Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2010

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance919 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Španělský šlechticAmeričanka Jillian přijíždí do Španělska, aby tu začala novou etapu svého života. Hrabě Remigio Alfonso de Vargas y Goyo, proslulý výrobce olivového oleje, ji od prvního pohledu přitahuje. Nehoda je svede dohromady a Jilly je nucena strávit měsíc v jeho sídle. I když se tomu oba brání, jejich vzájemné porozumění je stále hlubší. Jillian si brzy uvědomí, že hrdý a neodolatelný Španěl jí ukradl srdce…
Romance920 B Jackie Braunová (Braun, Jackie)Manželství po letechKdyž se Claire Mayfieldová seznámila s Ethanem Seaverem, byla ještě nezkušená a naivní. Jejich krátká známost skončila svatbou, ale manželství nemělo dlouhého trvání. Po deseti letech se Claire znovu setkává se svým bývalým manželem, jenž zpočátku odmítá vracet se zpátky do minulosti. Ethan však rychle pozná, že Claire se během let změnila a že jeho city k ní ještě zdaleka nejsou tak mrtvé, jak si myslel.
Romance Duo921 T ACara Colterová (Colter, Cara)Láska v tropechJake Ronan a princezna Shoshauna se ocitnou v rolích tělesného strážce a jeho chráněnky na liduprázdném tropickém ostrově, kde mají spoustu času poznávat se navzájem. Jakeovy počáteční zábrany se v přítomnosti krásné princezny hroutí a Shoshauna se zase poprvé v životě cítí šťastná a svobodná.
Romance Duo921 T BBarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Dar z nebesKdyž Annalise zjistí, že je těhotná, je radostí bez sebe. Nemá ponětí, co obnáší mateřství, ale je přesvědčená, že s manželem po boku zvládne vše... Na rozdíl od ní je Dominik touto zprávou zcela vyvedený z míry. I když touží sdílet Annalisino nadšení z očekávaného potomka, strach z toho, že otcovství nezvládne, je u něj silnější…
Zlatá dynastie22 CH Marie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Lucyin hrdinaPoručík Collin Jamison byl voják tělem i duší, zvyklý jezdit na nebezpečné mise po celém světě. Sám sebe považoval za muže nevhodného pro manželství, protože věděl, že mu jeho práce nedovoluje starat se o někoho blízkého. Když přijel pomáhat svému bratranci Emmettovi s hledáním uprchlého Jasona, netušil, že se jeho názory na život a manželství otočí o sto osmdesát stupňů. Při svém pátrání potkal krásnou medičku Lucy, která v něm odemykala dveře, otvírala okna, vháněla čerstvý vzduch tam, kde dosud panoval zatuchlý klid. Stačilo, aby s ní jen byl, naslouchal jejímu hlasu, a už celé okolí rozzářil sluneční jas…
Hvězdy romance10 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Nevinné lžiPatnáctiletá Lindsey se svou kamarádkou podají inzerát, aby nalezly partnera pro Lindseyinu matku Meg. Té ovšem zpočátku nic neřeknou a jejím jménem si dopisují se Stevem Conlanem. Ani ten ale o ničem neví, protože místo něho na inzerát odpověděla jeho sestra Nancy, která si myslí, že už by se Steve měl oženit.
První osobní setkání Steva i Meg mile překvapí, ovšem ani jeden z nich nemá touhu na svém současném životě něco měnit. Vydrží jim jejich přesvědčení, nebo má s nimi osud jiné plány?
Záhady a romantika5 R Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Krvavé stopyV okrese Kenner stále není klid. Vyšetřovatelům se ještě nepodařilo objasnit smrt agentky FBI a už tu mají sérii podivných rituálních vražd mladých žen. Vedoucí kriminologické laboratoře Callie MacBrideová i její podřízení dělají, co mohou, aby na místech činů nezůstala nepovšimnuta jediná maličkost. Calliinu práci ztěžuje to, že se ona sama dostala do hledáčku uprchlého drogového bosse Del Garda, který se jí chce pomstít za to, že ho při procesu usvědčila. Callii přidělí osobního strážce Toma Ryana, ale to Callii na klidu moc nepřidává. Tom je sice špičkový profesionál, ale před třemi lety se spolu sblížili, a pak ji Tom opustil s tím, že on není muž na ženění. Za tu dobu Tom sice změnil názor, ale Callie nemíní dávat podruhé své srdce všanc.
Historická romance300 W Sophia Jamesová (James, Sophia)Padlý andělNicholas Pencarrow, vévoda z Westbourne, se zamiloval do ženy, která mu zachránila život, a pak se po ní slehla zem. Po usilovném pátrání zjistí, že to je Brenna Stanhopeová, ale všechny pokusy o bližší kontakt s touto krásnou a tajuplnou dámou končí pokaždé jejím zdvořilým odmítnutím.
Brenna má temné tajemství, které se nesmí nikdo dozvědět, proto si kolem sebe vybudovala úctyhodný, bezproblémový svět, do něhož nevpustí žádného případného nápadníka. Ale tento muž se nenechává její zdrženlivostí odradit a neustále se snaží do jejího světa prolomit. Může Brenna alespoň jednou ve své ostražitosti polevit?
Historická romance301 Z Amanda McCabeová (McCabe, Amanda)Ostrovy usmířeníBalthazar Grattiano, kapitán proslulé lodi Calypso a známý svůdce žen, vstoupil na Hispaniole do jediné taverny, jíž se měl vyhnout. Patřila totiž Biance Simonettiové, kterou ještě neopustila myšlenka krutě se mu pomstít.
Než však mohla svoji pomstu vyplnit, Balthazar ji omámil svým neodolatelným šarmem. Biance zbývá jediná možnost – vniknout na jeho loď jako černý pasažér a vrhnout se do nebezpečí, které je buď zabije, nebo je spojí na celý život!
Sladký život191 P Sandra Fieldová (Field, Sandra)Společně kolem světaS takovou ženou se Cade ještě nesetkal! Nechtěla peníze, nechtěla šperky, nechtěla opustit svůj malý rybářský domek a přestěhovat se do přepychového sídla. A jak se zdálo, nechtěla ani jeho… V tom posledním se ale mýlil!
Pro Tess byla skutečně těžko přijatelná představa, že by se měla stát milionářskou dědičkou a že by se musela vzdát své svobody výměnou za zlatou klec. Navíc měla dobrý důvod nedůvěřovat náhle se objevivšímu milionářskému dědečkovi, který o ni tolik let neprojevil sebemenší zájem. Jenže co mohla dělat, když ji dědeček potřeboval a jeho posel, drsný Cade, tak okouzlil?
Sladký život192 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vlk ze SicílieJako dravý vlk ze sicilských hor připadal Angelice hrabě Wolf Gambrelli. A jako vlk ji začal napadat, když si myslel, že jejím cílem je pouze dobře si žít a užívat peněz jeho bohatého stárnoucího přítele Stephena. Sicilský vlk Gambrelli ale nevěděl, že Angelica je Stephenovou dcerou, ne jeho mladičkou milenkou. A také nemohl tušit, že ho tato dívka bude tak mocně přitahovat. A aby toho nebylo málo, Stephen před svou těžkou operací požádal Wolfa, aby se o Angeliku postaral!
Sladký život189 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Výlet do SydneyČím připomíná úspěšný sydneyský architekt Sharni jejího zesnulého manžela? Je to pouze hříčka přírody? Nebo měli oba muži kdysi v minulosti něco společného? Ať je to tak, či tak, pro Sharni, která posledních pět let žila zlomená žalem, seznámení s životem kypícím Adrianem znamená zlom. Konečně se začíná znovu smát, konečně začíná znovu prožívat opojné pocity!
Adrian si brzy uvědomí, že tahle žena je ta pravá. Ne jenom pro horké noci, ale na celý zbytek života. Jenže přesvědčit ji o tom, že to myslí vážně, bude velmi těžké…
Sladký život190 Y Abby Greenová (Green, Abby)Výhled na AtényKdyby Alexandros Kallii nenáviděl, byla by to aspoň nějaká vášeň… Ale on jí jenom pohrdá. Za to, co mu udělala před sedmi roky, když znemožnila sňatek, který měl uzavřít, vykopala nepřekonatelné zákopy mezi ním a svou rodinou, ublížila mu jako ještě nikdy nikdo jiný…
Až na to, že z toho nic neprovedla!
Teď se Alexandros vrací. Chce pomstu a ví, že se mu jí dostane. Jeho bohatství, jeho moc, jeho známosti – to vše mu otevře jakékoliv dveře, přinutí kohokoliv poslechnout. A Kallie nemá jinou možnost než Alexandrosův příkaz vyplnit! A provdat se za něj!
Sladký život Duo62 I ASharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Tajemství milionářeAni po deseti letech nedokázal Kyros Alici říci, že ji miluje! To, že ho vábí její tělo, ale dal najevo jasně. A mnohokrát. A pak, zcela nečekaně, ji požádal o ruku! Jenže… kdo vlastně Kyros je? Už to není ten uhrančivý řecký student, jehož Alice milovala před lety, chlapec, který ji opustil. Stal se panovačným a cynickým, uzavřeným do sebe. Chce Alici jen ve své posteli!
Sladký život Duo62 I BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Svatba v ToskánskuTaylor by nikdy nemohla souhlasit s tím, aby se jí dotkl jakýkoli muž! Vzpomínky na hrůzu, kterou prožila před dvěma roky, byly stále živé! Ani v případě Dantea tomu nemohlo být jinak. Byl příliš bohatý, silný a dominantní. Ale o Bena, svého a současně Taylořina synovce, se dokázal starat tak dojemně!
A pak Dante Taylor v přepychové toskánské vile požádal, aby si ho vzala…
Sladký život Duo63 J AKimberly Langová (Lang, Kimberly)Týden v rájiMatt měl pocit, že našel dokonalou partnerku. Jenže žila v jiném státě a nosila v srdci odpor proti trvalým vztahům! A Ella si taky nedokázala představit, že by se kvůli Mattovi, byť jí připadal neodolatelný, vzdala svobody a kariéry.
Jenže láska dokáže změnit úplně všechno!
Po týdnu, který spolu strávili v jejím bytě před tím, než se odstěhovala do Alabamy, oba věděli, že chtějí více. Dokážou se s tím vyrovnat?
Sladký život Duo63 J BKate Hardyová (Hardy, Kate)Magnát k narozeninámAni jeden se nechtěl vázat! A měla to být jenom jedna jediná noc!
Toho krásného muže si Jane vysnila jako dárek k narozeninám. A sen se jí více než splnil! Jenže teď musí Jane přijít na to, co bude dál…
Pro majetného a elegantního Mitche představoval trvalý závazek noční můru. Bolest, kterou už jednou zažil, znovu zakusit nechtěl.
Jenže aby nepřišel o Jane, bude muset svůj pohled na svět od základu změnit!
Romance se šejkem35 M Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Pokušení v pouštiNásledník trůnu a budoucí panovník země Zabrania se nemůže oženit jen tak s někým – a ani ve snu by ho nenapadlo začít si něco s tou nenápadnou obrýlenou dívkou, která je na návštěvě u dvora. Jenže se zdá, že nevinná neznámá nemá tak docela nevinné úmysly a že jediným řešením bude uklidit ji bezpečně do ústraní… Kdo mohl čekat, že noc v poušti s šedou myškou Molly bude žhavější než nejrozpálenější pouštní den a oběma jim změní život?
Romance se šejkem36 N Susan Stephensová (Stephens, Susan)Konkurz na královnuSebevědomá marketingová poradkyně Casey přijíždí do pouštního království A’Qaban na konkurz o místo. Nově korunovaný vládce šejk Rafik al Rafar plánuje otestovat její schopnosti, brzy ale zjistí, že v osobním životě si Casey vůbec nevěří. Romantická výprava do pouště, na kterou šejk Casey vezme, v ní probudí vášeň a mladý panovník si uvědomí, že je to právě ona, kdo ho učí vychutnávat si pozemské požitky!
Desire874 K Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Vévodova aférkaCharles Frederick Mead má ve svých šestatřiceti letech vše, co si může přát – peníze, moc, šarm na rozdávání a na každém prstu alespoň jednu ženu. Jeho pověst sukničkáře je na ostrově nechvalně známá. Viktorie Houghtonová ale nemá vévodu příliš v lásce, přestože pro něj musí pracovat jako osobní asistentka. Jeho svodům se však těžko odolává a po prvním polibku je Viktoriino srdce zcela ztraceno. Vášeň, která mezi nimi vzplane, již nelze uhasit…

(Záverečný díl minisérie Královské pokušení)
Desire875 L Jennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Cizí princKorunní princ Sebastian, světák, obchodník a miliardář si ani neuvědomuje, jak moc potřebuje asistentku Tessu Banksovou k udržení chodu své společnosti, kterou Tessa z kanceláře na Manhattanu úspěšně řídí. Postupně se stala nenahraditelnou nejen pro společnost, ale i pro princův soukromý život. Když mu Tessa dá výpověď z pracovního poměru, rozhodne se Sebastian udělat to nejlepší, co umí: svede ji a připoutá k sobě. Brzy však zjistí, že se jeho plán obrátil proti němu…

(3. díl minisérie Skandály na Manhattanu)
Desire Duo876 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Ten pravý pro niLucas údajně zemřel před jedenácti lety v den svatby s Nadiou při autonehodě. Nadia zůstala v kómatu jeden týden. Tak kdo byl muž, který stál přede dveřmi jejího bytu v Dallasu a tvrdil, že je tím, koho milovala? A proč se její radost, že ho našla živého, změnila v obavy z chladné přezíravosti v jeho očích?
Desire Duo876 O BJan Colleyová (Colley, Jan)Hra fantaziePo vášnivé noci s tajemným cizincem Madeline předpokládala, že už svého dokonalého milence nikdy neuvidí. Jaké bylo její zděšení nazítří, když zrovna on vstoupil do konferenčního sálu a oznámil, že se stává novým majitelem hotelové společnosti, u které Madeline právě získala vytoužené místo provozní ředitelky …

(3. díl minisérie Na účtu lásky)
Special na přání152 H AMaureen Childová (Child, Maureen)Vášnivá květinářkaVíc než jen šéf?Majitelka květinářka Eileen poznala, že to nebyl dobrý nápad, nechat se přemluvit k dočasné výpomoci v kanceláři úspěšného Ricka Hawkinse. Z květin totiž nikoho nerozbolí hlava a při pohledu na ně se málokomu rozbuší srdce, tak jak se jí to stává s Rickem. To, že podlehli vzájemné přitažlivosti, má však nečekané a nechtěné následky…

(2. vydání)
Special na přání152 H BTeresa Southwicková (Southwick, Teresa)Flirt se šéfémVíc než jen šéf?Ashley si přála na své narozeniny moc a peníze. Když krátce nato byla povýšena na manažerku, myslela si, že tím se její sen naplnil a může být spokojená. Jen kdyby ji Max, vnuk majitele čokoládovny, kde pracovala, nezačal přesvědčovat, že pravým naplněním života jsou láska, manželství a rodina!

(2. vydání)
Special na přání152 H CCathy Williamsová (Williams, Cathy)Přísná sekretářkaVíc než jen šéf?Nekonvenční šéf rodinné firmy Curtis měl rád krásné ženy. V jeho kanceláři vždy musela jedna z nich sedět. To nová sekretářka, přísná Tessa, je především výkonná, samostatná a odtažitá. Curtise začíná stále více zajímat její soukromí a to, co Tessa skrývá pod svými decentními kostýmky…

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2565
Denní počet: 2
Počítáno od: 05.09.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace