Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2006

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2006


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance708 A Nicole Burnhamová (Burnham, Nicole)Kráska ze snuEmily Wintersové zbývá už jen jeden svobodný mládenec v otcově firmě, kterému musí najít vhodnou snoubenku. Jack Devon si však své soukromí pečlivě chrání a Emily zatím nemá vůbec žádnou představu, jaký typ ženy by se k tomuto tajemnému muži hodil. Možná jejich společný týden v chatě u jezera odhalí víc a Jack se konečně vyzná ze svých citů k Emily…
Romance709 B Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Flirt se šéfemAshley Gallagherová si přála na své narozeniny 29. února moc a peníze. Krátce nato byla povýšena na manažerku. Myslela si, že tím se její sen naplnil a po zbytek života může být spokojená. Jen kdyby… kdyby se do malé čokoládovny, v níž pracovala, nevrátil ztracený vnuk majitele Max a nezačal Ashley přesvědčovat, že láska, manželství a rodina jsou tím pravým naplněním života.
Romance710 C Susan Foxová (Fox, Susan)Malý zázrakSelena je zraněna při autonehodě a je překvapena návrhem Morgana Conroea, aby se nastěhovala na jeho ranč, který před dvěma lety opustila díky zhrzené lásce právě k Morganovi. Jeho vždy chladný a rezervovaný přístup se ale změnil na láskyplný a pečující a Selenina láska, tak dlouho potlačovaná, se rozhoří naplno…
Romance711 D Ally Blakeová (Blake, Ally)Vdavky bez ženichaHolly Denisonová, jež vlastní agenturu, která organizuje rozmanité večírky,usoudí, že pokud chce sama hrát hlavní roli na svém svatebním obřadu, musí vzít vše rychle do vlastních rukou. Proč by jí tedy její nejlepší přátelé nemohli domluvit několik rande naslepo? Holly se tak setkává s Jacobem Lincolnem, pohledným, bohatým a velmi úspěšným mužem - zkrátka naprosto dokonalým ženichem - jen ho ještě zbývá přesvědčit, aby i on s jejím plánem souhlasil.
Romance Duo712 T AJackie Braunová (Braun, Jackie)Formální manželCatherine Cantonové se těsně před svatbou zhroutil celý svět. Před objektivy novinářů ji zachránil Stephen Danbury - aby s ní uzavřel čistě formální sňatek. Jenomže těhotenství Catherine není formální. Není na čase požádat ji o ruku z jiných důvodů - třeba… z lásky?
Romance Duo712 T BCheryl Kushnerová (Kushner, Cheryl)On je ten pravýVelitel policie Jake O'Connor neviděl svou kamarádku z dětství Zoe Russellovou deset let - od té doby, co ji opustil a zlomil jí srdce. Nyní spolu mají jít k oltáři - jako družička a svědek na svatbě Zoeiny sestry! Dokáže Zoe přesvědčit svou životní lásku, že jsou stvořeni jeden pro druhého a mají spolu kráčet k oltáři … jako ženich a nevěsta?
Historická romance149 W Catherine Marchová (March, Catherine)Rytířská přísahaLady Beatrice se rozhodne odejít do kláštera v době, kdy se k rytířské družině jejího otce přidává mladý, ale v boji ostřílený rytíř Remy. Tomu hned v první chvíli padne sličná, třebaže o pár let starší Beatrice do oka. Když po krátké době Beatrice z kláštera odchází, neboť ona i vrchní abatyše zjistí, že pro asketický život jeptišky není tou pravou, Beatricin otec pro ni posílá právě Remyho.
Uvěří mu ale Beatrice, že jeho láska je skutečná a nejde jen o pouhý chtíč?
Historická romance150 Z Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Pověstný lordKdyž jednoho letního rána Rachel spatřila u řeky nahého muže a poznala v něm svého přítele z dětství Coryho, utrpěla skutečný šok. Její zaběhnutý život se od toho okamžiku od základů změnil zvlášť poté, když ji Cory začal nepokrytě svádět.
Rachel ale neví, co si o tom má myslet. Je to snad součástí jeho tajného poslání, nebo jsou jeho úmysly upřímné?
Sladký život21 X APenny Jordanová (Jordan, Penny)Podivná dohodaVysněná láskaCo si má Harriet počít s všeobecným přesvědčením, že usiluje o lásku svého přítele z dětství Bena? A nejenom, že o tom jsou přesvědčeni její kolegové i Cindi, Benova přítelkyně, takže se jejich vztah začíná hroutit, a především je o tom přesvědčen i okouzlující, bohatý a úspěšný Matt, Harrietin šéf.
Je to právě on, koho Harriet ve skutečnosti miluje…
Sladký život21 X BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Záhadný ctitelVysněná láskaJe den svatého Valentýna a Tazzy Darlingová nalezne na prahu svého domu koťátko - první z darů neznámého obdivovatele, který ji v průběhu dne překvapuje dalšími a dalšími pozornostmi. A co si o darech záhadného ctitele bude myslet bohatý a elegantní Ross, Tazzyin nadřízený a současně i jediný muž jejího srdce?
Sladký život22 Y Trish Moreyová (Morey, Trish)Šťastné dny na KrétěKdyž bylo Alexandře sedmnáct, setkala se na Krétě s krásným a něžným studentem archeologie. Bylo jaro, a ve vzduchu byla láska. Pak ale přišla rodinná tragédie a naděje na společný život se zhroutila. O osm let později do její kanceláře přichází přitažlivý, ale bezohledný nový šéf. Je možné, že ti dva jsou jedna a tatáž osoba? Dokáže mu Alexandra říct pravdu o svém… jeho… synovi?
Desire709 K Leanne Banksová (Banks, Leanne)Senátor se ženíKonečně bylo po volbách a všichni si mohli trochu vydechnout. Charismatický Abraham Danforth se stal novým senátorem, nezapomínal však, jak velkou zásluhu na úspěchu voleb měla vedoucí jeho kampaně, po všech stránkách mimořádná žena, Nicola Granvilleová. Jejich skvělá spolupráce v posledních dnech přerostla do vášnivého mileneckého vztahu, jehož intenzita oba zaskočila…
Desire710 L Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Vášnivé polibkyV minulosti soukromé vyšetřovatelky Arianny Alvaradové je jeden bolestný a nevyřešený případ - vražda jejího otce. Po dvaceti letech otevírá Pandořinu skříňku a pouští se do vyšetřování. Starosti jí dělá, že na případu musí spolupracovat s mužným a neodolatelným policistou Joem Vicentem, v jehož přítomnosti ztrácí nad sebou kontrolu. A to se ještě Arianně nikdy s nikým nestalo…
Desire Duo711 O ALaura Wrightová (Wright, Laura)Žár pouštěRita Thompsonová to vymyslela tak dobře! Tím, že přiměje svou rodinu, aby přijeli na její fingovanou svatbu, svede její členy zase dohromady a oni se smíří. Fiktivním manželem měl být její šéf, šejk Sakir Al-Najhal, kterému na tu dobu sjednala obchodní jednání na druhém konci země. O to se Rita sama postarala. Jaké bylo tedy její překvapení, když na ni šejk čekal u oltáře!
Desire Duo711 O BAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Šejk a princeznaSultánovy instrukce byly prosté - najít a přivézt domů ztracenou princeznu. Když ji šejk Sharif Azad al Dauleh objevil v uprchlickém táboře, okamžitě podlehl jejímu kouzlu. Shakira sice nebyla přesně to, co by od ženy čekal, přesto si nedovedl představit po svém boku nikoho jiného.
Proměna utečence v krásnou princeznu však nebyla pro Shakiru vůbec lehká.
Special96 G ACait Londonová (London, Cait)Dům po babičceVepsáno do srdceCarly se po návratu do rodného městečka dozví nepříjemnou novinu. Dům, o kterém byla přesvědčená, že ho zdědí po své milované babičce, už má jiného majitele… nečekaného a o to nevítanějšího. Jejího bývalého manžela! Carly se rozhodne dům, k němuž ji váží vzpomínky, získat zpátky. Získá ale i něco jiného!
Special96 G BCarolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Nastávající milenciVepsáno do srdcePro vážnou a seriózní Jayde je těžko představitelné, že by svolila k něčemu tak frivolnímu, jako je účast v reality show, kdy si ji bude v přímém televizním přenosu namlouvat zcela neznámý muž. Jenže Jayde míní a její mladší sestra mění… Pro Garreta je taky nepředstavitelné, že by si mohl s nudnou Jayde něco začít. Jenom ale do určité chvíle!
Special96 G CWendy Rosnauová (Rosnau, Wendy)Usměvavý domovVepsáno do srdceKdyž Stevie zdědila restauraci a dům v jakémsi zapadákově kdesi v Lousianě, rozhodně si nepředstavovala, že restaurace se ukáže být špinavou hospodou, kde se dělají pouze hamburgery, a dům rozpadající se barabiznou s přítulným aligátorem… A kromě toho, že se bude muset vypořádat s ještě přítulnějším Justem, nečekaným spolumajitelem restaurace!
Lékařská romance duo80 R ADianne Drakeová (Drake, Dianne)Jiskřička nadějeAnna Wellsová pracovala na klinice jako vrchní sestra a její práce pro ni byla vším. Pak v jediném okamžiku se její role drasticky změnila a ona sama se stala pacientkou na vozíčku. V této zoufalé situaci jí osud seslal lékaře, který nedovolil, aby v ní pohasla jiskřička naděje, že se její stav zlepší. Mitch Durant dokázal zázraky nejen s jejím nemocným tělem, ale i srdcem…
Lékařská romance duo80 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Žádost o rukuDětský kardiolog Phil Park nehledal vážnou známost a cele se věnoval svým dětským pacientům. To měli s anestezioložkou Maggií Walshovou společné. Co se však nedalo přehlédnout, byla jejich vzájemná sexuální přitažlivost, kterou se bláhově domnívali zvládnout "jako přátelé". Prubířským kamenem jejich vztahu se ukázalo být nečekané Maggiino těhotenství.
Kolekce36 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Milosrdný andělPo všech stránkách přitažlivý Brad se vyhýbá stálým vztahům. Jeho život je totiž příliš dobrodružný a nebezpečný. Netuší, že kdesi uprostřed bažiny žije osamělá žena, která mu převrátí svět vzhůru nohama…
Wendy se snaží vyrovnat se se ztrátou manžela. Uzavřela se před světem a útěchu nachází ve společnosti indiánů. Myslí si, že na lásku ještě není připravená, ale pak najde v bažině raněného muže…
Desire Extra Valentinky1 S Cara Summersová (Summers, Cara)Žhavý experimentPsycholožka Mackenzie je rozhodnuta, že nikdy nedopustí, aby ji budoucí manžel opustil, a o umění potěšit muže se proto naučila všechno. Ale když teď přišla chvíle uplatnit teorii v praxi, neví kudy kam…
Ředitel úspěšné firmy Lucas věří, že dokáže zvládnout úplně všechno. Ale teď poznal ženu, která se stala ztělesněním jeho představ. Jen jedno ho trápí: až si ta úžasná žena s ohnivou hřívou, zkušená i nevinná zároveň, ověří své teorie v praxi, možná se bude chtít poohlédnout po jiném objektu pro své experimenty…

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3232
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace