Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2010

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance910 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Zázračná terapieCesar Villon de Falcon je úspěšný automobilový závodník a playboy. Jeho život však ztrácí smysl ve chvíli, kdy má těžkou autohavárii… Sarah Priestleyová, s níž se Cesar setkal před sedmi lety a prožili spolu krátký románek, je jediná, která mu může pomoci. Má totiž pro něj překvapení, které ho jistě probudí z letargie a vlije mu novou krev do žil - syna Johnnyho!
Romance911 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Okouzlující cukrářkaTilly je něžná, citlivá, vnímavá mladá dívka bez dostatečného sebevědomí, zatímco Campbell je sportovní, odvážný, soutěživý, ambiciózní a málomluvný mladík. Dva protipóly, které se vzájemně přitahují. Svede je dohromady televizní soutěž, jíž se oba nedobrovolně zúčastní. Ačkoliv jejich klání před diváky je úspěšné, proti lásce, která vzklíčila v jejich srdcích, svádí marný boj…
Romance Duo912 T ACarol Graceová (Grace, Carol)Obnovené manželstvíOlivia a Jack, oba archeologové, se seznámili na řeckém ostrově Hermapolis. Vzali se a jejich štěstí neznalo mezí… ale osud jim nepřál a jejich cesty se záhy rozešly. Teď, po pěti letech, se znovu setkávají a zjišťují, že k sobě navždy patří.
Romance Duo912 T BCara Colterová (Colter, Cara)Kytice z láskyPohledný a sebevědomý sportovec Dylan má takové charizma, která ho dělá pro opačné pohlaví neodolatelným. Květinářka Katie moc dobře ví, jak Dylan na ženy působí - je totiž jejím nejlepším zákazníkem. Navzdory tomu je však i ona, rozvedená a opatrná žena, jeho šarmem zasažena.
Zlatá dynastie19 CH Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Nežádoucí láskaNovinářce Natalii McCabeové, důležitému svědku vraždy, začaly chodit výhrůžné dopisy. Přidělili jí proto osobního ochránce Vincenta Fortunea. Natalie ale v té době byla zcela pohlcena smutným případem starých lidí, které bezohlední makléři připravili o životní úspory, a nehodlala se svého pátrání vzdát. Vincent byl ze své horkokrevné klientky zmatený. Přála si bezpečí, ale při každé vhodné příležitosti se ho snažila podfouknout, utéct mu a pracovat na svém případu. Navíc si oba byli až bolestně vědomi přitažlivosti, která mezi nimi vzplála a která každým dnem vzrůstala…
Hvězdy romance7 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Věční milenciSharon Harrisonová a Tony Morelli bývali manželé. Teď se ovšem vídají pouze při předávání dětí v domě, kde spolu dříve bydleli všichni pohromadě. Pár dní se stará Sharon, potom zase Tony.
Třebaže vášeň mezi nimi přetrvává, nedokážou se shodnout na ničem jiném. Sharon chce být nezávislá a vést svůj obchůdek s prádlem a Tony zase i se svou početnou italskou rodinou příliš často vzpomíná na svoji první manželku, která brzy po svatbě zahynula.
Dokážou se tito věční milenci nakonec dohodnout?
Záhady a romantika2 R Joanna Wayneová (Wayne, Joanna)Dnem i nocíNová klientka Prescottovy bezpečnostní agentury Kelly Warnerová má opravdu vážné problémy. Tato oslnivě krásná manželka slavného hollywoodského herce se i se svou malou dcerkou stala terčem neznámého šílence. Kdo usiluje o její život a proč? Cožpak nestačilo, že už zabili jejího manžela? Teď však má po boku Jacka Sanderse, mužného a spolehlivého ochránce, který z ní nespustí oči ani na chvíli a chrání ji dnem i nocí – a to i přes to, že na jejich společnou minulost nemá zrovna nejkrásnější vzpomínky. Jack je odhodlaný vyřešit záhadné události, které stály tolik lidí život.
Historická romance293 E Diane Gastonová (Gaston, Diane)Skandál mezi smetánkouKdo je otcem jejího dítěte?
Lady Wexinovou, kdysi nejúžasnější krásku celé smetánky, opustila rodina i přátelé a pronásledují ji věřitelé. Po skandální smrti svého zločinného manžela zůstala na mizině, a když vyjde najevo, že je těhotná, noviny začnou spekulovat a šířit bujné klepy. Kdo je otcem?
Ví to jen jediný muž: Adrian Pomroy, vikomt Cavanley. Vybudoval si pověst hejska, ale v srdci touží dělat něco užitečného. Drobná kráska Lydia Wexinová může představovat zajímavou - a podnětnou - výzvu…
Historická romance291 W Sophia Jamesová (James, Sophia)Skrytá krásaKdyž mu král nařídil, aby se oženil s nepřitažlivou, plachou a rezavou Angličankou Grace Stantonovou, Lachlan Kerr ví, že nemá cenu se zpěčovat. A přesto už cestou do Skotska, kde má své panství, si Lachlan uvědomuje, že na této ženě je cosi obdivuhodného. Celý jeho život provázela zrada a tato žena, která věří, že je v něm mnoho dobrého, je skutečně zvláštní.
Grace také chápe, že svatba s Lachlanem zabezpečí jejímu domovu bezpečí, a navíc jeho síla a překvapující péče se jí velice zamlouvá. Jak snadné je zamilovat se do tohoto muže s tajemnýma očima…
Historická romance292 Z Louise Allenová (Allen, Louise)Nebezpečné námluvyElinor se už s údělem staré panny smířila, a tak doprovází ovdovělou matku, významnou badatelku a autorku knih o středověkých katedrálách, po Francii.
Tam právě pobývá i Teo Ravenhurst, ovšem ze zcela jiných důvodů. Při pátrání po ukradeném vzácném uměleckém předmětu se náhodou seznámí s Elinor. Poznává v ní nejen krajanku, ale jak brzy zjistí, i sestřenici. Známost s ní a s její matkou by mu mohla být při jeho pátrání nesmírně užitečná.
Teo je přesvědčen, že pod Elinořiným nenápadným zevnějškem se skrývá vášnivá povaha. Vytrhne ji z jejího nudného stereotypu a brzy zjistí, že jeho nová společnice má nadání, o jakém se mu ani nesnilo…
Sladký život179 P Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Noc v MontaněFlynna, nového hraběte z irského Dunmorey, se Sarou, dívkou z Montany, spojovaly tři společně prožité dny a jedna horká noc před skoro šesti roky… Aspoň si to Flynn myslel až do okamžiku, kdy se mu po pětiletém bloudění po světě dostal do ruky dopis, v němž mu Sara psala, že se stal otcem! Podaří se Flynnovi Saru přesvědčit, že vše bylo jenom strašné nedorozumění? A že když se teď chce vrátit do jejího života, nejde mu jen o syna, ale i o ni?
Sladký život180 Q Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Modelka na OlympuŠvédsko-anglickou topmodelku Annu řecký miliardář Damon přitahoval od prvního okamžiku, kdy ho spatřila. Určitě ale ne natolik, aby s ním dokázala překonat svůj strach z mužů a nedůvěru k nim! Černé můry, spojené se vzpomínkami z dětství, byly ještě příliš živé… Když Damon konečně pochopí, že Anna není jenom tou povrchní kráskou, jakými se obklopoval dříve, rozhodne se, že ji bude chránit. Navždy a i před ní samotnou!
Sladký život177 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Dynastie ze SicílieSyn sicilského knížete Rocco je neústupný: Angličanka Julie musí na jeho příkaz přijet i s malým Joshem na Sicílii, kde se její syn stane právoplatným členem starobylého rodu Leopardiů! Zpočátku si Rocco myslel, že Julii jde jen o peníze, jenže její nevinnost je odzbrojující. Když se prokáže, že Julie je ve skutečnosti jen chlapcovou tetou, smyslný Sicilan změní pravidla hry. Má totiž hned několik důvodů, aby tuto nezkušenou ženu podržel ve svém zajetí - a poté učinil svou ženou!
Sladký život178 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Pod toskánským nebemMezi arogantním italským byznysmenem Gianfrankem a anglickou zdravotní sestrou Dervlou to jiskřilo od chvíle, kdy se poprvé uviděli. Týden Gianfrankovi stačil na to, aby požádal Dervlu o ruku! V překrásném Toskánsku ale na Dervlu čeká nelehký úkol - vypořádat se s tím, že pro Gianfranka bude vždycky až ta druhá, po jeho zemřelé první ženě. A že Gianfranco nechce v žádném případě dítě, protože mu stačí Alberto, syn z prvního manželství… Dokáže se s tím ale Dervla smířit?
Sladký život Duo56 I ASharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Osud jménem ŘímKdyž Gianluca potřebuje najít manažera pro svůj nový londýnský hotel, najme si na jeho vyhledání anglickou personalistku Aisling. Je to šedivá myška s pevně staženým drdolem, oblékající se do nudných šedivých kostýmků. Ta fádnost pro něj znamená výzvu. Skrývá se pod tím nudným nezajímavým povrchem skutečná žena? A jaká? Časem to zjistí, a to zjištění mu nedá spát!
Sladký život Duo56 I BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Flirt v LondýněV Carterovi, úspěšném londýnském podnikateli, se Liberty zmýlila hned několikrát. Nejprve byla přesvědčena, že bude nepříjemný poté, co mu nabourala jeho auto. Pak měla pocit, že mu půjde jenom o nezávazný flirt. A nakonec nedokázala uvěřit, že by ji přesvědčil, aby jeho lásku opětovala. A dala mu za ni tu svou. Ale Carter se nikdy nevzdával…
Sladký život Duo57 J ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Polibky v SydneyFirma, kterou spravoval Celestein otec, ale vybudovala ji její matka pro ni, se náhle stala majetkem nelítostného sydneyského finančního žraloka Bentona! Ben se ale ukázal úplně jiný, než jak si ho Celeste představovala. Milý, chápající, vášnivý… Ale zatvrzele věřící tomu, že místo ženy je pouze u plotny a v posteli. Raději, než aby se vzdala sama sebe, se Celeste vzdá Bentona!
Sladký život Duo57 J BNatalie Andersonová (Anderson, Natalie)Romance na Novém ZélanduMěl to být jenom lék na nespavost…
Ani Lucy, nespoutaná tulačka po obou ostrovech Nového Zélandu, ani Daniel, špičkový právník z hlavního města, nepředpokládali, že by se jejich dohoda – příjemně se v noci navzájem unavit, aby pak mohli konečně usnout - mohla změnit v něco jiného. Jenže to netrvalo dlouho, než zjistili, že chtějí něco více… A začali se toho bát!
Romance se šejkem29 M Susan Stephensová (Stephens, Susan)Králova milenkaŠejka Kalífu už nudí průvody potencionálních manželek, které před ním defilují. A když nachytá sladkou a nevinnou Beth Torranceovou na své soukromé pláži, je to pro něj více než příjemné rozptýlení… Beth přijíždí na ostrov jako nezkušená dívka, ve které až šejk probudí její ženství. Po návratu domů Beth zjistí, že jejich románek nezůstal bez následků. Kalífa nemůže na Beth zapomenout a vyhledá ji. Svého syna i jeho matku chce zpět a Beth se nakonec s radostí podřídí jeho královskému rozhodnutí.
Romance se šejkem30 N Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Šejkův pouštní drahokamPenelope Doyleová ještě nenašla muže, který by se po polibku neproměnil v žabáka. Jeden z těch nejhorších jí ukradl srdce a navíc dědictví po matce. Zařekla se, že už nikdy neuvěří pohádkám.
Když však přijala místo v El Zafiru, seznámila se s úžasným princem Rafiqem a znovu se jí chce začít věřit… Ale je vůbec možné, aby chudá dívka padla do oka šejkovi, který může mít všechno, na co si jen ukáže?
Desire865 K Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Smluvený sňatekHana se připravovala na smluvený sňatek s princem Filipem dlouhých osm let. Smrt královny uspíšila běh událostí a korunovaci Filipa na krále, který nyní potřeboval rychle po svém boku královnu. Místo šestiměsíčních námluv tak zbyly páru pouhé dva týdny na to, aby se lépe poznali. Haniny romantické představy o životě po boku milujícího muže vzaly ale záhy zasvé…

(1. díl minisérie Královské pokušení)
Desire866 L Maureen Childová (Child, Maureen)Příběh o štěstíPodle magnáta Jacksona Kinga má obchod vždy přednost před láskou a děti jsou roztomilé, jen když patří někomu jinému. Tak to bylo do té doby, než poznal tajemnou krásku, se kterou ho pojilo mnohem více než jen nezvladatelná touha. Byl otcem její dcery.
Když Casey podstoupila umělé oplodnění, nepředstavovala si, že dárcem spermatu bude někdo takový jako Jackson. Pak nedopatřením poznala jeho identitu a rozhodla se, že by měl o své dceři vědět…

(3. díl minisérie Bratři z Kalifornie)
Desire Duo867 O ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Ve stínu minulostiMallory se potřebovala za každou cenu vymanit z úzkostlivé rodičovské péče. Požádala proto Alexe - rodinného přítele, podnikatele a velkého svůdce - aby jí pomohl najít vhodného ženicha. Ani ve snu by ji nenapadlo, že si ji nakonec vezme sám…

(2. díl minisérie Miliardář na ženění)
Desire Duo867 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Hra o důvěruPo jednom nezapomenutelném víkendu s Ryanem Warnerem, multimilionářem z Dallasu, Ashley zjistila, že je těhotná. Ve strachu, aby nepřišla o své dítě, tajila těhotenství před právoplatným otcem i svou rodinou. Ale Ryan nemohl na Ashley zapomenout, a jakmile zjistil, že je těhotná, přinutil ji k sňatku.

(1. díl minisérie Zlatí ženichové)
Special Na léto149 H AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Týden láskyRozmarné láskyAmanda se po deseti letech setkává se svou láskou z dívčích let - Danem. Téměř okamžitě oba zjistí, že je to k sobě táhne jako dřív, a Daneovi se za pouhý týden podaří získat Amandino tělo i srdce. Přesto má Amanda i nadále pocit, že její prioritou je kariéra…
Special Na léto149 H BLynne Grahamová (Graham, Lynne)Milionář bez srdceRozmarné láskyLáska, vášeň, intriky, žárlivost a nakonec rozvod, to vše již jednou Kerry se svým manželem Alexem zažila. Jak je tedy možné, že se k němu po čtyřech letech zase vrací a znovu se za něj vdává? Má vztah k muži, který podle ní snad ani nemá srdce, nějakou budoucnost?

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2873
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.06.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace