnici Grace učinil portugalský milionář Marco, byla skutečnou dohodou s ďáblem. Lákavou, svůdnou… a nebezpečnou. Za tak málo může Grace získat vše!
Dokáže ji dívka přijmout a zůstat přitom sama sebou? A pochopí Marco, že ďáblu se vlastně už dávno tím, jak žije, upsal on sám? A že to on potřebuje pomoc a Grace je jediná, kdo mu ji může poskytnout…?
Desire997 K Rachel Baileyová (Bailey, Rachel)Ztráty a nálezyV životě Matthewa Kincaida, pronásledovaného osudem, se najednou objevilo slunce, svěží vítr a radost v podobě bezprostřední a laskavé Susannah. V nejtěžších chvílích mu stála po boku připravená mu celou svou bytostí pomáhat. Avšak tajemství rodiny Kincaidových nepřejí světlu a lásce. Najde v sobě Matthew dost odvahy a začne žít v pravdě? Dovolí svému srdci, aby se uzdravilo?
Desire Duo999 L AAnn Majorová (Major, Ann)Svatba naslepoHnací silou mladého miliardáře Quinna Sullivana byla touha pomstít předčasnou smrt svého otce, za kterou vinil Earla Murraye, bývalého otcova obchodního společníka. Součástí jeho plánu bylo nejen převzetí Earlovy naftařské společnosti, ale i sňatek s mladší z jeho dvou dcer. Setkání se starší dcerou Kirou však zhatilo všechny jeho plány.
Desire Duo999 L BJules Bennettová (Bennett, Jules)Hollywoodské intrikySkandály a aféry byly v Hollywoodu na denním pořádku, a ne všechny měly pravdivé jádro. O tom významný producent Bronson Dane věděl své. Když však k jeho matce jako osobní asistentka nastoupila oslnivě krásná Italka Mia, která se nechvalně "proslavila" aférkou s jeho největším rivalem, rozhodl se, že bude ve střehu. Nedovolí, aby Mia jeho rodině ublížila, a raději ji bude mít stále na očích…
Desire Duo998 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Čekání na pomstuNate Jackson využil situace a svedl dceru svého úhlavního nepřítele, Nicole Wilsonovou. Po vášnivém víkendu jí oznámil své požadavky: buď Nicole začne pracovat pro něj, anebo se její otec dozví, že spolu měli poměr. A nejen to, Nate má i videozáznam jejich milování a nehodlá si jej nechat pro sebe…
Desire Duo998 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Ideální chůvaBývalému hokejistovi a newyorské celebritě Cooperu Landonovi se život v jediném okamžiku obrátil vzhůru nohama. Stal se opatrovníkem svých osiřelých půlročních neteří, a to byl konec nevázaného života a bujarých večírků. Naštěstí se mu podařilo najít pro holčičky opravdu ideální chůvu Sierru, jejíž láskyplné srdce a náruč nezůstaly otevřeny jen pro dvojčátka…
Zlatá kolekce26 U Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)VášnivostAbigail má slabost pro zraněná a opuštěná zvířata, ale i pro horkokrevné rančery. Když se jí o prázdninách připlete do cesty chromý kůň a rodeový jezdec Russ, ztratí hlavu a rozhodne se je oba zachránit. Sice se vydala zpátky do rodného města, aby našla ztracenou rodinu, nakonec však zjistí, že Russ je jediný, kdo jí může vnést radost do života.
Russ rozhodně není muž, který by se chtěl uvázat v manželství. Poté co ale zjistí, jaká vášeň se skrývá v srdci mladé veterinářky, nemůže jí odolat!

( 2.díl dvanáctidílné rodinné ságy Vinice Ashtonových)
Special na přání233 G ABronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Australský románekMax a Diana prožili před lety v Austrálii vášnivý letní románek. Oba od jejich známosti očekávali více, ale osud jim nebyl nakloněn. Nyní se po deseti letech opět setkali v Jižní Dakotě a oba nesmírně překvapila stále mimořádně silná vzájemná přitažlivost. Že by se historie opakovala?
Special na přání233 G BLinda Conradová (Conrad, Linda)Tajemství, lži a vášeňNoc před svatbou, po krásném milování, Reid bez jediného slova vysvětlení zmizel. Zmizel na dlouhých deset let a Jill musela poslepovat střípky svého zlomeného srdce. Veškerou svou lásku a péči věnovala dítěti, které tu noc s Reidem počali. Nyní je osud opět postavil tváří v tvář, oba mají svá tajemství, staré rány, lži… Co ale přetrvalo, je vášeň mezi nimi!
Special na přání234 H ACarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Večeře v ŘíměLuca byl mimořádně přitažlivý muž… A přesto si Felicity nebyla tak úplně jistá, jestli ho má milovat, nebo nenávidět! Sice ji zachránil, to ano, ale současně zničil jejího otce. A teď se souhrou podivných náhod stala jeho manželkou. Manželkou hříšně krásného a hříšně bohatého italského majitele řetězce hotelů, který ve skutečnosti potřeboval manželku jenom naoko… Nebo že by tomu bylo jinak?
Special na přání234 H BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Zásnuby v Monte CarluProč bych měla přistoupit na takový bláznivý nápad, pomyslela si Della, když ji v Monte Carlu požádal Jack Bullet, aby hrála jeho milenku a plavila se s ním po Středozemním moři. Ale protože byla zrovna bez práce a zdálo se jí, že to bude zábavná hra, zněla její odpověď: ANO. Nikdo nemohl tušit, jak bude pro oba těžká představa, že se po čase jejich cesty rozejdou!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1411
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.06.2014

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace