Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2016

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2016


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romány27 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Dvojí obrazVášeň a strachAriel je úspěšná herečka, která má ráda život a užívá si ho plnými doušky. Zahrát si krutou bývalou manželku známého scenáristy Bootha DeWitta v jeho autobiografickém filmu je role, která se neodmítá. Nejenže může prokázat své herecké schopnosti, ale především pracovat s člověkem, jehož už dlouho obdivuje.
Booth se však dávno zařekl, že s herečkami nechce mít nic společného! A tak Ariel, která se s děsivou přesností zhostila hlavní role, nevěří ani slovo. Přesto ho k ní něco přitahuje. Je na Ariel, aby ho naučila vidět vřelou a otevřenou ženu, jakou doopravdy je, a ukázala mu, že i on se může znovu zamilovat.
Romány27 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Pohyb v temnotěVášeň a strachSlavná hudební skladatelka Maggie se po smrti manžela rozhodne opustit Los Angeles a nastěhuje se do starého domu u Morganvillu na východním pobřeží. Cliff, majitel firmy, kterou si najme na úpravu pozemku, i přes to, že to mezi nimi jiskří, pochybuje, že tu Maggie vydrží déle než měsíc.
Jenže pak je odhaleno deset let staré tajemství bývalých majitelů domu. Maggie se ocitá ve víru událostí, které jí znepříjemňují klidné dny na venkově i počínající vztah s Cliffem. Kdo z místních byl zapleten do vraždy bývalého majitele? Má s ní něco společného i Cliff?
Historická romance450 W Louise Allenová (Allen, Louise)Největší vánoční přáníKdyž Alex Tempest nešťastnou náhodou srazí na zem Tess Elleryovou, napadne ho, že to není právě nejlepší začátek Vánoc, které touží jako zapřisáhlý starý mládenec strávit o samotě se sklenkou brandy v ruce. Třebaže tu dívku zpočátku považuje za jeptišku, musí si přiznat, že ho její blízkost vzrušuje.
Tess se ale navzdory jeho vstřícnosti dostane do velkých nesnází a Alex cítí jako svoji povinnost jí pomoci a přijme ji do svého domu jako hospodyni. Vánoce se blíží, a jak se Alex brzy přesvědčí, Tess má o oslavě svátků docela jiné představy…
Historická romance451 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn)Frajerova vzpouraUmění šermu vyžaduje stejně jako umění lásky tři důležité dovednosti: Za prvé - předvídat každý partnerův pohyb a vmanévrovat ho do pozice, která vám vyhovuje, za druhé - mít dokonale vzájemně sladěná těla a za třetí - absolutní nasazení bez ohledu na to, kolik dřiny vás to stojí.
Vikomt Amersham přijíždí do Paříže, aby si vyzkoušel své umění v šermu, ale kurážná Alyssandra Leodegranceová není právě soupeř, jakého si představoval. Jejich vášnivá přitažlivost se nutně střetává a je těžké odhadnout, kdo z nich zvítězí a co za své vítězství bude požadovat!

(1. část minisérie Hrdinové na cestách)
Sladký život347 X Maya Blakeová (Blake, Maya)Hříšná svatbaZaccheo se během těch měsíců, které musel strávit jako obětní beránek Penningtonových za mřížemi, rozhodl. Pomsta bude patřit jemu! A nebude mu stačit zničit Oscara Penningtona, který ho podvedl, tím, že ho připraví jenom o majetek. Připraví ho i o dceru. O Evu, která se měla stát jeho manželkou, o Evu, která ho zradila… O Evu, která teď bude muset platit!
Eva nechápe, proč se jim chce Zaccheo mstít. Vždyť ve vězení byl právem! Nebo snad ne? Aby zachránila otce a sestru, rozhodne se vyhovět jeho požadavkům.
Až na ten poslední…

(Šestý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát hněv!)
Sladký život348 Y Andie Brocková (Brock, Andie)Noc v pouštiPokud by dal Zajed, vládce pouštního království, na první dojem, určitě měl trvat na tom, aby strážci tu dívku odvedli! Jenže na první dojem nedal, a stačilo pár dnů a z Nadii se stala jeho manželka.
A ráno po svatební noci i nekonečná noční můra!
Nadia to myslela dobře, nenapadlo ji ale, že její čin místo toho, aby katastrofě zabránil, ji může způsobit! A to, co začala cítit ke svému manželovi… to byla taky katastrofa!

(Čtvrtý, závěrečný příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)
Sladký život Duo188 I ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Sněžná kráskaMilly opravdu věřila, že ten muž, na kterého padla v horské chatě, kde měla být zaměstnána, je lyžařský instruktor! A Lucase její omyl bavil natolik, že se ji nesnažil vyvést z omylu.
Jenže pak se všechno nějak zvrtlo… A Lucas zjistil, že se zmýlil i on. Když si myslel, že to bude jenom taková krátká zimní romance…
Sladký život Duo188 I BRachael Thomasová (Thomas, Rachael)Na startu je láskaNeměla tam jezdit…
Cesta do Milána představovala pro Charlie velké trauma. Kde jinde ale mohla zjistit, proč její bratr zemřel? A od koho jiného než od muže, který na tom má svůj podíl viny? Alessandro příteli slíbil, že se o jeho sestru postará. A že jí nikdy, nikdy nepoví, co se vlastně přihodilo.
Jenže aby se některé sliby daly dodržet, musí se zase jiné porušit…!
Sladký život Duo189 J AMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Princezna pod stromečekKrál rozhodl a jeho bratr Andres a princezna Zara ze sousedního státu, která mu byla dána darem, měli už jen jednu možnost. Uposlechnout! A slavit svatbu…
Jenže Zara nechce přijít o svobodu lacino. Je ji ochotna směnit? Za Andresovu lásku.
Za něco, o čem je Andres přesvědčený, že neexistuje!

(V lednu pokračování pod názvem Překvapení pro krále!)
Sladký život Duo189 J BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Zpátky v ItáliiTo přece musí být Lily! Až na to, že Lily před pěti roky zemřela.
Lily zemřela a Rafaelovi se zhroutil svět. Až když o ni přišel, došlo mu, co ztratil. Takže když ji uviděl, živou a zdravou, považoval to zázrak. Jenže proč mu Lily lže a tvrdí, že ho nezná a že se vůbec nejmenuje Lily?
Desire1099 K Jules Bennettová (Bennett, Jules)V milostné pastiMagnát Braden O´Shea má jasný cíl: musí získat starý rodinný poklad, svitky s neznámou Shakespearovou hrou. Svitky byly ukryty v jednom starém bostonském domě, který teď patří půvabné koordinátorce společenských akcí Zaře. Pro Bradena nebylo nic snazšího než si Zaru najmout na organizaci velkého večírku, a tak se s ní sblížit a dostat se až do jejího domu. Čím víc však Braden Zaru poznával, tím méně se mu chtělo jí lhát. Vždyť v něm probudila emoce, jaké dosud nepocítil?
Desire Duo1101 L AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Přes propast časuAntonio Cavallari, bývalý mistr bojového umění a multimilionář, se po roce vrací domů z Indonésie. Po havárii letadla ztratil paměť a vybavuje si pouze některé události. Ve svém domě nachází Caitlyn, náhradní matku jeho trojčat, ale Antonio je nezná? Čeká ho nejspíš nejtěžší boj: musí najít svou identitu a své místo na světě. Ještěže má po svém boku Caitlyn, která je mu tolik nápomocná…
Desire Duo1101 L BDani Wadeová (Wade, Dani)Milionářův dědicPo dlouhé době spatřil jižanský milionář Jacob Blackstone svou bývalou milenku s miminkem v náruči. Jen na ně pohlédl a nebyl na pochybách: dítě je jeho. Ale proč mu KC Gatlinová tajila, že má syna? Nyní ji Jacob bude muset přesvědčit, že bude dobrým otcem. Dohodnou se, že si vyzkoušejí rodinný život nanečisto. Je však součástí té dohody také věrná láska?
Desire Duo1100 O AAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Náročné nevěstyFotografku Brianu nikdy nenapadlo, že by při focení zásnubních fotografií mohla narazit na svého bývalého přítele! A když udeřil blizard a ona s ním zůstala sama v odlehlé horské chatě, pochopila, že má problém. Nikdy na Iana Lawsona nezapomněla, ale důvody, proč se rozešli, se nezměnily. Stále je workholik. A teď navíc zasnoubený workholik!
Desire Duo1100 O BElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Šéf na zabitíTessa byla velká bojovnice. Když nespravedlivě přišla o práci a ocitla se se svými dvojčaty bez prostředků, nezbývalo jí nic jiného než soudní bitva. Rozhodla se, že jí za všechna příkoří její bývalý šéf a majitel společnosti zaplatí. Netušila, čeho všeho je Dragan Markovič schopný, aby ochránil pověst své firmy. Netušila ani, jak je těžké odolávat kouzlu jeho osobnosti?
Zlatá kolekce60 U Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Nikdy neříkej nikdyPro Michaela, který se po dvou letech vrátí ke své ženě, není vůbec snadné získat ji zase zpátky!
Michael Paige utrpí v Ekvádoru těžké zranění a ztratí paměť. Teprve po dvou letech si vzpomene na svou minulost a vrací se do Chicaga ke své ženě. Jenže Tara už nosí prsten od jiného muže… Když však Michael zjistí, že má syna, kterého nikdy neviděl, nevzdá se své manželky jen tak lehce.
Tara má zpočátku pocit, že vidí ducha - copak její manžel v Ekvádoru nezemřel? Stačí jeden jeho dotyk, a Tara znovu hoří touhou? Jenže co když si Michael vzpomene, že v den, kdy zmizel, požádala o rozvod? Má vůbec jejich vztah šanci přenést se přes všechna trápení?
Special na přání301 G AMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)Nemravná sázkaJackson koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede přitažlivá Laura. Ta se však rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku: během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní!
Special na přání301 G BLucy Monroeová (Monroe, Lucy)Překvapení na Štědrý večerZdá se, že manželství Eden a Aristidea je v troskách. Jenže pak přijde automobilová nehoda, po níž Aristide trpí částečnou ztrátou paměti! Nepamatuje si na svou manželku a ani na očekávané miminko! Dokáže si Aristide vzpomenout, aby jejich vztah dostal ještě druhou šanci?
Special na přání302 H ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Vánoce v ItáliiAlysa přijíždí do Itálie, aby zjistila pravdu o svém tragicky zesnulém snoubenci. Při pátrání se setkává s italským podnikatelem Dragem di Lucem a vychází najevo, že její snoubenec ji opustil právě kvůli Dragově manželce. Alysu a Draga tedy pojí pouto partnerské zrady a navíc jsou jeden druhým přímo fascinováni. Podaří se Dragovi a jeho malé dcerce Tině Alysu přesvědčit, aby u nich strávila Vánoce a zůstala už navždy?
Special na přání302 H BSandra Martonová (Marton, Sandra)Sicilián z ManhattanuBohatý, v New Yorku žijící Sicilián Dante a elegantní návrhářka Taylor byli ideální pár až do chvíle, kdy Taylor zničehonic Dantea opustila a zmizela neznámo kam! Uplynuly dva roky a Dante se rozhodl pomstít. Vždy to byl on, kdo ženy opouštěl, nikdy ne ony jeho! Nové setkání s Taylor, která si teď říká Tally, se pro něj ale stane začátkem zcela nového života…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1028
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.12.2016

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace