Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lucy Gordonová

Zobrazuji údaje o autorce Lucy Gordonová - Gordon, Lucy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/9Desire94 L Uspěchaná svatbaVdát se za italského „bose“ může po svatbě přinést velké překvapení. Reva musela doslova utéct z manželského „vězení“. Demetrio je nejen nebezpečný obchodník, ale ještě nebezpečnější je v milostném životě. A možná, že to je i jedna z jeho slabostí, kterou může Reva využít ve svůj prospěch.
1994/12Special8 G DPolibek pro podivínaAdventinky 1994Dawn se s Benem zasnoubí právě o Vánocích. Ben téhož dne odjíždí do temné, zasněžené noci a už se nevrátí. Snad jen zázrak může zatvrzelého Bena přivést zpět do láskyplné Dawniny náruče.
1996/2Desire162 L VysvobozeníMůže Megan odpustit člověku, kvůli kterému ztratila tři roky svobody? Policista Daniel Keller, který ji poslal do vězení, je zároveň jediný, kdo ji může definitivně očistit od podezření z vraždy. Když však Megan pozná Daniela blíže, musí řešit další dilema. A tím je láska.
1997/4Desire218 L Ztracená a nalezenáMelanie byla kdysi donucena vzdát se svého dítěte. Nyní má šanci získat syna zpět. Tím by ale zlomila srdce jeho adoptivnímu otci Gilesovi. Nebo existuje i jiné řešení?
1997/5Desire222 L Žena tisíce tváříPolicista Jake Garfield je zmatený. Co je vlastně Debbie zač? Odvážná a rázná žena nebo jen povrchní koketa? Která je její skutečná tvář?
1997/11Sladká romance12 J Z lásky k EmměCarlyle Brackman ví dobře, že jeho nemocná dcera Emma ze všeho nejvíc potřebuje maminku. A je ochoten udělat všechno, aby dceři vyhově - třeba se i naoko oženit se svou krásnou sekretářkou Biony!
2000/3Sladká romance68 J Kráska a šéfDelia a Craig se potkají za nepříliš šťastných okolností, ani nehoda, ani Craigův handicap jim však nemohou zabránit, aby je to k sobě netáhlo. Craig však nechce být Delii přítěží a Delia ho není schopna přesvědčit o své lásce. Zdá se, že jedinou nadějí pro ně je riskantní operace, jejíž termín se neúprosně blíží...
2001/1Polibky94 E Utajené štěstíJulie Hallamová se ke své slávě propracovávala několik let, neboť neměla jednoduchou situaci. Nyní je slavnou šansoniérkou a přijíždí do Říma zpívat do nočního klubu. Jaké je její překvapení, když se setkává se svým novým šéfem a poznává v něm svoji životní lásku Rico Forzu! Je to skutečně on, a přitom jako by to byl docela jiný muž...
2001/7Desire435 M BRandallPokrevní bratřiDvojnásobné problémy vznikly, když si bratranci Gabe McBride, kovboj z Montany, a Randall Stanton, britský lord, vyměnili své životní role.
Vše, co Randall dělal, je Gabe schopen udělat také, a lépe - avšak staleté tradice se ukazují být větší překážkou, než předpokládal. Není vůbec snadné přesvědčit půvabnou vdovu Fredericu Crossmanovou, že riziko, které pro ni představuje, je sice značné, ale rozhodně stojí za ho podstoupit.
Mezitím na ranči v Montaně Randall zjišťuje, že i on je ve všem schopen zastat Gabea. Zvládá vše kromě nezkrotné Claire Stevensové a svých citů k ní!
2001/8Polibky117 Y Šejkova odplataPůvabná anglická novinářka Frances Callamová upoutala šejka Aliho Ben Saleema na první pohled takovým způsobem, že by jí snesl modré z nebe. Ona však jeho dary odmítá a chce po něm jen jedno: interview. Ali se nakonec uvolí rozhovor jí poskytnout, ovšem pod podmínkou, že s ním Frances odletí do jeho arabského království. Okouzlující šejk zpočátku Frances připadá jako čestný muž, ovšem pouze do chvíle, kdy ji zavře do svého harému jako svou konkubínu...
2001/9Romance447 C Vše pro dítěÚspěšný a bohatý podnikatel Carson Page žije se svým hluchým synem Joeyem a nedokáže s ním komunikovat. Zklamaný životem i ženami se Carson uzavírá do sebe a nehodlá svou lásku komukoliv dávat. Ale náhodné setkání s Ginou Tennisonovou, která byla v dětství ve stejné situaci jako malý Joey, mu pomalu otevírá oči. Gina má totiž blahý vliv nejen na malého chlapce, ale i na bolavé srdce Carsona...
2002/9Polibky155 X Dvě místa v srdciJoanne jako studentka výtvarného umění navštívila Itálii, kde prožila nejkrásnější a dosud jediné milostné vzplanutí. To však skončilo s okamžikem příjezdu její sestřenice, do níž se mužný a pohledný Franco na první pohled zamiloval.
Po předčasné smrti své sestřenice, která po sobě kromě zarmouceného Franca zanechala i malého synka, Joanne po létech přijíždí do Itálie pracovat a po počátečním váhání přece jen Franca se synkem navštíví. Oba si ji zamilují, ale společné vzpomínky a sobecká láska Francovy matky jim brání jejich lásku zpečetit...
2003/5Romance547 A BKrálova nevěstaSvatba Jeho VeličenstvaDvorní protokol a povinnosti nedovolí Danielovi, králi Voltavie, aby se zamiloval do ledajaké dívky. Ale po jediném polibku Lizzie Bootheové se v něm probudí vášeň a touha. Přesvědčit Lizzie o jeho čistých úmyslech však není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá!
2003/6Romance Duo553 C AManžel na dobu určitouByla to velkolepá svatba, která přitáhla pozornost společenských rubrik celého světa - pohledný britský aristokrat Jarvis Larne si bral za ženu půvabnou Američanku Meryl Wintersovou. Nicméně oč okázalejší svatební obřad byl, o to větší podvod znamenal jejich manželský slib!
2003/9Romance565 C Rodičovské poutoKelly se po osmi letech manželství rozhodla rozvést, protože měla pocit, že svého manžela, populárního televizního zpravodaje, nudí. Na večírku na oslavu nově nabyté svobody mu však neodolala a jejich vášnivá noc na rozloučenou nezůstala bez následků…
2004/6Romance608 A Benátské tajemstvíBenátky - město spousty tajemství a vášně. Přestože Dulcie Maddoxová odjíždí do Benátek pracovně, daleko raději by zde strávila každý den s vysokým, pohledným gondoliérem. Guido Calvani není žádný gondoliér, ale jeden z nejbohatší aristokratů v Benátkách. Dulcii to však opomněl říci z praktického důvodu - aby zjistil, zda touží po něm, nebo po jeho penězích a titulu.
2004/7Romance613 A Milenec z ŘímaHarriet, majitelka starožitnického obchodu v Londýně, o manželství vůbec neuvažuje, a tak ji překvapí, že jí sestra Olivia dohazuje bohatého italského aristokrata Marca Calvaniho. Jejich názory jsou však natolik odlišné, že hádky jsou na denním pořádku. Přesto je k sobě přitahuje síla, které se jen tak nedá odolat...
2004/8Romance618 A Toskánský svůdníkSelena je nenáročná mladá žena, která se spokojí s málem. Osud ji svede dohromady s Leem Calvanim, s mužem, který stejně jako ona miluje koně a žije prostým životem na italském venkově. Ale není všechno takové, jak se zdá... vyjde totiž najevo skutečnost, že Leo se stává právoplatným dědicem hraběcího titulu!
2005/1Romance645 C Vytoužené dítěMuž, za něhož se Becky Hanleyová před patnácti lety téměř provdala, se náhle vrátil do jejího života! Luca Montese je pro ni stále tak přitažlivý... Vzájemná touha je natolik spalující, že jí ani jeden nedokáže odolat. Pak ale Becky odhalí, že Luca touží jen po dítěti, avšak jeho srdce je pro ni uzamčené. Jak mu má teď přiznat, že jejich vášnivé noci nezůstaly bez následků...?
2006/3Romance714 B Toskánské dědictvíRinaldo a jeho bratr Gino jsou nemile překvapeni závětí svého otce, v níž část jejich majetku patří jakési Angličance Alexandře. A protože ji nemohou vyplatit, zbývá jim jediné: hodit si korunou a vítěz se s ní musí oženit! Alex má raději Gina než jeho stále nabručeného a zamračeného bratra Rinalda, avšak stále ji k němu cosi přitahuje. Zdá se, že Rinaldo nemůže Ginu vystát, ale přesto si začínají pomalu, ale jistě rozumět…
2006/4Romance718 A Neobvyklá nabídkaLaura ví, že jediným zbožným přáním její dcerky Nikky je mít oddaného a milujícího tatínka. Proto se Laura rozhodne provdat za Itala Gina Farnese, který se před nedávnem objevil v jejím penzionu. Gino je přesvědčen, že po předchozí zkušenosti s láskou nemůže již nikdy žádnou ženu opravdově milovat, a tak mu takovéhle manželství naoko vyhovuje. Ani jednoho z nich nenapadne, že by mezi ně mohla vstoupit láska!
2006/9Romance745 C Zásnuby v Monte CarluProč bych měla přistoupit na takový bláznivý nápad, pomyslela si Della Martinová, když ji v Monte Carlu požádal Jack Bullet, aby hrála jeho milenku a plavila se s ním po Středozemním moři. Ale protože byla zrovna bez práce a zdálo se jí, že to bude zábavná hra, zněla její odpověď: ano. Nikdo nemohl tušit, jak bude pro oba těžké představit si, že po čase se jejich cesty rozejdou!
2006/11Special105 G BMilionářovo přáníSrdce pod stromečkemAlex Mead zasvětil svůj život vydělávání peněz a úplně přitom zapomněl na svou rodinu. Když si uvědomil svou chybu, rozhodl se, že se na Vánoce vrátí domů. Nepřišlo ale jeho rozhodnutí pozdě?
2006/12Romance760 C Navždy spoluJulie se vydává do Benátek, aby po šesti strastiplných letech našla svou ztracenou dceru. Novou víru v možnost šťastně žít jí dá zchudlý hrabě Vincenzo a svou láskou ji přesvědčí, že nejen z plánů na pomstu se dá žít. Zdá se, že jejich život bude konečně dokonalý, ale jen do té chvíle, než Vincenzo odhalí Juliino tajemství…
2007/5Romance784 B Italova nevěstaJoanna byla kdysi zamilovaná do italského aristokrata Gustava Ferrara. Jenže on se zamiloval a oženil s úplně jinou ženou! Po dvanácti letech se oba znovu setkávají, oba starší a rozumnější. A navíc jsou oba znovu volní. Teď už Gustavo konečně ví, že Joanna je pro něj ta pravá. Dokáže ji tom přesvědčit?
2007/7Romance794 B Navždy tvojeEvie Whartonová miluje volnost a svobodu a nechce se nechat ničím a nikým spoutat. Bohatý podnikatel Justin Dane je jejím pravým opakem. Chová se drsně a neústupně, peníze jsou pro něj vším. Evie brzy zjistí, že za Justinovým odmítavým chováním se skrývá citlivá, zranitelná duše, bolestně poznamenaná krutou minulostí. A Evie si přes všechny své dosavadní zásady najednou uvědomí, že jí Justin není ani zdaleka lhostejný.

Minisérie Láska po italsku
2007/8Romance798 A Svůdná čarodějkaPo nevydařeném manželství Olympie Lincolnová cílevědomě buduje svou profesní kariéru. Netuší, že asistent Jack je ve skutečnosti její nový italský šéf Primo Rinucci, kterého chce Olympie svými pracovními schopnostmi upoutat natolik, aby ji povýšil.
Primo se s Olympií sblíží a poznává, že zdaleka není tak přísná, jak se zdá. Co se stane, až Olympie odhalí pravdu? Už jednou se zklamala v muži. Bude schopná věřit Primovi?

Minisérie Láska po italsku
2007/9Romance803 A Svatební ujednáníPoslední z trojice italských bratrů Luke získá v Římě nemovitost, která nutně vyžaduje velkou rekonstrukci. Jeho první setkání s právničkou zastupující nájemníky ho mile překvapí: místo upjaté a strohé postarší ženy se objeví mladá, blonďatá a velice přitažlivá dívka. Jiskření mezi nimi nelze přehlédnout. Minnie se ale nemůže vyrovnat se ztrátou manžela, a tak Lukeovu lásku odmítá…

Minisérie Láska po italsku
2008/8Romance845 B Italská svatbaJediné, co Angel Clannanové zbylo po rozvodu, je usedlost v Itálii na pobřeží Amalfi. Angel se už nemůže dočkat, až tam začne nový život. Při příjezdu se setkává s bývalým majitelem Vittoriem Tazzinim, který musel usedlost kvůli dluhům prodat. A protože Angel vůbec nerozumí vedení tak velkého hospodářství, najímá Vittoria jako správce… a jejich počáteční vzájemná nevraživost se pomalu začíná měnit v lásku.
2009/5Romance872 B Zamilovaný soudcePříliš pozdě Holly došlo, jak moc byla naivní, když uvěřila sladkým řečičkám okouzlujícího Itala. Teď ji stíhá policie a zdá se, že jedinou její záchranou je azyl v domácnosti charizmatického soudce Mattea Fallucciho. A jak dlouhé letní dny plynou, Holly si začíná uvědomovat, že její srdce ohrožuje nejen láska k Matteovi, ale i k jeho malé dcerce Lize. A proto tajemství, která před sebou oba dva pečlivě skrývají, musí být odhalena …
2009/7Romance877 A Italský světákDella Hadleyová by už měla vědět, že se nemá pouštět do pletek s italským plejbojem a že ohnivá vášeň, která mezi nimi tak rychle vzplanula, se stejně tak záhy může vytratit. Jenže okouzlujícímu, přitažlivému Carlovi Rinuccimu je tak těžké odolat … zvlášť, když on se rozhodl udělat z Delly svou nevěstu. Může ale jejich vzájemná láska překonat nástrahy, které jim život nastražil?

1. díl minisérie Italští bratři
2009/8Romance880 A Svatba ve StředomoříPolly Hansonová se vydává do Neapole hledat Ruggiera Rinucciho. Musí mu sdělit tajemství, které zcela jistě převrátí jeho život naruby - je totiž otcem syna její sestřenice. Na Ruggierovu reakci však rozhodně není připravená… Jeho láska k Sapphiře - matce jeho dítěte, která nedávno zemřela - je tak silná, že ho zcela ničí. Polly mu chce pomoci. Dokáže si získat srdce italského rebela?

2. díl minisérie Italští bratři
2009/9Romance883 A Krásná AngličankaNezávislá a tvrdohlavá Celia oplývá pevnou vůlí a nechce, aby vrozená slepota ovlivňovala její aktivní způsob života. Pohledný bohatý italský podnikatel Francesco Rinucci ještě nikdy nepotkal ženu s takovým životním elánem. Zjistí však, že má sklon ji přehnaně ochraňovat a že ji chce chovat jako v bavlnce.
Ačkoli Celia vášnivému Francescovi rychle podlehne, cítí potřebu mu dokázat, že skutečná láska znamená dát milované osobě volnost…

Minisérie Italští bratři
2010/4Sladký život172 Q Návrat do ŘímaElise se domnívala, že po smrti tyranského manžela konečně získá svobodu. Netušila však, že na jeho pohřbu potká někoho, kdo bude znát kouzelné formulky, s jejichž pomocí se dostane do jejího srdce. Že potká Vincentea, pyšného římského finančníka, posledního zaměstnavatele jejího manžela. Vincentea, který ji přesvědčí, aby odjela do Říma. Vincentea, který tím, že ji přesvědčí, sleduje své tajné plány!
2010/5Romance907 A Karneval v BenátkáchHrabě Pietro Bagnelli žije osaměle ve svém honosném sídle nad Velkým kanálem, uzavřený sám do sebe. Jednoho dne v bouřce zahlédne z okna mladou ženu s kufříkem u nohou. Ta dívka v něm probouzí ochranitelské city a potřebu svěřit se jí s jeho minulostí.
Ruth, která po úrazu ztratila paměť, se vrací do Benátek, aby se pokusila najít ztracené vzpomínky. Během divoké karnevalové noci se sblíží s Pietrem a pochopí, že k sobě osudově patří!
2010/10Special na přání154 H CNeobvyklá nabídkaNevšední návrhLaura se rozhodne provdat za Itala Gina Farnese, protože tak splní největší přání své dcerky Nikky mít oddaného tatínka. Ginovi takovéto manželství z rozumu náramně vyhovuje!

(2. vydání)
2010/12Romance927 A Vánoce v ItáliiAlysa Dennisová přijíždí do Itálie, aby zjistila pravdu o svém tragicky zesnulém snoubenci. Při pátrání se setkává s italským podnikatelem Dragem di Lucem a vychází najevo, že její snoubenec ji opustil právě kvůli Dragově manželce. Alysu a Draga tedy pojí pouto partnerské zrady a navíc jsou jeden druhým přímo fascinováni. Podaří se Dragovi a jeho malé dcerce Tině Alysu přesvědčit, aby u nich strávila Vánoce a zůstala už navždy?
2011/1Romance Duo930 T AItalský donchuánMandy Jenkinsová a Renzo Ruffini jsou uvězněni v horské chatě zasypané lavinou a oba nacházejí útěchu v náručí toho druhého. Pak ale Renza strhne další sníh… Po roce se Mandy dozví, že přežil, a vydává se ho hledat, aby mu řekla o jejich synovi. Ale bude se Renzo k ní a malému Dannymu znát?
2011/7Special na přání172 H BNavždy spoluJak chutná pomstaJulie se vydává do Benátek, aby po šesti letech nejistoty znovu našla svou ztracenou dceru. Novou víru v možnost šťastně žít jí dá zchudlý hrabě Vincenzo, který ji přesvědčí, že nejen z plánů na pomstu se dá žít. Zdá se, že jejich život bude konečně dokonalý, ale jen do chvíle, než Vincenzo odhalí Juliino tajemství…
2012/2Romance Duo956 T BTanec s osudemFerne si užívá dovolenou v Itálii - do chvíle, než ztratí peněženku a pas! Naštěstí jí pomůže galantní Dante Rinucci a poskytne jí střechu nad hlavou. Přestože Ferne žádný vztah nehledá, Dante ji přitahuje čím dál víc. A když se nabídne, že jí ukáže nejkrásnější místa v Itálii, je Ferne ztracena… Vypadá to, že její pobyt v Itálii se poněkud protáhne…
2012/4Sladký život236 Y Kde legendy ožívajíDruhé křestní jméno Achilles se k němu hodilo mnohem spíše než to, jež používal běžně – Lysandros. Jako Achilles měl jediné zranitelné místo – jeho Achillovou patou byly emoce; pokud si dovolil jim podlehnout, byl slabý! Jediný člověk na světě tuto jeho slabinu znal… Dívenka, s níž se kdysi setkal v Las Vegas.
Když Petra po patnácti letech znovu Lysandra uviděla, zjistila, že je stejně chladný a stejně krásný jako tenkrát, kdy ho viděla poprvé. A stejně nesmyslně přesvědčený o tom, že city jsou slabost!
Podaří se jí přesvědčit ho, že láska nemusí být slabostí, ale naopak silou?
2012/7Romance Duo966 T AČínský příběhOlivia je přesvědčená, že nejlepším lékem na zlomené srdce je radikální změna! Exotická a životem pulsující Čína je ten správný cíl. Zvlášť když ji se zdejšími zvyky seznamuje tak charismatický muž, jakým je doktor Lang. Zcela upoutána jeho vyprávěním o dávných legendách o lásce si Olivia uvědomí, že ji Lang až nebezpečně přitahuje!
2012/9Special na přání199 G BItalská svatbaJediné, co Angel zbude po rozvodu, je usedlost v Itálii na pobřeží Amalfi. Hned jak na místo dorazí, setkává se s bývalým majitelem Vittoriem, který musel usedlost kvůli dluhům prodat. A protože Angel vůbec nerozumí vedení tak velkého hospodářství, najímá Vittoria jako svého správce… a jejich počáteční vzájemná nevraživost se pomalu začíná měnit v lásku.
2013/3Romance981 A Zázračné chvíleMůže existovat pro nový začátek lepší místo než bohem zapomenutý malý ostrůvek, který Dariovi zbyl jako jediný z majetku? Určitě ne. Darius ale netuší, že lidé na ostrově ho nemají příliš v lásce. A ze všeho nejvíc Harriet!
Když se přes ostrov přežene prudká bouře, Darius se ocitne v nebezpečí. Záchranářka Harriet se vydává do akce a najednou zjišťuje, že pod nepřístupným a namyšleným zevnějškem tohoto muže se skrývá mnohem víc…

(1. díl minisérie Dynastie Falconů)
2013/4Romance983 A Ztracená první láskaÚspěšná modelka Cassie se před lety bláznivě zamilovala do tajuplného Marcela, ale jejich láska skončila náhlým krachem. Nyní se Cassie proměnila v upjatou rozvedenou paní Henshawovou, asistentku, jejíž nový šéf otřese celým jejím světem…
Svůdný milionář Marcel si už skoro nevzpomíná na bezstarostného mladíka, jímž kdysi býval. Když si ale najme novou asistentku, brýlatou paní Henshawovou s vlasy uhlazenými do přísného drdolu, nachází pod jejím nesmlouvavým zevnějškem cosi znepokojivě povědomého…
(2. část minisérie Dynastie Falconů)
2013/5Romance985 A Nenápadná kráskaTravis Falcon je sice televizní hvězda, ale má pověst svůdníka a jeho kariéra je ohrožena! Kde má rychle najít snoubenku, která by se s ním ukazovala na veřejnosti, ale přitom nežádala jeho srdce? Takže když do něj ve studiu do slova a do písmene vrazí krásná dívka, má jasno: tahle je přesně to, co hledá - nenápadná, rozkošná a inteligentní!
Charlene, i když se zařekla, že už žádného muže nechce, nedokáže odolat Travisově nabídce, aby si hrála na jeho milenku. Jde však skutečně jen o hru?
(Předposlední díl Dynastie Falconů)
2013/9Sladký život Duo111 J BTemný mstitelSalvatore odmítá vydat Heleně, vdově po svém prastrýci, její dědictví - benátskou sklárnu. Továrna je přece součást rodinného majetku, ale Helena do rodiny nepatří! Helena svého manžela milovala, byla to ale trochu jiná láska… Ostatně, jak by jeho chladný prasynovec, připravený každého odsoudit bez možnosti odvolání, mohl vědět, co to láska je?!
2014/2Special na přání234 H BZásnuby v Monte CarluProč bych měla přistoupit na takový bláznivý nápad, pomyslela si Della, když ji v Monte Carlu požádal Jack Bullet, aby hrála jeho milenku a plavila se s ním po Středozemním moři. Ale protože byla zrovna bez práce a zdálo se jí, že to bude zábavná hra, zněla její odpověď: ANO. Nikdo nemohl tušit, jak bude pro oba těžká představa, že se po čase jejich cesty rozejdou!
2014/4Special na přání237 G AToskánské dědictvíRinaldo a jeho bratr Gino jsou nemile překvapeni závětí otce, v níž část majetku patří jakési Angličance Alexandře. A protože ji nemohou vyplatit, zbývá jim jediné: hodit si korunou a vítěz se s ní musí oženit!
2014/11Special na přání252 H AItalova nevěstaJoanna byla kdysi zamilovaná do italského aristokrata Gustava Ferrara. Jenže on se zamiloval a oženil s úplně jinou ženou! Po dvanácti letech se znovu setkávají, oba starší a rozumnější. A navíc oba znovu volní. Teď už Gustavo konečně ví, že Joanna je pro něj ta pravá. Dokáže ji o tom přesvědčit?
2015/3Special na přání260 H BItalský světákDella by už měla vědět, že se nemá pouštět do pletek s italským plejbojem a že ohnivá vášeň, která mezi nimi tak rychle vzplanula, se stejně tak záhy může vytratit. Jenže okouzlujícímu, přitažlivému Carlovi je tak těžké odolat… zvlášť, když se rozhodl udělat z Delly svou nevěstu. Může ale jejich vzájemná láska překonat nástrahy, které jim život nastražil?
2016/3Special na přání284 H AKarneval v BenátkáchHrabě Pietro Bagnelli žije osaměle ve svém honosném sídle nad Velkým kanálem, uzavřený sám do sebe. Jednoho dne v bouřce zahlédne z okna mladou ženu s kufříkem u nohou. Ta dívka v něm probouzí ochranitelské city a potřebu svěřit se jí se svou minulostí. Během divoké karnevalové noci se Ruth s Pietrem sblíží a oba pochopí, že k sobě osudově patří!
2016/7Special na přání292 H ASvatba ve StředomoříPolly se vydává do Neapole hledat Ruggiera Rinucciho. Musí mu sdělit tajemství, které zcela jistě převrátí jeho život naruby - nedávno se totiž stal otcem! Na jeho reakci však rozhodně není připravená? Navenek se Ruggier chová jako lehkovážný playboy, ale uvnitř je citlivý. Dokáže si Polly získat lásku italského rebela?
2016/12Special na přání302 H AVánoce v ItáliiAlysa přijíždí do Itálie, aby zjistila pravdu o svém tragicky zesnulém snoubenci. Při pátrání se setkává s italským podnikatelem Dragem di Lucem a vychází najevo, že její snoubenec ji opustil právě kvůli Dragově manželce. Alysu a Draga tedy pojí pouto partnerské zrady a navíc jsou jeden druhým přímo fascinováni. Podaří se Dragovi a jeho malé dcerce Tině Alysu přesvědčit, aby u nich strávila Vánoce a zůstala už navždy?
2017/9Special na přání319 G AItalský donchuánMandy s Renzem zůstanou uvězněni v horské chatě zasypané lavinou a útěchu nacházejí ve společné náruči. Jenže pak přijde další sesun sněhu a Renzo zmizí… a s ním i Mandyino srdce, které jí ukradl.
Po roce se však Mandy dozví, že Renzon přežil, ale trpí amnézií. Jak bude reagovat, až mu Mandy sdělí, že má syna? Bude se k ní a malému Dannymu znát?
2021/2Special na přání401 G ANávrat do ŘímaElise se domnívala, že po smrti tyranského manžela konečně získá svobodu. Netušila však, že na jeho pohřbu potká někoho, kdo bude znát kouzelné formulky, s jejichž pomocí se dostane do jejího srdce. Že potká Vincentea, pyšného římského finančníka, posledního zaměstnavatele jejího manžela. Vincentea, který ji přesvědčí, aby odjela do Říma. Vincentea, který tím, že ji přesvědčí, sleduje své tajné plány!
2022/1Special na přání423 G BTanec s osudemFerne si užívá dovolenou v Itálii - do chvíle, než ztratí peněženku a pas! Naštěstí jí pomůže galantní Dante Rinucci a poskytne jí střechu nad hlavou. Přestože Ferne žádný vztah nehledá, Dante ji přitahuje čím dál víc. A když se nabídne, že jí ukáže nejkrásnější místa v Itálii, je Ferne ztracena… Vypadá to, že její pobyt v Itálii se poněkud protáhne…

Počet zobrazených záznamů: 57

Na seznam autorek začínajících na Go

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 8682
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.01.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace