Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2021

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2021


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance558 W Diane Gastonová (Gaston, Diane)Skrývaná vášeňPřed lety se Lorene provdala za o padesát let staršího hraběte, aby zachránila sestry a umožnila jim provdat se z lásky. Teď - ve čtyřiadvaceti letech - se z ní stala vdova. A muž, který po jejím otci zdědil panství a jehož už roky tajně miluje, je falešně obviněn z vraždy jejího manžela.
Dell, hrabě z Penfordu, přestože své srdce uzamkl před láskou, Lorene obdivuje. Ale bylo by skandální, kdyby jí dal své city najevo. Osud s ním má však jiné plány a Dell teď udělá všechno pro to, aby očistil své jméno a získal Loreninu ruku.
Historická romance559 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn )Popelka z předměstíAby Sutton Keynes získal dědictví svého strýce, musí se do čtyř týdnů oženit s urozenou dívkou. Uspořádá proto slavnost, kam pozve vybrané svobodné mladé ženy z londýnské smetánky. Všechny jsou krásné, všechny jsou urozené a všem jde jen o jeho peníze.
Všem, kromě jedné - italské princezny Chiary. Ta však noc před plesem beze stopy zmizí. Podaří se Suttonovi Chiaru včas najít, nebo přijde o lásku i dědictví?
Sladký život455 X Susan Stephensová (Stephens, Susan)Skandál v MadriduSblížila je jiskra, která mezi nimi přeskočila… Pyšného šlechtice Alejandra a kuchařku Sadii.
Jenže může Sadie věřit tomu, že pro Alejandra znamenala více než společnici na těch pár vášnivých hodin? Zvláště po tom, co ji bez slůvka vysvětlení opustil? Jak si má ale vysvětlit to, že se jí nechce vzdát?
A jak mu říci to, co před ním tajit nemohla?
Sladký život456 Y Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Balet s miliardářemMělo to být dobrodružství na jednu noc… a ani jeden od té noci více nečekal. Ostatně… ani si nevyměnili telefonní čísla!
Jenže to, co mělo zůstat jedinou nocí, se proměnilo… v noční můru!
Leah ví, že musí toho muže, s nímž se seznámila, shořela v žáru vášně a zase se s ním rozešla, informovat o tom, co se stalo. Rozhodně ale neočekávala, že Theo se rozhodne tak, jak se rozhodne.
Protože Theo je zvyklý, že vše se bude dít tak, jak si přeje on!
Sladký život Duo296 I AMichelle Smartová (Smart, Michelle)Vzpomeň si na mě!Co se stalo před čtyřmi roky…? Ne, Orle se vybavují jenom záblesky. Záblesky světa, který byl nejdříve krásný… a pak strašný. Záblesky z doby, po níž jí zbyly jizvy. Na těle i na duši. Jizvy a syn!
Když Tonino poprvé uvidí syna ženy, která od něj před čtyřmi roky bez slůvka vysvětlení odešla, pochopí. Byl připraven o ty nejkrásnější chvíle v jeho životě!
Jenže pořád nechápe proč!
Sladký život Duo296 I BJackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Královnou na vládcův příkaz"Jen si můžete vybrat, v jaké kleci to bude…"
Tárík je vládce a pán a jeho slovo bylo zákonem. A přikázal té Angličance, aby se stala jeho ženou, aby se stala královnou. A Charlotte souhlasila. Souhlasila, protože věděla, že z tajemného pouštního království už stejně nikdy nebude moci odejít.
Souhlasila, protože uvěřila, že její osud má jméno Tárík…
Sladký život Duo297 J ADani Collinsová (Collins, Dani)Popelčino pokušeníZasněžená kanadská krajina a v ní ona a on. Muž, žena a jezírko plné horké vody… A on je princ a ona… a tady pohádka končí. Sopi má sice spoustu rysů pohádkové Popelky, ale k tomu, aby jí někdo dal tři oříšky, se osud nějak nemá. Zase na druhou stranu ji nemusí Rhys tak pracně hledat jako jeho kolega z pohádky.
Jenže když ji najde, nestačí to.
Musí ještě najít sám sebe!
Sladký život Duo297 J BMillie Adamsová (Adams, Millie)Co se takhle vzít?Je to docela šok, když žena, které jste se v životě nedotkl, v televizi prohlásí, že jste otcem jejího dítěte! Dante se sice dokáže vypořádat s každou situací, s touhle… to bude trochu problém! Zvláště proto, že když to Minerva oznámila celému světu, seděl v místnosti s jejími rodiči a jejím bratrem - svým nejlepším přítelem.
Ale svatba se ukáže být teprve začátek opravdových problémů!
Desire1220 K Jessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Tajně zamilovanáAddison si připadala jako naprostá zoufalka. Rok už pracovala pro charismatického šéfa Brannona Knoxe, do kterého byla téměř celou tu dobu zamilovaná. Když pak shodou okolností strávili společný víkend jako milenci, byl její osud zpečetěn. Addison učinila zoufalé gesto: požádala Brannona, aby si ji vzal. Ten zděšeně odmítl, ale časem se mu vše rozleželo v hlavě…
Desire Duo1221 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Pokušení nadosahJoa se vrátila do Bostonu, aby našla svůj smysl života a taky vyléčila si své zlomené srdce.
Zapřisáhla se, že už nikdy ani nepohlédne směrem k zadaným a jinak nedostupným mužům. Do cesty se jí ale připletl přitažlivý vdovec Ronan Murphy a jeho dva malí synové a ona opět ztratila hlavu i srdce… Dokáže Ronan Jou přesvědčit, že po zesnulé manželce nebude hrát jen druhé housle?
Desire Duo1221 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Najatý milenecPozvání na svatbu dostalo Iris, guru životního stylu s úspěšnou reality show, do nepříjemné situace. Potřebovala na takovou okázalou společenskou akci reprezentativního partnera. Rada sestry, aby si zajistila placený doprovod, se jí moc nelíbila, když ale v baru uviděla Zaca, pohledného závodníka v jachtingu, který hledal sponzory pro svůj sportovní tým, udělala mu návrh, jaký se neodmítá…
Zlatá kolekce114 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Společnice pro životDaniel, hrabě Cavendish, se po dramatickém životě během balkánské války začíná doma v Anglii pomalu nudit. Přivítá proto možnost zúčastnit se pátrání po pachateli únosů několika mladých dívek.
V jeho úsilí ho podporuje nová společnice jeho matky, která má s člověkem podezřelým ze spáchání mnoha zločinů neblahé zkušenosti. Elizabeth je sice mladičká, ale její odvaha a chladnokrevný postoj i v nebezpečných situacích probudí v Danielovi vůči ní nečekanou úctu a možná něco mnohem hlubšího…
Special na přání409 G AJane Porterová (Porter, Jane)Prázdniny s králemJesslyn pracuje jako učitelka na škole ve Spojených arabských emirátech. Na konci školního roku se u ní znenadání objevil Šaríf Fehr, který byl jejím spolužákem na studiích v Londýně a na nějakou dobu se stal i jejím milencem. Jenže dnes je Šaríf vládcem země Sarq a jedním z nejmocnějších mužů na Středním východě. Žádá Jesslyn, aby odcestovala s ním a o prázdninách učila jeho dcery…
Special na přání409 G BDiana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Italský milenecPro anglickou chůvu Sophii to začalo jako sen: záskok u nesmírně bohaté italské rodiny, letní pobyt s dětmi na malebném ostrově, láska s bankéřem Ettorem, strýčkem jejích malých svěřenců. Ten sen ale skončil ve chvíli, kdy ji Cinzia, s níž měl Ettore uzavřít sňatek z rozumu, označila za zlodějku. Bude mít Sophie vůbec někdy šanci Ettoreovi vysvětlit, jak jí všichni křivdili? A dozví se Ettore, že se stal otcem?
Special na přání410 H AJennie Lucasová (Lucas, Jennie)Únos do ŘeckaPro Rose to měl být nejkrásnější den jejího života. Právě řekla "ano" švédskému baronovi, jenže během pár chvilek se vše změnilo! Rose seděla v temném autě vedle stejně temného Řeka, jenž se jí pokoušel namluvit, že její manžel je zločinec! Xerxesovi je vše jasné: Ta drobná kráska musí být se švédským baronem na všem domluvena… Až postupně začíná mocný Řek chápat, že Rose se pokouší nacházet ve všech kolem sebe jen to dobré. A on teď bude muset udělat vše, aby odčinil křivdu, jíž se na ní dopustil!
Special na přání410 H BMaureen Childová (Child, Maureen)Odsouzená k rozkošiPomsta může někdy být opravdu sladká… Vzala si ho. Využila a opustila. Pět let čekal Rico King na to, aby se mohl Terese pomstít. Teď ji má přesně tam, kde chtěl. Ve svém hotelu na malém ostrově, z něhož není úniku. Ve své posteli. Pro Teresu je jeho trest spíš sladkým mučením. Mnohem víc ji trápí to, že bude muset lásku svého života znovu opustit…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 214
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.06.2021

Poslední modifikace 26.06.2021, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace