Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2012

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2012


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance975 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Hýčkaná snoubenkaLucy si připadala jako v pohádce, když se přes noc stala z obyčejné sekretářky snoubenkou úspěšného miliardáře. Jenže pak zjistila, že vypočítavému finančníkovi šlo jen o reklamu, která by mu dopomohla k dalším milionům.
Proto se rozhodne ho opustit a na útěku doslova vrazí do náruče šéfa ochranky Nata. Vzájemná přitažlivost, která se nedá přehlédnout, Lucy zaskočí… Pomůže jí tenhle okouzlující muž zbavit se bývalého snoubence?
Romance976 B Patricia Thayerová (Thayer, Patricia)Nenadálý zázrakKdyž se Allie poprvé setká s Alexem Casalim, nechce s ním mít nic společného. To ale ještě netuší, že je majitelem ranče, na němž má Allie pracovat. Snaží se mu tedy vyhýbat, jak to jde. Avšak její dcerka, která od automobilové nehody nepromluvila ani slovo, si ho na první pohled zamilovala. Allie postupem času pozná, že se v Alexovi mýlila. A když díky němu malá Cherry nalezne zase řeč, Allie už proti němu nemá ani to nejmenší!

(4. díl minisérie Nevěsty z Bella Rosa)
Historická romance354 W Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Hraběnkou do VánocHrabě z Bridgemeru si pečlivě udržuje pověst osamělého bručouna. Doufá, že tím odradí všechny vdavekchtivé mladé dámy, které se každoročně sjíždějí na velkolepá vánoční rodinná setkání v jeho venkovském sídle.
Když se však jednou o Vánocích objeví mezi jeho hosty slečna Helen Forrestová, zapůsobí to na něj jako závan svěžího vánku. Jeho maska začíná být neudržitelná. Slečnu Helen vůbec neokouzluje jeho postavení či bohatství a nezastraší ji ani jeho mrzutost!
V hraběti se začnou probouzet potlačované city a pokusí se Helen získat. Stane se do Vánoc hraběnkou?
Historická romance355 Z Joanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Pod čarovným jmelímKdyby nebylo lorda Jonathana Portburyho, hraběte z Portbury, Beth by pravděpodobně už žádné další Vánoce nezažila. Opuštěná, vyčerpaná a trpící ztrátou paměti se v myšlenkách začínala pomalu loučit se životem, ale osud tomu chtěl jinak. Beth díky Jonathanovi získala střechu nad hlavou. Po nějakém čase se hrabě z Portbury vrací domů a namísto nešťastné, osudem zkroušené dívky nachází krásnou ženu, z níž se rozhodne udělat paní svého domu i svého srdce…
Sladký život251 X Abby Greenová (Green, Abby)Uvězněná na ZantePro Rika, řeckého podnikatele, bylo to setkání zjevením! Servírka, jež ho obsluhovala, už dva roky hrála hlavní roli v jeho snech. Byla tím nejkrásnějším, co ho v životě potkalo, a nikdy si nepřestal vyčítat, jakým způsobem ji opustil!
Pro Gypsy, osamělou mladou Angličanku, bylo to setkání naplněním nejhorších nočních můr. Ne že by ta jedna jediná noc, strávená s Rikem, nebyla pro ni nezapomenutelná. Ostatně jak by také být mohla, když každý den vídala Rikovy rysy ve tváři své roční dcery! Ale se sobcem, jenž od ní odešel tak, jako to udělal Rico, se o Lolu nikdy dělit nebude!
Že ho Gypsy připravila o první měsíce dceřina života, je Rico rozhodnutý jí nikdy neodpustit. A žádá to, o co přišel, zpátky!
Sladký život252 Y Janette Kennyová (Kenny, Janette)Sblížení na plážiKrásná neznámá na pláži, byla tak citlivá, tak vstřícná, tak žádoucí a žádostivá… Jakoby pro něj stvořená… Do okamžiku, než Kristo pochopil, že těch pár vášnivých chvilek prožil s dívkou, která se má stát manželkou jeho staršího bratra, korunního prince Angyry! A ženě, jež by byla schopna zradit jeho bratra - byť s ním samotným -, Kristo přece věřit nemůže!
Demetria vzplanutí na pláži s uhrančivým cizincem litovala. Sňatek s korunním princem sice dohodli její otec a angyrský král, přesto byla rozhodnuta stát se spořádanou manželkou následníka.
Osud ale chtěl tomu, že jejím manželem se náhle nemá stát muž, kterého sice nemiluje, ale chce mu být věrná, ale muž, jehož by milovat dokázala…
Kdyby jí neustále nedával najevo, že ji nenávidí!
Sladký život Duo93 J ACaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Ostrovní královstvíKdyž miliardář Luc projevil zájem o Gabrielle, neviděl miravakijský král důvod tomuto sňatku bránit. Jeho dcera se vdát musela a ženich se mohl stát přínosem pro celé království!
Luka potěšilo, že Gabrielle je nejenom "vhodná" nevěsta, ale že ho i přitahuje. To, že on přitahuje i ji, byl jenom bonus navíc!
Na to, jestli chce mladičká Gabrielle prožít celý život s bohatým a krásným Francouzem, se jí nikdo nikdy nezeptal. A ženicha poprvé uviděla až v den svatby! Gabrielle by ale s Lukem žít uměla!
Ne ovšem za jeho podmínek…
Sladký život Duo93 J BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Španělský svůdníkTemná postava, jež se vynořila z bouřlivé noci, patřila muži, jehož by Jenny nečekala. Muži, o němž si myslela, že ho už nikdy neuvidí…
Pro Rodriga, španělského majitele hotelového impéria, bylo setkání s bývalou manželkou šokem. Tím větším, že se nevyrovnal s tím, jak sám jejich manželství před dvěma roky ukončil. Stále si sice myslel, že udělal pro Jenny tím, že odešel, to nejlepší, co udělat mohl, jako bídák si proto ale nepřipadal o nic méně.
Uhlíky vášně pořád ještě doutnaly… A Rodrigo dělal všechno pro to, aby se nerozhořely v plamen příliš jasný.
Jsou ale požáry, které se uhasit nedají…
Desire955 K Heidi Bettsová (Betts, Heidi)Nečekaný darDo kanceláře milionáře Trevora Jarroda vstoupila pohledná mladá žena s dítětem na rukou, o kterém tvrdila, že je jeho – jeho a její mrtvé sestry. Trevorův šok vystřídalo podezření. Je to pravda, nebo jeden z dalších způsobů, jak se přiživit na bohatství Jarrodů? Při čekání na výsledky testů DNA si Trevora získal nejen čtyřměsíční Bradley, ale i jeho krásná teta…

(Závěr minisérie Jarrodovi z Colorada)
Desire Duo957 L ADay Leclaireová (Leclaire, Day)Vytrvalý milenecDraco Dante té záhadné krásce okamžitě podlehl. Jenže jak rychle se v jeho životě objevila, tak rychle zase zmizela. Měsíce trvalo, než našel Shaylu, ženu, která byla jeho osudem a jež s ním čekala dítě…

(Předposlední díl minisérie Dědictví Danteových)
Desire Duo957 L BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Texaský hlavolamKaty měla postavu modelky z padesátých let a jen kvetla zdravím. Naftový magnát Adam, který ze všeho nejvíc toužil po dítěti, si byl všech Katyiných předností vědom. Byla by to ideální náhradní matka, kdyby…
Desire Duo956 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Královna VánocÚspěšný autor počítačových her Tanner King a jeho sousedka Ivy, majitelka farmy, kde se pěstují vánoční stromky, byli jako den a noc, jako slunce a měsíc, které se na nebi jen málokdy potkají… Přesto se Ivy odhodlala, že se s Tannerem spřátelí a získá ho na svou stranu. Ovšem "spřátelení" se Ivy poněkud vymklo z rukou…

(Závěr minisérie Kingovi z Kalifornie)
Desire Duo956 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Adamova nabídkaJenna Bransonová se rozhodla nečekané setkání s Adamem Rothem, synem jedné z nejvlivnějších australských rodin, využít k tomu, aby Adamovi řekla pár ostrých slov. Obvinila jeho nedávno zemřelého bratra z podvodu, kterým poškodil její rodinu, a vyzvala Adama, aby v zájmu zachování dobrého jména své rodiny dal situaci do pořádku.
Zlatá kolekce12 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Svět plný pozlátkaKdo je vlastně tajemná Lily - extravagantní módní fotografka, nebo archivářka historických památek? Marco, který ji doprovází po italských architektonických skvostech, je na vážkách: na jednu stranu Lily pohrdá, na druhou ho tahle krásná žena přitahuje.
Když však Lily dostihne její minulost a potřebuje ochranu, Marco nezaváhá ani na chvíli. Konečně může vášeň, kterou až doposud skrýval, nechat naplno rozhořet…
Special na přání205 G AHelen Brooksová (Brooks, Helen)Svátky v sídle boháčeDoručovatelka kurýrní služby Kay potkává každý den spoustu lidí. Jen málokdy ji však nějaký zákazník zaujme tak, aby kvůli němu nemohla spát! Mitchell je seriózní podnikatel a sám si nedokáže vysvětlit, co ho nutí zatelefonovat pod záminkou pracovního oběda právě té drobné, zrzavé a pihovaté ženě…
Special na přání205 G BDiana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Dítě VánocKdyž Mattie souhlasila s formálním sňatkem s mužným a okouzlujícím Jamesem, byla ve své nezkušenosti přesvědčená, že vedle sebe mohou bezkonfliktně žít jako přátelé. Vzájemná fyzická přitažlivost je však oba zaskočila. Vždyť si s takovým rozmyslem stanovili jasná, rozumná pravidla…
Special na přání206 H ADiane Pershingová (Pershing, Diane)Nevinné fantazieCassie žije sama s dcerkou a nutně by potřebovala oporu, nejlépe v podobě rančera Charlieho, kterého si vymyslela ve svých příbězích. A přesně takový muž se jí jednou zjeví na prahu dveří. Mohou se její nevinné fantazie stát skutečností?
Special na přání206 H BKathryn Jensenová (Jensen, Kathryn)Dívka s fantaziíKdyž bohatá dědička Alexandra poprvé potká Phillipa, prince ze Silverdonu, představí se mu jako obyčejná trenérka koní. Po několika společně strávených týdnech je pro ni velice těžké říct mu pravdu, protože už chápe, že to byly právě lži žen, bažících pouze po princových penězích a titulu, které mu tolik ublížily. Alexandra riskuje, že Phillipa ztratí navždy…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1778
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace