Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sandra Fieldová

Zobrazuji údaje o autorce Sandra Fieldová - Field, Sandra


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/5Romance318 B Druhé líbánkyTroy Donovan se stále snaží zapomenout na svou ženu Lucy, která ho před rokem opustila. Ale vůbec se mu to nedaří. A tak se za ní nakonec vydá na romantický Ostrov kormoránů, odhodlán udělat vše, aby se k němu vrátila... i kdyby ji měl třeba znovu svést!
1999/6Galerie romance12 U Intimní okamžikyAni jeden z nich si neví rady s důvěrností. A tak když spolu musí strávit několik dní v malém stanu v utažské poušti, je to pro ně pro oba výkon hodný obdivu. Jenže romantické chvíle v divoké přírodě se chýlí ke konci a oba se musí rozhodnout. Riley se rozhoduje rychle: chce si Morgan vzít. Morgan ale nejdřív sebrat odvahu...
2000/12Polibky92 E Slunce o půlnociKathrin našla konečně dlouho vytoužený klid v krásné přírodě krátkého arktického léta. Rozhodně se tu netouží setkat s Judem Leightonem, který ji spolu se svým bratrem před léty tak krutě zklamal. Jud ji však doprovází na jejích toulkách tundrou a Kathrin ke svému zděšení zjišťuje, že ve skutečnosti zklamala ona...
2001/10Polibky121 E Panensky čistáJenessa Reedová má za úkol doprovodit Finna Marstona kanadskou divočinou na místo, kde vyrůstal. Od prvního okamžiku jí tenhle chlapík moc nesedí, a když se dozví, že jeho dědeček zavinil smrt jejího otce, ve svém názoru se ještě utvrdí. Na společné cestě kánoí se však Finnovi podaří v Jenesse probudit ženu a je zřejmé, že po sexuální stránce si oba vyhovují. Jak se má ale tato nezkušená dívka vyrovnat s tím, že Finn odmítá manželství, a dokonce i lásku?!
2002/12Romance Duo528 T AVýhodná dohodaPokud Lauren nebude souhlasit s návrhem Reecea Callahana, že bude na týden předstírat jeho snoubenku, má Reece v úmyslu publikovat skandální informace o jejím otci. Tuto cenu hodlá Lauren za uchránění otcova jména zaplatit. Už ale druhý den je jí jasné, že Reece není tak chladný a arogantní, jak se na první pohled zdálo! A pro Lauren bude velmi těžké jeho kouzlu osobnosti odolávat...
2003/12Desire581 M Osobní nepřítelStalo se to na matčině svatbě, kde Devon poznala příšerně arogantního a zároveň neuvěřitelně přitažlivého Jareda Holta. Od začátku se měli rádi asi jako pes a kočka, a přesto ještě tu noc spolu skončili v jedné posteli… A ačkoliv Devon doufala, že Jareda už neuvidí, ta noc měla nečekané následky!
2004/5Desire607 N Stejně tě dostanuÚspěšný podnikatel Luke McRae sám nad sebou kroutil hlavou. To, co podnikl pro to, aby dostal do postele hrdou a tajemnou Katrin, se mu vůbec nepodobalo. Dosud mohl mít každou, na kterou by ukázal, ale tahle žena ho rozčilovala, dráždila a nesmírně přitahovala zároveň. Může jeho posedlost vyléčit aférka na jednu noc?
2005/4Sladký život2 Y Zelenooká ženaJakou šanci mohou mít Travis a Julie, když nevěří na lásku, že to, co mezi nimi proti jejich vůli vzklíčilo, přežije? Jenže těla si rozumem poroučet nenechají, a srdce ještě méně! Kromě nechtěné lásky se musejí vypořádat i s dalšími otázkami - kam například před čtvrtstoletím zmizela Travisova matka? Proč ochladla láska Juliiných rodičů? Jaký měl Travisův otec důvod vyhnat svého syna z rodného domu…?
2005/8Sladký život9 X Milionář a umělkyněV sedmnácti Jenessu okouzlil nejlepší přítel jejího bratra, kterého se pod cizím jménem rozhodla svést… Jenže Bryce Laribee ji odmítl! Po dvanácti letech Jenessa stále ještě čeká na toho pravého a netuší, co si počít se sebou ani svým životem. A do toho se Bryce náhle objeví na jejím prahu a je rozhodnut dokončit, co před lety začal!
2005/12Sladký život18 Y Úspěšný člověkPětatřicetiletý úspěšný obchodník Jake Reilly se po třinácti letech vrací do rodné rybářské vesničky, kde se setkává s dávnou láskou Shaine. Nemusí se vyrovnávat jen s názory starousedlíků, ale i s nečekaným překvapením, které mění celý jeho dosavadní život. Jeho obchodní zkušenosti i nemovitosti v New Yorku, Paříži a Švýcarsku jsou mu při znovuzískávání srdce milované Shaine k ničemu. Podaří se mu ji oblomit a přemluvit ke sňatku?
2006/7Sladký život31 X Manželkou aristokrataKdyž se Karyn vypravila z kanadské vesničky do Anglie, věřila, že zde nalezne pouze svou sestru, o níž do svých šestadvaceti let neměla tušení. Rozhodně nečekala, že jí toho osud nadělí mnohem více! Lásku bohatého a krásného Rafea, štěstí a vášeň, v něž již po svém prvním – nevydařeném a tragicky ukončeném – manželství nedoufala!
2007/5Sladký život52 Y Žena v masceNa maškarním plesu v Paříži přeskočila jiskra mezi kráskou v masce motýlka a mužem v masce temného zbojníka… Mladá houslová virtuózka Lia se tehdy rozhodla, že bude jeho, jenom ale na tuto jednu noc, a neodhalí před ním svou tvář ani totožnost. Bohatý a uhrančivý Seth souhlasil…
Jak může ale teď Lia žít s tím, že se její dávný milenec nikdy nechce oženit a nikdy nechce do tohoto světa přivést dítě? A jak jednou řekne své sladké dceři, že její otec ji nechtěl a nechce?

Minisérie Láska, nebo peníze
2008/2Sladký život70 Y Týden na BahamáchMultimilionář Luke má nejen tučné konto, ale také pověst sukničkáře a Kelsey, kterou dočasně zaměstnává, je předem rozhodnutá, že ho bude nesnášet. Luke si ale náhodou přečte seznam jejích přání, mezi nimiž nechybí exotická dovolená a vášnivý románek, a rozhodne se toho využít. Chce ji odvézt do své vily na Bahamách a tam ji svést. Jeho plán se však nečekaně zkomplikuje… S tím, že by Kelsey mohla čekat jeho dítě, totiž opravdu nepočítal…!
2008/4Sladký život74 Y Noc v PařížiJako motýlek přelétává Clea ze země do země, ze světadílu na světadíl… A Slade ji následuje jako věrný stín. Uvěří Clea tomu, že Slade – který prošel všemi jejími zkouškami - ji skutečně miluje? Dokáže se vyrovnat se stíny minulosti, jež ji pronásledují? A dokáže to i Slade? Protože nejenom Clea má své tajemství…!
2010/9Sladký život191 P Společně kolem světaS takovou ženou se Cade ještě nesetkal! Nechtěla peníze, nechtěla šperky, nechtěla opustit svůj malý rybářský domek a přestěhovat se do přepychového sídla. A jak se zdálo, nechtěla ani jeho… V tom posledním se ale mýlil!
Pro Tess byla skutečně těžko přijatelná představa, že by se měla stát milionářskou dědičkou a že by se musela vzdát své svobody výměnou za zlatou klec. Navíc měla dobrý důvod nedůvěřovat náhle se objevivšímu milionářskému dědečkovi, který o ni tolik let neprojevil sebemenší zájem. Jenže co mohla dělat, když ji dědeček potřeboval a jeho posel, drsný Cade, tak okouzlil?
2011/8Special na přání173 G BManželkou aristokrataOkamžik prozřeníKdyž se Karyn vypravila z kanadské vesničky do Anglie, věřila, že zde nalezne pouze svou sestru, o níž do svých šestadvaceti let neměla tušení. Rozhodně nečekala, že jí toho osud nadělí mnohem více! Lásku bohatého a krásného Rafea, štěstí a vášeň, v něž již po svém prvním – nevydařeném a tragicky ukončeném – manželství nedoufala!
2013/4Special na přání214 H BÚspěšný člověkPětatřicetiletý úspěšný obchodník Jake Reilly se po třinácti letech vrací do rodné rybářské vesničky, kde se setkává s dávnou láskou Shaine. Musí se vyrovnávat nejen s názory starousedlíků, ale i s nečekaným překvapením, které mění celý jeho dosavadní život. Jeho obchodní zkušenosti i nemovitosti v New Yorku, Paříži a Švýcarsku jsou mu při znovuzískávání srdce milované Shaine k ničemu. Podaří se mu ji obměkčit a přemluvit ke sňatku?
2014/11Special na přání251 G BZelenooká ženaJakou šanci mohou mít Travis a Julie, když nevěří na lásku? Jenže těla si rozumem poroučet nenechají, a srdce ještě méně! Kromě nechtěné lásky se musejí vypořádat i s dalšími otázkami - kam před čtvrtstoletím zmizela Travisova matka? Proč ochladla láska Juliiných rodičů? Jaký měl Travisův otec důvod vyhnat svého syna z rodného domu…?
2015/2Special na přání257 G AŽena v masceNa maškarním plesu v Paříži přeskočila jiskra mezi kráskou v masce motýlka a mužem v masce temného zbojníka… Mladá houslová virtuoska Lia se tehdy rozhodla, že bude jeho jenom tuto jednu noc a neodhalí před ním svou tvář ani totožnost. Bohatý a uhrančivý Seth souhlasil…
2016/1Special na přání280 H ATýden na BahamáchLuke má nejen tučné konto, ale také pověst sukničkáře. Jeho dočasná zaměstnankyně Kelsey ho od prvního okamžiku nesnáší. Luke si ale náhodou přečte seznam jejích přání, mezi nimiž nechybí exotická dovolená a vášnivý románek, a rozhodne se toho využít. Chce ji odvézt do své vily na Bahamách a tam ji svést. Jeho plán se však nečekaně zkomplikuje…
2019/7Special na přání364 H BSpolečně kolem světaS takovou ženou se Cade ještě nesetkal! Nechtěla peníze, nechtěla šperky, nechtěla opustit svůj malý rybářský domek a přestěhovat se do přepychového sídla. A jak se zdálo, nechtěla ani jeho… V tom posledním se ale mýlil!
Pro Tess byla skutečně těžko přijatelná představa, že by se měla stát milionářskou dědičkou a že by se musela vzdát své svobody výměnou za zlatou klec. Navíc měla dobrý důvod nedůvěřovat náhle se objevivšímu milionářskému dědečkovi, který o ni tolik let neprojevil sebemenší zájem. Jenže co mohla dělat, když ji dědeček potřeboval a jeho posel, drsný Cade, tak okouzlil?
2021/8Special na přání413 G BNoc v PařížiJako motýlek přelétává Clea ze země do země, ze světadílu na světadíl… A Slade ji následuje jako věrný stín. Uvěří Clea tomu, že Slade, který prošel všemi jejími zkouškami, ji skutečně miluje? Dokáže se vyrovnat se stíny minulosti, jež ji pronásledují? A dokáže to i Slade? Protože nejenom Clea má své tajemství!

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam autorek začínajících na Fi

Na seznam autorek od písmene F

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4761
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.08.2021, 15:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace