Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anne McAllisterová

Zobrazuji údaje o autorce Anne McAllisterová - McAllister, Anne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/1Special9 G CŽádné čáryValentinky 1995Třiadvacet studentů se nemůže mýlit – Jane Kittová potřebuje opravdového muže. Ne pouze tajného ctitele, který se projeví jen na svatého Valentina, kdy jí anonymně pošle jako dárek malý amulet. Jane si není jistá, zda se má kouzlu amuletů poddat. Ví, že jsou od Zacka Stopera, muže, kterého už v minulosti musela odmítnout.
1996/3Special Desire2 H BKovboj se nevzdáváJarní touhy 1996Luke Tanner, kovboj, se uchýlí po smrti svého přítele do ústraní. Trápí ho výčitky svědomí, že Keithovu smrt zavinil. Za Lukem přijíždí na ranč přítelova snoubenka Jill, která Luka vždy přitahovala. Jill po čase odjíždí z ranče a chce, aby ji Luke následoval. Ten odmítá. Uvědomuje si ale, že Jill hluboce miluje. Rozhodne se Jill najít. Jede za ní do New Yorku, kde se dozvídá, že Jill s ním čeká dítě.
1997/1Desire208 N Kovbojové nepláčouNikdo nedokázal zkrotit divoké mustangy tak dobře jako Robert Tanner. V lásce však zklamal na celé čáře, a proto se rozhodl nepřipouštět si ženy k tělu. Maggie, která se řízením osudu stala novou majitelkou "jeho" ranče, se však rozhodne zbourat zdi, které si Tanner ve svém srdci vybudoval.
1997/1Desire na přání4 U Kovbojův návratJezdec rodea Noah žil životem kočovníka a nechtěl být spoutáván žádnými závazky. Teprve zranění, které utrpěl při autonehodě, ho přinutí, aby se na chvíli zastavil. V nemocnici potkává Noah svoji bývalou lásku Tess. Dokáže si získat důvěru ženy, kterou již jednou opustil?
1997/6Desire228 N Kovbojova dceraOženit otce - kovboje, to je obtížný úkol. A hlavně, kde mu sehnat nevěstu. Ještě, že do města přijela nová učitelka. A malá Becky už ví, jak zařídit, aby se ti dva setkali…
1997/10Desire244 N Kovbojova hrdostKdysi ji miloval a nyní je Brenna opět zde. Vrátila se, osamocená a těhotná, aby vedla místo nemocného otce ranč. V tom ji přece Jed nemůže nechat samotnou!
1997/11Special Desire7 H ANávratAdventinky 1997 2Chase je už unaven mládeneckým životem a touží založit rodinu. Zvlášť teď o Vánocích na něj samota až příliš doléhá. Ale vzít si právě Joannu, ve které se už jednou zklamal? Nikdy! Ta ženská na něj může naléhat jak chce, on nepodlehne!
1998/7Special Na dovolenou2 I CZajatec časuJak si vzít kovbojeAby se zbavila přehnané péče své matky, namluví jí Sara, že se vdává za kovboje, jehož jméno přečetla ve více než sto let starých místních novinách. Ke svému překvapení ho pak najde ve své posteli...
1998/11Desire296 N Popletený únosUdělal jednu chybu za druhou: Chtěl unést dívku svého kamaráda, aby si nevzala někoho jiného. Ale spletl se. Neznámá kráska, se kterou je teď v horách odříznut od světa sněhovou bouří, rozproudila jeho vášeň a unese i jeho srdce!
1999/1Sladká romance40 J Fletcherovo dítěSamu Fletcherovi se v životě nestalo, že by si nevěděl rady - ale když jde o Josii připadá si naprosto bezmocný. Napřed mu vyrazila dech zprávou, že čeká jeho dítě, a vzápětí prohlášením, že si ho v žádném případě nehodlá vzít. Jenže Sam je odhodlán donutit krásnou Josii k svatbě všemi prostředky - a nejen kvůli dítěti!
1999/5Desire na přání45 O Kovboj na svatběCash považoval Milly za báječnou dívku - až do té doby, než začala mluvit o vdavkách. A co víc, když Cash odmítne manželství, Milly se zasnoubí s jiným - a chystá svatbu! Cash se sice nechce vázat, ale copak může připustit, aby Milly po pěti letech skončila v náruči jiného muže?
2000/7Prázdninový desire8 4 Pohádkový snoubenecSedmiletý Jake Malone zdědí po svém otci ranč, který však obhospodařuje jeho bratr Riley Stratton. Když se Jake se svou matkou Dori přestěhují na ranč, nastanou Rileyovi nečekané komplikace!
2001/1Desire399 M Život plný tajnostíŽivot J.D. Holta byl plný tajností, ale J.D. se rozhodně nehodlal svěřovat chytré a krásné Lydii. S tou nechtěl mít společného naprosto nic! Až do chvíle, než zjistil, že Lydia koupila ranč, který měl být jeho, a hodlá se na něm usadit...
2001/7Desire435 M AGabePokrevní bratřiDvojnásobné problémy vznikly, když si bratranci Gabe McBride, kovboj z Montany, a Randall Stanton, britský lord, vyměnili své životní role.
Vše, co Randall dělal, je Gabe schopen udělat také, a lépe - avšak staleté tradice se ukazují být větší překážkou, než předpokládal. Není vůbec snadné přesvědčit půvabnou vdovu Fredericu Crossmanovou, že riziko, které pro ni představuje, je sice značné, ale rozhodně stojí za ho podstoupit.
Mezitím na ranči v Montaně Randall zjišťuje, že i on je ve všem schopen zastat Gabea. Zvládá vše kromě nezkrotné Claire Stevensové a svých citů k ní!
2001/12Vánoční desire13 KV Pouto nejsilnějšíMary McLeanová Guse Holta milovala celým svým srdcem a věřila, že i on touží po domově a společné budoucnosti. Týden před svatbou jí ale zavolal, že se ženit nemůže a zmizel z jejího života na dvanáct let. Nyní je tu zase, ale zdá se, že je to jiný člověk. Zůstal mu jeho šarm, ale ten neklid a nestálost zmizely. Ale tentokrát je Mary neoblomná a už Gusovi nechce znovu uvěřit. Gus se však nevzdává, je rozhodnutý přesvědčit Mary, že se změnil a že dozrál pro manželství.
2002/5Desire490 L Výhodný sňatekDominic Wolfe je okolnostmi nucen se oženit. Požádá o ruku Sierru - ženu, se kterou strávil nejkrásnější a nejvášnivější noc svého života. Může se však jedna noc úžasného sexu stát základem spokojeného a harmonického manželství?
Tuto otázku si klade rovněž Sierra, která také příliš nepřemyšlela, když k sňatku svolila. Najdou společné zájmy i mimo postel?
2002/9Desire509 K Bude otcem?Rhys Wolfe má náročnou práci a má ji rád. Po smrti své ženy se však už nechce na nikoho vázat. Jeho život nabere nečekané obrátky, když po jedné společné vášnivé noci jeho sousedka a kamarádka Mariah otěhotní. Mariah je rozhodnuta naučit Rhyse znovu milovat a má na to necelých devět měsíců...
2002/10Desire Duo518 O BSpolu navždyNáměty fotografa Charlieho jsou lidské utrpení a bída ve válečných oblastech. V jednom konfliktu je postřelen a v okamžiku klinické smrti zjistí, že musí nalézt Cait, kterou před dvěma lety opustil. Aby ji znovu získal, musí Charlie zcela změnit svůj život i pohled na něj.
2003/8Desire559 K Lepší než senCelie O´Meara má od dětství jeden velký sen - přeje si mít rodinu, sní o manželovi a mateřství. Ale jako by se proti ní všechno spiklo, snoubenec ji opustil, její další idol si vzal její sestru, a to už byla poslední kapka. Celie se rozhodla odejít z rodného městečka a začít pracovat na výletní lodi. Z toho všeho ovšem málem šílí Jace Tucker, který Celii už roky tajně miluje...
2004/4Desire600 L Šance pro třiByl to šok, když se Nathan Wolf dozvěděl, že má dvanáctiletou dceru. Jeho život tím nabral naprosto nový směr a Nathan byl pevně odhodlán ujmout se odpovědně otcovské role. Rád by plnil i roli manžela, ale jak se zdá, Carin ho ve svém životě nechce. Podaří se Nathanovi přesvědčit ji, že by neměli šanci na společné štěstí promarnit?
2004/8Desire Duo623 O AKrál plážePo rušném životě fotbalové hvězdy se Lachlan McGillivray vrací na ostrov Pelican Cay, kde se setkává s bývalou přítelkyní své sestry, Fionou, která zatím vyrostla v nevšední krásku. Na tu však kouzlo miláčka všech žen neplatí. I když jej tajně miluje, odmítá stát se jeho milenkou na jednu noc. Jediné, co od Lachlana chce, je, aby jí stál nahý modelem.
2006/8Sladký život Duo5 I AŠkola láskyJoaquin, slavný fotbalista a známý svůdce, nevěří svým uším. Na ostrůvek Pelican Cay si přiletěl odpočinout od davů ječících fanynek. A teď se na něj obrací sestra jeho nejlepšího přítele s podivnou žádostí: chce, aby ji naučil svádět muže!
2008/1Sladký život68 Y Příběh ze SantoriniMiliardář Savas nemá potřebu se ženit. Ženy o něj však nepřestávají usilovat. Proto se Theo stěhuje do osaměle stojícího domu na řeckém ostrově Santorini, kde se hodlá oddat svému milovanému jachtingu, klidu a celibátu. Jeho plány naruší Martha, jež si na ostrov přijela léčit zraněnou duši…
2008/4Sladký život73 X Dům na SantoriniŘecký magnát Elias věnoval hodně úsilí a času tomu, aby pozvedl rodinný podnik z krize. Proto zuří, když jeho otec v sázce prohraje rozhodující podíl ve firmě. Elias se teď musí smířit s novým obchodním partnerem, Tallií. Tallie chce obstát jako prezidentka společnosti, ale ani jeden z nich nepočítá s nečekanou komplikací obchodního vztahu!
2009/3Sladký život118 Y Týden na FidžiUž mnoho let Sadie pracuje pro charizmatického realitního obchodníka Spencera. Vědí o sobě prakticky vše, důvěřují si a skvěle rozumějí. Schází jim jen jediné - tedy aspoň Sadii: aby svůj vztah opět stvrdili snubním prstenem. Kdysi totiž manželi byli. Manželství, které vydrželo jednu noc, pokládal Spencer za omyl a se Sadií se rozvedl. Ona však svého šéfa stále tajně miluje a sní o tom, že on svůj někdejší omyl napraví…
2010/1Sladký život159 P Manželka z HonoluluDeset let, jež uplynulo od svatby Ally a svůdného Řeka Petera, nezměnilo nic na jejich vzájemné přitažlivosti. Ally si to uvědomila okamžitě poté, co vstoupila do kanceláře Petera, nyní majitele a ředitele významné firmy. O to horší ale bylo to, že za svým mužem, jehož viděla od svatby jenom jednou, přišla proto, aby jí dal souhlas s rozvodem. A aby toho nebylo dost - Peter se v žádném případě rozvádět nechce!
2010/6Sladký život179 P Noc v MontaněFlynna, nového hraběte z irského Dunmorey, se Sarou, dívkou z Montany, spojovaly tři společně prožité dny a jedna horká noc před skoro šesti roky… Aspoň si to Flynn myslel až do okamžiku, kdy se mu po pětiletém bloudění po světě dostal do ruky dopis, v němž mu Sara psala, že se stal otcem! Podaří se Flynnovi Saru přesvědčit, že vše bylo jenom strašné nedorozumění? A že když se teď chce vrátit do jejího života, nejde mu jen o syna, ale i o ni?
2011/8Sladký život219 X Noci v SeattluJako oheň a voda byli Neely se Sebastianem od prvního okamžiku, kdy se setkali. Sice to mezi nimi jiskřilo, současně se ale okamžitě začali nesnášet…
A pak se spolu ocitli na téže lodi! A to nejen přeneseně, ale doslova. Kromě toho, že spolu pracovali na týchž architektonických projektech, zničehonic spolu bydleli na hausbótu. A oba by byli nejradši, kdyby ten druhý zmizel… Z lodě… Ze života… Ze snů…
A když k tomu nakonec došlo, zjistili, že si vlastně přejí něco úplně jiného!
2012/6Sladký život Duo87 J AS fotografy v patáchByl to nečekaný návrh, kterého se dostalo herci a režisérovi Demetriovi od oné půvabné dívky, s níž se setkal na filmovém festivalu v Cannes! A ještě nečekanější bylo, že se ona dívka - nyní již jako princezna Anny - ocitla spolu s ním sama na palubě jeho jachty. A s fotografy v patách na útěku Středomořím…
2014/9Special na přání248 H BPříběh ze SantoriniMiliardář Savas nemá potřebu se ženit. Ženy o něj však nepřestávají usilovat. Proto se Theo stěhuje do osaměle stojícího domu na řeckém ostrově Santorini, kde se hodlá oddat svému milovanému jachtingu, klidu a celibátu. Jeho plány naruší Martha, jež si na ostrov přijela léčit zraněnou duši…
2017/5Sladký život Duo199 J ALoď jménem NadějeHolly a Lukas se navzájem snažili vyhnout celé roky… Protože si ublížili… Protože na sebe chtěli zapomenout… Protože zapomenout nemohli…
V nejtěžších chvílích Hollyina života se Lukas znovu objevil. Jako přítel, nebo jako její zkáza? Je možné se přenést přes to, co se stalo? Je možné na spáleništích po požárech postavit něco nového, krásného?
Mají oba naději, že znovu vypluje jejich loď Naděje?
2018/12Special na přání350 H BNoc v MontaněFlynna, nového hraběte z irského Dunmorey, se Sarou, dívkou z Montany, spojovaly tři společně prožité dny a jedna horká noc před skoro šesti roky… Aspoň si to Flynn myslel až do okamžiku, kdy se mu po pětiletém bloudění po světě dostal do ruky dopis, v němž mu Sara psala, že se stal otcem! Podaří se Flynnovi Saru přesvědčit, že vše bylo jenom strašné nedorozumění? A že když se teď chce vrátit do jejího života, nejde mu jen o syna, ale i o ni?
2021/3Special na přání403 G ANoci v SeattluJako oheň a voda byli Neely se Sebastianem od prvního okamžiku, kdy se setkali. Sice to mezi nimi jiskřilo, současně se ale okamžitě začali nesnášet…
A pak se spolu ocitli na téže lodi! A to nejen přeneseně, ale doslova. Kromě toho, že spolu pracovali na týchž architektonických projektech, zničehonic spolu bydleli na hausbótu. A oba by byli nejradši, kdyby ten druhý zmizel… A když k tomu nakonec došlo, zjistili, že si vlastně přejí něco úplně jiného!
2023/4Special na přání453 G BManželka z HonoluluDeset let, jež uplynulo od svatby Ally a svůdného Řeka Petera, nezměnilo nic na jejich vzájemné přitažlivosti, i když se od té doby viděli jen jednou. Ally si to uvědomila okamžitě poté, co vstoupila do jeho kanceláře. O to horší ale bylo, že za ním přišla kvůli souhlasu s rozvodem…

Počet zobrazených záznamů: 34

Na seznam autorek začínajících na Mc

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6441
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.05.2023, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace