Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2007

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2007


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance803 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Svatební ujednáníPoslední z trojice italských bratrů Luke získá v Římě nemovitost, která nutně vyžaduje velkou rekonstrukci. Jeho první setkání s právničkou zastupující nájemníky ho mile překvapí: místo upjaté a strohé postarší ženy se objeví mladá, blonďatá a velice přitažlivá dívka. Jiskření mezi nimi nelze přehlédnout. Minnie se ale nemůže vyrovnat se ztrátou manžela, a tak Lukeovu lásku odmítá…

Minisérie Láska po italsku
Romance804 B ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Záskok natrvaloSvatby se šéfemPrvní den v práci začne Talie Calhounová velkou katastrofou. Přijde pozdě a navíc se ve výtahu srazí se svým novým šéfem Judem Radcliffem. Pro Judea se smyslem života stala práce, pro Talii způsob, jak ho nejlépe užít. Podaří se jí o tom svého nepřístupného šéfa přesvědčit během služební cesty do New Yorku?
Romance804 B BHannah Bernardová (Bernard, Hannah)Obchod se snoubencemSvatby se šéfemLouise Hendersonová se uchází o vedoucí místo ve firmě stejně jako právník David Tyler. Její rodina by ji však raději viděla v roli šťastné manželky. Proto Louise nic netušícího Davida použije jako prototyp svého snoubence. Neví ale, že se do svých lží dokonale zamotá a že právě David bude ten, kdo jí ve všem pomůže…
Romance805 C Raye Morganová (Morgan, Raye)Rivalové, nebo milenci?Nenávist mezi dvěma rody Allmanů a McLaughlinů rozdělovala městečko Chivaree déle než jedno století. Z jakého důvodu tedy Kurt McLaughlin po letech odhodil předsudky a začal pracovat ve vinařské firmě Jodiina otce… a navíc jako její nadřízený? Jeho neodolatelná přitažlivost sice Jodii dokázala brát vítr z plachet, ale přesto mu nevěřila. Osud ji nakonec zavál až do Kurtova domu a srdce jí roztálo při pohledu na jeho dcerku.
Romance806 D Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Zděděná manželkaShannon zdědila po manželovi polovinu firmy, a stala se tak obchodní partnerkou blízkého přítele jejího chotě Jasona Pembrooka – k velké nelibosti jich obou! Při společné práci se však neubrání vzájemné přitažlivosti. Shannon i přesto váhá, protože nestojí o vztah založený na slibu, který dal kdysi Jason jejímu manželovi. Kdyby se měla znovu provdat, bylo by to jen z lásky. Dokáže ji Jason přesvědčit, že nejedná jen z povinnosti?
Romance Duo807 T AAlly Blakeová (Blake, Ally)Ryanova proměnaLaura se už dávno vzdala naděje, že se rodina zemřelého otce její malé dcerky Chloe ozve. Když se ale jednoho dne u ní doma objevil její švagr Ryan, byla pochopitelně podezíravá, protože věděla, že jeho život je spjat s městem. Ale něco kolem Laury a Chloe přimělo Ryana zůstat a snažit se být tím, co si obě nejvíc zaslouží - manželem a otcem…
Romance Duo807 T BTeresa Southwicková (Southwick, Teresa)Růžová jí slušíAbby Walshová si v dobročinné dražbě opatří bývalého příslušníka speciálních jednotek Rileye Dixona, aby pomohl její dceři získat skautský odznak. Jediný víkend s ním v ní stačí zažehnout dávno zapomenuté city. A Riley? Opětuje její náklonnost, nebo zůstane jeho srdce chladné?
Historická romance194 E Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Odvážná srdceMladá vdova Sophie Firleová má velké starosti, jak uživit sebe i svého malého synka. Vtom se v jejím zájezdním hostinci objeví cizí muž, který si říká Hatton, a žádá po ní, aby se ujala nebezpečného, i když dobře placeného úkolu. Jde o pomoc s dopadením bandy pašeráků, kteří zavraždili jejího muže.
Sophii pohledný Hatton zpočátku není ani trochu sympatický a vyslyší ho jen proto, že jí vlastně nic jiného nezbývá. Její city se ale začnou brzy měnit…
Historická romance192 W Deborah Haleová (Hale, Deborah)Loď plná nevěstLoď plná ženských může způsobit jenom samé potíže, tím si byl guvernér Robert Kerr naprosto jistý. Obzvlášť když se zblízka podíval na jejich gardedámu, která je na jejich cestě do kolonie Nové Skotsko doprovázela. Třebaže o sobě prohlásila, že je vdova, Jocelyn Finchová byla ještě mladá a půvabná žena, která se hned tak něčeho nezalekla.
Guvernérovo obvinění, že její svěřenky jsou snad lehké ženy, ji natolik pobouřilo, že Jeho Excelenci vyzvala na souboj. A i když šlo nakonec jen o souboj v partii šachů, dokázala v ní zvítězit. Přesvědčit guvernéra, že dívky přinesou osadníkům jen prospěch, bude zřejmě mnohem těžší oříšek…
Historická romance193 Z Joanna Maitlandová (Maitland, Joanna)SestřeniceJe to chudá příbuzná, nebo vznešená dáma? Tahle otázka vrtá hlavou lordu Amburleymu, kdykoli se setká s krásnou Isabelou Winstanleyovou. Nechápe, proč se žena v ošumělých šatech, kterou potkal na jedné ze svých cest v zájezdním hostinci, najednou v Londýně vydává za bohatou dámu s významným společenským postavením. Chce snad ulovit bohatého ženicha?
Jejímu kouzlu však musí odolat, protože si předsevzal, že její utajenou a skrývanou podobu odhalí!
Sladký život59 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Provdaná do ItálieJako by v moderní Austrálii ožila středověká Itálie… Aspoň tak si připadá chudá Australanka Skye, která se zamilovala do nejstaršího syna mocného a bohatého klanu Perettiových, krásného Luciana. Pro jeho otce Maurizia je ale taková nevěsta nepřijatelná! A udělá všechno pro to, aby se Skye do jejich italského světa nedostala. Dokáže o pět let později všechny usmířit malý Matt, dítě Skye a Luciana, plod jejich krátké lásky z doby, než je Mauriziovy intriky rozdělily?
Sladký život60 Y Kathryn Rossová (Ross, Kathryn)Španělské námluvyCarrie potřebuje snoubence,jinak přijde o svou malou neteř Molly, o níž se po smrti jejích rodičů stará. V letadle do Barcelony se náhodně seznámí s přitažlivým Maxem, kterého v zoufalství Mollyiným prarodičům představí jako svou vážnou známost. A stejnou náhodou se ukáže, že Maxova firma je příštím zákazníkem Carriiny reklamní agentury. A že Mollyini prarodiče neustoupí, dokud se s Carriiným snoubencem neseznámí osobně…
Sladký život Duo18 I ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Příběh jako z HollywooduOkouzlující hollywoodský scenárista Rik se v žádném případě nesmí dozvědět, že důkazem toho, jak si byli před pěti roky se Sapphií blízcí, je syn Matthew! To ví Sapphie zcela jistě; vždyť tenkrát před léty byla pro Rika pouze náhradou za svou sestru… A nebo to bylo všechno jinak, a Rik i Sapphie se jenom připravili o pět let šťastného společného života?
Sladký život Duo18 I BSara Cravenová (Craven, Sara)Angličanovo přáníCally žije poslední rok ve strachu, protože je na útěku. Na útěku před krásným a bohatým Nickem, svým manželem. Je přesvědčená, že pro útěk má dobrý důvod. Když ji nakonec Nick dopadne, domáhá se splnění manželských povinností. Své opožděné svatební noci!
Desire766 K Barbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Manželské etudyKomplikované vztahy v rodině Elliottových nebyly vzácností. Přesto všechny překvapilo, když se Daniel začal scházet se svou bývalou manželkou Amandou, se kterou už byli patnáct let rozvedení. Naruší znovu bohatství a moc dynastie Elliottů křehké pouto, které mezi Danielem a Amandou nikdy úplně nezaniklo?

Minisérie Klan Elliottových
Desire767 L Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Lady karnevalMilionář Jack Cartwright neměl tušení, s kým vlastně na karnevalu tancoval. Po krásném večeru následovala vášnivá noc, ale ani tehdy mu neznámá žena neřekla, jak se jmenuje. Jack ani nepředpokládal, že by se spolu ještě někdy mohli potkat. Po nějaké době však dostal anonym, ve kterém se mluvilo o nemanželském dítěti, které se má narodit. Jack začal jednat. Chtěl najít neznámou Krásku…

Minisérie Ženská tajemství
Desire Duo768 O ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Dávný milenecShodou náhod se Lilah Cantrellová, bohatá dědička obrovského majetku, dostala do vězení v zemi, která byla nedávno přidána na seznam teroristických režimů. Stěží si dokázala ve svém životě představit něco hroznějšího… a pak se ve vedlejší cele ocitl muž, v němž poznala svou první lásku. Co tady dělal? A proč?
Desire Duo768 O BMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Než přijde ten pravýLiz Mooreová si v noci na pláži přísahala, že se zrádnému bývalému snoubenci pomstí a začne si s prvním mužem, který se jí připlete do cesty. Osud pro ni nachystal neodolatelného Joea Devlina, tajného agenta, a nejedno dobrodružství…
Special116 G ALyn Stoneová (Stone, Lyn)Kytice z bodláčíVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Když se lord John vrátil na svůj hrad ze zajetí ze Španělska, toužil po nejrůznějších věcech, rozhodně ale ne po snoubence, kterou vlastně neznal: s Alys se zasnoubil podle vůle svých rodičů před deseti roky, když jí bylo jedenáct let! Jeho snoubenka je ale pevně odhodlaná, že si Johna vezme i proti jeho vůli!
Special116 G BGail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Čas splácet dluhyVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Kapitán Chandler byl raněn ve Španělsku v boji proti napoleonským vojskům. Při životě ho udržovala vzpomínka na snoubenku Chloe, která na něj v Anglii čeká. Chloe ovšem ve skutečnosti prahla po jediném – zbavit se snoubence, na jehož tvář si vůbec nevzpomínala! Zasnoubena byla totiž proti své vůli otčímem!
Special116 G CAnne O'Brienová (O'Brien, Anne)Bitva o nevěstuVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Za válek mezi Lancastery a Yorky se zrodila a hned zase zemřela láska krásné Beatrice a udatného sira Richarda. Když otec Beatrice rozhodl, že se jeho dcera provdá za starého sira Williama, musela dívka souhlasit. Vše změnila až osudová bitva, v níž Yorkové porazili Lancastery a Beatricin manžel padl rukou sira Richarda. Může ale mladá vdova padnout do náruče vrahovi svého manžela?
Lékařská romance duo99 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Je to láska?Vrchní sestra Megan Ansteyová má za sebou nelehké životní zkušenosti a před sebou pečlivě vypracovaný plán, jak se stát lékařkou. Do něj ale vůbec nezapadá sblížení s přítelem z dětství, s okouzlujícím a nebezpečným Samem Agostinim. Co to v nich roky přetrvalo a táhne je k sobě? Je to láska?
Lékařská romance duo99 R BDianne Drakeová (Drake, Dianne)V lůně divočinyDoktor Michael Morse při cestě za svou matkou na Aljašku potkává uprostřed divočiny krásnou a znepokojivou ženu, doktorku Alexandru Sokolovovou. Měl by ji znát… Jenže jeho minulost je temná a zamlžená. Pomůže mu Alexandra najít z ní cestu ven?
Kolekce55 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Síla cituBrzy po svatbě dostala Campion Robertsová tvrdou lekci – muž, jehož milovala z celého srdce, jí řekl, že si ji vzal jen pro peníze jejího otce. Literární agent z nakladatelství, pro které píše svou novou knihu, jí teď vytýká, že její postavy jsou bez života, a nutí ji, aby rukopis přepsala. Jak ale může psát o něčem, co sama nikdy nezažila? A opravdu se Guy French, světák a každým coulem městský člověk, obtěžuje za ní z Londýna až do zapadlé chalupy ve Walesu, kam se uchýlila, aby měla na práci klid, jen proto, aby dohlédl, že knihu odevzdá v termínu?

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3369
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace