Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2008

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance847 A Patricia Thayerová (Thayer, Patricia)Nevěsta z velkoměstaPři plnění důležitého pracovního úkolu přijíždí Rebecca na poklidný ranč bohatého kovboje Mitchella Tuckera, vdovce, který se vzorně stará o své dvě rozkošné děti. Rebecca je Mitchellem okouzlená a začíná doufat ve splnění touhy, která se jí zdála být nedosažitelná - mít vlastní dítě. Když se z jejich pracovního vztahu stane vztah osobní, musí Mitch Rebeccu přesvědčit, že konečně našla domov.

(2. díl minisérie Nevěsty z Bella Lucia)
Romance848 B Linda Goodnightová (Goodnight, Linda)Záhadný princSoukromá vyšetřovatelka Carly pokládala svou dovolenou nejdříve za trest. Byla k ní koneckonců po až příliš mnoha pracovních nehodách doslova přinucena. Pak však potkala světlovlasého Luca Gardnera – sebejistého a tak záhadného, že svou zvědavost a profesionální instinkty nedokázala potlačit. Trávit čas v Lucově náruči nebylo žádné utrpení, ale zjištění, že je královského původu, se ukázalo být současně požehnáním i prokletím.
Romance Duo849 T ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Dům na pobřežíKdyž schopný a pohledný Nick najal architektku Georgie, aby pro něj pracovala, dá jí něco za to: léčí její zlomené srdce. A pak, zrovna když si Georgie začíná myslet, že konečně našla životní štěstí… Nick zmizí!
Když se vrátí, má s sebou dva malé chlapce a miminko. A Georgie nedokáže jejich kouzlu vzdorovat.
Romance Duo849 T BJulianna Morrisová (Morris, Julianna)Návrat hrdinyNicki se po letech setkává s hrdinou svých dívčích snů Lukem, když přijme práci u jeho dědečka, jejího někdejšího profesora dějin umění. Luke v ní probouzí city, jimž se usilovně brání. Ale je to ona, kdo Lukea přesvědčí, že láska bývá často bolestná, ale život bez ní by byl pustý a prázdný.
Královská dynastie6 M Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Láska a trůnMax Fierezza se má zanedlouho stát králem Niroli. Na ostrově však vypukne epidemie nákazy, která ničí vzácné vinice, na nichž stojí prosperující ekonomika. Na pomoc přijíždí i Rosa Fierezzová, Maxova sestřenice, odbornice na chemické postřiky. Max je její dávná láska, královské zákony stojí však v cestě jejich společné budoucnosti, protože Max by nikdy neuhnul před povinností k lidu své země. Královský rod je však vystaven skandálnímu odhalení, které náhle uvolňuje ruce Rose i Maxovi…
Historická romance230 E Diane Gastonová (Gaston, Diane)Neřest a nevinnostJameson Flynn má svůj cíl a neochvějně jde za ním. Alespoň si to myslí, dokud mu jedna žena a jedna píseň nepřipomenou svět, který pro své ambice opustil…
Mladičká Rose O´Keefeová zpívá o letních večerech v zábavním parku Vauxhall Gardens irské lidové písně a ráda by jednou zpívala v opeře. Pánské publikum však okouzluje nejen hlasem, ale i půvabem. Kdo z nich ji získá? Ten, který splní její sen a může ji zahrnout bohatstvím, nebo ten, který jí dá svoji lásku?
Historická romance228 W Lynna Banningová (Banning, Lynna)Křižácká dívkaSorája al-Din je mladá žena bažící po odplatě za smrt svého strýce. S notnou dávkou drzosti se v chlapeckém přestrojení vetře do služeb křižáka ve službách anglického krále a nic ji nemůže zastavit.
Marc de Valery si jako jeden z mála rytířů uvědomuje zbytečnost válčení. Rozhodne se vrátit domů a jeho poslední povinností je ochránit krále Richarda na utajené riskantní cestě zpět do rodné Anglie.
Cesta s Markem de Valerym vezme Soráje veškeré jistoty, které doposud měla. Musí zápasit s nebezpečnými zvědy, se strázněmi cesty, ale především se svým vlastním srdcem. Podaří se jí odolat čestnému rytíři, jemuž přísahala krutou pomstu?
Historická romance229 Z Terri Brisbinová (Brisbin, Terri)Hrabě v utajeníHrabě z Treybourne si nemůže dovolit prohrát veřejnou diskuzi s neznámým skotským novinářem, kterou spolu vedou na dálku už delší čas. Proto se vydává do Edinburghu, přestrojený za obyčejného pana Archera, aby odhalil anonymního pisatele. Zdá se to být vynikající plán, dokud hraběte nerozptýlí krásná slečna Anna Fairchildová.
Zapřisáhlá modrá punčocha Anna nemá v úmyslu se vdát, ale s temperamentním a tajemným panem Archerem cítí zvláštní spřízněnost. Třebaže i ona má vlastní tajemství, rozehraje nebezpečnou hru, která může ohrozit tenké pouto mezi nimi. Je možné, aby mezi lží a vášní vznikla pravá láska?
Sladký život95 P Susan Stephensová (Stephens, Susan)Řecká romanceAnglická novinářka Charlotte si jako téma pro svůj článek zvolila osobu prostého řeckého rybáře Iannise z ostrova Iskos, na němž trávila dovolenou. Brzy jí ale začalo být jasné, že muž, jenž ji přitahuje, něco skrývá! A stejně tak Iannis rychle vytušil, že atraktivní cizinka není jenom další z turistek usilujících o letní románek. Teď mu ale jde o to, aby Charlotte nezjistila, kým je doopravdy!
Sladký život96 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Rozmar miliardářeKdyž se úspěšný italský podnikatel Angelo dozvěděl o pohnutém osudu své matky, která unikla z osidel mafiánské rodiny a v touze po klidném životě sedla na lep muži, jenž ji o všechno připravil, rozhodl se pomstít! A to nejenom tak, že zničí tohoto muže, ale i jeho dceru, půvabnou Angličanku Gwennu. Rozehraje proto hru, ve které se ale až nakonec ukáže, kdo byl dobrý, a kdo zlý, kdo vyhrál, a kdo prohrál…!
Sladký život93 X Trish Moreyová (Morey, Trish)Australská perlaKdyž se Zane po deseti letech od chvíle, kdy opustil Austrálii, aby zapomněl na otcovu zradu, vrací domů, nezastihne už otce naživu. Místo něj zde je Ruby, otcova poslední milenka! Žena, jež se stala nečekanou spolumajitelkou otcovy firmy na chov perlorodek! Je úplně jiná, než jak si ji Zane představoval. Rozhodně to není vypočítavá žena, která by bažila jen po majetku… I když jednu věc již uloupila: Zaneovo srdce!
Sladký život94 Y Abby Greenová (Green, Abby)Pomsta po brazilskuPřed šesti měsíci byl bohatý a charizmatický anglo-brazilský podnikatel Caleb přesvědčený, že ho krásná Maggie chce přivést na mizinu, a rozhodl se využít svého šarmu a překazil jí to. Nevěděl, že za vším stojí Maggiin nevlastní otec, který ji jen zneužívá pro své intriky. Po jeho smrti má Caleb příležitost se pomstít… Maggii i její matce. Maggie se nebrání! A Calebův neuvěřitelný požadavek přijme!
Sladký život Duo30 I AFiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Královský sňatekV jednu chvíli byla Gabriella bohatou dcerou brazilského farmáře, a jen o pár chvil později se z ní stal sirotek, který může zůstat úplně bez prostředků! Tedy pokud se neprovdá za Ricarda, knížete středomořské Maldorávie. V co může přerůst takové manželství, když kromě důvodů rozumových jsou k sobě manželé přitahováni pouze nezvladatelnou touhou?
Sladký život Duo30 I BJane Porterová (Porter, Jane)Manžel z HollywooduNež Alexandra zjistí, že v Hollywoodu je všechno jiné, než si představovala, je vdaná za filmovou superstar Wolfa – lamače dívčích srdcí a především muže, jehož nemůže vystát! Sňatek halí tajemství, které musí za každou cenu zůstat skryto před bulvárním tiskem. Jeho odhalení by totiž nepříjemně zkalilo vody vší nádhery a přepychu, kterými je Hollywood tak proslulý…
Desire802 K Christie Ridgwayová (Ridgway, Christie)Nerozumný nápadAidan je šéf televizního studia a atraktivní blondýnka Corri uvádí úspěšnou kuchařskou show. Zabrání jim vidina úspěšné kariéry, aby naplnili vzájemnou přitažlivost a překročili hranice přátelství? Dokáží se správně rozhodnout, co je pro ně v životě důležité?
Desire803 L Susan Malleryová (Mallery, Susan)Schůzka ve tměPrvní Carolinino manželství nedopadlo příliš šťastně. Zůstala sama s malou dcerkou Annabelle na zchátralém ranči, který se ale rozhodla přivést opět k prosperitě. Na výpomoc s opravami si najala Sama, který se náhodou objevil ve městě a který se ukázal být nejen schopným pracovníkem, ale i okouzlujícím společníkem…
Desire Duo804 O AKristi Goldová (Gold, Kristi)Sametové dotykyLauren už byla třikrát zasnoubená a nikdy to nevyšlo, a tak dovolila rodičům, aby jí vybrali čtvrtého snoubence oni. Při její smůle se ani nedivila, že se rozhodli pro otcova dlouholetého obchodního partnera Matthiase Bartona. Lauren brzy došlo, že si nemůže vzít muže, kterého skoro nezná, a tak se rozjela za Mattem do domu u jezera, aby zasnoubení zrušila. Nečekala, že to mezi nimi tak zajiskří a že jí v jeho náručí bude tak dobře…

(2. díl minisérie Absolventi Harvardu)
Desire Duo804 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Pletky s šéfovouNa schůzku s neznámým mužem se Julii Nelsonové doopravdy ani trochu nechtělo. Už jednou něco podobného zažila a bylo to strašné. Julie ale netušila, že ten večer změní celý její život. Nic nebylo takové, jak čekala.
Najde však odvahu jít za svým srdcem, anebo se raději vyhne pokušení, jen aby se znovu nespálila? Dokáže uvěřit a odpustit někomu, kdo už ji jednou zklamal?

(1. díl minisérie Milionová svatba)
Special129 G AJacquie D'Alessandrová (D'Alessandro, Jacquie)Letní vánekKdyž končí léto…Elise se přestěhuje do malého městečka, kam jezdívala jako mladá dívka na prázdniny – a kde se do ní bezhlavě zamiloval jeden z místních hochů. Teď sem přijíždí jako zralá žena - a vdova. Jeden z prvních lidí, které zde potkává, je onen bývalý hoch Seth McGuire.
Special129 G BCathy Yardleyová (Yardley, Cathy)Sladší než vínoKdyž končí léto…Leila vede už několik let vinohrad Honey Ridge, který patří poněkud frivolnímu Chadu McFeeovi. Zvláštní shodou okolností se však Chad do podnikání s vinnou révou zamiluje. Dokáže vinohrad udržet nad vodou a podaří se mu získat i srdce půvabné vinařky?
Special129 G CStephanie Doyleová (Doyle, Stephanie)Něžné polibkyKdyž končí léto…Zmrzlinářka Gracie napjatě čeká, jestli se tento rok na zimu vrátí na ostrov samotářský spisovatel Dean Wright III, do nějž se neuváženě zamilovala. I když si slíbili, že jeden od druhého nebude nic očekávat, vzájemným citům nedokáže ani jeden odolat.

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3471
Denní počet: 1
Počítáno od: 14.09.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace