Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2017

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2017


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance462 W Janice Prestonová (Preston, Janice)Z myšky hraběnkouMajor Tom Bartlett leží těžce zraněný na bojišti, a když se na chvíli probere k vědomí, vidí, že se nad ním sklání zlatovlasý anděl. Jaké je jeho překvapení, když později zjišťuje, že ten zlatovlasý anděl si ho odvezl do svého bytu, aby o něj mohl pečovat. A není to žádný anděl, ale sestra jeho velícího důstojníka Sarah Latymorová.
Je mu jasné, že až se to ve společnosti roznese, Sarah bude mít zničenou pověst nejen jako jeho milenka, ale i v případě, že by souhlasila s tím, že se za něj provdá…

(2. část minisérie Nevěsty od Waterloo)
Historická romance463 Z Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Rebelská srdcePro většinu dívek je švihácký hrabě Stanton snem, po němž by sáhly všemi deseti. Přehlížené obyčejné Felicity Westonové se však jeví svatba s ním jako ten nejhorší sen! Co si proboha počne, až se do něj zamiluje, a to se docela jistě stane, protože před takovým mužem je nesnadné ubránit si srdce?
Richard Stanton sice hledá pouze vhodnou matku pro svého dědice, ale po vášnivé svatební noci si musí přiznat, že ho jeho skromná manželka neobyčejně přitahuje a vzrušuje. Je možné, že by se do ní přece jenom zamiloval? A co je ještě důležitější, bude mu jeho lásku Felicity věřit?
Sladký život359 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Baletní střevíčkyLibby pochopila, že sen se jí už nikdy nesplní. Nikdy nebude primabalerínou, které bude nadšeně tleskat uchvácené obecenstvo. Ale takový je už život, ne všechny sny se mohou splnit…
Jenom kdyby teď nemusela chodit za tím protivným ruským milionářem a přesvědčovat ho, aby udělal, co udělat nechce!
Daniil věděl, proč za ním Libby jde, a byl rozhodnut nenechat se přesvědčit. I když… na večeři by ji pozvat mohl. A jestli bude následovat něco i po večeři… inu, to se uvidí…

(1. část minisérie Ruští magnáti)
Sladký život360 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Krásná rebelkaPoppy byla ideální! Dostatečně krásná, aby svět uvěřil, že ji mladý a úspěšný milionář poctil svou "přízní", a dostatečně "neobroušená", aby ji jeho dědeček nikdy nepřijal jako vnukovu manželku! A to, že Gaetana Poppy nepřitahuje, je jen plus.
Gaetano se totiž musí oženit.
Gaetano se totiž nechce ženit!
Poppy byla nucena podivnou Gaetanovu nabídku přijmout, a to i přesto, že hrát snoubenku snoba se jí příčilo. Jenom tak mohla zachránit rodinu.
Pochopí Gaetanův dědeček, že Poppy není vhodný ?materiál? na přivdání se do jejich veleúspěšné rodiny? Nebo se Gaetano spletl?
A nespletl se i v jiných věcech?
Sladký život Duo200 I ALouise Fullerová (Fuller, Louise)Noční orchidejMassimo byl na svůj plán, jak dostat ze sardinského paláce tu nájemnici, patřičně hrdý. To, že si ta Angličanka vymohla na bývalém majiteli neprůstřelnou nájemní smlouvu, přece není důvod, proč zrušit projekt výstavby hotelového centra!
Flora se odmítá vystěhovat z místa, které se naučila považovat za svůj domov. A to, že muž, který ji chce z paláce vystěhovat, je po čertech přitažlivý, na tom nemůže nic změnit!
Sladký život Duo200 I BDani Collinsová (Collins, Dani)Svádění v PařížiRodina je vše… O tom byli přesvědčení všichni sourozenci Demitriho z bohaté rodiny Makricostových. A myslela si to i Natalie, byť pro ni byla opravdová rodina jenom nedostižným snem…
Jediný, kdo to nechápal, byl sám Demitri. A než mu došlo, že pokud opravdu chce Natalii na delší dobu než jen na pár nocí, bude se muset něco změnit.
A tím něčím že bude muset být on!
Sladký život Duo201 J AMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Falešná hraCharity nikdy nebyla "hodná holka"… a Rocco byl všechno, jenom ne "slušný kluk"!
Když se Charityin otec, starý podvodník, rozhodl vybrat si jako svou další oběť italského miliardáře Roka, ukousl si větší sousto, než mohl sníst. A v soukolí Rokovy msty zůstala jeho dcera Charity, která mu s podvodem pomáhala.
Rocco se nikdy, nikdy nenechá okrást. Co je jeho, je jeho, a tak to zůstane. Rozhodne se proto Charity potrestat…
Sladký život Duo201 J BMichelle Smartová (Smart, Michelle)Sólo pro houslistkuTalos je zvyklý dostat, co chce. A na galavečeru k padesátému výročí začátku vlády svého dědečka, krále ostrova Agon, prostě chce mít Amalii. A chce, aby vystoupila na veřejnosti. A chce, aby zahrála jako sólová houslistka skladbu, kterou před lety napsala jeho babička.
Jenže Amalie odmítne! A odmítá tak dlouho, až je Talos nucen použít prostředky, za něž se sám stydí… Nemá ale na vybranou!

(1. část trilogie Princové z ostrova Agon!)
Desire1117 K Kimberly Van Meterová (Meter, Kimbery Van)Nebezpečný úkolZrzka s dlouhýma nohama, nádhernou pletí a balíkem peněz! Skoro jako by měla na čele napsáno trable. Bývalý vojenský pilot J.T. Carmichael si toho byl vědom, ale stejně nedokázal odolat. Jeho charterová společnost byla na pokraji bankrotu, takže si ani nemohl dovolit odmítnout peníze, které mu ta sexy žena nabízela, když ji okamžitě odveze do Jižní Ameriky. A pak začaly kolem svištět kulky… Když pak kdesi uprostřed mexické džungle havarovali, J.T. si uvědomil, že to možná nepřežijí, ale že přesto po doktorce Hope Larsenové divoce touží…
Desire Duo1119 L ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Nezávazný flirtPro Bailey bylo odjakživa pravidlem číslo jedna: nikdy se nezamilovat do muže, který by ji odvedl od její těsně spjaté rodiny. Tak proč se najednou vydává za rančerem Walkerem až na Aljašku? Bailey si namlouvá, že dluží tomu sexy samotáři omluvu a že je jen správné se chvíli zdržet a pomoct mu, když ji potřebuje… Krátce nato si uvědomí, že domov může být všude, kde si ho člověk vytvoří.
Desire Duo1119 L BJules Bennettová (Bennett, Jules)Zapomenout na pravidlaPrinc Lucas Silva se ze všech sil snažil zapomenout na zrušené zásnuby, dokud nečekaná nehoda nezpůsobila, že zapomněl, kdo jeho snoubenkou vlastně byl! Teď je přesvědčený, že je zasnoubený se svou oddanou asistentkou, Kate. Hrát roli Lucovy snoubenky není pro Kate těžké; do svého šéfa je zamilovaná celá léta…
Desire Duo1118 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Lékařská záhadaCharismatický lékař Parker se vsadí, že získá lásku vrchní sestry Clare, která o něj ani o jiné muže nejeví zájem, protože v minulosti zažila velké zklamání. Sblíží je až strach o malou pacientku, která se na novorozenecké oddělení dostane ve velmi vážném stavu. Parker brzy zjistí, že Clare je ta jediná, se kterou se chce usadit a založit rodinu. Děsí ho ale okamžik, kdy se Clare dozví, že na počátku jejich vztahu stála sázka…
Desire Duo1118 O BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Hvězdný milenecJean-Pierre Reynaud je jeden z nejslavnějších hráčů amerického fotbalu a svět mu leží u nohou. Když se před desíti měsíci pomiloval s dcerou svého trenéra, svou studentskou láskou Tatianou, měl své důvody, proč od ní ráno odešel a prohlásil, že tuhle chybu už víckrát nezopakuje. Jenže teď za ním Tatiana přišla a oznámila mu, že před měsícem tajně porodila jejich syna…
Zlatá kolekce66 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Láska z donuceníPo tragické smrti otce zjišťuje India se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. India stojí před zásadním rozhodnutím: stát se oddanou manželkou lorda Anthonyho Ishama, nebo zbytek života strávit bídě a nouzi. Pro záchranu rodiny se India obětuje.
Čím víc se ale svatba blíží, tím víc India odhaluje lordovu citlivou povahu. A vášeň v jejich vztahu na sebe nenechá dlouho čekat!

(3. část rodinné historické minisérie Steepwoodské skandály)
Special na přání313 G ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Francouzova milenkaCharlotte se podařil malý zázrak, když přesvědčila Aleca Montcalma, aby dovolil natáčení filmu na svém zámku v Provenci. Přestože se chtěla od tohoto vyhlášeného francouzského plejboje držet co nejdále, skončila v jeho objetí…
Special na přání313 G BTrish Moreyová (Morey, Trish)Měsíc na SantoriniCesta z australského městečka, kde klokani dávají dobrou noc, za dobrodružstvím do Londýna nebyl ten nejlepší nápad! To už Cloe pochopila. Ještě horší však bylo, když se v jejím životě objevil uhrančivý Řek Andreas! A s velmi pobuřující nabídkou!
Special na přání314 H ATrish Wylieová (Wylie, Trish)Kráska z IrskaPohledný architekt Alex nejprve zaměstná Merrow jako návrhářku pro interiér hotelu, který vyprojektoval. Brzy mu však dojde, že tahle irská kráska stojí za to, aby si z ní udělal milenku! Merrow rozhodně není proti, jenomže život ji naučil nepouštět si žádného muže příliš k tělu. Jenže Alex po ní najednou chce, aby byla víc než pouhou milenkou…
Special na přání314 H BNatalie Andersonová (Anderson, Natalie)Romance na Novém ZélanduAni Lucy, nespoutaná tulačka po ostrovech Nového Zélandu, ani Daniel, špičkový právník z hlavního města, nepředpokládali, že by se jejich dohoda - příjemně se v noci navzájem unavit, aby pak mohli konečně v klidu spát ? mohla změnit v něco jiného. Netrvalo dlouho a tenhle neobvyklý "lék na nespavost" jim přerostl přes hlavu…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 856
Denní počet: 2
Počítáno od: 25.06.2017

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace