Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2022

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance590 W Laura Martinová (Martin, Laura)Tajemství yorkshirských vřesovišťMísto guvernantky dvou osiřelých neteří bohatého lorda Westcrofta zaválo Selinu až do severního Yorkshiru. Děvčátka si ihned zamilovala, ale jejich strýc je tvrdší oříšek… jakékoli vřelé pouto s kýmkoliv odmítá, a navíc se hodlá vrátit do Indie, kde řídí úspěšnou obchodní společnost. Avšak Selina je rozhodnutá přesvědčit chladného hraběte, že jeho místo je právě tady.
Jenže Matthew hodlá jejímu nátlaku odolat. Má k tomu velmi dobrý důvod ? už jednou na něm byl závislý někdo druhý, a neskončilo to dobře. Jenže Selina je velmi přitažlivá žena a ani on jí zjevně není lhostejný. Oba však nesou na svých bedrech tíhu tajemství, která jim brání podlehnout vzájemné přitažlivosti a s nimiž se nikomu nehodlají svěřovat!
Historická romance591 Z Janice Prestonová (Preston, Janice)Dívka v nouziThea si dělá starosti, když se její bratr Daniel pět dní neukáže doma. A když se pak u nich objeví tajemný muž, který se na bratra vyptává a nabízí, že ho najde, dostane strach. Není si jistá, zda může pohlednému mladíkovi věřit, a tak se převlékne za chlapce a vydá se za ním!
Lord Vernon Beauchamp cítí, že jeho život postrádá směr a setkání s Theou je pro něj novým impulsem. Záhy odhalí, že se za ním tahle neochvějná dívka vydala v převlečení a nezbývá mu nic jiného než ji vzít při pátrání s sebou. Oba jsou si vědomi, že tohle skandální dobrodružství nemůže skončit dobře… zvlášť když přátelství brzy ustoupí touze…
Sladký život487 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Můj řecký ďábelVšechny ty roky plánování vedly k tomu jedinečnému okamžiku, kdy Molly na kolenou žadonila o to, aby si ji vzal…
A Constantin to udělal, protože právě tohle bylo vysněné dovršení pomsty. Ať si byla Molly jakkoliv krásná, ať si ho jakkoliv vzrušovala, ať k němu v minulosti cítila cokoliv, vždycky šlo totiž jenom o jeho pomstu!
A vše se zhroutilo… Svou pomstou se Constantin pomstil jen sám sobě.
Změnil se. A pranic se mu to nelíbilo. Především se však najednou nelíbil sám sobě…
Sladký život488 Y Lucy Kingová (King, Lucy)Pravidla nejsou pro bohatéByli jako bílá a černá? Max, bohatý požitkář nevěřící na pravidla, a Alex, upjatá perfekcionistka, pro niž naopak pravidla byla vším. A pak je osud svedl dohromady a donutil je spolupracovat.
Byli jako led a oheň, pak se ale jeho oči se setkaly s jejími… a čas se zastavil!
Řekla mu, že ji jeho srdce nezajímá, že jí jde jenom o jeho tělo, a i o to jenom na pár dnů? a lhala mu.
Řekl jí, že si s ní chce jenom pár dnů užívat a pak se už nikdy nesetkat… a lhal sám sobě!
Sladký život Duo328 I AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Záhadný klient"Potřebuji manželku…"
Emmii Matteova slova nepřekvapila - jako majitelka seznamky lidem jejich protějšky hledala den co den. Zasáhlo ji ale, když si uvědomila, jak moc si jsou s Matteem podobní. Oba v sobě nesli velký smutek a přede všemi předstírali, že to tak není…
A ještě jednu věc měli Emmie a Matteo společnou ? tu přitažlivost, kterou k sobě cítili!
Bude to ale stačit?
Sladký život Duo328 I BMichelle Smartová (Smart, Michelle)Plamen, který nevyhaslKdyž se Santimu před lety nabídla… odmítl ji. Jako by pro něj Elsa nebyla dost dobrá.
Teď je Santi zpět. Jako ochránce… a jako její milenec…
Jenže Santi Elsu odmítne znovu… Protože ví, že to on není dost dobrý pro ni.
Ocitnou se nakonec hvězdy ve správném postavení a oba pochopí, že zbytky svých životů prožijí spolu?
Sladký život Duo329 J AEmmy Graysonová (Grayson, Emmy)Sladké hrozny AndalusieAdrian věděl, že když ti na někom záleží, dáš mu nad sebou moc. Moc ti ublížit. A Everleigh si zasloužila od života všechno a navždy. Ale Adrian jí to "navždy" nemohl dát.
Ztráty ovšem provázely i Everleižin život. Přesto zůstala silná? a laskavá.
Adrian se rozhodl udělat správnou věc: Nechal ji jít, aby zjistil, že s ní nebyl slabší.
Že se naopak cítil být silnější.
Lepší…
Sladký život Duo329 J BJackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Oáza jejich srdcíPro Názíra bylo setkání s Ivy šokem! Oznámila mu, že čeká dítě, jeho dítě, a on si byl jistý, že ji nikdy v životě předtím neviděl.
A nejenomže dítě nechce - on ho ani nesmí mít! Jenomže Ivy Názír chtěl. A musel ji ochránit… I před sebou samotným!
A proto ji nakonec od sebe musí odehnat.
Možná ale jenom potřeboval pár lekcí o tom, jak silné jsou ženy…
Desire1252 K Susannah Erwinová (Erwin, Susannah)Přistižena při činuMarguerite chce získat zpátky rodinné vinice a pokračovat v tradici, kterou započali její předkové. V cestě jí ale stojí současný majitel vinic, bohatý a charismatický Evan Fletcher. Ovšem šance na to, že Marguerite najde důkazy o tom, že vinařství a vinice patří jí, je mizivá, a tak se rozhodne pro Evana pracovat jako hlavní vinařka. Marguerite však rozhodně nečekala, že k její lásce k vinicím a vínu přibude láska a vášeň k Evanovi…
Desire Duo1253 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Svádění po jižanskuUmělecká konzultantka Sienna přijela do Charlestonu podpořit svou adoptivní sestru, která se tam poprvé setkala se svou biologickou rodinou. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji naprosto okouzlí jeden ze sestřiných nových bratranců Ethan Watts. Jeho jižanskému šarmu Sienna nedokázala odolat. Avšak vzhledem k tomu, že oba vedly ke sblížení postranní úmysly, jejich výjimečné pouto tak čeká těžká zkouška…
Desire Duo1253 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Playboyovy slibyFinn Steele přežil havárii letadla, a pořádně potlučeného v bezvědomí ho našla na své pláži plachá spisovatelka Willow. Kdo je ten muž, který vypadá jako padlý anděl a nepamatuje si nic ze své minulosti? Willow se rychle stává pro Finna jediným záchytným bodem, a i když ho vypátrají jeho příbuzní, Finnovi se vůbec nelíbí jeho plytká minulost miliardáře a playboye.
Zlatá kolekce130 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Záhada rytecké dílnyLord Lucas Kestrel je jedním z těch, kdo mají zneškodnit špiony, kteří vyzrazují Francouzům důležité informace. Ve svém pátrání narazí na ryteckou dílnu, kde se setkává s mladičkou umělkyní Rebekou. Je možné, že by právě ona mohla být jednou z podezřelých?
Rebeka o Lucasově podezření nemá tušení a snadno podlehne jeho kouzlu. O to větší je však její zklamání, když zjistí pravý stav věcí…
Special na přání441 G AElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Popelka z AmerikyPrinc Conrad z Belorie přijíždí do New Yorku, aby tu na počest svého otce uspořádal charitativní ples. Spolu s ním ho však doprovází i pověsti o jeho bujarém staromládeneckém životě.
Lily Tildenová nepatří mezi špičky společenského žebříčku, nicméně její půvab, moudrost a vyrovnanost princi naprosto učarují.
Special na přání441 G BNatasha Oakleyová (Oakley, Natasha)Popelka v pouštiPollyanna se vydává do pouštního království Amrah, aby natočila film o zážitcích své praprababičky, která tuto zemi kdysi navštívila. Na cestě do pouště ji doprovází přitažlivý a mocný šejk Rašíd al Baha, známý playboy. I když se Pollyanna zapřisáhla, že jeho svodům nepodlehne, jejich výlet jí připadá naprosto pohádkový? A když k tomu Rašíd přidá polibek, je Pollyannino srdce ztracené!
Special na přání442 H AElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Peruánský dědicOpravdu po bratrovi zůstal nemanželský syn? Opravdu se ho bratr zřekl? A opravdu má jejich dynastie vytouženého dědice? Emilio se rozhodne svého jediného žijícího příbuzného po bratrově smrti vyhledat!
Pro Grace je malý Zac to jediné, co ji spojuje se zemřelou sestrou. Přesto se ale odhodlá informovat otce svého synovce, že se stal rodičem. Rozhodně ale nečeká, že se za jejími dveřmi objeví pohledný peruánský milionář, který jí obrátí život vzhůru nohama!
Special na přání442 H BSandra Martonová (Marton, Sandra)Sladká odvetaŠejk Salim al Taj nikdy nemísí obchod s potěšením. Ale stačí jedna noc s jeho zaměstnankyní Grace Hudsonovou a poruší své pravidlo … teď chce výhradně ji!
Když jejich vášnivý románek skončí, Salim nemůže uvěřit, že ho Grace pustila k vodě… a navíc si s sebou odnesla firemní tajemství. Rozhodne se, že srazí svou uprchlou milenku na kolena … pomalu, s rozkoší a nemilosrdně?

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 145
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.11.2022

Poslední modifikace 31.10.2022, 23:50:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace