Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Robyn Donaldová

Zobrazuji údaje o autorce Robyn Donaldová - Donald, Robyn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/11Romance8 D Bez zárukyDávné rodinné spory nutí Camillu, aby se vyhýbala Quinnovi Fraserovi. Ale to by nesměl být právě Quinn, arogantní, nadřazený aristokrat, aby si to nechal líbit! Camilla ho zaujala a rozhodl se jít pevně za svým cílem…
1996/7Romance183 C Štěstí v rájiMalířka Blair Doylová stráví v kouzelném prostředí tichomořských ostrovů několik vášnivých nocí se záhadným Hughem Bannatynem. Má jejich vztah budoucnost?
1998/6Polibky32 E Tygr, tygrKdyž Lecie poprvé zahlédne Keana Pageta, jako by v ní vzplál divoký oheň. Ale ona přece už nechce žádnou lásku, už jednou skončila se zlomeným srdcem...!
1999/6Special27 G BProlhaný princLetní lásky 1999Na dovolené ve Švýcarsku je Stephanie unesena a na jejím bratrovi je požadováno výkupné. Nečekaně ji zachrání záhadný cizinec Duke, který ji neodolatelně přitahuje. Ale může Stephanie věřit, že jeho úmysly jsou čestné?
2000/4Polibky77 Y Předstírané manželstvíOlivia Nichollsová sňatkem s Drakem Arundellem sice zajistí budoucnost malému bratrovi, ale zničí svoji vlastní. Na to, aby spolu mohli uzavřít skutečné manželství, mezi nimi leží příliš mnoho lží a záhad. Jednou z nich je i starý portrét neznámé ženy, která jako by byla jejím strážným andělem...
2000/5Polibky79 Y Byli si souzeniAnet Carruthersová si při setkání s vysokým a urostlým Lucasem Tremainem začíná znovu připomínat svoji minulost, na kterou by nejraději zapomněla. Ale začíná si také uvědomovat, že i přes svoji neobvyklou výšku může na některé muže působit přitažlivě. Smí Lucasovi věřit, že ji opravdu miluje? Možná jí poradí tajemná žena na miniatuře...
2000/6Polibky81 Y Láska do třeticeKear Lannion je farmář a Jan Carruthersová žena zvyklá na velkoměsto. Když je však náhoda svede dohromady a stanou se na celý měsíc sousedy v divoké novozélandské přírodě, zdá se, že v sobě našli zalíbení. Jakmile se však objeví komplikace, oba zamilované musí zachránit tajemná žena na vzácné miniatuře... Tentokrát už potřetí.
2000/10Romance385 A Stíny minulostiMezi delegáty mezistátní návštěvy je i muž, který uznávané tlumočnici Mariel od prvního okamžiku učaruje. Oba se od začátku brání podlehnout vzájemné přitažlivosti, proti její síle jsou však krátcí. Jenže Marielina minulost skrývá temné tajemství, které by mohlo ohrozit Nicholasovu diplomatickou kariéru, a tak Mariel v poslední chvíli nezbývá než zapřít svoji lásku...
2001/6Fantazie39 FR APodlehnout pokušeníZájem Geraldiny přitahuje jediný muž - Bryn Falconer. Při návratu ze služební cesty společně ztroskotají na pustém ostrově. Podlehne zde Geraldine konečně svému pokušení?
2002/4Polibky139 E Osudový polibekDen před svatbou navštíví Cat, která si má brát bohatého novozélandského podnikatele Glena, jeho obchodní partner Nick a snaží se jí sňatek s Glenem rozmluvit. Třebaže mladá a nezkušená Cat k Nickovi v tuto chvíli poprvé pocítí sílu vášně, neposlechne ho a za Glena se provdá.
Po šesti letech se s Nickem setkává jako vdova, když od něj potřebuje finanční výpomoc ve složité situaci, do níž se dostala kvůli nemocnému děvčátku, o něž se rozhodla pečovat. Nick má konečně šanci naplnit svou touhu, kterou ke Cat chová už tak dlouho...
2002/9Desire510 L Vzdorovitá milenkaClayovi Beauchampovi musí být jasné, že Natálie není na prodej! Je hezký, chrání ji a je dokonce velkorysý, ale Natálie se nedá ničím vlákat do jeho postele... až do dne, kdy je zničen všechen její majetek a Clay jí přispěchá na pomoc... Ale jak dlouho může zůstat jeho milenkou, když chce být jeho ženou?
2008/5Sladký život80 Q Modelka a princ z IllyrieTajemná Illyrie, státeček, který se jen před krátkou dobou zbavil jha krutovlády diktátora, je osudem krásné modelky Jacoby i prince Marka… Proč se ale Marko nesmí dozvědět, že žena, která ho přitahuje, je jeho krajankou? A jak se dokáže Jacoba vyrovnat s tím, že prince ze své rodné země nesmí milovat, naopak se před ním musí skrývat?
2008/9Královská dynastie6 M Láska a trůnMax Fierezza se má zanedlouho stát králem Niroli. Na ostrově však vypukne epidemie nákazy, která ničí vzácné vinice, na nichž stojí prosperující ekonomika. Na pomoc přijíždí i Rosa Fierezzová, Maxova sestřenice, odbornice na chemické postřiky. Max je její dávná láska, královské zákony stojí však v cestě jejich společné budoucnosti, protože Max by nikdy neuhnul před povinností k lidu své země. Královský rod je však vystaven skandálnímu odhalení, které náhle uvolňuje ruce Rose i Maxovi…
2008/10Sladký život99 P Zamilovaná princeznaMaličké knížectví Illyrie na pobřeží Středozemního moře skrývá mnohá tajemství! A vztah novozélandského miliardáře Hawkea a princezny Melisy, sestry panovníka, je jedním z nich. Proč Melisa odmítá Hawkea, přestože ho miluje? A co tají Hawke před svou láskou? Může mu Melisa věřit, že jeho tajemství jsou opravdu nevinná? A dokáže Hawke překonat její pochybnosti?
2009/2Sladký život Duo35 I ANovozélandská romanceŽena posedlá penězi, která využívá mužské slabosti, to není zrovna ideál novozélandského milionáře Curta. Vše ale nasvědčuje tomu, že to je pravá tvář Pety. Curt zná jen jediný způsob, jak ji zastavit… vydírání! Ve skutečnosti jde Petě jen o přežití. Teď o tom musí ještě přesvědčit muže, který jí nevěří… A který ji přitahuje!
2009/4Sladký život Duo37 I AUrozená svatbaNovozélanďanka Abby chtěla jenom splnit slib daný umírající přítelkyni, dácké princezně, a ochránit její dítě před jeho bezcitným strýcem, princem Caelanem … Když ale Abby po čtyřech letech Caelana znovu uviděla, neměla vůbec pocit, že je tak špatný, jakse domnívala! To on, si o ní - o ženě, která unesla jeho synovce, - myslel jen to nejhorší. A přesto před ni předstoupil s nečekaným návrhem …
2011/3Sladký život Duo72 J AVládce ostrovaRafiqovi, vládci exotického ostrova v Indickém oceánu, byla novozélandská zvěrolékařka Lexie hodně podezřelá! Ani ne tím, jak se chovala, ale tím, koho doprovázela. Zjevně totiž navštívila ostrov jako milenka hraběte Gastana, muže, kterému se Rafiq chtěl pomstít. A svést ji – to mohlo představovat pomstu více než lákavou …
2012/1Sladký život Duo82 J AChrám AfrodityKdyž se s ním Rosie na Novém Zélandu poprvé setkala, byl to jen Gerd, muž, který ji připravil o srdce… Který ovšem prohlásil, že je pro něj příliš mladá… Po třech letech ji už Gerd, nový karátijský velkovévoda, za příliš mladou nepovažoval.
Jak se ale ukázalo, oba chtěli více než jen pár dnů naplněné touhy!
2012/10Sladký život Duo91 J ARáj na Novém ZélanduTa princezna upoutala Alexe už před rokem. Když se odhodlal pozvat ji na své milionářské sídlo na Novém Zélandu, nečekal, že by vznešená kráska souhlasila. Překvapila ho…
To, že by ji, obyčejnou mladou ženu, honosící se prázdným titulem princezna, ale vydělávající si vlastníma rukama, mohl k sobě Alex pozvat, Serina nepředpokládala. A že by takové pozvání přijala, už vůbec ne. Překvapila sama sebe…
A nebylo to zdaleka poslední překvapení, s nímž se oba museli vypořádat!
2014/10Sladký život Duo137 J BÚtěk na Nový ZélandTu ženu musím znát! To napadlo novozélandského podnikatele Rafea, když spatřil Marisiny zářivě zelené oči… Jenže jediná žena s tak zelenýma očima, jakou kdy poznal, se jmenovala Mary! A kromě těch očí ta vystrašená bytost s touhle sebevědomou kráskou neměla nic společného. Toho pocitu, že se ní už viděl, a možná víc než to, se ale Rafe zbavit nemohl!
Pro Marisu je setkání s Rafem po pěti letech oživlou noční můrou. Provinila se na něm mnohem více, než on sám vůbec může tušit, jenže nic jiného tenkrát udělat nemohla!
2018/3Special na přání331 G AChrám AfrodityPrinc Gerd Crysander-Gillian se před třemi lety zamiloval do krásné Rosie, ale brzy zjistil, že jeho láska není opětována. Rosii totiž přitahoval jeho bratr!
Jenže teď Gerd zdědil korunu… a král potřebuje svoji královnu. Kdo jiný by se na tu roli hodil líp než Rosie? Bude to jeho sladká odveta za zlomené srdce, které se nikdy nezhojilo.
2019/9Sladký život Duo255 J BLéto na Novém ZélanduElana rozhodně netouží navazovat vztahy s muži, zvlášť ne s takovými, jako je Niko Radcliffe. Alespoň podle toho, jaká pověst mu předchází! Jenže setkání s ním jí doslova vyrazí dech - tenhle charismatický podnikatel přece nemůže být tak arogantní, jak se o něm říká. Najde v jeho náručí nejen vzrušení, ale i bezpečí?
2022/1Special na přání424 H BModelka a princ z IllyrieTajemná Illyrie, státeček, který se jen před krátkou dobou zbavil jha krutovlády diktátora, je osudem krásné modelky Jacoby i prince Marka… Proč se ale Marko nesmí dozvědět, že žena, která ho přitahuje, je jeho krajankou? A jak se dokáže Jacoba vyrovnat s tím, že prince ze své rodné země nesmí milovat, naopak se před ním musí skrývat?
2022/4Special na přání429 G ANovozélandská romanceŽena posedlá penězi, která využívá mužské slabosti, to není zrovna ideál novozélandského milionáře Curta. Vše ale nasvědčuje tomu, že to je pravá tvář Pety. Curt zná jen jediný způsob, jak ji zastavit… vydírání! Ve skutečnosti jde Petě jen o přežití. Teď o tom musí ještě přesvědčit muže, který jí nevěří… A který ji přitahuje!

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na Do

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6289
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.04.2022, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace