Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2017

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2017


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance452 W Ann Lethbridgeová (Lethbridge, Ann)Láska v utajeníKdyž novopečený vévoda z Falconwoodu a člen britských tajných služeb poprvé potkal schovanku svého nejlepšího přítele Minette Rideauovou, snažil se sám sebe přesvědčit, že před ním stojí jen nedospělé děcko, které by ani náhodou nemohlo zvrátit jeho skálopevné rozhodnutí nikdy se neoženit - a hlavně nemít děti, kterým by předal neblahé rodové zatížení. Řízením osudu však společně stanuli tváří v tvář hrozbě, jež se znenadání vynořila z dávné minulosti, a Freddymu nezbylo než si přiznat, že Minette je nejen výjimečně krásná, ale také odvážná mladá žena. Jeho předsevzetí tak záhy vzala za své.
Historická romance453 Z Carol Townendová (Townend, Carol)Úklady v ChampagneKdyž lady Rowenu unese maskovaný muž na koni, je zoufalá. Její představa o osamělém klášterním životě se hroutí a její pověst je navždy zničena.
Sir Eric z Monfortu jako oddaný rytíř Rowenina otce ovšem udělal pouze to, oč byl požádán. A třebaže jeho tělo po krásné Roweně touží, nikdy by tuto nevinnou dívku nezneužil. Když se však Rowena stane terčem smrtelného ohrožení, nezbývá mu než učinit z ní svoji manželku!

(4. část minisérie Rytíři z Champagne)
Sladký život349 X Sara Cravenová (Craven, Sara)Past minulých hříchůStejně dlouho, jako se Dana toužila vrátit na Mannion, panství, na němž vyrůstala a které by jí mělo patřit, nenáviděla Zaka. Svého tajemného půlnočního milence, který vlastně milencem ani nebyl. A rozhodně jím být neměl!
A teď, teď se konečně dočkala. Vše, co se pokazilo, vše špatné bude napraveno. Dana se stane paní Mannionu a Zac pozná, co je to porážka.
Jenže jak říká staré přísloví: Dávej si pozor na to, co si přeješ, protože se to může splnit!

(Poslední z cyklu Sedm sexy hříchů, tentokrát nenasytnost!)
Sladký život350 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Vášeň mezi mrakodrapyŽe bude Harrison tvrdý a nesmlouvavý šéf, to Frankie věděla, už když k němu nastupovala, že se pod jeho drsným povrchem skrývá muž tak okouzlující, o tom neměla ani tušení!
Jenže Harrison mnohé z oné tmy ukrýval uvnitř! Více, než kolik byla Frankie schopna snést. A to, že ji Harrison potřeboval, se stalo závazkem, přesahujícím její síly.
Dokáže se Harrison změnit, aby si v životě uchoval ten největší zázrak, jaký ho kdy potkal?

( V únoru vyjde příběh o Coburnovi, Harrisonově bratrovi, pod názvem Ostrovy porozumění)
Sladký život Duo190 I AMaya Blakeová (Blake, Maya)Milenci z RiaJasmine udělala jenom to, co udělat musela? A věděla, že za to bude sama sebe nenávidět. A věděla, že ji bude nenávidět i Reyes, na něhož od oné noci v Riu nedokázala přestat myslet.
Dostane možnost to napravit? A dostane svou novou příležitost i Reyes?
Sladký život Duo190 I BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Klenot pouštní říšePo smrti jediného člověka, který na ni byl hodný, nezbývalo Sterling než se opět vydat na útěk. Jenom tak mohla zachránit to nejcennější, co jí po něm zůstalo.
Před jeho bratrem!
Pro krále Ráhída je Sterling naprosto nevhodná. Ale co mu zbývá, chce-li zachránit Omarův odkaz? Jiné řešení než svatba neexistuje!
Sladký život Duo191 J ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Růže od milionářeSergio se nemohl rozhodnout, je-li ta dívka zlatokopka, usilující o jeho majetek, nebo skutečně netuší, koho má před sebou. Nakonec to ale bylo jedno ? Rozhodl se ji získat.
Susie u stolu toho temného a tajemného muže skončila jenom náhodou. To další ale už náhoda nebyla. Byl to osud, který na sebe vzal podobu stovky pestrých růží…
Sladký život Duo191 J BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Překvapení pro králeDlouho si král Kairos myslel, že manželství, v němž on i jeho manželka znají své povinnosti, je ideální. Ale pak mu královna Tabitha řekla: "Chci se rozvést…"
Dlouho si Tabitha myslela, že jí "bezpečné" manželství bez lásky bude stačit. Ale pak zjistila, jak málo to je…!

(Pokračování příběhu Princezna pod stromeček z prosince 2016!)
Desire1102 K Karen Boothová (Booth, Karen)Pletky s konkurencíAnna se ocitla mezi dvěma mlýnskými kameny. Na jedné straně byla její rodina a na druhé ďábelsky přitažlivý geniální obchodník Jacob. Utajená pracovní schůzka Anny a Jacoba skončila víkendovou avantýrou a oběma bylo jasné, že touží po něčem víc. Situaci komplikovala nejen nenávist mezi jejich rodinami, ale i Jacobovy tajné podnikatelské plány. Čemu dá Jacob přednost? Obrovskému zisku, nebo budoucnosti s Annou?
Desire Duo1104 L AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Dům na jezeřeKdyž Holly nedlouho po smrti svého manžela otevře dveře a uvidí ho stát na prahu, omdlí. Není divu. Jason, jeho jednovaječné dvojče, je od zesnulého bratra téměř k nerozeznání. Překvapení, které on způsobil Holly, není ale nic proti tomu, když mu ona oznámí, že se s ní jeho bratr oženil a zplodil s ní dvojčata. Po počátečním šoku Jasonovi dojde, že je jeho povinností postarat se o ni i o své synovce…
Desire Duo1104 L BJoss Woodová (Wood, Joss)Dokonalý scénářRyan Jackson nejdřív netušil, kdo je ta krásná a sexy blondýna, která ho objala a políbila, věděl jen to, že ji už někde viděl. Když pak zjistil, že jde o mladší sestru přítele a navíc jejich novou scénáristku, měl dojem, že se jeho život zakymácel v samotných základech. Jaciin vpád mu způsobil na všech frontách nemalé komplikace…
Desire Duo1103 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Kalifornská romancePoté, co její snoubenec zrušil zasnoubení, nalezla Jessica útočiště v nádherném domě svého bývalého švagra Zanea na pláži v jižní Kalifornii. Pro oba je jejich pohodové přátelství léčivé. O to víc Jessiku překvapí, když se Zane zničehonic začne chovat jako žárlivý přítel. Co ho k tomu vede?
Desire Duo1103 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Se špionkou v posteliKdyž se miliardář Mike Ryan poprvé setkal s mladou grafičkou Jenny v hotelovém baru, ani jeden neměl tušení o totožnosti toho druhého. Přesto podlehli kouzlu okamžiku a skončili spolu v hotelovém pokoji. Až později zjistili, že může hrozit "střet zájmů". Mike se nemohl zbavit podezření, že je Jenny špionka, ale zároveň se nemohl zbavit ani touhy po jejích ladných křivkách…
Zlatá kolekce61 U Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Blesková svatbaLynn si beru jen proto, abych zachránil její ranč před krachem, říká si bohatý a úspěšný chicagský právník Seth Connelly. Rozhodně nemá v úmyslu vrátit se zpátky do rodné Montany a zůstat se svou kamarádkou ze školy Lynn. Jenže tahle nevěsta se promění v krásku, které nelze jen tak odolat…
Nejsem žádná Popelka a Seth není princ z pohádky, honí se hlavou Lynn. Seth jí sice nabídl pomoc v podobě manželství bez lásky, ale je teď na Lynn přesvědčit ho, že i jeho srdce touží po lásce!
Special na přání303 G ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Hollywoodské zásnubyÚspěšná herečka Gwen po rozvodu opustila Hollywood a už nikdy se do tohoto proslulého města a k herectví nechtěla vrátit. Komplikované okolnosti ji ale donutily změnit plány a ke všemu předstírat, že je zasnoubená s producentem, který byl ztělesněním hříšného hollywoodského životního stylu…
Special na přání303 G BAlly Blakeová (Blake, Ally)Tajemství v BrisbaneWynie má před sebou nelehký úkol: přesvědčit vedení brisbaneské investiční společnosti KInG, aby se začala chovat k životnímu prostředí šetrněji. Jenže Dylan, jeden z jejích šéfů, nemá rád, když se ho někdo snaží k něčemu dotlačit!
Special na přání304 H AKate Hewittová (Hewitt, Kate)Panství v SuffolkuPro italského krále módy Larenze byl víkend na chátrajícím aristokratickém sídle v Suffolku jenom pracovní záležitostí. Ale proč si práci nezpříjemnit trochou potěšení, když Ellery, zchudlá majitelka panství, má tak okouzlující fialkové oči?
Jenže to, co mělo být pouze nezávazným flirtem, se změnilo v něco docela jiného!
Special na přání304 H BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Cesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii. Cathy totiž skrývá tajemství, které Rossovi za žádnou cenu nemůže prozradit!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1004
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.01.2017

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace