Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lucy Kingová

Zobrazuji údaje o autorce Lucy Kingová - King, Lucy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2014/1Sladký život Duo118 I AVévoda a klenotniceTakový vévoda dokáže zlomit srdce… Bella na to přišla hned první den, kdy se s Willem, tedy s vévodou z Hawksley, setkala. A se srdcem mu dala rovnou i své tělo, jenže… Jenže Will se nechce vázat a jediné, co může sličné klenotnici nabídnout, je románek na pár dnů či týdnů!
2014/8Sladký život Duo132 I AHrdinové titulních stranJejich skandály plnily titulní stránky bulvárních listů celého světa… Kdo ale jsou playboy-milionář Jack a bohatá dědička Imogen doopravdy, nevěděl nikdo. Dokonce ani oni sami o sobě navzájem. To poslední, co by chtěli dávat jeden druhému všanc, je skutečnost, jak moc jsou zranitelní, jak moc je bolí, co si o nich svět myslí. A tohle své skutečné já ukrývají pod maskami znuděných boháčů…
Jenže jiskra, která mezi nimi vzplane, je donutí přiznat barvu. A volit…
2022/6Sladký život480 Y Příběh plný tajemstvíSlíbil jsem ti, že se o tebe postarám, a hodlám to dodržet.
Když to Finn Georgii řekl, bylo to pro ni krásnější než to nejromantičtější vyznání. Tak moc potřebovala najít v životě pevný bod! A Finn jí připadal pevný jako skála.
Ale nebyl takový! Skrýval jakousi záhadnou třináctou komnatu, do níž ji odmítal vpustit. Měl v sobě cosi neuchopitelného a temného…
A temnoty si Georgie už užila dost! Teď jenom jestli je v ní dost světla na to, aby všechnu tu tmu zahnala?!
2022/8Sladký život484 Y Zkrocení benátského vlkaCarla a Rico… Byli stejní. Oba rozhodnutí nikdy ničeho nelitovat, oba žárlivě si střežící svá tajemství, oba připraveni chránit především sami sebe.
A přesto když Rico Carle navrhl společnou večeři - v Benátkách! -, rozjela se za ním přes celou Evropu. A opakovala si - namlouvala si, že to dělá jenom proto, že je to její povinnost.
Rico se obával emocí stejně jako žena, která se mu zadřela pod kůži. A tuze rád přijal její návrh na jeden jediný společný týden…
Po němž už nebude následovat nic…!
2022/10Sladký život488 Y Pravidla nejsou pro bohatéByli jako bílá a černá? Max, bohatý požitkář nevěřící na pravidla, a Alex, upjatá perfekcionistka, pro niž naopak pravidla byla vším. A pak je osud svedl dohromady a donutil je spolupracovat.
Byli jako led a oheň, pak se ale jeho oči se setkaly s jejími… a čas se zastavil!
Řekla mu, že ji jeho srdce nezajímá, že jí jde jenom o jeho tělo, a i o to jenom na pár dnů? a lhala mu.
Řekl jí, že si s ní chce jenom pár dnů užívat a pak se už nikdy nesetkat… a lhal sám sobě!
2023/9Sladký život Duo350 I BV šéfově posteli!„Vyspi se se mnou“
Pro Duarteho to bylo jednoduché. Orla ho přitahovala, on přitahoval ji, ani jeden netoužil po vztahu… Mělo jít jenom o románek. O žhavé, intenzivní a zábavné tři týdny, po nichž se rozejdou.
Orla souhlasila. Románek bylo to druhé nejlepší, co mohla získat. Ale zapomněla, že to druhé nejlepší jí nikdy nestačilo!
2024/5Sladký život Duo366 I ARáj v Indickém oceánuMillie: Jediný, kdo mně mohl pomoci, byl Nick. Byl tu ovšem malý problém. On si o mně myslel, že jsem protivná, rozmazlená a povrchní, a já ho považovala za upjatého a studeného suchara.
Nick: Když mně Millie napsala, že se mnou potřebuje mluvit, dal jsem jí podmínku: musí to být na mém ostrově! Chtěl jsem ji odradit! Aspoň jsem jí to tvrdil!

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ki

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1281
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.06.2014

Poslední modifikace 31.05.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace