Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jennifer Haywardová

Zobrazuji údaje o autorce Jennifer Haywardová - Hayward, Jennifer


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/11Sladký život322 Y Rozvodový večírekMěl to být večírek na rozloučenou. Přetrpět pár hodin ve společnosti manžela - skoro již bývalého manžela -, a na Lilly měla čekat svoboda. Už bylo dost despotického Riccarda. Toho, jak vždy věděl, co je pro ni – pro ně a hlavně pro něj – nejlepší!
Riccardo nechápal, proč od něj před rokem Lilly odešla. Nebyl jí snad dobrým manželem? Pečujícím a starostlivým ve dne, vášnivým v noci… Ne, tak to skončit nemůže! Jednak ani po všech těch měsících nepřestal po Lilly toužit, jednak… De Campovi se prostě nerozvádějí!
A prvním krokem bude Lilly přimět, aby souhlasila s odkladem rozvodu. Aby mu slíbila, že s ním vydrží dalších šest měsíců!

(První z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
2015/12Sladký život324 Y Noc, láska a vínoPokud se ocitla Alex s Gabem v jedné místnosti, skoro s jistotou se začalo blýskat. Alex totiž svého nafoukaného švagra z celého srdce nesnášela. A Gabe to své hubaté švagrové oplácel stejným.
Pokud se Alex s Gabem ocitli spolu, začalo to jiskřit. Alex její uhrančivý švagr přitahoval jako magnet. A Gabe měl oči jen pro svou atraktivní švagrovou.
Ne ti dva spolu mohli dělat ledacos, spolupracovat ale nikdy!
Jenže pak najednou Gabeovi nezbude než spolehnout se na schopnosti své švagrové. Jenom ona dokáže vytvořit propagační kampaň jeho novému vínu, na jehož úspěchu závisí bytí a nebytí celého vinařství. A Alex nezbude než začít Gabrielovi důvěřovat.

(Druhý příběh z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
2016/1Sladký život326 Y Týden v KaribikuMatteo na sebe poutal pozornost, ať přišel, kam přišel. Pozornost mužů… a pozornost žen. Těch především.
A pokud Quinn někoho opravdu nesnášela, byli to příliš pohlední muži. Není divu, že pro bulvární plátky se stala "Ledovou královnou". A zakládala si na tom!
Mladý italsko-americký podnikatel potřebuje získat důvěru "Ledové královny", která má v rukou úspěch či neúspěch firmy patřící jeho rodině. Dokáže ale Matteo získat důvěru jakékoliv ženy? Ví nezodpovědný playboy, co to taková důvěra je?
Ale nezjistí nakonec i Quinn, že Matteo je úplně jiný, než jak ho zná celý svět?

(Závěr trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
2016/3Sladký život Duo170 I AOsudné interviewIsabel neměla ani zdání, že muž, s nímž uvízla v poškozeném výtahu, je zrovna Constantinou, podnikatel a bývalý fotbalista, se kterým měla udělat rozhovor. I když práce… to nebylo zrovna to, na co by Isabel při prvním setkání myslela!
Alex novináře nesnáší, a kdyby věděl, že dívka, s níž se v Londýně setkal, pracuje pro televizi, určitě by se jí vyhnul!
2016/6Sladký život335 X Napravený nepřítelTěch pár řádků, které Jared odeslal kamarádům, mu změnilo život! Nikoho by nezajímalo, co si doopravdy myslí o ženách, kdyby se jeho hloupý manifest nedostal na veřejnost. A kdyby se všechny ty ženy teď nerozhodly, že za to, co o nich napsal, se pomstí… jeho firmě!
Bailey doufala, že v Jaredově firmě se dočká povýšení, když prokáže, co opravdu umí. Když ale zjistila, že jako žena podle něj není schopna ničeho, pokud se to nebude odehrávat v ložnici, rozhodla se odejít.
Jenže pak jí Jared nabídl mnohem více než jen kýžené povýšení!
Ale mnohem méně, než s čím se byla ochotna smířit!
2016/9Sladký život342 Y Vila u jezeraHned se třemi ranami se musel vypořádat Rocco, ředitel světoznámého milánského módního domu. Umřel mu milovaný dědeček, neodkázal mu celou firmu a v poslední vůli mu nařídil, aby se postaral o nějakou Olivii. Ne, Rocco se rozhodně o žádnou o padesát let mladší milenku starého pána starat nebude. A když navíc zjistí, že Olivia je světoznámá modelka, která před rokem jakoby zmizela ze světa, když předtím nedodržela - nejspíš kvůli drogám - smlouvu, je jeho rozhodnutí ještě pevnější.
Jenže Liv má něco, co Rocco potřebuje. A tak musí hrdý Ital začít svůj odmítavý postoj ke zlatovlasé krasavici začít přehodnocovat. A stačí pár týdnů, aby vypadalo jinak úplně všechno!

(První příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)
2017/1Sladký život350 Y Vášeň mezi mrakodrapyŽe bude Harrison tvrdý a nesmlouvavý šéf, to Frankie věděla, už když k němu nastupovala, že se pod jeho drsným povrchem skrývá muž tak okouzlující, o tom neměla ani tušení!
Jenže Harrison mnohé z oné tmy ukrýval uvnitř! Více, než kolik byla Frankie schopna snést. A to, že ji Harrison potřeboval, se stalo závazkem, přesahujícím její síly.
Dokáže se Harrison změnit, aby si v životě uchoval ten největší zázrak, jaký ho kdy potkal?

( V únoru vyjde příběh o Coburnovi, Harrisonově bratrovi, pod názvem Ostrovy porozumění)
2017/2Sladký život352 Y Ostrovy porozuměníCoburn je rozhodnut! To manželka ho opustila, to ona zničila všechno. A jemu nezbývá než se s tím smířit. A nikdy, nikdy nedopustit, aby mu znovu ublížila stejně! Rázně musí přetnout vše, co ho s ní ještě spojuje!
Jenže proč potom odmítá souhlasit s rozvodem?
Odejít od Coburna bylo to nejtěžší, co kdy Diana musela v životě udělat. Kdyby však neopustila muže, kterého nikdy nepřestala milovat, přišla by sama o sebe!
Zapomenout na všechno, čím jejich manželství nebylo, byť mohlo být, by bylo nejlepší.
Jenže to není možné!

(Pokračování Vášně mezi mrakodrapy z ledna!)
2017/10Sladký život Duo209 J BV příboji vášněByla to Sofía, kdo navrhl rozchod. Byla to Sofía, kdo navrhl ještě jednu noc. A Nik souhlasil…
Jenže jak měla Sofía vědět, že ta poslední noc, kterou se rozhodla s princem strávit, nezůstane bez následků? Bez následků, které je Nik ochoten řešit jediným způsobem - Sofía se za něj provdá a usedne po jeho boku na trůn jako královna.
Věřit jí už ale nikdy nebude!
(První část trilogie Vládcové ze Středomoří!)
2017/11Sladký život Duo211 J BPrinceznin ochránceNedosti na tom, že se Alex musela vypořádávat s rolí princezny a královské dcery - s rolí, kterou nějak zvlášť nestála -, ještě k tomu všem její zemi hrozila válka…
A jejího královského bratra nenapadlo nic lepšího než svěřit ji do ochrany Arista, arogantního milionáře, který se jí až příliš často vkrádá do snů.

(Druhá část trilogie Vládcové ze Středomoří!)
2017/12Sladký život Duo213 J BUmění zapomínatI přes to, co se mezi nimi v minulosti stalo, se nakonec princezna Stella rozhodne přijmout nabídku krále Kostase, mladého vládce sousední Carnelie, a provdá se za něj. Ne, už do něj není zamilovaná, jako tomu bylo před deseti roky, a chápe, že on ji milovat nebude nikdy. Ale je to svazek, který může překonat všechno zlé, k čemu v minulosti došlo.
2018/7Sladký život385 X Čekání na prstenZískat sedmou z dědečkových relikvií neměl být problém. Všechno to měla být jenom otázka ceny. A když by peníze nestačily, bylo by prostě třeba dát peněz více. Tohle byla pravda, kterou se Nate řídil už celá léta. Tohle byla pravda, která doposud nikdy nezklamala. A tak i teď nepředpokládal, že to dopadne jinak, než že se z Itálie bude vracet s cenným prstenem.
A nemýlil se! S čím ovšem nepočítal, bylo to, že k prstenu bude mít i… manželku!
Mina dostala příležitost - jedinou a neopakovatelnou -, jak se zachránit. A pochopila, že když se jí nabízí možnost, jak začít znovu a lépe, musí ji popadnout a držet. I když k tomu dostane nečekaného manžela!

(Sedmý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/9Sladký život Duo230 I AŠperky pro ManhattanLorenzo dostal zcela nečekaně druhou možnost…! Přestože si to dlouho nedokázal přiznat ani sám sobě, za krach manželství zdaleka nemohla jenom Angie. Svůj díl viny nesl i on!
Jenže dokáže se chovat jinak? Lépe? Je toho Lorenzo vůbec schopen, nebo ho to, čím si prošel, poznamenalo natolik, že nikdy nebude moci být opravdu dobrým manželem…?
2019/3Sladký život402 Y Muž od koníPro miliardáře Alejandra je návrat do rodného Kentucky výzvou - a příležitostí dokázat, že se rodina Hargroveova kdysi dopustila podvodu! Nechá se tedy na čtrnáct dní najmout jako čeledín do jejich stájí, aniž tuší, jak nelehký úkol má před sebou…
Splnit sázku a vydržet dva týdny v utajení je hračka proti tomu, že musí čelit kráse a přitažlivosti dědičky rodiny Hargroveových. Jejich noc plná vášně nezůstane bez následků a Alejandro ví, že čest je pro něj důležitější než msta.

(Závěr trilogie Boháči v utajení)
2019/11Sladký život417 X Vánoce na povelKéž by její rodiče nezemřeli a Chloe se nemusela postavit do čela rodinné firmy a pokusit se ji zachránit před úpadkem! Ne že by to nezvládla? ale to by výkonným ředitelem nesměl být Nico Di Fiore. Muž, kterého ve svých osmnácti letech milovala a který ji nakonec podvedl a opustil. Muž, kterého teď považuje za nesnesitelného a arogantního.
Nico to neměl v dětství zrovna jednoduché a jen svou cílevědomou pílí dosáhl úspěchu. Chloe vždycky miloval, avšak nemohl si dovolit nechat se odradit od svých cílů? Jenže Chloe je zpátky v jeho životě a on už dál nemůže popírat, že jeho srdce hoří jen pro ni!
2019/12Sladký život419 X Milionové manželstvíKdyby Chiara nepracovala v malé newyorské kavárně a nesetkávala se tam každé ráno s bohatým a vlivným podnikatelem Lazzerem, možná by se nedostala do problémů. Možná by dál zůstala nenápadnou dívkou, která se snaží vydělat peníze na záchranu otcovy firmy.
Jenže Lazzero jí nabídne, aby s ním letěla do Milána a předstírala, že je jeho snoubenkou! Chiara nejprve považuje jeho návrh za absurdní, ale nakonec souhlasí. Pro otce je ochotná udělat cokoliv. Jenže společně strávený týden zamíchá kartami a Lazzero pochopí, že láska je vzácný dar, který se neodmítá…
2020/12Sladký život Duo285 J BSkrytá na BahamáchDala mé své tělo a nevinnost… a ráno odešla, aby se vdala za jiného. To ovšem Santo nevěděl, že Gia mu vzala více než jenom srdce. Dozvědět se to měl až za pár let, a to jenom díky úplně náhodnému setkání na Bahamách, kde se Gia ukryla. Před kým ale? Santo nepochybuje o tom, že před ním…
Skutečnost je ale složitější!

Počet zobrazených záznamů: 17

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1720
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.11.2015

Poslední modifikace 30.12.2020, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace