Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lee Wilkinsonová

Zobrazuji údaje o autorce Lee Wilkinsonová - Wilkinson, Lee


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/7Desire Duo558 N ABenátský milenecTo, že Nicola Whitneyová potkala v Benátkách charismatického Dominika Loredana, nebyla náhoda. Ten úžasný Ital vše pečlivě naplánoval. Nepočítal ale s tím, že mezi nimi přelétnou nepřehlédnutelné jiskřičky vzájemné přitažlivosti a vzápětí spolu stráví noc plnou vášně. Být ale pouhou milenkou Nicole nestačí!
2003/11Desire Duo578 O BOsudný omylGideon Strange při pátrání po ukradené sbírce vzácných rukopisů za hlavní podezřelou považuje nevšední krásku s hlubokýma šedýma očima - Annu Sandsovou a neváhá použít všechny prostředky, aby ji usvědčil. Až pozdě přijde Gideon na to, že považovat Annu za zlodějku byl osudný omyl…
2004/6Desire Duo613 O ANáhradní milenkaSkutečně si nepřála stát se jeho milenkou!
Brad Lancing je úspěšný podnikatel, ale pokud jde o ženy, nemá nejlepší pověst. A Joanna Winslowová je pevně rozhodnutá, že nedopustí, aby se její sestra stala jeho další kořistí, i kdyby to znamenalo, že se sama obětuje!
2004/9Desire Duo628 O BMilenka z obrazuEleanor Smithová je jako omráčená, když jí atraktivní milionář nabídne lukrativní zakázku, kterou si vzhledem k tíživé finanční situaci nemůže dovolit odmítnout. Je tu však jeden háček: musí se nastěhovat do jeho luxusního sídla a zůstat tam, dokud zakázku nedokončí. Znamená to snad, že bude muset dělat všechno, co si pohledný milionář usmyslí?
2005/9Sladký život11 X Ryanova pomstaPřed lety se Ryan zamiloval do dívky na obraze známém jako Středeční dítě. Když se seznámil s Virginií, která své matce pro tento obraz seděla modelem, propadl zcela touze po ní! A Virginia jeho lásku opětovala! Proč náhle dva dny před svatbou od Ryana utekla, uprchla z New Yorku a usadila se pod falešným jménem v Londýně? Ryanova ješitnost utrpěla těžkou ránu a mladý obchodník se rozhodl pomstít…
2006/12Sladký život42 Y Pod Kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala – ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje. Problém byl pouze v tom, že Rebecca si ale vůbec nebyla jistá tím, jestli ji krásný a bohatý Gray miluje také!
2007/11Sladký život64 Y Osudný diamantSimon Farringdon, vnuk sira Nigela, má s půvabnou Charlotte jisté plány… a ty mu vycházejí přesně podle představ! Po noci plné vášně Charlotte souhlasí se sňatkem. To ale ještě netuší, kolik tajemství se skrývá za drahocenným šperkem, který jí rod Farringdonů daruje těsně před svatebním obřadem. A co teprve kdyby věděla, že ji Simon požádal o ruku právě kvůli Carlottinu diamantu…?
2008/8Sladký život89 X Svatba v New YorkuBethany vždy věřila v lásku na první pohled! Do pohledného Joela se zamilovala už před šesti lety. Teď ví, že krásný a bohatý Joel je nevlastním bratrem zákazníka obchodu se starožitnostmi, v němž ona pracuje. A navíc je i mužem, který ji pozval na výlet do New Yorku, kde ji zničehonic požádal o ruku! Proč to ale Joel udělal? Zajímá ho Bethany, nebo sleduje jiné zájmy?
2009/4Sladký život121 X Zámek u LondýnaNe že by Valentině, čerstvě propuštěné z práce a nemající kde bydlet, zájem pohledného a zámožného majitele středověkého anglického hradu nelichotil! Naopak, zamilovala se do něj na první pohled. Vůbec ale nechápe, proč se Richard chce ženit tak narychlo … Je zde nějaké tajemství, které musí odhalit!
2009/8Sladký život137 X Italský příběhJak je možné, že tajemný portrét, který měla Sofie od dětství viset na zdi svého londýnského pokoje, se tak moc podobá muži, jehož jednou potká na ulici? A jaké úmysly s ní má bohatý Benátčan anglického původu Haviland? Tedy kromě toho, že se oba mladí lidé navzájem přitahují? Tajemství skrývá nejenom palác nad benátským Velkým kanálem, ale i životy všech hrdinů tohoto příběhu, kteří se v něm setkávají!
2009/10Sladký život145 X Módní návrhářkaDeborah, anglická módní návrhářka, zrušila zasnoubení s multimilionářem Davidem kvůli jeho údajné nevěře. Když se po letech navrací z New Yorku zpátky do Londýna, David se objeví znovu a hrozí, že ji i příbuzné zničí, když se nestane jeho milenkou! Deborah by ale musela zrušit plánovanou svatbu a zapomenout na vlastní hrdost. Dokáže splnit jeho požadavky?
2010/7Sladký život183 P Milionář z FlorencieNakonec se Gail přemluvit nechá! Bude se ucházet o místo osobní asistentky londýnského milionáře Zanea, jak si to přeje její snoubenec. Přestože je to ta poslední věc, o kterou by stála. Přestože je to právě to, čeho se v životě nejvíce bála! Se Zanem se totiž už nikdy nechtěla znovu setkat! Co když ji Zane pozná?
Zane má ovšem také plán. A Gail se nečekaně stane vězněm na jeho tvrzi v Toskánsku…
2010/10Sladký život195 P Cesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii, když Ross dospěje k názoru, že Cathy není tou ženou, která mu učarovala, ale povrchní a poživačnou falešnicí bez jakékoliv morálky.
Cathy bolí to, co si o ní musí Ross myslet, ale nemá na výběr: vysvětlit mu nemůže nic. Dluží to totiž člověku, který jí po smrti rodičů jediný na světě zbyl, svému bratrovi. Opovržení, kterým ji Ross trestá, ale pálí jako oheň…
2012/5Special na přání192 H BRyanova pomstaPřed lety se Ryan zamiloval do dívky na obraze známém jako Středeční dítě. Když se seznámil s Virginií, která své matce pro tento obraz seděla modelem, propadl zcela touze po ní! A Virginia jeho lásku opětovala! Proč tedy náhle, dva dny před svatbou, od Ryana utekla z New Yorku do Londýna, kde se usadila pod falešným jménem?
2013/7Special na přání220 H BPod kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala - ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje.
2016/10Special na přání298 H BMilionář z FlorencieNakonec se Gail přemluvit nechá! Bude se ucházet o místo osobní asistentky londýnského milionáře Zanea, jak si to přeje její snoubenec. Přestože je to ta poslední věc, o kterou by stála. Přestože je to právě to, čeho se v životě nejvíce bála! Se Zanem se totiž už nikdy nechtěla znovu setkat! Co když ji Zane pozná?
2017/1Special na přání304 H BCesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii. Cathy totiž skrývá tajemství, které Rossovi za žádnou cenu nemůže prozradit!
2020/1Special na přání375 G ASvatba v New YorkuBethany vždy věřila v lásku na první pohled! A do fešného Joela se zamilovala už před šesti lety. Teď ví, že krásný a bohatý Joel je nevlastním bratrem zákazníka obchodu se starožitnostmi, v němž ona sama pracuje. A navíc je i mužem, který ji pozval na výlet do New Yorku, kde ji zničehonic požádal o ruku! Proč to ale Joel udělal? Zajímá ho Bethany, nebo sleduje jiné zájmy?

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4608
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 19.01.2020, 21:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace