Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2016

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2016


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romány22 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)První pohledNáhlá vzplanutíVance nebyl jen šikovný řemeslník, který se dal přemluvit, aby Shane pomohl s rekonstrukcí domu. Ve skutečnosti byl šéfem stavební společnosti, jenž si přijel na venkov hojit rány po nevydařeném manželství. Že potká v takovém zapadákově životní lásku na první pohled, bylo to poslední, co čekal. Nebyl však tak hloupý, aby to nepoznal, jen potřeboval mít jistotu, že Shane neoslnily pouze jeho miliony. A tak místo pravdy raději mlčel. Jenže ostatní už nemlčeli?
Romány22 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Bouřlivá láskaNáhlá vzplanutíJilliana je sice městská dívka, ale už jako dítě, kdy jezdívala na dědův ranč, se rozhodla, že z města odejde a bude pokračovat v jeho práci. Po dědečkově smrti nakonec zůstala na vedení ranče úplně sama. I když má schopné zaměstnance, potřebuje si dokázat, že vše zvládne, takže se od rána do večera nezastaví. A ještě ke všemu se u ní objeví Aaron, syn majitele sousedního ranče, který jí nedá spát. Nabízí jí pomoc, ale může mu Jilliana věřit?
Historická romance428 W Sophia Jamesová (James, Sophia)Jizvy zradyCassandra Northrupová spatří na plese muže, jehož před lety zradila. Úlevu, že ho vidí živého a zdravého, okamžitě vystřídá stud a ožije v ní vše, nač se snažila zapomenout. Nathaniel Lindsay si zase uvědomí, že tu zrádkyni navzdory všemu stále miluje. Může v nich i po letech ožít stará vášeň? Vysvětlí se, jak tomu tehdy ve Francii ve skutečnosti bylo? A kdy Nathaniel konečně zjistí, že ho s Cassandrou spojuje mnohem víc než tehdejší milostný románek a tělesná žádost?
Historická romance429 Z Carol Townendová (Townend, Carol)Zapovězená milenkaJen málokdo ve Francii ví, že Elisa Chantierová je ve skutečnosti věhlasná pěvkyně Blanchefleur le Fay. Dívka však skrývá ještě jedno tajemství… Její malá dcerka byla počata během krátkého, leč prudkého románku s rytířem Gawainem, hrabětem z Meaux. Gawain, jehož čeká sňatek z rozumu, se vrací do Troyes, kde se má seznámit se svou nastávající. Proč tedy musí neustále myslet na tu půvabnou dívku, s níž se sblížil při poslední návštěvě města? A když Gawain svou někdejší milenku znovu potká, musí se rozhodnout mezi povinností a zakázanou touhou…

(3. část minisérie Rytíři z Champagne)
Sladký život325 X Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Noc na KorfuV Alexovi byla temnota. Hluboká čerň, zloba, nenávist a touha po pomstě. A součástí pomsty se měla stát i ta dívka. Co na tom, že ublíží nevinnému…? Silní jsou vždy v právu a Alex je nejsilnější! Jak mohl tušit, že ta jedna noc s ní ho změní? Že všechno změní!
V Rachel byl strach. Věčný strach z toho, že nebude "dobrá". Že nebude vyhovovat náročné matce, odpovědnému otci, důstojnému snoubenci, autorům společenských rubrik předních newyorských listů. Ta jedna noc na Korfu s tajemným Řekem se měla stát její malou, zcela soukromou vzpourou. Jak mohla tušit, že ta jedna noc s ním ji změní? Že po ní už bude všechno jinak…?
Rozbíjet, to Alex uměl! Jenže náhle mu to nestačí. Naučí se ale i budovat? A přestane se Rachel bát i vlastních stínů?
Sladký život326 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Týden v KaribikuMatteo na sebe poutal pozornost, ať přišel, kam přišel. Pozornost mužů… a pozornost žen. Těch především.
A pokud Quinn někoho opravdu nesnášela, byli to příliš pohlední muži. Není divu, že pro bulvární plátky se stala "Ledovou královnou". A zakládala si na tom!
Mladý italsko-americký podnikatel potřebuje získat důvěru "Ledové královny", která má v rukou úspěch či neúspěch firmy patřící jeho rodině. Dokáže ale Matteo získat důvěru jakékoliv ženy? Ví nezodpovědný playboy, co to taková důvěra je?
Ale nezjistí nakonec i Quinn, že Matteo je úplně jiný, než jak ho zná celý svět?

(Závěr trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
Sladký život Duo166 I AElizabeth Powerová (Power, Elizabeth)V tropickém rájiKdyž se Lauren před domem objevil chladný Emiliano s nestoudným požadavkem, aby mu vydala syna jeho zesnulého bratra a své mrtvé sestry, pochopila, že půjde do tuhého. I proto, že se jí neustále vracejí vzpomínky na to, jak krutě ji od sebe Emiliano odehnal? Po nejúžasnějším milování jejího života!
Sladký život Duo166 I BMichelle Smartová (Smart, Michelle)Siciliánova náručNe že by byl Pepe hrdý na to, jakým trikem získal od křehké a tiché Cary to, co chtěl. Ale? účel světí prostředky. A navíc to, co potřeboval získat, bylo "okořeněno" vášní, kterou s ním rudovlasá kráska sdílela. Ale co, líbilo se jim to oběma, proč si tím lámat hlavu?
Jenže o čtyři měsíce později náhle vše vypadá jinak. A rozmarnému Sicilanovi se má život převrátit? Od základů!

(Druhý příběh o sicilských klanech Mastrangelů a Calvettiových!)
Sladký život Duo167 J ADani Collinsová (Collins, Dani)Loučení na BaliTheo nemá důvod přijímat Jayiny telefonické hovory! Toho dne, kdy se Theo s Jayou, manažerkou hotelu, který patřil jeho rodině, nejvíce sblížili, se také rozloučili. Navždy!
Jenže takové "navždy" nemusí mít zase až tak dlouhé trvání. Na to přišel Theo už po osmnácti měsících. A znovu si začal přát, aby bylo něco "navždy"?
Sladký život Duo167 J BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Výstava v LondýněJestli si myslela, že když si změní jméno, Gabriel ji nepozná, hodně se mýlila!
Pro Bryn byla výstava obrazů začínajících malířů, pořádaná londýnskou galerií Archanděl, jedinečnou šancí, jak prorazit. Je tu ale ten problém… Její otec se pokusil galerii před pěti roky podvést a její spolumajitel Gabriel D´Angelo ho dostal do vězení, kde zemřel. Gabriel je nepřítel!
Jenže tenkrát před pěti roky začalo mezi Bryn a Gabrielem i něco jiného. Něco, co chce pokračovat?

(První z trojice příběhů z galerie Archanděl)
Desire1066 K Erin McCarthyová (McCarthy, Erin)Dokonalý náhradníkTak takovou dovolenou si Melanie neplánovala - místo toho, aby se svým přítelem Ianem odletěli do Mexika rozdmýchat pohaslé uhlíky vášně, odlétala nakonec s dopisem, v němž se s ní rozešel - a také se sexy bodyguardem, jehož jí přidělil. Ovšem jiskření, které se mezi ní a mužným Hunterem rozhořelo, nemohlo vyjít na prázdno. Je tedy možné, že romantická dovolená, která měla být plná pozornosti a sexu, bude nakonec opravdu plná touhy a vášně?
Desire Duo1068 L AMaureen Childová (Child, Maureen)Muž z horPři čtení poslední vůle J.D. Lassitera je pro všechny velkým překvapením, že Colleen, krásná ošetřovatelka starého pána, zdědila tři miliony dolarů. Sage Lassiter se rozhodne zjistit, co za podivným dědictvím vězí. Když Colleen pozná blíž, pochopí, že peníze nejsou v životě to nejdůležitější…
Desire Duo1068 L BElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Kdesi v AfriceCal Jeffords rozhodně nečekal, že vypátrá oslnivou krásku Megan, vdovu po svém nejlepším příteli, ve východní Africe. Konečně od ní bude moci získat odpovědi na palčivé otázky ohledně zpronevěry peněz z jeho nadace! Meganino trauma z práce v uprchlickém táboře v Súdánu ji činí nesmírně zranitelnou a má pocit, že Cal je jediný člověk, o kterého se může opřít. Jejich setkání v Africe tak přeroste v zásadní okamžik jejich životů…
Desire Duo1067 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Jen ty a jáKdyby se doktorka Anastazia St.Sebestianová nevydala ráno běhat na pláž, mohl být malý synovec miliardáře Mikea Brennana už mrtvý. Naštěstí pro chlapce nejen do moře skočila, ale také mu poskytla odbornou první pomoc. Mike byl naprosto okouzlený. Zia byla nejen mimořádně inteligentní a citlivá, ale také ho přitahovala svou exotickou krásou. Rozhodl se, že se s ní musí ještě vidět, nejen proto, aby jí poděkoval…
Desire Duo1067 O BElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Učitelka etiketyNádherná, sobecká, povrchní a nafoukaná, tak se jevila Ava Peytonovi na střední škole. Princezna z nejvyšších kruhů, o které mohl tak leda snít… Po šestnácti letech se s železnou cílevědomostí vypracoval na muže, který byl co do bohatství Avě roven. To ovšem netušil, jak osud s Avou a její rodinou zatočil a jaká je to ironie, že ho bude učit etiketě, aby do "jejích" společenských kruhů bezchybně zapadl…
Zlatá kolekce49 U Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Nezkrotná láskaOd chvíle, kdy se Reese Barone naposledy viděl s Celií, počítal dny a hodiny… třináct let, jeden měsíc a čtyři dny.
Snůška lží a otcovo nespravedlivé obvinění ho v jednadvaceti letech donutily opustit rodinu a jedinou ženu, po níž kdy toužil. Plavil se po moři, objel celý svět, ale stále nedokázal z hlavy vyhnat vzpomínky na milování pod žhavým letním sluncem, na plánování budoucnosti se svou první velkou láskou Celií.
Přijet zpátky do rodného městečka nebyl nejlepší nápad. Zdá se, že to poslední, co si Celia přeje, je znovu se do Reesea zamilovat. Nechce se vracet do minulosti a připomínat si vášeň, která mezi nimi plála. Avšak stačí jediná noc v jeho náručí a všechna její předsevzetí vezmou za své. Zvlášť když jí Reese sdělí jedno malé tajemství?
Special na přání279 G ABarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Australská láskaErin se vydává se synem Joeyem do opuštěného australského vnitrozemí, kde se setkává s exmanželem, jehož před pěti lety opustila. Když znovu spatří Lukea, vyplavou na povrch dlouho potlačované vzpomínky na štěstí, které spolu prožívali. Luke je nyní rozhodnutý udělat vše pro to, aby Erin zůstala a jejich manželství dostalo druhou šanci.
Special na přání279 G BAnn Majorová (Major, Ann)Svůdce v pastiLogan to měl přesně nalinkované. Dokončí fúzi s firmou bohaté dědičky a pak si ji vezme za ženu. Pěkně tím umocní již tak obrovské bohatství své rodiny. Osud mu však přichystal překvapení. Do jeho života se vrátila Cici, dívka, která jako jediná dokázala pohnout jeho srdcem. A Logana nějaká fúze přestala zajímat…
Special na přání280 H ASandra Fieldová (Field, Sandra)Týden na BahamáchLuke má nejen tučné konto, ale také pověst sukničkáře. Jeho dočasná zaměstnankyně Kelsey ho od prvního okamžiku nesnáší. Luke si ale náhodou přečte seznam jejích přání, mezi nimiž nechybí exotická dovolená a vášnivý románek, a rozhodne se toho využít. Chce ji odvézt do své vily na Bahamách a tam ji svést. Jeho plán se však nečekaně zkomplikuje…
Special na přání280 H BAnna DePalo (DePalo, Anna)V bezpečné náručiAristokratka z bohaté bostonské rodiny Allison miluje svoji nezávislost. Oproti všem očekáváním se po dokončení práv vydává na nelehkou dráhu státního zástupce. Žádný div, že se stane terčem vydírání a vyhrožování. O její bezpečí se však postará rodinný přítel a zároveň její tajná láska z dětství Connor.

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1196
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.01.2016

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace