Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2014

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2014


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance386 W Deborah Simmonsová (Simmons, Deborah)Temný rytířReynold de Burgh se vydává na pouť Anglií a netuší, že mu do ní vstoupí rozhodná mladá žena a bude požadovat, aby se zachoval jako skutečný rytíř – aby chránil a sloužil. Reynold má zachránit její vesnici před drakem.
Sabina Sextonová je přesvědčena, že tento zádumčivý, odtažitý a pohledný muž je její jedinou záchranou. Vloží do jeho rukou nejen osud vesnice, ale nakonec i své srdce.
Historická romance387 Z Margaret McPhee (McPhee, Margaret)V posteli s nepřítelemLondýně by se těžko našel muž, který by po ní netoužil. Když se setkává s pohledným a nebezpečným lordem Linwoodem, pouští se Venetie do nejtěžší role ve svém životě. Musí z něj vylákat přiznání k vraždě jejího vlastního otce!
Třebaže je Venetie skvělá herečka, hrabě Linwood její hru rychle prohlédne. Má sice poněkud temnou minulost, není však žádný zločinec a zájem slečny Foxové ho okouzlí natolik, že se rozhodne s ní také sehrát hru…

(4. část minisérie Zkrocení divoši)
Sladký život283 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Francouzův závazekTu zlodějku mu snad osud přál! To napadlo Navarrea, nekompromisního francouzského milionáře, když v hotelovém pokoji přistihl tu drobnou dívku se svým notebookem v rukou. Výměnou za to, že ji nevydá policii, mu bude muset prokázat službu!
Tawny rychle pochopí, že se stala obětí intriky a že se jí asi nepodaří chladnému Francouzi vysvětlit, jak se věci mají. A že její jediná šance, jak se vyhnout obvinění z krádeže, je být Navarreovi po vůli.
To ale vůbec netuší, co po ní povýšený krasavec bude chtít. A jak to všechno skončí!
Sladký život284 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Žár thajské nociJedna nepovedená svatba je sblížila. A současně od sebe skoro odehnala…
Zackova síť kaváren sice po celém světě nabízí luxusní dorty, jež má na starosti jeho nejlepší přítelkyně a kolegyně Clara, a dělá lidem život sladký, oni dva ho ale sami moc sladký nemají! Přesto, že se dennodenně vídají v práci i doma, přesto, že se na sebe spoléhají, nechávají si pro sebe svá skrytá tajemství… A přitom by si mohli tak snadno pomoci!
A pak nechala snoubenka stát Zacka před oltářem samotného a on si konečně všiml, že Clara by pro něj mohla být více než kamarádka!
Sladký život Duo124 I AKate Hewittová (Hewitt, Kate)Ostrov skrytých tajemstvíŽe Grace skrývá nějaké tajemství, pochopil francouzsko-tuniský podnikatel Khalis během chvilky. A jaké je to tajemství, se rozhodl zjistit, přestože se tomu špičková odbornice na renesanční malířství, která přijela na jeho ostrov ohodnotit sbírku obrazů, brání, seč může.
Grace jiskra, která vzplála mezi ní a zásadovým Khalisem, děsí. Tak ráda by začala zase žít normální život, jenom ona ale ví, co může ztratit!
A že ji Khalis, až se dozví, jaká je skutečnost, nejspíš od sebe odežene!
Sladký život Duo124 I BChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Za branami castellaTemný muž za temnými branami temného sardinského zámku… Tak zapůsobil italský bankéř Cesario na Beth, když se s ním setkala. Rozhodně se ho ale nebude bát! A vybojuje na něm vše, co patří člověku, na němž jí záleží nejvíce na celém světě!
Pro Cesaria je obvinění, s nímž za ním přichází ta křehká zelenooká Angličanka, něčím nepřestavitelným… A nejhorší je, že by to možná mohla být skutečnost!
Nezbývá než počkat, až pravda vyjde najevo…
Sladký život Duo125 J ASusan Stephensová (Stephens, Susan)Vetřelec v rájiRodinné sídlo bylo pro Diega soukromým rájem, místem, kde si může lízat rány, místem, kde je v bezpečí před světem. V bezpečí před vzpomínkami.
Maxie sem dorazila jako svatební koordinátorka, aby připravila svatbu snů pro svou přítelkyni a jednoho z bratrů Acostů. Na setkání s jeho sourozencem jí ale nikdo nepřipravil.
Co si počne Diego s vetřelcem, jehož by tak rád nenáviděl, ale nedokáže to?
Sladký život Duo125 J BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Pán štěstěnyPro oba to byla příležitost. Pro Henryho dokázat svému biologickému otci, že bude jednou dobrým správcem rodinné firmy, pro Astrid, že pro ni svět hudebního vydavatelství je tím pravým. A to, že nalezli i jeden druhého, byl už dárek osudu, zázrak, který museli nejprve pochopit!
Jenže nic není tak jednoduché, jak se může zdát!
Desire1003 K Heidi Bettsová (Betts, Heidi)Sestřin snoubenecKara Kincaidová se už léta tiše trápila nepřiznanou láskou k dávnému příteli, chlapci ze sousedství Elimu Houghtonovi. Její utrpení vyvrcholilo, když se zasnoubil s její sestrou, a aby toho nebylo málo, ještě ji požádali, aby celou svatbu připravila a zorganizovala! Nevěděla, jak se toho úkolu zhostí, ale snažila se, jak nejlépe uměla - do chvíle, než zasáhl osud a její sestra svatbu zrušila. Uvědomí si Eli, že byl zasnoubený s tou nesprávnou sestrou?
Desire Duo1005 L AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Krásný závazekPierce Hollister si nikdy nikoho nenechal připustit moc blízko k tělu - a samozřejmě neměl nikdy v úmyslu stát se otcem. Jenže stalo se, a teď potřebuje chůvu na plný úvazek, aby se postarala o jeho malého synka. Anna Aronsonová je pro tuto funkci jako stvořená. Má ještě své dítě, o které se musí postarat, takže nakonec je pan Odtažitý nucen žít v domě, který dětmi přímo přetéká! Pierceovy pokusy udržet si odstup od dětí i přitažlivé Anny jsou marné…
Desire Duo1005 L BEmily McKayová (McKay, Emily)Láska z dětstvíPokud Dalton Cain nechtěl přijít o vedoucí postavení v rodinné firmě, tak musel splnit absurdní přání umírajícího otce a hledat jeho "chybějící dědičku", dívku, o jejíž existenci se dozvěděli z anonymního dopisu. Pátrání ho znovu sblížilo s Laney, vnučkou jejich bývalé hospodyně. Laney mu učarovala už jako dívenka. Roky jejímu kouzlu na síle nic neubraly. Dalton se rozhodl, že tentokrát už mu jeho rodina ve štěstí bránit nebude…
Desire Duo1004 O ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Její muž zákonaProkurátor James Carlson, pro kterého jeho mocná washingtonská rodina plánuje post prezidenta Spojených států, pracuje na případu korupčního soudce. Jako svědkyni povolá bývalou prostitutku indiánku Maggii. James nemůže jinak než obdivovat sílu a morální pevnost mladé ženy. I když tím ohrožuje nejen svůj případ, ale i celou kariéru, nemůže se ubránit citům, které v něm krásná Maggie probouzí!
Desire Duo1004 O BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Volání krvePrinc Faríd pomalu ztrácel naději, jeho pátrání ve Spojených státech po manželce a dítěti zemřelého bratra bylo přes všechnu snahu marné. Když ho s prosbou o pomoc vyhledala překrásná Gwen, Farídovi se ulevilo, že se nejedná o bratrovu partnerku. Chtěl totiž Gwen sám pro sebe. Gwen však tížila příliš velká a důležitá tajemství, tajemství, která znal sám Farídův otec, král…
Zlatá kolekce28 U Bronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to Sethovo dobře střežené tajemství,, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky Rachel! Neměl by na ni myslet ani o ní snít. Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými.
Jillian neměla zrovna jednoduchý život. Manžel jí lhal, podváděl ji a nakonec ji nechal samotnou. Byl to její švagr Seth, jenž jí pomohl v nejtěžších v chvílích. Až příliš pozdě si Jillian uvědomila, že po Sethovi bolestně touží a že city k němu se vymkly její kontrole…
Pomůže jim vzájemná láska překonat minulost, která je oba svazuje?
Special na přání237 G ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Toskánské dědictvíRinaldo a jeho bratr Gino jsou nemile překvapeni závětí otce, v níž část majetku patří jakési Angličance Alexandře. A protože ji nemohou vyplatit, zbývá jim jediné: hodit si korunou a vítěz se s ní musí oženit!
Special na přání237 G BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Touha a povinnostBrock se vydá navštívit vdovu po svém zemřelém příteli, aby vyhověl jeho poslednímu přání. Z vyprávění zná každý detail ze života Callie, a přestože ji nikdy předtím neviděl, ví, o čem sní, co má ráda… A když ji uvidí, zjistí, že je ještě krásnější a zajímavější, než si představoval!
Special na přání238 H ASusan Petersonová (Peterson, Susan)Taneční lekcePřitažlivá Quinby má horoucí srdce a pěkně proříznutou pusinku. Snad proto se soupis jejích zaměstnání rovná telefonnímu seznamu. A nyní ji opět pronásleduje smůla a možná ji i přes její talent vyhodí od policie. Naštěstí si ji vezme pod svá ochranná křídla její nový kolega Josh Reed…
Special na přání238 H BDiana Palmerová (Palmer, Diana)Lásky se neodříkej!Alexandr neměl o ženách nejlepší mínění. Kdyby náhodou někdy uvažoval o ženění, o jedné by věděl – Jodie byla sladká, milá, skvěle vařila, byla mateřský typ a taky byla nejlepší přítelkyní jeho sestry. Ale on o ni nestál, nestál o žádný závazek, i když Jodie se kvůli němu už roky trápila. Až jednou…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1465
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.06.2014

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace