Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rachael Thomasová

Zobrazuji údaje o autorce Rachael Thomasová - Thomas, Rachael


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2016/3Sladký život Duo171 J AAndaluské polibkyGeorgině nezbývalo nic jiného než vypravit se za tím chladným byznysmenem a nabídnout mu, že se za něj provdá. Jen tak může pomoci své sestře!
Santose sice Georgina překvapí, rychle si ale spočítá, že by mu mohla umožnit dosáhnout toho, oč mu v životě jde. Moci a peněz.
2016/12Sladký život Duo188 I BNa startu je láskaNeměla tam jezdit…
Cesta do Milána představovala pro Charlie velké trauma. Kde jinde ale mohla zjistit, proč její bratr zemřel? A od koho jiného než od muže, který na tom má svůj podíl viny? Alessandro příteli slíbil, že se o jeho sestru postará. A že jí nikdy, nikdy nepoví, co se vlastně přihodilo.
Jenže aby se některé sliby daly dodržet, musí se zase jiné porušit…!
2017/5Sladký život Duo199 J BNebe nad SantoriniNeměla se vracet! Ale Serena musela s Nikosem mluvit! I přesto, že z toho, jak se s ní před čtvrt rokem loučil, neměla dobrý pocit…
Nikos si myslí, že ví, proč se s ním žena, s níž strávil krásných čtrnáct dní, chce znovu vidět. A je rozhodnut, že pokud chce Serena dostat to, proč si přijela, musí to být podle jeho pravidel.
Jenže… Ví Nikos, proč Serena opravdu přijela?
2018/3Sladký život377 X Smaragdový náramekPro miliardáře je vše prostředkem k dosažení jeho cíle… Ale vítězství se může snadno proměnit v porážku!
Bianca dostala za úkol získat smaragdový náramek, další ze ztracených vzpomínek, které chce její dědeček ještě jednou vidět všechny pohromadě. Jenže je tu problém: muž, který náramek vlastní, tajemný ruský magnát Liev, za něj chce cenu nejvyšší. Biančinu duši!
Liev považuje Bianku za znuděnou a rozmazlenou slečinku a využít ji pro svou pomstu se nerozpakuje ani chvíli. Až do okamžiku, kdy začne zjišťovat, jak moc se mýlil…
A kdy už je na to, aby to všechno napravil, skoro pozdě!

(Třetí svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/5Sladký život382 Y Cesta do ŘímaTo, že se zničehonic v Římě objevila ta žena, se kterou prožil v Londýně noc, na niž se nezapomíná, Danteho překvapilo. Tím, že ráno utekla, dala přece jasně najevo, že o žádné pokračování nestojí. Když mu ale Piper vysvětlila, proč se ho přece jenom rozhodla vyhledat, pochopil…
Jenže Dante dokáže ve svůj prospěch využít i nepříznivé zvraty osudu!
Danteho návrh, kterým reagoval na zprávu, s níž za ním Piper přijela, byl nehorázný. Ale vlastně logický. A tak se rozhodla ho přijmout.
Jenže některé dohody se ukážou až s odstupem času jako nedodržitelné!

(Druhý díl minisérie Čtyři miliardáři a láska)
2018/6Sladký život Duo225 J ARuská nocPro to, aby se ta všetečná novinářka nedozvěděla pravdu, je Nikolaj ochoten udělat všechno! I kdyby to znamenalo, že ji bude muset svést!
Ne že by se musel přemáhat, jiskra mezi nimi přeskočila už ve chvíli, kdy Emma vystoupila na tom zasněženém ruském nádraží z vlaku!
To, že Nikolajovi podlehla, se muselo stát, a Emma nelitovala ani na okamžik. Nikolaj ale přece věděl, že přijela dělat svou práci! Tak proč jí to teď vyčítá?
2018/7Sladký život Duo226 I BOdmítnutá princeznaJestli existuje horší začátek manželství, princezna Amber o něm neslyšela. Její manžel, princ Kázím, se jí o svatební noci nejenom, že ani nedotkl, řekl jí, že jejich manželství musí skončit. A odešel…
Jenže teď je zpět. Stejně úchvatný, jako byl před rokem. Je zpět a chce začít tam, kam se vlastně nikdy nedostali. Ne, o lásce mluvit nebude, v tu on nevěří. Nabízí Amber vášeň a chce po ní povinnost.
Aby se vrátila zpátky. A byla jeho ženou.
2019/1Sladký život398 Y Sázka o pět miliardAntonio není zvyklý prohrávat. A tak když mu jeho přítel navrhne sázku, přikývne. Vždyť jde o maličkost: strávit čtrnáct dní v přestrojení za "obyčejného" člověka, vykonávat "obyčejnou" práci, žít "obyčejným" životem… Mělo to být jednoduché. Až na to, že v autoservisu, kde si měl "hrát" na "obyčejného" mechanika, potkal Sadii!
Sadie v zarostlém a umazaném mechanikovi Tonim Antonia nepoznala, byť podezření měla. Jenže proč by ji Antonio vyhledával? Teď, když se o ni tři roky vůbec nezajímal!

(První část trilogie Boháči v utajení)
2019/10Sladký život Duo257 J BPrsten pro TiffanyKdyž Tiffany přijme kuriózní nabídku šejka Jafara, netuší, do jakých problémů se dostane. I přes původní odhodlání kouzlu snědého prince odolat prožije neskutečně vášnivý týden. Do hry vstupuje láska, zrada, intriky a boj o moc? Najde Tiffany v pouštním království své štěstí?
2020/8Sladký život Duo277 J AStruny láskyNěkdy se osud rozhodne poskytnout druhou šanci! Tak jako to udělal v případě klavíristky Rii a pohledného magnáta Lysandra. I přes to, že se rozešli - a Lysandros by rád věděl, proč Ria zahodila to, co se mezi nimi začalo rodit -, náhle se ocitli zase spolu.
A to, v co ani jeden nevěřil, rozkvetlo v to, v co ani jeden nedoufal!
2021/5Sladký život Duo294 I BPrinceznin gambitDvakrát mu ta silná žena dala jasně najevo, co si přeje. A on dvakrát její přání splnil…
I Rafe má své sny a ani nevěděl kdy a jak, ale jedním z jeho snů se stala i Kaliana. Žena, se kterou uzavřel dohodu, jež jim oběma měla přinést to, po čem toužili.
Ale láska, kterou by vůči sobě pocítili, součástí dohody nebyla!
Dvakrát dal Rafe Kalianě, co si přála… A ona si to vzala.
Jenže to opravdu důležité si pořád ještě navzájem nenabídli!

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Th

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1219
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.03.2016

Poslední modifikace 23.05.2021, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace