Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2007

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2007


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance788 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Manžel na vyžádáníPřed rokem musela Dominika opustit svého manžela, kterého velmi milovala. Teď, po roce, kdy vybojovala sama se sebou bitvu o život, udělá cokoli, aby ji Andreas znovu pustil do svého domova i srdce. A protože Andreas si moc dobře pamatuje, jak mu s Dominikou bylo krásně, souhlasí s měsíčním manželstvím na zkoušku.
Romance789 B Nicola Marshová (Marsh, Nicola)Vzkříšená nadějeKeely nevěří v lásku na první pohled a kvůli problémům s váhou v mládí letech trpí nízkou sebedůvěrou. Nadbytečná kila sice shodila, ale za cenu zdravotních následků, a kvůli nim pochybuje o možnosti navázat s nějakým mužem hlubší vztah.
Ale pak potká Lachlana a okamžitě se do něho zamiluje. Je tu však ještě další problém: kdysi ho na vlnách rozhlasu v telefonickém vstupu anonymně ponížila. Pozná ji Lachlan po hlase?

Minisérie Kancelářské klípky
Romance790 C Sophie Westonová (Weston, Sophie)Šejkovo objetíNataša Lambertová, úspěšná podnikatelka, má jít za svědka na svatbě své přítelkyně. Svědkem ženicha je šejk Kazim al Saraq, okouzlující muž s konzervativním názorem na ženy, který je rozhodnut získat Natašino srdce. I když ji zajímá, Nataša se bojí, že by si ji mohl podmanit…
A to ještě neví, že ji ohrožují nejen její city, ale také jiné nebezpečí, a že Kazim je ochoten riskovat i život, aby ji chránil.
Romance791 D Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Zachráněna v pouštiJenna po prudké hádce se svým otčímem, který má jedinou starost: jak ji i Jenninu malou sestru připravit o dědictví, vystoupí uprostřed australské nehostinné buše z vlaku. To poslední, co by čekala, je, že potká osamělého Rileye Jacksona. Ten žije sám na farmě a po ženách vůbec netouží. Osud Jennu a Rileye svede dohromady, ale teprve čas ukáže, zda mají společnou budoucnost.
Romance Duo792 T ADonna Claytonová (Clayton, Donna)Nevšední splátkaOdpověď Cagea během strohého svatebního obřadu zněla ano. Avšak ještě před tím, než si on a Jenna slíbili vzájemnou úctu a lásku, uzavřeli svou vlastní dohodu. Jenna Butlerová totiž tomuto cizinci zachránila život, a on měl povinnost jí svůj dluh splatit.
Romance Duo792 T BJennie Adamsová (Adams, Jennie)Sňatek dohodouClaire je šokována, když jí její chladný a odtažitý šéf Nicholas Monroe oznámí, že potřebuje vhodnou manželku a že žena, kterou si vybral, je právě ona! Má na jeho nabídku manželství bez lásky přistoupit? Jak dlouho před ním dokáže skrývat své vřelé city, které k němu chová od chvíle, kdy vstoupila do jeho kanceláře?
Bestsellers2 BE Sharon Sala (Sala, Sharon)Sněhová bouřeCaitlin Bennettová ví, že kdesi v New Yorku ochromeném sněhovou bouří se skrývá muž, který ji chce zabít. Netuší ovšem proč…
Po výhrůžných dopisech, které jí posílal celé měsíce, se neznámý odhodlal k činu, ale její výpovědi nikdo nevěří. Jenom bývalý policista Connor MCKee, zvaný Mac, stojí Caitlin po boku a snaží se ji ochránit před smrtelným nebezpečím. Vrah může udeřit každou chvíli. Dokáže Mac odhalit děsivé tajemství dřív, než všechny stopy skryje padající sníh?
Historická romance185 E Paula Marshallová (Marshall, Paula)Dvě manželstvíLuke Harcourt, který se jako nevlastní syn vévody z Lyndaleu pokouší stát publicistou a spisovatelem, se zamiluje do přítelkyně své bytné, vdovy Anne. Ta je nejen velice hezká, ale také chytrá, a inspiruje ho v literární činnosti. Na to, že se živí šitím, je Anne pozoruhodně vzdělaná dáma.
Tou dobou se ve společnosti mluví o tom, že markýzi Clairvalovi uprchla manželka a beze stopy zmizela. Markýz ji dává hledat najatými špehy, ale dlouho bezvýsledně.
Kdy se osudy tří hlavních hrdinů protnou a jak naloží se svými životy?
Historická romance183 W Anne O'Brienová (O'Brien, Anne)Láska a intrikyMarcus, vikomt Marlbrooke, touží získat sídlo, které dříve patřilo rodině Harleyových. Ti o něj přišli po nástupu krále Karla a jako zapřísáhlí roajalisté byli zbaveni svého majetku. Nejschůdnější cestou, jak získat Winteringhamské převorství, je oženit se s Kate Harleyovou, dcerou posledního majitele. Ta se ovšem zaslíbila svému bratranci a před Marcusem se snaží uprchnout v přestrojení za chlapce. Na útěku má však nehodu a zachrání ji právě Marcus, který je krásou dívky v mužských šatech nebývale zasažen…
Historická romance184 Z Mary Brendanová (Brendan, Mary)Štědrý ochránceHelen Marlowová se díky svému sobeckému bratrovi ocitla i se svou mladší sestrou takřka na mizině. V duchu se přesvědčuje, že stát se milenkou sira Jasona Huntera je jediným praktickým řešením jejích nesnází a nemá to nic společného s pocity, jaké se jí zmocňují v jeho přítomnosti… ani s tím, jak celá taje při pohledu do jeho očí, slibujících vzrušující cestu zahradami rozkoše…
Sladký život53 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Prázdniny v ItáliiJe to zvláštní náhoda, která svede dohromady krásného a bohatého Lorenza, jenž nutně potřebuje manželku, aby nepřišel o zděděné rodinné sídlo, a Angličanku Jodii, kterou právě opustil snoubenec. Jodie původně chtěla v Itálii strávit jenom prázdniny, během nichž by si léčila zlomené srdce. Po Lorenzově nabídce se rozhodne si je prodloužit na celý rok!
Sladký život54 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Štěstí a láskaPokud se řeckému milionáři Philiposovi podaří donutit křehkou Alesii, svou anglickou vnučku, aby se provdala za bohatého Sebastiena, syna jeho největšího obchodního rivala, pomstí se těm, jež nenávidí úplně ze všech nejvíc na celém světě! Vždyť dva mladí lidé ze dvou znesvářených rodů se mohou jenom nenávidět! A on už se postará o to, aby ani jeden z nich nikdy nezískal zpět svobodu!
Sladký život Duo15 I AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)DědicBohatý a úspěšný australský podnikatel Byron po sedmi letech znovu vstoupí do života Cary, i když jejich krátké manželství už dávno skončilo. Využije toho, že společnost, kterou Cara vlastní, právě bojuje o existenci, a nabídne jí zakázku, jaká se neodmítá. Byron ale nechce využít Caru jenom jako bytovou architektku na zařízení přepychového sídla. Chce, aby mu porodila dědice!
Sladký život Duo15 I BCarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Dům nad mořemAustralský miliardář Ethan před lety definitivně vyškrtl Miu ze svého života. Jejich cesty se však na pohřbu Ethanova bratra Richarda znovu setkávají a Mia tvrdí, že nosí pod srdcem Richardovo dítě! Ethan se domnívá, že jí jde o peníze, z pocitu povinnosti vůči zesnulému bratrovi se však rozhodne, že se o těhotnou Miu postará.
Desire757 K Heidi Bettsová (Betts, Heidi)Tanečnice z Las VegasUž čtyři roky využíval Cullen Elliott každé možné příležitosti, aby zaletěl do Las Vegas za svou milenkou Misty. Nic neřešili a jen si užívali mimořádné erotické přitažlivosti, která mezi nimi od počátku panovala. Nečekané Mistyino těhotenství však vše změnilo. Věděla, že je pro Cullenovu rodinu nepřijatelná, proto se rozhodla, že Cullenovi ustoupí z cesty…

Minisérie Klan Elliottových
Desire758 L Maureen Childová (Child, Maureen)Skoro jako manželéCooper Lonergan přijíždí po patnácti letech na ranč svého dědečka a ví, že pobývat tam nebude pro něj vůbec jednoduché. Je rád, že má s sebou svou vynikající a výkonnou sekretářku Karu, na níž se stal během těch let, co pro něj pracuje, úplně závislý. Avšak Kaře už pracovní vztah nestačí, chtěla by víc… Jak má přesvědčit Coopera, aby se přestal trápit pro minulost a začal žít?

Minisérie Letní vzplanutí
Desire Duo759 O ALinda Conradová (Conrad, Linda)Hříšná pomstaDeanu Loganovi se zdálo, že je to dobrý nápad pozvat sekretářku Jodii, s jejíž prací byl mimořádně spokojený, na služební cestu na Havaj. Nečekal však, že jej Jodie zaujme i jako žena… Brzy se však museli zase vrátit k pracovnímu vztahu. Vzpomínky na společnou vášeň však Deanovi nešly z hlavy.
Desire Duo759 O BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Havajské nociBohatý a úspěšný Chase Severin se vrací do rodného města a myslí na jediné:na pomstu. Chce ukázat všem, kteří mu ublížili, kam to chudý syn místního opilce dotáhl, a hlavně chce dostat na kolena Kate, kterou tak miloval a která jej zradila…
Special113 G AElaine Coffmanová (Coffman, Elaine)Nevěsta z temného hraduZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Lady Anne je odhodlaná udělat cokoliv, aby vypátrala, jaký osud potkal jejího otce – i když to znamená vydat se do rukou muže, kterého všichni považují za krutého netvora…
Special113 G BRuth Langanová (Langan, Ruth)Lhářka a darmošlapZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Potulná kazatelka a protřelý desperát si navzájem nemají co vyčítat: oba jsou postrachem všech důvěřivých hlupáků! Přesto by nejradši jeden druhého uškrtili – nebýt jisté nečekané komplikace…
Special113 G CMary McBrideová (McBride, Mary)Balada o JosiiZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Josie si nepamatuje nic ze své minulosti. A její budoucnost není o nic růžovější: vždyť je vydaná na milost nerudnému šerifovi, který ji vyhrál v kartách!
Lékařská romance duo96 R AAmy Andrewsová (Andrews, Amy)Láska si nevybíráKdyž Richard hleděl na Holly, připadala mu až neskutečně mladá, svěží a nevinná jako motýlek. Nechtěl se svou temnou minulostí setřít pel z jejích křídel, a tak se s ní rozešel. Osud ale rozhodl, že je dá dohromady, tentokrát za nebezpečných okolností na nepokoji zmítaném ostrově Tanrami…
Lékařská romance duo96 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Pošetilé srdceSestřička Kate přijala nové místo, aby zapomněla na zradu svého snoubence a aby si dala život zase do pořádku. Přesto její pošetilé srdce hned od prvního dne vzplálo pro neodolatelného Skota, Hamishe McGregora. Ale tento talentovaný doktor se měl za tři týdny vracet do Skotska. Co si Kate počne?
Kolekce52 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Měsíční zátokaAlexandře McCordyové se zhroutil dosavadní poklidný život v letovisku Měsíční zátoka jako domeček z karet. Poté, co narazila na tělo mrtvé ženy, shledala, že se její pracovní ráj na jednom z ostrovů Middle Keys proměňuje ve zlý sen. Všechny důkazy, které se jí podařilo vypátrat, mířily k jedné osobě na ostrově – a k ní samé jako k poslední oběti. Ale kdo je vrahem? A proč si David Denhem, její bývalý manžel, jehož už roky neviděla, vybral právě tento okamžik, aby znovu vpadl do jejího života?

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3522
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace