Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2017

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2017


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance454 W Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Ve víru skandáluPo osmi letech otroctví v severní Africe se lord Ewen Tremain, poznamenaný zradou krásné ženy a hrůzami, které vytrpěl, vrací do Evropy s touhou začít nový život. Když se setká s Alicí Frobisherovou, kráskou, kterou nechal omylem unést místo své snoubenky, netuší, že i ona má za sebou neblahou minulost, a svým omylem jí způsobí další nesnáze.
Alici pohledný tmavovlasý Ewen od prvního okamžiku přitahuje, ale dokáže ze sebe setřást skandální minulost a být zase šťastná s mužem, který jí nabízí manželství?
Historická romance455 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn )Proslulý milovníkArcher Crawford přijíždí do Sieny v Toskánsku, aby se zúčastnil známého a nebezpečného koňského dostihu. Hned první večer v novém městě se setká s okouzlující a temperamentní Elisabetou di Nofriovou, která má stejně jako on pro strach uděláno.
Elisabeta je pevně odhodlaná užít si poslední chvilky svobody, než bude muset uzavřít nechtěné manželství. Jedna divoká noc plná vášně ale nestačí. Jestliže chtějí Archer s Elisabetou získat to, po čem touží, budou muset vsadit úplně všechno.

(2. část minisérie Hrdinové na cestách)
Sladký život351 X Louise Fullerová (Fuller, Louise)Překvapení v MaďarskuDo temného hradu v maďarské pustině přichází kráska? A jak tomu bývá v pohádkách, čeká tam na ni netvor. Netvor o to hroznější, že ho kráska - Angličanka Prudence - milovala. On se ji ovšem nikdy milovat nenaučil…
Laszlo nepředpokládal, že ještě někdy v životě uvidí ženu, která pro něj byla vším. Ženu, která odmítla jeho lásku, jako by to bylo něco bezcenného. A ona přišla. Objevila se v jeho království. A má tu drzost říkat, že za to, jak před sedmi roky skončilo to, co mělo být věčné, může on!
Sladký život352 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Ostrovy porozuměníCoburn je rozhodnut! To manželka ho opustila, to ona zničila všechno. A jemu nezbývá než se s tím smířit. A nikdy, nikdy nedopustit, aby mu znovu ublížila stejně! Rázně musí přetnout vše, co ho s ní ještě spojuje!
Jenže proč potom odmítá souhlasit s rozvodem?
Odejít od Coburna bylo to nejtěžší, co kdy Diana musela v životě udělat. Kdyby však neopustila muže, kterého nikdy nepřestala milovat, přišla by sama o sebe!
Zapomenout na všechno, čím jejich manželství nebylo, byť mohlo být, by bylo nejlepší.
Jenže to není možné!

(Pokračování Vášně mezi mrakodrapy z ledna!)
Sladký život Duo192 I ASharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Návrat bodyguardaPro Loukase je Jessica nevyřízená záležitost. Před osmi roky zradila to, co bylo mezi nimi krásné, a Loukas vlastně nikdy nepochopil proč. Teď už ho to ale nezajímá. Loukas se změnil. Už si u Jessiky chce jenom vybrat svůj dluh!
Jessica sice ví, že Loukasovi ublížila, ale sama se změnila také.
Bude to stačit?
Sladký život Duo192 I BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Snoubenka na útěkuMarně se snažila Amája uprchnout… Dala slib a snoubenec, Kavian, vládce sousedního království, trval na tom, aby ho dodržela.
Amájin útěk skončil… Skončil ale opravdu? Stačí Kavianovi, aby jenom byla jeho? Jako je jeho království se všemi poklady? Nebo mu jde o více? O skutečný vztah?
A pochopí to Amája dříve, než ji strach přinutí zase utíkat?

(Pokračování příběhu Klenot pouštní říše z ledna!)
Sladký život Duo193 J AJoss Woodová (Wood, Joss)Pod sluncem KalifornieMělo to být jenom dobrodružství na jednu noc, od které si ani jeden nic jiného než chvíle vášně a potěšení nesliboval…
Dopadlo to ale jinak!
Bude mít Remy šanci na více než stát se matkou Boových dětí? Dokáže porazit "sokyni", která se vlastně porazit nedá? A kterou vlastně ani porážet nechce…

(Pokračování příběhu Klenot pouštní říše z ledna!)
Sladký život Duo193 J BKate Hewittová (Hewitt, Kate)Rozvod po řeckuCo vedlo Lindsay, aby se už po třech měsících rozhodla opustit manžela Antoniose i Řecko? A jak si má Antonios vysvětlit chladná slova, že jejich "manželství bylo chyba"? Lindsay se sice dotkla Antoniosovy hrdosti, ale když potřebuje, aby se ještě na týden vrátila k němu domů, byť jen na oko, vyhledá ji…

(Pokračování příběhu Tanec pod olivami vyjde v březnu!)
Desire1105 K Charlene Sandsová (Sands, Charlene)Dáma jeho srdceKdyž Brooke uvízla kdesi v texaské pustině v nepojízdném autě, opravdu se modlila, aby se stal zázrak. A jako na zavolanou se u ní objevil, aby ji zachránil, ten nejpřitažlivější kovboj, jakého kdy viděla. Jeho jižanskému šarmu nešlo odolat a Brooke vlastně ani odolávat nechtěla. Ve Wyattovi jí nebe seslalo toho nejpozornějšího a nejněžnějšího milence. Ovšem ráno ji čekalo rozčarování…
Desire Duo1107 L AMaureen Childová (Child, Maureen)Trojčení s trojčatyConnor King je miliardář, kapitán průmyslu a taky tatínek. Když zjistí, že je otcem trojčat, má pocit, že se jeho svět otřásl v základech. Ale vzápětí si uvědomí, že svou roli chce vzít vážně - nic mu nebude stát v cestě k tomu, aby rozvinul vztah se svými budoucími dědici: ani jejich zákonná opatrovnice, Dina Cortézová…
Desire Duo1107 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Jednodenní manželAdam a Callie se v opilosti v Las Vegas vzali, ale hned druhý den ráno Adam navrhl, aby se rozvedli. Když však zjistí, že spolu budou pracovat, rozhodnou se, aby zabránili skandálu, předstírat, že se vzali z lásky. Dokáže vášeň, která je svedla dohromady, udržet jejich nepromyšlené manželství pohromadě?
Desire Duo1106 O AFiona Brandová (Brand, Fiona)Úklady svatební nociEva je dědičkou pohádkového bohatství. Aby ho však opravdu zdědila, musí se vdát. Bohužel, každý potenciální nápadník ihned narazí na překážku, kterou jednoduše nedokáže překonat. Správcem dědictví je totiž nebezpečně přitažlivý bankéř Kyle Messena, a ten se rozhodl, že Evu získá buď on, nebo nikdo!
Desire Duo1106 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Důvěrné hrySunny McAdamsová přijíždí do Bajulu, aby se vzpamatovala z nedávného traumatizujícího zážitku. Setkává se s pohledným a tajemným šejkem Rayadem Rostamem, který se v paláci zotavuje ze zranění. Prožijí spolu několik dnů plných milování na opuštěném místě uprostřed pouště, a přestože se velice sblíží, zdá se, že minulost jim nedovolí navázat trvalejší vztah…
Zlatá kolekce62 U Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Zločin a láskaRafe Connelly se vrátí z dlouhé cesty domů a zjistí, že Charlotta - žena, s níž před pěti měsíci strávil noc plnou vášně, je těhotná… a v nebezpečí! Aby znovu získal její důvěru a přivedl ji zpátky do bezpečí svého domova, je ochoten udělat cokoliv. Bohužel není jediný, kdo ji tak usilovně hledá. Přestože Charlotta Rafea miluje, není si jistá, zda on je ten pravý. Jenže teď je jí na stopě zabiják, který chce navždy pohřbít její dávné tajemství. Dokáže tuhle riskantní situaci zvládnout sama? Nebo se bude muset spolehnout na Rafeovu pomoc a odhalit mu tak svou minulost?
Special na přání305 G AMaggie Coxová (Cox, Maggie)Návrat do RiaSlunné Rio de Janeiro vyměnil známý fotograf a filantrop Eduardo za chladnou Anglii, aby unikl tíživým vzpomínkám. Jenže ty se stále vracejí… Dokáže Eduardovi pomoci mladičká Marianne, kterou původně najal pouze jako hospodyni?
Special na přání305 G BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Večery v ToskánskuCesta do Itálie byla pro anglickou právničku Katii příležitostí, jak na pár chvil vybočit ze stereotypu všedních dní, neoblíbené práce a oplakávání zmařených příležitostí. V Římě Katii lákala i vidina střetnutí se známým a více než pohledným italským magnátem Rigem, jemuž měla předat závěť jeho nevlastního bratra…
Special na přání306 H ARaye Morganová (Morgan, Raye)Šéfovo malé tajemstvíPro: Julii, Sharon, Jen, Lauren
Od: Maggie
Je to pravda - jsem těhotná! Držela jsem to v tajnosti, protože jsem nevěděla, jak na to budete reagovat, když nemám žádného přítele. Slyšely jste o podivném chování mého šéfa Kanea v posledních měsících? Ve spermabance totiž došlo k omylu a já teď čekám šéfovo dítě!
Special na přání306 H BMaureen Childová (Child, Maureen)Irské pokušeníKdyž Jefferson King přijel do Irska hledat vhodné místo pro natáčení svého filmu, netušil, že ho čeká náročné vyjednávání s krásnou a svéhlavou Maurou. Tato dívka, která dělala všechnu čest své irské krvi, se mu dostala hluboko pod kůži. Jejich setkávání skončila nevyhnutelně nocí plnou vášně…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1039
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.02.2017

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace