Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2010

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance922 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Rozpustilá láskaMiranda Grenvilleová přežila zemětřesení, které ji zastihlo na odlehlém rajském ostrově. Uvězněná hluboko v podzemí v naprosté tmě ve starověkém chrámu, zjistí, že zde není sama. Její první setkání se zahořklým Nickem Jagem však příliš slibně nevypadá. Přesto spolu musejí vzájemně spolupracovat, aby se z pasti dostali. Jaký bude jejich další směr, až se jim podaří osvobodit? Půjde si dál každý svou vlastní cestou, anebo zvláštní pouto důvěry, které mezi nimi vzniklo, povede k něčemu trvalejšímu?
Romance923 B Margaret Wayová (Way, Margaret)Utajovaný dědicGina Romanová miluje Cala celou svou duší, ale protože ví, že se do jeho rodiny nehodí, raději beze slova zmizí. Jejich krátký románek však nezůstane bez následků. O narození syna Cal vůbec nemá tušení… Pravda nakonec vyjde shodou náhod najevo a Cal nevidí jinou možnost než sňatek. Gina ale touží po skutečné lásce a nestojí o soužití z povinnosti… Až když ji Cal zachrání a drží ji v náručí, uvěří, že jsou spolu z lásky!
Romance Duo924 T AJackie Braunová (Braun, Jackie)Vdavky na ManhattanuÚspěšná Samantha nikdy nepodceňovala konkurenci, zvlášť když jí je její bývalý snoubenec Michael. Myslí si, že je na všechny jeho triky připravena - na sebejisté vystupování, svádivý úsměv, neodolatelný sex-appeal… Zjišťuje však, že čas jejich emoce nesmazal, a tak musí zápasit s touhou a vášní, která je k sobě přitahuje.
Romance Duo924 T BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Královská manželkaDlouhých pět let byla Kelly odloučená od svého synka - dědice trůnu v knížectví Alp de Ciel. Teď však bude zuby nehty bojovat o to, aby ho získala zpět do svojí péče, a tak se vrátí do paláce. Princ Regent Rafael de Boutaine je přitažlivý a milý muž a Kelly hrozí nebezpečí, že opět udělá to, co už nikdy nechtěla: ztratí srdce pro prince…
Zlatá dynastie23 CH Maureen Childová (Child, Maureen)Skrytá touhaKyra Fortuneová pracuje ve společnosti Voltage Energy a úspěšně postupuje po podnikovém žebříčku. Život jí ale ztrpčuje její šéf Garrett Wolff, který neustále kritizuje všechno, co Kyra udělá. I přes zjevné antipatie však mezi nimi přeskakují nechtěné jiskry. Při služební cestě do Colorada uvíznou ve sněhové bouři a z posledních sil se jim podaří dojít z havarovaného auta do srubu, kde běsnění živlů přežijí. Z nepřátel se tak stanou přátelé, z přátel milenci, a to všechno v jednom jediném dni. Jenomže každá pohádka má svůj konec a i oni se posléze musejí vrátit do skutečného světa…
Hvězdy romance11 F Penny Jordanová (Jordan, Penny)Milenec na jednu nocV osmnácti letech se Nicola chtěla pomstít muži, do něhož byla zamilovaná, a on o ní prohlásil, že je nudná a nemá žádný sex-appeal. Aby mu dokázala opak, na večírku se opije a svádí neznámého muže, u něhož se druhý den probudí a nic si nepamatuje. Když jí muž naznačí, že se s ním vyspala, uteče a od té doby žije ve výčitkách svědomí a všechny potenciální nápadníky si drží od těla.
Do firmy, kde Nicola pracuje, přichází po letech nový majitel a Nicole je jasné, že ji čekají velké problémy …
Záhady a romantika6 R Debra Webbová (Webb, Debra)V utajeníRenee Vaughnová dostává v agentuře Equalizers nebezpečný úkol: v utajení se musí pokusit nalákat do pasti mocného narkobarona. Vloudí se do života samotářskému umělci - jeho bratru Paulu Reyesovi, který je jeho dokonalým protipólem a má posloužit coby návnada. Najednou se ale všechno začne komplikovat, promyšlená lest selže a Renee s Paulem musejí v divočině bojovat o holý život. Zatímco spolu prchají před hrdlořezy Paulova bratra, sílí mezi nimi vzájemná přitažlivost. Přečká však i okamžik, kdy Paul zjistí, kým Renee ve skutečnosti je? Kdo je vlastně čí rukojmí? Když se hrdinové ocitnou v ohrožení, nezůstanou v klidu ani jejich srdce…
Historická romance302 W Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Popelčiny slzyZ obavy před manželstvím s mužem, který je proslulý svou krutostí, se Heloise Bergeronová vydá na milost a nemilost Charlese Fawleyho, hraběte z Waltonu. Ten byl sice zamilovaný do její krásné sestry, ale když ta utekla za svou skutečnou láskou, Heloise doufá, že Charlese svou nabídkou k sňatku uchrání od společenských klevet. Charles se k vlastnímu údivu rozhodne nabídku té obyčejné, nenápadné dívky přijmout. Když se se svojí manželkou vrátí do Anglie, začíná Charles teprve objevovat, jaká je Heloise ve skutečnosti. Je možné, aby byla opravdu tak nevinná?
Historická romance303 Z Christine Merrillová (Merrill, Christine)Nevhodná vévodkyněZkompromitovaná a ve stejný den ihned provdaná lady Miranda je zklamaná. Jednoho dne se vdát musela, ale netušila, že to půjde tak rychle. Zvolila dobře?
Nerudný a odtažitý manžel Marcus příliš neodpovídá jejím dívčím představám, a k tomu ji hned druhý den po svatbě zanechal ve svém zchátralém sídle a beze slova vysvětlení kamsi odjel. Ale jeho bratr je tak milý… Může být takové manželství vůbec šťastné?
Sladký život195 P Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Cesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii, když Ross dospěje k názoru, že Cathy není tou ženou, která mu učarovala, ale povrchní a poživačnou falešnicí bez jakékoliv morálky.
Cathy bolí to, co si o ní musí Ross myslet, ale nemá na výběr: vysvětlit mu nemůže nic. Dluží to totiž člověku, který jí po smrti rodičů jediný na světě zbyl, svému bratrovi. Opovržení, kterým ji Ross trestá, ale pálí jako oheň…
Sladký život196 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Večírek v PařížiPůvabná londýnská lékařka Darci se rozhodla, že sicilskému lamači dívčích srdcí Lucianovi, známému jako Luci, to, co provedl její kamarádce, projít prostě nemůže! A hned vymyslela plán, jak pyšného Sicilana zesměšnit a zostudit. Jenže ne všechny plány vždycky vycházejí tak, jak si jejich tvůrci představují…
Luciho sice sestra jeho londýnského přítele přitahuje a při svých zkušenostech si je dobře vědom toho, že i on přitahuje ji, proč mu ale tahle krásná rudovlasá dívka současně dává najevo svou nechuť, nechápe. To by ale nebyl ani on, aby se tomu nepokusil přijít na kloub!
Sladký život193 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Toskánský miliardářTo, že je přitažlivá Kathy jenom obyčejná zlodějka, bylo pro italského magnáta Sergia sice zklamáním, na druhou stranu ho to ale nepřekvapilo. Navykl si totiž myslet si o lidech jen to nejhorší. Získal tak navíc mocnou zbraň k tomu, jak dostat Kathy do postele. Už podruhé! Mohla mu být přece vděčná za to, že na ni nezavolal policii! Kathy si o Sergiovi pomyslela, když ho poprvé uviděla, že je to sice namyšlený, ale současně nejkrásnější chlap, jakého kdy viděla. Když ji začal obviňovat z toho, co nespáchala, rozhodla se, že mu bude ještě jednou po vůli. A navždy s ním potom skončí!
A s ženou, která by odmítla jeho miliony, která by pohrdla jím samotným, se Sergio ještě nesetkal!
Sladký život194 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Magnátovo dítěMladinké Georgii úchvatný Řek nejprve připadal jako příliš arogantní… pak mu ale úplně propadla. To Angolosovi nesmělá Angličanka na první pohled připadla jako neuvěřitelně sladká. A měl brzy zjistit, že v tom se nemýlil. Na rozdíl od její poctivosti, bohužel. A kvůli tomu, co mu provedla, mohl udělat jedinou věc – nemilosrdně ji vykázat ze svého domu, ze svého života!
Jenže co když se mýlil? Co když se mýlili všichni ti lékaři, kteří tvrdili opak, a malý Nicky, který se Georgii narodil poté, co ji vyhnal, skutečně je jeho syn?
Sladký život Duo64 I AJulia Jamesová (James, Julia)Přepychem spoutanáZa jak dlouho pochopí prostá servírka Carrie, že zlatá klec, do které ji uzavřel její milionářský řecký milenec Alexeis, je past? Nablýskaná a navoněná, ale pořád past! A že úžasné dny i noci, jež s charizmatickým podnikatelem tráví, jí nemohou vynahradit to, oč přichází - o pocit sebeúcty…
Sladký život Duo64 I BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Londýnské útěkyUž rok se Gině každou noc zdá o Harrym, jejím pohledném šéfovi. A stále jasněji chápe, že tato láska zůstane navždy neopětovanou… Lepší než se trápit je udělat za vším tlustou čáru. Opustit rodné město a začít s čistým štítem v anonymitě velkoměsta.
Stačilo ale pár chvil s Harrym, který o její lásce neměl ani tušení, a rána se znovu otevřela. O to bolestivější, že Harry je ochoten nabídnout jí to, po čem nejvíce touží. Sebe samotného…
Jenže bez lásky!
Sladký život Duo65 J ANicola Marshová (Marsh, Nicola)Noci v MelbourneO muzejnictví toho sice Beth nevěděla mnoho, rozhodně ne tolik, kolik by jako nová průvodkyně měla, ale její přítomnost byla pro všechny v muzeu douškem čisté vody… Zejména pro Aidana, který zde zastupoval svého otce ve funkci ředitele. Pro Aidana, kterého práce v kanceláři unavovala a deptala a který by se tak rád vrátil ke svým vykopávkám. Přitažlivost mezi Beth a Aidanem byla jako vodní příval, který protrhne všechny hráze. Jenže co dělat, když každý z nich od života chce něco jiného?
Sladký život Duo65 J BAlly Blakeová (Blake, Ally)Výborná partiePřed deseti roky nedokázal "špatný chlapec" Caleb říci Avě, jediné dívce, kterou kdy miloval, aby od něj neodjížděla… Před deseti roky neuslyšela Ava od jediného muže, s kterým by chtěla zůstat navždy, slova, jaká slyšet potřebovala, a odjela.
Na svatbě Avina bratra v luxusním sídle v Melbourne se oba opět setkávají. Dokáží teď konečně říci ta správná slova? Není už na vše beznadějně pozdě?
Romance se šejkem37 M Sandra Martonová (Marton, Sandra)Sladká odvetaŠejk Salim al Taj nikdy nemísí obchod s potěšením. Ale stačí jedna noc s jeho zaměstnankyní Grace Hudsonovou a poruší své pravidlo – teď chce výhradně ji!
Když jejich vášnivý románek skončí, Salim nemůže uvěřit, že ho Grace pustila k vodě… a navíc si s sebou odnesla firemní tajemství. Rozhodne se, že srazí svou uprchlou milenku na kolena – pomalu, s rozkoší a nemilosrdně …
Romance se šejkem38 N Trish Moreyová (Morey, Trish)Nevinná nevěstaŠejk Tadžik al Zayed bin Aman potřebuje vhodnou nevěstu - a tradice vyžaduje, aby to byla panna. A tak když poprvé uvidí upjatě se chovající Morgan Fieldingovou, zrodí se mu v hlavě plán … Morgan nechápe, proč ji Tadžik pronásleduje - takový mužný chlap by mohl mít každou ženu, po které by zatoužil! Ale jakmile přijede do jeho pouštního království, Tadžik jí oznámí, že se za něj musí provdat. A to je jen začátek!
Desire877 K Tessa Radleyová (Radley, Tessa)Dodržený slibV krásných šatech a s maskou na tváři pronikla novinářka Alyssa Blakeová na maškarní bál významného vinařství Saxonových. Dobře věděla, že by ji tam s otevřenou náručí nepřivítali. Ona se ale chtěla za každou cenu potkat s Rolandem Saxonem a měla k tomu velmi osobní důvod. V její misi jí málem zabránil úchvatný neznámý v masce, v jehož náručí Alyssa tála jako sníh na slunci a jehož hlas ji naprosto omámil. Byl to pro ni šok, když zjistila, že málem propadla kouzlu ředitele vinařství Joshuovi Saxonovi, muži, který s ní měl nevyřízené účty.

(1.díl minisérie Rodinný podnik)
Desire878 L Barbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Opravdové štěstíSexy manžel, milionář, luxusní střešní nástavba na Park Avenue, neomezené bankovní konto. To všechno má Elizabeth Wellingtonová. Ale její manžel Reed se oženil se svou firmou a ona je celé večery sama se svými ovulačními tabulkami. Manžel ji přesto všechno dokáže rozpálit, ale Reed má tajemství a jedno je tak vážné, že by mohlo ohrozit jejich společný život. Pak jim osud poskytne nečekanou radost. Konečně mají dítě, které vždycky chtěli… ale není už pozdě?

(4. díl minisérie Skandály na Manhattanu)
Desire Duo879 O ANalini Singhová (Singh, Nalini)Miluj a nelži!Naše manželství bude zachráněno! Přesně tahle slova se Calebu Callaghanovi honila hlavou, když mu jeho manželka Vicki oznámila, že s ním čeká dítě. Byl pevně rozhodnut udělat všechno pro to, aby jeho žena přestala trvat na rozvodu a aby spolu začali znova žít…
Desire Duo879 O BDay Leclaireová (Leclaire, Day)Nezvratné rozhodnutíTexaský miliardář Joc Arnaud zvítězil nad svým nemanželským původem a stal se úspěšným obchodníkem. A žádné jeho dítě nebude vyrůstat bez peněz a v ponížení, jaké zažil on. Takže ať už se to Rosalyn Oakleyové líbí nebo ne, jejich dítě ponese jeho příjmení. Stejně jako ona!
Special na přání153 G AMargaret Wayová (Way, Margaret)Znovu v rájiZamiluj se do Austrálie!Nadějná herečka Bronte hledá v australské divočině útočiště před bohatými a sobeckými muži. Na rodinné farmě však místo pratety najde záhadného cizince Stevena. Netrvá dlouho a on jí předloží obchodní nabídku!

(2. vydání)
Special na přání153 G BBarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Láska v divočiněZamiluj se do Austrálie!Charity se vydává hluboko do australského vnitrozemí hledat svého bratra. Na ranči Jižní kříž se setkává s pohledným farmářem Kaneem, který je zpočátku zahleděný jen do své práce. Ale když se před ním objeví Charity s vlasy barvy brandy, má oči jen pro ni…

(2. vydání)
Special na přání153 G CMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Spisovatelka a milionářZamiluj se do Austrálie!Spisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci: její záměr napsat knihu o slavné australské herečce je zmařen hereččiným synovcem, právníkem Damienem, který ji navíc požádá o ruku!

(2. vydání)
Special na přání154 H ADixie Browningová (Browning, Dixie)Štěstí v neštěstíNevšední návrhPolicejní detektiv Carson Beckett se oltáři vyhýbá asi jako zločinec poutům. Poslední dobou už ale zjišťuje, že i on má nejvyšší čas, aby se usadil, zvlášť když potká křehkou Kit!

(2. vydání)
Special na přání154 H BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Překvapení v ložniciNevšední návrhJednoho dne najde Varnie ke svému překvapení v ložnici cizího muže! Leon se tu ukrývá před médii a netuší, že domek patří přitažlivé ženě, o níž si myslí, že tu vypomáhá jako hospodyně.

(2. vydání)
Special na přání154 H CLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Neobvyklá nabídkaNevšední návrhLaura se rozhodne provdat za Itala Gina Farnese, protože tak splní největší přání své dcerky Nikky mít oddaného tatínka. Ginovi takovéto manželství z rozumu náramně vyhovuje!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 29

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2562
Denní počet: 2
Počítáno od: 17.10.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace