Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sandra Martonová

Zobrazuji údaje o autorce Sandra Martonová - Marton, Sandra


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/6Romance179 C Nenávist a láskaOlivia netušila, jak rychle se poctivá dívka může dostat do problémů - a na první stránku bulvárních novin. A ke všemu muž, který by mohl být její oporou, jí ještě přitěžuje!
1997/11Romance245 A Správná ženaDevon je v šoku. Zrovna ten arogantní chlap, který si z ní před několika hodinami veřejně tropil posměšky a sklidil za to náležitou odplatu, si ji najednou chce vzít za ženu. Co za tím vězí?
1999/4Sladká romance45 F Jarní nevěstaPo smrti svého otce si Kyra konečně může vydechnout. Konečně může být sama sebou a jednat podle vlastní vůle. Jenže ouha! Na scéně se objevuje drsně mužný Antonio Rodrigo Cordoba del Rey, který chce vše - její tělo, srdce i duši. A Kyra cítí, že proti volání krve a vášně nemá šanci...
2000/2Romance353 A Svatba podruhéBývalí manželé Annie a Chase se znovu nedobrovolně setkají až po pěti letech na svatbě své dcery. Dokonce jsou nuceni si spolu i zatancovat, jak se na správné rodiče nevěsty sluší a patří. Ani jeden z nich by se však nenadál, že jeden nevinný tanec odstartuje řetěz nečekaných událostí, na jehož konci je bude čekat... svatba podruhé.
2000/8Polibky84 E V jestřábím hnízděJoanna Bennettová je unesena princem Chalílem do jeho horského sídla. Zpočátku doufá, že ji otec rychle osvobodí, ovšem když jí Chalíl sdělí podmínky, za jakých by ji vydal, uvědomuje si, že jí nezbývá než utéct. V době, kdy se k tomu Joanna konečně odhodlá, však už jí začíná být jasné, že Chalíl není tím nemilosrdným "Jestřábem Severu", jak jí ho vylíčil její otec...
2000/11Special Desire19 H BŠtědrovečerní zázrakAdventinky 2000 IIV den sedmého výročí rozvodu s Holly se Nick Brennan vydal na sentimentální pouť do hor, aby oslavil vánoční svátky stranou od lidí a naposledy si připomněl místo, kde se svou bývalou ženou strávil líbánky. Holly však měla stejný nápad...
2001/8Desire443 O Dokonalá asistentkaJake McBride je talentovaný a úspěšný nejen v práci, ale má štěstí i u žen, přestože se k nim chová velmi cynicky.
Svou osobní asistentku Emily nevnímá ani jako ženu, ale pouze jako velmi nepostradatelnou pracovní sílu. Až zájem jeho obchodních přátel ho přiměje věnovat Emily více pozornosti. Jake si umíní změnit Emily v ženu, jež oslní svým zjevem, vystupováním a šarmem společnost. Emily má úspěch a Jake zjistí, že Emilyinu kouzlu podlehl i on sám. Milostný románek by však oběma zkomplikoval život. Dovolí si oba riskovat svou kariéru a dát průchod probouzejícím se citům?
2001/9Polibky120 Y Honba za smaragdemVědecké expedici, které se účastní ambiciózní archeoložka a odbornice na indiánské kultury Brionna Stuartová, se podaří v Peru nalézt posvátný smaragd starých Inků, zvaný Boží oko. Pak však výpravu postihne neštěstí a mladá žena zůstává vystavena děsivým nástrahám amazonského deštného pralesa i nepřátelství divokých indiánských kmenů. Jisté není ani to, zda se může spolehnout na pomoc drsného krasavce Sladea, který se nyní stal jejím průvodcem. Nehodlá ten chlapík a sebevědomý donchuán jenom zneužít situace a získat z ní osobní prospěch?
2002/3Special Desire41 H CMilenka jeho nejlepšího příteleZděšený ženich pověřil svého svědka Liama Malonea, aby mu přivedl prchající nevěstu zpět k oltáři. Liamovi se uprchlici sice podaří vystopovat, ona ho však překvapí způsobem, o jakém se mu ani nesnilo!
2002/3Polibky136 E Magická PařížMiranda Stuartová je v Amsterodamu na stipendiu, aby studovala malířství, a náhoda jí tu přivede do cesty krásného a bohatého Daniela Thorpea, který si o ní od prvního okamžiku nemyslí nic pěkného, ale je pevně rozhodnutý tuto krásnou dívku dostat, ať to stojí, co to stojí.
Miranda sice peníze potřebuje, ale to ještě neznamená, že se nechá od toho nafoukaného Američana koupit. Když jí však nabídne, aby ho s jeho starou tetičkou doprovázela do Paříže, této lákavé nabídce neodolá a rozhodne se o jeho pravých úmyslech nepřemýšlet...
2008/12Sladký život108 Q Sicilián z ManhattanuBohatý, v New Yorku žijící Sicilián Dante a elegantní návrhářka Taylor byli ideální pár až do chvíle, kdy Taylor zničehonic Dantea opustila a zmizela neznámo kam! Uplynuly dva roky a Dante se rozhodl pomstít se. Vždy to byl on, kdo ženy opouštěl, nikdy ne ony jeho! Nové setkání s Taylor, která si teď říká Tally,, se pro něj ale stane začátkem zcela nového života…
2008/12Special Na Vánoce133 H BŠtědrovečerní zázrakAdventinky 2008Nick nevěří na zázraky, a proto už nedoufá, že by mohl se mnohl znovu setkat se svou exmanželkou Holly, kterou nepřestal milovat. O Vánocích se vydá na chatu v horách, kde spolu trávili líbánky, aby konečně tuto kapitolu svého života uzavřel. Jaké je však jeho překvapení, když se tu objeví právě Holly…
2009/12Romance se šejkem18 N Vzdorovitá nevěstaTárik, korunní princ Dubaacu, si musí najít nevěstu a pořídit si potomka-dědice. Je bohatý, krásný a s ženami to umí, i když s žádnou nikdy nenavázal vážnější vztah. Zdá se, že Madison Whitneyová, úspěšná viceprezidentka velké společnosti, je pro něj tou pravou. To by se ale nesměla rozhodnout mít dítě a pořídit si ho bez muže! Tárik se jen tak nevzdává a k tomu, aby Madison získal, využije všech prostředků – sladké svádění, divokou vášeň a dokonce i únos!
2010/10Romance se šejkem37 M Sladká odvetaŠejk Salim al Taj nikdy nemísí obchod s potěšením. Ale stačí jedna noc s jeho zaměstnankyní Grace Hudsonovou a poruší své pravidlo – teď chce výhradně ji!
Když jejich vášnivý románek skončí, Salim nemůže uvěřit, že ho Grace pustila k vodě… a navíc si s sebou odnesla firemní tajemství. Rozhodne se, že srazí svou uprchlou milenku na kolena – pomalu, s rozkoší a nemilosrdně …
2010/12Romance se šejkem41 M Rozmarná snoubenkaŠejk Chalíl al Hasim, následník trůnu emirátu Al Ankhary, dostává od svého otce zvláštní úkol státního významu: doprovodit atraktivní a nezkrotnou Lajlu Addisonovou k jejímu budoucímu manželovi. Když Chalíl zjistí, že vzpurná dívka je Američanka a se sňatkem nesouhlasí, rozhodne se k riskantní akci. Unese ji mimo dosah emirátů a vzkáže do své země, že se s Lajlou ožení sám.
2016/12Special na přání302 H BSicilián z ManhattanuBohatý, v New Yorku žijící Sicilián Dante a elegantní návrhářka Taylor byli ideální pár až do chvíle, kdy Taylor zničehonic Dantea opustila a zmizela neznámo kam! Uplynuly dva roky a Dante se rozhodl pomstít. Vždy to byl on, kdo ženy opouštěl, nikdy ne ony jeho! Nové setkání s Taylor, která si teď říká Tally, se pro něj ale stane začátkem zcela nového života…
2021/5Special na přání407 G BRozmarná snoubenkaŠejk Chalíl al Hasim, následník trůnu emirátu Al Ankhary, dostává od svého otce zvláštní úkol státního významu: doprovodit atraktivní a nezkrotnou Lajlu Addisonovou k jejímu budoucímu manželovi. Když Chalíl zjistí, že vzpurná dívka je Američanka a se sňatkem nesouhlasí, rozhodne se k riskantní akci. Unese ji mimo dosah emirátů a vzkáže do své země, že se s Lajlou ožení sám.
2022/10Special na přání442 H BSladká odvetaŠejk Salim al Taj nikdy nemísí obchod s potěšením. Ale stačí jedna noc s jeho zaměstnankyní Grace Hudsonovou a poruší své pravidlo … teď chce výhradně ji!
Když jejich vášnivý románek skončí, Salim nemůže uvěřit, že ho Grace pustila k vodě… a navíc si s sebou odnesla firemní tajemství. Rozhodne se, že srazí svou uprchlou milenku na kolena … pomalu, s rozkoší a nemilosrdně?

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6161
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 31.10.2022, 23:50:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace