Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 3/2016

Zobrazuji informace o produkci 3 / 2016


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance432 W Sarah Malloryová (Mallory, Sarah)Zloděj a herečkaNespravedlivě obviněný Ross Dryden žije dvojí život: ve dne je úctyhodným farmářem a v noci lupičem, který přepadává dostavníky.
Všechno se ale náhle změní, když se setká s úspěšnou herečkou Charity Westonovou a pozná, že za jeho nastrojeným obviněním stojí právě její otec. Třebaže ho ta žena nesmírně přitahuje, nezbývá mu než ji unést…
Historická romance433 Z Diane Gastonová (Gaston, Diane)Dáma s jizvouNejnovější atrakcí hráčského klubu Inkognito se stane maskovaná pianistka se svými procítěnými skladbami. Kdo to jen může být? dohadují se její obdivovatelé.
Jediný Xavier Campion poznává hned první večer svoji přítelkyni z dětství. Phillipa Westleighová už nechce zůstávat věčně ochraňovanou členkou rodiny, kterou všichni litují kvůli její jizvě na tváři, a vydává se do nočního života ne kvůli kartám a hazardu, ale hlavně kvůli možnosti hrát na veřejnosti. A možná je to i kvůli možnosti pravidelně se vídat se svou dávnou láskou Xavierem…

(2. část minisérie Klub Inkognito)
Sladký život329 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Vzpurná IrkaJak má Cristo čelit tomu, že jeho zesnulý otec po sobě nechal pět nezaopatřených nemanželských dětí? Kromě toho se Cristo musí vypořádat i s velmi vzpurnou opatrovatelkou těchto dětí, zrzavou Belle, která v žádném případě nedovolí, aby se všechno zametlo pod koberec!
Navíc Crista svéhlavá Belle více než přitahuje!
Řešení vyrazilo dech všem okolo. Nakonec se ale ukázalo být opravdu to nejlepší možné. I když jinak, než si to Cristo vymyslel!

(První díl trilogie Mocní muži)
Sladký život330 Y Maya Blakeová (Blake, Maya)Důvěra za důvěruPro rejdaře Sakise je Brianna naprosto dokonalá asistentka. Na to, že je i žena, si myslet zakázal.
Jenže pak si během krize spojené s tankerem, který najel na útesy, Sakis uvědomí i další věci. Že Brianna je mnohem hezčí, než tušil? a že něco skrývá.
Briannino tajemství je ošklivé, pálí ji v srdci jako kyselina. A Brianna dobře ví, že pokud se prozradí, bude to znamenat konec důvěry… a důvěrností!
Jenže přízraky minulosti se tak snadno zahnat nedají!

(První díl trojdílné minisérie Nezkrotní Řekové)
Sladký život Duo170 I AJennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Osudné interviewIsabel neměla ani zdání, že muž, s nímž uvízla v poškozeném výtahu, je zrovna Constantinou, podnikatel a bývalý fotbalista, se kterým měla udělat rozhovor. I když práce… to nebylo zrovna to, na co by Isabel při prvním setkání myslela!
Alex novináře nesnáší, a kdyby věděl, že dívka, s níž se v Londýně setkal, pracuje pro televizi, určitě by se jí vyhnul!
Sladký život Duo170 I BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Noci se sultánemTa "holka odvedle", které se splní "americký sen", se Khaledovi hodí pro jeho plány. To, že ho i láká její krása, je bonus navíc. Teď jenom, aby pochopila, jaké je její místo!
Cleo by se nikdy nenadála, co odstartuje tím, když vezme do auta to děvče. Že sama skončí jako osobní host sultána pohádkové blízkovýchodní monarchie, a nejenom to!
Sladký život Duo171 J ARachael Thomasová (Thomas, Rachael)Andaluské polibkyGeorgině nezbývalo nic jiného než vypravit se za tím chladným byznysmenem a nabídnout mu, že se za něj provdá. Jen tak může pomoci své sestře!
Santose sice Georgina překvapí, rychle si ale spočítá, že by mu mohla umožnit dosáhnout toho, oč mu v životě jde. Moci a peněz.
Sladký život Duo171 J BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Touha a růžeZa takovou ženou by se Michael rád kdykoliv ohlédl! Jenom kdyby se neobjevila v jeho kanceláři s ukřičenými dvojčaty, o nichž tvrdí… že jsou jeho!
Eva je rozhodnuta domoci se pro dvě nevinné děti práva. A toho chladného arogantního krasavce, který tvrdí, že s nimi nemá nic společného, se rozhodně nelekne!
Desire1072 K Dani Wadeová (Wade, Dani)Donucen k sňatkuBohatý obchodník s uměním Aiden Blackstone byl v New Yorku spokojený a ani za nic by se nevrátil zpátky na Jih. Nikdy již nechtěl pohlédnout do tváře krutému a manipulativnímu dědovi, který ovládal celou rodinu a díky bohatství i celé město. Ani ve snu by Aidena nenapadlo, že ho děda dokáže přimět k další věci, ke které měl odpor, a to k manželství… Žena, která na sebe vzala břímě domluveného sňatku, však byla naprosto výjimečná a Aidenův odpor k celé situaci postupně slábl…
Desire Duo1074 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Následky vášněPo třech měsících od jejich vášnivého setkání se Dylan Lassiter znenadání objevil v Jennině květinářství. Jenně se za ty tři měsíce obrátil svět vzhůru nohama. Zjistila totiž, že bude mít dítě, ale vzhledem k tomu, že se vždycky musela spoléhat sama na sebe, byla si jistá, že i tohle zvládne. Ovšem Dylanovi smysl pro zodpovědnost velel jednat…
Desire Duo1074 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Škola sváděníÚčetní Constance má provést finanční audit kasina New Dawn. Majitele nečekaná kontrola znepokojila a John Fairweather dostal od svého strýce nečekaný pokyn, aby s nevinně vyhlížející účetní flirtoval, a když to bude třeba, tak aby ji i svedl. A John svádět umí… Kdo vyhraje hru, do které se spolu pustí?
Desire Duo1073 O AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Středozemní romanceKdyž žena potká svého prince, je jedno, jestli sedí na koni nebo ve vrtulníku. Prostě mu dá své srdce a věří v pohádku? To se stalo i Juliet. Ale její princ ji zklamal. Rozhodla se tedy na něj zapomenout a využít služby seznamovací agentury, aby se pohnula dál. K jejímu zděšení jí jako ideálního partnera vybrali právě Finna, muže, který jí zlomil srdce a kterého nikdy nepřestala milovat…
Desire Duo1073 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šejkův závazekPiper se celý život snažila být vzorná a poslušná, zkrátka nudná. Pak na charitativní akci poznala muže, který ji naprosto okouzlil nejen svým přitažlivým zjevem, ale i vtipem a inteligencí. Až druhý den na cestě do exotického Bajulu zjistila, že ten, kterého málem svedla, byl králův syn šejk Adan…
Zlatá kolekce51 U Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Jako Romeo a JulieOd první noci, kterou strávila se Stevenem, Maria ví, že její srdce už nikdy nebude patřit jinému. Chce Stevena jako manžela, milence a otce svých dětí. Může se do něj však zamilovat, když on je Conti a ona Baroneová? Jejich lásce brání staré nepřátelství mezi rodinami a kletba, která se nad nimi vznáší už po sedmdesát let…
Steven nesnese pomyšlení, že by mohl o Mariu přijít, nedovolí, aby před ním stále utíkala. Když ji dostihne v zasněžených montanských horách, stále vidí v jejích očích žár a touhu. A podle zakulaceného bříška pozná, že Maria pod srdcem nosí jeho dítě! Teď už ho nic nezastaví, aby je oba - svou ženu i dítě - přivedl zpátky do Bostonu.
Special na přání283 G AEmily McKayová (McKay, Emily)Klíč k srdciDex je přesvědčený, že o ženách ví úplně všechno. Ale jen do chvíle, kdy před svým prahem najde miminko. A o rusovlásce, jež vtrhla do jeho života, ví jedno: něco před ním skrývá! Lucy je odhodlaná získat svou milovanou neteř do péče stůj co stůj - i kdyby se měla uchýlit k malé lži! Přestože dokáže mocnému miliardáři drze lhát do očí, přitažlivosti mezi nimi odolat neumí.
Special na přání283 G BLinda Conradová (Conrad, Linda)Hříšná pomstaBohatý a úspěšný Chase se vrací do rodného města a v hlavě se mu rodí plán na pomstu. Chce ukázat všem, kteří mu před lety ublížili, kam až to dotáhl. Ale hlavně chce dostat na kolena Kate, kterou tak miloval a která jej údajně zradila… Jenže malá hrací skříňka, již dostane od staré kartářky, uvolní vášeň stále dřímající v jeho srdci.
Special na přání284 H ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Karneval v BenátkáchHrabě Pietro Bagnelli žije osaměle ve svém honosném sídle nad Velkým kanálem, uzavřený sám do sebe. Jednoho dne v bouřce zahlédne z okna mladou ženu s kufříkem u nohou. Ta dívka v něm probouzí ochranitelské city a potřebu svěřit se jí se svou minulostí. Během divoké karnevalové noci se Ruth s Pietrem sblíží a oba pochopí, že k sobě osudově patří!
Special na přání284 H BSheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Mezi dvěma ohniAaron a Talia kdysi bývali milenci. Jenže pak si bolestně ublížili, ale přesto po sobě stále zoufale toužili. Jejich snaha chránit si srdce před dalším zraněním je marná. Už je to tady zase, opět se jeden do druhého zamilovali. Má však jejich vztah nějakou šanci, když je proti nim nejen jejich minulost, ale i Aaronova rodina?

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1269
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.03.2016

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace