Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2009

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2009


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance886 A Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Ideální snoubenecOde dne, kdy Des , nejžádanější frajírek z celé střední školy, zlomil srdce Molly Prestonové, už uplynulo hodně vody. Ze všech mužů, kteří se dobrovolně zúčastní letošní charitativní aukce, ho Molly pro svůj odvážný plán tajně vydraží. Věří, že když se na setkání bývalých spolužáků objeví s Desem, všechny namyšlené slečinky puknou závistí. Des ale ví, že jí dluží mnohem víc, a tak do světa vypustí drobnou lež… Představí Molly jako svou snoubenku!
Romance887 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Sňatek v rájiAlice Gunningová odjíždí do tropického ráje, aby zapomněla na zradu svého snoubence, vyrovnala se se ztrátou zaměstnání a promyslela si budoucnost. Na sluncem prozářené pláži potká Willa Axmana, svou nezapomenutelnou bývalou lásku! Nastává čas, aby se rozhodla, zda se Will stane součástí jejího nového života.
Romance Duo888 T ATrish Wylieová (Wylie, Trish)Smaragdový ostrovKeelin přijíždí na irský ostrov Valentia, aby zde odhalila tajemství, které ukrývaly dopisy zemřelé matky. Nenachází zde svého otce, jak se domnívala, ale z ranní mlhy se vynoří muž, jenž Keelin na první pohled okouzlí. Pomůže jí Garrett vyřešit minulost a najít odvahu rozhodnout o své budoucnosti?
Romance Duo888 T BMyrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Los do loterieCarson má před sebou nelehký úkol: musí se oženit a zplodit dědice. Beth, jeho rázná osobní asistentka, je naopak odhodlaná vybudovat si kariéru sama, bez muže… Ti dva se k sobě vůbec nehodí. Ale jak mezi nimi narůstá vzájemná přitažlivost, Carson si klade otázku, co je důležitější: zachránit rodinu, nebo si získat Bethino srdce?
Zátoka zamilovaných11 CH Maggie Kingsleyová (Kingsley, Maggie)Věčná nadějeTom Cornish na své dětství a mládí v Penhally nevzpomínal příliš rád, přesto se sem po dvaceti letech vrátil. Chtěl vědět, co se stalo s jeho studentskou láskou Eve, na kterou i přes rušný život elitního záchranáře nemohl zapomenout. Byl to asi osud, že zrovna v té době vypukly v Penhally záplavy, a Tomovy zkušenosti byly k nezaplacení. Eve žila v přesvědčení, že tohoto muže, který jí kdysi zlomil srdce, už nikdy neuvidí. Teď byl Tom zde, pomáhal zachraňovat životy a přes bolestnou zátěž z minulosti věřil, že si opět k sobě najdou cestuhellip;
Historická romance269 E Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Poslední prostopášníkSally Bowesová není jen půvabná, ale i samostatná a má bystrého a podnikavého ducha. Rozhodne se otevřít noční pánský klub U Modrého papouška, který se brzy stane nejmódnějším londýnským podnikem s vyhlášenou kuchyní a hernou, kam chodívá bohatá smetánka, a občas tam dokonce zavítá i král.
Šarmantní Jack Kestrel, známý světák a sukničkář, si však nepřišel do klubu zahrát. Rád by se zmocnil dopisů, které napsal jeho lehkomyslný bratranec Sallyině sestře a které ohrožují dobré jméno celé rodiny. Když však pozná majitelku klubu, zapomene na dopisy a touží se zmocnit jen jí…
Historická romance267 W Catherine Marchová (March, Catherine)Králův favoritEleanora si od dětství přeje pojmout za manžela statečného rytíře, a když poprvé zahlédne na rytířském turnaji Troye de Valois, je pevně rozhodnuta: toho, nebo žádného jiného. Potíž je v tom, že když se s ním setkává už jako dívka na vdávání, Troye je ženatý.
Díky své naivitě a nezkušenosti se dostane do situace, kdy je neodvolatelně kompromitována, a sám král Edward ji z ní zachrání nečekaným rozhodnutím, že se okamžitě provdá, a to za nikoho jiného než Troye, který velice brzy ovdověl. Namísto štěstí po boku vysněného manžela však Eleanora zjišťuje, že jeho zesnulá manželka jim stojí stále po boku…
Historická romance268 Z Deb Marloweová (Marlowe, Deb)Napravený hříšníkCharles Alden se snaží změnit svůj život, který v mládí trávil nezávazným užíváním. Okolnosti ho totiž donutily převzít titul vikomta, o který nikdy nestál, a tak musí svůj životní styl přizpůsobit svému jménu.
Nekonvenční Sophie Westbyová je ta poslední žena na světě, kterou by si měl zvolit za svoji manželku. Přesto však Charles nedokáže odolat vzpomínkám na společně strávené dětství ani touze, kterou v něm vzbuzuje jako již dospělá žena. Jako napravený hříšník přece nemůže vyvolat další společenský skandál - nebo snad ano?
Sladký život147 P Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Osudná MallorcaMladičká Gabriella se bláznivě zamiluje do svého zámožného nevlastního bratra Rufuse. Jenže Rufus jí opovrhuje! Je totiž přesvědčený, že je jen malá vypočítavá zlatokopka… Stejně jako její matka, která svedla jeho otce!
O pět let později si však Rufus musí Gabriellu kvůli otcově závěti vzít! A Gabriella se nestačí divit, když ji ve svatební den začne vášnivě líbat! Použije snad Rufus jejich manželství jako záminku, aby ji mohl mít kdykoliv v posteli?
Sladký život148 Q Trish Moreyová (Morey, Trish)Příběh z Beverly HillsPro bohatého Američana řeckého původu Loukase je krásná Jade podvodnicí, protože se coby lékařka pracující v oboru laserové terapie podílí na nekalých praktikách elitní kliniky v Beverly Hills. Pro své přesvědčení ale nemá jasné důkazy, a tak si je hodlá opatřit - právě prostřednictvím Jade. Jenže Jade není figurka, s níž by podle libosti mohl manipulovat. A sám zjišťuje, že proti jejím půvabům není imunní!
Sladký život145 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Módní návrhářkaDeborah, anglická módní návrhářka, zrušila zasnoubení s multimilionářem Davidem kvůli jeho údajné nevěře. Když se po letech navrací z New Yorku zpátky do Londýna, David se objeví znovu a hrozí, že ji i příbuzné zničí, když se nestane jeho milenkou! Deborah by ale musela zrušit plánovanou svatbu a zapomenout na vlastní hrdost. Dokáže splnit jeho požadavky?
Sladký život146 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Suvenýr z ItálieAnglická fotografka Erin potká na dovolené v Itálii Franceska. Pro oba je to láska na první pohled! Za pouhých pět dní jsou svoji. Velmi brzy si však mladičká novomanželka uvědomí, že nechce dopadnout jako její matka, otcem celá léta podváděná.
Po prvním podezření, že jí byl Francesco nevěrný, se Erin vrací do Anglie a žádá o rozvod, aniž by se svému muži zmínila o svém těhotenství. Francesco její tajemství náhodou odhalí a udělá vše pro to, aby získal zpět ji i jejich dítě…
Sladký život Duo43 I AMaggie Coxová (Cox, Maggie)Španělské zásnubyKvůli charismatickému španělskému režisérovi Leandrovi se ženám podlamují kolena. On sám ale na lásku nevěří! Angličanka Isabella, která přijela do Španělska najít samu sebe, má v jeho náruči pocit, že pro něj znamená víc než všechny ostatní! Teprve v chladném ranním světle jí dojde, že pro něj byla jen další v pořadí… Až čas ukáže, že se mýlila!
Sladký život Duo43 I BChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Kníže z MadriduŠpanělský kníže Javier potřebuje narychlo sehnat manželku, aby splnil podmínky dědečkovy poslední vůle a mohl převzít řízení rodinné banky. Pokud se ožení s Angličankou Grace, jejíž otec ho připravil o miliony liber, podaří se mu zabít dvě mouchy jednou ranou - pomstí se a zároveň získá manželku, která bude splňovat vše, co se od ní požaduje!
Romance se šejkem13 M Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Smlouva o manželstvíŠejk Malik Hourani, korunní princ Bakharu, je bohatý a mocný muž, který byl již v kolébce předurčen k tomu, aby jednou vládl svému království. Kvůli bolestné zkušenosti však přestal věřit v lásku … Krásná Beth Farrahová byla šejkovi zaslíbena již jako dítě, ale skrývá před ním tajemství: není tou ženou, za kterou se vydává! Přesto podstupuje cestu do písečných dun kouzelného království Bakhar. Žhavé pouštní nebe a voňavé noci plné hvězd jsou dokonalou kulisou pro královskou romanci mezi šejkem a jeho budoucí nevěstou!
Romance se šejkem14 N Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Nevěsta ze zámoříŠejk Amir bin Farúk sice žije spokojeně v New Yorku, ale stále ho přitahuje poušť v jeho domovině. Nadešel čas opustit své přítelkyně a splnit povinnost - oženit se.
Grace Brownová, jeho naprosto nenahraditelná asistentka, je do něj už několik let zamilovaná, ale dobře ví, že její původ jí nedovoluje na něj myslet. Navíc ji Amir pověřil, aby mu našla vhodnou manželku …
Desire841 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Svatba, nebo nicOlivia sice měla tělo, po kterém muži šílí, ale také byla ve třetím měsíci těhotenství, její milenec Jeff se zabil v Himálaji a na ni cenila zuby nejistá budoucnost. Když se jednoho večera v baru, kde pracovala, objevil Jeffův bratr Matt a učinil jí velkorysou nabídku, aby žila a vychovávala Jeffovo dítě na rodinném ranči, Olivia málem přijala. Pak si to však rozmyslela a rozhodla se žádat víc. Buď si ji Matt vezme a dá jejímu dítěti jméno, které mu patří, nebo nic…

1. díl minisérie Odstupné za lásku
Desire842 L Anna DePalo (DePalo, Anna)Na vlnách vášněPřed čtyřmi lety Megan ukončila bouřlivý vztah se Stephenem Garrisonem bez vysvětlení, jen mu na záznamníku nechala vzkaz, že odchází. Na něco takového vyhlášený plejboj nebyl zvyklý a jeho ego dostalo pořádně zabrat. Nyní se Megan vrátila do Miami a Stephen se rozhodl, že bude opět jeho. Když pak zjistil, že se Megan stala matkou jeho dcery, byl odhodlaný zdolat všechny překážky, jen aby si získal její důvěru…

3. díl minisérie Rodinné impérium
Desire Duo843 O AJoan Hohlová (Hohl, Joan)Milionová nabídkaOd prvního okamžiku Tanner věděl, že je Brianna mimořádná žena: schopná, sexy a stejně tvrdohlavá jako on. Nemohl se smířit s tím, že by ho měla provázet do hor při pátrání po nebezpečném zločinci, ale Brianně, jejímu kouzlu a milionové nabídce bylo těžké odolat…
Desire Duo843 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Milencovy intrikyKdyž Debbie odjížděla z nádherné dovolené na ostrově snů, ještě netušila, co ji čeká. Nejenže byla obviněna z krádeže šperků, ale ještě ke všemu se setkala se svou bývalou láskou Gabem. Před deseti lety jej odmítla, protože byli oba bez prostředků, nyní mu patřil celý ostrov a chystal se vše Debbii vrátit i s úroky…

Závěr minisérie Bohyně pomsty
Special144 G AJulie Leto (Leto, Julie)V zajetí kouzelKrásné čarodějkyRegina zažívá horké chvíle - její magické schopnosti se někam vytrácejí. Ano, je pravda, že zradila a popřela lásku, ale co mohla dělat? Neměla jiné východisko než svého partnera a zrádce Brocka zapudit do podzemní Říše Středu - jakéhosi předpeklí… Ale teď se Brock nečekaně vrací!
Special144 G BRhonda Nelsonová (Nelson, Rhonda)Prokletý šamanKrásné čarodějkyBenedict patří k těm nejvyšším aristokratickým kruhům alespoň mezi čaroději. Problém je v tom, že jeho kouzelnický talent je naprosto nulový. Pak se setká s Bryony, která se také potýká se svou magickou neschopností, a vzájemné vzplanutí dokáže dělat divy…
Special144 G CMia Zacharyová (Zachary, Mia)Obřadní tanecKrásné čarodějkySiobhan Stříbrná Orlice se narodila do rodiny šamanů, jasnovidek a proroků. Přesto se její vlastní věštecké a léčitelské schopnosti nikterak neprojevují. Když se však potká s čerstvě ovdovělým Johnem B., zjistí, že stačí alespoň na to, aby vyrobila nápoj lásky… a ten, jak se zdá, působí až moc dobře!

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2629
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.10.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace