Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 5/2007

Zobrazuji informace o produkci 5 / 2007


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance783 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Svatba v bušiCasey McGuireová nečekaně zjistí, že její otec byl nepředstavitelně zámožný dobytkářský král, což jí rázem vnese do života naději lepších časů. Musí však udělat jediné – vydat se po stopách svých kořenů do hlubokého australského vnitrozemí.
Stejně jako Casey neznala peníze, neznala ani lásku. A právě to by chtěl neodolatelný Troy Connellan změnit. Dokáže se však ostražitá Casey odpoutat od trpké minulosti a oddat se budoucnosti s bohatým, mocným, ale především milým mužem?

Minisérie McIvorovy sestry
Romance784 B Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italova nevěstaJoanna byla kdysi zamilovaná do italského aristokrata Gustava Ferrara. Jenže on se zamiloval a oženil s úplně jinou ženou! Po dvanácti letech se oba znovu setkávají, oba starší a rozumnější. A navíc jsou oba znovu volní. Teď už Gustavo konečně ví, že Joanna je pro něj ta pravá. Dokáže ji tom přesvědčit?
Romance785 C Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Brooklynská romanceRose Tildenovou a Warrena Harkera svedla dohromady práce v malé hospůdce v Brooklynu. Ona, chudé děvče, vypomáhala v kuchyni jako servírka a on, přitažlivý milionář, se staral o chod restaurace, která patřila jeho dávnému příteli. Oba je to k sobě neodolatelně přitahovalo, ale své city si přiznali až ve chvíli, kdy se Rose ocitla v nebezpečí života…
Romance786 D Trish Wylieová (Wylie, Trish)Znovu objevená láskaAbbey si vybudovala kariéru, uspořádala život a teď stojí před rozhodnutím, zda přijme nabídku k sňatku od svého kolegy. Jenže již osm let tají, že je provdaná za Američana Ethana Wyatta, který ji opustil hned druhý den po svatbě, a Abbey ani neví proč. A teď se Ethan zčistajasna objeví na oslavě jejích narozenin…
Romance Duo787 T ACynthia Rutledgeová (Rutledge, Cynthia)Nečekaný spolubydlícíOd chvíle, kdy jí oči padly na vysokého, pohledného cizince, byla učitelka Lauren ztracená… Už dřív, než se Lauren dozvěděla, že Alexanderu Gabrielleovi koluje v žilách královská krev, věděla, že Alexander má naprosto vše, co kdy od muže chtěla. Ale dokáže ho přesvědčit, že ho miluje kvůli jemu samému, a ne kvůli jeho koruně?
Romance Duo787 T BNatasha Oakleyová (Oakley, Natasha)Ostrov splněných přáníKate milovala Gideona od svých šestnácti let. On se však oženil s jinou. Po dlouhých letech se Kate vrací do rodného městečka a shledává, že Gideon – vdovec se dvěma rozkošnými holčičkami – ji stále přitahuje. Oba pečlivě skrývají svá tajemství, která jim stále brání otevřít srdce lásce.
Historická romance182 E Francesca Shawová (Shaw, Francesca)Dáma s tajemstvímCamilla Knightová má jedno velké tajemství. To náhodně objeví Nicholas, hrabě z Ashby, když pronásleduje kvůli sázce o nádherného hřebce obdivovanou divadelní divu Lysette Davideovou.
Camilla se sice zapřísahá, že se nikdy nevdá, aby ochránila pověst své rodiny, ale Nicholas na ni má takřka magický vliv: pokaždé když se s ním setká, zapomene na své sliby a nedokáže se ubránit jeho něžnostem. Myslí to s ní ale Nicholas upřímně?
Historická romance180 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Plavba osuduAž ze skalnatého pobřeží Cornwallu přijíždí do Benátek Kathryn Rowlandsová s otcem svého přítele, jehož jako chlapce před několika lety unesli piráti. Oba doufají, že se jim podaří nalézt nějakou stopu, která by jim prozradila, zda je ještě naživu.
A tady Kathryn poznává Lorenza, bohatého obchodníka a majitele mořské flotily. Jeho jediným cílem je pokořit svého úhlavního nepřítele – velitele pirátů. Kathryn v něm však probouzí city, na které už dávno zapomněl a kterým se zpočátku úspěšně brání. Když ale dívku unesou, události se dostávají do dramatického pohybu…
Historická romance181 Z Anne Herriesová (Herries, Anne)Otázka ctiLord Vincent Carlton požádá svoji matku, aby k sobě pozvala Cassandru, sestru jeho přítele, který padl v nedávné válce. Slíbil totiž svému kamarádovi, že se s Cassií ožení, neboť zůstala na světě zcela sama. Vincent ovšem netuší, že se mezitím z Cassie stala bohatá dědička, a může si tedy mezi nápadníky vybírat.
Cassii se Vincent líbí a se sňatkem souhlasí, ovšem když se dozví, že o ni vlastně losoval, jejich vztah má na kahánku…
Sladký život51 X Anne Matherová (Mather, Anne)Zpátky v ŘeckuKdyž se Helen rozhodla po letech navštívit svého řeckého otce, s nímž po rozvodu rodičů rozvázala všechny styky, rozhodně nečekala, že prvním člověkem, jehož uvidí na molu v Santorosu, bude zrovna Milos! Milos, muž, který kdysi pracoval pro jejího otce. Muž, který ji před čtrnácti lety navštívil v Anglii. Muž, na něhož nikdy nezapomněla. Muž, který byl tehdy ženatý…
Muž, který nesmí vědět, že ta vzpurná puberťačka se zelenými vlasy, kterou Helen do Řecka přivezla s sebou, je jeho dcera!
Sladký život52 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Žena v masceNa maškarním plesu v Paříži přeskočila jiskra mezi kráskou v masce motýlka a mužem v masce temného zbojníka… Mladá houslová virtuózka Lia se tehdy rozhodla, že bude jeho, jenom ale na tuto jednu noc, a neodhalí před ním svou tvář ani totožnost. Bohatý a uhrančivý Seth souhlasil…
Jak může ale teď Lia žít s tím, že se její dávný milenec nikdy nechce oženit a nikdy nechce do tohoto světa přivést dítě? A jak jednou řekne své sladké dceři, že její otec ji nechtěl a nechce?

Minisérie Láska, nebo peníze
Sladký život Duo14 I AKate Walkerová (Walker, Kate)Líbánky v PařížiŘeckému podnikateli Damonovi jsou senzacechtiví reportéři vždycky v patách! Objevili ho i v domě spolu se Sarah, kterou ovšem považovali za jeho novou milenku. Nikdo z nich netušil, že Sarah je ve skutečnosti již rok jeho manželkou. Manželkou, která ho ale před šesti měsíci opustila! A Damon chce vědět proč, ještě více ale chce, aby se k němu Sarah vrátila!
Sladký život Duo14 I BSara Cravenová (Craven, Sara)Život jako divadloKrásná Cat nevěří na pevný vztah, lásku a svatbu… Aspoň do té chvíle, než se seznámí s tajemným a okouzlujícím Liamem, který ji vezme za slovo a souhlasí s tím, že se budou scházet – bez jakýchkoliv závazků – jenom pro chvíle společně prožívané vášně… Jak dlouho ještě ale bude Cat věřit tomu, že žádnou lásku k životu nepotřebuje?
Desire754 K Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Lekce dvořeníCo naplat, že Scarlet věděla, že John líbá, jako kdyby odcházel do války, a miluje, jako kdyby byla poslední ženou na světě. Měli před sebou jediný měsíc tajných schůzek plných vášně, ale nic víc. Pak se měla vrátit Summer, Scarletino dvojče a bývalá Johnova snoubenka. Poměr Scarlet a Johna by pak byl pro rodinu i společnost nepřijatelný…

Minisérie Klan Elliottových
Desire755 L Maureen Childová (Child, Maureen)Žhavé létoChirurg Sam Lonergan žije životem bez závazků, dokud nepotká Maggii Collinsovou, mladou sexy hospodyni, která na rodinném ranči pečuje o jeho dědečka. Sam se s Maggií sblíží navzdory tomu, že si předsevzali, že se budou jeden druhému vyhýbat. Jejich vztah je žhavý, a přestože se vroucně milují, jejich společná budoucnost zdaleka není jistá…

Minisérie Letní vzplanutí
Desire Duo756 O ALaura Wrightová (Wright, Laura)Zapomenutá přísahaNa Bobby Callahanovi bylo mimořádné úplně vše – neodolatelný zevnějšek, altruistická povaha, umění okouzlit snad každou ženu. Jane Hefnerová pocítila naplno účinky Bobbyho charizma. Marně ji její příbuzní varovali, že by jí ten muž mohl ublížit…
Desire Duo756 O BLinda Conradová (Conrad, Linda)Kouzelný darTexaského multimilionáře Tysona Steelea fascinuje jeho nová asistentka Merri Davisová. Cítí, že za její ostýchavostí a nenápadným zevnějškem je něco víc. Merri ví, že by mohl její tajemství odhalit, a tak se snaží odolávat žáru touhy, který je oba začíná spalovat…
Special112 G AEvelyn Rogersová (Rogers, Evelyn)Tvář za oknemZtracený andělPodivné jsou osudy hotelu Lost Angel na stejnojmenném ostrově. Až příliš mnoho temných tajemství skrývá jeho minulost i přítomnost!
Je to zvláštní víkend, který na Ellii čeká v hotelu Lost Angel. Nikdo není tím, kým se zdá, a společenská hra na vyšetřování tajemné vraždy v tajemném hotelu se dokáže změnit velmi rychle ve skutečnost. A ještě jednu věc musí Ellie vyšetřit: je přitažlivý Jeff vrah, či ne? A je zločinem, když jí ukradl srdce?
Special112 G BKathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Ostré hranyZtracený andělPodivné jsou osudy hotelu Lost Angel na stejnojmenném ostrově. Až příliš mnoho temných tajemství skrývá jeho minulost i přítomnost!
Přijde Emily na to, kdo před dvaceti roky připravil na ostrově Lost Angel její matku o život? A je to vůbec dobré takhle křísit přízraky z minulosti? Pomůže Emily sympatický Christopher, syn muže, který byl před dvaceti roky hlavním podezřelým?
Special112 G CDebra Webbová (Webb, Debra)Stíny z minulostiZtracený andělPodivné jsou osudy hotelu Lost Angel na stejnojmenném ostrově. Až příliš mnoho temných tajemství skrývá jeho minulost i přítomnost!
Prokletí hotelu Lost Angel trvá! Každých dvacet let v něm musí někdo zemřít. Smyčka se stahuje kolem sympatické Livvy, majitelky hotelu. Zdá se, že jediný, kdo ji může zachránit, je policista Chase, synovec místního šerifa, který ji naopak chce zničit!
Lékařská romance duo95 R ALeah Martynová (Martyn, Leah)Adamův návratAdam Westerman, úspěšný chirurg ze Sydney, se vrací do svého rodného městečka, aby našel svou bývalou manželku Liv, na kterou nedokáže zapomenout. Adam a Liv zjistí, že to mezi nimi pořád žhavě jiskří. Liv začíná doufat, že by spolu mohli znovu žít. Najdou k sobě cestu?
Lékařská romance duo95 R BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Jeho dítěChristina a Joe jsou již dva roky kolegové a víc než to – týden v měsíci spolu žijí. Pak se Joe vrací na Nový Zéland k životu, o kterém Christina nic neví. Jenže Christině to nestačí, chce mít Joea napořád a navždy!
Kolekce51 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Návrat do ArizonyAntonia měla s Powellem před svatbou, když ji její nejlepší kamarádka obvinila, že si začala se starším mužem. Powell lžím uvěřil, namísto Antonie si vzal za ženu její bývalou přítelkyni a narodila se jim dcerka.
Po devíti letech se hodně změnilo, až na jedno – Antonia Powellovi neodpustila. Ale když se vrací domů a setkává se s Powellem i jeho dcerkou, musí si přiznat, že její srdce patří stále jen jemu…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4511
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace