Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2011

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2011


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance939 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Vytoužená láskaCtižádostivý Boyd Blanchard už brzy stane v čele prosperujícího rodinného podniku. Všichni o něm vědí, že je nejbohatším svobodným mužem v celé Austrálii. Ví to i Leona, která ho zná od dětství. A nejen zná, ale i tajně miluje! Boyd je však zvyklý na ženy jiného postavení, a tak Leona své city k němu maskuje prostořekou jízlivostí.
Romance Duo940 T AJessica Hartová (Hart, Jessica)Líbánky v tropechMilionář Tom Maddison stráví nečekaně se svou asistentkou Imogen tři týdny na tropickém ostrově. Imogen svého šéfa již dlouho obdivuje, i když on na ni pohlíží jen jako na svou zaměstnankyni… a ne jako na sexy ženu. Bílý písek, palmy a tyrkysové vody kouzelné laguny však mají své neodolatelné kouzlo…
Romance Duo940 T BJackie Braunová (Braun, Jackie)Dar životaVe chvíli, kdy se obchodní magnát Bryan Caliborn poprvé setkává s Morgan Stevensovou, začne tato mladá žena rodit - při jednání správní rady v zasedací hale u něho ve firmě! Morgan jako matka dítěte Bryanova mladšího bratra oceňuje podporu, kterou jí Bryan, sám jednou těžce zklamaný muž, nabízí. Je to ale opravdu jen povinnost, která ho k tomu vede?
Záhady a romantika14 R B. J. Danielsová (Daniels, B. J.)Ticho před bouříZástupce šerifa Nick Rogers byl v městečku Whitehorse nový. Předpokládal, že v takovém zapadákově na konci světa se nebude dít nic mimořádného. Ale když na zásnubní oslavě došlo k vraždě, s trochou váhání přijal pomoc krásné rodačky Laney, která byla odhodlaná přijít celé záhadě na kloub a očistit své příbuzné. Rozum celou dobu Nicka zrazoval od toho, aby si s Laney něco začal. Věděl, že to může ohrozit nejen jeho, ale i její život. Když pak hleděl do černé hlavně pistole, trpce si to vyčítal…
Historická romance318 W Amanda McCabeová (McCabe, Amanda)Lázeňská romanceThalie Chaseová má doprovázet starší sestru Calliope, která se potřebuje zotavit po těžkém porodu, do lázeňského města Bathu. Jednotvárný lázeňský život si zpestřuje společenskými setkáními a tancem. Ačkoli je obletována houfem obdivovatelů, nemůže zapomenout na žhavé sicilské slunce a jedny uhrančivé černé oči.
Jaké je její překvapení, když se ve společnosti objeví černovlasý, černooký hrabě Marco di Fabrizzi, navíc po boku lady Rivertonové, podezřelé z uloupení vzácného stříbrného pokladu, s níž je zřejmě velice zadobře…
Historická romance319 Z Louise Allenová (Allen, Louise)Lord a svéhlavičkaKloboučnice Nell Lathamová jednoho dne dostala za úkol doručit balíček hraběti z Narboroughu a rázem se zcela nevinně ocitla ve spletité síti intrik a skandálů. Obsah zásilky hrabětem notně otřásl a jeho syn a dědic Marcus se vydal po stopách tajemné doručitelky. Netušil přitom, jak přitažlivou ženu v ní objeví. Nell je pro něj záhadou - takový vzhled a vystupování by u pracující dívky rozhodně neočekával. Postupně vyplouvají na povrch dávná tajemství, blíží se nebezpečí a Marcus musí volit mezi rodinnou ctí a svou neovladatelnou touhou.

(1. díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
Sladký život215 X Susanne Jamesová (James, Susanne)Prázdniny v ŘíměProminentnímu anglickému pediatrovi Theovi snad Lily seslalo samo nebe! Že ho k ní něco táhne, si uvědomil okamžitě, když se usadil v letadle do Říma na svém sedadle, hned vedle ní. A to ještě ani nevěděl, že ta půvabná dívka je skvělá kuchařka a citlivá chůva, kterou tak potřebuje ke svým třem dětem, jež po tragické smrti manželky musí vychovávat sám…
Oč by bylo vše jednodušší, kdyby Theo neměl pocit, že tím, že ho zajímá jiná žena, se zpronevěřuje odkazu matky svých dětí! A kdyby se v Lilyině minulosti neskrýval temný mrak, kvůli němuž se toho, co cítí, bojí!
Sladký život216 Y Trish Moreyová (Morey, Trish)S knížetem v PařížiJako by nebylo dost toho, že Rafe, Siennin úchvatný milenec z Paříže, je ve skutečnosti kníže Raphael ze středomořského státečku Montvelatte! Mnohem horší bylo to, že o pár týdnů později se Sienna dozvěděla, že ta noc plná touhy nezůstane bez následků a že ona je – alespoň podle Raphaela – povinna porodit knížectví dědice, takže se za Raphaela musí provdat. Bez citu! Jenže pro Siennu, jejíž rodiče v takovém manželství žili, je to nepřijatelné. Dokáže se ale postavit knížeti, který dal jasně najevo, že vždy musí být po jeho?
Sladký život Duo75 J ANatalie Andersonová (Anderson, Natalie)Italské opojeníByla to vášeň… Byla to láska… Na první pohled!
Ta jejich vzklíčila jednoho letního dne ve Veroně a dále kvetla v Londýně, kam oba zamířili. Uhrančivému italskému magnátovi Lukovi ale trvalo dlouho, než pochopil to, co bylo křehké novozélandské hudebnici Emily jasné vždy: Milovat se musí! A podařilo se jí o tom Luku přesvědčit, i když on by rád ze svého života lásku navždy vyhnal…
Sladký život Duo75 J BAnne Oliverová (Oliver, Anne)Dívka pro milionářeNejdříve padla Cameronovi ta dívka do oka jenom jako hodně hubatá číšnice s legračním jménem Didi. A pak už se myšlenky na ni nedokázal zbavit! I když mu Didi – ve skutečnosti začínající výtvarnice – dávala najevo, že boháče, jako je on, nemůže vystát! Pak ale přišla chvíle, kdy neměla možnost odmítnout jeho nabídku pomoci. A pak nechtěla odmítnout ani jeho další nabídky!
Desire901 K Maya Banksová (Banks, Maya)Křivé obviněníV médiích se objevil příběh Marley, která se stala obětí únosu, trpí amnézií a pamatuje si jen své jméno. Její bývalý milenec, řecký magnát a majitel hotelu Chrysander zjistí, že je ke všemu ještě těhotná, a začne jednat. Přihlásí se jako její snoubenec a vezme ji k sobě domů. Na radu lékařů jí namluví, že měla autonehodu, Marley však postupně začíná zjišťovat celou řadu nesrovnalostí…

(1. díl minisérie Řecké svatby)
Desire Duo903 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Princ z rájeStarý král ostrovní země Castaldini požádal Phoebe, aby se vypravila za princem Leandrem žijícím v exilu. Po letech on i Královská rada usoudili, že Leandro bude nejlepším kandidátem na nového krále. Phoebe cítila, že vstupuje do jámy lvové. Před lety byla Leandrovou tajnou milenkou a její srdce se ještě nezhojilo…

(1. díl minisérie Ostrovní království)
Desire Duo903 L BMaureen Childová (Child, Maureen)Nečekané citySňatek Devlina Hudsona s Valerií byl sňatkem z rozumu. Po krátké odluce se Valerie k Devlinovi vrací. Dříve nesmělá a zakřiknutá ženuška se jakoby zázrakem změnila ve vášnivou a žhavou milenku. Do manželství z rozumu se začíná vkrádat láska a Devlin se tomu snaží ze všech sil zabránit…

(Závěrečný díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
Desire Duo902 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Žena jeho snůMladému milionáři Mattu Hammondovi se vždy podařilo získat vše, co chtěl. Nyní, posedlý pomstou a zároveň touhou po Rachel, chůvě svého syna, se ocitá na osudové křižovatce svého života. Po čem zatouží víc - po sladkém pocitu zadostiučinění z pomsty, nebo po lásce ženy svých snů?

(Záverečný díl minisérie Australské brilianty)
Desire Duo902 O BLeslie LaFoyová (LaFoy, Leslie)Úsměv štěstěnyCole musel uznat, že Emily je mimořádně krásná bytost, ale jak ji někdo mohl považovat za anděla, to nechápal. Leda tak za padlého anděla. Podezříval ji, že klub umění pro seniory je jen záminka, jak využít dobroty a štědrosti starých lidí, a tak se rozhodl, že Emily nespustí z očí.

(2. díl minisérie Tajemný mecenáš)
Kolekce Na léto1 U AChristine Rimmerová (Rimmer, Christine)Strážný andělTessa Jonesová není po předchozích zkušenostech vůči mužům příliš přátelsky naladěna. Když se však u jejího domu objeví vážně zraněný cizí muž, jen těžko jej může ponechat bez pomoci. Neznámý vůbec netuší, jak se jmenuje, ani odkud přišel. Jediné, čím si je jistý, že jej Tessa od první chvíle silně přitahuje. Co jí však může nabídnout, když ztratil paměť a o své minulosti neví vůbec nic?
Kolekce Na léto2 U BGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Žít a milovatDani Madisonová se rozhodla pro nový začátek. Konečně přestane být závislá na rodině a na mužích. To by ale nesměl hned vedle ní bydlet Teague McCauley! Tento zapřisáhlý starý mládenec způsobí, že její sny o nezávislosti začínají dostávat nebezpečné trhliny.
Special na přání169 G ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Odhalení totožnostiV opojení šampaňskýmAnnie žije v přesvědčení, že Etienne Duprés, její osudová láska, zemřel před devíti lety. Nemá ani tušení, že ve skutečnosti byl přinucen přijmout falešnou identitu… Nyní, když nebezpečí pominulo a Etienne může opět začít žít svůj pravý život, netouží po ničem jiném, než aby mohl odhalit svou skutečnou totožnost milované ženě!
Special na přání169 G BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Poslechni své srdceV opojení šampaňskýmAndrea se svěří svému šéfovi, že musí podstoupit operaci, po níž by už nikdy nemusela mít děti. Je velice překvapena, když jí Gabe navrhne, aby se za něj provdala! Může tak bláznivý nápad vyjít?
Special na přání170 H ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Španělská romanceV rytmu flamenkaSekretářka Rachel pozvolna odhaluje tajemství svého šéfa Luise Alvarese: jeho srdce už dávno nepatří ženě, kterou před lety ztratil. A jak si má vlastně vykládat Louisův návrh, aby ho doprovázela na večírek a předstírala, že je jeho přítelkyně?
Special na přání170 H BKathryn Rossová (Ross, Kathryn)Španělské námluvyV rytmu flamenkaCarrie potřebuje snoubence, a to hned! Jinak přijde o svou malou neteř Molly, které zemřeli oba rodiče. Využije proto příležitosti, když se v letadle do Barcelony seznámí s přitažlivým Maxem, a představí ho Mollyiným prarodičům jako svou vážnou známost!

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2158
Denní počet: 1
Počítáno od: 19.06.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace