Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Clare Connellyová

Zobrazuji údaje o autorce Clare Connellyová - Connelly, Clare


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2019/4Sladký život Duo244 I BMiliardářova pomstaKdyž ji rodiče donutili vzdát se Nikose, měla Marnie pocit, že se už nikdy nemůže znovu zamilovat. Na Nikose nemohla zapomenout. Takže teď, když se znovu objevil a chce se s ní setkat, srdce jí vzrušeně zaplesalo… dokud jí Nikos chladně nenavrhl, že zachrání její rodinu před bankrotem, ale pod podmínkou, že se Marnie stane jeho ženou. Jak si může být jistá, že se jí tenhle neodolatelný miliardář jen nemstí za její dřívější odmítnutí?
2019/6Sladký život Duo248 I BOstrov na prodejRio nechce mít se svým otcem, který ho opustil už v dětství, nic společného. A tak když mu odkáže ostrov ve Středozemním moři, hodlá ho Rio co nejdřív prodat. Jenže potenciální kupec není rozmazlená dědička anglického miliardáře, kterou očekává - ale žena, jejíž svůdné tělo v něm vyvolává nepopiratelnou vášeň.
2019/10Sladký život Duo257 J ASňatek z vypočítavostiAby splnili přání Emmelinina otce, dohodnou se na čistě formálním sňatku. Oba si ponechají v soukromí vlastní svobodu a nezávislost, nebudou se navzájem svazovat. Pietro je světem protřelý muž, u jehož dveří se střídají milenky, Emmeline naprosto nezkušená dívka. Jenže když spolu žijí pod jednou střechou a jeden druhého přitahují, je zatraceně těžké jejich ujednání dodržet…
2020/3Sladký život Duo267 J BManželova hraKdyž Skye zjistí, že její manželství s Matteem je založené na lžích a podvodech, ropzhodne se pro rozvod. Copak může manželovi ještě někdy důvěřovat? Jenže Matteo ji nechce tak snadno nechat odejít a požaduje po ní, aby s ním strávila ještě jednu společnou noc.
2020/9Sladký život Duo278 I APomsta plná něhyKdyby měl Antonio jmenovat tři věci, pro které žije, byla by to pomsta, pomsta… a pomsta. A završením jeho pomsty se má stát zisk akcií, které vlastní Amelia. Jenom s nimi jejího bratra definitivně zničí!
Amelia je ale úplně jiná, než si Antonio myslel. A jejich setkání dopadne úplně jinak, než předpokládal. A ublížit jí, to rozhodně nechce.
Jenže… pomsta je stále to hlavní, po čem Antonio touží!
2020/12Sladký život Duo285 J ATajemství loňských VánocHledal tu ženu, nebo ji už nikdy v životě nechtěl vidět?
Když Gabe po roce znovu Abby uviděl, všechno zase ožilo. Ta touha, ten chtíč, ta vášeň…
Ta nenávist!
Protože Abby ho před rokem zradila tak jak doposud nikdo. A on jí zradu neodpustil. A nikdy, nikdy neodpustí!
2021/1Sladký život445 X Překvapení v galeriiPohádkově krásný král, pohádkově krásný ostrov a pohádkově krásný hrad… Ale tím pohádka končí. Protože Frankie nikdy královnou být nechtěla. A stala se jí proti vlastní vůli - Matthias ji přinutil.
A Matthias na pohádky nevěří!
Jenže to netuší, že i když podle něj pohádky nejsou, jedna ho nakonec dožene. A že čelit jí… to by bylo jako postavit se do cesty lavině!
2021/5Sladký život Duo294 I ANedokázal jsem zapomenout!Co se nedá koupit za peníze, za to je třeba dát prostě více peněz! Cesare má jasno. A protože se v penězích topí, není pro něj těžké odloupnout z nich pár milionů, aby dostal Jemimu. Koneckonců… i tak za ni zaplatil moc, vždyť Jemima ne náhodou má pověst "levného zboží"!
Jenže Cesare se mýlil! Jemima byla úplně jiná.
A i když získal, co chtěl, vlastně přišel o všechno, co měl.
Ale vyhrál mnohem víc!
2021/9Sladký život Duo302 I AZ Manhattanu na konec světaTa přitažlivost byla větší a hlavně silnější než rozum. To šejk Sárík věděl už v okamžiku, kdy tu zlatovlasou bohyni požádal, aby k němu sestoupila…
A ona to udělala!
Pro Daisy byl vládce bohatého exotického království někým, komu by se měla vyhýbat na sto honů. Někým, s kým by se mimo práci vlastně vůbec neměla stýkat.
Ale stalo se.
A dráhy dvou hvězd dvou zcela odlišných galaxií se proťaly!
2022/4Sladký život476 Y Romeo a Julie z pouštěLáska vždycky přináší jisté nebezpečí…
Ale to nebezpečí, jaké s sebou přináší zakázaná láska mezi Amírem a Džóhárou, je jiné… Jejich láska se může proměnit ve studený popel, aniž by jí bylo dopřáno vzplát. Nenávist, jež panovala po sto dlouhých let mezi jejich rodinami, mezi jejich lidmi, mezi jejich zeměmi, může být silnější než to, co cítí oni dva k sobě.
Protože Amír je vládce jedné země, Džóhára je sestra panovníka země sousedící…
A i když se lidé jejich států učí, bolestně, těžce a pomalu, jak po letech nepřátelství žít vedle sebe, pro ně dva říci si "Miluji tě" je stále zakázáno.
Anebo pochopit, že k lásce je zapotřebí odvahy!
2022/9Sladký život486 Y Dohoda s miliardářemJsem princezna Freja. A až se stanu královnou? vdám se! Jenže je tu ten protivný španělský miliardář, Santiago, který se rozhodl u nás investovat. A od prvního okamžiku, kdy jsem ho uviděla, se vše změnilo. A teď nevím, co s tím!
Santiago jí nabídl čtyři noci ve své posteli s tím, že to nikdy nikdo nezjistí.
A Freja přijala!
Mělo to být bezstarostné. Nic z toho, co dělali, nemělo být vážné?
Ale pak to najednou vážné bylo…!
2022/11Sladký život Duo330 I ASetkání v SingapuruJeden den byla Annie svobodná matka mající hluboko do kapsy, druhý pak manželka úžasného miliardáře, jehož milovala celým svým srdcem.
A přesto mu řekla: "Chovej se ke mně jako k cizímu člověku, a budu v pořádku."
A Dimitri pochopil, že to nedokáže! A také to, jak hlubokou pravdu Annie měla, když řekla: "Vím, že člověk nemá lásku hledat. Ona si ho najde sama."
2023/1Sladký život Duo334 I BProvdám se za tebe!Pohrdám tebou za to, jak ses ke mně choval!
Chálil rozhodně nečekal, že z úst Indie uslyší tato slova. Kdyby se mu chtěla omluvit, chápal by to, ale ona jím pohrdala!
Pro Indii bylo těžké se vypravit za charizmatickým a velkolepým mužem, který jí ukradl srdce… a teď ji chce připravit i o svobodu.
Chálil očekával, že po tom, co jí nabídne, India nadšeně skočí. Rozhodně nepředpokládal, že pro to, aby mu řekla, že se za něj provdá, bude muset dát všanc tolik. Sám sebe…
2023/3Sladký život Duo339 J APokušení v BarceloněByla milá. Přesně ten typ ženy, kterému se Alejandro vyhýbal jako čert kříži, neboť milé ženy jsou stvořené pro to, aby jim muži jako on ubližovali.
Jenže pak za ním Sienna přišla a řekla: „Chci to. S tebou.“ A on neměl na vybranou!
Romantika s tím neměla mít nic společného. Tohle přece neměla být předehra k lásce! Vždyť Alejandro dával celou dobu Sienně jasně najevo, že jí patří pouze noci – a jen jeho tělo…
2023/9Sladký život Duo350 I AProlomit jeho hradby!„Už se s vámi nechci nikdy setkat,“ řekl… a pak ji políbil!
Thirios se trestá za zlo, které vzešlo z jeho rukou. A jediným dostatečným trestem je zříci se všeho krásného.
Třeba Lucindy… Lucindy, jejíž každou buňku těla probudil k životu. Sice se touze po ní snaží odolat, ale je tak silná, že ho téměř ochromuje.
Jenže na Lucindě je něco, co dokáže prolomit veškeré hradby, které kolem sebe Thirios postavil!
2023/10Sladký život Duo353 J ANestoudný obchodAlex si přísahal, že se už znovu nepoddá slabosti, a proto se Tesse vyhýbal.
Jenže potom řekla: „Ožeň se se mnou, Alexi…!“
A Alex si uvědomil, že to dluží… jí, sobě, jejím rodičům a jejímu bratrovi, kvůli kterému ji chtěl sám před sebou chránit.
A že to nejenom udělat musí, ale i chce! A že chce mnohem víc než jen formální manželství z rozumu, které mu Tessa nabízela.
2024/4Sladký život Duo365 J ARebelčina nocCharlotte vždy dělala, co od ní chtěli, až na tu jednu jedinou noc v New Yorku, kdy se rozhodla ochutnat svobodu. A když ji ten neznámý muž pozval k sobě – šla.
Rocco věděl, že ji přitahuje. A ona přitahovala jeho. Řekl jí, že si nechce komplikovat život, a domníval se, že přesně to by mu vztah s ní přinesl… Ale co měl dělat, když mu vstupovala ve dne do představ a v noci do snů? Proto jí nabídl: „Provdej se za mě, princezno.“
Protože musel… Protože chtěl!

Počet zobrazených záznamů: 17

Na seznam autorek začínajících na Co

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 660
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.04.2019

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace