Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2008

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance838 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Panovačný ženichDivočina v srdci severní Austrálie není tím pravý místem pro noblesní krásku z města – Samanthu Langdonovou. Kdyby Ross Sunderland věděl, že se výpravy do buše zúčastní i ona, nikdy by se nestal jejím vůdcem. Byli však obklopeni nebezpečím a divokou nádherou přírody a nedokázali už dál odolávat pulsující touze, která je oba spalovala od prvního okamžiku, kdy se poprvé spatřili…
Romance839 B Susan Meierová (Meier, Susan)Podruhé princeznouPrincezna Meredith, proměněná kletbou své kmotry ve starou dohazovačku, musí dát dohromady ještě jedenadvacátý pár, aby kouzlo zlomila. Příliš ji však rozptyluje láska k Alexandrovi, krásnému a laskavému majiteli letoviska La Torchere, který nevěří na hluboké city. Meredith se rozhodne ho přesvědčit, že láska je v životě to nejdůležitější, a doufá, že právě ona se stane jeho vyvolenou. Budou oni dva ten poslední šťastný pár?

Minisérie Jako v pohádce
Romance Duo840 T AElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Popelka z AmerikyPrinc Conrad z Belorie přijíždí do New Yorku, aby tu na počest svého otce uspořádal charitativní ples. Spolu s ním ho však doprovází i pověsti o jeho bujarém staromládeneckém životě. Lily Tildenová nepatří mezi společenskou smetánku, nicméně její půvab, moudrost a vyrovnanost princi naprosto učarují.
Romance Duo840 T BAlice Sharpeová (Sharpe, Alice)Příběh láskyIsabelle se před čtyřmi lety rozešla s přítelem Rickem. Jejich cesty se rozdělily, protože měli rozdílné představy o budoucnosti. Když Isabelle objeví Rickovu fotografii v novinách a dozví se, že se bude ženit, uvědomí si, jak moc ho pořád miluje, a se rozhodne o Ricka znovu bojovat…
Bestsellers5 J Alex Kava (Kava, Alex)Ve zlomku vteřinyMaggie O´Dellová má problém: masového vraha Alberta Stuckyho. Již jednou ho vypátrala a zatkla, ovšem až potom, co ji vlákal do pasti v opuštěném skladišti v Miami a přinutil ji, aby se dívala na to, jak bestiálně mučil a usmrtil dvě ženy. Při převozu do nápravného zařízení se zvláštní ostrahou však Stucky zabil strážné a uprchl.
Teď, po pěti měsících, se znovu vynořil ze svého úkrytu a dál unáší a vraždí mladé ženy. Mstí se Maggii tím, že si vybírá za oběti ženy, s nimiž přišla do styku. Pocit viny za zmařené životy, které nedokázala zachránit, a její posedlost Stuckyho zvrhlým způsobem myšlení Maggii téměř dovádějí k šílenství. Jak daleko musí zajít neohrožená agentka, aby zastavila bestiálního vraha Stuckyho?
Královská dynastie3 M Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)RebelMegan Donovanová přijela na ostrov Niroli navštívit svého bratra. Od začátku ji však provází smůla. Ohromilo ji, když ji krátce po příjezdu zatkla policie. A ještě víc ji překvapila totožnost jejího zachránce – kupodivu jím byl právě její nový šéf Luca Fierezza! Teď byla zcela v jeho moci… vydána na milost a nemilost jeho vášni!
Luca však dobře věděl, že jakýkoli skandál zničí jeho šanci stát se králem. Přesto se nechce vztahu k Megan vzdát…
Historická romance221 E Sophie Jamesová (James, Sophie)Spanilá pirátkaAsher Wellingham, vévoda z Carisbrooku, se nechal polapit do jejích sítí! Zahlédl ji, jak se koupe nahá v moři, a nemohl si nevšimnout jizvy na jejím stehně; jizvy, která nemohla být ničím jiným než znamením po meči. Kdo je ta svůdná a nekonvenční dívka, která si říká lady Emma Seatonová? Kdo může být to krásné stvoření plné protikladů? Cosi tajemného v její osobě v něm oživuje vzpomínky na minulost. Ať je ale ta dívka v nemoderních šatech a s tělem anděla urozená dáma, nebo kurtizána, Asher už ví, že ji musí mít!
Historická romance219 W Joanna Makepeaceová (Makepeace, Joanna)Pod ochranou rytířeRosamund Kinnersleyová se setkává se sirem Simonem Cauldwellem poprvé na bitevním poli, kde po lítém boji mezi lancastery a yorky zůstala jen mrtvá těla bojovníků z obou táborů. Simon ji považoval za jednu z žen, které s sebou vojáci vozí pro své potěšení.
Když Rosamund se svým bratrem zůstanou bez otce, sir Simon přichází na jejich panství jako opatrovník majetku a správce celého panství. Jejich mrtvý otec stál na straně lancasterů, a tak je Simon vlastně nepřítelem, s kterým se Rosamundin bratr nehodlá smířit. Ona ale od prvního okamžiku, kdy se s ním setkala, k němu pociťuje dosud neznámé pocity. Je to snad vášeň?
Historická romance220 Z Anne Herriesová (Herries, Anne)Zámožná vdovaElegantní, krásná a nechutně bohatá - to je lady Arabella Marshallová. Poté co záhy ztratila manžela, je zvyklá odhánět muže, kteří jí nabízejí manželství a o nichž je přesvědčena, že jim jde pouze o její peníze.
Jediný, kdo v ní zanechá neobvykle dobrý dojem, je Charles Hunter, který ovšem o žádnou lásku nestojí. Jeho jedinou snahou je nalézt svoji sestru Sarah živou a zdravou a vynahradit jí mnohaměsíční útrapy, které musela prožívat během svého únosu. Podaří se mu ji ale nalézt?
Sladký život83 P Kate Walkerová (Walker, Kate)Španělská hraMladý telekomunikační magnát Jake má důvod nenávidět všechny z rodiny Alcolarových. Aspoň tak byl vychován! Co má ale dělat, když se mu obraz Mercedes, dcery Juana Alcolara, okamžitě vryje do srdce? Cítí ale i Mercedes k němu něco podobného? Nechce si s ním jenom hrát, a pak mu ublížit? Musí to zjistit…! A jedinou možností, jak to udělat, je vypravit se za ní do Katalánska…
Sladký život84 Q Anne Matherová (Mather, Anne)Návštěva z KaribikuEve žije poklidným životem v tiché, odlehlé vesnici na severu Anglie a na svoji bouřlivou minulost už dávno zapomněla. Avšak vše se změní příjezdem Jakea… Jake je vysoký, snědý a - nebezpečně atraktivní. Eve touží po jeho elektrizujících dotycích, ale překonat tajemství z minulosti není jednoduché. Jenže jak dlouho dokáže odolávat svádění exoticky vyhlížejícího Jakea?
Sladký život81 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Setkání v Saint TropezSetkali se v Saint Tropez… Sedmnáctiletá naivní Angličanka Sasha a o pár let starší krásný sardinský milionář Gabriel. Setkali se a jejich cesty se spojily. Jenže každý z nich od té společné cesty čekal něco jiného… Uplynulo deset let a setkali se znovu. Gabriel má potřebu se Sashe pomstít. A Sasha zoufale potřebuje, aby se muž, který ji stále přitahuje, nedozvěděl, k čemu tenkrát před lety došlo…
Sladký život82 Y Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Na Zlatém pobřežíRhiannon je přesvědčená, že všechno má mít svůj řád. Svou kariéru založila na tom, že bude ostatní lidi učit, jak obohatit svůj život a vnést do něj pořádek. Lee, sebevědomý a pohledný bohatý Australan, ji najme, aby naučila jeho mladičkou švagrovou vést velkou domácnost. Zanedlouho ji ale chce v jiné roli - jako svou ženu. Rhiannon nakonec souhlasí. Bude ji však její manžel také milovat?
Návraty lásky5 C Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Budeš otcemJacyino tušení se vyplnilo - lékař jí právě potvrdil, že je dva měsíce těhotná. Její nečekané noční dobrodružství s přitažlivým detektivem Tomem jí tedy zanechalo něco víc než jen dokonalé tělesné uspokojení. Nezbývá než Toma vyhledat a svěřit mu ono sladké tajemství… Tom se sice po noci plné vášně vytratil, jako by mu za patami hořelo, ale ve skutečnosti nemohl Jacy pustit z hlavy. Proto když se dozví, že bude otcem, považuje za jedinou správnou věc svatbu a manželství. Ale to bude muset hrdou Jacy nejprve přesvědčit, že nejedná pouze z povinnosti, ale že jejich zdánlivě nezávazná aférka znamená pro oba začátek celoživotního štěstí!

(Poprvé vyšlo v edici Desire 04/1999 pod názvem Jen tak trochu těhotná)
Návraty lásky6 D Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Srdce v ohroženíChase se nikdy nevrhal do vztahů se ženami bezhlavě. Ale sotva spatřil krásnou učitelku Tessu, začal se na svět dívat jinýma očima. Chtěl zapomenout na temné stíny z minulosti a začít znovu – a s ní. Ale bude toho vůbec schopen, když se ukáže, že právě Tessa je zapletena do jeho tajemství, které v sobě léta nosil a na které by nejraději zapomněl?

(Poprvé vyšlo v edici Desire 10/1999 pod stejným názvem)
Sladký život Duo27 I ATrish Moreyová (Morey, Trish)PařížankaBohatý právník Paolo se oženil s Helene jen proto, aby ji zachránil před vynuceným manželstvím s jiným mužem… A manželství skončilo dříve, než začalo! Následujících dvanáct let prožil každý sám a znovu se setkali až ve chvíli, kdy Paolo přijel své ženě oznámit, že se mohou konečně rozvést. Jenže co když se vlastně ani jeden rozvádět nechce?
Sladký život Duo27 I BSara Cravenová (Craven, Sara)Italský hraběHrabě Alessio dostane nevděčný úkol - má překazit poměr svého bratrance s krajně nevhodnou anglickou dívkou. A to nejlépe tak, že ji svede! Pro Alessia by to neměl být problém, až na to… Až na to, že Laura vůbec nepůsobí dojmem vypočítavé zlatokopky. A bratranec Paolo je všechno, jenom ne oběť! A kromě toho se Alessiovi rudé vlasy krásné Angličanky začínají objevovat ve snech…
Desire793 K Jan Colleyová (Colley, Jan)Drahá zkušenostŽivotní láskou Skylar Fortuneové byli koně. Její chov zaznamenával jeden úspěch za druhým, ale její osobní život nestál za nic. Rozhodla se proto, že je nejvyšší čas získat nějaké milostné zkušenosti, a do oka jí padl sexy Novozélanďan Zack. Na bratrově svatbě se s ním Skylar sblížila tím nejintimnějším způsobem a nyní tedy již věděla… Kdyby jen tušili, že to bude pěkně drahá zkušenost a že ta noc nezůstane bez následků!

Minisérie Magnáti z Dakoty
Desire794 L Emilie Roseová (Rose, Emilie)Monacké námluvyKdyž plachá Američanka Stacy přijela do Monaka na svatbu své jediné přítelkyně, nečekala, že jí tam náhoda přivede do cesty zámožného mladého muže, jenž jí obrátí život naruby. Kdyby tak tušila, že za sváděním uhrančivého Monačana Franca je cynická sázka a touha dokázat, že všechny ženy jsou jen proradná a peněz lačná stvoření! Ale osud, ten hráč, měl s nimi jiný záměr. Oba brzy poznali, že do jejich života vstoupilo kouzlo lásky, které dokáže změnit svět…

Minisérie Pokušení v Monte Carlu
Desire Duo795 O AAmy Jo Cousinsová (Cousins, Amy Jo)Dohodnutý sňatekZpočátku to Addy připadalo jako šílený nápad. Přece se kvůli dědictví, i kdyby bylo sebelákavější, nebude vdávat! Jenže mladý právník Spencer byl nejen výmluvný a laskavý, ale i velice, velice přitažlivý muž, a tak Addy nakonec na jeho nápad uzavřít dočasný formální sňatek kývla. Velmi brzy si ale uvědomila, že má problém: zamilovala se do vlastního manžela…
Desire Duo795 O BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Šéfův příkazSara konečně získala práci, kterou si moc přála i potřebovala. Jenže šéf Elan Al Mansur ji hodlal vyhodit dřív, než do práce skutečně nastoupí. Nechtěl další mladou asistentku, jejímž jediným cílem je ulovit bohatého manžela.
Sara se proti jeho rozhodnutí postavila – je přece profesionálka a charizma nového šéfa na ni nepůsobí. Nebo ano?
Special126 G AJanelle Denisonová (Denison, Janelle)Havajská orchidejTři svatbyLeila - domorodá dívka z Havaje – se seznámí s Jasonem, počítačovým odborníkem z Kalifornie. Jejich láska však naráží na nepřízeň Leiliných rodičů. Jason tak musí udělat vše, co je v jeho silách, aby získal přízeň Leiliných rodičů a zajistil spokojený nový domov Leile i děťátku, které je na cestě.
Special126 G BTori Carringtonová (Carrington, Tori)Řecké polibkyTři svatbyEfi pochází z řecké rodiny, stejně jako její nastávající Nick. Jejich rodiny svatbu plánují už dávno. Vše se zdá být v pořádku až do okamžiku, kdy z Řecka přijede na svatbu i Efiina neobyčejně přitažlivá sestřenice Afrodita, která o Nicka projevuje větší zájem, než by bylo jeho nastávající milé.
Special126 G CLeslie Kellyová (Kelly, Leslie)Irská nevěstaTři svatbyRachel vede svatební agenturu a zde se seznámí s neobyčejně přitažlivým Lucasem Santori. Lucas postupně podléhá Rachelinu kouzlu. Přestože se oba navzájem přitahují, až do poslední chvíle si odmítají svoji lásku přiznat.

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3491
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.06.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace