Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sara Cravenová

Zobrazuji údaje o autorce Sara Cravenová - Craven, Sara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/5Polibky19 E Snědý ApollónKamila si dokáže poradit skoro se vším – ale Nic Xanreou je tvrdý oříšek. Považuje ji za vyděračku a podle toho s ní také jedná. Ještě štěstí, že Kamila má spojence…
1998/10Vánoční romance1 AV Hledá se maminkaDominik Ashton si rozhodně už nepamatuje, že Phoebe Grantovou kdysi vyhodil ze svého domu a své postele, protože ji měl za lehkou holku. Teď ji ale přemlouvá, aby zůstala v jeho domě jako vychovatelka dcery Tary.
1999/9Polibky62 E Poslední pokušeníGiulio Falcone potřebuje ochotnou a milou ženu - chůvu pro děti své sestry. Lucy je jeho dlužnicí a bydlí v jeho domě. Volba tedy padla na ni. S dětmi si Lucy dokáže poradit, ale jejich strýček jí nedá spát. Vysoký, tmavý a nebezpečně svůdný Giulio ji uvádí v mnohá pokušení. Dokáže Lucy odolat i tomu poslednímu?
2002/4Romance487 D Neodolatelné pokušeníDeclan Malone byl od prvního setkání s Olivií přesvědčen, že právě ona je příčinou rozpadu manželství jeho sestřenice. Nezdálo se však, že by byla typem ženy, která odloučí manžela někomu jinému. A tak Declanovi nezbývá, než aby se přesvědčil a Olivii sám svedl! Nabídne jí práci ve své firmě. Když pozná, že za její naivní tvářičkou se skrývá inteligentní a krásná žena, uvědomí si, že ji miluje. Ale není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, protože Olivia jeho city vůbec neopětuje...
2005/7Sladký život8 Y Záhada dávné láskyJaké tajemství ukrývá obraz středomořského ostrova s překrásnou vilou v pozadí? Jak ho mohla Zoeina zemřelá matka namalovat, když na ostrově Thania nikdy nebyla…? Nebo snad byla? Zoe vyrazí na řecký ostrov, aby vyřešila záhadu dávné, nenaplněné lásky své zemřelé matky… A přijde zde o srdce, stejně jako o ně před lety přišla její matka. Bude mít větší štěstí než ona? Bude jí souzena láska jako z antických bájí, nebo jí zůstane jenom smutek?
2005/9Sladký život12 Y Svatba místo pravdyNěkolik měsíců po svatbě zjistí Angličanka Kate, že pro jejího řeckého manžela, Michalise, byla svatba jenom hrou, kterou nikdy nebral vážně. Jinak se přece všechny ty události, které Kate na ostrově v Jónském moři zažije, vysvětlit nedají! Co se Kate dozví, když se do Řecka z Anglie, kam od manžela utekla, ještě jednou vrátí? Dokáže se změnit Michalis a dokáže se změnit Kate? A musejí se vůbec měnit? Nebylo náhodou všechno úplně jinak?
2006/6Sladký život Duo3 I ACena za důvěruOloupená o peníze i doklady, Chellie uvízla v pochybném baru karibského přístavu. Bude zítra ještě zpěvačka, nebo ji čeká mnohem horší osud? Chellie je v pasti, z níž není úniku… dokud se neobjeví Ash Brennan. Co dělá neobyčejně přitažlivý a sebevědomý muž na takovém místě? Je jeho zájem o Chellii upřímný? Nebo je ve hře ještě něco, o čem Chellie nemá tušení?
2007/5Sladký život Duo14 I BŽivot jako divadloKrásná Cat nevěří na pevný vztah, lásku a svatbu… Aspoň do té chvíle, než se seznámí s tajemným a okouzlujícím Liamem, který ji vezme za slovo a souhlasí s tím, že se budou scházet – bez jakýchkoliv závazků – jenom pro chvíle společně prožívané vášně… Jak dlouho ještě ale bude Cat věřit tomu, že žádnou lásku k životu nepotřebuje?
2007/9Sladký život Duo18 I BAngličanovo přáníCally žije poslední rok ve strachu, protože je na útěku. Na útěku před krásným a bohatým Nickem, svým manželem. Je přesvědčená, že pro útěk má dobrý důvod. Když ji nakonec Nick dopadne, domáhá se splnění manželských povinností. Své opožděné svatební noci!
2008/6Sladký život Duo27 I BItalský hraběHrabě Alessio dostane nevděčný úkol - má překazit poměr svého bratrance s krajně nevhodnou anglickou dívkou. A to nejlépe tak, že ji svede! Pro Alessia by to neměl být problém, až na to… Až na to, že Laura vůbec nepůsobí dojmem vypočítavé zlatokopky. A bratranec Paolo je všechno, jenom ne oběť! A kromě toho se Alessiovi rudé vlasy krásné Angličanky začínají objevovat ve snech…
2009/9Sladký život Duo42 I AZ milionářovy vůleLondýňanka Darcy se s hrůzou dozví, že se má vdát za arogantního Joela, v němž pozná muže, který ji před dvěma lety neuvěřitelně ponížil. Zároveň však zjišťuje, že ji neodolatelně přitahuje. Zůstane jen při sňatku z rozumu? A co když Joel dal své srdce už jiné?
2009/11Sladký život151 P Příběh svatební nociPro Angličanku Harriet byla nezávislost na mužích zásadou číslo jedna. A najednou taková lapálie: když si do svých pětadvacátých narozenin nenajde manžela, bohatý dědeček ji vydědí! Harriet proto zaplatila výstavu chudému talentovanému malíři, který na oplátku souhlasil se sňatkem na oko. Že se takový sňatek promění ve vášnivou svatební noc, chudý malíř v bohatého dědice velkého řeckého průmyslového impéria a předstírané manželství v úžasný sen, si ale Harriet nemyslela!
2011/2Sladký život207 X Měsíc v ToskánskuManželské štěstí italského bankéře Lorenza s Angličankou Marisou netrvalo ani vteřinu! Již v okamžiku, kdy si měli vyměnit první manželský polibek, dala mu novomanželka najevo, že ho nenávidí, že jim opovrhuje. A že si ho vzala jenom proto, že se tak dohodli jejich rodiče! Lorenzo dal proto své ženě volnost… Aby sama přišla na to, že to, co je spojuje, může být silnější než to, co je dělí. A po roce se objevil na jejím prahu. Aby ji přesvědčil. Aby ji získal. Aby začal nanovo!
2012/2Sladký život Duo83 J AV řecké rodiněJako schovanka jednoho ze dvou znepřátelených bohatých řeckých rodů se Angličanka Natasha má stát z vůle svých nevlastních bratrů zbraní ve válce s nepřátelskou rodinou! Protivníkem není nikdo jiný než Alexandros! Mocný a dominantní. A bezohledně dávající najevo, že jeho plány s Natashou jsou úplně jiné než role, jakou jí přisoudili bratři…
2012/7Sladký život Duo88 J BMezi londýnskou elitouMarin vlastně ani netušila, jak se to stalo, že souhlasila, když ji přitažlivý Jake, majitel firmy, v níž pracovala její sestra, požádal, aby ho doprovodila na pracovní schůzku. A kdo ví, zda by si to radši ještě pořádně nerozmyslela, kdyby ji napadlo, co všechno se kvůli tomu ještě přihodí!
Rozhodně by odmítla pokračovat v roli Jakeovy společnice o víkendu na rodinném sídle jeho obchodního partnera!
2013/3Sladký život Duo99 J BLondýnský senVrátit se domů a najít ve vlastní koupelně překrásnou nahou ženu - to Marc nečekal. Když se dozvěděl, že dívka se stala obětí téhož kanadského žertíku jako on, nezbývalo mu nic jiného, než jí nabídnout přístřeší.
Život v Londýně měl Tallii pomoci splnit sen - stát se spisovatelkou. Rozhodně ale nepočítala s tím, že jí začne do snů vstupovat i její "domácí". Muž, který jí sice poskytl přístřeší, jemuž se už ale přesto rozhodla ve svém románu přidělit roli padoucha!
A nakonec prožili svůj sen oba…
2013/6Sladký život264 Y Žena ze stínůKdyž se v Elliině pokoji v noci objevil ten neznámý - především však nahý! - muž, byl to pro ni šok. Ještě více ji vyvedlo z míry, když zjistila, kdo za to může. A že z pasti, do níž se chytila, není úniku!
Život, jehož si italský hrabě Angelo užíval, neměl chybu. A za nic by ho neměnil! Rozhodně však nepočítal s tím, že se stane obětí pletichy jedné zhrzené milenky a skončí s nechtěnou snoubenkou na krku. A nejenom to! Že se nechtěná snoubenka dokonce promění v nemilovanou manželku…
A že bude tak těžké ji přesvědčit, že manželství s ním vůbec nemusí být utrpení!
2013/6Special na přání218 H BSvatba místo pravdyAngličanka Kate zjistí několik měsíců po svatbě, že pro jejího řeckého manžela Michalise byla svatba jenom hrou, jakou nikdy nebral vážně. Jinak se přece všechny ty události, které Kate na ostrově v Jónském moři zažije, vysvětlit nedají! Co se Kate dozví, když se do Řecka z Anglie, kam od manžela utekla, ještě jednou vrátí?
2014/1Sladký život Duo118 I BKonec nevinnostiTak si Chloe návrat nepředstavovala! Vysnila si budoucnost, v níž byla svatba a dlouhý a šťastný život po boku snoubence, který na ni trpělivě čekal, vysnila si práci, která by ji naplňovala. Rozhodně ale nesnila o novém setkání s Dariem, mladším - a řádně nezvedeným - synem místního šlechtice, který jí před sedmi roky zlomil srdce.
Vše ale bylo jinak. A to včetně Daria…!
2014/8Sladký život Duo132 I BMagnátova špatná pověstTarn se nespokojí s ničím menším než s úplnou zkázou protivníka - zpupného miliardáře a vydavatele Caze! To kvůli němu skončila její nevlastní sestra Evie v nemocnici, to kvůli němu tak trpí. A Caz musí na vlastní kůži zažít, jaké to je, když vám někdo boří sny!
Jenže… Jenže Caz se chová úplně jinak, než si Tarn myslela. A to, co k ní cítí, je - zdá se - poctivé a ryzí!
2015/3Sladký život Duo147 J BHraběcí zajatkyněJeště jeden rozhovor pro televizi a pak už se chystat na vlastní svatbu. Maddie, reportérka londýnské televizní stanice má jasno. Ale tu nabídku, která jí přišla z Itálie, přijme! I když její nastávající a hlavně jeho otec jsou přesvědčeni, že žena pracovat prostě nemá.
Andreovi, italskému hraběti, je vše taky jasné. Maddie je jeho prostředek, jak se pomstít těm, kteří ublížili jeho rodině. Že je ta mladá Angličanka nevinná? To ho nezajímá. Vždyť se chce přivdat do té rodiny!
2015/6Special na přání266 H ACena za důvěruOloupená o peníze i doklady, Chellie uvízla v pochybném baru karibského přístavu. Bude zítra ještě zpěvačka, nebo ji čeká mnohem horší osud? Chellie je v pasti, z níž není úniku… dokud se neobjeví Ash Brennan. Co dělá neobyčejně přitažlivý a sebevědomý muž na takovém místě? Je jeho zájem o Chellii upřímný? Nebo je ve hře ještě něco, o čem Chellie nemá tušení?
2015/12Special na přání278 H BAngličanovo přáníCally žije poslední rok ve strachu, protože je na útěku. Uprchla totiž před krásným a bohatým aristokratem sirem Nicholasem, svým manželem. A je přesvědčená, že pro to měla dobrý důvod. Ale Nick není ochotný ji jen tak nechat jít? Když ji nakonec dopadne, domáhá se splnění manželských povinností. Své opožděné svatební noci!
2016/5Sladký život Duo174 I BKdo zdědí Virginii?Čtení závěti se změnilo v drama jak pro Ginny, tak pro její matku a sestru, které se dozvěděly, že všechen majetek připadne - někomu jinému! Jakémusi nepříjemnému Francouzi, který rozhodně nevypadá na to, že by se s nimi chtěl dohodnout!
Andre si do Anglie přijel pro to, co mu právem patřilo. Až když uviděl Ginny, napadlo ho, že by mohl dostat mnohem více!
2017/1Sladký život349 X Past minulých hříchůStejně dlouho, jako se Dana toužila vrátit na Mannion, panství, na němž vyrůstala a které by jí mělo patřit, nenáviděla Zaka. Svého tajemného půlnočního milence, který vlastně milencem ani nebyl. A rozhodně jím být neměl!
A teď, teď se konečně dočkala. Vše, co se pokazilo, vše špatné bude napraveno. Dana se stane paní Mannionu a Zac pozná, co je to porážka.
Jenže jak říká staré přísloví: Dávej si pozor na to, co si přeješ, protože se to může splnit!

(Poslední z cyklu Sedm sexy hříchů, tentokrát nenasytnost!)
2018/12Sladký život396 Y V záři lunyVzpomínky… vzpomínky na těch několik letních týdnů na překrásném řeckém ostrově. Když se Selena vrátila do Anglie, zbyly jí jen vzpomínky na těch několik letních týdnů na překrásném řeckém ostrově. Původně to měla být jednodenní cesta, na kterou ji vyslala teta. Ale nakonec se tím změnil celý její život. A zbyly jí vzpomínky na Alexise, který ji přesvědčil, že láska na první pohled může existovat… aby ji pak zradil!
Teď se musí Selena na ostrov vrátit! Vrátit se a postavit se tomu, co se stalo její noční můrou!
2019/4Special na přání358 H AMezi londýnskou elitouMarin vlastně ani netušila, jak se to stalo, že souhlasila, když ji přitažlivý Jake, majitel firmy, v níž pracovala její sestra, požádal, aby ho doprovodila na pracovní schůzku. A kdo ví, zda by si to radši ještě pořádně nerozmyslela, kdyby tušila, co všechno se kvůli tomu ještě přihodí! Rozhodně by odmítla pokračovat v roli jeho společnice o víkendu na rodinném sídle jeho obchodního partnera!
2019/12Sladký život Duo261 J BNevinné doznáníNezkušená Alanna propadne kouzlu snědého cizince Zandora a stráví s ním vášnivou noc. Jenže pak se jejich cesty rozejdou… Když se však po letech znovu nečekaně setkají, Alanna nedokáže na jejich dávné setkání zapomenout. A tentokrát už před ním utíkat nebude!

Počet zobrazených záznamů: 28

Na seznam autorek začínajících na Cr

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5250
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace