Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2006

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2006


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance758 A Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Svatební tajemstvíSarah Rossiterová už deset let miluje Reida McKinnona, ale ten před ní skrývá tajemství a její lásku neopětuje. Sarah se nakonec rozhodne odstěhovat a doufá, že na něj časem zapomene. Reid teď musí buď jednat, nebo riskovat to, že Sarah nadobro ztratí. Bude však o něj Sarah ještě stát, až jí odhalí svou temnou minulost?
Romance759 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Snoubenka na zkouškuThea vyrazila na dovolenou na Krétu s jediným cílem: pořádně si odpočinout od nešťastného vztahu se svým snoubencem. Rozhodně nečekala, že skončí jako falešná snoubenka Rhyse Kingsforda! Pobyt v jeho přítomnosti jí rozhodně nepřináší klid, ale naopak vzrušení, rozjařenost… a vše, po čem kdy toužila!
Romance760 C Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Navždy spoluJulie se vydává do Benátek, aby po šesti strastiplných letech našla svou ztracenou dceru. Novou víru v možnost šťastně žít jí dá zchudlý hrabě Vincenzo a svou láskou ji přesvědčí, že nejen z plánů na pomstu se dá žít. Zdá se, že jejich život bude konečně dokonalý, ale jen do té chvíle, než Vincenzo odhalí Juliino tajemství…
Romance761 D Sharon DeVita (DeVita, Sharon)Opravdový tátaMichael Callagher se na cestě na dovolenou dostane do sněhové bouře a před úplným vyčerpáním a zmrznutím ho zachrání pohledná a velmi energická majitelka hotelu Angela DiRosa. Její dcera Emma si Michaela oblíbí a zahraje si tak trochu na dohazovačku… Vánoce jsou přede dveřmi a malá Emma má jediné přání: najít pod stromečkem opravdového tatínka!
Romance Duo762 T AHannah Bernardová (Bernard, Hannah)Nejkrásnější Nový rokPo řadě neúspěšných vztahů Hailey učiní rozhodnutí: už žádné schůzky, flirtování a muži! Ale co má dělat, když se najednou setká s přitažlivým Jordanem Halifaxem? Má své předsevzetí porušit, nebo jeho svůdnostem odolá?
Romance Duo762 T BCarol Graceová (Grace, Carol)Překvapení pro šéfaPo dlouhé tři roky si Claudia myslela, že jí jednoho dne její šéf Joe Callaway vyzná lásku. Ale zdá se, že tohle se může stát jen v Claudiiných představách… Teď pro něj má překvapení, které mu snad opravdu otevře oči!
Historická romance169 W Anne O'Brienová (O'Brien, Anne)Svatba pod palbouFrancis Mansell se vrací do sídla, kde prožil své mládí a které mu má po smrti jeho bratrance znovu připadnout. Necítí ale žádnou radost - kolem něho zuří občanská válka a on sám přednedávnem ztratil otce, bratra, a především milovanou manželku s ještě nenarozeným dítětem.
Jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že jeho o mnoho starší a nespolečenský bratranec se tři týdny před svou smrtí oženil a na Brampton Percy po něm zůstala mladá půvabná vdova…
Historická romance170 Z Elizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Milenka jeho lordstvaKdyž se Max, hrabě Blakehurst, setkává s Verity, domnívá se, že je to pouhá služebná. Nepoznává v ní dceru svého velitele, to děvčátko, jemuž kdysi pomohl. Život, jaký teď Verity žije, je nesnesitelný – z toho důvodu jí Max nabídne, ať se stane jeho milenkou.
Ovšem právě v okamžiku, kdy Max zjišťuje, že se do ní začíná zamilovávat, objeví, kdo ta dívka ve skutečnosti je. A to je pro něj nepřekonatelná překážka. Tahle dívka přece jeho milenkou být nemůže!
Sladký život41 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vánoční dárečekPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní tehdy myslel, že je milenkou jeho bratra, který s ní podvádí manželku, ona ho považovala za nadutého a arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, rozhodne se Mollyina přítelkyně udělat z nich pár.
A to i přesto, že se Molly a Gideon navzájem nesnášejí! Nebo se vztah mezi nimi dá nazvat jinak? Co takhle třeba láska…?
Sladký život42 Y Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Pod Kalifornským sluncemNikdo se nemohl divit, že Rebecca krátce po sňatku své nevlastní sestry a Jasona – jediného muže, kterého kdy sama milovala – ze slavnosti zmizela. Uplakanou ji našel ve starém altánu okouzlující muž, který ji ale velmi rychle přesvědčil, že by rozhodně měla zapomenout na to, že se už nikdy nezamiluje. Problém byl pouze v tom, že Rebecca si ale vůbec nebyla jistá tím, jestli ji krásný a bohatý Gray miluje také!
Sladký život Duo9 I AMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Věnováno pod stromečekÚspěšný podnikatel Luigi úplnou náhodou zjistí, že manželka Megan, která ho před čtyřmi roky opustila, mu zatajila dvě věci - jednak, co jí vlastně na jejich manželství vadilo, a jednak to, že čeká dítě! Týden před Vánocemi se proto Luigi objevuje u Meganiných dveří rozhodnutý získat zpět, co mu patří: dceru i ženu, lásku a štěstí, rodinu…
Sladký život Duo9 I BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Milionář a servírkaÚspěšný podnikatel Luigi úplnou náhodou zjistí, že manželka Megan, která ho před čtyřmi roky opustila, mu zatajila dvě věci - jednak, co jí vlastně na jejich manželství vadilo, a jednak to, že čeká dítě! Týden před Vánocemi se proto Luigi objevuje u Meganiných dveří rozhodnutý získat zpět, co mu patří: dceru i ženu, lásku a štěstí, rodinu…
Desire739 K Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Jediné přáníPaige Ashtonová je křehce půvabná inteligentní mladá žena, ale nepovažuje se za dostatečně atraktivní, aby zaujala takového plejboje, jako je multimilionář Matt Camberlane. Proč na dobročinné aukci za její společnost zaplatil deset tisíc dolarů? Je to z jeho strany pouhý dobrý skutek, nebo má o ni doopravdy zájem?
Desire740 L Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Nejhezčí VánoceMaggie ví, že se nikdy nebude moci vdát, protože její rodina je prokletá, a kam až paměť sahá, každé manželství u nich skončilo rozvodem. Luke na pověry nevěřil. Byl přesvědčen, že každý je strůjcem svého osudu. Teď bylo na něm, aby o tom přesvědčil i Maggii, aby jí dokázal, že se nemusí bát milovat.
Desire Duo741 O AShirley Rogersová (Rogers, Shirley)Aukce láskyPopustit uzdu své vášni a touze a pomilovat se se svým sexy šéfem Alexem, tak o tom Jennifer jen snila. Nikdy nepředpokládala, že by se její sen mohl uskutečnit. A přece k tomu došlo, a co víc, Jennifer se splnilo ještě jedno přání: otěhotněla. To ovšem musí před Alexem utajit…
Desire Duo741 O BMargaret Allisonová (Allison, Margaret)Dlouhý polibekKdysi ji políbil a pak opustil rodné město i ji. Ale Katie Devonworthová nikdy o Jacku Reillyovi nepřestala snít. Snila o něm i o řadu let později, kdy se z mladistvého rebela stal bohatý podnikatel, který snadno získával peníze i ženská srdce.
Special106 G AMargaret Mooreová (Moore, Margaret)Blízké dušeVánoční setkáníGwen Daviesová je hlavní vychovatelkou v sirotčinci a má za sebou i trudnou službu ošetřovatelky za Krymské války. Před Vánoci potřebuje finanční dar pro děti, o něž se stará, a tak se odváží navštívit s prosbou hraběte, o němž se traduje, že od té doby, kdy byl při požáru znetvořen, stal se z něho zlý a nepřístupný člověk. Gwen ho ale má příležitost poznat z té lepší stránky.
Special106 G BTerri Brisbinová (Brisbin, Terri)Láska na první krokVánoční setkáníSkotský rytíř Gavin MacLeod při prvním spatření mladé ženy, o níž mu jeho přítel prozradil, že se u něho na panství živí jako prostitutka, pocítí zvláštní neklid. Rozhodne se ji poznat blíže, ale není to tak jednoduché, jak očekával…
Special106 G CGail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Každý má tajemstvíVánoční setkáníCharity se na vánoční slavnosti uspořádané spolu se svatbou její přítelkyně setkává s Andrewem MacGregorem. Rozhodnou se spolu vypátrat tajemství, které by mohlo ohrozit chystanou svatbu, ale jak se ukáže, svá tajemství má každý…
Lékařská romance duo90 R AGill Sandersonová (Sanderson, Gill)Doktor aristokratKdyž se jejich oči poprvé setkaly, porodní asistentka Lucy Stephensová si okamžitě byla jistá, že on je ten pravý! Doktor Marc Duvallier však není jen obyčejný lékař – je to také hrabě z Montrevalu a má závazky k oblasti, v níž má žít. Pochopí Marc, že láska je v životě důležitější než zděděné panství?
Lékařská romance duo90 R BMeredith Webberová (Webber, Meredith)Kurážná doktorkaEla Marsdenová věří, že si přes všechny překážky v rodném Edenvale vybuduje pevnou pozici jako praktická lékařka. Starosti jí dělá Nash McLaren, který je také doktor a působí na ni stále stejnou silou přitažlivosti, jako když jí bylo patnáct
Kolekce46 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neznámý partnerLaurel a Matt jsou kolegové z neworleanského deníku a zdá se, že se nemají příliš v lásce. Když se však Laurel pustí po stopě jednoho podezřelého úmrtí a šéfredaktor jí jako spolupracovníka přidělí právě Matta, začíná si uvědomovat, že ten muž má v sobě jisté kouzlo.
Třebaže jeho přitažlivosti vzdoruje a neshodnou se ani v názoru na hlavního podezřelého, na něhož Matt žárlí, zdá se, že se z nich brzy stanou víc než jen partneři.
Special Na Vánoce107 H Carla Neggersová (Neggers, Carla)Dům ThornůTess Havilandová si chce odpočinout po náročném týdnu v práci na svém domě u moře, který získala od jednoho zákazníka namísto peněžní úhrady. Patří jí už téměř rok, a ona se ještě nerozhodla, zda si ho ponechá, nebo prodá.
Sladké sny o lenošení v krásném starém domě se však rozplynou jako pára nad hrncem, když hned první noc najde ve sklepě lidskou kostru.
A aby měla starostí ještě více, její soused - potomek majitele jejího domu a ovdovělý otec malé Dolly – jí v hlavě straší víc než nalezená kostra…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3389
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace