Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2023

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2023


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance618 W Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Půlnoční skandálPo svém naprosto neúspěšném společenském debutu se půvabná lady Daisy Patterdaleová s úlevou vrátí domů a hledá útočiště v knihovně mezi svými knihami. Tam však klid nenalezne, a proto se vypraví na ostrov uprostřed jezera. Setká se tam s kamarádem z dětství, kapitánem Benem Flindersem, novopečeným hrabětem z Bramhallu, z něhož si jeho přátelé vystřelili a schovali mu oblečení. Jejich skandální střetnutí má závažné následky a oba zavede rovnou k oltáři. I přes odpor lady Daisy k manželství ji začíná charismatický Ben přitahovat. Jen kdyby k ní cítil víc než jen povinnost…
Historická romance619 Z Louise Allenová (Allen, Louise)Netradiční přátelstvíLord Henry Cary se na plese londýnské smetánky náhodně seznámil s velmi nekonformní mladou dámou Melissou Tavernerovou. Oba se v tu samou chvíli snažili zachránit čest nevinné dívky, jež se nerozvážně dostala do spárů hamižného ničemy. Lorda Henryho velmi zaujala Melissina upřímnost a inteligence a jako začínající diplomat ocenil i její pohotové rozhodování a odvahu. A ještě ke všemu tato nezávislá mladá spisovatelka měla smysl pro humor! Není divu, že se z nich stali dobří přátelé. Avšak pokrytecká londýnská společnost blízké přátelství mezi mužem a ženou nebyla ochotna tolerovat. Jejich vztah se stal hrozbou pro Henryho slibnou diplomatickou kariéru, a tak se Melissa rozhodla, že ho požádá, aby si ji vzal!
Sladký život515 X Louise Fullerová (Fuller, Louise)Playboy pod stromečekByl to jenom rozmazlený malý bohatý kluk v mužském těle… Aspoň tak Santa viděla Louise, tedy vévodu Albemarla.
Louis si nepamatoval, že by byl fascinovaný nějakou ženou tak, že by ji viděl všude! A hlavně: ženy od něj obvykle po prvním polibku neutíkaly. Jenže přesně to Santa udělala!
Přestože byli jako oheň a led, najednou se spolu ocitli na titulních stránkách bulvárů. A tak jí Louis řekl: „Chceš, aby ty titulky zmizely ze světa, Santo? Tak si mě vezmi.“
A ona si ho vzala…
Sladký život516 Y Jackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Její jediná vzpouraJeho bratr si ji nezasloužil. On ano!
A tak když tu noc vklouzla Lia do Rafaelovy postele, vzal si ji. Vzal si ji, protože ji potřeboval a protože ona potřebovala jeho.
Jenže se to nemělo stát! Lia měla stanout před oltářem s jeho bratrem, následníkem trůnu, a stát se královnou. Ne s Rafaelem Navarrem, španělským bastardem! Jenže teď čekala jeho dítě. Jeho! A přesto se chtěla provdat za jeho bratra!
Unesl ji od oltáře a zeptal se: „Chceš si mě vzít?“
„Ne, nechci,“ odpověděla.
Ale byla to lež… a oba to věděli… nebo se měli dozvědět!
Sladký život Duo356 I ADani Collinsová (Collins, Dani)Zmařené předsevzetíTěsně se objali, vrhli se do temnoty a proměnili se v ohňostroj…
Tak to ale být nemělo! Rebecca byla odhodlána od Vana odejít, už od něj dokonce odešla… a přežila. A nepochybovala, že dovede začít znovu! Bez něj.
Van pochopil, oč přišel, až když byla Rebecca pryč. A nikdy nepochopil, proč ho zavrhla!
Jenže pak se znovu setkali a nad vzájemným nepochopením zvítězila vášeň. Bude to první krůček na jejich nové společné cestě?
Sladký život Duo356 I BJoss Woodová (Wood, Joss)Nová pravidla vášněAby Aisha našla sama sebe, aby se stala celou a uzdravila se, musela Paska, svého manžela, před deseti roky opustit. Trvalo jí dlouho, než se z ní stala sebejistá a nezávislá žena a už nehodlala dovolit, aby ji ostatní zase přehlíželi.
Jenže její tělo – a srdce – nezapomnělo na to, co bylo. A nakonec to byla ona, kdo navrhl, aby se Pasco znovu stal jejím milencem. Na pár nocí, aby uspokojila svou zvědavost, jestli její vzpomínky dostojí realitě!
Ale podle nových pravidel!
Sladký život Duo357 J AChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)To v dohodě nebylo!Byla to jasná dohoda. Sňatek s respektovaným Danielem mohl Palomě zachránit její pozici v čele rodinné firmy a zavřít ústa těm členům správní rady, již jí vyčítají, že je příliš mladá a nezkušená…
Jenže dohodnout se s někým, že si ho vezmete za muže, není vůbec dobrý nápad? pokud ho milujete!
A pokud on miluje vás!
Sladký život Duo357 J BTara Pammiová (Pammi, Tara)Osm let potéVrátil se po osmi letech, a všechno bylo jinak! Když se Christianovi konečně navrátila paměť, uvědomil si, že v bývalém životě má manželku! Priu, kterou sice miloval, ale nikdy jí to neřekl!
Když se Christian vrátil, pochopila Pria, že pokud chce, aby všechno bylo jinak, musí se o to začít snažit. Že jen tak získá lásku pro sebe, pro Christiana…
… i pro jejich syna, o němž jeho otec zatím vůbec neví!
Desire1280 K Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Miliardářova proměnaDante Russo, miliardář a majitel pivovaru, vypadá docela obyčejně. Když se ale stane známou osobností, nezbývá, než aby svůj vzhled zásadně změnil. Na pomoc mu shodou okolností přichází stylistka Olivie, ano, ta Olivie, která mu před lety na vysoké dala košem, a to velmi nevybíravým způsobem. Od té doby ale oba ušli pořádný kus cesty. Velmi rychle mezi nimi přeskočí jiskra a pracovní vztah je plný pokušení. Olivie záhy zjistí, že proměněný Dante ji zcela uchvátil…
Desire Duo1281 O AShannon McKenna (McKenna, Shannon)Svatba ve VegasVeronica, populární vědkyně, se musí do půlnoci vdát, aby kontrolu nad rodinnou firmou nezískal její zatrpklý otec. Její snoubenec však ze svatby v Las Vegas na poslední chvíli vycouval.
Vše se zdá být ztraceno, avšak na scéně se nečekaně objeví tajemný Wes Brody, který jí nabídne, že ji zachrání a vezme si ji. Veronica neodolá jeho šarmu a zdánlivě velkorysé nabídce a svolí. Netuší však, že jejich rodiny jsou propojeny temným tajemstvím…
Desire Duo1281 O BJules Bennettová (Bennett, Jules)Co se stane za měsíc?Morgan zjistila nemyslitelné – je v jiném stavu. A ještě k tomu s Ryanem Carterem, s mužem, se kterým měla ten nejvýbušnější vztah ze všech lidí. Skoro by se dalo říct, že jsou nepřátelé. Ale pak, na maškarním plese u příležitosti Halloweenu, se tohle nepřátelství lusknutím prstu změnilo ve vášeň. A teď je na cestě jejich dítě…
Zlatá kolekce144 U Gail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Divoká orchidejVykvete láska na tropickém ostrově?
Daphne si nepřeje nic jiného než zůstat nepoznána na tropickém ostrově v Karibiku, kam uprchla z Anglie se svědomím zatíženým zločinem. Musí ochraňovat především svého syna, dokud nedospěje a nepřevezme svůj titul a majetek.
Na ostrově se však objeví Hunt Lockwood, muž, který v ní probudí vášnivou ženu, jakou kdysi bývala, a ona zapomene na obrovské nebezpečí a své touze podlehne. Jde přece jen o několik horkých polibků. Když dokázala odolávat všem nástrahám pět let, proč by nedokázala odolávat Lockwoodovi pár týdnů?
Special na přání469 G AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Pokušení na druhouHeather slýchávala o lásce na první pohled, ale nikdy ji nenapadlo, že by mohla potkat právě ji. Tváří v tvář charizmatickému právníku Jakeu Garnierovi poznala, jak zničující může být. Její obvyklá rozvážnost a opatrnost někam zmizely a ona zcela propadla kouzlu okamžiku. Ani Heather, ani Jack netušili, že ta magická chvíle bude mít dalekosáhlé následky.
Special na přání469 G BJackie Braunová (Braun, Jackie)Dar životaVe chvíli, kdy se obchodní magnát Bryan Caliborn poprvé setkává s Morgan Stevensovou, začne tato mladá žena rodit – při jednání správní rady v zasedací hale u něho ve firmě! Morgan jako matka dítěte Bryanova mladšího bratra oceňuje podporu, kterou jí Bryan, sám jednou těžce zklamaný muž, nabízí. Je to ale opravdu jen povinnost, která ho k tomu vede?
Special na přání470 H ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Týden luxusuLydia Youngová vede dvojí život. Přes den je pokladní v supermarketu, po večerech dvojnice slavné celebrity. A právě v této roli se vydává do pouštního království, aby tam prožila týden snů uprostřed luxusu.
Zdá se, že jejím jediným úkolem je nechat se hýčkat jako princezna, užívat si slunce a moře, odpočívat, objevovat půvab Orientu. Než zjistí, že jí do cesty vstoupil neočekávaný průvodce – šejk Kalil al-Zaki
Special na přání470 H BMelissa McCloneová (McClone, Melissa)Láska srdce uzdravujePodle barmanky Jane patří příběhy se šťastným koncem jen do pohádek. Když se ve snaze uspořádat dobročinnou akci pro nemocnou malou dceru své přítelkyně seznámí s přitažlivým milionářem, nepovažuje za možné, aby se zajímal o obyčejnou ženu, jako je ona. Ale její dobrota a ochota pomáhat druhým je pro něj jako závan svěžího vzduchu.

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 77
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2023

Poslední modifikace 31.12.2023, 18:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace