Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - India Greyová

Zobrazuji údaje o autorce India Greyová - Grey, India


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2009/3Sladký život Duo36 I AVýprava do FlorencieEve přijela do Florencie, aby objasnila záhadnou smrt své sestry. Fotograf Raphael, syn slavného návrháře, zase módou i novináři opovrhuje. Pečlivě tají, že ho do Florencie přivádí jiná, odvrácená tvář nablýskaného světa módy - ta, kterou poznala Eveina sestra Ellie a zaplatila za to životem. I když to zatím netuší, oba ve skutečnosti hledají totéž: pomstu … A taky lásku.
2010/2Sladký život163 P Koncert v PařížiDvě zraněné duše, které se našly…
Pro nadějnou pianistku Rachel představovalo setkání s Orlandem, majitelem venkovského sídla a bývalým bojovým pilotem Královského letectva, pobídku k tomu, aby se postavila na vlastní nohy. Výzvu, aby vzala život do vlastních rukou! Dokáže její láska dodat i Orlandovi odvahu postavit se budoucnosti a všem těžkostem, které ho v ní - kvůli chorobě, kterou trpí, – čekají?
2010/4Sladký život171 P Šampion z ArgentinyArgentinského ragbistu Alejandra osmnáctiletá Tasmin milovala jako nikoho jiného na celém světě! Proč se ve chvíli, kdy se měla její touha naplnit, náhle Alejandro změnil v cizího, nenávistného nepřítele? A proč se jí chce za něco mstít i o šest let později?! Vždyť jí bylo ublíženo! Ale zdá se, že Alejandro si myslí něco jiného. Je přesvědčen, že křivdy se na něm dopustila Tasmin. A ví, jakou bude žádat odvetu! Má k tomu příležitost i prostředky, které si jako mimořádně schopný obchodník dokázal za ta léta pořídit…
2011/1Sladký život Duo70 J BSběratel uměníPříliš pozdě francouzský sběratel umění Olivier pochopí, že mstít se křehké Angličance Belle za příkoří, která způsobili jeho otci její praprarodiče, je špatné. A napravit to že bude mnohem těžší, než by si kdy představoval. Jedinou jeho šancí je, že Bella uvěří, že láska dokáže vše překonat.
2011/10Sladký život224 Y Tajemný ŠpanělDědic jedné největších španělských bank, markýz Tristan, krásné ženy přitahoval. A jejich zájmu si s potěšením užíval! A jejich společností zakrýval to, že zdaleka není tím otrlým a povrchním cynikem, za něhož ho všichni mají! Modelka Lily Tristana zaujala více než kterákoliv z žen, s nimiž ho bulvární tisk - právem či neprávem - v minulosti spojoval.
Lily byla ochotna přistoupit na Tristanovy podmínky: Jediná noc, noc plná vášně - bez závazků, bez starosti o to, co přinese zítřek.
2012/1Sladký život230 Y Premiéra v BenátkáchNáhodné setkání na anglickém venkově svobodné matce Sarah změnilo život! Ten tajemný snědý muž ji sice okamžitě upoutal, a když ji políbil, podlomila se jí kolena, naučila se už ale příliš pohledným mužům nedůvěřovat…
I pro slavného italského režiséra Lorenza měla chvíle, kdy poprvé uviděl tu snad až příliš samostatnou Angličanku, změnit úplně všechno. Tím spíše, že ta úchvatná žena vlastnila autorská práva ke knize, podle níž si přál natočit film.
Brzy ale Lorenzo pochopil, že ještě více než natočit film podle románu Saražina otce touží po Sarah…
2012/11Sladký život Duo92 J AVzpomínka z MonakaByla to jedna jediná noc… Tenkrát v Monaku před čtyřmi roky, vzduch byl horký a zpoza okna bylo slyšet šumění moře. A Kate, která sem přijela udělat rozhovor s italským automobilovým závodníkem Cristianem, podlehla šarmu města i muže…
Byla ta jedna jediná děsivá vteřina, kdy Cristianovo auto vjelo do bariéry a proměnilo se v hromadu trosek… Proč se ale Cristiano poté, co se vrátil z nemocnice, odmítá ke Kate znát? Tak málo pro něj znamenala?
Jeden jediný večer po čtyřech letech, opět v Monaku… A poslední Kateina příležitost Cristianovi říci, co ta noc znamenala pro ni. A jak moc si ji připomíná každý den…
2013/3Sladký život Duo99 J APalác pro baletkuEmily, nadaná baletka a nejmladší z dcer rodiny Balfourových, nebude žít v klamu! To raději živořit v bídě…
Luis z Cordóby, korunní princ exotického ostrovního království Santosa, má s Emily své plány! Spojení jeho jména s čestnou a skromnou Emily mu může napravit reputaci u budoucích poddaných.
A tak se Emily ocitá v úžasném paláci na divukrásném ostrově jako figurka v Luisově hře. Jenže i Luis už je pouze figurkou ve hře, kterou s ním hraje láska… A ta vždycky zvítězí!
(Další díl minisérie Nevěsty rodiny Balfourových)
2013/9Sladký život270 Y Zámecká šarádaZjevila se v Kitově životě jako přízrak - vzdorná, vyzývavá, nepolapitelná, rozporuplná… Také se ale na rodinném zámku objevila jako přítelkyně jeho mladšího bratra. Takže byla pro něj zakázaná!
Sophie souhlasila, že na zámku Fitzroyových sehraje roli Jasperovy přítelkyně. Oč to mohlo být těžší, než když v laciných filmech hrála upírky či lehké dívky? Jenže nepočítala s tím, že se setká s Kitem - tajemným a věčně zamračeným mužem, při pohledu na něhož se jí rozbuší srdce!
Kit má jasno - Sophie je obyčejná zlatokopka, které jde o majetek, a je připravena kvůli němu jeho mladšímu bratrovi zlomit srdce. A to on přece nemůže dopustit!
2013/10Sladký život272 Y V posteli s cizincemPříslušník speciálních jednotek Kit se po pěti měsících v poušti vrací za svou snoubenkou Sophií jako úplně jiný muž, než byl ten, který do boje odjížděl. Sophia neví, co způsobuje podivné nálady, zamlklost a výbuchy hněvu tohoto stále nesmírně přitažlivého muže. Kita něco tíží, a není to pouze to, že nedávno zjistil, kdo jsou jeho skuteční rodiče. Tím méně to, že kvůli tomu přišel o dědictví. To, co ho ubíjí, je mnohem vážnější. Dokonce natolik, že je Kit připraven vzdát se i snu o společném životě se Sophií. Ta je ale odhodlána o lásku a štěstí bojovat!
2017/9Special na přání319 G BVzpomínka z MonakaByla to jedna jediná noc… Tenkrát v Monaku před čtyřmi roky, vzduch byl horký a zpoza okna bylo slyšet šumění moře. A Kate, která sem přijela udělat rozhovor s italským automobilovým závodníkem Cristianem, podlehla šarmu města i tohoto muže…
Byla to jedna jediná děsivá vteřina, kdy Cristianovo auto vjelo do bariéry a proměnilo se v hromadu trosek… Proč se ale Cristiano poté, co se vrátil z nemocnice, odmítá ke Kate hlásit? Copak pro něj tak málo znamenala?
2019/3Special na přání355 G ATajemný ŠpanělDědic jedné z největších španělských bank, markýz Tristan, krásné ženy přitahoval a jejich zájmu si s potěšením užíval! A jejich společností zakrýval to, že zdaleka není tím otrlým a povrchním cynikem, za něhož ho všichni mají! Modelka Lily Tristana zaujala více než kterákoliv z žen, s nimiž ho bulvární tisk - právem či neprávem - v minulosti spojoval. Lily byla ochotna přistoupit na Tristanovy podmínky: jediná noc, noc plná vášně bez závazků, bez starosti o to, co přinese zítřek.
Jenomže zítřek má svoje vlastní plány…
2020/1Special na přání376 H AŠampion z ArgentinyUblížit dokáže jen ten, koho milujeme? Argentinského ragbistu Alejandra Tasmin milovala z celého svého osmnáctiletého srdce! Proč se ve chvíli, kdy se měla její touha naplnit, náhle Alejandro změnil v cizího, nenávistného nepřítele? A proč se jí chce za něco mstít i o šest let později?! Vždyť jí bylo ublíženo! Ale zdá se, že Alejandro si myslí něco jiného. Je přesvědčen, že křivdy se na něm dopustila Tasmin. A ví, jakou bude žádat odvetu!
2020/10Special na přání393 G BKoncert v PařížiPro nadějnou pianistku Rachel představovalo setkání s Orlandem, majitelem venkovského sídla a bývalým bojovým pilotem Královského letectva, pobídku k tomu, aby se postavila na vlastní nohy. Výzvu, aby vzala život do vlastních rukou! Dokáže její láska dodat i Orlandovi odvahu postavit se budoucnosti a všem těžkostem, které ho v ní čekají?
2022/6Special na přání434 H BPremiéra v BenátkáchNáhodné setkání na anglickém venkově svobodné matce Sarah změnilo život! Ten tajemný snědý muž ji sice okamžitě upoutal, naučila se už ale příliš pohledným mužům nedůvěřovat…
I pro slavného italského režiséra Lorenza měla chvíle, kdy poprvé uviděl tu samostatnou Angličanku, změnit úplně všechno. Tím spíše, že ta úchvatná žena vlastnila autorská práva ke knize, podle níž si přál natočit film. Brzy ale Lorenzo pochopil, že ještě více než natočit film touží po Sarah…

Počet zobrazených záznamů: 15

Na seznam autorek začínajících na Gr

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3732
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.03.2009

Poslední modifikace 28.06.2022, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace