Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2013

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance989 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Sladké opojeníElle je opravdová bojovnice – stará se o sestry, o babičku, a je si jistá, že nezdědila po matce tendenci ztrácet hlavu před kdejakým mužem. Když se však objeví Sean McElroy s tajemnou hnědou obálkou a navíc růžovobílou Rosií – starým zmrzlinářským autem – je lákadel až příliš. Pochopí Elle, že už pro rodinu udělala dost a že musí začít myslet na sebe?
Elle je ta poslední dívka, po které by Sean toužil. Avšak jejich cesta, na kterou se vydávají, je plná nepředvídatelných zvratů… Najednou oba zjišťují, že se vlastně k sobě dokonale hodí!
Romance990 B Nina Harringtonová (Harrington, Nina)V zajetí módyKdyž Mimi dostane nabídku předvést svou kolekci společenských šatů na nejprestižnější londýnské módní přehlídce, splní se jí její dávný sen. Netuší však, že celou charitativní akci pořádá a organizuje charizmatický fotograf Hal Langdon.
Hall, jenž se stále ještě vzpamatovává z nedávné nehody, rozhodně netouží po tom, aby se zamiloval. Ale Mimi se mu na pracovních schůzkách dostává stále víc pod kůži…
Den přehlídky se kvapem blíží a Mimi najednou znervózní. Bude se její kolekce lidem líbit? Nezavrhnou ji jako módní návrhářku? Hal je však přesvědčený, že jejich společná akce bude úspěšná. A je rozhodnutý Mimi podpořit, i kdyby ji měl na módní molo donést v náručí!
Historická romance368 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Záhadná vévodkyněBohatý a pohledný vévoda z Avonlea si konečně najde mladou a krásnou nevěstu a zdá se, že nic nemůže stát jejich štěstí v cestě.
Když však mladá vévodkyně Lucinda po svatebním obřadu ze zámku beze stopy zmizí, obává se vévoda nejhoršího. I po svém návratu k manželovi tráví nová paní domu příliš mnoho času dlouhými procházkami po okolí a vévoda se nemůže ubránit podezření, že se s někým tajně schází.
A což teprve když se v jeho domě najednou objeví cizí dítě…

1. část minisérie Záhady a skandály
Historická romance369 Z Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Poskvrněná pověstDelphine Cameronová se obětavě věnuje dobročinnosti. Pomáhá dětem ze sirotčince, chudým lidem bez domova a někdy ji kroky zavedou i do veřejných domů mezi prostitutky. Právě tam dojde k nečekané záměně, která Delphine změní od základu život. Lord Fitzwaring má kouzlo, jemuž Delphine nedokáže odolat, a když ji omylem považuje za prostitutku, ocitne se s ním v posteli. Její pověst se náhle ocitne v ohrožení. Existuje pouze jediná možnost, jak svoji pověst zachránit - svatba s mužem, který ji svedl. Delphine však touží po skutečné lásce!
Sladký život265 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Temný a nebezpečnýMěl to být jenom další pacient, jemuž fyzioterapeutka Stephanie pomůže nabrat ztracenou sílu. A to, že pochází z bohaté a vlivné rodiny St Claireových, na věci nehraje žádnou roli…
Jenže to by se nesmělo ukázat, že Jordan St Claire je ve skutečnosti Jordan Simpson, oscarový herec, jehož Stephanie zná již léta z filmových pláten. A kterého platonicky miluje!
Ale v co se proměnil ten usměvavý idol žen? V temný a nebezpečný přízrak žijící po těžkém zranění ve světě vlastní bolesti!
Najde v sobě Stephanie tolik síly, aby mu pomohla se vrátit? A dovolí jí to Jordan?
Sladký život266 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Svět plný hedvábíTa zelenooká žena Nikolaje zaujala. A nejen svou krásou, hlavně tím, že byla jiná. Skromná, nezištná, obětavá… To ale přece není možné! Nikolaj se už dávno naučil, že všechny ženy jsou stejné. Připravené ho využívat, připravené měnit své půvaby za jeho peníze!
Zara si byla dobře vědoma toho, že ruský miliardář, s nímž se poprvé setkala jako Popelka, když přišla nepozvána na jeden večírek, a podruhé jako prostá servírka, je "jiná liga" než ona.
Vzájemné přitažlivosti ale poručit nedokázali ani jeden, ani druhý.
A museli začít učit se navzájem poznávat…
Sladký život Duo106 I AJulia Jamesová (James, Julia)Až do lesku diamantůPodvodnice, lhářka a zlodějka. Nic jiného si Angelos o Kat ani myslet nemohl! A teď se Kat vydává za Theu, nevinnou a úctyhodnou modelku, a právě se připravuje podvést dalšího nešťastníka!
Když Kat kvůli Angelosovi před pěti roky přišla o vše, čeho vlastním úsilím dosáhla, podařilo se jí se znovu postavit. Ale Angelos, její nemesis, se objevil, když to nejméně čekala. A je rozhodnut ji zničit. Znovu!
Sladký život Duo106 I BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Ta nejvyšší cenaEllin módní butik a značku má v rukou nelítostný investor, francouzský podnikatel Blaise. Muž, který je hrdý na to, že nemá srdce…
Nic ale není takové, jak se zdálo. Ella se musí vypořádat s tím, že bezohledný Blaise je ve skutečnosti citlivý a obětavý. A Blaise musí pochopit, že ta krásná módní návrhářka potřebuje jeho pomoc. A to nejenom finanční!
Sladký život Duo107 J AKate Walkerová (Walker, Kate)Pyšná ženaKvůli pýše a žalu mířilo už dva roky manželství sicilského knížete Pietra a Angličanky Mariny k neodvratnému konci. Řekli si, co neměli, a naopak si neřekli, co vysloveno být mělo! Ublížili jeden druhému…
Má Pietro - pokud překoná svou i její pýchu - ještě naději přeměnit konec v nový začátek?
Sladký život Duo107 J BMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Noc s následkyKdyž Blake přesvědčil Karu, aby ho doprovodila na konferenci v Miláně, kterou tam pořádala jeho firma, skutečně mu nešlo o nic jiného než o to, aby tam měl tu nejlepší osobní asistentku, jaká pro něj kdy pracovala! Jak měl vědět, že pod těmi nevzhlednými kostýmky, které nosí každý den do práce, Kara skrývá takovou krásu?
Desire976 K Anna DePalo (DePalo, Anna)Vášeň na jednu nocRomanticky založená Pia se jednoho večera seznámila v baru s mužem svých snů a později téže noci mu věnovala panenství. Jenže ráno se probudila v posteli sama. A pak, po třech letech, se s oním mužem setkala znovu. Tentokrát jí byl představen jako anglický vévoda z Hawshiru James Carsdale. James celá léta jednal se ženami podle jednoduchého vzorce: hlavně se nezaplést. Ale pokud šlo o Piu, byl bezmocný. Byl její první a jediný milenec a přál si, aby to tak i zůstalo.
Desire Duo978 L AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Podruhé spoluPřede dvěma lety měla Becca nezapomenutelný poměr s Camem Sternem, majitelem nočního klubu v Miami. Když se znovu setkali, zjistili, že to mezi nimi jiskří stejně jako kdysi. Cam chce Beccu znovu získat. Tentokrát by ji možná chtěl lépe poznat i mimo ložnici … Jenže netuší, že Becca mu zatajila něco opravdu důležitého…
Desire Duo978 L BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Osudný polibekKdyž se Margaret Coleová nechala unést na valentýnském maškarním plese natolik, že dovolila jednomu z návštěvníků, aby ji vášnivě políbil, netušila, že si oním polibkem zpečetila osud. Nenápadná dívka se najednou ocitla uprostřed hry opravdového svůdce a měla by představovat jeho snoubenku. Jistě, mohla by odmítnout, nebýt toho, že oním mužem byl její šéf…
Desire Duo977 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Nebát se manželstvíLucas King věděl, že přítelova sestra, půvabná Rose, je pro něj nedosažitelná. Její rodina ji hlídala jako oko v hlavě. Pak však ho přítel zradil a Lucas vzplál nesmiřitelným hněvem. Když se znovu potkal s Rose, bylo to, jako kdyby mu osud na stříbrném tácu nachystal příležitost k pomstě, a Lucas se ji chystal bezezbytku využít. Netušil, že do pasti, kterou na Rose nachystal, se chytí sám…
Desire Duo977 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Rozmařilá kráskaEmma je zvyklá na život v přepychu. Když otec unavený jejím rozmařilým životem a utrácením utáhne kohoutek a znemožní jí přístup k penězům, nezbývá jí nic jiného než se pokusit postavit na vlastní nohy, anebo se vdát a nechat bohatého manžela, aby se o ni postaral. Ona se ale rozhodne bojovat za svou představu o štěstí a bez lásky se vdát nechce.
Zlatá kolekce19 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Královská svatbaPrinc Luc D´Urbino se potřebuje oženit, a to velmi naléhavě. Jeho středomořský principát se zmítá v politické krizi a pouze královská svatba může tento problém vyřešit! Kde však vzít tak narychlo nevěstu?
Carrie před lety strávila jedinou vášnivou noc s Lucem, aniž by věděla, kdo doopravdy je. Není divu, že je překvapená, když se u ní teď Luc objeví a dožaduje se, aby se stala jeho ženou. Pod výhrůžkami, že odhalí její rodinné tajemství a zničí pověst celé její rodiny, je Carrie donucena s jeho návrhem souhlasit. Ať chce nebo ne, musí za ním stát v dobrém i zlém, stát mu po boku jako jeho milující princezna…
Special na přání219 G AMeagan McKinneyová (McKinney, Meagan)Letní románekKirsten právě nastoupila jako osobní asistentka u miliardáře Setha Morgana. I když to mezi ní a jejím zaměstnavatelem od začátku pořádně jiskří, skeptická Kirsten si myslí, že chladný svět financí Setha dokonale ovládl a on nemá zájem o nic víc než jen o nezávazný letní románek…
Special na přání219 G BBarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Prázdniny s šejkemBridget moc dobře ví, že muže, jako je šejk Rašíd al Halzid, nikdy nemůže mít… Koneckonců, co by taky obyčejná knihovnice mohla mít společného s šejkem? Jaké je však její překvapení, když jí Rašíd nabídne, aby strávila s ním a jeho malým synkem dovolenou v jeho honosném sídle?
Special na přání220 H AAnn Majorová (Major, Ann)Mexická VenušeBohatý a světově proslulý architekt Cash McRay již na lásku nevěří. Přesto nechce být sám a domnívá se, že když vše dobře zváží a vybere si vhodnou partnerku, bude mu s ní celkem dobře. Všechny jeho plány ale v jediném okamžiku padnou, když v Mexiku potká osudovou ženu, která by svým půvabem zastínila i Botticelliho Venuši…
Special na přání220 H BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Pod kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala - ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje.

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1688
Denní počet: 2
Počítáno od: 14.07.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace