Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rachael Thomasová

Zobrazuji údaje o autorce Rachael Thomasová - Thomas, Rachael


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2016/3Sladký život Duo171 J AAndaluské polibkyGeorgině nezbývalo nic jiného než vypravit se za tím chladným byznysmenem a nabídnout mu, že se za něj provdá. Jen tak může pomoci své sestře!
Santose sice Georgina překvapí, rychle si ale spočítá, že by mu mohla umožnit dosáhnout toho, oč mu v životě jde. Moci a peněz.
2016/12Sladký život Duo188 I BNa startu je láskaNeměla tam jezdit…
Cesta do Milána představovala pro Charlie velké trauma. Kde jinde ale mohla zjistit, proč její bratr zemřel? A od koho jiného než od muže, který na tom má svůj podíl viny? Alessandro příteli slíbil, že se o jeho sestru postará. A že jí nikdy, nikdy nepoví, co se vlastně přihodilo.
Jenže aby se některé sliby daly dodržet, musí se zase jiné porušit…!
2017/5Sladký život Duo199 J BNebe nad SantoriniNeměla se vracet! Ale Serena musela s Nikosem mluvit! I přesto, že z toho, jak se s ní před čtvrt rokem loučil, neměla dobrý pocit…
Nikos si myslí, že ví, proč se s ním žena, s níž strávil krásných čtrnáct dní, chce znovu vidět. A je rozhodnut, že pokud chce Serena dostat to, proč si přijela, musí to být podle jeho pravidel.
Jenže… Ví Nikos, proč Serena opravdu přijela?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Th

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 315
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.03.2016

Poslední modifikace 21.05.2017, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace