Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jennie Lucasová

Zobrazuji údaje o autorce Jennie Lucasová - Lucas, Jennie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/11Sladký život Duo66 I BÚnos z MarokaTo, že je její únosce, tajemný Andalusan Marcos, nemilosrdný, pochopila Angličanka Tamsin rychle. Stejně jako to, že je to nejnádhernější muž, jakého kdy viděla. Muž, který ji odvlekl z Maroka z její vlastní svatby, na níž jí záleželo víc než na čem jiném!
2011/3Sladký život209 X Žena italského knížeteKrásná princezna se v pohádce vždy promění o půlnoci znovu v Popelku…
Osamělá matka Lucy, která s vypětím všech sil vychovává v mrazivém Chicagu svou roční dcerku, dostane možnost opačnou. Úderem půlnoci se může proměnit v princeznu – manželku italského knížete Maxima! Když Lucy pochopí, že se její sňatek i to, že je z ní náhle uctívaná kněžna, má stát součástí Maximovy pomsty lidem, o jejichž existenci ani nevěděla, začne přemýšlet, jestli s tím vůbec dokáže souhlasit.
Volba je o to těžší, že Maximo již dávno není jejím manželem jen na papíře…
2011/7Sladký život218 Y Noc v RiuVášnivá exotika karnevalu v Riu za to mohla!
Právě tam začal románek sekretářky Ellie a jejího přitažlivého šéfa, brazilského magnáta Dioga, muže, který byl pro Ellii splněním všech jejích snů! Stačilo ale pár týdnů po návratu do deštivého New Yorku, aby se Elliiny sny proměnily v noční můru.
Proč se ale najednou Diogo rozhodl překazit její svatbu s mužem, který byl připraven nabídnout jí klidný přístav? Diogo dal přece jasně najevo, že ji nikdy milovat nebude!
2011/11Sladký život226 Y Kráska a ruský knížePro ruského knížete, miliardáře Maxima neexistoval ve světě, kde vše fungovalo podle jeho představ, žádný problém. Až do chvíle, než potkal Grace… Americkou dívku, sekretářku jeho úhlavního nepřítele. Původně Maximovi šlo jenom o to, aby se jejím prostřednictvím svému sokovi pomstil, brzy mu ale došlo, že Grace je něco mnohem více než jenom prostředek pomsty…
Má ale Maxim šanci Grace přesvědčit, že už není tím povrchním cynikem, za něhož ho celý svět považuje? A věří tomu vůbec on sám?
2012/7Sladký život Duo88 J AVášnivá PařížRafael Cruz byl krutý. Lámal ženská srdce bezohledně… Louisa, jeho pravá ruka, to musela vědět nejlépe. Pět let pro něj pracovala. A pět let ho tajně milovala! Pak ale přišla jedna vášnivá noc v Paříži, po níž mělo už navždy být všechno jinak.
Ještě ale musí protéct Seinou hodně vody, než všechno dobře skončí…!
2012/10Sladký život248 Y Únos do ŘeckaPro Rose to měl být nejkrásnější den jejího života. Právě řekla "ano" švédskému baronovi a svatební hosté čekali okolo parketu jeho zámku na jejich první manželský tanec… Jenže během pár chvilek se vše změnilo! Rose seděla v temném autě vedle stejně temného Řeka, jenž se jí pokoušel namluvit, že její manžel je zločinec!
Xerxesovi je vše jasné: Ta drobná plavovláska musí být se švédským baronem na všem domluvena. A pro baronova komplice není Xerxes schopen najít slitování! Až postupně začíná mocný Řek chápat, že Rose patří mezi ty lidi, kteří se pokoušejí nacházet ve všech kolem sebe jen to dobré. A že on teď bude muset bojovat o to, aby odčinil křivdu, jíž se na ní dopustil!
2014/2Sladký život280 Y Noc s ItalemKníže Alessandro, hlava mezinárodního klenotnického impéria, měl několik zásad. Jednou z nich bylo nikdy, opravdu nikdy si nic nezačínat se svými zaměstnankyněmi! Ale když ta šedivá myška Lilley, jedna z úřednic v ústředí jeho firmy, která se mu tak okatě snažila na chodbách vyhýbat, ho více než zaujala…
Pro Lilley byla noc strávená s krásným Italem něco jako splněný sen… který se ale rychle začal měnit v noční můru! Kromě jiného i proto, že se Alessandro nesmí dozvědět, kdo je Lilley doopravdy. Protože… protože teď ji sice nemiluje, pak by ji ale mohl začít nenávidět!
2015/1Sladký život Duo142 I ANejvyšší kartaVsadit všechno na jedinou kartu… Tak to přece Breannu učil otec. Zachovat klid, zůstat nad věcí… a pak odejít s výhrou.
Co když ale ten, kdo sázku přijal, je muž, na něhož Breanna ani po deseti letech nezapomněla? Ten, kvůli němuž začala žít jinak, čestně a poctivě, ten, který když zjistil, čím se Breanna živí, odešel s pohrdavým výrazem středem?
Kníže Vladimir nečekal, že se s tou podvodnicí ještě někdy setká. Když ale ta příležitost nastala, rozhodně si ji mezi prsty utéct nenechal. Breanna je od chvíle, kdy si vytáhla nejvyšší kartu, jeho.
A on si svého vlastnictví užije!
2015/2Sladký život Duo144 I AŽhavá SaharaJosie je připravena obětovat pro záchranu sestry, kterou unesl nevypočitatelný ruský kníže, cokoliv. I vdát se za jeho bratra, snad ještě záhadnějšího Kasimira, a odjet s ním do sluncem rozpálené Sahary, kde je centrum jeho těžařského impéria.
Pro Kasimira je sňatek s Josií jenom prostředek k tomu, jak se pomstít bratrovi, jak ho připravit o všechno to, co mělo být i jeho! Sice té nevinné dívce ublížit nechtěl, ale když se kácí les…
To ještě netuší, že nakonec nejvíce ublíží sám sobě!
2015/9Sladký život Duo158 I BNásledky oné nociZranitelnost je slabost a láska je jen bolest.
Otom byl Cesare přesvědčen. Největší hrůzu měl vždy z toho, že by se zamiloval.
Protože všichni, které kdy miloval, od něj odešli.
Pro Emmu je láska vším. Ale když ji Cesare - jediná opravdová láska jejího života - podle svého zvyku nabídne pouze vášeň, přijme ji. Stačit jí to ale nebude…
2016/7Sladký život Duo179 J BPacient z CornwalluDiana by ráda věřila, že sen, který začala žít, zůstane snem navždy? Jenže "navždy", je příliš dlouho. A Edward, její pacient i trapič, její přítel i nepřítel, muž, o němž se jí zdá, a který je její noční můrou, není tím, kdo by tomu "navždy", dokázal dát ten obsah, který by Diana chtěla.
A než takový život, to raději život bez něj!
2017/5Special na přání311 G AÚnos z MarokaTo, že je její únosce - tajemný Andalusan Marcos - nemilosrdný, pochopila Angličanka Tamsin rychle. Stejně jako to, že je to nejnádhernější muž, jakého kdy viděla. Muž, který ji odvlekl z Maroka z její vlastní svatby, na níž jí záleželo víc než na čemkoliv jiném!
2017/10Special na přání322 H ANoc v RiuPrávě tam, v Riu, začal románek sekretářky Ellie a jejího přitažlivého šéfa, brazilského magnáta Dioga, muže, který byl pro Ellii splněním všech jejích snů! Stačilo ale pár týdnů po návratu do deštivého New Yorku, aby se Elliiny sny proměnily v noční můru.
2018/2Sladký život Duo217 J AKdo uteče, prohrajeVinovi připomínala Scarlett Popelku… Jen tak trochu naruby!
Jejich první setkání skončilo "svatební nocí", po tom druhém mu po ní nezůstal střevíček. Naopak - zmizela mu i se střevíčky, které jí zrovna koupil - a nádavkem k tomu i s jeho peněženkou!
Potřetí už se Scarlett Vinovi zmizet nepodařilo. A dokonce se mu snad podaří jí nasadit i prsten. Ale být poslušnou manželkou plnící každé přání svého muže…?
Ne, takovou se Scarlett nestane nikdy!
2018/4Special na přání333 G AVášnivá PařížRafael Cruz byl krutý. Lámal ženská srdce bezohledně… Louisa, jeho pravá ruka, to musela vědět nejlépe. Pět let pro něj pracovala. A pět let ho tajně milovala! Pak ale přišla jedna vášnivá noc v Paříži, po níž mělo už navždy být všechno jinak.
Ještě ale musí protéct Seinou hodně vody, než všechno dobře skončí…!
2018/6Sladký život Duo224 I BOdhalení v GranaděSvedl mě snadno. Zničil mou obranu, jako by byla z papíru…
Tak znějí první slova Leniny zpovědi. Její příběh, který začíná setkáním s neodolatelným španělským aristokratem Alejandrem, pokračuje Leniným útěkem - od počátku odsouzeným k neúspěchu - až po konfrontaci s mužem, který ji okouzlil… a zklamal. A který se rozhodl, že Lena je tím, co chce a co bude mít.
A slovo neúspěch Alejandro ve slovníku nemá!
2018/8Sladký život388 Y Vášeň na ManhattanuDarius se naučil jednu věc: muž má jenom takovou cenu, kolik má peněz. A on se rozhodl, že bude mužem, kterého si budou vážit všichni! Uspěl. Jenže tu pořád ještě zůstávala ta otevřená rána… ne, spíše jizva, která ho nepřestala svědit.
Letty… Myslel si, že ho miluje. A myslel si, že on miluje ji. Jenže pak mu poslala tu zprávu… a všechno se pokazilo. Teď dostal možnost se pomstít. Jí… ale hlavně jejímu otci. A příležitosti využil dokonale! Na penězích, které to bude stát, přece nezáleží!
Jenže Letty zase nezáleží na jeho penězích. A Darius brzy přijde na to, že pomstou, kterou si naplánoval… nejvíce ubližuje sám sobě!
2019/3Sladký život Duo243 J BŠpanělova TexasankaBelle věřila, že její život bude o dětský smích ochuzen. Ale světě div se! Přestože se se Santiagem setkala jen krátce a myslela si, že jejich společná touha pro ni navždy zůstane jen sladkou vzpomínkou, teď nosí pod srdcem jejich dítě. Santiago se svých otcovských práv nehodlá vzdát, chce si k sobě Belle připoutat prstenem a držet ji ve svém zajetí.
2019/3Special na přání356 H BNoc s ItalemKníže Alessandro, hlava mezinárodního klenotnického impéria, měl několik zásad. Jednou z nich bylo nikdy, opravdu nikdy si nic nezačínat se svými zaměstnankyněmi! Ale když ta šedivá myška Lilley, jedna z úřednic v ústředí jeho firmy, která se mu tak okatě snažila na chodbách vyhýbat, ho více než zaujala…
Pro Lilley byla noc strávená s krásným Italem něco jako splněný sen… který se ale rychle začal měnit v noční můru! Kromě jiného i proto, že se Alessandro nesmí dozvědět, kdo je Lilley doopravdy. Protože? protože teď ji sice nemiluje, pak by ji ale mohl začít nenávidět!
2019/8Sladký život Duo253 J AOhně na sněhuRuby se nechtěně ocitne v nezáviděníhodné situaci - prožije krátký románek s mužem, který se jí líbí, ale který nevěří na manželství a nedokáže milovat. A jejich noc nezůstane bez následků? Svěří se samostatná Ruby Aresovi se svým tajemstvím a dokáže si chladný Ares najít vztah k Ruby a nenarozenému dítěti?
2020/1Sladký život422 Y Manželství s ItalemKdyž hotelový magnát Cristiano Moretti zjistí, že jeho vášnivá noc s pokojskou Hallií nezůstala bez následků, rozhodne se situaci vyřešit po svém. Nenechá přece své dítě žít v chudobě, tak jako musel žít on sám. Přemluví Hallii, aby se za něj provdala, ale vidí v ní jen matku svého potomka.
Hallie se však nehodlá jen tak vzdát. Ví, že po ní Cristiano touží stejně jako oné noci, z níž se narodil jejich syn. Přesvědčí ho svou láskou, že všichni tři mohou vytvořit skutečnou rodinu?
2020/9Sladký život Duo278 I BMiss nevěstaBylo to šílené! Omarovi to ale přišlo jako dobrý nápad. Budoucí manželku si vybere z tradičního "trhu nevěst". O čest stát jeho chotí a královnou bude "zápasit" dvacet nejkrásnějších a nejinteligentnějších dívek světa!
Bylo to šílené! Ale Beth, když ji o to požádala její úžasná sestra, přesto místo ní zamířila na přehlídku nevěst pro krále… Zvítězit neměla šanci. Tak co by se mohlo stát?
2021/6Special na přání410 H AÚnos do ŘeckaPro Rose to měl být nejkrásnější den jejího života. Právě řekla "ano" švédskému baronovi, jenže během pár chvilek se vše změnilo! Rose seděla v temném autě vedle stejně temného Řeka, jenž se jí pokoušel namluvit, že její manžel je zločinec! Xerxesovi je vše jasné: Ta drobná kráska musí být se švédským baronem na všem domluvena… Až postupně začíná mocný Řek chápat, že Rose se pokouší nacházet ve všech kolem sebe jen to dobré. A on teď bude muset udělat vše, aby odčinil křivdu, jíž se na ní dopustil!
2021/9Sladký život Duo303 J BZrozená z plamenůOba prošli plameny a oba z nich vyšli jiní…
Když se v benátském paláci objevila ta drobná dívka čekající dítě s tvrzením, že se stane otcem, Alex nevěděl, co si myslet. Nejenom, že Rosalii, jak se ona neznámá Američanka jmenovala, nikdy neviděl. Tři roky se nedotkl ženy!
Ale bylo to tak! A nejenom, že z něho měl být otec. Rozhodl se, že se stane i manželem.
Ukázalo se ale, že je to mnohem, mnohem těžší, než si představoval!
2021/12Special na přání421 G AKráska a ruský knížePro ruského knížete, miliardáře Maxima neexistoval ve světě, kde vše fungovalo podle jeho představ, žádný problém. Až do chvíle, než potkal Grace? Americkou dívku, sekretářku jeho úhlavního nepřítele. Původně Maximovi šlo jenom o to, aby se jejím prostřednictvím svému sokovi pomstil, brzy mu ale došlo, že Grace je něco mnohem více než jenom prostředek pomsty…
2023/1Sladký život Duo335 J BJá tě přece znám!Jako bouře, která toho dne zuřila nad oceánem, vtrhla Honora do Nikova života. A Nico, chladný Nico, se rozhodl udělat správnou věc.
Jenže… Honora nechtěla jeho peníze, jeho slávu, dokonce ani jeho jméno. Chtěla jedinou věc, kterou jí Nico nedokázal dát - jeho lásku.
A on, aby ji získal, se rozhodl stát přesně takovým mužem, po jakém toužila!
Jenže to bylo těžší… mnohem těžší, než si představoval.

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam autorek začínajících na Lu

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3028
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.11.2010

Poslední modifikace 31.01.2023, 03:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace