Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elizabeth Powerová

Zobrazuji údaje o autorce Elizabeth Powerová - Power, Elizabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/7Romance182 B Osobní strážceJade v žádném případě nestojí o to, aby ji hlídal osobní strážce. A i kdyby poslechla naléhání svého otce, nikdy jím nebude Kent Solomon! Aby Kent splnil, co slíbil, rozhodne se Jade unést.
2008/11Sladký život104 Q Nezapomenutelná plavbaNeuplynula vteřina, aby Shannon všeho nelitovala – smrti matky, neschopnosti otce dát jí lásku a porozumění, zrady přítele. Musela utéct a postavit se na vlastní nohy, které se ale ukázaly být příliš vratkými … Naštěstí přišel den, kdy na ni na barcelonské ulici narazil Kane, jediný muž, kterého v životě doopravdy milovala. Odvezl ji na jachtu, a když spala, tak ji unesl. Vstříc mořským dálavám, lásce a novému životu!
2009/1Sladký život110 Y Italova vášeňKrásný a úspěšný Ital Vann připraví Melissu o všechno: o sestru, o matku, o domov, a nakonec i o schopnost milovat! V Melisse se však skrývá víc, než by se zdálo. Po nocích studuje, ve dne tvrdě pracuje, snaží se sama vychovávat dceru. V jejím životě není pro muže místo. Coby pravá ruka majitele společnosti, pro kterou pracuje, přijíždí po letech do italského Positana, aby tu uspořádala firemní konferenci. Netuší však, že jedním z hostů bude i Vann…
2009/4Sladký život122 Y Šéfova nabídkaAnnie prožívá noční můru - její syn byl brzy po narození vyměněný za jiné dítě! Nikdy však není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř, a tak se Annie dozvídá, že její bývalý charismatický šéf vychovával jejího pravého syna a ona zase jeho. Když ji Brant požádá o ruku, Annie je zaskočená. Ví, že jejich chlapci potřebují rodiče, a kromě toho ji Brant neodolatelně přitahuje - kdysi spolu totiž strávili noc plnou vášně …
2012/9Special na přání200 H BNezapomenutelná plavbaNeuplynula vteřina, aby Shannon všeho nelitovala - smrti matky i zrady přítele. Musela utéct a postavit se na vlastní nohy, které se ale ukázaly být příliš vratkými… Naštěstí přišel den, kdy na ni na barcelonské ulici narazil Kane, jediný muž, kterého v životě doopravdy milovala. Odvezl ji na jachtu, a když spala, tak ji unesl.
2013/5Sladký život Duo103 J BHříchy minulaUž tenkrát, před pěti roky měl Damiano pochopit, že je v té dívce něco více. A nesoudit ji jenom na základě prvního dojmu! Když zjistil, jak moc se v ní zmýlil, rád by vše napravil. Jenže neví jak…
Nikdy nikdo neublížil Rivě tak jako Damiano. A setkání s ním bylo proto pro ni více než nepříjemné. Aspoň si to dlouho namlouvala… A mezitím musela coby bytová designérka odvést v jeho domě co nejlepší práci.
2014/9Sladký život294 Y Zrada v MonakuTu dívku už jsem někdy viděl…, napadlo Kinga, jakmile poprvé na Rayne pohlédl. Stačilo se podívat podruhé, a chtěl mnohem více než se na ni jenom dívat… Ještě kdyby tak věděl, proč se Rayne zničehonic objevila v jejich monackém rodinném sídle… Že by se pokoušela dostat se k penězům prostřednictvím jeho invalidního otce? Nebo snad míří přímo na něj…?
Proti tomu by King nic nenamítal!
Když už se Rayne do doupěte nepřítele podařilo proniknout, nastal čas na to, aby odkryla jeho slabiny. A využila jich proti němu! Aby si King a jeho otec na vlastní kůži zažili, jaké to je, když je zradí někdo, komu věřili. Jaké to je srazit někoho až ke dnu a nechat ho tam…!
Jako to ti dva udělali jejímu otci!
2015/5Sladký život Duo150 I AŘecký útěkPo zkušenostech s "jedním takovým" neměla Kayla chuť věřit dalšímu nechutně bohatému, nechutně úspěšnému a nechutně samolibému manažerovi s velkou kanceláří, limuzínou a dlouhonohou sekretářkou. To ten řecký rybář Leon… to bylo něco jiného!
2016/1Sladký život Duo166 I AV tropickém rájiKdyž se Lauren před domem objevil chladný Emiliano s nestoudným požadavkem, aby mu vydala syna jeho zesnulého bratra a své mrtvé sestry, pochopila, že půjde do tuhého. I proto, že se jí neustále vracejí vzpomínky na to, jak krutě ji od sebe Emiliano odehnal? Po nejúžasnějším milování jejího života!
2018/8Sladký život Duo228 I BZpět do jámy lvovéBylo by krásné, kdyby věci byly takové, jaké se zdají. Nebo ještě lépe - takové, jaké se Conan rozhodl, že jsou! Jenže když se po třech letech setkal se svou bývalou švagrovou Siennou, začínal mít čím dál tím více pocit, že se v ní mýlil. Ta rozmařilá a rozhazovačná žena, špatná matka a nevěrná manželka, která dostala jeho bratra do hrobu, jako by nikdy neexistovala. A možná dokonce nikdy neexistovala! A vždy to byla jenom obětavá a skromná Sienna.
Bezchybná ale Sienna určitě není.
Protože to by si pak nikdy nedovolila se do něj zamilovat!
2019/7Special na přání363 G BŠéfova nabídkaAnnie prožívá noční můru - její syn byl brzy po narození vyměněný za jiné dítě! Nikdy však není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř, a tak se Annie dozvídá, že její bývalý charismatický šéf vychovával jejího pravého syna a ona zase jeho. Když ji Brant požádá o ruku, Annie je zaskočená. Ví, že jejich chlapci potřebují rodiče, a kromě toho ji Brant neodolatelně přitahuje - kdysi spolu totiž strávili noc plnou vášně…
2022/1Special na přání423 G AZrada v MonakuTu dívku už jsem někdy viděl…, napadlo Kinga, jakmile poprvé na Rayne pohlédl. Stačilo se podívat podruhé, a chtěl mnohem více než se na ni jenom dívat… Ještě kdyby tak věděl, proč se Rayne zničehonic objevila v jejich monackém rodinném sídle? Že by se pokoušela dostat se k penězům prostřednictvím jeho invalidního otce? Nebo snad míří přímo na něj…?
Proti tomu by King nic nenamítal!

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na Po

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3869
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.01.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace