Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Vysněná láska

Zobrazuji údaje o svazku Vysněná láska


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/2Sladký život21 X APenny Jordanová (Jordan, Penny)Podivná dohodaVysněná láskaCo si má Harriet počít s všeobecným přesvědčením, že usiluje o lásku svého přítele z dětství Bena? A nejenom, že o tom jsou přesvědčeni její kolegové i Cindi, Benova přítelkyně, takže se jejich vztah začíná hroutit, a především je o tom přesvědčen i okouzlující, bohatý a úspěšný Matt, Harrietin šéf.
Je to právě on, koho Harriet ve skutečnosti miluje…
2006/2Sladký život21 X BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Záhadný ctitelVysněná láskaJe den svatého Valentýna a Tazzy Darlingová nalezne na prahu svého domu koťátko - první z darů neznámého obdivovatele, který ji v průběhu dne překvapuje dalšími a dalšími pozornostmi. A co si o darech záhadného ctitele bude myslet bohatý a elegantní Ross, Tazzyin nadřízený a současně i jediný muž jejího srdce?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2858
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace