Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Penny Jordanová

Zobrazuji údaje o autorce Penny Jordanová - Jordan, Penny


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Romance1 A Šance pro láskuKate zažije šok. Muž, kterého kdysi milovala a který ji zradil, se znenadání objeví na svatbě její dcery a prohlásí: "Sophy je mé dítě". Přišel jen kvůli dceři, kterou nevychoval, nebo má jiné důvody?
1993/1Romance14 B Mít proč žítPřed deseti lety opustila Maggie za dramatických okolností rodinné sídlo. Teď ji příbuzenské závazky přiměly k návratu. Jak ji ale přijme muž, do kterého byla před lety bláznivě zamilovaná?
1996/1Romance159 C Zákon přitažlivosti Charlotte měla velké ambice, ale ukázalo se, že jako právník se dobročinností neuživí. Musela nastoupit do firmy svých kolegů - a to jí hodně vadí. Obzvlášť její šéf, úspěšný právník Daniel Jefferson, se na ni kouká pěkně skrz prsty - a přitom je to takový přitažlivý chlapík!
1996/2Romance163 C Neobvyklý soupeřGeorgie obětovala výnosné místo, aby se mohla postarat o tetičku May, která ji vychovala. Jsou na tom finančně tak špatně, že musí přijmout podnájemníka. Mitch Fletcher jí není nesympatický, ale chová se k ní od začátku hrozně. Proč mu však Georgie nevysvětlí svou situaci a místo toho se rozhodne s ním svést tvrdý západ?
1996/9Romance191 C Škola životaSarah od prvního okamžiku dobře ví, jaký Gray opravdu je - tvrdý, bezcitný a nesnesitelný chlap! Když však pro něho začne pracovat, zjišťuje, že se její city zvolna začínají měnit..... ale Gray se tváří, jako by se nic nedělo!
1996/9Mira3 Q V dobrém i zlémRozlehlý, zchátralý vesnický dům je na prodej. O koupi projeví zájem tři zcela odlišné dvojice, které, jak se zdá, se ocitají na životních křižovatkách. Stanou se zdi tohoto domu svědky lásky, žárlivosti, vášně, touhy a smíření?
1997/9BestSeller1 V AŠance pro láskuRomanceKate zažije šok. Muž, kterého kdysi milovala a který ji zradil, se znenadání objeví na svatbě její dcery a prohlásí: "Sophy je mé dítě". Přišel jen kvůli dceři, kterou nevychoval, nebo má jiné důvody?
1997/9BestSeller1 V BNezapomenutelný mužRomanceSetkání ve tmě se záhadným mužem bylo pro Courage osudné. I po letech nemohla zapomenout na jeho vášnivé polibky. Když potká Gideona, váhá - je on tím pravým?
1998/11Special24 G APudink FiggyAdventinky 1998 1Její bývalý zaměstnavatel Harold jí zničil pověst... Ale Heaven ví, jak z toho!
1999/1Galerie romance1 T Fantazie pro dvaCo mají divoká a impulsivní Mollie a mužný a strhující Alex společného? Na první pohled téměř nic. Jenže pak se Mollie rozhodne, že se Alexovi svěří se svou nejtajnější fantazií. Brzy je zřejmé, že mají oba stejný sen - a Alex je štěstím bez sebe, že jej může konečně uskutečnit.
1999/3Romance311 C Dokonalý svůdceZpočátku má svůdná Bobbie ve všem jasno. Musí se pomstít rodině Crightonových za to, co provedli její matce. Jenže po seznámení se členy této rodiny začíná mít pochybnosti. A když pak poznává drsně mužného Lukea, všechny její plány na pomstu se hroutí jako domeček z karet.
1999/7Romance327 C Perfektní manželNeodolatelná Tulla Richardsová ví moc dobře, že by neměla fantazírovat o svém šéfovi, kterým se shodou okolností stal Paul Crighton. Čím víc ho ale poznává, tím víc si uvědomuje, jak perfektní manžel by z něj mohl být, kdyby...
1999/9Romance335 C Dokonalý pár?Šarmantní Guy Cooke vypadá na první pohled jako dokonalý muž. Chrissie je z něj okamžitě jako v transu a kupodivu se zdá, že Guy na ni reaguje se stejnou intenzitou.Vypadají jako dokonalý pár. Jenže Chrissie skrývá jisté rodinné tajemství, s nímž se Guy jistě nikdy nesmíří...
2000/2Galerie romance28 U Noc v jeho náručíJako -náctiletá se do něj bezhlavě zamilovala a nabídla mu své tělo i lásku. Jenže o pár let starší Ran ji krutě odmítl a ponížil. O pár let později ho znovu potkává, tentokrát je však rozhodnutá zachovat si od něj chladný odstup. Jenže člověk míní a srdce - to si nedá říct...
2000/3BestSeller5 V ASetkání v PrazeLásky z ČechBeth Russelová, majitelka obchodu se sklem, přijíždí do Prahy, aby si tu vybrala zboží pro vánoční trh. Jako tlumočník se jí nabídne Čechoangličan Alex Andrews, jehož Beth hned v první chvíli okouzlí. Ta se však jeho romantickému svádění brání, neboť se obává, že mu jde jen o to, aby získal zakázku skla pro svoji rodinu.
2000/5BestSeller6 V ATři do počtuJménem láskyKdysi se rozhodla pro profesionální kariéru - a teď chce rodinu. Ale podaří se Verity po všech těch letech přesvědčit Silase, že i když ho kdysi opustila, bude nyní tou nejlepší matkou pro jeho dcerku a tou nejbáječnější ženou pro něj?
2000/6Special31 G COhňostroj láskyLetní lásky 2000Když se Belle neočekávaně setká se svým bývalým manželem Lucem, je z toho trochu vyvedená z míry. Při vzpomínkách najednou dávno uhaslý plamen jejich lásky znovu vzplane a promění se v ohňostroj plný vášně a neutuchající touhy.
2002/4Polibky140 X Snoubenka z hoteluSaskie poprvé nezapůsobí na svého nového šéfa nejšťastnějším způsobem, když se ho pokouší svádět v baru. Splete si ho totiž s přítelem své kamarádky. Andreas, její nový šéf a majitel hotelu, kde Saskie pracuje, ovšem nutně potřebuje dívku, která by dokázala předstírat roli jeho snoubenky, jinak ho dědeček donutí oženit se s bohatou starší sestřenicí. Saskie nemá na vybranou, neboť v případě, že tuto nabídku odmítne, čeká ji propuštění ze zaměstnání.
2002/6Desire494 K Nalezený senAnnie má zvláštní, neuvěřitelně živé sny. Vystupuje v nich neznámý okouzlující muž, s nímž se žádný ze skutečného života nemůže rovnat. Annie pak prožije opravdový šok, když se se svou noční fantazií setká v reálném životě. Že by to bylo volání osudu nebo jasnovidné sny? Ale po první radostné extázi přichází bolest a nejistota. Sny jí vyprávěly o vášni a lásce, o čem ale bude jejich realita?
2002/7Desire499 K Buď pes, nebo jáS Benem, temperamentním anglickým setrem paní Lathanové je spousta starostí. Potřeboval by pořádný výcvik a pevnou ruku, na to však stará paní nestačí. Okouzlující veterinářka Georgia se rozhodne pomoci oběma a pustí se do Benova výcviku. Klacky pod nohy jí hází kmotřenec staré paní - Piers, který odmítá vzít Bena na milost. Jak dlouho však dokáže odolávat oddaným psím očím a půvabu Georgie?
2002/8Desire504 K Zázračná proměnaBohatý a sebejistý Jake Carlise, kterému padne k nohám každá, na kterou si ukáže, stojí před životní výzvou - proměnit zanedbanou a naivní Luciannu v rafinovanou svůdnici! Naučí ji tedy jak se správně oblékat, flirtovat, líbat...a Lucianna je víc než pilnou žákyní. Jake možná ani netuší, že tím prvním, koho uvede v pokušení právě probuzené Luciannino ženství, bude on sám!
2002/9Černá růže14 Q Návrat ztraceného synaPřed mnoha lety zmizel David Crighton své rodině beze stopy. Pokoušeli se ho hledat na Jamajce, ale neuspěli. A přesto právě tady, po boku moudrého kněze, David nachází cestu k sobě samému a rozhodne se vrátit do Anglie.
Před svou rodinou se ale skrývá a rád využije nabídky Honor Jessopové, aby u ní pracoval za stravu a byt. Ta žena má však v sobě cosi, co mu připomíná moudrost a laskavé srdce jeho přítele kněze, a navíc je tak půvabná a milá...
Je však načase, aby se David konečně vrátil ke svým nejbližším!
2002/12Romance525 B Nevěsta z městaSebevědomá londýnská podnikatelka Maggie se vydala do venkovského městečka, aby tam v dražbě koupila domek pro svou babičku. Cestou ji ale překvapil přívalový déšť a Maggie uvízla s autem uprostřed brodu. Ještěže v tu dobu kolem projížděl Finn Gordon, který ji zachránil! Než se oba nadáli, vzplanula mezi nimi láska, o které neměli ani tušení. Ale osud jim připravil řadu nedorozumění a je jen na nich, aby se vzájemně přesvědčili o hloubce svých citů!
2003/3Kolekce1 U Perfektní rodinaTři generace Crightonovy rodiny se sešly v rodinném sídle v Haslewichi na oslavu padesátin bratrů Davida a Jonathona. Ale večírek se zvrhne v urputnou bitvu o moc a dědictví... Z bratrů se stanou největší soupeři a nebojí se použít ty nejhorší zbraně - vytáhnout na světlo rodinné skandály! Jméno a čest rodiny Crightonovy, budované po generace, se pomalu, ale jistě rozpadá.
2003/4Kolekce2 U ADokonalý svůdceZpočátku má svůdná Bobbie ve všem jasno. Musí se pomstít rodině Crightonových za to, co provedli její matce. Jenže když se postupně seznamuje s jednotlivými členy této rodiny, začíná mít pochybnosti. A co teprve když poznává drsně mužného Lukea. To se pak všechny plány na pomstu hroutí jako domeček z karet.
2003/4Kolekce2 U BPerfektní manželNeodolatelná Tulla Richardsová ví moc dobře, že by neměla fantazírovat o svém šéfovi, kterým se shodou okolností stal Paul Crighton. Čím víc ho ale poznává, tím víc si uvědomuje, jak perfektní manžel by z něj mohl být, kdyby...
2003/5Desire Duo550 N BOsudová záměnaWard Hunter v zájmu svého bratra navštívil Annu Trewaynovou, aby objasnil podezřelé finanční transakce. Anna nešťastnou souhrou okolností ztratí paměť a Warda považuje za svého milence. I pro tak zásadového muže je nesmírně těžké odmítnout pozvání tak krásné ženy do domu i do ložnice....
2003/5Kolekce3 U ADokonalý pár?Šarmantní Guy Cooke vypadá na první pohled jako dokonalý muž. Chrissie je z něj okamžitě jako v transu a kupodivu se zdá, že Guy na ni reaguje se stejnou intenzitou. Vypadají jako dokonalý pár, snad až příliš dokonalý, aby to všechno byla pravda. Jenže Chrissie skrývá jisté rodinné tajemství, s nímž se Guy pravděpodobně nikdy nesmíří…
2003/5Kolekce3 U BDokonalý milenecLouisa Crightonová se v mládí zamilovala do nesprávného muže a navíc se do jejího osobního života začal plést její profesor Gareth Simmonds. Teď po letech se s ním znovu setkává, ale nikdy v životě by mu nepřiznala, že již od školy je pro ni tím jediným mužem na světě!
2003/6Kolekce4 U Nenapravitelný hříšníkProminentní právník Max Crighton má všechno: peníze, moc, rodinný život. Ale pro muže, kterého přitahují nebezpečné sexuální hrátky, to je stále málo. Užívá si jedné známosti za druhou, svádí své vděčné klientky a riskuje i za cenu ztráty spokojeného života.
Ale i Maxe jednoho dne opustí štěstí. Je brutálně napaden a na nemocničním lůžku projde hlubokou proměnou. Ale jak dalece mu může jeho žena Maddy věřit? Copak je možné, aby se takový nenapravitelný hříšník změnil?
2003/7Kolekce5 U ADokonalý otecSamantha Millerová překročila třicítku a je stále svobodná a bezdětná. Rozhodne se odjet do Anglie a tam si obstarat manžela! Netuší však, že Liam Connelly, muž, kterého v mládí milovala, opětuje její city, ale sám si je nechce přiznat. Až Samanthin odjezd ho donutí, aby jí vyznal lásku!
2003/7Kolekce5 U BDokonalá nocKatie Crightonová a Sebastian Cooke se viděli pouze párkrát, ale do oka si nepadli. Ona tajně miluje muže své sestry a Sebastian se po nevydařeném manželství nechce vázat. Přesto je k sobě cosi přitahuje... Po jedné společně strávené noci se zdá, že vše je tak, jak má být!
2003/8Desire Duo563 O AJediný muž pro manželstvíDee Lawsonová si jen občas dovolí smutně přemýšlet o tom, co by mohla mít, kdyby se její život vyvíjel jinak. V takových chvílích upřímnosti si přizná, jak by si přála mít dítě a rodinu. Zároveň však také ví, že už je to dávno, kdy od sebe jediného muže pro manželství odehnala…
2003/11Desire574 K Panna a podnikatelJodi Marshová by se studem nejraději propadla do země. Jak je možné, že ona, ředitelka školy a vzor všech ctností, se opila v apartmá tak důležitého podnikatele, jako je Leo Jefferson? A kdyby se jen opila a usnula v jeho posteli! Jodi doufá, že se o jejím nepatřičném chování nikdo nedozví a že se s Leo Jeffersonem už nikdy nepotká...
2004/1Romance583 A ASeznam tajných přáníPo čem ženy toužíJsem jedenapadesátiletá žena, kterou opustil manžel a zanechal mi na krku jen samé dluhy. Terapeutka mi poradila, abych si sestavila seznam věcí, kterých bych chtěla dosáhnout. Splní se mi všechna tato přání? Kdo ví...
2004/1Desire585 L Nesmíš odejítDvaadvacetiletá Imogen Barringtová se vrací do Anglie, aby zrušila manželství, které uzavřela před čtyřmi lety. Chce získat peníze pro jeden dětský domov v Riu. Její manžel Dracco přichází se šokujícím návrhem. Převede na ni milion dolarů, jestli s ním zůstane, a další milion, jestli mu porodí dítě!
2004/1Special64 G ASvatba na vánoceZimní pohádkaJaz žila jen svou prací až do chvíle, kdy se v New Orleansu na první pohled zamilovala do okouzlujícího Američana. Jaké však bylo její zklamání, když Caid si přál, stejně jako její rodiče, aby se stala farmářkou. Jak po ní mohou chtít, aby se vzdala radosti z tvorby? Rozdělí Jaz a Caida jejich neslučitelné názory na život, nebo budou schopni překonat minulost a nalézt štěstí?
2004/5Desire605 L Manželství narubyAlice Walsinghamová se rozhodla nastoupit na nové místo vychovatelky ve slunné Florencii. Její pohledný zaměstnavatel, hrabě Marco Vincenti, jí svěřil do péče půlroční Angelinu, která tragicky přišla o matku. Alice pomalu rozplétá složité rodinné poměry a její osud se zvolna naplňuje. Z lásky k Angelině, ale i panu hraběti je ochotná podstoupit cokoli...
2004/7Desire617 N Dcera pouštěPetra přijela do pouštního království Zuranu, aby navštívila svého dědečka. V rozhovoru jí ale jeden z příbuzných omylem prozradil, že dědeček s ní má své plány - chce ji provdat za šejka Rashida, svého obchodního partnera. Petra usoudila, že jediným způsobem, jak se vyhnout nechtěnému manželství, je pokazit si pověst, aby ji královský nápadník odmítl. K tomu jí měl posloužit krásný místní plejboj Blaize.
2004/7Special71 H Začít znovuOlivia od dětství toužila po lásce a harmonickém rodinném životě. Když potkala Caspara, měla pocit, že se její sen splnil. Přesto však stále vězela v minulosti a užírala se křivdami, které na ní napáchala rodina, aniž by si uvědomila, jak to ničí její manželství.
V domnění, že to její problémy vyřeší, rozhodne se pro rozvod. Jako matka dvou dětí však netuší, do jakých nesnází se tím přivede. Ani v široce rozvětveném klanu Crightonů nenachází podporu, neboť i ostatní prožívají období plné nečekaných problémů. Bude mít konečně její otec David příležitost, aby jí dokázal svoji lásku?
2004/8Desire620 L Noci v pouštiDokud šejk Xavier Al Agir nepoznal nádhernou a vzpurnou Mariellu, byl přesvědčený, že se nikdy neožení a že zůstane sám. Vášnivé vzplanutí ke krásné Angličance ho nepřipraveného zasáhlo zničující silou jako písečná bouře. Jak jí má odolat, uprostřed pouště, v oáze, kde jedinými společníky jsou jejich pradávným rytmem uchvácená srdce?
2005/1Desire646 M Královská svatbaPrinc Luc D´Urbino se potřebuje oženit, a to velmi naléhavě. Jeho středozemní principát se zmítá v politické krizi a pouze královská svatba může tento problém vyřešit! Kde však vzít tak narychlo manželku? Když se jako na zavolanou v paláci objevila mladická princova láska Carrie Broadbentová, princ se rychle rozhodl. Ať chce nebo ne, musí se stát jeho ženou...
2005/4Sladký život1 X Nová šance pro láskuLeon jako nový majitel staré voňavkářské firmy má jasno! Za své peníze získal nejen značku firmy Francine, ale i její slavný parfém Myrha a také služby geniální návrhářky parfémů Sadie. Nebo snad ne? Až příliš pozdě Leon zjistí, že Sadie nebude nikdy dělat takové parfémy, jaké by chtěl on, a recepturu Myrhy že mu v žádném případě neprozradí! Ještě horší ale je, jak se oba navzájem neovladatelně přitahují!
2005/4Kolekce26 U Milostná zápletkaVše, co svobodná matka Tania chce, je nalézt nový domov pro sebe a pro svou desetiletou dceru. Netuší, jak její plány dokáže zkřížit přitažlivý a neústupný James Warren! Nejprve ji totiž obviní z něčeho, co neudělala, a potom se jí začne omlouvat … A to tak sladce, že Tania velmi ráda a velmi rychle zapomene na všechny stíny, které mezi nimi dvěma ležely! Tím spíše, že se její dcera již rozhodla, že Jamese chce za nového tatínka!
2005/5Kolekce27 U Podoby láskyHazard Maine, nový šéfredaktor prestižního časopisu, je přesvědčen, že reportérce Susan k úspěchu dopomohly jen její půvaby, takže jejich vztah rozhodně nepřipomíná procházku růžovou zahradou! A aby potíží nebylo málo, nezkušenou Susan Hazard přímo ďábelsky přitahuje. V žádném případě neměla v plánu se do svého šéfa zamilovat! Proč ale Hazard, který jí neustále opakuje, jak ji nesnáší, nechal přestěhovat její stůl do své kanceláře a udělal z ní svou osobní asistentku?
2005/6Sladký život5 X Spřízněné dušeSuzy by nikdy nenapadlo, že by se mohla zaplést do práce tajných služeb. Ale osudové setkání s plukovníkem Lucasem Soamesem změní běh celého jejího života! Když se Suzy náhodou stane součástí Lucasova tajného poslání, nezbývá drsnému vojákovi nic jiného, než aby ji začal vydávat za svoji milenku. V tajemné luxusní vile na italském pobřeží se jejich naoko hraný vztah začíná poznenáhlu proměňovat ve skutečnou a opravdovou lásku…
2005/6Kolekce28 U MaškarádaChristy Marsdenová, zelenooká rusovláska se skotskou krví v žilách, se v sedmnácti letech zamilovala do Dominika Savagea, svého staršího kamaráda z dětství a velkého vzoru. Když mu však nabídla svou lásku i své tělo, rázně ji odmítl. Toto zranění na duši si s sebou nosila dalších osm let. Nové setkání se starou láskou jen rozjitřilo staré rány… a zasadilo nové. Ještěže Christy může své city skrýt aspoň za vymyšlený poměr s Davidem Galvinem, svým bývalým šéfem, který o ni přitom stále usiluje!
2005/7Sladký život7 X Milenka svého manželaPřed pěti lety se Sean s Katy rozvedl, protože si myslel, že jí nikdy nebude moci dát dítě! A teď nevěří, že čtyřletý Oliver, který jako by mu z oka vypadl, je jeho syn! Co si má Kate počít s bývalým manželem, který je nešťastnou hrou náhod jejím novým šéfem, když se Oliver rozhodl udělat si z něj tatínka, aniž by věděl, že jím Sean je doopravdy? A hlavně… co si má počít s tím, že ji Sean pořád tak přitahuje?
2005/7Kolekce29 U Manžel pro SaruPomůže Saře návrat domů na venkov vystrnadit ze srdce svého bývalého šéfa, povrchního elegána Iana, kterého deset let milovala neopětovanou láskou? Bude na nešťastnou lásku opravdu nejlepším lékem Stuart, drsný a poněkud svérázný venkovan, který koupil usedlost nedaleko domu Sařiných rodičů? A jeho nabídka sňatku… je to jenom soucit, který pociťuje k mladé ženě, nebo je za tím mnohem více? A pokud je to láska, bude mít Sara odvahu uvěřit nějakému muži tak brzy poté, co se v jednom zklamala?
2005/8Kolekce30 U Utajená touhaFrazer Rebecce nikdy neodpustil, že kdysi svedla jeho bratra. Muselo to tak být! Vždyť mu to jeho bratr po všechny ty roky stále znovu a znovu opakoval! Takže se Frazer nikdy nedozvěděl, že se Rebecca vlastně obětovala kvůli němu. Spadnou mu z očí klapky po letech, když ho s Rebeccou osud znovu svede do jednoho domu? Nebo je pletivo lží rozdělilo navždycky?
2005/9Kolekce31 U Návrat ztraceného bratraDokáže Heather překonat odpor vůči svému adoptivnímu bratrovi Kyleovi, na kterého před léty žárlila natolik, že ho vyhnala z jediného domova, jaký kdy poznal? Myslela si, že už nikdy ho nebude chtít vidět! Jenže nikdy, to je opravdu hodně dlouho… Zejména teď, když potřebuje Kyleovu pomoc při záchraně otce, na jehož operaci sama nemá peníze! Teď už Heather ví, že ji Kyle nechtěl připravit o lásku jejích rodičů… Co ale netuší, je to, že jí naopak toužil nabídnout lásku jinou… tu svou! A přestože se s Kylem smířit chce, nikdy by nevěřila, že mu oplátkou za jeho lásku nabídne svou vlastní!
2005/10Kolekce32 U Milostná pastJe to zvláštní past, do které Jenna padla, aniž by věděla jak. Stačilo pár nepředvídatelných okolností a náhle byla donucena hrát snoubenku Simona … Toho Simona, do kterého se před devíti lety zamilovala a kterého - jak překvapeně zjišťuje - nikdy milovat nepřestala. Za to, že se teď ocitla v jeho náručí a obrazně i se zásnubním prstýnkem na ruce, může jenom neuvěřitelná souhra náhod! Anebo že by to bylo jinak?
2005/11Kolekce33 U Okouzlující únosceCassie za tlustými obroučkami brýlí skrývá svou nejistotu a smutek nad tím, že se považuje za ošklivou. Ještě že má alespoň matematické nadání, díky němuž uspěla ve světě mužů - jako návrhářka počítačových her! O to více ji samozřejmě překvapí, když zájem o ni začnou projevovat hned dva atraktivní kolegové z oboru, majitelé dvou konkurenčních firem, Peter a Joel. Může ale Cassie věřit tomu, že se zajímají opravdu o ni, a ne o její firmu? Užuž byla rozhodnuta dát své srdce i ruku Peterovi, když se urostlý a snědý Joel rozhodl získat ji za každou cenu. Doslova za každou!
2005/12Kolekce34 U Ozvěny včerejškaNejsou to šťastné vzpomínky, které v Rosii přežívají posledních patnáct let od jednoho divokého večírku, kterého se téměř proti své vůli zúčastnila… Nejenom, že jí změnil celý život, ale způsobil i to, že Jake, muž, kterého by mohla milovat, jí pohrdá. Nebo by si snad jeho mlčenlivý chlad mohla vykládat i jinak…?
2006/2Sladký život21 X APodivná dohodaVysněná láskaCo si má Harriet počít s všeobecným přesvědčením, že usiluje o lásku svého přítele z dětství Bena? A nejenom, že o tom jsou přesvědčeni její kolegové i Cindi, Benova přítelkyně, takže se jejich vztah začíná hroutit, a především je o tom přesvědčen i okouzlující, bohatý a úspěšný Matt, Harrietin šéf.
Je to právě on, koho Harriet ve skutečnosti miluje…
2006/4Kolekce38 U Cesta ke kariéřeSelina si jako malá prošla peklem, když se v tisku přetřásala aféra její matky, která téměř rozbila manželství známému advokátovi. Když jí matka zemřela a Selinini adoptivní rodiče se později zabili při autonehodě, na úřadě jí omylem přiřkli příjmení po adoptivních rodičích.
Teď jako dospělá nastupuje inkognito jako asistentka u svého vlastního otce. Musí konečně zjistit, jaký vůbec je a zda se o ni někdy zajímal… Její otec ji mile překvapí, zato jeho společník ve firmě Piers ji od první chvíle znepokojuje. Tuší snad, kdo Selina ve skutečnosti je?
2006/6Sladký život29 X Opuštěná v pouštiJako v pohádce z Tisíce a jedné noci by si mohla připadat Katrina! Noci strávené s krásným beduínem v jeho stanu v malebné oáze však příliš pohádkové nejsou. Krásný beduín ji totiž unesl a Katrina je jeho vězněm! I když? I když možná, že všechno je taky docela jinak! A ve skutečnosti je možná zločincem Katrina, protože Xanderovi, svému vězniteli, ukradla srdce?
2006/8Sladký život33 X Nejkrásnější slavnostRicardo Salvatore, mladý a krásný miliardář, vždy pohrdal pokryteckými a vypočítavými ženami. Přesně takovými, za jakou považuje Carly! Takže Ricardo necítí sebemenší výčitky svědomí, když se rozhodne společnost, kterou Carly řídí, odkoupit a ji samotnou propustit. I přesto, jak je mu Carly protivná jako člověk, nezastírá si sám pro sebe, jak ho přitahuje jako žena. A nevidí důvod, proč nespojit příjemné s užitečným!
2006/9Kolekce43 U Muž na víkendJedna smutná zkušenost dokázala Kelly naprosto znechutit všechny muže. Teď ale naléhavě nějakého potřebuje, aby ji ochránil přes dotěrným manželem její nejlepší přítelkyně. Kde ho ale vzít? Nejlepší asi bude zajít do agentury, která zajišťuje pro dámy mužský doprovod.
Dobrý nápad, ale proč jí poslali právě Jakea Fieldinga? Přesně takového muže, jakých se Kelly obává nejvíce?
2007/1Sladký život43 X Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů – bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod, to nejpodstatnější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si ale Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že pro Silase, jejího milovaného manžela, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… Láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!
2007/3Sladký život47 X Mezi celebritamiLucyině firmě hrozí bankrot. Rozvedená mladá žena vězí až po uši v dluzích a její firma se kvůli jejímu exmanželovi a jeho zločineckým kumpánům pokládá. Když proto Lucy dostane nabídku k sňatku od bohatého a nepřístupného Marcuse, váhavě ji přijme. Lucy sice Marcuse miluje, on ji ale považuje pouze za ideální manželku… Nebo že by snad i on podlehl lásce?
2007/3Kolekce49 U Hra o dědictvíMelanie Fodenová zažije překvapení – v závěti jí neznámého člověka je jmenována jako jediný dědic jeho majetku i rodinného domku na venkově. Po krátkém váhání dědictví přijme, neboť pobyt na venkově pro ni může znamenat únik z nevydařeného vztahu.
Jednoho dne se u ní objeví mladý muž ze sousedství, který se představí jako soukromý detektiv Luke, ovšem brzy se ukáže, že je manuálně zručný a je ochoten Melanii pomáhat s renovací domku. Melanie ale záhy zjistí, že kolem Luka je podezřele mnoho záhad…
2007/6Sladký život53 X Prázdniny v ItáliiJe to zvláštní náhoda, která svede dohromady krásného a bohatého Lorenza, jenž nutně potřebuje manželku, aby nepřišel o zděděné rodinné sídlo, a Angličanku Jodii, kterou právě opustil snoubenec. Jodie původně chtěla v Itálii strávit jenom prázdniny, během nichž by si léčila zlomené srdce. Po Lorenzově nabídce se rozhodne si je prodloužit na celý rok!
2007/9Kolekce55 U Síla cituBrzy po svatbě dostala Campion Robertsová tvrdou lekci – muž, jehož milovala z celého srdce, jí řekl, že si ji vzal jen pro peníze jejího otce. Literární agent z nakladatelství, pro které píše svou novou knihu, jí teď vytýká, že její postavy jsou bez života, a nutí ji, aby rukopis přepsala. Jak ale může psát o něčem, co sama nikdy nezažila? A opravdu se Guy French, světák a každým coulem městský člověk, obtěžuje za ní z Londýna až do zapadlé chalupy ve Walesu, kam se uchýlila, aby měla na práci klid, jen proto, aby dohlédl, že knihu odevzdá v termínu?
2007/10Sladký život61 X Princ pouštěJedna jediná horká noc strávená v zaránském království zanechala v půvabné Angličance Gwyneth pochybnosti a nepokojný žár: opravdu ji strávila ve společnosti úplně cizího muže? Opravdu s ním prožila divoké uspokojení? A to netuší, že oním mužem byl sám panovník šejk Tárik bin Salad… Ví ale, že nechce, aby vše skončilo jedinou nocí!
2008/2Bestsellers3 J Návrat ztraceného synaPřed mnoha lety zmizel David Crighton své rodině beze stop. Pokoušeli se ho hledat na Jamajce, ale neuspěli. A přesto právě tady, po boku moudrého kněze, David nachází cestu k sobě samému a rozhodne se vrátit do Anglie. Před svou rodinou se ale skrývá a rád využije nabídky Honor Jessopové, aby u ní pracoval za stravu a byt. Ta žena má však v sobě cosi, co mu připomíná moudrost a laskavé srdce jeho přítele kněze, a navíc je tak půvabná a milá… Je však načase, aby se David konečně vrátil ke svým nejbližším!
2008/2Sladký život69 X Žena pro šejkaHledat si manželku jenom z povinnosti, to nemůže dělat dobrotu! A hledat ji z povinnosti pro bratra, to už může být úplná katastrofa! A přesto se mladý šejk Drax rozhodne, že pro svého bratra a spoluvládce Verea musí manželku najít co nejdříve. Závisí na tom totiž osud jejich země! Angličanka Sadie se jeví jako ideální kandidátka na manželku… až na to, že o ni Vere nemá zájem. Zato však přitahuje Draxe!
2008/4Královská dynastie1 M Královské pokušeníEmily miluje Marca Fierezzu, ale nemá tušení, že je to princ a následník trůnu. Když odhalí pravdu, je zničená, protože jí došla skutečnost, že Marco ji vždy považoval za pouhou milenku a ve své budoucnosti s ní nepočítal. Choroba starého krále urychlila běh věcí a nastal čas, aby Marco žádal své právoplatné dědictví - trůn ostrova Niroli. Jak se ale budoucí král zachová, až zjistí, že je jeho milenka těhotná?
2008/6Sladký život81 X Setkání v Saint TropezSetkali se v Saint Tropez… Sedmnáctiletá naivní Angličanka Sasha a o pár let starší krásný sardinský milionář Gabriel. Setkali se a jejich cesty se spojily. Jenže každý z nich od té společné cesty čekal něco jiného… Uplynulo deset let a setkali se znovu. Gabriel má potřebu se Sashe pomstít. A Sasha zoufale potřebuje, aby se muž, který ji stále přitahuje, nedozvěděl, k čemu tenkrát před lety došlo…
2008/11Královská dynastie8 M Princ z pouštěStarý král Giorgio konečně našel vhodného a důstojného následníka trůnu. Po čtyřiceti letech zjistil, že má syna, o němž dosud neměl ani ponětí. Byl jím hrdý šejk Kadir, který souhlasil s dohodnutým sňatkem s ženou z vážené nirolské rodiny. Šejk i jeho nastávající manželka Natalia měli na mysli především blaho Niroli, když souhlasili se sňatkem. Věřili, že společný cíl a vzájemná úcta budou zárukou dobrého vztahu. Ani jeden nepředpokládal, že se dostanou do vleku tak silných emocí, jako jsou nenávist, strach, žárlivost a láska. Ještě že mladému královskému páru na cestu svítila šťastná hvězda…

Poslední díl Královské dynastie
2008/12Sladký život105 X Španělský hradNa svatbě své matky s ropným magnátem se mladá bankéřka Tilly musí ze společenských důvodů prokázat platným snoubencem. Tilly však netuší, že Silas, kterého si najala, aby jí snoubence zahrál, ve skutečnosti není nezaměstnaný herec, ale novinář, který potřebuje informace z kruhů ropné smetánky. Netuší ani, zda falešný snoubenec nebude nakonec ten pravý…
2009/1Sladký život109 X Arabský panovníkCity šejka Verea se vždy skrývaly pod chladným zevnějškem. Stačilo ale letmé setkání s neznámou ženou na hotelové chodbě, a dlouho potlačovaná touha po lásce znenadání vytryskla jako pramen uprostřed vyprahlé země! Pro mladou anglickou kartografku Samanthu, která pracuje na projektu vytyčení nových hranic mezi třemi pouštními státy, je setkání s krásným šejkem osudné… Jak moc, to ale nemůže sama ani tušit!
2009/7Romance se šejkem8 N Dcera pouštěPetra přijela do pouštního království Zuranu, aby navštívila svého dědečka. V rozhovoru jí ale jeden příbuzný omylem prozradil, že dědeček s ní má své plány - chce ji provdat za šejka Rashida, svého obchodního partnera. Petra usoudila, že jediný způsob, jak se vyhnout nechtěnému manželství, je pokazit si pověst, aby ji královský nápadník odmítl. K tomu jí měl posloužit krásný místní plejboj Blaize.
(2.vydání)
2009/9Romance se šejkem12 N Noci v pouštiDokud šejk Xavier Al Agir nepoznal nádhernou a vzpurnou Mariellu, byl přesvědčený, že se nikdy neožení a že zůstane sám. Vášnivé vzplanutí ke krásné Angličance ho nepřipraveného zasáhlo zničující silou jako písečná bouře. Jak jí má odolat, uprostřed pouště, v oáze, kde jedinými společníky jim jsou jejich pradávným rytmem uchvácená srdce?

(2. vydání)
2009/12Special146 G ANoc prvního polibkuAž zavoní purpuraKdyž Marianne Brownová poprvé překročila práh usedlosti zámožného továrníka, nesla s sebou tajemství. Jenže i pohledný vdovec má své záhadné břemeno minulosti. Svede ty dva dohromady budoucnost?
2010/1Sladký život157 X V indickém paláciSyn maháradži Jay si pro svůj nový projekt najal interiérovou návrhářku, fascinující Angličanku Keiru. Ženu, která ho přitahuje a současně odpuzuje. Přitahuje svou krásou a talentem a odpuzuje jakýmsi tajemstvím… Proč je chvílemi plná té nejdivočejší vášně, a potom zase chladná jako led? Hraje s ním snad nějakou hru? Pokud ano, Jay je zvyklý všechny své hry vyhrávat!

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
2010/4Hvězdy romance5 F Plody pomstyAlexis Stefanides žije podle přísných zákonů rodinné cti. Když pojme podezření, že byla jeho sestra zneuctěna, je rozhodnut se nemilosrdně pomstít a Sienna se stává jeho nevinnou obětí. Alexis se však po svém krutém činu dozvídá, že se zmýlil, ale to už je Sienna jeho ženou. Měl sňatek s ní jen utišit Alexisovo špatné svědomí? Vždyť o lásce přece nikdy nepadlo ani slovo…
2010/6Sladký život177 X Dynastie ze SicílieSyn sicilského knížete Rocco je neústupný: Angličanka Julie musí na jeho příkaz přijet i s malým Joshem na Sicílii, kde se její syn stane právoplatným členem starobylého rodu Leopardiů! Zpočátku si Rocco myslel, že Julii jde jen o peníze, jenže její nevinnost je odzbrojující. Když se prokáže, že Julie je ve skutečnosti jen chlapcovou tetou, smyslný Sicilan změní pravidla hry. Má totiž hned několik důvodů, aby tuto nezkušenou ženu podržel ve svém zajetí - a poté učinil svou ženou!
2010/7Hvězdy romance8 F Seznam přáníPřestože se Hana Maitlandová narodila v rodině vesnického vikáře, rozhodně nehodlala svůj život zasvětit Bohu. Od mládí toužila být úspěšná a budování kariéry podřídila celý svůj život. Muži ji nezajímali, dokud nepotkala krásného neznámého, kterého nemohla dostat z hlavy.
Bohužel když nastoupila na nové místo viceprezidentky ve firmě úspěšného finančníka Silase Jeffreyse, které znamenalo naplnění jejích snů, zjistila zdrcující skutečnost. Tajemný neznámý je jejím novým šéfem. Dá Hana přednost kariéře, nebo začne bojovat o Silasovu lásku?
2010/7Sladký život181 X Se Sicilanem v nebiDivoška, která se chtěla vždycky poměřovat se svými bratry! Taková byla Leonora. A mužská byla i profese, kterou se chtěla živit. Toužila stát se pilotkou v soukromých aeroliniích Avanti.
To Alessandro dával přednost vždy ženštějším ženám. Když ale jednou v kabině svého letadla objevil Leonoru, nebyl si tím už zdaleka tak jistý. A těch několik dní, kdy Leonora musela na středověkém sicilském hradu předstírat, že je jeho milenka, změnilo vše pro ně oba!
Kniha úzce navazuje na titul Sicilská dynastie, který vyšel v červnu.)
2010/10Hvězdy romance11 F Milenec na jednu nocV osmnácti letech se Nicola chtěla pomstít muži, do něhož byla zamilovaná, a on o ní prohlásil, že je nudná a nemá žádný sex-appeal. Aby mu dokázala opak, na večírku se opije a svádí neznámého muže, u něhož se druhý den probudí a nic si nepamatuje. Když jí muž naznačí, že se s ním vyspala, uteče a od té doby žije ve výčitkách svědomí a všechny potenciální nápadníky si drží od těla.
Do firmy, kde Nicola pracuje, přichází po letech nový majitel a Nicole je jasné, že ji čekají velké problémy …
2011/1Sladký život205 X Útěk na SicíliiPovinnost! To je zákon, kterým se Falcon, nejstarší syn sicilského knížete Leopardiho, vždy řídil. A pokud jeho rodina někomu ublížila – tak jako jeho nevlastní bratr mladé Angličance Annii –, je jeho povinností křivdu odčinit. Za každou cenu! A pokud Annii jeho bratr připravil o schopnost se těšit z krás, tak jak je život nabízí, musí ji to on znovu naučit! A ochránit ji před tím, co by jí mohlo ublížit…
I kdyby to měl být on sám!
2011/3Special na přání164 H BMezi celebritamiProvdáš se za mě?Lucyině firmě hrozí bankrot. Když proto Lucy dostane nabídku k sňatku od bohatého a nepřístupného Marcuse, váhavě ji přijme. Vždy totiž Marcuse obdivovala a milovala, a navíc, je tak těžké odolat jeho vášnivému milování…
2011/8Special na přání174 H BNejkrásnější slavnostKdo vlastně jsi?Ricardo Salvatore, mladý a krásný miliardář, vždy pohrdal pokryteckými a vypočítavými ženami. Přesně takovými, za jakou považuje Carly! Takže Ricardo necítí sebemenší výčitky svědomí, když se rozhodne společnost, kterou Carly řídí, odkoupit a ji samotnou propustit. I přesto, jak je mu Carly nesympatická jako člověk, nezastírá si sám pro sebe, jak ho přitahuje jako žena!
2011/9Romány6 R2 ASíla cituPostranní úmyslyMuž, jehož Champion milovala celým srdcem, jí krátce po svatbě řekl, že si ji vzal jen pro peníze! A navíc se jí nedaří ani pracovně. Literární agent jí vyčítá, že postavy z její nové knihy jsou bez života, a nutí ji celý rukopis přepsat. A do toho všeho přichází do její samoty ve Walesu tajemný muž. Guy - světák a elegán. Prý proto, aby dohlédl na to, že knihu odevzdá v termínu…
2011/9Romány6 R2 BCesta ke kariéřePostranní úmyslySelinina matka se stala nechvalně známou postavou propíranou bulvárním tiskem, o otci až do dospělosti Selina nic nevěděla. Teď se rozhodla to napravit – nastoupila inkognito k otci do firmy jako jeho asistentka. Proto, aby otce poznala, aby zjistila, zda o ni měl kdy vůbec zájem… Kromě otce ale poznala ještě i jeho společníka Pierse. Muže, který ji od počátku znepokojoval. Muže, který ji od počátku vzrušoval…
2011/9Sladký život221 X Vladařova manželkaŽe by byla Ionanthe povinná stát se novou manželkou Maxe, vládce ostrovního státu Fortenegro, bylo šílené! Šílené, ale současně odpovídající podivným zákonům a zvyklostem knížectví, kde jako by se čas zastavil… Ionanthe i Max touží po tom, aby jejich vlast tíživé dědictví starých pořádků překonala, a cestu k tomu vidí v tom, že prastarý zákon, který je nutí, aby uzavřeli manželství, respektovali. Jedna věc je ale zákon a manželství z povinnosti, jiná pak vášeň!
2011/11Sladký život225 X Soluňský příběhŽe bude Lizzie stejná jako všechny ostatní ženy - chamtivá, sobecká a povrchní -, si pomyslel Ilios, jakmile ji poprvé spatřil…
To, že je ten uhrančivý Řek zcela jiný než všichni muži, s nimiž se kdy střetla, pochopila Lizzie, když ho poprvé uviděla.
Byli jako den a noc - temný řecký miliardář, který nevěřil nikomu, a zářivě jasná anglická architektka, která ve všem a ve všech chtěla nacházet jen to dobré. A stejně jako jsou den a noc svým opakem, a nemohou bez sebe být, brzy bez sebe nedokázali být ani ti dva.
I když se tomu bránili…
2012/1Sladký život229 X Magická FlorencieVévodu Raphaela Angličanka Charlotte v žádném případě nenadchla. Byla tak fádní, nudná a špatně oblečená, tak neženská…! Především měla ale provést rekonstrukci zahrady, již jeho předci věnovali Florencii. A se způsobem, jak to Charlotte chtěla udělat, vznešený aristokrat rozhodně souhlasit nemohl!
2012/2Romány9 R ANečekaný návratPřed lety David Crighton zmizel - opustil svou rodinu, krásný domov, svou kariéru a utekl před skandály, které se na něj valily jako lavina. Dlouho hledal po boku moudrého kněze cestu k sobě samému a až teď se rozhodl, že se musí vrátit zpátky do Anglie. Ale jak ho jeho rodina přijme? Mohou mu vůbec odpustit jeho prohřešky?
Na své cestě domů potkává Honor, odvážnou dívku, jejíž moudrost a laskavé srdce pomalu boří hradby, které si kolem sebe vybudoval. Ale David jí neprozradil svou pravou identitu, dál skrývá své temné tajemství minulosti. A když Honor odhalí tu šokující pravdu, kým vlastně David je, není už cesty zpátky…
2012/2Sladký život231 X Ostrovanova láskaFotografie černovlasých dvojčat Sanderovi, nekorunovanému vládci krásného ostrova, vyrazila dech. Nezachoval se tenkrát k té mladičké Angličance, Ruby, tak, aby na to byl hrdý… I když byla tak proradná… Ale přesto všechno je to matka jeho synů, o nichž neměl ani tušení! Synů, kteří přece musejí vyrůstat na ostrově svého otce, v jeho péči! A pokud k tomu bude muset Sander vzít na milost i Ruby… Nedá se nic dělat!
2012/4Romány11 R AZačít znovuOlivia vždy toužila po lásce, štěstí a harmonické rodině. Když potkala Caspara, měla pocit, že se její sen splnil. Avšak křivd z dětství, které na ní napáchala její rodina, se nedokázala zbavit a dala všanc jedinou věc, které si vážila na světě nejvíce – své manželství.
Sama se dvěma dětmi a s rozumem v koncích Olivia zoufale potřebuje pomoc. A ta přichází nečekaně a navíc od člověka, jehož před lety zavrhla – od otce, Davida Crightona. Může si Olivia dovolit odmítnout ho?
2012/6Sladký život239 X Cesta se šéfemNafoukaný a samolibý mizera! Stačilo, aby Giselle spatřila v garážích toho muže za volantem jeho nablýskaného auta jenom na pár vteřin, a bylo jí vše jasné.
I Saulovi bylo okamžitě jasné, co si má o té ženě, která mu před nosem vyfoukla poslední parkovací místo, myslet.
A najednou se ze Saula stal nový Gisellin šéf, který měl možnost rozhodovat o její budoucnosti. A hodlal si tu příležitost využít do sytosti… Jenže zničehonic si uvědomil, že ji vlastně trestat nechce. A Giselle až na zahraniční cestě s novým šéfem došlo, že její život bude už navždy jiný!
2012/7Sladký život241 X Vdaná za aristokrataManželské štěstí Saula a Giselle, jeho bývalé zaměstnankyně, nekalí vůbec nic. Jsou pro sebe navzájem stvoření, rozumějí si i beze slov. A to i v tom nejpodstatnějším – oba trvají na tom, že jejich manželství zůstane navždy bezdětné!
Jenže co si počít, když se ze Saula znenadání stane vládce velkovévodství Arezzio? A když jeho poddaní očekávají, že jejich nový panovník bude mít dědice…
Jak se s těmito očekáváními vyrovná Giselle, která skrývá temné tajemství?
2012/8Zlatá kolekce8 U Nevěsta z městaSebevědomá londýnská podnikatelka Maggie se vydala do venkovského městečka, aby tam v dražbě koupila domek pro svou babičku. Cestou ji ale překvapil přívalový déšť a ona uvízla s autem uprostřed brodu. Ještě že v tu dobu kolem projížděl Finn Gordon, který ji zachránil! Než se oba nadáli, vzplanula mezi nimi láska. Ale osud jim připravil řadu nedorozumění a je jen na nich, aby se vzájemně přesvědčili o hloubce svých citů!
2012/9Zlatá kolekce9 U Zázračná proměnaBohatý a sebejistý Jake Carlisle, kterému padne k nohám každá, na kterou si ukáže, stojí před lákavou výzvou - proměnit nevýraznou a nesmělou Luciannu v rafinovanou svůdnici! Naučí ji tedy jak se oblékat, líčit, flirtovat a líbat … a Lucianna je víc než pilnou žákyní. Jak možná ani netuší, že tím prvním, koho uvede v pokušení Luciannino právě probuzené ženství, bude on sám!
2012/10Zlatá kolekce10 U Španělské létoKdyž Felicity zamířila do Granady, bylo to něco jako návrat domů - přestože ve Španělsku nikdy nebyla! Žila zde ale její matka, která s dítětem pod srdcem musela odejít z rodiny, u níž pracovala. A chlapec, o něhož se tehdy před lety Felicityina matka starala, dnes vévoda Vidal, čekal na Felicity na letišti… Chladný a nepřístupný, stejný jako před šesti roky, kdy ji a svou bývalou chůvu v Anglii navštívil. A kdy se ona do něj zamilovala… A kdy on jí opovrhl za něco, co nespáchala!
Pro Vidala bylo setkání s Felicity o to bolestnější, že ho přitahovala stejně jako ta šestnáctiletá dívenka, do níž se v Anglii před šesti roky zamiloval. Jenže byla-li už tenkrát zkažená, těžko může uvěřit, že se od té doby změnila!
2012/12Zlatá kolekce12 U Svět plný pozlátkaKdo je vlastně tajemná Lily - extravagantní módní fotografka, nebo archivářka historických památek? Marco, který ji doprovází po italských architektonických skvostech, je na vážkách: na jednu stranu Lily pohrdá, na druhou ho tahle krásná žena přitahuje.
Když však Lily dostihne její minulost a potřebuje ochranu, Marco nezaváhá ani na chvíli. Konečně může vášeň, kterou až doposud skrýval, nechat naplno rozhořet…
2013/1Zlatá kolekce13 U Dívka na jednu nocJodi by se studem nejraději propadla do země! Jak se mohlo stát, že ona, ředitelka školy a vzor všech ctností, skončila v apartmá tak významného podnikatele, jako je Leo Jefferson? Jedno mu však rozhodně nemůže upřít: tenhle přitažlivý muž umí být pěkně vášnivý! Jodi doufá, že se o jejím nepatřičném chování nikdo nedozví a že se s ním už nikdy nepotká…
2013/2Zlatá kolekce14 U Osudová záměnaPrvním člověkem, kterého Anna spatřila, když se probrala z kómatu v nemocnici, byl Ward Hunter. Přitahoval ji tak silně, že byla přesvědčená, že musel být jejím milencem! Ward ji však navštívil z úplně jiného důvodu: aby objasnil podezřelé finanční transakce, které směřovaly právě k Anně. Její kouzlo je natolik silné, že i sám Ward začíná pochybovat, že by právě ona mohla být ženou, která okradla jeho bratra. I pro tak zásadového muže, jako je Ward, je nesmírně těžké odmítnout pozvání této krásky do domu i do ložnice…
2013/3Zlatá kolekce15 U Vytoužená cenaVasilij Demidov je Kirylovým sokem, který mu brání uzavřít obchod století. Naštěstí pro Kiryla má jeho jinak bezúhonný rival jedno zranitelné místo: svou mladší sestru Alenu… Plán je tedy jednoduchý: svést tuhle svůdnou a atraktivní dívku, a jakmile bude smlouva podepsána, nechat ji se zlomeným srdcem odejít!
Alenu Kiryl přitahuje od první chvíle. I když tuší, že s ní tenhle pohledný milionář nehraje čestnou hru, rozhodne se získat si jeho srdce. A výlet do Petrohradu, Alenina rodného města, je k tomu tou nejlepší příležitostí!
2013/4Zlatá kolekce16 U Jediný muž pro manželstvíDee potkala Huga na univerzitě a zamilovala se do něj. Osud jim však nepřál a po studiích se jejich cesty rozešly. Myslela si, že kariéra jí bude stačit k tomu, aby byla šťastná. Teď lituje, že se vzdala šance vdát se, mít děti a rodinu… Zvlášť, když se v městečku znovu objevil Hugo.
Jejich vzájemná přitažlivost je ještě silnější než před lety. Je tedy možnost, že by mohli začít nový život? Nejdřív musí ale Dee najít odvahu odhalit Hugovi tajemství, které před ním tak dlouho skrývá!
2013/5Zlatá kolekce17 U Spřízněné dušeSuzy by nikdy nenapadlo, že by se mohla zaplést do práce tajných služeb. Ale osudové setkání s plukovníkem Lucasem Soamesem změní běh celého jejího života! Když se Suzy náhodou stane součástí Lucasova tajného poslání, nezbývá drsnému vojákovi nic jiného, než aby ji začal vydávat za svoji milenku. V tajemné luxusní vile na italském pobřeží se jejich naoko hraný vztah začíná poznenáhlu proměňovat ve skutečnou a opravdovou lásku…
2013/6Zlatá kolekce18 U Výhra na celý životLaura je jediná vhodná kandidátka na osobní asistentku, a tak ruskému magnátu Vasiliji Děmidovovi nezbývá nic jiného než ji přijmout. Je však až příliš podezíravý, než aby důvěřoval ženě - zvláště s tak pochybnou pověstí.
Laura práci nutně potřebuje a ví, že musí na svého chladného a nevlídného šéfa nějak zapůsobit. Avšak neděsí ji jeho bezohlednost a rezervovanost, ale spíš to, jak ji přitahuje! A když se ocitne ve velkém nebezpečí, zjišťuje, že je Vasilijovi vydána na milost a nemilost.
2013/7Zlatá kolekce19 U Královská svatbaPrinc Luc D´Urbino se potřebuje oženit, a to velmi naléhavě. Jeho středomořský principát se zmítá v politické krizi a pouze královská svatba může tento problém vyřešit! Kde však vzít tak narychlo nevěstu?
Carrie před lety strávila jedinou vášnivou noc s Lucem, aniž by věděla, kdo doopravdy je. Není divu, že je překvapená, když se u ní teď Luc objeví a dožaduje se, aby se stala jeho ženou. Pod výhrůžkami, že odhalí její rodinné tajemství a zničí pověst celé její rodiny, je Carrie donucena s jeho návrhem souhlasit. Ať chce nebo ne, musí za ním stát v dobrém i zlém, stát mu po boku jako jeho milující princezna…
2013/8Zlatá kolekce20 U Nejkrásnější slavnostRicardo Salvatore, mladý a krásný miliardář, vždy pohrdal pokryteckými a vypočítavými ženami. Přesně takovými, za jakou považuje Carly! Takže Ricardo necítí sebemenší výčitky svědomí, když se rozhodne společnost, kterou Carly řídí, odkoupit a ji samotnou propustit. I přesto, jak je mu Carly protivná jako člověk, nezastírá si sám pro sebe, jak ho přitahuje jako žena. A nevidí důvod, proč nespojit příjemné s užitečným!
2013/9Zlatá kolekce21 U Dávný prohřešekLouise se po letech vrací na Sicílii, aby splnila přání milovaných prarodičů. Bohužel to znamená opět navštívit místo, na které má ty nejhorší vzpomínky, a setkat se s vévodou Falconarim.
Caesar, vévoda Falconari, nemůže uvěřit, že Louise je tatáž mladá žena, která mu kdysi dokázala rozehřát krev a téměř mu zničila pověst. Přesto si uvědomuje, že je stále schopná probudit v něm vášeň.
Když zjistí, že je otcem jejího syna, rozhodne se donutit Louise ke sňatku. Bude jejich manželství skutečně jen z donucení, nebo si konečně oba přiznají, že celých deset let po sobě toužili?
2013/10Zlatá kolekce22 U Opuštěná v pouštiJako v pohádce z Tisíce a jedné noci by si mohla připadat Katrina! Noci strávené s krásným beduínem v jeho stanu v malebné oáze však příliš pohádkové nejsou. Krásný beduín ji totiž unesl a Katrina je jeho vězněm! I když? I když možná, že všechno je taky docela jinak! A ve skutečnosti je možná zločincem Katrina, protože Xanderovi, svému vězniteli, ukradla srdce?
2013/11Zlatá kolekce23 U Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů - bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod. Avšak to nejdůležitější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že Silasovi, jejímu milovanému manželovi, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… I když láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!
2013/12Zlatá kolekce24 U ASeznam tajných přáníJe mi jednapadesát, právě mě opustil manžel kvůli mladé blonďaté modelce a na krku mi po něm zbyly jen samé dluhy. Terapeutka mi poradila, abych si sestavila seznam přání, jenže posuďte samy – můžou se mi vůbec splnit?
1) naučit se salsu
2) spálit všechny věci po manželovi
3) mít nového přitažlivého souseda, do kterého bych se bláznivě zamilovala…
2013/12Zlatá kolekce24 U BPodivná dohodaCo si má Harrier počít s všeobecným přesvědčením, že usiluje o lásku svého přítele z dětství Bena? A nejenom, že o tom jsou přesvědčeni její kolegové i Cindi, Benova přítelkyně, takže se jejich vztah začíná hroutit, a především je o tom přesvědčen i okouzlující, bohatý a úspěšný Matt, Harrietin šéf.
2014/6Special na přání241 G APrázdniny v ItáliiJe to zvláštní náhoda, která svede dohromady krásného a bohatého Lorenza, jenž nutně potřebuje manželku, aby nepřišel o zděděné rodinné sídlo, a Angličanku Jodii, kterou právě opustil snoubenec. Jodie původně chtěla v Itálii strávit jenom prázdniny, během nichž by si léčila zlomené srdce. Po Lorenzově nabídce se rozhodne prodloužit si je na celý rok!
2017/4Special na přání309 G AMagická FlorencieVévodu Raphaela Angličanka Charlotte v žádném případě nenadchla. Byla tak fádní, nudná a špatně oblečená, tak neženská…! Především měla ale provést rekonstrukci zahrady, již jeho předci věnovali Florencii. A se způsobem, jak to Charlotte chtěla udělat, vznešený aristokrat rozhodně souhlasit nemohl!
2019/9Special na přání367 G AV indickém paláciSyn maháradži Jay si pro svůj nový projekt najal interiérovou návrhářku, fascinující Angličanku Keiru. Ženu, která ho přitahuje a současně odpuzuje. Přitahuje svou krásou a talentem a odpuzuje jakýmsi tajemstvím? Proč je chvílemi plná té nejžhavější vášně a potom zase chladná jako led? Hraje s ním snad nějakou hru? Pokud ano, Jay je zvyklý všechny své hry vyhrávat!
2020/11Special na přání395 G BŠpanělský hradNa svatbě své matky s ropným magnátem se mladá bankéřka Tilly musí ze společenských důvodů prokázat platným snoubencem. Tilly však netuší, že Silas, kterého si najala, aby jí snoubence zahrál, ve skutečnosti není nezaměstnaný herec, ale novinář, který potřebuje informace z kruhů ropné smetánky. Netuší ani, zda falešný snoubenec nebude nakonec ten pravý…
2021/2Special na přání402 H ASoluňský příběhByli jako den a noc - temný řecký miliardář, který nevěřil nikomu, a zářivě jasná anglická architektka, která ve všem a ve všech chtěla nacházet jen to dobré. A stejně jako jsou den a noc svým opakem, a nemohou bez sebe být, brzy bez sebe nedokázali být ani ti dva.
I když se tomu bránili…
2021/5Special na přání408 H AOstrovanova láskaFotografie černovlasých dvojčat Sanderovi, nekorunovanému vládci krásného ostrova, vyrazila dech. Nezachoval se tenkrát k té mladičké Angličance, Ruby, tak, aby na to byl hrdý? I když byla tak proradná? Ale přesto všechno je to matka jeho synů, o nichž neměl ani tušení! Synů, kteří přece musejí vyrůstat na ostrově svého otce, v jeho péči! A pokud k tomu bude muset Sander vzít na milost i Ruby… Nedá se nic dělat!
Až na to, že Ruby je úplně jiná, než jakou si ji pamatoval. Nebo pamatovat chtěl…
2021/8Special na přání413 G ASetkání v Saint TropezSedmnáctiletá naivní Angličanka Sasha a o pár let starší sardinský milionář Gabriel se setkali v Saint Tropez a jejich cesty se spojily. Jenže každý z nich od té společné cesty čekal něco jiného… Uplynulo deset let a setkali se znovu. Gabriel má potřebu se Sashe pomstít. A Sasha zoufale potřebuje, aby se muž, který ji stále přitahuje, nedozvěděl, k čemu tenkrát před lety došlo…

Počet zobrazených záznamů: 118

Na seznam autorek začínajících na Jo

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 19425
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.08.2021, 15:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace