Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2010

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance913 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Sňatek za milionTelevizní hvězda Belle Davenportová má za manžela pohledného milionáře Iva. Navenek působí jako dokonalý šťastný pár, ale jen oni vědí, že se v podstatě jedná o sňatek z rozumu. Belle však nadále netouží žít bez lásky a rozhodne se od Iva odejít. Jejich odloučení je ale paradoxně ještě víc sblíží. Oba k sobě postupně znovu nacházejí cestu, a když jako zázrakem zplodí dítě, nic už nebrání tomu, aby se stali skutečnou rodinou.
Romance914 B Jackie Braunová (Braun, Jackie)Slunce nad vinicíKoupě vinařství rodiny Monroeů poskytlo Zackovi nový start do života přesně tak, jak potřeboval. Ani se nemohl dočkat, až se do něho po svém pustí. Nicméně nová práce s sebou přinesla něco, s čím rozhodně nepočítal: jistou zarputilou ženu Jaye Monroeovou. Jaye ví, že musí se Zackem spolupracovat, aby vinařství dosáhlo úspěchu. Do cesty se jim ale staví silná vzájemná přitažlivost! A Jaye po letech začíná pozvolna přehodnocovat svoji zásadu žít jen pro podnikání…
Romance Duo915 T AShirley Jumpová (Jump, Shirley)Čtyři dny radostiAtraktivní právník Nick Gilbert vodí ženy raději na romantické večeře než na dětské charitativní pikniky. Ve společnosti upjaté a nepolapitelné Carolyn Duffové se ale ochotně zapojí do jakékoliv hry. Jakmile nahlédne do její čisté duše, uvědomí si, že nikdy neviděl krásnější bytost…
Romance Duo915 T BBarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Víkend u oceánuLianne se uchýlí do domku na pláži a přemýšlí o vlastnostech muže, který by měl být otcem jejího dítěte. Tento seznam se nedopatřením dostane do rukou jejího věčně zaneprázdněného šéfa Traye Elliota. Ten zjistí, že Lianniny podmínky splňuje, a nabídne se jí jako kandidát…
Zlatá dynastie20 CH Kristi Goldová (Gold, Kristi)Nezákonná přitažlivostAlisha Hartová dobře ví, že s arogantními kolegy právníky je lepší si nic nezačínat. Takové, jako je Daniel Fortune, moc dobře zná - jsou elegantní, výřeční, ambiciózní. Když však jejich hravé škádlení přejde v opravdový střet ve veřejností sledovaném procesu, nabídne Daniel Alishe sázku, kterou nemůže odmítnout. Daniel však tak dlouho na vítězství čekat nedokáže a brzy se slovní potyčky v soudní síni změní ve vášnivé noci v ložnici. Ale co když jim jejich vztah zničí kariéru?
Daniel začíná brzdit a Alisha nemá na výběr - musí vyhrát svůj případ a riskovat, že prohraje své srdce.
Hvězdy romance8 F Penny Jordanová (Jordan, Penny)Seznam přáníPřestože se Hana Maitlandová narodila v rodině vesnického vikáře, rozhodně nehodlala svůj život zasvětit Bohu. Od mládí toužila být úspěšná a budování kariéry podřídila celý svůj život. Muži ji nezajímali, dokud nepotkala krásného neznámého, kterého nemohla dostat z hlavy.
Bohužel když nastoupila na nové místo viceprezidentky ve firmě úspěšného finančníka Silase Jeffreyse, které znamenalo naplnění jejích snů, zjistila zdrcující skutečnost. Tajemný neznámý je jejím novým šéfem. Dá Hana přednost kariéře, nebo začne bojovat o Silasovu lásku?
Záhady a romantika3 R Debra Webbová (Webb, Debra)Na žhavé stopěBree Hunterová po několika tvrdých letech u policie dostala příležitost pracovat v kriminalistickém oddělení a svou práci milovala. Pak se však v jejím okrsku stal zločin, který otřásl i jejími chladnokrevnými kolegy. Byla zavražděna federální agentka a do jejich městečka přijeli nejen vyšetřovatelé z FBI, ale i velké množství novinářů. Breein život se obrátil vzhůru nohama především proto, že musela začít úzce spolupracovat se šerifem okresního města Patrickem Martinezem. S tímto mimořádným mužem jako začínající policistka asi půl roku žila, pak se však ve zlém rozešli. Osm let se pak Bree dařilo úspěšně se mu vyhýbat. A také mu zatajit jednu velmi důležitou věc…
Historická romance296 E Juliet Landonová (Landon, Juliet)Milenčiny vzpomínkyHelene Folletová se lordu Burlu Wintersonovi snažila vyhýbat od té doby, kdy se rozhodla spojit život s jeho bratrem, jemuž už kvůli vážné chorobě nezbývalo mnoho života.
Teď je však nucena žít pod Burlovou ochranou, protože se stal poručníkem jejího malého synka. Ani ona, ani Burl si však nechce přiznat, jak mučivá a zároveň svůdná je vzpomínka na jednu dávnou osudovou noc…
Historická romance294 W Kate Bridgesová (Bridges, Kate)Píseň AljaškyAutumn MacNeilová je úspěšná zpěvačka v luxusním hotelu ve Skagway na Aljašce. Jejím snem je vlastnit a provozovat hotel, ale žádný z bankéřů jí není ochoten na její záměr půjčit. Během maškarního plesu ji unese obávaný desperát Quinn Rowlan. V převleku si ji totiž splete s její věrnou přítelkyní Victorií, která je ošetřovatelkou. Jeho bratr je těžce raněn a Quinn se ho snaží zachránit. Brzy však zjistí svůj omyl, ale nemůže Autumn jen tak nechat odejít, když ho hledá celá Aljaška jako nebezpečného zločince. Zvlášť když si navíc uvědomí, že ho ta dívka velice přitahuje…
Historická romance295 Z Diane Gastonová (Gaston, Diane)Miss AnglieMladičká Madeleine musí pracovat v hráčském doupěti lorda Farleyho, který ji nabízí jako výhru svým zákazníkům. Tam se jednoho dne setká s lordem Devlinem Steelem. Když se znovu za několik let sejdou, Devlinovi se naskytne příležitost, jak Medeleine zachránit - výměnou za výhru si ji odveze i s její dcerkou do svého bytu.
Třebaže ji miluje, je mu jasné, že vzít si ji za manželku nemůže. Jeho bratr spravuje Devlinovo dědictví a ke sňatku s Maddy by svolení nikdy nedal. Devlinovi tedy nezbývá než hledat si bezúhonnou manželku z vyšších kruhů…
Sladký život183 P Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Milionář z FlorencieNakonec se Gail přemluvit nechá! Bude se ucházet o místo osobní asistentky londýnského milionáře Zanea, jak si to přeje její snoubenec. Přestože je to ta poslední věc, o kterou by stála. Přestože je to právě to, čeho se v životě nejvíce bála! Se Zanem se totiž už nikdy nechtěla znovu setkat! Co když ji Zane pozná?
Zane má ovšem také plán. A Gail se nečekaně stane vězněm na jeho tvrzi v Toskánsku…
Sladký život184 Q Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Manželka pro AustralanaNešťastnou lásku mohou prožít i vyvolení!
Třeba šéf významné australské důlní společnosti Max. A samozřejmě skromná tlumočnice Alexandra; káčátko, které se náhle proměnilo v nádhernou labuť, takže i světaznalý Max úžasem oněměl. Přestože to, co je oba k sobě přitahuje, je to nejsilnější, co vůbec kdy poznali, vědí, že si nejsou souzeni!
Jenomže nešťastné lásky se mohou někdy proměnit v lásky více než šťastné…
Sladký život181 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Se Sicilanem v nebiDivoška, která se chtěla vždycky poměřovat se svými bratry! Taková byla Leonora. A mužská byla i profese, kterou se chtěla živit. Toužila stát se pilotkou v soukromých aeroliniích Avanti.
To Alessandro dával přednost vždy ženštějším ženám. Když ale jednou v kabině svého letadla objevil Leonoru, nebyl si tím už zdaleka tak jistý. A těch několik dní, kdy Leonora musela na středověkém sicilském hradu předstírat, že je jeho milenka, změnilo vše pro ně oba!
Kniha úzce navazuje na titul Sicilská dynastie, který vyšel v červnu.)
Sladký život182 Y Julia Jamesová (James, Julia)Nabídka od ŘekaMěl to být přece jenom formální sňatek!
Theovy peníze měly zachránit firmu Vickyina řeckého strýce, a jakmile by se všechno uklidnilo, měl následovat poklidný rozvod. Vicky by se vrátila do Anglie a věnovala se dál své práci v útulku pro problémové děti.
Jenže jak mohla Vicky vědět, že její horkokrevný manžel se se svazkem naoko nespokojí? A jak by se mohla vypořádat s tím, že je jen jednou z mnoha žen v Theově životě?
A jak by se mohl Theo vyrovnat s tím, že manželka dala před ním přednost jinému muži?!
Sladký život Duo58 I AKate Hewittová (Hewitt, Kate)Vyvolená z WalesuOdpovědnost je krásná vlastnost, ale zatratit kvůli ní lásku…?
Řecký magnát Lukas je rozhodnutý, že se o holčičku, o níž se její velšská poručnice Rhiannon domnívala, že je jeho, postará. I když Annabeliným otcem je ve skutečnosti Lukasův synovec. Lukas má ale přece odpovědnost vůči rodině!
O odpovědnosti ví své i Rhiannon. Na rozdíl od Lukase ale věří tomu, že má právo i na lásku. A rozhodne se za ni bojovat!
Sladký život Duo58 I BCarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Toulky po ŘímuUž jednou to mezi Lazzarem a Caitlyn, která pracovala jako stážistka v jeho australském hotelu, zajiskřilo! Tenkrát se ale ještě jiskra v plamen rozhořet nemohla. O dva roky později ale již požáru ani jeden z nich zabránit nemohl… A nechtěl! A to i přesto, že Lazzaro Caitlyn nechce důvěřovat! Jak by mohla být upřímná žena, jejíž sestřenice jeho rodině tak ublížila?
Sladký život Duo59 J AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Světla Las VegasBez peněz, bez dokladů a bez oblečení… A před zamčenými dveřmi na chodbě hotelu v Las Vegas… Naštěstí se na scéně objevil více než přitažlivý Zack, jemuž celý hotel patřil! A nabídl Kate pomoc. To, že to nebude zadarmo, Kate věděla od samého začátku! Ale vůbec jí to nevadilo… Aspoň do té chvíle, než se Zack pokusil začít omezovat její samostatnost!
Sladký život Duo59 J BAnna Clearyová (Cleary, Anna)Tiskový magnátZa dveřmi se neposlouchá!
A to, co vyslechla Cate, by mohlo změnit tvář tiskového světa nejenom v Sydney. Především by to ale mohlo zlomit vaz majiteli tiskového impéria, bezohlednému Tomovi! Jenže Cate není jenom obyčejná pohledná naivka, které Tom znával dříve. A Tom není vůbec tak bezohledný, jak se o něm tradovalo…
A poslouchat za dveřmi může někdy přinést i štěstí!
Romance se šejkem31 M Jane Porterová (Porter, Jane)Sultánovy intrikyPrincezna Nicolette se vydává za sultánem Málikem Romanem Nurim do jeho království, aby mu rozmluvila předem domluvené manželství se sestrou. Pobyt v Barace - zemi uprostřed pouště - a charizma okouzlujícího Málika ji ovšem natolik ohromí, že se do něj zamiluje. Své city ale nemůže přiznat, protože Málik ji nikdy nebude milovat…
Romance se šejkem32 N Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Oáza štěstíCrystal Rawlinsová přijíždí do pohádkového paláce šejka Fariqa Hassana jako vychovatelka jeho dvou malých dětí. Fariq po svých předchozích zkušenostech nevěří ženám, ale přesto v přítomnosti Crystal se jeho srdce vždy rozbuší. Ani Crystal nezůstává chladná, ale oba se brání zamilovat se. Stačí však jeden jediný polibek v písečné bouři uprostřed pouště a jejich srdce jsou navždy ztracena…
Desire868 K Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Tajné zásnubyElizabeth Pryceová se právem cítila na královském plese jako Popelka. Však také mezi ty urozené hosty a celebrity nepatřila. Byla osobní asistentkou královny a pozvánku na ples dostala zcela mimořádně. Připadala si jako v pohádce, když ji o tanec požádal králův nevlastní bratr princ Ethan. Marně se ho Elizabeth ve vší slušnosti snažila zbavit. Když Ethan o něco projevil zájem, nepolevil, dokud to nezískal…

(2. díl minisérie Královské pokušení)
Desire869 L Maureen Childová (Child, Maureen)Dívka v nesnázíchRodina Julie Prenticeové patřila k newyorské šlechtě, lidem s modrou krví, kteří si ze všeho nejvíce zakládají na svém dlouhém rodokmenu. A teď jejich princezna čekala dítě sice s boháčem, ale bez patřičného původu. Takový skandál! Juliina rodina se jí zřekla, otec jejího dítěte, Max Rolland, pochyboval o svém otcovství, a ke všemu Julii začal někdo vydírat. Podaří se Julii tuto nelehkou životní situaci vyřešit?

(1. díl minisérie Skandály na Manhattanu)
Desire Duo870 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Nenapravitelný záletníkRand byl přesvědčen, že muži z jejich rodu nejsou pro manželství stvořeni. Proto když mu jeho ohnivá milenka Tara ve slabé chvilce prozradila, že ho miluje, vzal nohy na ramena a rozešel se s ní. Po pěti letech je okolnostmi nucen být opět Taře nablízku a netuší, že ona je nachystána použít všechny prostředky k tomu, aby vybojovala muže svého srdce.

(1. díl minisérie Na účtu lásky)
Desire Duo870 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Msta na druhouPřestože Abby věděla, že by se měla přitažlivému Nickovi Coltonovi zdaleka vyhnout, neudělala to a strávila s ním několik úžasných romantických víkendů. Teprve pak se dozvěděla, že Nick se tím chtěl jejímu otci, svému největšímu obchodnímu rivalovi, pomstít. Nick ale nepočítal s tím, že poslední slovo bude mít láska.

(2. díl minisérie Zlatí ženichové)
Special Na léto150 H AElizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Dostaveníčko v RiuLetní rendez-vousJefferson se rozhodne poněkud svérázným způsobem řešit manželskou krizi. Unese devatenáctiměsíčního syna matce rovnou z náruče a doufá, že ji tak donutí k návratu. Přistáním v Riu de Janeiru Christa roztočí řetězec událostí a postupně zjistí, že jejich manželství ještě není zdaleka ztraceno.

(2. vydání)
Special Na léto150 H BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Vášnivá milenkaLetní rendez-vousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek… Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!


(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2454
Denní počet: 2
Počítáno od: 11.07.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace