Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Annie Westová

Zobrazuji údaje o autorce Annie Westová - West, Annie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/5Sladký život Duo26 I BPopelka od protinožcůAustralanku Marinu havárie připraví o otce i zdraví. Když její bratr přijde i o rodinnou firmu, rozhodne se Marina jednat… Je milionář Ronan jejím spojencem, rytířem na bílém koni, díky němuž se vše v dobré obrátí a nesmělá Marina rozkvete do krásy, nebo nepřítelem, který ji chce jenom využít?
2010/8Romance se šejkem33 M Vládce pouštěŠajeharský šejk Chálid bin Šaríf potkává na cestě do Austrálie dívku, která potřebuje pomoc. Je promočená a zjevně v šoku. To, co však v Chálidovi nevinná Maggie okamžitě probudí, není rozhodně soucit. Když po vášnivé noci Maggie zmizí, vládce pouště se s tím nehodlá smířit. Po usilovném pátrání Chálid Maggii najde a zjistí, že jejich první společná noc nezůstala bez následků!
2011/7Sladký život Duo76 J BPyšný ŘekSophie o řeckých předcích své matky slyšet nechtěla! Ani když její maminka umírala, neodpustil jí její otec, Sophiin dědeček, že šla za hlasem svého srdce. Proto Sophii překvapí, když se na zápraží jejího australského domku objeví majetný a pohledný Costas, bývalý manžel její neznámé sestřenice. A překvapí Sophii ještě více, když po ní chce, aby zapomněla na nenávist svého dědečka a odjela?
2012/1Sladký život Duo82 J BNa maškarním báleOdkud znal italský hrabě Alessandro tu ženu, jejíž snímek byl na letáku, zvoucím na jakýsi veletrh? Před necelými dvěma roky přišel Alessandro při autonehodě o paměť. A teď se pokoušel najít vlastní minulost. Byla v ní i ta žena, která se mu zdála tak povědomá? Australanka Carys… Alessandro to musel zjistit. S překvapením, jaké na něj čekalo, ale určitě nepočítal!
2012/10Sladký život247 X Popelčina proměnaJe to náhoda, že nenápadná archivářka Tamsin udělala svůj "objev" ve chvíli, která byla pro zemi knížete Alarika nejméně vhodnou? A nebo má jiné cíle, které skrývá stejně tak dobře jako vlastní krásu?
Alaric na "náhody" nevěří. A protože ctí zásadu, že nepřítele je třeba mít vždy pod dohledem, rozhodne se střežit i tu záhadnou ženu!
Pro Tamsin je práce v knížecím archivu splněným snem. Tím spíše, že senáhle dočká mimořádné knížecí přízně. A to, že by jí mohl věnovat pozornost muž tak atraktivní, je… prostě neuvěřitelné!
Bude mít Tamsinina vlastní pohádka o Popelce šťastný konec?
2015/8Sladký život Duo157 J BV rodinném sídleNe, Jonas nikdy neodpustí té ženě, že rozbila manželství jeho rodičů. A nikdy neodpustí ani její dceři, stejně prohnané zlatokopce, jako je její matka!
Jenže Ravenna zlatokopku nepřipomíná vůbec ničím… A přestože si je Jonas skoro jistý, že mu lže, bere na sebe Ravenna vinu za matčin zločin. A je ochotna si ji i odpykat.
A tak se Ravenna na dobu neurčitou stává hospodyní v Jonasově rodinném sídle, které má uvést do původního lesku a slávy!
2016/11Sladký život345 X Hříšníkovo vykoupeníPro Flynna se stalo cílem mít, co měli Cavendishovi, rodina, která zaměstnávala jeho otce i matku. Nechce to ale jenom pro sebe! Jeho touhou je vrátit krásné Avě Cavendishové to, oč přišla, když její otec zkrachoval. A navíc, co by bylo to nejúžasnější sídlo, kdyby v něm nebyla ta správná paní domu?
Ava se jenom díky tomu, jak moc Flynna miluje, dokáže vyrovnat s tím, že jí neustále připomíná léta jejího dětství strávená v nenáviděném domě pod kuratelou chladného a krutého otce. Je to pro ni ale stále těžší a těžší.
Tu poslední zradu už Flynnovi odpustit nedokáže!

(Pátý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát závist!)
2017/5Sladký život357 X Figurka v jejich hřeElla Sandersonová rozhodně neměla v úmyslu spolupracovat s otcem na tom, aby se z ní stala manželka Donata Salazara. A to, že na tom jejímu otci tak záleželo? to byla jedna z posledních věcí, které by Ellu zajímaly. Její otec už jí i jejím sourozencům ublížil dost a dost!
Jenže nepočítala s tím, že Donato bude nejenom muž, za něhož ji chce otec provdat, ale i muž, v jehož přítomnosti se jí bude tajit dech!
Sandersonovu dceru Donato potřeboval, pokud chtěl, aby pomsta, kterou tak dlouho plánoval, byla opravdu dokonalá. A to že Sanderson chtěl, aby se stal jejím manželem, byl vítaný bonus.
Jenže nepočítal s tím, že se mu v přítomnosti té ženy rozbuší srdce!
2017/7Sladký život Duo203 J APoslední dobrodružstvíAustralanka Imogen toužila nechat se svádět v Paříži, procházet se Londýnem a vidět polární záři nad Islandem? A potom by už nebylo nic. Vůbec nic.
Hned první sen se jí v Paříži díky charizmatickému Thierrymu splnil natolik, že již vlastně nemusela cestovat nikam. Jenže ani vášeň krásného Pařížana nemohla změnit nic na blížící se nicotě…
Naštěstí někdy nevyjdou i ty nejhorší plány, nejen ty nejlepší!
2018/1Sladký život Duo215 J BKaribský pokladJako z pohádky o krásce a zvířeti… Jenže tady byl za krasavce ON, zatímco poznamenanou tvář skrývala ONA…
I přes svou krásu skrývá Raffaele ve svém nitru temnotu. A také to, oč mu jde v životě nejvíce - o pomstu. Chladnou a nemilosrdnou…
Pro Lily se zájem, který jí dal italský milionář najevo, stal douškem živé vody. O to horší bylo ale probuzení ze sna, když zjistila, že Raffa je přese všechno, co pro ni udělal, ve skutečnosti někým jiným, než se zdál!
2018/4Sladký život Duo221 J BNa titulní straněKdyž se tenkrát záhratský korunní princ Idrís naposledy loučil s tou milou Angličankou Arden ? znala ho jenom jako studenta Šákíla a neměla jeho adresu ani telefonní číslo ?, nepředpokládal, že ji ještě někdy v životě uvidí. Když ji ale teď spatřil zavěšenou do svého bratrance, začal vidět rudě. A vůbec nezáleželo na tom, že měl sám před svatbou!
Jak se mu podaří vyřešit tenhle trojúhelník?
Když se navíc ukáže, že jeho vrcholy jsou úplně jiné, než se domníval?
2018/11Sladký život Duo235 J BDáma z pouštěNejenom že Ghizlan kvůli problémům s dopravou nestihla otcův pohřeb, když konečně dorazila, zjistila, že palác, v němž měla až do volby nového vládce panovat ona, obsadil barbar z pohraničí.
Husajn měl sice Ghizlan za povrchní dámičku, rozhodně ale nezpochybňoval to, že pokud si ho vezme za manžela, usnadní mu to převzetí moci. A tak se rozhodl! Ghizlan se stane jeho ženou!

(Volné pokračování příběhu Na titulní straně z dubna!)
2019/10Sladký život416 Y Řekův dědicPřekvapivé zjištění, že je Alice těhotná, není nic ve srovnání s šokujícím řešením, které jí navrhne otec dítěte!
Alice nemůže zapomenout na vášnivou noc s charismatickým Řekem Adonim Petrakisem, ale ví, že jeho srdce nikdy nezíská. Vzpomínky na jeho žhavé doteky jsou stále velmi živé… Proto ji překvapí, když jí Adoni nabídne manželství, protože touží po dědici! Jenže jaké může být manželství bez lásky? Existuje alespoň malá naděje, že by Alice v tomhle arogantním a pomstychtivém muži vzbudila nějaké city?
2020/11Sladký život Duo282 I BCizinec v náručíByla to otázka důvěry…
Když se probrala v nemocnici, nevěděla, jak se jmenuje, co se jí stalo… a kdo je ten muž! Muž, který ji přitahoval…, muž, který tvrdil, že je její manžel!
Pietro dostal možnost napravit to, co pokazil. A podruhé už Molly nedovolit, aby od něj odešla. A aby toho dosáhl, byl ochoten říci všechno!
Jenže jsou to skutky, co se počítá!
2021/5Sladký život453 X Pod stříbrem olivByla to pěkně vypečená svatba!
A když se Emma náhodou dozvěděla, proč si ji Christo vzal, rozhodla se nebýt už tou tichou zamilovanou naivkou… A odešla!
A Christo má problém. Má těch problémů vlastně více, ale v tuhle chvíli si uvědomuje jen jeden: od něj ženy přece neodcházejí! A aby odešla manželka jenom pár minut poté, co mu řekla své "ano"…? Ne, to je nepředstavitelné!
A Christovo přání se rovná zákonu.
Jenže Emma už není tou šedou myškou, jakou si bral!
2021/7Sladký život Duo299 J AHradní pánBylo na ní něco tajemného. Něco před ním skrývala, Jake ale nebyl schopen přijít na to, co to bylo.
Ale nakonec… podstatné byly jen dvě věci: že se dokáže postarat o jeho neteř… A že ho přitahuje. Hodně.
Pro Caro bylo důležité tu práci získat, protože nebyl jiný způsob, jak dosáhnout toho, po čem v životě toužila nejvíce.
Ale klamat Jakea jí vadilo!
2021/10Sladký život Duo304 I BNepřítel mluví řeckyTo, že ho neměla ráda, bylo pro Damena tím nejlepším důvodem si Stephanii najmout, aby… sehrála jeho přítelkyni. Kromě toho totiž byla krásná, milá, odpovědná, nezištná, svědomitá… skvělá.
Pro Stephanii byla role milenky bohatého Řeka příležitost vymanit se osudu, který jí uštědřil pár nepěkných ran. To, že ho nesnášela, mělo všechno ulehčit…
Přesto si do smlouvy prosadila podmínku, která se Damenovi vůbec nelíbila!
2022/2Sladký život Duo312 I BMusím si tě vzít"Carlo si tě za ženu nevezme… Vezmu si tě já."
Olivia plánovala svatbu s Carlem, byť to nikdy nebylo o touze a citu, u oltáře ale skončila s jeho bratrem. Alessandrem.
Měl to být sňatek z rozumu, ale bylo rozumné se vdávat za chladného muže, který každým gestem a slovem dával najevo, že si ji bere jenom proto, že musí? Bylo rozumné, si ho brát, když hrozilo, že odhalí její nejtajnější tajemství?
Že po něm touží!
2022/7Sladký život Duo322 I BNepřítel, který mě zachránilPoprvé uviděla jeho tvář, když ji vysypali ze srolovaného koberce, v němž se nechala propašovat do jeho země? A přesto ji ta tvář okouzlila.
A ona zase učarovala jemu…
Mezi zemí, z níž pochází princezna Tara, a státem, jemuž vládne šejk Rajíf, jsou napjaté vztahy. A to, že Rajíf teď nad nezvanou návštěvnicí drží ochrannou ruku, k jejich zlepšení určitě nepomůže!
2022/8Sladký život Duo325 J BKrálovské rozhodnutíLucien věděl, jaké to je přijít o ty, které nejvíce miloval. A střežil se proto dát najevo svou slabost. Aurélie ale chtěla jeho sílu… A chtěla ji ještě více i o několik měsíců později, když za ním přišla, aby mu sdělila tu překvapující novinu - to již ale věděla, že muž, s nímž strávila jednu noc, je král…
A Lucienovi nezbývá nic jiného než se rozhodnout. Správně se rozhodnout!
2023/3Sladký život Duo338 I ASetkání s trosečníkemAntičtí bohové nikdy nebyli laskaví…?
A právě proto Cora tomu nahému muži, kterého našla na ostrově, nedůvěřovala. Vždyť vypadal jako Poseidon!
Strata ovšem ta nymfa zajímala. Chutnala rozpáleným sluncem a zlatavým medem se špetkou mořské soli. Ale Stratos měl nepříjemné tušení, že Cora vidí tu prázdnotu, která se mu rozléhá hluboko uvnitř duše.
Měl by ji nechat jít… Měl by ji od sebe odehnat. Kvůli sobě… A kvůli ní!
2023/11Sladký život Duo354 I BÚkryt na Zlatém pobřežíJeště nikdy neměla ke snídani šampaňské. Bylo to neobvyklé a… dekadentní.
Ale s Niallem bylo všechno poprvé, tak proč ne zrovna tohle? Odvezl ji, skoro unesl, do tropického ráje, kde byli jen oni dva. A nemohl tušit, že jí už dávno poznamenal život jednou provždy.
Niall byl rozhodnut Lolu ochránit. Zabránit tomu, aby jí kdokoliv ublížil.
Jenže nepočítal s tím, že už to není malá sestřička jeho nejlepšího kamaráda!
2024/2Sladký život Duo360 I AKrálova dohazovačkaJe to krušné – hledat nevěstu muži, o kterém sníte mládeži nepřístupné sny! A přesně to se stalo Rosanně, diskrétní dohazovačce, pozvané na dhalkurský dvůr s úkolem najít vhodnou manželku pro šejka Salima, který se – aniž by věděla, o koho jde ? před půl rokem skoro stal jejím milencem! Je těžké profesionální dohazovačce popisovat, jaký typ ženy byste si vybral za manželku, aby nepoznala, že popisujete ji samotnou!
2024/3Sladký život Duo363 J BToskánsko plné vášněMoc ji chtěl, toužil po ní. A přesto svatební noc, o níž Ida snila, Cesare odmítl!
Nikdy si tu ženu nechtěl brát, byl k tomu ale donucen. Přinutili ho vydíráním, a to je něco, co hrdý Ital nesnese!
Její široký úsměv mu připomínal vycházející slunce nad milovaným Toskánskem. Nad Toskánskem, kam ji o čtyři roky později odvezl… aby ji ochránil, aby se jí zbavil… aby zjistil, že všechno bylo jinak!

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na We

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3261
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.05.2008

Poslední modifikace 31.03.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace